Nick Cutajar Statiszt.

Club : Melita FC
Poszt : Középpályás - Középpályás
Nemzetiség : Malta
Birthplace : Malta - Malta
Mez Szám : #8
Kor (Születésnap) : 24 (2002.04.03.)
Magasság : 172cm

2025/2026

2024/2025

2022/2023

2021/2022

2025/2026 és Pályafutás Statisztikák- Nick Cutajar

6.71
Átlagos értékelés a(z) First Division-benGólpassz Rang : 34 / 194 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

7

0

1

1

0

0

630'

Egész 2025/2026

7

0

1

1
0

0

630'

Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

7

0

1

1

0

0

630'

Egész 2024/2025

22

1

1

3
0

0

1221'

A fentiekben találhatóak Nick Cutajar karrier-statisztikái. Nick Cutajar összesen 22 mérkőzésen játszott, 1 gólt szerzett, és 0 gólpasszt adott. Nick Cutajar a legtöbb mérkőzést a(z) Maltese Premier League csapatában játszotta, összesen 22 mérkőzést játszott a(z) Málta-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a First Division-ben

0.00Gólok 90-ből
0 Összes Gól
58 percentil
0.14Gólpassz 90-ből
1 Összes Gólpassz
84 percentil
0.14G+A Per 90
Összesen 1 Gólhozzájárulás
63 percentil
0.05xG Per 90
0.37 Várható Gólok
47 percentil
0.12xA Per 90
0.82 Várható Gólpasszok
68 percentil
0.14Lapok 90-ből
1 Összes Lap
61 percentil

Nick Cutajar Részletes statisztika

First Division Nick Cutajar játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések7Nincs adat
45
perc63090 perc/mérkőzés
45
Elkezdett mérkőzések4Nincs adat
52
Beállított mérkőzések0Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések0Nincs adatNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
58
Gól hozzájárulás10.14
63
Hazai gólok00
73
Idegenbeli gólok00
69
Várható gólok0.370.05
47
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.370.05
47
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Nick Cutajar eddig egy gólt sem szerzett a(z) 2025/2026 szezonban a(z) First Division-ben. Majd meglátjuk, hogyan teljesít a következő mérkőzéseken.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások50.71
55
Kapura lövések
1/ 5
0.14
43
Kapu mellé lövések
4/ 5
0.57
60
Kapufát Talált0 idők0.00
89
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
65
Lövés Pontosság20.00%Nincs adat
40
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Nick Cutajar eddig összesen 7 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) First Division-ben. Összesen 5 lövést adott le. Ebből 1 lövés talált kaput, míg a többi, 4 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Nick Cutajar lövési pontossága 20.00%. Minden 0.00 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 0.71 lövést hajt végre a pályán.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz10.14
84
Várható gólpasszok (xA)0.820.12
68
Passzok33046.85
92
Sikeres Passzok
267/ 330
37.90
91
Passzok Teljesítési Aránya80.91%Nincs adat
61
Kulcsfontosságú Passzok70.99
75
Keresztlabdák162.27
84
Sikeres Keresztlabdák
4/ 16
0.57
78
Keresztlabdák Teljesítési Aránya25.00%Nincs adat
57
Percekenkénti Gólpassz630 Percekenkénti GólpasszNincs adatNincs adat

Nick Cutajar eddig összesen 7 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) First Division-ben. Ebből 1 gólpasszt adott. A passzjátékát tekintve, Nick Cutajar átlagosan körülbelül 46.85 alkalommal passzol egy mérkőzésen, a passzok teljesítési aránya 80.91. Emellett átlagosan 0.99 kulcsfontosságú passzt ad le minden mérkőzésen, amelyek komoly gólhelyzetekhez vezetnek. Összességében Nick Cutajar várható gólpassz (xA) kimenetele 0.12 90 percenként. Ez a statisztika a First Division játékosainak 68 százalékánál jobb helyezést biztosítja.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás60.85
47
Sikres Lefutások50.71
52
Lefutás Sikerességi Arány83.33%Nincs adat
72
Elvett labda111.56
8
Les10.14
74

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok1Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap10.14
61
Percekenkénti Figyelmeztetés630 Perc / LapNincs adat
80
Lapok 0,5 felett114%
80
Elkövetett szabálytalanságok60.85
36
Ellene elkövetett szabálytalanságok101.42
77

Nick Cutajar eddig összesen 7 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) First Division-ben. Ebből 1 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 0.85 szabálytalanságot követ el.

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok81.14
71
Percekenként kapott gólok79 PercNincs adat
71
Kapott Gól Nélküli Meccsek114%
38
Belemenés30.43
72
Elhárítások91.28
50
Párbajok12417.60
76
Győztes Párbajok385.39
56
Megnyert Légbeli Párbajok50.71
30
Lefutották00.00
99
Elrúgások40.57
20
Blokkolt lövések00.00
35
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Nick Cutajar még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.

Nick Cutajar Statisztikai Elemzése

Nick Cutajar egy Középpályás , aki ebben a szezonban 7 mérkőzésen jelent meg First Division, és összesen 630 precet játszott. Nick Cutajar átlagosan 0.14 gólpasszt kap minden 90 perc után, amikor pályán van.

Nick Cutajar összesen 0 gólt szerzett eddig ebben a szezonban a bajnokságban, amivel a 14 helyen áll a Melita FC csapat Legjobb Góllövők listájában.

Percenként

Minden gólját N/A perces gyakorisággal szerezte (nincs gól)

Minden 630 percenként ad gólpasszt

Minden 630 percenként kap egy lapot

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 0 / 0 büntetőt
Elhibázott 0 / 0 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: Nincs adat
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

155 / 194 Játékosok

Gólpassz Rang

34 / 194 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2024/2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2024/2025

13

0

0

2
0

0

471'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0  Gólpassz

0.38  Foglalások

2023 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2023

1

0

0

0
0

0

30'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0  Gólpassz

0  Foglalások

2022 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2022

1

1

0

0
0

0

90'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

1 Gólok

0  Gólpassz

0  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
Hamarosan
Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.