Florian Bohnert Portrait

Florian Bohnert Statiszt.

Club : SC Bastia
Nemzeti Válogatott : Luxembourg National Team
Poszt : Hátvéd - Jobb Hátvéd
Nemzetiség : Luxembourg
Birthplace : Luxembourg - Luxembourg
Mez Szám : #15
Kor (Születésnap) : 28 (1997.11.09.)
Magasság : 182cm
Súly : 76kg

2025/2026

2026/2027

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Több

2018/2019

2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2025/2026 és Pályafutás Statisztikák- Florian Bohnert

6.71
Átlagos értékelés a(z) Francia labdarúgó-bajnokság (másodosztály)-benKapott Gólok Rangja : 12 / 175 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2025/2026

33

0

24

13

8
0

2365'

Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

17

0

22

5

1

0

1493'

1

0

2

0

1

0

68'

Egész 2025/2026

288

16

303

83

33
0

19461'

A fentiekben találhatóak Florian Bohnert karrier-statisztikái. Florian Bohnert összesen 288 mérkőzésen játszott, 16 gólt szerzett, és 3 gólpasszt adott. Florian Bohnert a legtöbb mérkőzést a(z) Francia labdarúgó-bajnokság (másodosztály) csapatában játszotta, összesen 288 mérkőzést játszott a(z) Franciaország-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a Francia labdarúgó-bajnokság (másodosztály)-ben

0.65Kapott gólok / 90'
12 Gólok 23 Mérkőzésekben
96th percentil
48%Kapott Gól Nélküli Meccsek
11 Kapott gól nélküli meccsek 23 Mérkőzésekben
98th percentil
0.27Lapok 90-ből
5 Összes Lap
73rd percentil

Florian Bohnert Részletes statisztika

Francia labdarúgó-bajnokság (másodosztály) Florian Bohnert játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések23Nincs adat
49
perc164972 perc/mérkőzés
59
Éves Fizetés€136,344Nincs adat
59
Elkezdett mérkőzések18Nincs adat
57
Beállított mérkőzések5Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések1Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok120.65
96
Percekenként kapott gólok137 PercNincs adat
95
Kapott Gól Nélküli Meccsek1148%
98
Belemenés351.91
75
Elhárítások211.15
74
Párbajok1638.90
46
Győztes Párbajok824.48
47
Megnyert Légbeli Párbajok341.86
77
Lefutották160.87
17
Elrúgások733.98
84
Blokkolt lövések70.38
75
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Florian Bohnert védőként eddig összesen 23 mérkőzésen játszott a(z) Francia labdarúgó-bajnokság (másodosztály) 2025/2026 szezonban. Ebből 12 gólt kapott, és 11 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Florian Bohnert a pályán van, csapata minden 137 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 1.91 labdaelvételt és 1.15 szerelést hajtott végre minden meccsen. Florian Bohnert ugyanebben az időszakban közel 3.98 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok5Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap50.27
73
Percekenkénti Figyelmeztetés330 Perc / LapNincs adat
38
Lapok 0,5 felett522%
85
Elkövetett szabálytalanságok191.04
34
Ellene elkövetett szabálytalanságok80.44
12

Florian Bohnert eddig összesen 23 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Francia labdarúgó-bajnokság (másodosztály)-ben. Ebből 5 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 1.04 szabálytalanságot követ el.

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
39
Gól hozzájárulás10.05
27
Hazai gólok00
53
Idegenbeli gólok00
58
Várható gólok0.340.02
20
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.340.02
20
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Florian Bohnert eddig egy gólt sem szerzett a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Francia labdarúgó-bajnokság (másodosztály)-ben. Majd meglátjuk, hogyan teljesít a következő mérkőzéseken.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások50.27
16
Kapura lövések
2/ 5
0.11
29
Kapu mellé lövések
3/ 5
0.16
14
Kapufát Talált0 idők0.00
70
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
39
Lövés Pontosság40.00%Nincs adat
72
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Florian Bohnert eddig összesen 23 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Francia labdarúgó-bajnokság (másodosztály)-ben. Összesen 5 lövést adott le. Ebből 2 lövés talált kaput, míg a többi, 3 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Florian Bohnert lövési pontossága 40.00%. Minden 0.00 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 0.27 lövést hajt végre a pályán.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz10.05
49
Várható gólpasszok (xA)1.980.11
40
Passzok63634.71
51
Sikeres Passzok
465/ 636
25.38
45
Passzok Teljesítési Aránya73.11%Nincs adat
23
Kulcsfontosságú Passzok140.76
54
Keresztlabdák402.18
69
Sikeres Keresztlabdák
8/ 40
0.44
66
Keresztlabdák Teljesítési Aránya20.00%Nincs adat
51
Percekenkénti Gólpassz1649 Percekenkénti GólpasszNincs adatNincs adat

Florian Bohnert eddig összesen 23 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Francia labdarúgó-bajnokság (másodosztály)-ben. Ebből 1 gólpasszt adott. A passzjátékát tekintve, Florian Bohnert átlagosan körülbelül 34.71 alkalommal passzol egy mérkőzésen, a passzok teljesítési aránya 73.11. Emellett átlagosan 0.76 kulcsfontosságú passzt ad le minden mérkőzésen, amelyek komoly gólhelyzetekhez vezetnek. Összességében Florian Bohnert várható gólpassz (xA) kimenetele 0.11 90 percenként. Ez a statisztika a Francia labdarúgó-bajnokság (másodosztály) játékosainak 40 százalékánál jobb helyezést biztosítja.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás251.36
57
Sikres Lefutások70.38
39
Lefutás Sikerességi Arány28.00%Nincs adat
12
Elvett labda80.44
64
Les10.05
41

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Florian Bohnert még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.

Francia labdarúgókupa Florian Bohnert játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések2Nincs adat
0
perc16281 perc/mérkőzés
0
Éves Fizetés€136,344Nincs adat
99
Elkezdett mérkőzések2Nincs adat
0
Beállított mérkőzések0Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések1Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok21.11
19
Percekenként kapott gólok81 PercNincs adat
19
Kapott Gól Nélküli Meccsek150%
99
Belemenés10.56
22
Elhárítások00.00
19
Párbajok126.67
47
Győztes Párbajok31.67
22
Megnyert Légbeli Párbajok10.56
50
Lefutották42.22
0
Elrúgások63.33
81
Blokkolt lövések00.00
38
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Florian Bohnert védőként eddig összesen 2 mérkőzésen játszott a(z) Francia labdarúgó-bajnokság (másodosztály) 2025/2026 szezonban. Ebből 12 gólt kapott, és 11 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Florian Bohnert a pályán van, csapata minden 81 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 0.56 labdaelvételt és 0.00 szerelést hajtott végre minden meccsen. Florian Bohnert ugyanebben az időszakban közel 3.33 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
50
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
50
Lapok 0,5 felett00%
53
Elkövetett szabálytalanságok10.56
44
Ellene elkövetett szabálytalanságok10.56
53

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
62
Gól hozzájárulás00
56
Hazai gólok00
62
Idegenbeli gólok00
81
Várható gólok0.000.00
22
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.000.00
25
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások00.00
22
Kapura lövések
0/ 0
0.00
41
Kapu mellé lövések
0/ 0
0.00
31
Kapufát Talált0 idők0.00
91
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
59
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
41
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
75
Várható gólpasszok (xA)0.210.12
44
Passzok12167.22
97
Sikeres Passzok
101/ 121
56.11
88
Passzok Teljesítési Aránya83.47%Nincs adat
41
Kulcsfontosságú Passzok10.56
53
Keresztlabdák10.56
44
Sikeres Keresztlabdák
0/ 1
0.00
47
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
47
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás21.11
66
Sikres Lefutások00.00
28
Lefutás Sikerességi Arány0.00%Nincs adat
28
Elvett labda10.56
31
Les00.00
72

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Club Friendlies 3 Florian Bohnert játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések1Nincs adat
0
perc9090 perc/mérkőzés
0
Éves Fizetés€136,344Nincs adat
99
Elkezdett mérkőzések1Nincs adat
0
Beállított mérkőzések0Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések0Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok22
0
Percekenként kapott gólok45 PercNincs adat
0
Kapott Gól Nélküli Meccsek00%
23
Belemenés00.00
11
Elhárítások00.00
44
Párbajok00.00
89
Győztes Párbajok00.00
89
Megnyert Légbeli Párbajok00.00
44
Lefutották00.00
99
Elrúgások00.00
33
Blokkolt lövések00.00
89
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Florian Bohnert védőként eddig összesen 1 mérkőzésen játszott a(z) Francia labdarúgó-bajnokság (másodosztály) 2025/2026 szezonban. Ebből 12 gólt kapott, és 11 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Florian Bohnert a pályán van, csapata minden 45 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 0.00 labdaelvételt és 0.00 szerelést hajtott végre minden meccsen. Florian Bohnert ugyanebben az időszakban közel 0.00 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
92
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
92
Lapok 0,5 felett00%
89
Elkövetett szabálytalanságok00.00
78
Ellene elkövetett szabálytalanságok00.00
56

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
77
Gól hozzájárulás00
62
Hazai gólok00
92
Idegenbeli gólok00
77
Várható gólok0.000.00
44
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.000.00
44
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások00.00
56
Kapura lövések
0/ 0
0.00
67
Kapu mellé lövések
0/ 0
0.00
67
Kapufát Talált0 idők0.00
99
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
89
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
67
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
77
Várható gólpasszok (xA)0.000.00
0
Passzok00.00
0
Sikeres Passzok
0/ 0
0.00
0
Passzok Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
0
Kulcsfontosságú Passzok00.00
44
Keresztlabdák00.00
67
Sikeres Keresztlabdák
0/ 0
0.00
78
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
78
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás00.00
89
Sikres Lefutások00.00
78
Lefutás Sikerességi Arány0.00%Nincs adat
89
Elvett labda00.00
99
Les00.00
99

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

International Friendlies Florian Bohnert játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések2Nincs adat
0
perc11055 perc/mérkőzés
0
Éves Fizetés€136,344Nincs adat
99
Elkezdett mérkőzések1Nincs adat
0
Beállított mérkőzések1Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések1Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok10.82
56
Percekenként kapott gólok110 PercNincs adat
56
Kapott Gól Nélküli Meccsek150%
56
Belemenés11.36
50
Elhárítások00.00
25
Párbajok45.45
25
Győztes Párbajok34.09
75
Megnyert Légbeli Párbajok22.73
99
Lefutották00.00
99
Elrúgások00.00
0
Blokkolt lövések00.00
75
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Florian Bohnert védőként eddig összesen 2 mérkőzésen játszott a(z) Francia labdarúgó-bajnokság (másodosztály) 2025/2026 szezonban. Ebből 12 gólt kapott, és 11 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Florian Bohnert a pályán van, csapata minden 110 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 1.36 labdaelvételt és 0.00 szerelést hajtott végre minden meccsen. Florian Bohnert ugyanebben az időszakban közel 0.00 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok1Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap10.82
99
Percekenkénti Figyelmeztetés110 Perc / LapNincs adat
44
Lapok 0,5 felett150%
99
Elkövetett szabálytalanságok00.00
25
Ellene elkövetett szabálytalanságok00.00
0

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
67
Gól hozzájárulás00
67
Hazai gólok00
78
Idegenbeli gólok00
89
Várható gólok0.000.00
25
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.000.00
25
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások00.00
25
Kapura lövések
0/ 0
0.00
25
Kapu mellé lövések
0/ 0
0.00
25
Kapufát Talált0 idők0.00
99
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
50
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
25
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
78
Várható gólpasszok (xA)0.070.10
25
Passzok1723.18
0
Sikeres Passzok
14/ 17
19.09
0
Passzok Teljesítési Aránya82.35%Nincs adat
50
Kulcsfontosságú Passzok11.36
75
Keresztlabdák00.00
25
Sikeres Keresztlabdák
0/ 0
0.00
50
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
50
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás00.00
25
Sikres Lefutások00.00
25
Lefutás Sikerességi Arány0.00%Nincs adat
25
Elvett labda11.36
0
Les00.00
50

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

WC Qualification Europe Florian Bohnert játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések5Nincs adat
16
perc35471 perc/mérkőzés
0
Éves Fizetés€136,344Nincs adat
99
Elkezdett mérkőzések5Nincs adat
33
Beállított mérkőzések0Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések1Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok71.78
29
Percekenként kapott gólok51 PercNincs adat
32
Kapott Gól Nélküli Meccsek00%
20
Belemenés30.76
32
Elhárítások61.53
91
Párbajok348.64
62
Győztes Párbajok184.58
64
Megnyert Légbeli Párbajok71.78
79
Lefutották51.27
9
Elrúgások133.31
76
Blokkolt lövések00.00
37
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Florian Bohnert védőként eddig összesen 5 mérkőzésen játszott a(z) Francia labdarúgó-bajnokság (másodosztály) 2025/2026 szezonban. Ebből 12 gólt kapott, és 11 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Florian Bohnert a pályán van, csapata minden 51 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 0.76 labdaelvételt és 1.53 szerelést hajtott végre minden meccsen. Florian Bohnert ugyanebben az időszakban közel 3.31 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok2Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap20.51
97
Percekenkénti Figyelmeztetés177 Perc / LapNincs adat
46
Lapok 0,5 felett240%
97
Elkövetett szabálytalanságok30.76
41
Ellene elkövetett szabálytalanságok30.76
43

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
56
Gól hozzájárulás00
44
Hazai gólok00
70
Idegenbeli gólok00
72
Várható gólok0.000.00
16
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.000.00
16
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások00.00
16
Kapura lövések
0/ 0
0.00
33
Kapu mellé lövések
0/ 0
0.00
21
Kapufát Talált0 idők0.00
83
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
56
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
33
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
62
Várható gólpasszok (xA)0.220.06
25
Passzok11529.24
31
Sikeres Passzok
93/ 115
23.64
35
Passzok Teljesítési Aránya80.87%Nincs adat
41
Kulcsfontosságú Passzok00.00
19
Keresztlabdák82.03
74
Sikeres Keresztlabdák
0/ 8
0.00
51
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
51
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás71.78
78
Sikres Lefutások51.27
88
Lefutás Sikerességi Arány71.43%Nincs adat
85
Elvett labda10.25
60
Les00.00
67

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Florian Bohnert Statisztikai Elemzése

Florian Bohnert egy Hátvéd , aki ebben a szezonban 23 mérkőzésen jelent meg Francia labdarúgó-bajnokság (másodosztály), és összesen 1649 precet játszott. Florian Bohnert átlagosan 0.65 gólt rúg 90 percenként amikor pályán van. A Kapott Gól Nélküli Mérkőzésein aránya jelenleg 48%. Ami azt jelenti, hogy Florian Bohnert a 23 mérkőzésből amikben játszott, 11 kapott gól nélküli meccs lett.

Florian Bohnert összesen 0 gólt szerzett a szezonban ebben a ligában, ami a 29 helyezi őt a SC Bastia legjobb góllövőlistájában.

Percenként

Minden gólját N/A perces gyakorisággal szerezte (nincs gól)

Minden 1649 percenként ad gólpasszt

Minden 330 percenként kap egy lapot

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 0 / 0 büntetőt
Elhibázott 0 / 0 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: Nincs adat
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

350 / 407 Játékosok

Kapott Gólok Rangja

12 / 175 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2026/2027 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

1

0

2

0

1

0

68'

Egész 2026/2027

4

0

8

0

3
0

309'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

2.24
 Kapott Gól

0.75  Foglalások

2024/2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2024/2025

42

0

26

18

7
0

2868'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.95
 Kapott Gól

0.14  Foglalások

2023/2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2023/2024

35

1

41

12

3
0

2904'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.03 Gólok

1.27
 Kapott Gól

0.1  Foglalások

2022/2023 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

14

0

17

5

0

0

1223'

Egész 2022/2023

41

1

34

13

3
0

2509'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.25
 Kapott Gól

0  Foglalások

2021/2022 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2021/2022

8

0

9

1

2
0

574'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.67
 Kapott Gól

0.33  Foglalások

2020/2021 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2020/2021

30

1

34

3

0
0

1684'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.06 Gólok

1.97
 Kapott Gól

0  Foglalások

2019/2020 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2019/2020

20

0

14

5

2
0

1226'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.77
 Kapott Gól

0.17  Foglalások

2018/2019 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2018/2019

28

4

34

10

1
0

2032'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.22 Gólok

1.61
 Kapott Gól

0  Foglalások

2018 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2018

1

0

0

1

0
0

0'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0
 Kapott Gól

0  Foglalások

2016/2017 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2016/2017

24

0

21

4

2
0

1425'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.21
 Kapott Gól

0.13  Foglalások

2015/2016 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2015/2016

26

7

49

4

2
0

2056'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.32 Gólok

2.19
 Kapott Gól

0.09  Foglalások

2014/2015 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2014/2015

21

2

27

4

1
0

898'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.2 Gólok

2.71
 Kapott Gól

0.1  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
Hamarosan
Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.