Giacomo Sciacca Portrait

Giacomo Sciacca Statiszt.

Poszt : Hátvéd - Középhátvéd
Nemzetiség : Italy
Birthplace : Italy - Italy
Mez Szám : #3
Kor (Születésnap) : 30 (1996.04.19.)
Magasság : 180cm
Súly : 75kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Több

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2026/2027 és Pályafutás Statisztikák- Giacomo Sciacca

5.74
Átlagos értékelés a(z) Olasz Serie C Group A-benKapott Gólok Rangja : 74 / 130 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2026/2027

9

0

6

1

1
0

444'

Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

145

2

123

49

22

3

11182'

63

2

58

19

15

0

5178'

2

0

1

0

1

0

89'

Egész 2020/2021

237

5

201

76

45
4

18060'

A fentiekben találhatóak Giacomo Sciacca karrier-statisztikái. Giacomo Sciacca összesen 237 mérkőzésen játszott, 5 gólt szerzett, és 0 gólpasszt adott. Giacomo Sciacca a legtöbb mérkőzést a(z) Olasz Serie C csapatában játszotta, összesen 237 mérkőzést játszott a(z) Olaszország-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a Olasz Serie C Group A-ben

1.22Kapott gólok / 90'
6 Gólok 9 Mérkőzésekben
44th percentil
11%Kapott Gól Nélküli Meccsek
1 Kapott gól nélküli meccsek 9 Mérkőzésekben
22nd percentil
0.20Lapok 90-ből
1 Összes Lap
60th percentil

Giacomo Sciacca Részletes statisztika

Olasz Serie C Group A Giacomo Sciacca játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések9Nincs adat
35
perc44449 perc/mérkőzés
11
Elkezdett mérkőzések5Nincs adat
19
Beállított mérkőzések4Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések5Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok61.22
44
Percekenként kapott gólok74 PercNincs adat
45
Kapott Gól Nélküli Meccsek111%
22
Belemenés81.62
91
Elhárítások61.21
56
Párbajok5310.72
34
Győztes Párbajok357.08
74
Megnyert Légbeli Párbajok153.03
89
Lefutották00.00
99
Elrúgások275.46
93
Blokkolt lövések30.61
83
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Giacomo Sciacca védőként eddig összesen 9 mérkőzésen játszott a(z) Olasz Serie C Group A 2026/2027 szezonban. Ebből 6 gólt kapott, és 1 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Giacomo Sciacca a pályán van, csapata minden 74 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 1.62 labdaelvételt és 1.21 szerelést hajtott végre minden meccsen. Giacomo Sciacca ugyanebben az időszakban közel 5.46 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok1Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap10.2
60
Percekenkénti Figyelmeztetés444 Perc / LapNincs adat
68
Lapok 0,5 felett111%
53
Elkövetett szabálytalanságok71.42
64
Ellene elkövetett szabálytalanságok71.42
67

Giacomo Sciacca eddig összesen 9 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Olasz Serie C Group A-ben. Ebből 1 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 1.42 szabálytalanságot követ el.

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
51
Gól hozzájárulás00
37
Hazai gólok00
70
Idegenbeli gólok00
66
Várható gólok0.310.06
38
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.310.06
38
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Giacomo Sciacca eddig egy gólt sem szerzett a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Olasz Serie C Group A-ben. Majd meglátjuk, hogyan teljesít a következő mérkőzéseken.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások20.40
22
Kapura lövések
2/ 2
0.40
62
Kapu mellé lövések
0/ 2
0.00
11
Kapufát Talált0 idők0.00
84
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
51
Lövés Pontosság100.00%Nincs adat
99
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Giacomo Sciacca eddig összesen 9 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Olasz Serie C Group A-ben. Összesen 2 lövést adott le. Ebből 2 lövés talált kaput, míg a többi, 0 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Giacomo Sciacca lövési pontossága 100.00%. Minden 0.00 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 0.40 lövést hajt végre a pályán.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
65
Várható gólpasszok (xA)0.640.13
58
Passzok24950.36
84
Sikeres Passzok
215/ 249
43.48
86
Passzok Teljesítési Aránya86.35%Nincs adat
85
Kulcsfontosságú Passzok30.61
49
Keresztlabdák10.20
19
Sikeres Keresztlabdák
1/ 1
0.20
41
Keresztlabdák Teljesítési Aránya100.00%Nincs adat
99
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Giacomo Sciacca egyetlen gólpasszt sem adott a(z) Olasz Serie C Group A szezonban.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás30.61
43
Sikres Lefutások10.20
28
Lefutás Sikerességi Arány33.33%Nincs adat
22
Elvett labda00.00
99
Les10.20
73

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Giacomo Sciacca még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.

Giacomo Sciacca Statisztikai Elemzése

Giacomo Sciacca egy Hátvéd , aki ebben a szezonban 9 mérkőzésen jelent meg Olasz Serie C Group A, és összesen 444 precet játszott. Giacomo Sciacca átlagosan 1.22 gólt rúg 90 percenként amikor pályán van. A Kapott Gól Nélküli Mérkőzésein aránya jelenleg 11%. Ami azt jelenti, hogy Giacomo Sciacca a 9 mérkőzésből amikben játszott, 1 kapott gól nélküli meccs lett.

Giacomo Sciacca összesen 0 gólt szerzett a szezonban ebben a ligában, ami a 10 helyezi őt a UC AlbinoLeffe legjobb góllövőlistájában.

Percenként

Minden gólját N/A perces gyakorisággal szerezte (nincs gól)

Nincs Gólpassz

Nincs Figyelmeztetés

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 0 / 0 büntetőt
Elhibázott 0 / 0 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: Nincs adat
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

239 / 319 Játékosok

Kapott Gólok Rangja

74 / 130 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2025/2026 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2025/2026

17

1

10

7

5
1

1077'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.08 Gólok

0.84
 Kapott Gól

0.5  Foglalások

2024/2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2024/2025

5

0

4

2

1
0

374'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.96
 Kapott Gól

0.24  Foglalások

2023/2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2023/2024

24

0

21

7

10
0

2112'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

3
 Kapott Gól

1  Foglalások

2022/2023 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2022/2023

16

0

14

6

2
0

1156'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.09
 Kapott Gól

0.16  Foglalások

2021/2022 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2021/2022

19

2

22

4

3
0

1626'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.11 Gólok

1.22
 Kapott Gól

0.17  Foglalások

2020/2021 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

30

0

28

9

4

0

2616'

Egész 2020/2021

30

0

28

9

4
0

2616'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.96
 Kapott Gól

0.14  Foglalások

2019/2020 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

21

0

21

6

4

1

1613'

Egész 2019/2020

21

0

21

6

4
1

1613'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.17
 Kapott Gól

0.22  Foglalások

2018/2019 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

29

0

20

10

3

0

2009'

1

0

1

0

1

0

90'

Egész 2018/2019

30

0

21

10

4
0

2099'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.9
 Kapott Gól

0.13  Foglalások

2017/2018 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

18

1

11

7

3

0

1162'

1

0

0

0

0

0

-1'

Egész 2017/2018

19

1

11

7

3
0

1161'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.08 Gólok

0.85
 Kapott Gól

0.23  Foglalások

2016/2017 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

29

1

27

7

4

1

2450'

Egész 2016/2017

29

1

27

7

4
1

2450'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.04 Gólok

0.99
 Kapott Gól

0.15  Foglalások

2015/2016 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

18

0

16

10

4

1

1332'

Egész 2015/2016

18

0

16

10

4
1

1332'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.08
 Kapott Gól

0.34  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
●Hamarosan
●Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.