Daniel Cappelletti Portrait

Daniel Cappelletti Statiszt.

Poszt : Hátvéd - Középhátvéd
Nemzetiség : Italy
Birthplace : Cantù - Italy
Mez Szám : #8
Kor (Születésnap) : 35 (1991.10.09.)
Magasság : 183cm
Súly : 78kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Több

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2011/2012

2010/2011

2026/2027 és Pályafutás Statisztikák- Daniel Cappelletti

6.31
Átlagos értékelés a(z) Olasz Serie C Group A-benKapott Gólok Rangja : 41 / 130 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2026/2027

13

1

10

5

2
0

1084'

Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

166

11

134

63

33

3

13950'

117

8

139

22

31

2

9625'

70

4

54

22

16

0

5402'

13

0

23

3

3

0

948'

Egész 2019/2020

388

24

381

115

88
5

31734'

A fentiekben találhatóak Daniel Cappelletti karrier-statisztikái. Daniel Cappelletti összesen 388 mérkőzésen játszott, 24 gólt szerzett, és 0 gólpasszt adott. Daniel Cappelletti a legtöbb mérkőzést a(z) Olasz Serie C csapatában játszotta, összesen 388 mérkőzést játszott a(z) Olaszország-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a Olasz Serie C Group A-ben

0.81Kapott gólok / 90'
9 Gólok 12 Mérkőzésekben
71st percentil
42%Kapott Gól Nélküli Meccsek
5 Kapott gól nélküli meccsek 12 Mérkőzésekben
79th percentil
0.18Lapok 90-ből
2 Összes Lap
52nd percentil

Daniel Cappelletti Részletes statisztika

Olasz Serie C Group A Daniel Cappelletti játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések12Nincs adat
99
perc99483 perc/mérkőzés
87
Elkezdett mérkőzések11Nincs adat
86
Beállított mérkőzések1Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések0Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok90.81
71
Percekenként kapott gólok110 PercNincs adat
70
Kapott Gól Nélküli Meccsek542%
79
Belemenés181.63
92
Elhárítások131.18
53
Párbajok15714.22
75
Győztes Párbajok898.06
87
Megnyert Légbeli Párbajok353.17
91
Lefutották00.00
99
Elrúgások343.08
73
Blokkolt lövések50.45
73
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Daniel Cappelletti védőként eddig összesen 12 mérkőzésen játszott a(z) Olasz Serie C Group A 2026/2027 szezonban. Ebből 9 gólt kapott, és 5 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Daniel Cappelletti a pályán van, csapata minden 110 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 1.63 labdaelvételt és 1.18 szerelést hajtott végre minden meccsen. Daniel Cappelletti ugyanebben az időszakban közel 3.08 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok2Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap20.18
52
Percekenkénti Figyelmeztetés497 Perc / LapNincs adat
76
Lapok 0,5 felett217%
68
Elkövetett szabálytalanságok141.27
51
Ellene elkövetett szabálytalanságok131.18
54

Daniel Cappelletti eddig összesen 12 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Olasz Serie C Group A-ben. Ebből 2 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 1.27 szabálytalanságot követ el.

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok10.09
56
Gól hozzájárulás20.18
63
Hazai gólok00
70
Idegenbeli gólok10.2
74
Várható gólok2.070.19
70
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)2.070.19
71
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól994 Percek per GólNincs adatNincs adat

Daniel Cappelletti eddig összesen 12 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Olasz Serie C Group A-ben. Ebből 1 gólt szerzett. Otthon 0 gólt, míg idegenben 1 gólt szerzett. Összességében 0.09 gól született 90 percenként. Emellett Daniel Cappelletti összesen 2 G/A (gólok + gólpasszok) alkotott ebben a szezonban. A gól hozzájárulásuk 0.18 90 percenként. Nem büntetőből származó várható gólok száma 90 percenként 0.19. Ez azt jelenti, hogy Daniel Cappelletti npxG kimenete 2.07, ami a Olasz Serie C Group A játékosainak 71 legjobbjai közé helyezi.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások171.54
69
Kapura lövések
7/ 17
0.63
79
Kapu mellé lövések
10/ 17
0.91
65
Kapufát Talált1 idők0.09
88
Lövések átváltási aránya5.88%Nincs adat
57
Lövés Pontosság41.18%Nincs adat
80
Lövések Szerzett Gólonként17.00Nincs adatNincs adat

Daniel Cappelletti eddig összesen 12 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Olasz Serie C Group A-ben. Összesen 17 lövést adott le. Ebből 7 lövés talált kaput, míg a többi, 10 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Daniel Cappelletti lövési pontossága 41.18%. Minden 17.00 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 1.54 lövést hajt végre a pályán.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz10.09
71
Várható gólpasszok (xA)1.700.15
67
Passzok54749.53
83
Sikeres Passzok
427/ 547
38.66
78
Passzok Teljesítési Aránya78.06%Nincs adat
41
Kulcsfontosságú Passzok30.27
26
Keresztlabdák181.63
65
Sikeres Keresztlabdák
5/ 18
0.45
60
Keresztlabdák Teljesítési Aránya27.78%Nincs adat
46
Percekenkénti Gólpassz994 Percekenkénti GólpasszNincs adatNincs adat

Daniel Cappelletti eddig összesen 12 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Olasz Serie C Group A-ben. Ebből 1 gólpasszt adott. A passzjátékát tekintve, Daniel Cappelletti átlagosan körülbelül 49.53 alkalommal passzol egy mérkőzésen, a passzok teljesítési aránya 78.06. Emellett átlagosan 0.27 kulcsfontosságú passzt ad le minden mérkőzésen, amelyek komoly gólhelyzetekhez vezetnek. Összességében Daniel Cappelletti várható gólpassz (xA) kimenetele 0.15 90 percenként. Ez a statisztika a Olasz Serie C Group A játékosainak 67 százalékánál jobb helyezést biztosítja.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás111.00
57
Sikres Lefutások60.54
54
Lefutás Sikerességi Arány54.55%Nincs adat
49
Elvett labda80.72
42
Les10.09
58

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Daniel Cappelletti még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.

Coppa Italia Serie C Daniel Cappelletti játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések1Nincs adat
0
perc9090 perc/mérkőzés
0
Elkezdett mérkőzések1Nincs adat
16
Beállított mérkőzések0Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések0Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok11
32
Percekenként kapott gólok90 PercNincs adat
47
Kapott Gól Nélküli Meccsek00%
18
Belemenés00.00
62
Elhárítások22.00
79
Párbajok1515.00
83
Győztes Párbajok1010.00
93
Megnyert Légbeli Párbajok55.00
99
Lefutották00.00
99
Elrúgások11.00
52
Blokkolt lövések00.00
56
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Daniel Cappelletti védőként eddig összesen 1 mérkőzésen játszott a(z) Olasz Serie C Group A 2026/2027 szezonban. Ebből 9 gólt kapott, és 5 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Daniel Cappelletti a pályán van, csapata minden 90 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 0.00 labdaelvételt és 2.00 szerelést hajtott végre minden meccsen. Daniel Cappelletti ugyanebben az időszakban közel 1.00 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
68
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
68
Lapok 0,5 felett00%
73
Elkövetett szabálytalanságok22.00
88
Ellene elkövetett szabálytalanságok11.00
75

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
68
Gól hozzájárulás00
66
Hazai gólok00
82
Idegenbeli gólok00
82
Várható gólok0.120.12
73
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.120.12
73
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások33.00
95
Kapura lövések
0/ 3
0.00
62
Kapu mellé lövések
3/ 3
3.00
99
Kapufát Talált0 idők0.00
98
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
84
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
63
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
97
Várható gólpasszok (xA)0.090.09
67
Passzok4646.00
84
Sikeres Passzok
39/ 46
39.00
84
Passzok Teljesítési Aránya84.78%Nincs adat
55
Kulcsfontosságú Passzok00.00
51
Keresztlabdák33.00
92
Sikeres Keresztlabdák
0/ 3
0.00
71
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
71
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás33.00
89
Sikres Lefutások22.00
90
Lefutás Sikerességi Arány66.67%Nincs adat
78
Elvett labda00.00
99
Les00.00
81

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Daniel Cappelletti Statisztikai Elemzése

Daniel Cappelletti egy Hátvéd , aki ebben a szezonban 12 mérkőzésen jelent meg Olasz Serie C Group A, és összesen 994 precet játszott. Daniel Cappelletti átlagosan 0.81 gólt rúg 90 percenként amikor pályán van. A Kapott Gól Nélküli Mérkőzésein aránya jelenleg 42%. Ami azt jelenti, hogy Daniel Cappelletti a 12 mérkőzésből amikben játszott, 5 kapott gól nélküli meccs lett.

Daniel Cappelletti összesen 1 gólt szerzett a szezonban ebben a ligában, ami a 4 helyezi őt a Treviso FBC 1993 legjobb góllövőlistájában.

Percenként

Minden 994 percenként szerez gólt

Minden 994 percenként ad gólpasszt

Minden 497 percenként kap egy lapot

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 0 / 0 büntetőt
Elhibázott 0 / 0 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: Nincs adat
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

142 / 319 Játékosok

Kapott Gólok Rangja

41 / 130 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2025/2026 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2025/2026

24

2

12

10

6
0

1719'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.11 Gólok

0.66
 Kapott Gól

0.33  Foglalások

2024/2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2024/2025

18

0

20

3

6
0

1527'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0
 Kapott Gól

0  Foglalások

2023/2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2023/2024

20

2

31

3

6
0

1633'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.07 Gólok

2
 Kapott Gól

0.29  Foglalások

2022/2023 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2022/2023

17

0

12

6

1
0

1248'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.5
 Kapott Gól

0.25  Foglalások

2021/2022 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

10

0

13

2

2

0

698'

1

0

4

0

0

0

90'

Egész 2021/2022

11

0

17

2

2
0

788'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.68
 Kapott Gól

0.26  Foglalások

2020/2021 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

31

4

43

3

8

1

2676'

Egész 2020/2021

31

4

43

3

8
1

2676'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.13 Gólok

1.45
 Kapott Gól

0.27  Foglalások

2019/2020 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

22

3

9

13

5

0

1980'

1

0

3

0

1

0

90'

Egész 2019/2020

23

3

12

13

6
0

2070'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.14 Gólok

0.41
 Kapott Gól

0.23  Foglalások

2018/2019 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

30

4

34

6

12

1

2422'

Egész 2018/2019

30

4

34

6

12
1

2422'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.15 Gólok

1.26
 Kapott Gól

0.45  Foglalások

2017/2018 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

35

2

24

13

2

0

3023'

2

0

2

0

0

0

180'

Egész 2017/2018

37

2

26

13

2
0

3203'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.06 Gólok

0.71
 Kapott Gól

0.06  Foglalások

2016/2017 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

34

2

26

16

7

0

3000'

Egész 2016/2017

34

2

26

16

7
0

3000'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.06 Gólok

0.78
 Kapott Gól

0.21  Foglalások

2015/2016 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

19

2

19

4

3

1

1098'

2

0

0

2

0

0

38'

Egész 2015/2016

21

2

19

6

3
1

1136'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.16 Gólok

1.56
 Kapott Gól

0.25  Foglalások

2014/2015 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

40

0

45

8

9

0

3600'

2

0

2

0

1

0

100'

Egész 2014/2015

42

0

47

8

10
0

3700'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.13
 Kapott Gól

0.23  Foglalások

2013/2014 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

25

1

29

6

9

1

2092'

2

0

5

1

0

0

180'

Egész 2013/2014

27

1

34

7

9
1

2272'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.04 Gólok

1.25
 Kapott Gól

0.39  Foglalások

2012/2013 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

31

1

27

11

7

1

2757'

2

0

3

0

1

0

180'

Egész 2012/2013

33

1

30

11

8
1

2937'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.03 Gólok

0.88
 Kapott Gól

0.23  Foglalások

2011/2012 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

3

0

2

2

0

0

147'

Egész 2011/2012

3

0

2

2

0
0

147'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.22
 Kapott Gól

0  Foglalások

2010/2011 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

3

0

2

1

0

0

82'

1

0

4

0

0

0

90'

Egész 2010/2011

4

0

6

1

0
0

172'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

2.2
 Kapott Gól

0  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
●Hamarosan
●Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.