Tim Danhof Portrait

Tim Danhof Statiszt.

Poszt : Hátvéd - Jobb Hátvéd
Nemzetiség : Németország
Birthplace : Germany - Germany
Mez Szám : #2
Kor (Születésnap) : 29 (1997.05.05.)
Magasság : 182cm
Súly : 72kg

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2019/2020

2018/2019

2017/2018

Több

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2025/2026 és Pályafutás Statisztikák- Tim Danhof

4.46
Átlagos értékelés a(z) Német 3. Bundesliga (harmadosztály)-benKapott Gólok Rangja : 14 / 181 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2025/2026

24

1

16

8

3
0

1482'

Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

2

0

9

0

1

0

177'

Egész 2025/2026

222

28

235

52

27
1

15786'

A fentiekben találhatóak Tim Danhof karrier-statisztikái. Tim Danhof összesen 222 mérkőzésen játszott, 28 gólt szerzett, és 10 gólpasszt adott. Tim Danhof a legtöbb mérkőzést a(z) Német 3. Bundesliga (harmadosztály) csapatában játszotta, összesen 222 mérkőzést játszott a(z) Németország-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a Német 3. Bundesliga (harmadosztály)-ben

0.97Kapott gólok / 90'
16 Gólok 24 Mérkőzésekben
91st percentil
33%Kapott Gól Nélküli Meccsek
8 Kapott gól nélküli meccsek 24 Mérkőzésekben
91st percentil
0.18Lapok 90-ből
3 Összes Lap
42nd percentil

Tim Danhof Részletes statisztika

Német 3. Bundesliga (harmadosztály) Tim Danhof játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések24Nincs adat
47
perc148262 perc/mérkőzés
50
Elkezdett mérkőzések16Nincs adat
48
Beállított mérkőzések8Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések5Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok160.97
91
Percekenként kapott gólok93 PercNincs adat
91
Kapott Gól Nélküli Meccsek833%
91
Belemenés10.07
67
Elhárítások60.42
94
Párbajok221.52
48
Győztes Párbajok80.55
50
Megnyert Légbeli Párbajok20.14
56
Lefutották00.00
99
Elrúgások30.21
71
Blokkolt lövések00.00
63
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Tim Danhof védőként eddig összesen 24 mérkőzésen játszott a(z) Német 3. Bundesliga (harmadosztály) 2025/2026 szezonban. Ebből 16 gólt kapott, és 8 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Tim Danhof a pályán van, csapata minden 93 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 0.07 labdaelvételt és 0.42 szerelést hajtott végre minden meccsen. Tim Danhof ugyanebben az időszakban közel 0.21 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok3Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap30.18
42
Percekenkénti Figyelmeztetés494 Perc / LapNincs adat
69
Lapok 0,5 felett312%
43
Elkövetett szabálytalanságok20.14
60
Ellene elkövetett szabálytalanságok00.00
29

Tim Danhof eddig összesen 24 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Német 3. Bundesliga (harmadosztály)-ben. Ebből 3 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 0.14 szabálytalanságot követ el.

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok10.06
44
Gól hozzájárulás30.18
51
Hazai gólok10.12
60
Idegenbeli gólok00
49
Várható gólok0.590.04
44
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.590.04
45
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól1482 Percek per GólNincs adatNincs adat

Tim Danhof eddig összesen 24 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Német 3. Bundesliga (harmadosztály)-ben. Ebből 1 gólt szerzett. Otthon 1 gólt, míg idegenben 0 gólt szerzett. Összességében 0.06 gól született 90 percenként. Emellett Tim Danhof összesen 3 G/A (gólok + gólpasszok) alkotott ebben a szezonban. A gól hozzájárulásuk 0.18 90 percenként. Nem büntetőből származó várható gólok száma 90 percenként 0.04. Ez azt jelenti, hogy Tim Danhof npxG kimenete 0.59, ami a Német 3. Bundesliga (harmadosztály) játékosainak 45 legjobbjai közé helyezi.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások10.07
44
Kapura lövések
0/ 1
0.00
58
Kapu mellé lövések
1/ 1
0.07
56
Kapufát Talált0 idők0.00
94
Lövések átváltási aránya100.00%Nincs adat
78
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
58
Lövések Szerzett Gólonként1.00Nincs adatNincs adat

Tim Danhof eddig összesen 24 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Német 3. Bundesliga (harmadosztály)-ben. Összesen 1 lövést adott le. Ebből 0 lövés talált kaput, míg a többi, 1 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Tim Danhof lövési pontossága 0.00%. Minden 1.00 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 0.07 lövést hajt végre a pályán.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz20.12
62
Várható gólpasszok (xA)1.520.11
73
Passzok1047.19
87
Sikeres Passzok
84/ 104
5.81
87
Passzok Teljesítési Aránya80.77%Nincs adat
59
Kulcsfontosságú Passzok50.35
98
Keresztlabdák50.35
87
Sikeres Keresztlabdák
3/ 5
0.21
94
Keresztlabdák Teljesítési Aránya60.00%Nincs adat
88
Percekenkénti Gólpassz741 Percekenkénti GólpasszNincs adatNincs adat

Tim Danhof eddig összesen 24 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Német 3. Bundesliga (harmadosztály)-ben. Ebből 2 gólpasszt adott. A passzjátékát tekintve, Tim Danhof átlagosan körülbelül 7.19 alkalommal passzol egy mérkőzésen, a passzok teljesítési aránya 80.77. Emellett átlagosan 0.35 kulcsfontosságú passzt ad le minden mérkőzésen, amelyek komoly gólhelyzetekhez vezetnek. Összességében Tim Danhof várható gólpassz (xA) kimenetele 0.11 90 percenként. Ez a statisztika a Német 3. Bundesliga (harmadosztály) játékosainak 73 százalékánál jobb helyezést biztosítja.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás20.14
58
Sikres Lefutások20.14
67
Lefutás Sikerességi Arány100.00%Nincs adat
99
Elvett labda00.00
99
Les00.00
79

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Tim Danhof még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.

Tim Danhof Statisztikai Elemzése

Tim Danhof egy Hátvéd , aki ebben a szezonban 24 mérkőzésen jelent meg Német 3. Bundesliga (harmadosztály), és összesen 1482 precet játszott. Tim Danhof átlagosan 0.97 gólt rúg 90 percenként amikor pályán van. A Kapott Gól Nélküli Mérkőzésein aránya jelenleg 33%. Ami azt jelenti, hogy Tim Danhof a 24 mérkőzésből amikben játszott, 8 kapott gól nélküli meccs lett.

Tim Danhof összesen 1 gólt szerzett a szezonban ebben a ligában, ami a 14 helyezi őt a TSV 1860 Munchen legjobb góllövőlistájában.

Percenként

Minden 1482 percenként szerez gólt

Minden 741 percenként ad gólpasszt

Minden 494 percenként kap egy lapot

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 0 / 0 büntetőt
Elhibázott 0 / 0 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: Nincs adat
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

263 / 460 Játékosok

Kapott Gólok Rangja

14 / 181 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2024/2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2024/2025

22

1

2

3
0

0

1622'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.06 Gólok

0.11  Gólpassz

0.17  Foglalások

2023/2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2023/2024

35

4

4

5
0

0

3142'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.11 Gólok

0.11  Gólpassz

0.14  Foglalások

2022/2023 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

1

0

0

1

0

0

90'

Egész 2022/2023

32

1

2

5
0

0

2595'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.04 Gólok

0.07  Gólpassz

0.14  Foglalások

2021/2022 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

1

0

0

0

0

0

87'

Egész 2021/2022

5

1

0

0
0

0

358'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.33 Gólok

0  Gólpassz

0  Foglalások

2019/2020 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2019/2020

18

5

0

2
0

0

1478'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.3 Gólok

0  Gólpassz

0.12  Foglalások

2018/2019 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2018/2019

12

4

0

1
0

0

501'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.72 Gólok

0  Gólpassz

0.18  Foglalások

2017/2018 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2017/2018

21

2

22

5

3
1

1374'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.13 Gólok

1.44
 Kapott Gól

0.26  Foglalások

2016/2017 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2016/2017

15

2

14

2

2
0

1046'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.17 Gólok

1.2
 Kapott Gól

0.17  Foglalások

2015/2016 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2015/2016

17

7

17

6

0
0

1193'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.53 Gólok

1.28
 Kapott Gól

0  Foglalások

2014/2015 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2014/2015

21

0

17

3

3
0

995'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0
 Kapott Gól

0  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
Hamarosan
Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.