Robin Zentner Portrait

Robin Zentner Statiszt.

Poszt : Kapus - Kapus
Nemzetiség : Germany
Láb : Kétlábas
Mez Szám : #27
Kor (Születésnap) : 31 (1994.10.28.)
Magasság : 194cm
Súly : 96kg

2025/2026

2026/2027

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Több

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2025/2026 és Pályafutás Statisztikák- Robin Zentner

6.86
Átlagos értékelés a(z) Bundesliga-benKapott Gólok Rangja : 38 / 166 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

10

0

12

0

3

1

877'

2

0

2

1

1

0

180'

Egész 2025/2026

21

0

19

4

5
1

1801'

Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

209

0

293

46

16

1

18743'

16

0

23

4

2

0

1402'

Egész 2025/2026

295

0

382

78

23
3

26293'

A fentiekben találhatóak Robin Zentner karrier-statisztikái. Robin Zentner összesen 295 mérkőzésen játszott, 0 gólt szerzett, és 0 gólpasszt adott. Robin Zentner a legtöbb mérkőzést a(z) Bundesliga csapatában játszotta, összesen 295 mérkőzést játszott a(z) Németország-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a Bundesliga-ben

69%Véd. hatékonyság
31 Védések / 45 Lövések
78 percentil
1.23Kapott gólok / 90'
12 Gólok 10 Mérkőzésekben
76th percentil
0%Kapott Gól Nélküli Meccsek
0 Kapott gól nélküli meccsek 10 Mérkőzésekben
5th percentil

Robin Zentner Részletes statisztika

Bundesliga Robin Zentner játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések10Nincs adat
4
perc87788 perc/mérkőzés
21
Éves Fizetés€3,060,000Nincs adat
67
Elkezdett mérkőzések10Nincs adat
26
Beállított mérkőzések0Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések0Nincs adatNincs adat

Kapus Statisztikák

Kapus tevékenységEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Lövések454.62
97
Védések313.18
61
Véd. hatékonyság31 Védések / 45 Lövések68.89%
78
Ütések131.33
99

Robin Zentner kapus pozícióban eddig összesen 12 gólt kapott, és 0 alkalommal védte meg a kaput 10 mérkőzésen a(z) Bundesliga 2025/2026 szezonban. Ez azt jelenti, hogy amikor Robin Zentner a kapuban áll, csapata minden 73 percben kap egy gólt. Robin Zentner átlagosan 90 percenként 1.23 gólt kapott.

Nyers kapusteljesítmény szempontjából eddig összesen 31 lövést hárított 45 lövésből - ez azt jelenti, hogy Robin Zentner védési aránya 68.89%.

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok121.23
76
Percekenként kapott gólok73 PercNincs adat
76
Kapott Gól Nélküli Meccsek00%
5
Belemenés00.00
4
Elhárítások00.00
7
Párbajok141.44
6
Győztes Párbajok80.82
6
Megnyert Légbeli Párbajok70.72
33
Lefutották10.10
93
Elrúgások202.05
57
Blokkolt lövések00.00
18
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok3Nincs adatNincs adat
Piros Lapok1Nincs adatNincs adat
Összes Lap40.41
93
Percekenkénti Figyelmeztetés219 Perc / LapNincs adat
20
Lapok 0,5 felett220%
84
Elkövetett szabálytalanságok20.21
8
Ellene elkövetett szabálytalanságok10.10
4

Robin Zentner eddig összesen 10 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Bundesliga-ben. Ebből 3 sárga lapot kapott, valamint 1 piros lapot is. Percekenként átlagosan 0.21 szabálytalanságot követ el.

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
31
Gól hozzájárulás00
18
Hazai gólok00
44
Idegenbeli gólok00
48
Várható gólok0.000.00
7
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.000.00
7
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Robin Zentner eddig egy gólt sem szerzett a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Bundesliga-ben. Majd meglátjuk, hogyan teljesít a következő mérkőzéseken.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások00.00
6
Kapura lövések
0/ 0
0.00
13
Kapu mellé lövések
0/ 0
0.00
7
Kapufát Talált0 idők0.00
61
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
32
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
13
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Robin Zentner még nem lőtt egyetlen lövést sem a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Bundesliga-ben.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
33
Várható gólpasszok (xA)0.440.05
4
Passzok36837.77
50
Sikeres Passzok
201/ 368
20.63
24
Passzok Teljesítési Aránya54.62%Nincs adat
1
Kulcsfontosságú Passzok00.00
4
Keresztlabdák00.00
10
Sikeres Keresztlabdák
0/ 0
0.00
21
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
21
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Robin Zentner egyetlen gólpasszt sem adott a(z) Bundesliga szezonban.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás10.10
10
Sikres Lefutások10.10
15
Lefutás Sikerességi Arány100.00%Nincs adat
99
Elvett labda00.00
99
Les00.00
33

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Robin Zentner még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.

UEFA Europa Conference League Robin Zentner játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések6Nincs adat
36
perc47479 perc/mérkőzés
27
Éves Fizetés€3,060,000Nincs adat
99
Elkezdett mérkőzések6Nincs adat
41
Beállított mérkőzések0Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések1Nincs adatNincs adat

Kapus Statisztikák

Kapus tevékenységEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Lövések183.42
94
Védések142.66
52
Véd. hatékonyság14 Védések / 18 Lövések77.78%
80
Ütések40.76
82

Robin Zentner kapus pozícióban eddig összesen 12 gólt kapott, és 0 alkalommal védte meg a kaput 6 mérkőzésen a(z) Bundesliga 2025/2026 szezonban. Ez azt jelenti, hogy amikor Robin Zentner a kapuban áll, csapata minden 158 percben kap egy gólt. Robin Zentner átlagosan 90 percenként 1.23 gólt kapott.

Nyers kapusteljesítmény szempontjából eddig összesen 14 lövést hárított 18 lövésből - ez azt jelenti, hogy Robin Zentner védési aránya 77.78%.

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok30.57
90
Percekenként kapott gólok158 PercNincs adat
90
Kapott Gól Nélküli Meccsek233%
52
Belemenés00.00
8
Elhárítások00.00
14
Párbajok20.38
4
Győztes Párbajok20.38
5
Megnyert Légbeli Párbajok00.00
5
Lefutották00.00
99
Elrúgások71.33
51
Blokkolt lövések00.00
35
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok1Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap10.19
56
Percekenkénti Figyelmeztetés474 Perc / LapNincs adat
76
Lapok 0,5 felett00%
30
Elkövetett szabálytalanságok00.00
9
Ellene elkövetett szabálytalanságok20.38
18

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
56
Gól hozzájárulás00
37
Hazai gólok00
68
Idegenbeli gólok00
73
Várható gólok0.000.00
15
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.000.00
15
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások00.00
15
Kapura lövések
0/ 0
0.00
30
Kapu mellé lövések
0/ 0
0.00
17
Kapufát Talált0 idők0.00
81
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
53
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
30
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
56
Várható gólpasszok (xA)0.200.04
10
Passzok13726.01
29
Sikeres Passzok
93/ 137
17.66
24
Passzok Teljesítési Aránya67.88%Nincs adat
12
Kulcsfontosságú Passzok00.00
12
Keresztlabdák00.00
22
Sikeres Keresztlabdák
0/ 0
0.00
42
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
42
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás00.00
14
Sikres Lefutások00.00
19
Lefutás Sikerességi Arány0.00%Nincs adat
19
Elvett labda00.00
99
Les00.00
54

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

DFB Pokal Robin Zentner játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések2Nincs adat
1
perc18090 perc/mérkőzés
0
Éves Fizetés€3,060,000Nincs adat
99
Elkezdett mérkőzések2Nincs adat
33
Beállított mérkőzések0Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések0Nincs adatNincs adat

Kapus Statisztikák

Kapus tevékenységEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Lövések136.50
99
Védések115.50
99
Véd. hatékonyság11 Védések / 13 Lövések84.62%
85
Ütések10.50
58

Robin Zentner kapus pozícióban eddig összesen 12 gólt kapott, és 0 alkalommal védte meg a kaput 2 mérkőzésen a(z) Bundesliga 2025/2026 szezonban. Ez azt jelenti, hogy amikor Robin Zentner a kapuban áll, csapata minden 90 percben kap egy gólt. Robin Zentner átlagosan 90 percenként 1.23 gólt kapott.

Nyers kapusteljesítmény szempontjából eddig összesen 11 lövést hárított 13 lövésből - ez azt jelenti, hogy Robin Zentner védési aránya 84.62%.

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok21
40
Percekenként kapott gólok90 PercNincs adat
46
Kapott Gól Nélküli Meccsek150%
83
Belemenés00.00
13
Elhárítások00.00
29
Párbajok31.50
11
Győztes Párbajok31.50
15
Megnyert Légbeli Párbajok10.50
36
Lefutották00.00
99
Elrúgások21.00
37
Blokkolt lövések00.00
48
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok1Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap10.5
95
Percekenkénti Figyelmeztetés180 Perc / LapNincs adat
57
Lapok 0,5 felett150%
98
Elkövetett szabálytalanságok00.00
17
Ellene elkövetett szabálytalanságok21.00
61

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
70
Gól hozzájárulás00
48
Hazai gólok00
86
Idegenbeli gólok00
77
Várható gólok0.000.00
22
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.000.00
22
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások00.00
22
Kapura lövések
0/ 0
0.00
40
Kapu mellé lövések
0/ 0
0.00
32
Kapufát Talált0 idők0.00
90
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
74
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
41
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
66
Várható gólpasszok (xA)0.110.06
20
Passzok8844.00
52
Sikeres Passzok
53/ 88
26.50
34
Passzok Teljesítési Aránya60.23%Nincs adat
6
Kulcsfontosságú Passzok00.00
24
Keresztlabdák00.00
30
Sikeres Keresztlabdák
0/ 0
0.00
66
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
66
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás00.00
24
Sikres Lefutások00.00
39
Lefutás Sikerességi Arány0.00%Nincs adat
39
Elvett labda00.00
99
Les00.00
72

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Club Friendlies 3 Robin Zentner játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések3Nincs adat
0
perc27090 perc/mérkőzés
0
Éves Fizetés€3,060,000Nincs adat
99
Elkezdett mérkőzések3Nincs adat
11
Beállított mérkőzések0Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések0Nincs adatNincs adat

Kapus Statisztikák

Kapus tevékenységEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Lövések10.37
0
Védések00.00
0
Véd. hatékonyság0 Védések / 1 Lövések0.00%
0
Ütések00.00
0

Robin Zentner kapus pozícióban eddig összesen 12 gólt kapott, és 0 alkalommal védte meg a kaput 3 mérkőzésen a(z) Bundesliga 2025/2026 szezonban. Ez azt jelenti, hogy amikor Robin Zentner a kapuban áll, csapata minden 135 percben kap egy gólt. Robin Zentner átlagosan 90 percenként 1.23 gólt kapott.

Nyers kapusteljesítmény szempontjából eddig összesen 0 lövést hárított 1 lövésből - ez azt jelenti, hogy Robin Zentner védési aránya 0.00%.

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok20.67
69
Percekenként kapott gólok135 PercNincs adat
69
Kapott Gól Nélküli Meccsek133%
92
Belemenés00.00
11
Elhárítások00.00
44
Párbajok00.00
89
Győztes Párbajok00.00
89
Megnyert Légbeli Párbajok00.00
44
Lefutották00.00
99
Elrúgások00.00
33
Blokkolt lövések00.00
89
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
92
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
92
Lapok 0,5 felett00%
89
Elkövetett szabálytalanságok00.00
78
Ellene elkövetett szabálytalanságok00.00
56

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
77
Gól hozzájárulás00
62
Hazai gólok00
92
Idegenbeli gólok00
77
Várható gólok0.000.00
44
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.000.00
44
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások00.00
56
Kapura lövések
0/ 0
0.00
67
Kapu mellé lövések
0/ 0
0.00
67
Kapufát Talált0 idők0.00
99
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
89
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
67
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
77
Várható gólpasszok (xA)0.000.00
0
Passzok00.00
0
Sikeres Passzok
0/ 0
0.00
0
Passzok Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
0
Kulcsfontosságú Passzok00.00
44
Keresztlabdák00.00
67
Sikeres Keresztlabdák
0/ 0
0.00
78
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
78
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás00.00
89
Sikres Lefutások00.00
78
Lefutás Sikerességi Arány0.00%Nincs adat
89
Elvett labda00.00
99
Les00.00
99

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Robin Zentner Statisztikai Elemzése

Robin Zentner egy Kapus , aki ebben a szezonban 10 mérkőzésen jelent meg Bundesliga, és összesen 877 precet játszott. Robin Zentner átlagosan 1.23 gólt rúg 90 percenként amikor pályán van. A Kapott Gól Nélküli Mérkőzésein aránya jelenleg 0%. Ami azt jelenti, hogy Robin Zentner a 10 mérkőzésből amikben játszott, 0 kapott gól nélküli meccs lett.

Robin Zentner összesen 0 gólt szerzett a szezonban ebben a ligában, ami a 24 helyezi őt a 1 FSV Mainz 05 legjobb góllövőlistájában.

Percenként

Minden gólját N/A perces gyakorisággal szerezte (nincs gól)

Nincs Gólpassz

Nincs Figyelmeztetés

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 0 / 0 büntetőt
Elhibázott 0 / 0 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: Nincs adat
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

346 / 388 Játékosok

Kapott Gólok Rangja

38 / 166 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2026/2027 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

1

0

0

1

0

0

90'

1

0

0

1

0

0

90'

Egész 2026/2027

2

0

0

2

0
0

180'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0
 Kapott Gól

0  Foglalások

2024/2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

32

0

40

9

3

0

2880'

2

0

5

0

0

0

180'

Egész 2024/2025

34

0

45

9

3
0

3060'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.25
 Kapott Gól

0.09  Foglalások

2023/2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

2

0

3

1

0

0

180'

Egész 2023/2024

32

0

46

8

3
0

2880'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.43
 Kapott Gól

0.1  Foglalások

2022/2023 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

1

0

0

1

0

0

90'

Egész 2022/2023

28

0

37

8

1
0

2476'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.38
 Kapott Gól

0.04  Foglalások

2021/2022 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

3

0

6

0

0

0

270'

Egész 2021/2022

36

0

47

11

1
0

3240'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.28
 Kapott Gól

0.03  Foglalások

2020/2021 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

2

0

2

0

0

0

180'

Egész 2020/2021

33

0

45

5

2
0

2970'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.39
 Kapott Gól

0.06  Foglalások

2019/2020 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2019/2020

22

0

39

3

1
0

1936'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.81
 Kapott Gól

0.05  Foglalások

2018/2019 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

1

0

2

0

0

0

90'

Egész 2018/2019

11

0

16

2

1
0

990'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.4
 Kapott Gól

0.1  Foglalások

2017/2018 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

2

0

3

0

1

0

142'

Egész 2017/2018

17

0

28

2

2
0

1492'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.67
 Kapott Gól

0.07  Foglalások

2016/2017 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2016/2017

1

0

0

1

0
0

90'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0
 Kapott Gól

0  Foglalások

2015/2016 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2015/2016

25

0

27

10

1
0

2250'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.08
 Kapott Gól

0.04  Foglalások

2014/2015 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2014/2015

21

0

27

4

1
0

1890'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.29
 Kapott Gól

0.05  Foglalások

2013/2014 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2013/2014

15

0

4

11

2
2

1264'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.28
 Kapott Gól

0.28  Foglalások

2012/2013 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2012/2013

2

0

5

0

0
0

180'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

2.5
 Kapott Gól

0  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
Hamarosan
Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.