Kyle Walker Portrait

Kyle Walker Statiszt.

Club : Burnley FC
Nemzeti Válogatott : England National Team
Poszt : Hátvéd - Jobb Hátvéd
Nemzetiség : England
Láb : Jobb Lábas
Mez Szám : #2
Kor (Születésnap) : 36 (1990.05.28.)
Magasság : 183cm
Súly : 80kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Több

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2011/2012

2010/2011

2009/2010

2008/2009

2026/2027 és Pályafutás Statisztikák- Kyle Walker

6.84
Átlagos értékelés a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (másodosztály)-benKapott Gólok Rangja : 140 / 181 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2026/2027

14

0

20

3

2
0

1126'

Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

446

8

411

158

66

1

37615'

59

1

51

19

4

1

4684'

40

2

26

18

5

0

3109'

25

0

20

8

6

0

2047'

11

0

7

3

1

0

658'

3

0

2

0

0

0

208'

Egész 2025/2026

743

12

652

267

101
3

61267'

A fentiekben találhatóak Kyle Walker karrier-statisztikái. Kyle Walker összesen 743 mérkőzésen játszott, 12 gólt szerzett, és 38 gólpasszt adott. Kyle Walker a legtöbb mérkőzést a(z) Premier League csapatában játszotta, összesen 743 mérkőzést játszott a(z) Anglia-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a Angol labdarúgó-bajnokság (másodosztály)-ben

1.65Kapott gólok / 90'
19 Gólok 12 Mérkőzésekben
22nd percentil
17%Kapott Gól Nélküli Meccsek
2 Kapott gól nélküli meccsek 12 Mérkőzésekben
36th percentil
0.17Lapok 90-ből
2 Összes Lap
54th percentil

Kyle Walker Részletes statisztika

Angol labdarúgó-bajnokság (másodosztály) Kyle Walker játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések12Nincs adat
59
perc103686 perc/mérkőzés
78
Elkezdett mérkőzések12Nincs adat
81
Beállított mérkőzések0Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések1Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok191.65
22
Percekenként kapott gólok55 PercNincs adat
25
Kapott Gól Nélküli Meccsek217%
36
Belemenés211.83
73
Elhárítások131.13
70
Párbajok706.09
15
Győztes Párbajok453.91
35
Megnyert Légbeli Párbajok151.30
58
Lefutották40.35
63
Elrúgások332.87
70
Blokkolt lövések100.87
90
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Kyle Walker védőként eddig összesen 12 mérkőzésen játszott a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (másodosztály) 2026/2027 szezonban. Ebből 19 gólt kapott, és 2 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Kyle Walker a pályán van, csapata minden 55 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 1.83 labdaelvételt és 1.13 szerelést hajtott végre minden meccsen. Kyle Walker ugyanebben az időszakban közel 2.87 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok2Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap20.17
54
Percekenkénti Figyelmeztetés518 Perc / LapNincs adat
74
Lapok 0,5 felett217%
70
Elkövetett szabálytalanságok60.52
22
Ellene elkövetett szabálytalanságok60.52
26

Kyle Walker eddig összesen 12 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (másodosztály)-ben. Ebből 2 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 0.52 szabálytalanságot követ el.

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
49
Gól hozzájárulás00
33
Hazai gólok00
63
Idegenbeli gólok00
67
Várható gólok0.170.01
15
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.170.01
15
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Kyle Walker eddig egy gólt sem szerzett a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (másodosztály)-ben. Majd meglátjuk, hogyan teljesít a következő mérkőzéseken.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások20.17
11
Kapura lövések
1/ 2
0.09
27
Kapu mellé lövések
1/ 2
0.09
11
Kapufát Talált0 idők0.00
81
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
49
Lövés Pontosság50.00%Nincs adat
94
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Kyle Walker eddig összesen 12 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (másodosztály)-ben. Összesen 2 lövést adott le. Ebből 1 lövés talált kaput, míg a többi, 1 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Kyle Walker lövési pontossága 50.00%. Minden 0.00 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 0.17 lövést hajt végre a pályán.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
52
Várható gólpasszok (xA)1.570.14
53
Passzok64456.00
89
Sikeres Passzok
539/ 644
46.87
88
Passzok Teljesítési Aránya83.70%Nincs adat
72
Kulcsfontosságú Passzok100.87
54
Keresztlabdák131.13
53
Sikeres Keresztlabdák
1/ 13
0.09
42
Keresztlabdák Teljesítési Aránya7.69%Nincs adat
40
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Kyle Walker egyetlen gólpasszt sem adott a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (másodosztály) szezonban.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás70.61
39
Sikres Lefutások30.26
37
Lefutás Sikerességi Arány42.86%Nincs adat
47
Elvett labda10.09
86
Les00.00
40

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Kyle Walker még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.

Angol labdarúgó-ligakupa Kyle Walker játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések2Nincs adat
0
perc9045 perc/mérkőzés
0
Elkezdett mérkőzések1Nincs adat
0
Beállított mérkőzések1Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések0Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok11
17
Percekenként kapott gólok90 PercNincs adat
17
Kapott Gól Nélküli Meccsek150%
17
Belemenés21.20
65
Elhárítások21.20
87
Párbajok53.00
17
Győztes Párbajok31.80
22
Megnyert Légbeli Párbajok10.60
39
Lefutották00.00
99
Elrúgások10.60
22
Blokkolt lövések00.00
43
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Kyle Walker védőként eddig összesen 2 mérkőzésen játszott a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (másodosztály) 2026/2027 szezonban. Ebből 19 gólt kapott, és 2 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Kyle Walker a pályán van, csapata minden 90 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 1.20 labdaelvételt és 1.20 szerelést hajtott végre minden meccsen. Kyle Walker ugyanebben az időszakban közel 0.60 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
58
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
58
Lapok 0,5 felett00%
65
Elkövetett szabálytalanságok00.00
22
Ellene elkövetett szabálytalanságok00.00
17

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
75
Gól hozzájárulás00
42
Hazai gólok00
75
Idegenbeli gólok00
92
Várható gólok0.000.00
30
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.000.00
30
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások00.00
30
Kapura lövések
0/ 0
0.00
43
Kapu mellé lövések
0/ 0
0.00
35
Kapufát Talált0 idők0.00
87
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
70
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
43
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
58
Várható gólpasszok (xA)0.190.11
65
Passzok9154.60
99
Sikeres Passzok
85/ 91
51.00
99
Passzok Teljesítési Aránya93.41%Nincs adat
99
Kulcsfontosságú Passzok10.60
57
Keresztlabdák10.60
61
Sikeres Keresztlabdák
1/ 1
0.60
83
Keresztlabdák Teljesítési Aránya100.00%Nincs adat
99
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás10.60
57
Sikres Lefutások00.00
35
Lefutás Sikerességi Arány0.00%Nincs adat
35
Elvett labda00.00
99
Les00.00
65

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Kyle Walker Statisztikai Elemzése

Kyle Walker egy Hátvéd , aki ebben a szezonban 12 mérkőzésen jelent meg Angol labdarúgó-bajnokság (másodosztály), és összesen 1036 precet játszott. Kyle Walker átlagosan 1.65 gólt rúg 90 percenként amikor pályán van. A Kapott Gól Nélküli Mérkőzésein aránya jelenleg 17%. Ami azt jelenti, hogy Kyle Walker a 12 mérkőzésből amikben játszott, 2 kapott gól nélküli meccs lett.

Kyle Walker összesen 0 gólt szerzett a szezonban ebben a ligában, ami a 13 helyezi őt a Burnley FC legjobb góllövőlistájában.

Percenként

Minden gólját N/A perces gyakorisággal szerezte (nincs gól)

Nincs Gólpassz

Nincs Figyelmeztetés

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 0 / 0 büntetőt
Elhibázott 0 / 0 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: Nincs adat
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

355 / 419 Játékosok

Kapott Gólok Rangja

140 / 181 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2025/2026 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

36

0

58

4

9

0

3098'

Egész 2025/2026

42

0

65

6

9
0

3516'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.68
 Kapott Gól

0.26  Foglalások

2024/2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

15

0

19

2

3

0

965'

11

0

7

3

1

0

658'

3

0

2

0

0

0

208'

Egész 2024/2025

38

0

36

8

5
0

2535'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.77
 Kapott Gól

0.28  Foglalások

2023/2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2023/2024

54

0

44

17

2
0

4586'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.85
 Kapott Gól

0.07  Foglalások

2022/2023 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2022/2023

53

0

41

19

4
0

3786'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.92
 Kapott Gól

0.14  Foglalások

2021/2022 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2021/2022

41

1

27

17

5
1

3452'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.62
 Kapott Gól

0.05  Foglalások

2020/2021 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2020/2021

53

2

33

26

6
1

4431'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.05 Gólok

0.92
 Kapott Gól

0.05  Foglalások

2019/2020 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2019/2020

44

1

37

17

6
0

3606'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.04 Gólok

0.9
 Kapott Gól

0.19  Foglalások

2018/2019 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2018/2019

59

2

33

31

6
0

4648'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.03 Gólok

0.55
 Kapott Gól

0.1  Foglalások

2017/2018 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2017/2018

57

0

36

25

9
1

4637'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.65
 Kapott Gól

0.13  Foglalások

2016/2017 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2016/2017

46

0

33

18

10
0

3653'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.67
 Kapott Gól

0.27  Foglalások

2015/2016 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2015/2016

42

1

34

15

7
0

3753'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.03 Gólok

0.83
 Kapott Gól

0.21  Foglalások

2014/2015 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2014/2015

23

0

31

3

4
0

1892'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.58
 Kapott Gól

0.21  Foglalások

2013/2014 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2013/2014

34

1

43

13

5
0

2961'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.04 Gólok

1.37
 Kapott Gól

0.2  Foglalások

2012/2013 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

11

0

11

3

4

0

990'

Egész 2012/2013

50

0

50

12

9
0

4290'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.05
 Kapott Gól

0.14  Foglalások

2011/2012 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2011/2012

47

2

36

19

4
0

4029'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.06 Gólok

0.86
 Kapott Gól

0.11  Foglalások

2010/2011 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2010/2011

39

2

35

11

6
0

3328'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.07 Gólok

1.28
 Kapott Gól

0.2  Foglalások

2009/2010 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2009/2010

28

0

38

10

4
0

2449'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.5
 Kapott Gól

0  Foglalások

2008/2009 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2008/2009

5

0

2

3

0
0

450'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.4
 Kapott Gól

0  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
●Hamarosan
●Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.