Janni Thomsen Portrait

Janni Thomsen Statiszt.

Nemzeti Válogatott : Denmark Womens National Team
Poszt : Középpályás - Hátvéd
Nemzetiség : Denmark
Birthplace : Denmark - Denmark
Mez Szám : #7
Kor (Születésnap) : 26 (2000.02.16.)
Magasság : 170cm
Súly : 59kg

2026

2027

2025

2024

2023

2022

2021

2020

Több

2018/2019

2017/2018

2026 és Pályafutás Statisztikák- Janni Thomsen

6.83
Átlagos értékelés a(z) NWSL-benGólpassz Rang : 213 / 297 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

11

0

0

1

0

0

734'

Egész 2026

19

2

1

1
0

0

1370'

Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

89

16

0

6

0

0

7107'

37

3

0

2

0

0

2553'

Egész 10110

187

35

1

13
0

0

14404'

A fentiekben találhatóak Janni Thomsen karrier-statisztikái. Janni Thomsen összesen 187 mérkőzésen játszott, 35 gólt szerzett, és 0 gólpasszt adott. Janni Thomsen a legtöbb mérkőzést a(z) Toppserien csapatában játszotta, összesen 187 mérkőzést játszott a(z) Norvégia-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a NWSL-ben

0.00Gólok 90-ből
0 Összes Gól
49 percentil
0.00Gólpassz 90-ből
0 Összes Gólpassz
46 percentil
0.00G+A Per 90
Összesen 0 Gólhozzájárulás
30 percentil
0.09xG Per 90
0.73 Várható Gólok
50 percentil
0.09xA Per 90
0.75 Várható Gólpasszok
33 percentil
0.12Lapok 90-ből
1 Összes Lap
57 percentil

Janni Thomsen Részletes statisztika

NWSL Janni Thomsen játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések11Nincs adat
14
perc73467 perc/mérkőzés
27
Elkezdett mérkőzések9Nincs adat
31
Beállított mérkőzések2Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések2Nincs adatNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
49
Gól hozzájárulás00
30
Hazai gólok00
58
Idegenbeli gólok00
64
Várható gólok0.730.09
50
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.730.09
52
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Janni Thomsen eddig egy gólt sem szerzett a(z) 2026 szezonban a(z) NWSL-ben. Majd meglátjuk, hogyan teljesít a következő mérkőzéseken.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások111.31
63
Kapura lövések
2/ 11
0.24
48
Kapu mellé lövések
9/ 11
1.07
69
Kapufát Talált1 idők0.12
90
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
49
Lövés Pontosság18.18%Nincs adat
26
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Janni Thomsen eddig összesen 11 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) NWSL-ben. Összesen 11 lövést adott le. Ebből 2 lövés talált kaput, míg a többi, 9 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Janni Thomsen lövési pontossága 18.18%. Minden 0.00 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 1.31 lövést hajt végre a pályán.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
46
Várható gólpasszok (xA)0.750.09
33
Passzok27232.30
49
Sikeres Passzok
193/ 272
22.92
43
Passzok Teljesítési Aránya70.96%Nincs adat
29
Kulcsfontosságú Passzok80.95
57
Keresztlabdák424.99
97
Sikeres Keresztlabdák
8/ 42
0.95
88
Keresztlabdák Teljesítési Aránya19.05%Nincs adat
44
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Janni Thomsen egyetlen gólpasszt sem adott a(z) NWSL szezonban.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás222.61
84
Sikres Lefutások80.95
80
Lefutás Sikerességi Arány36.36%Nincs adat
33
Elvett labda40.47
69
Les10.12
63

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok1Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap10.12
57
Percekenkénti Figyelmeztetés734 Perc / LapNincs adat
77
Lapok 0,5 felett19%
61
Elkövetett szabálytalanságok70.83
42
Ellene elkövetett szabálytalanságok50.59
36

Janni Thomsen eddig összesen 11 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) NWSL-ben. Ebből 1 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 0.83 szabálytalanságot követ el.

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok60.74
93
Percekenként kapott gólok122 PercNincs adat
93
Kapott Gól Nélküli Meccsek545%
93
Belemenés212.49
84
Elhárítások80.95
53
Párbajok708.31
56
Győztes Párbajok394.63
71
Megnyert Légbeli Párbajok50.59
49
Lefutották40.47
55
Elrúgások273.21
77
Blokkolt lövések20.24
54
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Janni Thomsen még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.

UEFA Womens Nations League Janni Thomsen játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések8Nincs adat
93
perc63680 perc/mérkőzés
83
Elkezdett mérkőzések7Nincs adat
20
Beállított mérkőzések1Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések2Nincs adatNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok20.28
80
Gól hozzájárulás30.42
78
Hazai gólok00
67
Idegenbeli gólok20.64
94
Várható gólok1.170.42
90
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)1.170.42
90
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól318 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások72.52
95
Kapura lövések
3/ 7
1.08
95
Kapu mellé lövések
4/ 7
1.44
90
Kapufát Talált0 idők0.00
95
Lövések átváltási aránya14.29%Nincs adat
85
Lövés Pontosság42.86%Nincs adat
85
Lövések Szerzett Gólonként7.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz10.14
67
Várható gólpasszok (xA)0.710.26
70
Passzok5419.44
0
Sikeres Passzok
41/ 54
14.76
0
Passzok Teljesítési Aránya75.93%Nincs adat
25
Kulcsfontosságú Passzok20.72
70
Keresztlabdák93.24
90
Sikeres Keresztlabdák
1/ 9
0.36
65
Keresztlabdák Teljesítési Aránya11.11%Nincs adat
50
Percekenkénti Gólpassz636 Percekenkénti GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás41.44
65
Sikres Lefutások10.36
40
Lefutás Sikerességi Arány25.00%Nincs adat
30
Elvett labda41.44
35
Les00.00
65

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
52
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
52
Lapok 0,5 felett00%
45
Elkövetett szabálytalanságok00.00
20
Ellene elkövetett szabálytalanságok51.80
90

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok111.56
34
Percekenként kapott gólok58 PercNincs adat
35
Kapott Gól Nélküli Meccsek225%
43
Belemenés72.52
85
Elhárítások31.08
50
Párbajok238.28
60
Győztes Párbajok145.04
85
Megnyert Légbeli Párbajok10.36
60
Lefutották20.72
45
Elrúgások20.72
25
Blokkolt lövések00.00
65
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Janni Thomsen Statisztikai Elemzése

Janni Thomsen egy Középpályás , aki ebben a szezonban 11 mérkőzésen jelent meg NWSL, és összesen 734 precet játszott. Janni Thomsen átlagosan 0 gólpasszt kap minden 90 perc után, amikor pályán van.

Janni Thomsen összesen 0 gólt szerzett eddig ebben a szezonban a bajnokságban, amivel a 19 helyen áll a Utah Royals FC csapat Legjobb Góllövők listájában.

Percenként

Minden gólját N/A perces gyakorisággal szerezte (nincs gól)

Nincs Gólpassz

Nincs Figyelmeztetés

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 0 / 0 büntetőt
Elhibázott 0 / 0 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: Nincs adat
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

217 / 297 Játékosok

Gólpassz Rang

213 / 297 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2027 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2027

2

1

0

0
0

0

93'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.97 Gólok

0  Gólpassz

0  Foglalások

2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

26

3

0

1

0

0

1819'

Egész 2025

45

9

0

3
0

0

3296'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.15 Gólok

0  Gólpassz

0.05  Foglalások

2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

22

2

0

2

0

0

1670'

Egész 2024

29

2

0

2
0

0

1971'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.11 Gólok

0  Gólpassz

0.11  Foglalások

2023 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

18

4

0

2

0

0

1475'

Egész 2023

25

4

0

3
0

0

2088'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.24 Gólok

0  Gólpassz

0.12  Foglalások

2022 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

24

7

0

2

0

0

2086'

Egész 2022

33

10

1

3
0

0

2806'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.3 Gólok

0  Gólpassz

0.09  Foglalások

2021 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

17

1

0

0

0

0

1383'

Egész 2021

22

2

0

0
0

0

1648'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.07 Gólok

0  Gólpassz

0  Foglalások

2020 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

8

2

0

0

0

0

493'

Egész 2020

15

4

0

0
0

0

1115'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.37 Gólok

0  Gólpassz

0  Foglalások

2018/2019 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2018/2019

2

0

0

0
0

0

180'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0  Gólpassz

0  Foglalások

2017/2018 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2017/2018

9

2

0

1
0

0

727'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.25 Gólok

0  Gólpassz

0.12  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
Hamarosan
Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.