
Daniel Samek Statiszt.
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
A fentiekben találhatóak Daniel Samek karrier-statisztikái. Daniel Samek összesen 108 mérkőzésen játszott, 5 gólt szerzett, és 3 gólpasszt adott. Daniel Samek a legtöbb mérkőzést a(z) Cseh labdarúgó-bajnokság (első osztály) csapatában játszotta, összesen 108 mérkőzést játszott a(z) Csehország-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.
Per 90 perces statisztikák a Cseh labdarúgó-bajnokság (másodosztály)-ben
Cseh labdarúgó-bajnokság (első osztály) Daniel Samek játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 1 | Nincs adat | 0 |
| perc | 31 | 31 perc/mérkőzés | 0 |
| Elkezdett mérkőzések | 0 | Nincs adat | 0 |
| Beállított mérkőzések | 1 | Nincs adat | Nincs adat |
| Lehozott mérkőzések | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 0 | 0 | 53 |
| Gól hozzájárulás | 0 | 0 | 35 |
| Hazai gólok | 0 | 0 | 69 |
| Idegenbeli gólok | 0 | 0 | 70 |
| Várható gólok | 0.00 | 0.00 | 9 |
| Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG) | 0.00 | 0.00 | 9 |
| Büntetők | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Mesterhármas | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 3 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 2 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Percek per Gól | 0 Percek per Gól | Nincs adat | Nincs adat |
Daniel Samek eddig egy gólt sem szerzett a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Cseh labdarúgó-bajnokság (első osztály)-ben. Majd meglátjuk, hogyan teljesít a következő mérkőzéseken.
Rúgások
| Lövés adatok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Rúgások | 0 | 0.00 | 8 |
| Kapura lövések | 0/ 0 | 0.00 | 22 |
| Kapu mellé lövések | 0/ 0 | 0.00 | 10 |
| Kapufát Talált | 0 idők | 0.00 | 82 |
| Lövések átváltási aránya | 0.00% | Nincs adat | 53 |
| Lövés Pontosság | 0.00% | Nincs adat | 22 |
| Lövések Szerzett Gólonként | 0.00 | Nincs adat | Nincs adat |
Daniel Samek még nem lőtt egyetlen lövést sem a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Cseh labdarúgó-bajnokság (első osztály)-ben.
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Gólpassz | 0 | 0 | 56 |
| Várható gólpasszok (xA) | 0.03 | 0.09 | 36 |
| Passzok | 17 | 49.35 | 84 |
| Sikeres Passzok | 13/ 17 | 37.74 | 77 |
| Passzok Teljesítési Aránya | 76.47% | Nincs adat | 36 |
| Kulcsfontosságú Passzok | 0 | 0.00 | 8 |
| Keresztlabdák | 0 | 0.00 | 14 |
| Sikeres Keresztlabdák | 0/ 0 | 0.00 | 29 |
| Keresztlabdák Teljesítési Aránya | 0.00% | Nincs adat | 29 |
| Percekenkénti Gólpassz | Nincs Gólpassz | Nincs adat | Nincs adat |
Daniel Samek egyetlen gólpasszt sem adott a(z) Cseh labdarúgó-bajnokság (első osztály) szezonban.
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Lefutás | 1 | 2.90 | 90 |
| Sikres Lefutások | 1 | 2.90 | 98 |
| Lefutás Sikerességi Arány | 100.00% | Nincs adat | 99 |
| Elvett labda | 0 | 0.00 | 99 |
| Les | 0 | 0.00 | 53 |
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Sárga Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Összes Lap | 0 | 0 | 32 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | Nincs Figyelmeztetés | Nincs adat | 32 |
| Lapok 0,5 felett | 0 | 0% | 34 |
| Elkövetett szabálytalanságok | 1 | 2.90 | 98 |
| Ellene elkövetett szabálytalanságok | 1 | 2.90 | 96 |
Daniel Samek nem kapott figyelmeztetést (sárga vagy piros lapot) a jelenlegi Cseh labdarúgó-bajnokság (első osztály) szezonban.
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % | percentil |
|---|---|---|---|
| Kapott Gólok | 0 | 0 | 99 |
| Percekenként kapott gólok | 0 Perc | Nincs adat | 0 |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 0 | 0% | 10 |
| Belemenés | 2 | 5.81 | 99 |
| Elhárítások | 0 | 0.00 | 14 |
| Párbajok | 6 | 17.42 | 99 |
| Győztes Párbajok | 5 | 14.52 | 99 |
| Megnyert Légbeli Párbajok | 1 | 2.90 | 93 |
| Lefutották | 0 | 0.00 | 99 |
| Elrúgások | 0 | 0.00 | 2 |
| Blokkolt lövések | 0 | 0.00 | 27 |
| Ellenfélnek Szerzett Bűntetők | 0 | 0.00 | 99 |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | Nincs bűntető |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 0 |
| Büntetők | 0 | 0 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
Daniel Samek még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.
Cseh labdarúgó-bajnokság (másodosztály) Daniel Samek játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 6 | Nincs adat | 17 |
| perc | 519 | 87 perc/mérkőzés | 34 |
| Elkezdett mérkőzések | 5 | Nincs adat | 34 |
| Beállított mérkőzések | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Lehozott mérkőzések | 2 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 0 | 0 | 48 |
| Gól hozzájárulás | 0 | 0 | 46 |
| Hazai gólok | 0 | 0 | 62 |
| Idegenbeli gólok | 0 | 0 | 70 |
| Várható gólok | 0.34 | 0.07 | 40 |
| Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG) | 0.34 | 0.07 | 41 |
| Büntetők | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Mesterhármas | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 3 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 2 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Percek per Gól | 0 Percek per Gól | Nincs adat | Nincs adat |
Rúgások
| Lövés adatok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Rúgások | 5 | 1.05 | 60 |
| Kapura lövések | 1/ 5 | 0.21 | 40 |
| Kapu mellé lövések | 4/ 5 | 0.84 | 71 |
| Kapufát Talált | 0 idők | 0.00 | 83 |
| Lövések átváltási aránya | 0.00% | Nincs adat | 48 |
| Lövés Pontosság | 20.00% | Nincs adat | 31 |
| Lövések Szerzett Gólonként | 0.00 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Gólpassz | 0 | 0 | 93 |
| Várható gólpasszok (xA) | 0.47 | 0.10 | 54 |
| Passzok | 234 | 49.09 | 97 |
| Sikeres Passzok | 202/ 234 | 42.38 | 98 |
| Passzok Teljesítési Aránya | 86.32% | Nincs adat | 86 |
| Kulcsfontosságú Passzok | 3 | 0.63 | 53 |
| Keresztlabdák | 5 | 1.05 | 51 |
| Sikeres Keresztlabdák | 3/ 5 | 0.63 | 76 |
| Keresztlabdák Teljesítési Aránya | 60.00% | Nincs adat | 90 |
| Percekenkénti Gólpassz | Nincs Gólpassz | Nincs adat | Nincs adat |
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Lefutás | 9 | 1.89 | 83 |
| Sikres Lefutások | 6 | 1.26 | 83 |
| Lefutás Sikerességi Arány | 66.67% | Nincs adat | 61 |
| Elvett labda | 3 | 0.63 | 35 |
| Les | 0 | 0.00 | 63 |
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Sárga Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Összes Lap | 0 | 0 | 33 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | Nincs Figyelmeztetés | Nincs adat | 33 |
| Lapok 0,5 felett | 0 | 0% | 34 |
| Elkövetett szabálytalanságok | 6 | 1.26 | 67 |
| Ellene elkövetett szabálytalanságok | 4 | 0.84 | 47 |
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % | percentil |
|---|---|---|---|
| Kapott Gólok | 10 | 1.73 | 24 |
| Percekenként kapott gólok | 52 Perc | Nincs adat | 24 |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 1 | 17% | 55 |
| Belemenés | 0 | 0.00 | 57 |
| Elhárítások | 10 | 2.10 | 92 |
| Párbajok | 54 | 11.33 | 54 |
| Győztes Párbajok | 31 | 6.50 | 71 |
| Megnyert Légbeli Párbajok | 3 | 0.63 | 29 |
| Lefutották | 0 | 0.00 | 99 |
| Elrúgások | 5 | 1.05 | 38 |
| Blokkolt lövések | 0 | 0.00 | 32 |
| Ellenfélnek Szerzett Bűntetők | 0 | 0.00 | 99 |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | Nincs bűntető |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 0 |
| Büntetők | 0 | 0 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
Daniel Samek egy Középpályás , aki ebben a szezonban 6 mérkőzésen jelent meg Cseh labdarúgó-bajnokság (másodosztály), és összesen 519 precet játszott. Daniel Samek átlagosan 0 gólpasszt kap minden 90 perc után, amikor pályán van.
Daniel Samek összesen 0 gólt szerzett eddig ebben a szezonban a bajnokságban, amivel a 23 helyen áll a SK Kladno csapat Legjobb Góllövők listájában.
Percenként
Minden gólját N/A perces gyakorisággal szerezte (nincs gól)
Nincs Gólpassz
Nincs Figyelmeztetés
Büntetőrekord (karrier)
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)
Gól Rang
Gólpassz Rang
2025/2026 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.05 Gólok
0 Gólpassz
0.1 Foglalások
2024/2025 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0 Gólpassz
0.41 Foglalások
2023/2024 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.08 Gólok
0 Gólpassz
0.17 Foglalások
2022/2023 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0 Gólpassz
0 Foglalások
2021/2022 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.29 Gólok
0.29 Gólpassz
0.19 Foglalások
2020/2021 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0 Gólpassz
0 Foglalások