Yang Bai Statiszt.

Poszt : Hátvéd - Középhátvéd
Nemzetiség : China
Birthplace : China - China
Mez Szám : #26
Kor (Születésnap) : 28 (1998.03.06.)
Magasság : 190cm
Súly : 75kg

2026

2025

2024

2023

2022

2026 és Pályafutás Statisztikák- Yang Bai

6.76
Átlagos értékelés a(z) Kínai Szuperliga-benKapott Gólok Rangja : 22 / 141 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

23

0

23

8

0

0

1963'

3

0

3

0

0

0

253'

5

1

8

1

2

1

366'

Egész 2026

31

1

34

9

2
1

2582'

Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

57

0

55

17

4

1

4042'

10

0

7

4

0

0

701'

5

1

8

1

2

1

366'

Egész 6073

72

1

70

22

6
2

5109'

A fentiekben találhatóak Yang Bai karrier-statisztikái. Yang Bai összesen 72 mérkőzésen játszott, 1 gólt szerzett, és 2 gólpasszt adott. Yang Bai a legtöbb mérkőzést a(z) Kínai Szuperliga csapatában játszotta, összesen 72 mérkőzést játszott a(z) Kína-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a Kínai Szuperliga-ben

1.05Kapott gólok / 90'
23 Gólok 23 Mérkőzésekben
83rd percentil
35%Kapott Gól Nélküli Meccsek
8 Kapott gól nélküli meccsek 23 Mérkőzésekben
93rd percentil
0.00Lapok 90-ből
0 Összes Lap
13th percentil

Yang Bai Részletes statisztika

Kínai Szuperliga Yang Bai játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések23Nincs adat
82
perc196385 perc/mérkőzés
85
Elkezdett mérkőzések22Nincs adat
84
Beállított mérkőzések1Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések3Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok231.05
83
Percekenként kapott gólok85 PercNincs adat
83
Kapott Gól Nélküli Meccsek835%
93
Belemenés241.10
33
Elhárítások170.78
56
Párbajok1265.78
15
Győztes Párbajok652.98
17
Megnyert Légbeli Párbajok341.56
71
Lefutották70.32
75
Elrúgások904.13
81
Blokkolt lövések60.28
61
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Yang Bai védőként eddig összesen 23 mérkőzésen játszott a(z) Kínai Szuperliga 2026 szezonban. Ebből 23 gólt kapott, és 8 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Yang Bai a pályán van, csapata minden 85 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 1.10 labdaelvételt és 0.78 szerelést hajtott végre minden meccsen. Yang Bai ugyanebben az időszakban közel 4.13 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
13
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
13
Lapok 0,5 felett00%
14
Elkövetett szabálytalanságok190.87
28
Ellene elkövetett szabálytalanságok100.46
21

Yang Bai nem kapott figyelmeztetést (sárga vagy piros lapot) a jelenlegi Kínai Szuperliga szezonban.

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
48
Gól hozzájárulás10.05
38
Hazai gólok00
56
Idegenbeli gólok00
63
Várható gólok0.620.03
32
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.620.03
32
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Yang Bai eddig egy gólt sem szerzett a(z) 2026 szezonban a(z) Kínai Szuperliga-ben. Majd meglátjuk, hogyan teljesít a következő mérkőzéseken.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások90.41
32
Kapura lövések
2/ 9
0.09
32
Kapu mellé lövések
7/ 9
0.32
32
Kapufát Talált0 idők0.00
69
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
47
Lövés Pontosság22.22%Nincs adat
39
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Yang Bai eddig összesen 23 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Kínai Szuperliga-ben. Összesen 9 lövést adott le. Ebből 2 lövés talált kaput, míg a többi, 7 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Yang Bai lövési pontossága 22.22%. Minden 0.00 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 0.41 lövést hajt végre a pályán.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz10.05
55
Várható gólpasszok (xA)3.260.15
64
Passzok108849.88
88
Sikeres Passzok
913/ 1088
41.86
86
Passzok Teljesítési Aránya83.92%Nincs adat
69
Kulcsfontosságú Passzok120.55
43
Keresztlabdák401.83
64
Sikeres Keresztlabdák
12/ 40
0.55
72
Keresztlabdák Teljesítési Aránya30.00%Nincs adat
75
Percekenkénti Gólpassz1963 Percekenkénti GólpasszNincs adatNincs adat

Yang Bai eddig összesen 23 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Kínai Szuperliga-ben. Ebből 1 gólpasszt adott. A passzjátékát tekintve, Yang Bai átlagosan körülbelül 49.88 alkalommal passzol egy mérkőzésen, a passzok teljesítési aránya 83.92. Emellett átlagosan 0.55 kulcsfontosságú passzt ad le minden mérkőzésen, amelyek komoly gólhelyzetekhez vezetnek. Összességében Yang Bai várható gólpassz (xA) kimenetele 0.15 90 percenként. Ez a statisztika a Kínai Szuperliga játékosainak 64 százalékánál jobb helyezést biztosítja.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás60.28
25
Sikres Lefutások10.05
18
Lefutás Sikerességi Arány16.67%Nincs adat
17
Elvett labda10.05
86
Les20.09
58

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Yang Bai még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.

Chinese FA Cup Yang Bai játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések3Nincs adat
99
perc25384 perc/mérkőzés
71
Elkezdett mérkőzések3Nincs adat
99
Beállított mérkőzések0Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések1Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok31.07
29
Percekenként kapott gólok84 PercNincs adat
34
Kapott Gól Nélküli Meccsek00%
12
Belemenés00.00
79
Elhárítások82.87
98
Párbajok269.32
72
Győztes Párbajok186.45
90
Megnyert Légbeli Párbajok145.02
99
Lefutották00.00
99
Elrúgások113.94
93
Blokkolt lövések10.36
82
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Yang Bai védőként eddig összesen 3 mérkőzésen játszott a(z) Kínai Szuperliga 2026 szezonban. Ebből 23 gólt kapott, és 8 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Yang Bai a pályán van, csapata minden 84 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 0.00 labdaelvételt és 2.87 szerelést hajtott végre minden meccsen. Yang Bai ugyanebben az időszakban közel 3.94 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
76
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
76
Lapok 0,5 felett00%
79
Elkövetett szabálytalanságok20.72
71
Ellene elkövetett szabálytalanságok10.36
43

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
73
Gól hozzájárulás00
41
Hazai gólok00
83
Idegenbeli gólok00
83
Várható gólok0.090.03
53
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.090.03
53
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások20.72
63
Kapura lövések
0/ 2
0.00
72
Kapu mellé lövések
2/ 2
0.72
71
Kapufát Talált0 idők0.00
94
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
78
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
72
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
63
Várható gólpasszok (xA)0.480.17
77
Passzok20071.71
99
Sikeres Passzok
179/ 200
64.18
99
Passzok Teljesítési Aránya89.50%Nincs adat
86
Kulcsfontosságú Passzok10.36
53
Keresztlabdák41.43
83
Sikeres Keresztlabdák
2/ 4
0.72
86
Keresztlabdák Teljesítési Aránya50.00%Nincs adat
84
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás10.36
46
Sikres Lefutások10.36
53
Lefutás Sikerességi Arány100.00%Nincs adat
99
Elvett labda00.00
99
Les00.00
82

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

AFC-Kupa Yang Bai játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések5Nincs adat
17
perc36673 perc/mérkőzés
3
Elkezdett mérkőzések4Nincs adat
12
Beállított mérkőzések1Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések1Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok81.97
12
Percekenként kapott gólok46 PercNincs adat
15
Kapott Gól Nélküli Meccsek120%
41
Belemenés51.23
49
Elhárítások40.98
69
Párbajok225.41
24
Győztes Párbajok163.93
56
Megnyert Légbeli Párbajok81.97
89
Lefutották10.25
74
Elrúgások204.92
89
Blokkolt lövések71.72
99
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők10.25
0

Yang Bai védőként eddig összesen 5 mérkőzésen játszott a(z) Kínai Szuperliga 2026 szezonban. Ebből 23 gólt kapott, és 8 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Yang Bai a pályán van, csapata minden 46 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 1.23 labdaelvételt és 0.98 szerelést hajtott végre minden meccsen. Yang Bai ugyanebben az időszakban közel 4.92 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok2Nincs adatNincs adat
Piros Lapok1Nincs adatNincs adat
Összes Lap20.49
95
Percekenkénti Figyelmeztetés183 Perc / LapNincs adat
48
Lapok 0,5 felett120%
78
Elkövetett szabálytalanságok20.49
24
Ellene elkövetett szabálytalanságok30.74
45

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok10.25
84
Gól hozzájárulás10.25
71
Hazai gólok00
74
Idegenbeli gólok10.45
94
Várható gólok0.730.18
69
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.730.18
69
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól366 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások10.25
22
Kapura lövések
1/ 1
0.25
54
Kapu mellé lövések
0/ 1
0.00
17
Kapufát Talált0 idők0.00
84
Lövések átváltási aránya100.00%Nincs adat
99
Lövés Pontosság100.00%Nincs adat
99
Lövések Szerzett Gólonként1.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
64
Várható gólpasszok (xA)0.650.16
65
Passzok30675.25
97
Sikeres Passzok
269/ 306
66.15
96
Passzok Teljesítési Aránya87.91%Nincs adat
85
Kulcsfontosságú Passzok10.25
27
Keresztlabdák20.49
39
Sikeres Keresztlabdák
0/ 2
0.00
38
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
38
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás10.25
26
Sikres Lefutások10.25
40
Lefutás Sikerességi Arány100.00%Nincs adat
99
Elvett labda00.00
99
Les00.00
55

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Yang Bai Statisztikai Elemzése

Yang Bai egy Hátvéd , aki ebben a szezonban 23 mérkőzésen jelent meg Kínai Szuperliga, és összesen 1963 precet játszott. Yang Bai átlagosan 1.05 gólt rúg 90 percenként amikor pályán van. A Kapott Gól Nélküli Mérkőzésein aránya jelenleg 35%. Ami azt jelenti, hogy Yang Bai a 23 mérkőzésből amikben játszott, 8 kapott gól nélküli meccs lett.

Yang Bai összesen 0 gólt szerzett a szezonban ebben a ligában, ami a 21 helyezi őt a Beijing Guoan FC legjobb góllövőlistájában.

Percenként

Minden gólját N/A perces gyakorisággal szerezte (nincs gól)

Minden 1963 percenként ad gólpasszt

Minden 0 percenként kap egy lapot

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 0 / 0 büntetőt
Elhibázott 0 / 0 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: Nincs adat
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

173 / 318 Játékosok

Kapott Gólok Rangja

22 / 141 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

17

0

19

4

4

1

1283'

3

0

0

3

0

0

134'

Egész 2025

20

0

19

7

4
1

1417'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.33
 Kapott Gól

0.28  Foglalások

2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2024

1

0

1

0

0
0

90'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1
 Kapott Gól

0  Foglalások

2023 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

2

0

1

1

0

0

134'

Egész 2023

2

0

1

1

0
0

134'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.67
 Kapott Gól

0  Foglalások

2022 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

17

0

13

5

0

0

796'

Egész 2022

18

0

15

5

0
0

886'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.47
 Kapott Gól

0  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
Hamarosan
Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.