Ignacio Flores Statiszt.
2026
2025
A fentiekben találhatóak Ignacio Flores karrier-statisztikái. Ignacio Flores összesen 27 mérkőzésen játszott, 5 gólt szerzett, és 0 gólpasszt adott. Ignacio Flores a legtöbb mérkőzést a(z) Chilei labdarúgó-bajnokság (másodosztály) csapatában játszotta, összesen 27 mérkőzést játszott a(z) Chile-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.
Per 90 perces statisztikák a Chilei labdarúgó-bajnokság (másodosztály)-ben
Chilei labdarúgó-bajnokság (másodosztály) Ignacio Flores játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 20 | Nincs adat | 61 |
| perc | 1218 | 61 perc/mérkőzés | 50 |
| Elkezdett mérkőzések | 16 | Nincs adat | 62 |
| Beállított mérkőzések | 4 | Nincs adat | Nincs adat |
| Lehozott mérkőzések | 5 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 4 | 0.3 | 89 |
| Gól hozzájárulás | 4 | 0.3 | 88 |
| Hazai gólok | 3 | 0.44 | 92 |
| Idegenbeli gólok | 1 | 0.15 | 74 |
| Várható gólok | 4.25 | 0.31 | 91 |
| Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG) | 4.25 | 0.31 | 93 |
| Büntetők | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Mesterhármas | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 3 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 2 vagy több gól | 1 | Nincs adat | Nincs adat |
| Percek per Gól | 305 Percek per Gól | Nincs adat | Nincs adat |
Ignacio Flores eddig összesen 20 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Chilei labdarúgó-bajnokság (másodosztály)-ben. Ebből 4 gólt szerzett. Otthon 3 gólt, míg idegenben 1 gólt szerzett. Összességében 0.3 gól született 90 percenként. Emellett Ignacio Flores összesen 4 G/A (gólok + gólpasszok) alkotott ebben a szezonban. A gól hozzájárulásuk 0.3 90 percenként. Nem büntetőből származó várható gólok száma 90 percenként 0.31. Ez azt jelenti, hogy Ignacio Flores npxG kimenete 4.25, ami a Chilei labdarúgó-bajnokság (másodosztály) játékosainak 93 legjobbjai közé helyezi.
Rúgások
| Lövés adatok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Rúgások | 23 | 1.66 | 93 |
| Kapura lövések | 10/ 23 | 0.72 | 95 |
| Kapu mellé lövések | 13/ 23 | 0.94 | 89 |
| Kapufát Talált | 0 idők | 0.00 | 84 |
| Lövések átváltási aránya | 17.39% | Nincs adat | 65 |
| Lövés Pontosság | 43.48% | Nincs adat | 78 |
| Lövések Szerzett Gólonként | 5.75 | Nincs adat | Nincs adat |
Ignacio Flores eddig összesen 20 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Chilei labdarúgó-bajnokság (másodosztály)-ben. Összesen 23 lövést adott le. Ebből 10 lövés talált kaput, míg a többi, 13 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Ignacio Flores lövési pontossága 43.48%. Minden 5.75 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 1.66 lövést hajt végre a pályán.
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Gólpassz | 0 | 0 | 93 |
| Várható gólpasszok (xA) | 1.69 | 0.12 | 89 |
| Passzok | 190 | 13.75 | 40 |
| Sikeres Passzok | 123/ 190 | 8.90 | 32 |
| Passzok Teljesítési Aránya | 64.74% | Nincs adat | 7 |
| Kulcsfontosságú Passzok | 6 | 0.43 | 64 |
| Keresztlabdák | 13 | 0.94 | 67 |
| Sikeres Keresztlabdák | 3/ 13 | 0.22 | 62 |
| Keresztlabdák Teljesítési Aránya | 23.08% | Nincs adat | 46 |
| Percekenkénti Gólpassz | Nincs Gólpassz | Nincs adat | Nincs adat |
Ignacio Flores egyetlen gólpasszt sem adott a(z) Chilei labdarúgó-bajnokság (másodosztály) szezonban.
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Lefutás | 36 | 2.60 | 96 |
| Sikres Lefutások | 11 | 0.80 | 82 |
| Lefutás Sikerességi Arány | 30.56% | Nincs adat | 24 |
| Elvett labda | 22 | 1.59 | 3 |
| Les | 1 | 0.07 | 72 |
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Sárga Lapok | 3 | Nincs adat | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Összes Lap | 3 | 0.22 | 53 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | 406 Perc / Lap | Nincs adat | 61 |
| Lapok 0,5 felett | 3 | 15% | 59 |
| Elkövetett szabálytalanságok | 5 | 0.36 | 49 |
| Ellene elkövetett szabálytalanságok | 8 | 0.58 | 73 |
Ignacio Flores eddig összesen 20 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Chilei labdarúgó-bajnokság (másodosztály)-ben. Ebből 3 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 0.36 szabálytalanságot követ el.
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % | percentil |
|---|---|---|---|
| Kapott Gólok | 15 | 1.11 | 58 |
| Percekenként kapott gólok | 81 Perc | Nincs adat | 58 |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 5 | 25% | 51 |
| Belemenés | 2 | 0.14 | 56 |
| Elhárítások | 5 | 0.36 | 32 |
| Párbajok | 171 | 12.37 | 89 |
| Győztes Párbajok | 54 | 3.91 | 62 |
| Megnyert Légbeli Párbajok | 2 | 0.14 | 17 |
| Lefutották | 0 | 0.00 | 99 |
| Elrúgások | 2 | 0.14 | 19 |
| Blokkolt lövések | 0 | 0.00 | 38 |
| Ellenfélnek Szerzett Bűntetők | 0 | 0.00 | 99 |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | Nincs bűntető |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 0 |
| Büntetők | 0 | 0 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
Ignacio Flores még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.
Copa Chile Ignacio Flores játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 3 | Nincs adat | 0 |
| perc | 117 | 39 perc/mérkőzés | 0 |
| Elkezdett mérkőzések | 1 | Nincs adat | 0 |
| Beállított mérkőzések | 2 | Nincs adat | Nincs adat |
| Lehozott mérkőzések | 3 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 0 | 0 | 63 |
| Gól hozzájárulás | 0 | 0 | 48 |
| Hazai gólok | 0 | 0 | 75 |
| Idegenbeli gólok | 0 | 0 | 76 |
| Várható gólok | 0.00 | 0.00 | 46 |
| Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG) | 0.00 | 0.00 | 48 |
| Büntetők | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Mesterhármas | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 3 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 2 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Percek per Gól | 0 Percek per Gól | Nincs adat | Nincs adat |
Rúgások
| Lövés adatok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Rúgások | 0 | 0.00 | 62 |
| Kapura lövések | 0/ 0 | 0.00 | 76 |
| Kapu mellé lövések | 0/ 0 | 0.00 | 65 |
| Kapufát Talált | 0 idők | 0.00 | 98 |
| Lövések átváltási aránya | 0.00% | Nincs adat | 78 |
| Lövés Pontosság | 0.00% | Nincs adat | 76 |
| Lövések Szerzett Gólonként | 0.00 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Gólpassz | 0 | 0 | 69 |
| Várható gólpasszok (xA) | 0.00 | 0.00 | 34 |
| Passzok | 0 | 0.00 | 44 |
| Sikeres Passzok | 0/ 0 | 0.00 | 44 |
| Passzok Teljesítési Aránya | 0.00% | Nincs adat | 44 |
| Kulcsfontosságú Passzok | 0 | 0.00 | 67 |
| Keresztlabdák | 0 | 0.00 | 66 |
| Sikeres Keresztlabdák | 0/ 0 | 0.00 | 80 |
| Keresztlabdák Teljesítési Aránya | 0.00% | Nincs adat | 80 |
| Percekenkénti Gólpassz | Nincs Gólpassz | Nincs adat | Nincs adat |
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Lefutás | 0 | 0.00 | 65 |
| Sikres Lefutások | 0 | 0.00 | 76 |
| Lefutás Sikerességi Arány | 0.00% | Nincs adat | 76 |
| Elvett labda | 0 | 0.00 | 99 |
| Les | 0 | 0.00 | 87 |
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Sárga Lapok | 1 | Nincs adat | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Összes Lap | 1 | 0.77 | 96 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | 117 Perc / Lap | Nincs adat | 44 |
| Lapok 0,5 felett | 1 | 33% | 89 |
| Elkövetett szabálytalanságok | 0 | 0.00 | 63 |
| Ellene elkövetett szabálytalanságok | 0 | 0.00 | 66 |
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % | percentil |
|---|---|---|---|
| Kapott Gólok | 3 | 2.31 | 1 |
| Percekenként kapott gólok | 39 Perc | Nincs adat | 4 |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 0 | 0% | 16 |
| Belemenés | 0 | 0.00 | 64 |
| Elhárítások | 0 | 0.00 | 68 |
| Párbajok | 0 | 0.00 | 49 |
| Győztes Párbajok | 0 | 0.00 | 51 |
| Megnyert Légbeli Párbajok | 0 | 0.00 | 64 |
| Lefutották | 0 | 0.00 | 99 |
| Elrúgások | 0 | 0.00 | 58 |
| Blokkolt lövések | 0 | 0.00 | 85 |
| Ellenfélnek Szerzett Bűntetők | 0 | 0.00 | 99 |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | Nincs bűntető |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 0 |
| Büntetők | 0 | 0 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
Copa Libertadores U20 Ignacio Flores játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 2 | Nincs adat | 27 |
| perc | 180 | 90 perc/mérkőzés | 31 |
| Elkezdett mérkőzések | 2 | Nincs adat | 39 |
| Beállított mérkőzések | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Lehozott mérkőzések | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 1 | 0.5 | 91 |
| Gól hozzájárulás | 1 | 0.5 | 84 |
| Hazai gólok | 1 | 1 | 97 |
| Idegenbeli gólok | 0 | 0 | 81 |
| Várható gólok | 0.14 | 0.14 | 61 |
| Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG) | 0.14 | 0.14 | 65 |
| Büntetők | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Mesterhármas | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 3 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 2 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Percek per Gól | 180 Percek per Gól | Nincs adat | Nincs adat |
Rúgások
| Lövés adatok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Rúgások | 1 | 1.00 | 44 |
| Kapura lövések | 1/ 1 | 1.00 | 83 |
| Kapu mellé lövések | 0/ 1 | 0.00 | 27 |
| Kapufát Talált | 0 idők | 0.00 | 99 |
| Lövések átváltási aránya | 0.00% | Nincs adat | 79 |
| Lövés Pontosság | 100.00% | Nincs adat | 99 |
| Lövések Szerzett Gólonként | 0.00 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Gólpassz | 0 | 0 | 79 |
| Várható gólpasszok (xA) | 0.04 | 0.04 | 27 |
| Passzok | 10 | 10.00 | 8 |
| Sikeres Passzok | 6/ 10 | 6.00 | 10 |
| Passzok Teljesítési Aránya | 60.00% | Nincs adat | 14 |
| Kulcsfontosságú Passzok | 1 | 1.00 | 65 |
| Keresztlabdák | 0 | 0.00 | 58 |
| Sikeres Keresztlabdák | 0/ 0 | 0.00 | 58 |
| Keresztlabdák Teljesítési Aránya | 0.00% | Nincs adat | 58 |
| Percekenkénti Gólpassz | Nincs Gólpassz | Nincs adat | Nincs adat |
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Lefutás | 0 | 0.00 | 99 |
| Sikres Lefutások | 0 | 0.00 | 99 |
| Lefutás Sikerességi Arány | 0.00% | Nincs adat | 99 |
| Elvett labda | 0 | 0.00 | 99 |
| Les | 0 | 0.00 | 70 |
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Sárga Lapok | 1 | Nincs adat | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Összes Lap | 1 | 0.5 | 86 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | 180 Perc / Lap | Nincs adat | 76 |
| Lapok 0,5 felett | 1 | 50% | 94 |
| Elkövetett szabálytalanságok | 3 | 3.00 | 99 |
| Ellene elkövetett szabálytalanságok | 1 | 1.00 | 62 |
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % | percentil |
|---|---|---|---|
| Kapott Gólok | 1 | 0.5 | 86 |
| Percekenként kapott gólok | 180 Perc | Nincs adat | 97 |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 1 | 50% | 89 |
| Belemenés | 0 | 0.00 | 30 |
| Elhárítások | 0 | 0.00 | 37 |
| Párbajok | 0 | 0.00 | 69 |
| Győztes Párbajok | 0 | 0.00 | 70 |
| Megnyert Légbeli Párbajok | 0 | 0.00 | 66 |
| Lefutották | 0 | 0.00 | 99 |
| Elrúgások | 0 | 0.00 | 34 |
| Blokkolt lövések | 0 | 0.00 | 99 |
| Ellenfélnek Szerzett Bűntetők | 0 | 0.00 | 99 |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | Nincs bűntető |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 0 |
| Büntetők | 0 | 0 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
U20 Intercontinental Cup Ignacio Flores játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc |
|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 1 | Nincs adat |
| perc | 90 | 90 perc/mérkőzés |
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc |
|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 0 | 0 |
| Gól hozzájárulás | 0 | 0 |
| Hazai gólok | 0 | 0 |
| Idegenbeli gólok | 0 | 0 |
| Percek per Gól | 0 Percek per Gól | Nincs adat |
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc |
|---|---|---|
| Gólpassz | 0 | 0 |
| Percekenkénti Gólpassz | Nincs Gólpassz | Nincs adat |
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc |
|---|---|---|
| Lefutás | Nincs Adat | Nincs adat |
| Sikres Lefutások | Nincs adat | Nincs adat |
| Lefutás Sikerességi Arány | Nincs adat | Nincs adat |
| Les | Nincs adat | Nincs adat |
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc |
|---|---|---|
| Sárga Lapok | 0 | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat |
| Összes Lap | 0 | 0 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | Nincs Figyelmeztetés | Nincs adat |
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % |
|---|---|---|
| Kapott Gólok | 2 | 2 |
| Percekenként kapott gólok | 45 Perc | Nincs adat |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 0 | 0% |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | Nincs bűntető |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 0 |
| Büntetők | 0 | 0 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
Ignacio Flores egy Középpályás , aki ebben a szezonban 20 mérkőzésen jelent meg Chilei labdarúgó-bajnokság (másodosztály), és összesen 1218 precet játszott. Ignacio Flores átlagosan 0 gólpasszt kap minden 90 perc után, amikor pályán van.
Ignacio Flores összesen 4 gólt szerzett eddig ebben a szezonban a bajnokságban, amivel a 5 helyen áll a CD Santiago Wanderers csapat Legjobb Góllövők listájában.
Percenként
Minden 305 percenként szerez gólt
Nincs Gólpassz
Nincs Figyelmeztetés
Büntetőrekord (karrier)
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)
Gól Rang
Gólpassz Rang
2025 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0 Gólpassz
0 Foglalások