Daniel Piña Statiszt.

Club : FC Juarez
Poszt : Hátvéd - Középhátvéd
Nemzetiség : Chile
Birthplace : Chile - Chile
Mez Szám : #26
Kor (Születésnap) : 24 (2001.11.16.)
Magasság : 189cm
Súly : 80kg

2026/2027

2026

2025

2024

2023

2022

2026/2027 és Pályafutás Statisztikák- Daniel Piña

6.94
Átlagos értékelés a(z) Liga MX-benKapott Gólok Rangja : 74 / 133 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

7

0

10

1

1

0

620'

Egész 2026/2027

7

0

10

1

1
0

620'

Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

14

1

10

5

2

1

920'

7

0

10

1

1

0

620'

Egész 4051

79

3

83

21

9
2

5698'

A fentiekben találhatóak Daniel Piña karrier-statisztikái. Daniel Piña összesen 79 mérkőzésen játszott, 3 gólt szerzett, és 0 gólpasszt adott. Daniel Piña a legtöbb mérkőzést a(z) Chilei labdarúgó-bajnokság (első osztály) csapatában játszotta, összesen 79 mérkőzést játszott a(z) Chile-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a Liga MX-ben

1.45Kapott gólok / 90'
10 Gólok 7 Mérkőzésekben
42nd percentil
14%Kapott Gól Nélküli Meccsek
1 Kapott gól nélküli meccsek 7 Mérkőzésekben
33rd percentil
0.15Lapok 90-ből
1 Összes Lap
49th percentil

Daniel Piña Részletes statisztika

Liga MX Daniel Piña játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések7Nincs adat
9
perc62089 perc/mérkőzés
34
Elkezdett mérkőzések7Nincs adat
39
Beállított mérkőzések0Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések1Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok101.45
42
Percekenként kapott gólok62 PercNincs adat
42
Kapott Gól Nélküli Meccsek114%
33
Belemenés111.60
56
Elhárítások91.31
78
Párbajok629.00
50
Győztes Párbajok314.50
52
Megnyert Légbeli Párbajok152.18
83
Lefutották40.58
50
Elrúgások497.11
99
Blokkolt lövések30.44
74
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők10.15
7

Daniel Piña védőként eddig összesen 7 mérkőzésen játszott a(z) Liga MX 2026/2027 szezonban. Ebből 10 gólt kapott, és 1 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Daniel Piña a pályán van, csapata minden 62 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 1.60 labdaelvételt és 1.31 szerelést hajtott végre minden meccsen. Daniel Piña ugyanebben az időszakban közel 7.11 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok1Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap10.15
49
Percekenkénti Figyelmeztetés620 Perc / LapNincs adat
83
Lapok 0,5 felett114%
64
Elkövetett szabálytalanságok131.89
89
Ellene elkövetett szabálytalanságok30.44
24

Daniel Piña eddig összesen 7 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Liga MX-ben. Ebből 1 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 1.89 szabálytalanságot követ el.

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
53
Gól hozzájárulás20.29
68
Hazai gólok00
65
Idegenbeli gólok00
69
Várható gólok0.400.06
38
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.400.06
39
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Daniel Piña eddig egy gólt sem szerzett a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Liga MX-ben. Majd meglátjuk, hogyan teljesít a következő mérkőzéseken.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások71.02
51
Kapura lövések
0/ 7
0.00
22
Kapu mellé lövések
7/ 7
1.02
65
Kapufát Talált0 idők0.00
80
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
53
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
22
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Daniel Piña eddig összesen 7 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Liga MX-ben. Összesen 7 lövést adott le. Ebből 0 lövés talált kaput, míg a többi, 7 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Daniel Piña lövési pontossága 0.00%. Minden 0.00 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 1.02 lövést hajt végre a pályán.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz20.29
90
Várható gólpasszok (xA)1.990.29
88
Passzok35751.82
82
Sikeres Passzok
287/ 357
41.66
77
Passzok Teljesítési Aránya80.39%Nincs adat
40
Kulcsfontosságú Passzok60.87
48
Keresztlabdák50.73
49
Sikeres Keresztlabdák
0/ 5
0.00
37
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
37
Percekenkénti Gólpassz310 Percekenkénti GólpasszNincs adatNincs adat

Daniel Piña eddig összesen 7 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Liga MX-ben. Ebből 2 gólpasszt adott. A passzjátékát tekintve, Daniel Piña átlagosan körülbelül 51.82 alkalommal passzol egy mérkőzésen, a passzok teljesítési aránya 80.39. Emellett átlagosan 0.87 kulcsfontosságú passzt ad le minden mérkőzésen, amelyek komoly gólhelyzetekhez vezetnek. Összességében Daniel Piña várható gólpassz (xA) kimenetele 0.29 90 percenként. Ez a statisztika a Liga MX játékosainak 88 százalékánál jobb helyezést biztosítja.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás40.58
33
Sikres Lefutások20.29
36
Lefutás Sikerességi Arány50.00%Nincs adat
65
Elvett labda20.29
72
Les00.00
53

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Daniel Piña még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.

Daniel Piña Statisztikai Elemzése

Daniel Piña egy Hátvéd , aki ebben a szezonban 7 mérkőzésen jelent meg Liga MX, és összesen 620 precet játszott. Daniel Piña átlagosan 1.45 gólt rúg 90 percenként amikor pályán van. A Kapott Gól Nélküli Mérkőzésein aránya jelenleg 14%. Ami azt jelenti, hogy Daniel Piña a 7 mérkőzésből amikben játszott, 1 kapott gól nélküli meccs lett.

Daniel Piña összesen 0 gólt szerzett a szezonban ebben a ligában, ami a 26 helyezi őt a FC Juarez legjobb góllövőlistájában.

Percenként

Minden gólját N/A perces gyakorisággal szerezte (nincs gól)

Minden 310 percenként ad gólpasszt

Minden 620 percenként kap egy lapot

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 0 / 0 büntetőt
Elhibázott 0 / 0 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: Nincs adat
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

317 / 320 Játékosok

Kapott Gólok Rangja

74 / 133 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2026 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

4

0

5

1

1

1

360'

Egész 2026

30

1

40

9

5
2

2620'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.38
 Kapott Gól

0.28  Foglalások

2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

8

1

4

4

1

0

459'

Egész 2025

24

1

20

7

2
0

1439'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.47
 Kapott Gól

0.09  Foglalások

2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

1

0

1

0

0

0

90'

Egész 2024

1

0

1

0

0
0

90'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1
 Kapott Gól

0  Foglalások

2023 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2023

16

1

12

4

1
0

918'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.1 Gólok

1.18
 Kapott Gól

0.1  Foglalások

2022 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

1

0

0

0

0

0

11'

Egész 2022

1

0

0

0

0
0

11'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0
 Kapott Gól

0  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
●Hamarosan
●Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.