Benjamín Ignacio Rojas Ferrera Portrait

Benjamín Ignacio Rojas Ferrera Statiszt.

Poszt : Defender
Nemzetiség : Chile
Mez Szám : #15
Kor (Születésnap) : 25 (2001.03.01.)
Magasság : 179cm
Súly : 80kg

2026

2024

2023

2022

2026 és Pályafutás Statisztikák- Benjamín Ignacio Rojas Ferrera

3.37
Átlagos értékelés a(z) Chilei labdarúgó-bajnokság (első osztály)-benKapott Gólok Rangja : 84 / 95 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2026

13

0

7

5

2
0

415'

Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

7

0

5

3

5

2

366'

Egész 6069

20

0

12

8

7
2

781'

A fentiekben találhatóak Benjamín Ignacio Rojas Ferrera karrier-statisztikái. Benjamín Ignacio Rojas Ferrera összesen 20 mérkőzésen játszott, 0 gólt szerzett, és 0 gólpasszt adott. Benjamín Ignacio Rojas Ferrera a legtöbb mérkőzést a(z) Copa Chile csapatában játszotta, összesen 20 mérkőzést játszott a(z) Chile-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a Chilei labdarúgó-bajnokság (első osztály)-ben

1.86Kapott gólok / 90'
6 Gólok 6 Mérkőzésekben
10th percentil
33%Kapott Gól Nélküli Meccsek
2 Kapott gól nélküli meccsek 6 Mérkőzésekben
69th percentil
0.31Lapok 90-ből
1 Összes Lap
69th percentil

Benjamín Ignacio Rojas Ferrera Részletes statisztika

Chilei labdarúgó-bajnokság (első osztály) Benjamín Ignacio Rojas Ferrera játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések6Nincs adat
11
perc29149 perc/mérkőzés
4
Elkezdett mérkőzések3Nincs adat
11
Beállított mérkőzések3Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések0Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok61.86
10
Percekenként kapott gólok49 PercNincs adat
11
Kapott Gól Nélküli Meccsek233%
69
Belemenés72.16
81
Elhárítások10.31
23
Párbajok3410.48
65
Győztes Párbajok216.47
90
Megnyert Légbeli Párbajok30.92
41
Lefutották00.00
99
Elrúgások195.86
91
Blokkolt lövések20.62
85
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Benjamín Ignacio Rojas Ferrera védőként eddig összesen 6 mérkőzésen játszott a(z) Chilei labdarúgó-bajnokság (első osztály) 2026 szezonban. Ebből 6 gólt kapott, és 2 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Benjamín Ignacio Rojas Ferrera a pályán van, csapata minden 49 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 2.16 labdaelvételt és 0.31 szerelést hajtott végre minden meccsen. Benjamín Ignacio Rojas Ferrera ugyanebben az időszakban közel 5.86 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok1Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap10.31
69
Percekenkénti Figyelmeztetés291 Perc / LapNincs adat
56
Lapok 0,5 felett00%
25
Elkövetett szabálytalanságok20.62
30
Ellene elkövetett szabálytalanságok51.54
81

Benjamín Ignacio Rojas Ferrera eddig összesen 6 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Chilei labdarúgó-bajnokság (első osztály)-ben. Ebből 1 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 0.62 szabálytalanságot követ el.

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
54
Gól hozzájárulás00
42
Hazai gólok00
65
Idegenbeli gólok00
77
Várható gólok0.000.00
14
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.000.00
14
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Benjamín Ignacio Rojas Ferrera eddig egy gólt sem szerzett a(z) 2026 szezonban a(z) Chilei labdarúgó-bajnokság (első osztály)-ben. Majd meglátjuk, hogyan teljesít a következő mérkőzéseken.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások00.00
13
Kapura lövések
0/ 0
0.00
27
Kapu mellé lövések
0/ 0
0.00
15
Kapufát Talált0 idők0.00
87
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
55
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
27
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Benjamín Ignacio Rojas Ferrera még nem lőtt egyetlen lövést sem a(z) 2026 szezonban a(z) Chilei labdarúgó-bajnokság (első osztály)-ben.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
66
Várható gólpasszok (xA)0.330.10
55
Passzok10632.67
45
Sikeres Passzok
86/ 106
26.51
48
Passzok Teljesítési Aránya81.13%Nincs adat
64
Kulcsfontosságú Passzok30.92
65
Keresztlabdák30.92
48
Sikeres Keresztlabdák
1/ 3
0.31
49
Keresztlabdák Teljesítési Aránya33.33%Nincs adat
78
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Benjamín Ignacio Rojas Ferrera egyetlen gólpasszt sem adott a(z) Chilei labdarúgó-bajnokság (első osztály) szezonban.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás92.77
87
Sikres Lefutások61.85
95
Lefutás Sikerességi Arány66.67%Nincs adat
87
Elvett labda10.31
67
Les00.00
56

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Benjamín Ignacio Rojas Ferrera még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.

Portugál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) Benjamín Ignacio Rojas Ferrera játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések4Nincs adat
0
perc5614 perc/mérkőzés
0
Elkezdett mérkőzések1Nincs adat
1
Beállított mérkőzések3Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések0Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok00
99
Percekenként kapott gólok0 PercNincs adat
0
Kapott Gól Nélküli Meccsek125%
27
Belemenés00.00
49
Elhárítások00.00
68
Párbajok11.84
97
Győztes Párbajok00.00
32
Megnyert Légbeli Párbajok00.00
55
Lefutották00.00
99
Elrúgások00.00
47
Blokkolt lövések00.00
84
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Benjamín Ignacio Rojas Ferrera védőként eddig összesen 4 mérkőzésen játszott a(z) Chilei labdarúgó-bajnokság (első osztály) 2026 szezonban. Ebből 6 gólt kapott, és 2 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Benjamín Ignacio Rojas Ferrera a pályán van, csapata minden 0 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 0.00 labdaelvételt és 0.00 szerelést hajtott végre minden meccsen. Benjamín Ignacio Rojas Ferrera ugyanebben az időszakban közel 0.00 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
7
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
7
Lapok 0,5 felett00%
8
Elkövetett szabálytalanságok00.00
48
Ellene elkövetett szabálytalanságok00.00
51

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
40
Gól hozzájárulás00
27
Hazai gólok00
54
Idegenbeli gólok00
58
Várható gólok0.000.00
39
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.000.00
42
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások00.00
60
Kapura lövések
0/ 0
0.00
80
Kapu mellé lövések
0/ 0
0.00
66
Kapufát Talált0 idők0.00
98
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
68
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
80
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
49
Várható gólpasszok (xA)0.000.00
33
Passzok11.84
62
Sikeres Passzok
1/ 1
1.84
74
Passzok Teljesítési Aránya100.00%Nincs adat
99
Kulcsfontosságú Passzok00.00
64
Keresztlabdák00.00
62
Sikeres Keresztlabdák
0/ 0
0.00
80
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
80
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás00.00
58
Sikres Lefutások00.00
75
Lefutás Sikerességi Arány0.00%Nincs adat
75
Elvett labda11.84
0
Les00.00
90

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Copa Sudamericana Benjamín Ignacio Rojas Ferrera játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Perc
Játszott Mérkőzések1Nincs adat
perc11 perc/mérkőzés

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %
Kapott Gólok00
Percekenként kapott gólok0 PercNincs adat
Kapott Gól Nélküli Meccsek1100%

Benjamín Ignacio Rojas Ferrera védőként eddig összesen 1 mérkőzésen játszott a(z) Chilei labdarúgó-bajnokság (első osztály) 2026 szezonban. Ebből 6 gólt kapott, és 2 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Benjamín Ignacio Rojas Ferrera a pályán van, csapata minden 0 percben kap egy gólt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Perc
Sárga Lapok0Nincs adat
Piros Lapok0Nincs adat
Összes Lap00
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Perc
Szerzett Gólok00
Gól hozzájárulás00
Hazai gólok00
Idegenbeli gólok00
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Perc
Gólpassz00
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Perc
LefutásNincs AdatNincs adat
Sikres LefutásokNincs adatNincs adat
Lefutás Sikerességi ArányNincs adatNincs adat
LesNincs adatNincs adat

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Copa Libertadores Benjamín Ignacio Rojas Ferrera játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések1Nincs adat
0
perc44 perc/mérkőzés
0
Elkezdett mérkőzések0Nincs adat
0
Beállított mérkőzések1Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések0Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok00
99
Percekenként kapott gólok0 PercNincs adat
3
Kapott Gól Nélküli Meccsek1100%
99
Belemenés00.00
12
Elhárítások122.50
99
Párbajok00.00
1
Győztes Párbajok00.00
1
Megnyert Légbeli Párbajok00.00
9
Lefutották00.00
99
Elrúgások122.50
99
Blokkolt lövések00.00
54
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Benjamín Ignacio Rojas Ferrera védőként eddig összesen 1 mérkőzésen játszott a(z) Chilei labdarúgó-bajnokság (első osztály) 2026 szezonban. Ebből 6 gólt kapott, és 2 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Benjamín Ignacio Rojas Ferrera a pályán van, csapata minden 0 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 0.00 labdaelvételt és 22.50 szerelést hajtott végre minden meccsen. Benjamín Ignacio Rojas Ferrera ugyanebben az időszakban közel 22.50 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok1Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap122.5
99
Percekenkénti Figyelmeztetés4 Perc / LapNincs adat
45
Lapok 0,5 felett1100%
99
Elkövetett szabálytalanságok00.00
13
Ellene elkövetett szabálytalanságok00.00
11

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
70
Gól hozzájárulás00
58
Hazai gólok00
81
Idegenbeli gólok00
85
Várható gólok0.000.00
18
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.000.00
18
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások00.00
18
Kapura lövések
0/ 0
0.00
43
Kapu mellé lövések
0/ 0
0.00
23
Kapufát Talált0 idők0.00
90
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
72
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
43
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
79
Várható gólpasszok (xA)0.000.00
0
Passzok245.00
85
Sikeres Passzok
1/ 2
22.50
49
Passzok Teljesítési Aránya50.00%Nincs adat
2
Kulcsfontosságú Passzok00.00
21
Keresztlabdák00.00
32
Sikeres Keresztlabdák
0/ 0
0.00
51
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
51
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás00.00
22
Sikres Lefutások00.00
33
Lefutás Sikerességi Arány0.00%Nincs adat
33
Elvett labda00.00
99
Les00.00
75

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Taça de Portugal Benjamín Ignacio Rojas Ferrera játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Perc
Játszott Mérkőzések1Nincs adat
perc6363 perc/mérkőzés

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %
Kapott Gólok11.43
Percekenként kapott gólok63 PercNincs adat
Kapott Gól Nélküli Meccsek00%

Benjamín Ignacio Rojas Ferrera védőként eddig összesen 1 mérkőzésen játszott a(z) Chilei labdarúgó-bajnokság (első osztály) 2026 szezonban. Ebből 6 gólt kapott, és 2 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Benjamín Ignacio Rojas Ferrera a pályán van, csapata minden 63 percben kap egy gólt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Perc
Sárga Lapok0Nincs adat
Piros Lapok0Nincs adat
Összes Lap00
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Perc
Szerzett Gólok00
Gól hozzájárulás00
Hazai gólok00
Idegenbeli gólok00
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Perc
Gólpassz00
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Perc
LefutásNincs AdatNincs adat
Sikres LefutásokNincs adatNincs adat
Lefutás Sikerességi ArányNincs adatNincs adat
LesNincs adatNincs adat

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Benjamín Ignacio Rojas Ferrera Statisztikai Elemzése

Benjamín Ignacio Rojas Ferrera egy Hátvéd , aki ebben a szezonban 6 mérkőzésen jelent meg Chilei labdarúgó-bajnokság (első osztály), és összesen 291 precet játszott. Benjamín Ignacio Rojas Ferrera átlagosan 1.86 gólt rúg 90 percenként amikor pályán van. A Kapott Gól Nélküli Mérkőzésein aránya jelenleg 33%. Ami azt jelenti, hogy Benjamín Ignacio Rojas Ferrera a 6 mérkőzésből amikben játszott, 2 kapott gól nélküli meccs lett.

Benjamín Ignacio Rojas Ferrera összesen 0 gólt szerzett a szezonban ebben a ligában, ami a 19 helyezi őt a CD OHiggins legjobb góllövőlistájában.

Percenként

Minden gólját N/A perces gyakorisággal szerezte (nincs gól)

Nincs Gólpassz

Nincs Figyelmeztetés

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 0 / 0 büntetőt
Elhibázott 0 / 0 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: Nincs adat
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

139 / 252 Játékosok

Kapott Gólok Rangja

84 / 95 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

4

0

3

2

2

1

226'

Egész 2024

4

0

3

2

2
1

226'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.19
 Kapott Gól

1.19  Foglalások

2023 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

1

0

1

0

0

0

15'

Egész 2023

1

0

1

0

0
0

15'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

6
 Kapott Gól

0  Foglalások

2022 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

2

0

1

1

3

1

125'

Egész 2022

2

0

1

1

3
1

125'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.72
 Kapott Gól

2.16  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
Hamarosan
Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.