Allysha Chapman Portrait

Allysha Chapman Statiszt.

Nemzeti Válogatott : Canada Womens National Team
Poszt : Defender
Nemzetiség : Canada
Birthplace : Oshawa - Canada
Mez Szám : #2
Kor (Születésnap) : 37 (1989.01.25.)
Magasság : 160cm
Súly : 56kg

2026

2025

2024

2023

2022

2021

2021

2019

Több

2018

2017

2016

2015

2014

2026 és Pályafutás Statisztikák- Allysha Chapman

5.76
Átlagos értékelés a(z) NWSL-benKapott Gólok Rangja : 17 / 114 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

15

0

7

3

1

0

644'

Egész 2026

15

0

7

3

1
0

644'

Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

137

0

147

32

19

1

10553'

18

3

25

6

2

0

1408'

16

0

18

5

3

0

1269'

4

0

2

2

0

0

382'

Egész 22226

191

3

202

51

27
2

14621'

A fentiekben találhatóak Allysha Chapman karrier-statisztikái. Allysha Chapman összesen 191 mérkőzésen játszott, 3 gólt szerzett, és 3 gólpasszt adott. Allysha Chapman a legtöbb mérkőzést a(z) NWSL csapatában játszotta, összesen 191 mérkőzést játszott a(z) USA-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a NWSL-ben

0.98Kapott gólok / 90'
7 Gólok 15 Mérkőzésekben
80th percentil
20%Kapott Gól Nélküli Meccsek
3 Kapott gól nélküli meccsek 15 Mérkőzésekben
30th percentil
0.14Lapok 90-ből
1 Összes Lap
63rd percentil

Allysha Chapman Részletes statisztika

NWSL Allysha Chapman játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések15Nincs adat
28
perc64443 perc/mérkőzés
20
Elkezdett mérkőzések7Nincs adat
25
Beállított mérkőzések8Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések6Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok70.98
80
Percekenként kapott gólok92 PercNincs adat
80
Kapott Gól Nélküli Meccsek320%
30
Belemenés182.51
85
Elhárítások152.09
97
Párbajok577.95
49
Győztes Párbajok385.30
84
Megnyert Légbeli Párbajok50.70
57
Lefutották30.42
61
Elrúgások283.91
87
Blokkolt lövések20.28
58
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Allysha Chapman védőként eddig összesen 15 mérkőzésen játszott a(z) NWSL 2026 szezonban. Ebből 7 gólt kapott, és 3 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Allysha Chapman a pályán van, csapata minden 92 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 2.51 labdaelvételt és 2.09 szerelést hajtott végre minden meccsen. Allysha Chapman ugyanebben az időszakban közel 3.91 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok1Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap10.14
63
Percekenkénti Figyelmeztetés644 Perc / LapNincs adat
72
Lapok 0,5 felett17%
54
Elkövetett szabálytalanságok60.84
45
Ellene elkövetett szabálytalanságok141.95
94

Allysha Chapman eddig összesen 15 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) NWSL-ben. Ebből 1 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 0.84 szabálytalanságot követ el.

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
49
Gól hozzájárulás10.14
53
Hazai gólok00
58
Idegenbeli gólok00
64
Várható gólok0.060.01
13
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.060.01
14
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Allysha Chapman eddig egy gólt sem szerzett a(z) 2026 szezonban a(z) NWSL-ben. Majd meglátjuk, hogyan teljesít a következő mérkőzéseken.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások10.14
10
Kapura lövések
0/ 1
0.00
18
Kapu mellé lövések
1/ 1
0.14
13
Kapufát Talált0 idők0.00
69
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
49
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
18
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Allysha Chapman eddig összesen 15 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) NWSL-ben. Összesen 1 lövést adott le. Ebből 0 lövés talált kaput, míg a többi, 1 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Allysha Chapman lövési pontossága 0.00%. Minden 0.00 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 0.14 lövést hajt végre a pályán.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz10.14
75
Várható gólpasszok (xA)0.970.14
60
Passzok23632.93
51
Sikeres Passzok
153/ 236
21.35
39
Passzok Teljesítési Aránya64.83%Nincs adat
8
Kulcsfontosságú Passzok20.28
20
Keresztlabdák101.40
63
Sikeres Keresztlabdák
1/ 10
0.14
44
Keresztlabdák Teljesítési Aránya10.00%Nincs adat
27
Percekenkénti Gólpassz644 Percekenkénti GólpasszNincs adatNincs adat

Allysha Chapman eddig összesen 15 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) NWSL-ben. Ebből 1 gólpasszt adott. A passzjátékát tekintve, Allysha Chapman átlagosan körülbelül 32.93 alkalommal passzol egy mérkőzésen, a passzok teljesítési aránya 64.83. Emellett átlagosan 0.28 kulcsfontosságú passzt ad le minden mérkőzésen, amelyek komoly gólhelyzetekhez vezetnek. Összességében Allysha Chapman várható gólpassz (xA) kimenetele 0.14 90 percenként. Ez a statisztika a NWSL játékosainak 60 százalékánál jobb helyezést biztosítja.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás60.84
41
Sikres Lefutások20.28
32
Lefutás Sikerességi Arány33.33%Nincs adat
30
Elvett labda30.42
72
Les10.14
66

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Allysha Chapman még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.

Allysha Chapman Statisztikai Elemzése

Allysha Chapman egy Hátvéd , aki ebben a szezonban 15 mérkőzésen jelent meg NWSL, és összesen 644 precet játszott. Allysha Chapman átlagosan 0.98 gólt rúg 90 percenként amikor pályán van. A Kapott Gól Nélküli Mérkőzésein aránya jelenleg 20%. Ami azt jelenti, hogy Allysha Chapman a 15 mérkőzésből amikben játszott, 3 kapott gól nélküli meccs lett.

Allysha Chapman összesen 0 gólt szerzett a szezonban ebben a ligában, ami a 16 helyezi őt a Houston Dash legjobb góllövőlistájában.

Percenként

Minden gólját N/A perces gyakorisággal szerezte (nincs gól)

Minden 644 percenként ad gólpasszt

Minden 644 percenként kap egy lapot

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 0 / 0 büntetőt
Elhibázott 0 / 0 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: Nincs adat
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

259 / 297 Játékosok

Kapott Gólok Rangja

17 / 114 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

11

0

12

3

1

0

660'

Egész 2025

11

0

12

3

1
0

660'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.64
 Kapott Gól

0.14  Foglalások

2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

7

0

8

2

1

0

458'

Egész 2024

7

0

8

2

1
0

458'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.57
 Kapott Gól

0.2  Foglalások

2023 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

12

0

10

5

1

0

1026'

Egész 2023

20

0

16

8

1
0

1427'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.88
 Kapott Gól

0.09  Foglalások

2022 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

14

0

15

4

2

0

1124'

Egész 2022

22

0

27

5

3
0

1670'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.2
 Kapott Gól

0.16  Foglalások

2021 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

4

0

2

2

0

0

382'

Egész 2021

11

0

6

5

3
0

986'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.58
 Kapott Gól

0.58  Foglalások

2021 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

15

0

15

2

2

0

1343'

Egész 2021

24

0

23

6

5
1

2116'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.01
 Kapott Gól

0.13  Foglalások

2019 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

14

0

21

4

2

0

1217'

Egész 2019

18

0

23

6

2
0

1475'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.55
 Kapott Gól

0.15  Foglalások

2018 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

16

0

23

1

2

0

1350'

Egész 2018

20

0

24

3

3
0

1669'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.53
 Kapott Gól

0.13  Foglalások

2017 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

19

0

23

6

6

1

1643'

Egész 2017

19

0

23

6

6
1

1643'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.26
 Kapott Gól

0.38  Foglalások

2016 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

9

0

9

1

1

0

711'

Egész 2016

9

0

9

1

1
0

711'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.14
 Kapott Gól

0.13  Foglalások

2015 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

5

0

4

1

0

0

377'

Egész 2015

5

0

4

1

0
0

377'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.95
 Kapott Gól

0  Foglalások

2014 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

18

3

25

6

2

0

1408'

Egész 2014

18

3

25

6

2
0

1408'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.19 Gólok

1.6
 Kapott Gól

0.13  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
Hamarosan
Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.