
Rikelmi Statiszt.
2026
2025
2023/2024
2022/2023
2022
2020
2018
A fentiekben találhatóak Rikelmi karrier-statisztikái. Rikelmi összesen 45 mérkőzésen játszott, 6 gólt szerzett, és 0 gólpasszt adott. Rikelmi a legtöbb mérkőzést a(z) Paranaense 1 csapatában játszotta, összesen 45 mérkőzést játszott a(z) Brazília-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.
Per 90 perces statisztikák a Brazil Seria D-ben
Brazil Seria D Rikelmi játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 6 | Nincs adat | 99 |
| perc | 510 | 85 perc/mérkőzés | 46 |
| Elkezdett mérkőzések | 6 | Nincs adat | 99 |
| Beállított mérkőzések | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Lehozott mérkőzések | 1 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 0 | 0 | 73 |
| Gól hozzájárulás | 1 | 0.18 | 80 |
| Hazai gólok | 0 | 0 | 82 |
| Idegenbeli gólok | 0 | 0 | 88 |
| Várható gólok | 0.10 | 0.02 | 46 |
| Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG) | 0.10 | 0.02 | 46 |
| Büntetők | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Mesterhármas | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 3 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 2 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Percek per Gól | 0 Percek per Gól | Nincs adat | Nincs adat |
Rikelmi eddig egy gólt sem szerzett a(z) 2026 szezonban a(z) Brazil Seria D-ben. Majd meglátjuk, hogyan teljesít a következő mérkőzéseken.
Rúgások
| Lövés adatok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Rúgások | 2 | 0.38 | 48 |
| Kapura lövések | 0/ 2 | 0.00 | 60 |
| Kapu mellé lövések | 2/ 2 | 0.38 | 63 |
| Kapufát Talált | 0 idők | 0.00 | 94 |
| Lövések átváltási aránya | 0.00% | Nincs adat | 67 |
| Lövés Pontosság | 0.00% | Nincs adat | 60 |
| Lövések Szerzett Gólonként | 0.00 | Nincs adat | Nincs adat |
Rikelmi eddig összesen 6 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Brazil Seria D-ben. Összesen 2 lövést adott le. Ebből 0 lövés talált kaput, míg a többi, 2 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Rikelmi lövési pontossága 0.00%. Minden 0.00 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 0.38 lövést hajt végre a pályán.
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Gólpassz | 1 | 0.18 | 96 |
| Várható gólpasszok (xA) | 0.15 | 0.03 | 37 |
| Passzok | 84 | 15.88 | 40 |
| Sikeres Passzok | 63/ 84 | 11.91 | 39 |
| Passzok Teljesítési Aránya | 75.00% | Nincs adat | 28 |
| Kulcsfontosságú Passzok | 1 | 0.19 | 54 |
| Keresztlabdák | 7 | 1.32 | 84 |
| Sikeres Keresztlabdák | 0/ 7 | 0.00 | 54 |
| Keresztlabdák Teljesítési Aránya | 0.00% | Nincs adat | 54 |
| Percekenkénti Gólpassz | 510 Percekenkénti Gólpassz | Nincs adat | Nincs adat |
Rikelmi eddig összesen 6 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Brazil Seria D-ben. Ebből 1 gólpasszt adott. A passzjátékát tekintve, Rikelmi átlagosan körülbelül 15.88 alkalommal passzol egy mérkőzésen, a passzok teljesítési aránya 75.00. Emellett átlagosan 0.19 kulcsfontosságú passzt ad le minden mérkőzésen, amelyek komoly gólhelyzetekhez vezetnek. Összességében Rikelmi várható gólpassz (xA) kimenetele 0.03 90 percenként. Ez a statisztika a Brazil Seria D játékosainak 37 százalékánál jobb helyezést biztosítja.
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Lefutás | 14 | 2.65 | 99 |
| Sikres Lefutások | 9 | 1.70 | 99 |
| Lefutás Sikerességi Arány | 64.29% | Nincs adat | 73 |
| Elvett labda | 5 | 0.95 | 10 |
| Les | 2 | 0.38 | 94 |
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Sárga Lapok | 1 | Nincs adat | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Összes Lap | 1 | 0.18 | 66 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | 510 Perc / Lap | Nincs adat | 77 |
| Lapok 0,5 felett | 1 | 17% | 64 |
| Elkövetett szabálytalanságok | 1 | 0.19 | 25 |
| Ellene elkövetett szabálytalanságok | 2 | 0.38 | 39 |
Rikelmi eddig összesen 6 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Brazil Seria D-ben. Ebből 1 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 0.19 szabálytalanságot követ el.
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % | percentil |
|---|---|---|---|
| Kapott Gólok | 4 | 0.71 | 41 |
| Percekenként kapott gólok | 128 Perc | Nincs adat | 41 |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 2 | 33% | 48 |
| Belemenés | 0 | 0.00 | 57 |
| Elhárítások | 2 | 0.38 | 46 |
| Párbajok | 46 | 8.70 | 51 |
| Győztes Párbajok | 21 | 3.97 | 45 |
| Megnyert Légbeli Párbajok | 0 | 0.00 | 13 |
| Lefutották | 0 | 0.00 | 99 |
| Elrúgások | 1 | 0.19 | 25 |
| Blokkolt lövések | 0 | 0.00 | 54 |
| Ellenfélnek Szerzett Bűntetők | 0 | 0.00 | 99 |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | Nincs bűntető |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 0 |
| Büntetők | 0 | 0 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
Rikelmi még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.
Brazil Paulista A2 Rikelmi játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 3 | Nincs adat | 0 |
| perc | 270 | 90 perc/mérkőzés | 0 |
| Elkezdett mérkőzések | 3 | Nincs adat | 42 |
| Beállított mérkőzések | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Lehozott mérkőzések | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 1 | 0.33 | 92 |
| Gól hozzájárulás | 1 | 0.33 | 82 |
| Hazai gólok | 0 | 0 | 71 |
| Idegenbeli gólok | 1 | 1 | 99 |
| Várható gólok | 3.00 | 0.25 | 83 |
| Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG) | 3.00 | 0.25 | 83 |
| Büntetők | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Mesterhármas | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 3 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 2 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Percek per Gól | 270 Percek per Gól | Nincs adat | Nincs adat |
Rúgások
| Lövés adatok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Rúgások | 14 | 1.18 | 63 |
| Kapura lövések | 7/ 14 | 0.59 | 79 |
| Kapu mellé lövések | 7/ 14 | 0.59 | 56 |
| Kapufát Talált | 0 idők | 0.00 | 81 |
| Lövések átváltási aránya | 21.43% | Nincs adat | 85 |
| Lövés Pontosság | 50.00% | Nincs adat | 89 |
| Lövések Szerzett Gólonként | 4.67 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Gólpassz | 0 | 0 | 67 |
| Várható gólpasszok (xA) | 1.57 | 0.13 | 73 |
| Passzok | 288 | 24.27 | 33 |
| Sikeres Passzok | 243/ 288 | 20.48 | 39 |
| Passzok Teljesítési Aránya | 84.38% | Nincs adat | 76 |
| Kulcsfontosságú Passzok | 15 | 1.26 | 86 |
| Keresztlabdák | 17 | 1.43 | 67 |
| Sikeres Keresztlabdák | 10/ 17 | 0.84 | 85 |
| Keresztlabdák Teljesítési Aránya | 58.82% | Nincs adat | 92 |
| Percekenkénti Gólpassz | Nincs Gólpassz | Nincs adat | Nincs adat |
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Lefutás | 58 | 4.89 | 95 |
| Sikres Lefutások | 30 | 2.53 | 89 |
| Lefutás Sikerességi Arány | 51.72% | Nincs adat | 25 |
| Elvett labda | 14 | 1.18 | 19 |
| Les | 2 | 0.17 | 78 |
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Sárga Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Összes Lap | 0 | 0 | 51 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | Nincs Figyelmeztetés | Nincs adat | 51 |
| Lapok 0,5 felett | 0 | 0% | 62 |
| Elkövetett szabálytalanságok | 11 | 0.93 | 35 |
| Ellene elkövetett szabálytalanságok | 28 | 2.36 | 91 |
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % | percentil |
|---|---|---|---|
| Kapott Gólok | 2 | 0.67 | 64 |
| Percekenként kapott gólok | 135 Perc | Nincs adat | 65 |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 1 | 33% | 41 |
| Belemenés | 1 | 0.08 | 32 |
| Elhárítások | 11 | 0.93 | 42 |
| Párbajok | 212 | 17.87 | 79 |
| Győztes Párbajok | 79 | 6.66 | 79 |
| Megnyert Légbeli Párbajok | 1 | 0.08 | 4 |
| Lefutották | 0 | 0.00 | 99 |
| Elrúgások | 4 | 0.34 | 15 |
| Blokkolt lövések | 1 | 0.08 | 35 |
| Ellenfélnek Szerzett Bűntetők | 0 | 0.00 | 99 |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | Nincs bűntető |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 0 |
| Büntetők | 0 | 0 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
Copa do Nordeste Rikelmi játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 3 | Nincs adat | 24 |
| perc | 111 | 37 perc/mérkőzés | 0 |
| Elkezdett mérkőzések | 1 | Nincs adat | 1 |
| Beállított mérkőzések | 2 | Nincs adat | Nincs adat |
| Lehozott mérkőzések | 1 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 0 | 0 | 72 |
| Gól hozzájárulás | 0 | 0 | 64 |
| Hazai gólok | 0 | 0 | 77 |
| Idegenbeli gólok | 0 | 0 | 87 |
| Várható gólok | 0.00 | 0.00 | 73 |
| Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG) | 0.00 | 0.00 | 74 |
| Büntetők | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Mesterhármas | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 3 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 2 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Percek per Gól | 0 Percek per Gól | Nincs adat | Nincs adat |
Rúgások
| Lövés adatok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Rúgások | 0 | 0.00 | 99 |
| Kapura lövések | 0/ 0 | 0.00 | 99 |
| Kapu mellé lövések | 0/ 0 | 0.00 | 99 |
| Kapufát Talált | 0 idők | 0.00 | 99 |
| Lövések átváltási aránya | 0.00% | Nincs adat | 99 |
| Lövés Pontosság | 0.00% | Nincs adat | 99 |
| Lövések Szerzett Gólonként | 0.00 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Gólpassz | 0 | 0 | 82 |
| Várható gólpasszok (xA) | 0.00 | 0.00 | 93 |
| Passzok | 0 | 0.00 | 99 |
| Sikeres Passzok | 0/ 0 | 0.00 | 99 |
| Passzok Teljesítési Aránya | 0.00% | Nincs adat | 99 |
| Kulcsfontosságú Passzok | 0 | 0.00 | 99 |
| Keresztlabdák | 0 | 0.00 | 99 |
| Sikeres Keresztlabdák | 0/ 0 | 0.00 | 99 |
| Keresztlabdák Teljesítési Aránya | 0.00% | Nincs adat | 99 |
| Percekenkénti Gólpassz | Nincs Gólpassz | Nincs adat | Nincs adat |
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Lefutás | 0 | 0.00 | 99 |
| Sikres Lefutások | 0 | 0.00 | 99 |
| Lefutás Sikerességi Arány | 0.00% | Nincs adat | 99 |
| Elvett labda | 0 | 0.00 | 99 |
| Les | 0 | 0.00 | 99 |
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Sárga Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Összes Lap | 0 | 0 | 40 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | Nincs Figyelmeztetés | Nincs adat | 40 |
| Lapok 0,5 felett | 0 | 0% | 38 |
| Elkövetett szabálytalanságok | 0 | 0.00 | 99 |
| Ellene elkövetett szabálytalanságok | 0 | 0.00 | 99 |
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % | percentil |
|---|---|---|---|
| Kapott Gólok | 1 | 0.81 | 76 |
| Percekenként kapott gólok | 111 Perc | Nincs adat | 80 |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 1 | 33% | 73 |
| Belemenés | 0 | 0.00 | 99 |
| Elhárítások | 0 | 0.00 | 99 |
| Párbajok | 0 | 0.00 | 99 |
| Győztes Párbajok | 0 | 0.00 | 99 |
| Megnyert Légbeli Párbajok | 0 | 0.00 | 99 |
| Lefutották | 0 | 0.00 | 99 |
| Elrúgások | 0 | 0.00 | 99 |
| Blokkolt lövések | 0 | 0.00 | 99 |
| Ellenfélnek Szerzett Bűntetők | 0 | 0.00 | 99 |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | Nincs bűntető |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 0 |
| Büntetők | 0 | 0 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
Rikelmi egy Csatár , aki ebben a szezonban 6 mérkőzésen jelent meg Brazil Seria D, és összesen 510 precet játszott. Rikelmi átlagosan 0 gólt szerez minden 90 percben, amikor a pályán van. Ezzel a támadóteljesítményével jelenleg 58 a 77 játékos közül a Brazil Seria D, szezonban akik legalább 3 meccset játszottak.
A bajnokságban eddig összesen 0 gólt szerzett a szezonban, amivel a 6 helyen áll a Brazil Seria D csapat Legjobb Góllövők listáján.
Percenként
Minden gólját N/A perces gyakorisággal szerezte (nincs gól)
Minden 510 percenként ad gólpasszt
Minden 510 percenként kap egy lapot
Büntetőrekord (karrier)
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)
Gól Rang
Gólpassz Rang
2025 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0 Gólpassz
0 Foglalások
2023/2024 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0 Gólpassz
0.67 Foglalások
2022/2023 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
2.77 Gólok
0 Gólpassz
1.38 Foglalások
2022 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0 Gólpassz
0 Foglalások
2020 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0 Gólpassz
0 Foglalások
2018 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0 Gólpassz
0 Foglalások