Mateus Portrait

Mateus Statiszt.

Poszt : Csatár - Jobb Szélső
Nemzetiség : Brazil
Láb : Bal Lábas
Mez Szám : #10
Kor (Születésnap) : 32 (1994.09.11.)
Magasság : 167cm
Súly : 69kg

2026/2027

2025

2023/2024

2023

2022

2021

2020

2019

Több

2018

2017

2016

2015

2014

2026/2027 és Pályafutás Statisztikák- Mateus

6.71
Átlagos értékelés a(z) J1 League-benGól Rang : -1 / 337 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

5

0

0

1

0

0

191'

2

0

0

1

0

0

147'

1

0

0

0

0

0

90'

Egész 2026/2027

8

0

0

2
0

0

428'

Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

219

44

21

25

1

4

15273'

42

12

0

6

2

0

2882'

27

9

0

2

0

0

2034'

12

4

0

0

0

0

556'

4

0

1

0

0

0

153'

4

0

1

0

0

0

260'

2

0

0

0

0

0

65'

Egész 16163

346

79

32

34
3

4

23737'

A fentiekben találhatóak Mateus karrier-statisztikái. Mateus összesen 346 mérkőzésen játszott, 79 gólt szerzett, és 21 gólpasszt adott. Mateus a legtöbb mérkőzést a(z) J1 League csapatában játszotta, összesen 346 mérkőzést játszott a(z) Japán-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a J1 League-ben

0.00Gólok 90-ből
0 Összes Gól
52 percentil
0.00Gólpassz 90-ből
0 Összes Gólpassz
55 percentil
0.00G+A Per 90
Összesen 0 Gólhozzájárulás
33 percentil
0.46xG Per 90
0.98 Várható Gólok
90 percentil
0.12xA Per 90
0.25 Várható Gólpasszok
47 percentil
0.47Lapok 90-ből
1 Összes Lap
98 percentil

Mateus Részletes statisztika

J1 League Mateus játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések5Nincs adat
1
perc19138 perc/mérkőzés
0
Elkezdett mérkőzések1Nincs adat
0
Beállított mérkőzések4Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések1Nincs adatNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
52
Gól hozzájárulás00
33
Hazai gólok00
67
Idegenbeli gólok00
68
Várható gólok0.980.46
90
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.980.46
92
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Mateus eddig egy gólt sem szerzett a(z) 2026/2027 szezonban a(z) J1 League-ben. Majd meglátjuk, hogyan teljesít a következő mérkőzéseken.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások125.65
99
Kapura lövések
4/ 12
1.88
98
Kapu mellé lövések
8/ 12
3.77
99
Kapufát Talált0 idők0.00
82
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
52
Lövés Pontosság33.33%Nincs adat
63
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Mateus eddig összesen 5 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) J1 League-ben. Összesen 12 lövést adott le. Ebből 4 lövés talált kaput, míg a többi, 8 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Mateus lövési pontossága 33.33%. Minden 0.00 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 5.65 lövést hajt végre a pályán.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
55
Várható gólpasszok (xA)0.250.12
47
Passzok4621.68
10
Sikeres Passzok
31/ 46
14.61
12
Passzok Teljesítési Aránya67.39%Nincs adat
12
Kulcsfontosságú Passzok41.88
90
Keresztlabdák62.83
80
Sikeres Keresztlabdák
1/ 6
0.47
67
Keresztlabdák Teljesítési Aránya16.67%Nincs adat
45
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Mateus egyetlen gólpasszt sem adott a(z) J1 League szezonban.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás104.71
99
Sikres Lefutások31.41
95
Lefutás Sikerességi Arány30.00%Nincs adat
31
Elvett labda31.41
13
Les10.47
89

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok1Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap10.47
98
Percekenkénti Figyelmeztetés191 Perc / LapNincs adat
37
Lapok 0,5 felett120%
87
Elkövetett szabálytalanságok10.47
19
Ellene elkövetett szabálytalanságok31.41
81

Mateus eddig összesen 5 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) J1 League-ben. Ebből 1 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 0.47 szabálytalanságot követ el.

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok10.47
96
Percekenként kapott gólok191 PercNincs adat
96
Kapott Gól Nélküli Meccsek00%
14
Belemenés20.94
37
Elhárítások10.47
32
Párbajok2411.31
85
Győztes Párbajok83.77
40
Megnyert Légbeli Párbajok00.00
2
Lefutották31.41
1
Elrúgások10.47
6
Blokkolt lövések00.00
31
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntető80%
Elvégzett büntetőrúgások05
Büntetők04
Elhibázott büntetőrúgások01

Mateus eddig összesen 5 büntetőrúgást végzett pályafutása során. Ebből 4 büntetőrúgást értékesített, míg 1 rúgást elhibázott. Mateus összesített büntető siiker aránya 80%.

J-League Cup Mateus játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések2Nincs adat
3
perc14774 perc/mérkőzés
0
Elkezdett mérkőzések2Nincs adat
51
Beállított mérkőzések0Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések1Nincs adatNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
66
Gól hozzájárulás00
59
Hazai gólok00
86
Idegenbeli gólok00
76
Várható gólok0.840.51
89
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.840.51
90
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások127.30
99
Kapura lövések
5/ 12
3.04
99
Kapu mellé lövések
7/ 12
4.26
99
Kapufát Talált1 idők0.61
99
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
72
Lövés Pontosság41.67%Nincs adat
75
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
81
Várható gólpasszok (xA)0.230.14
69
Passzok6137.09
41
Sikeres Passzok
43/ 61
26.15
37
Passzok Teljesítési Aránya70.49%Nincs adat
20
Kulcsfontosságú Passzok31.82
95
Keresztlabdák53.04
95
Sikeres Keresztlabdák
2/ 5
1.22
96
Keresztlabdák Teljesítési Aránya40.00%Nincs adat
79
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás53.04
96
Sikres Lefutások31.82
95
Lefutás Sikerességi Arány60.00%Nincs adat
68
Elvett labda10.61
21
Les21.22
99

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok1Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap10.61
98
Percekenkénti Figyelmeztetés147 Perc / LapNincs adat
78
Lapok 0,5 felett150%
99
Elkövetett szabálytalanságok10.61
40
Ellene elkövetett szabálytalanságok21.22
77

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok21.22
59
Percekenként kapott gólok74 PercNincs adat
67
Kapott Gól Nélküli Meccsek00%
52
Belemenés00.00
72
Elhárítások00.00
11
Párbajok3018.24
93
Győztes Párbajok169.73
88
Megnyert Légbeli Párbajok21.22
43
Lefutották00.00
99
Elrúgások21.22
26
Blokkolt lövések00.00
43
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntető80%
Elvégzett büntetőrúgások05
Büntetők04
Elhibázott büntetőrúgások01

Emperor Cup Mateus játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Perc
Játszott Mérkőzések1Nincs adat
perc9090 perc/mérkőzés

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Perc
Szerzett Gólok00
Gól hozzájárulás00
Hazai gólok00
Idegenbeli gólok00
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Perc
Gólpassz00
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Perc
LefutásNincs AdatNincs adat
Sikres LefutásokNincs adatNincs adat
Lefutás Sikerességi ArányNincs adatNincs adat
LesNincs adatNincs adat

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Perc
Sárga Lapok0Nincs adat
Piros Lapok0Nincs adat
Összes Lap00
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %
Kapott Gólok22
Percekenként kapott gólok45 PercNincs adat
Kapott Gól Nélküli Meccsek00%

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntető80%
Elvégzett büntetőrúgások05
Büntetők04
Elhibázott büntetőrúgások01

Mateus Statisztikai Elemzése

Mateus egy Csatár , aki ebben a szezonban 5 mérkőzésen jelent meg J1 League, és összesen 191 precet játszott. Mateus átlagosan 0 gólt szerez minden 90 percben, amikor a pályán van. Ezzel a támadóteljesítményével jelenleg -1 a 337 játékos közül a J1 League, szezonban akik legalább 3 meccset játszottak.

A bajnokságban eddig összesen 0 gólt szerzett a szezonban, amivel a 12 helyen áll a J1 League csapat Legjobb Góllövők listáján.

Percenként

Minden gólját N/A perces gyakorisággal szerezte (nincs gól)

Nincs Gólpassz

Nincs Figyelmeztetés

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 4 / 5 büntetőt
Elhibázott 1 / 5 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: 80%
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

Nincs adat / 337 Játékosok

Gólpassz Rang

Nincs adat / 337 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

25

5

2

3

0

0

1659'

1

1

0

0

0

0

14'

4

0

1

0

0

0

153'

2

0

0

0

0

0

101'

Egész 2025

40

6

4

3
0

0

2235'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.27 Gólok

0.11  Gólpassz

0.16  Foglalások

2023/2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

2

0

1

0

0

0

159'

Egész 2023/2024

21

6

7

0
0

0

1791'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.33 Gólok

0.33  Gólpassz

0  Foglalások

2023 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

21

4

3

3

0

1

1848'

3

2

0

0

0

0

180'

4

0

0

0

0

0

267'

Egész 2023

28

6

3

3
0

1

2295'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.19 Gólok

0.15  Gólpassz

0.15  Foglalások

2022 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

30

8

4

4

0

1

2542'

3

2

0

0

0

0

69'

7

3

0

0

0

0

547'

Egész 2022

41

13

4

4
0

1

3220'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.28 Gólok

0.14  Gólpassz

0.14  Foglalások

2021 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

37

7

2

2

0

1

2870'

5

1

0

1

0

0

424'

Egész 2021

50

12

4

4
0

1

3855'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.22 Gólok

0.06  Gólpassz

0.06  Foglalások

2020 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

34

9

8

2

0

1

2916'

4

2

0

0

0

0

287'

Egész 2020

38

11

8

2
0

1

3203'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.28 Gólok

0.25  Gólpassz

0.06  Foglalások

2019 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

3

1

0

0

0

0

258'

20

4

1

1

0

0

1131'

Egész 2019

23

5

1

1
0

0

1389'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.35 Gólok

0  Gólpassz

0  Foglalások

2018 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

37

12

0

5

1

0

2803'

Egész 2018

37

12

0

5
1

0

2803'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.39 Gólok

0  Gólpassz

0.16  Foglalások

2017 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

25

5

1

7

1

0

1439'

1

0

0

0

0

0

12'

1

1

0

0

0

0

90'

Egész 2017

27

6

1

7
1

0

1541'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.31 Gólok

0.06  Gólpassz

0.5  Foglalások

2016 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

22

2

0

2

0

0

677'

3

0

0

0

0

0

203'

Egész 2016

25

2

0

2
0

0

880'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.27 Gólok

0  Gólpassz

0.27  Foglalások

2015 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

5

0

0

1

1

0

79'

2

0

0

0

0

0

65'

Egész 2015

8

0

0

1
1

0

157'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0  Gólpassz

2.28  Foglalások

2014 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

1

0

0

0

0

0

2'

Egész 2014

1

0

0

0
0

0

2'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0  Gólpassz

0  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
●Hamarosan
●Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.