
Allan Statiszt.
2026
2025
2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
Több
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
A fentiekben találhatóak Allan karrier-statisztikái. Allan összesen 521 mérkőzésen játszott, 16 gólt szerzett, és 31 gólpasszt adott. Allan a legtöbb mérkőzést a(z) Serie A csapatában játszotta, összesen 521 mérkőzést játszott a(z) Olaszország-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.
Per 90 perces statisztikák a Brazil Seria A-ben
Brazil Seria A Allan játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 13 | Nincs adat | 27 |
| perc | 613 | 47 perc/mérkőzés | 20 |
| Éves Fizetés | €1,800,000 | Nincs adat | 89 |
| Elkezdett mérkőzések | 8 | Nincs adat | 32 |
| Beállított mérkőzések | 5 | Nincs adat | Nincs adat |
| Lehozott mérkőzések | 1 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 0 | 0 | 44 |
| Gól hozzájárulás | 0 | 0 | 28 |
| Hazai gólok | 0 | 0 | 57 |
| Idegenbeli gólok | 0 | 0 | 64 |
| Várható gólok | 0.37 | 0.05 | 27 |
| Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG) | 0.37 | 0.05 | 27 |
| Büntetők | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Mesterhármas | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 3 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 2 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Percek per Gól | 0 Percek per Gól | Nincs adat | Nincs adat |
Allan eddig egy gólt sem szerzett a(z) 2026 szezonban a(z) Brazil Seria A-ben. Majd meglátjuk, hogyan teljesít a következő mérkőzéseken.
Rúgások
| Lövés adatok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Rúgások | 5 | 0.73 | 36 |
| Kapura lövések | 1/ 5 | 0.15 | 31 |
| Kapu mellé lövések | 4/ 5 | 0.59 | 42 |
| Kapufát Talált | 0 idők | 0.00 | 71 |
| Lövések átváltási aránya | 0.00% | Nincs adat | 43 |
| Lövés Pontosság | 20.00% | Nincs adat | 29 |
| Lövések Szerzett Gólonként | 0.00 | Nincs adat | Nincs adat |
Allan eddig összesen 13 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Brazil Seria A-ben. Összesen 5 lövést adott le. Ebből 1 lövés talált kaput, míg a többi, 4 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Allan lövési pontossága 20.00%. Minden 0.00 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 0.73 lövést hajt végre a pályán.
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Gólpassz | 0 | 0 | 47 |
| Várható gólpasszok (xA) | 0.82 | 0.12 | 44 |
| Passzok | 344 | 50.51 | 79 |
| Sikeres Passzok | 299/ 344 | 43.90 | 79 |
| Passzok Teljesítési Aránya | 86.92% | Nincs adat | 72 |
| Kulcsfontosságú Passzok | 3 | 0.44 | 28 |
| Keresztlabdák | 2 | 0.29 | 31 |
| Sikeres Keresztlabdák | 2/ 2 | 0.29 | 57 |
| Keresztlabdák Teljesítési Aránya | 100.00% | Nincs adat | 99 |
| Percekenkénti Gólpassz | Nincs Gólpassz | Nincs adat | Nincs adat |
Allan egyetlen gólpasszt sem adott a(z) Brazil Seria A szezonban.
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Lefutás | 3 | 0.44 | 27 |
| Sikres Lefutások | 2 | 0.29 | 32 |
| Lefutás Sikerességi Arány | 66.67% | Nincs adat | 84 |
| Elvett labda | 1 | 0.15 | 81 |
| Les | 0 | 0.00 | 46 |
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Sárga Lapok | 4 | Nincs adat | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Összes Lap | 4 | 0.59 | 95 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | 153 Perc / Lap | Nincs adat | 19 |
| Lapok 0,5 felett | 4 | 31% | 91 |
| Elkövetett szabálytalanságok | 14 | 2.06 | 88 |
| Ellene elkövetett szabálytalanságok | 7 | 1.03 | 51 |
Allan eddig összesen 13 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Brazil Seria A-ben. Ebből 4 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 2.06 szabálytalanságot követ el.
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % | percentil |
|---|---|---|---|
| Kapott Gólok | 14 | 2.06 | 3 |
| Percekenként kapott gólok | 44 Perc | Nincs adat | 4 |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 1 | 8% | 12 |
| Belemenés | 13 | 1.91 | 73 |
| Elhárítások | 12 | 1.76 | 93 |
| Párbajok | 51 | 7.49 | 35 |
| Győztes Párbajok | 26 | 3.82 | 35 |
| Megnyert Légbeli Párbajok | 4 | 0.59 | 32 |
| Lefutották | 7 | 1.03 | 17 |
| Elrúgások | 11 | 1.62 | 53 |
| Blokkolt lövések | 4 | 0.59 | 78 |
| Ellenfélnek Szerzett Bűntetők | 0 | 0.00 | 99 |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | Nincs bűntető |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 0 |
| Büntetők | 0 | 0 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
Allan még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.
Copa Sudamericana Allan játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 3 | Nincs adat | 0 |
| perc | 270 | 90 perc/mérkőzés | 0 |
| Éves Fizetés | €1,800,000 | Nincs adat | 99 |
| Elkezdett mérkőzések | 3 | Nincs adat | 1 |
| Beállított mérkőzések | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Lehozott mérkőzések | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 0 | 0 | 64 |
| Gól hozzájárulás | 0 | 0 | 51 |
| Hazai gólok | 0 | 0 | 73 |
| Idegenbeli gólok | 0 | 0 | 82 |
| Várható gólok | 0.00 | 0.00 | 13 |
| Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG) | 0.00 | 0.00 | 14 |
| Büntetők | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Mesterhármas | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 3 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 2 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Percek per Gól | 0 Percek per Gól | Nincs adat | Nincs adat |
Rúgások
| Lövés adatok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Rúgások | 0 | 0.00 | 13 |
| Kapura lövések | 0/ 0 | 0.00 | 35 |
| Kapu mellé lövések | 0/ 0 | 0.00 | 16 |
| Kapufát Talált | 0 idők | 0.00 | 83 |
| Lövések átváltási aránya | 0.00% | Nincs adat | 64 |
| Lövés Pontosság | 0.00% | Nincs adat | 35 |
| Lövések Szerzett Gólonként | 0.00 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Gólpassz | 0 | 0 | 69 |
| Várható gólpasszok (xA) | 0.38 | 0.13 | 64 |
| Passzok | 174 | 58.00 | 94 |
| Sikeres Passzok | 157/ 174 | 52.33 | 95 |
| Passzok Teljesítési Aránya | 90.23% | Nincs adat | 97 |
| Kulcsfontosságú Passzok | 2 | 0.67 | 51 |
| Keresztlabdák | 4 | 1.33 | 61 |
| Sikeres Keresztlabdák | 1/ 4 | 0.33 | 63 |
| Keresztlabdák Teljesítési Aránya | 25.00% | Nincs adat | 67 |
| Percekenkénti Gólpassz | Nincs Gólpassz | Nincs adat | Nincs adat |
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Lefutás | 1 | 0.33 | 32 |
| Sikres Lefutások | 0 | 0.00 | 25 |
| Lefutás Sikerességi Arány | 0.00% | Nincs adat | 25 |
| Elvett labda | 0 | 0.00 | 99 |
| Les | 0 | 0.00 | 65 |
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Sárga Lapok | 1 | Nincs adat | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Összes Lap | 1 | 0.33 | 75 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | 270 Perc / Lap | Nincs adat | 58 |
| Lapok 0,5 felett | 1 | 33% | 89 |
| Elkövetett szabálytalanságok | 1 | 0.33 | 16 |
| Ellene elkövetett szabálytalanságok | 1 | 0.33 | 26 |
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % | percentil |
|---|---|---|---|
| Kapott Gólok | 3 | 1 | 48 |
| Percekenként kapott gólok | 90 Perc | Nincs adat | 48 |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 1 | 33% | 55 |
| Belemenés | 4 | 1.33 | 50 |
| Elhárítások | 3 | 1.00 | 66 |
| Párbajok | 16 | 5.33 | 15 |
| Győztes Párbajok | 8 | 2.67 | 19 |
| Megnyert Légbeli Párbajok | 3 | 1.00 | 48 |
| Lefutották | 4 | 1.33 | 9 |
| Elrúgások | 2 | 0.67 | 20 |
| Blokkolt lövések | 1 | 0.33 | 65 |
| Ellenfélnek Szerzett Bűntetők | 0 | 0.00 | 99 |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | Nincs bűntető |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 0 |
| Büntetők | 0 | 0 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
Brazil Kupa Allan játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 1 | Nincs adat | 0 |
| perc | 72 | 72 perc/mérkőzés | 0 |
| Éves Fizetés | €1,800,000 | Nincs adat | 99 |
| Elkezdett mérkőzések | 1 | Nincs adat | 0 |
| Beállított mérkőzések | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Lehozott mérkőzések | 1 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 0 | 0 | 66 |
| Gól hozzájárulás | 0 | 0 | 57 |
| Hazai gólok | 0 | 0 | 75 |
| Idegenbeli gólok | 0 | 0 | 81 |
| Várható gólok | 0.05 | 0.06 | 54 |
| Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG) | 0.05 | 0.06 | 55 |
| Büntetők | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Mesterhármas | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 3 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 2 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Percek per Gól | 0 Percek per Gól | Nincs adat | Nincs adat |
Rúgások
| Lövés adatok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Rúgások | 1 | 1.25 | 70 |
| Kapura lövések | 0/ 1 | 0.00 | 42 |
| Kapu mellé lövések | 1/ 1 | 1.25 | 81 |
| Kapufát Talált | 0 idők | 0.00 | 92 |
| Lövések átváltási aránya | 0.00% | Nincs adat | 72 |
| Lövés Pontosság | 0.00% | Nincs adat | 42 |
| Lövések Szerzett Gólonként | 0.00 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Gólpassz | 0 | 0 | 80 |
| Várható gólpasszok (xA) | 0.17 | 0.21 | 89 |
| Passzok | 73 | 91.25 | 99 |
| Sikeres Passzok | 69/ 73 | 86.25 | 99 |
| Passzok Teljesítési Aránya | 94.52% | Nincs adat | 99 |
| Kulcsfontosságú Passzok | 0 | 0.00 | 27 |
| Keresztlabdák | 1 | 1.25 | 66 |
| Sikeres Keresztlabdák | 0/ 1 | 0.00 | 46 |
| Keresztlabdák Teljesítési Aránya | 0.00% | Nincs adat | 46 |
| Percekenkénti Gólpassz | Nincs Gólpassz | Nincs adat | Nincs adat |
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Lefutás | 0 | 0.00 | 25 |
| Sikres Lefutások | 0 | 0.00 | 35 |
| Lefutás Sikerességi Arány | 0.00% | Nincs adat | 35 |
| Elvett labda | 0 | 0.00 | 99 |
| Les | 0 | 0.00 | 77 |
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Sárga Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Összes Lap | 0 | 0 | 47 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | Nincs Figyelmeztetés | Nincs adat | 47 |
| Lapok 0,5 felett | 0 | 0% | 50 |
| Elkövetett szabálytalanságok | 0 | 0.00 | 16 |
| Ellene elkövetett szabálytalanságok | 0 | 0.00 | 17 |
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % | percentil |
|---|---|---|---|
| Kapott Gólok | 0 | 0 | 99 |
| Percekenként kapott gólok | 0 Perc | Nincs adat | 5 |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 1 | 100% | 99 |
| Belemenés | 2 | 2.50 | 97 |
| Elhárítások | 0 | 0.00 | 20 |
| Párbajok | 3 | 3.75 | 26 |
| Győztes Párbajok | 3 | 3.75 | 69 |
| Megnyert Légbeli Párbajok | 1 | 1.25 | 81 |
| Lefutották | 0 | 0.00 | 99 |
| Elrúgások | 0 | 0.00 | 4 |
| Blokkolt lövések | 0 | 0.00 | 49 |
| Ellenfélnek Szerzett Bűntetők | 0 | 0.00 | 99 |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | Nincs bűntető |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 0 |
| Büntetők | 0 | 0 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
Carioca 1 Allan játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 3 | Nincs adat | 11 |
| perc | 198 | 66 perc/mérkőzés | 3 |
| Éves Fizetés | €1,800,000 | Nincs adat | 99 |
| Elkezdett mérkőzések | 3 | Nincs adat | 37 |
| Beállított mérkőzések | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Lehozott mérkőzések | 1 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 0 | 0 | 65 |
| Gól hozzájárulás | 0 | 0 | 49 |
| Hazai gólok | 0 | 0 | 75 |
| Idegenbeli gólok | 0 | 0 | 79 |
| Várható gólok | 0.16 | 0.05 | 42 |
| Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG) | 0.16 | 0.05 | 43 |
| Büntetők | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Mesterhármas | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 3 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 2 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Percek per Gól | 0 Percek per Gól | Nincs adat | Nincs adat |
Rúgások
| Lövés adatok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Rúgások | 2 | 0.68 | 38 |
| Kapura lövések | 1/ 2 | 0.34 | 56 |
| Kapu mellé lövések | 1/ 2 | 0.34 | 31 |
| Kapufát Talált | 0 idők | 0.00 | 87 |
| Lövések átváltási aránya | 0.00% | Nincs adat | 64 |
| Lövés Pontosság | 50.00% | Nincs adat | 87 |
| Lövések Szerzett Gólonként | 0.00 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Gólpassz | 0 | 0 | 68 |
| Várható gólpasszok (xA) | 0.29 | 0.10 | 47 |
| Passzok | 134 | 45.86 | 76 |
| Sikeres Passzok | 116/ 134 | 39.70 | 76 |
| Passzok Teljesítési Aránya | 86.57% | Nincs adat | 71 |
| Kulcsfontosságú Passzok | 2 | 0.68 | 50 |
| Keresztlabdák | 0 | 0.00 | 23 |
| Sikeres Keresztlabdák | 0/ 0 | 0.00 | 46 |
| Keresztlabdák Teljesítési Aránya | 0.00% | Nincs adat | 46 |
| Percekenkénti Gólpassz | Nincs Gólpassz | Nincs adat | Nincs adat |
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Lefutás | 3 | 1.03 | 55 |
| Sikres Lefutások | 1 | 0.34 | 47 |
| Lefutás Sikerességi Arány | 33.33% | Nincs adat | 40 |
| Elvett labda | 5 | 1.71 | 3 |
| Les | 0 | 0.00 | 74 |
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Sárga Lapok | 1 | Nincs adat | Nincs adat |
| Piros Lapok | 1 | Nincs adat | Nincs adat |
| Összes Lap | 2 | 0.91 | 99 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | 99 Perc / Lap | Nincs adat | 35 |
| Lapok 0,5 felett | 0 | 0% | 35 |
| Elkövetett szabálytalanságok | 3 | 1.03 | 32 |
| Ellene elkövetett szabálytalanságok | 5 | 1.71 | 71 |
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % | percentil |
|---|---|---|---|
| Kapott Gólok | 0 | 0 | 99 |
| Percekenként kapott gólok | 0 Perc | Nincs adat | 4 |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 2 | 67% | 99 |
| Belemenés | 5 | 1.71 | 71 |
| Elhárítások | 2 | 0.68 | 50 |
| Párbajok | 25 | 8.56 | 54 |
| Győztes Párbajok | 12 | 4.11 | 49 |
| Megnyert Légbeli Párbajok | 1 | 0.34 | 23 |
| Lefutották | 3 | 1.03 | 15 |
| Elrúgások | 3 | 1.03 | 43 |
| Blokkolt lövések | 0 | 0.00 | 49 |
| Ellenfélnek Szerzett Bűntetők | 0 | 0.00 | 99 |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | Nincs bűntető |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 0 |
| Büntetők | 0 | 0 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
Allan egy Középpályás , aki ebben a szezonban 13 mérkőzésen jelent meg Brazil Seria A, és összesen 613 precet játszott. Allan átlagosan 0 gólpasszt kap minden 90 perc után, amikor pályán van.
Allan összesen 0 gólt szerzett eddig ebben a szezonban a bajnokságban, amivel a 19 helyen áll a Botafogo FR csapat Legjobb Góllövők listájában.
Percenként
Minden gólját N/A perces gyakorisággal szerezte (nincs gól)
Nincs Gólpassz
Nincs Figyelmeztetés
Büntetőrekord (karrier)
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)
Gól Rang
Gólpassz Rang
2025 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0 Gólpassz
0.75 Foglalások
2024 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0.29 Gólpassz
0.29 Foglalások
2022/2023 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0.05 Gólpassz
0.19 Foglalások
2021/2022 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0.08 Gólpassz
0.37 Foglalások
2020/2021 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0 Gólpassz
0.26 Foglalások
2019/2020 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.14 Gólok
0.07 Gólpassz
0.21 Foglalások
2018/2019 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.03 Gólok
0.1 Gólpassz
0.34 Foglalások
2017/2018 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.13 Gólok
0.16 Gólpassz
0.06 Foglalások
2016/2017 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.06 Gólok
0.33 Gólpassz
0.17 Foglalások
2015/2016 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.1 Gólok
0.16 Gólpassz
0.16 Foglalások
2014/2015 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.03 Gólok
0.15 Gólpassz
0.24 Foglalások
2013/2014 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0.07 Gólpassz
0.24 Foglalások
2012/2013 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0.12 Gólpassz
0.21 Foglalások