Thomas Claes Portrait

Thomas Claes Statiszt.

Poszt : Középpályás - Középpályás
Nemzetiség : Belgium
Birthplace : Belgium - Belgium
Mez Szám : #8
Kor (Születésnap) : 22 (2004.03.26.)
Magasság : 181cm
Súly : 69kg

2025/2026

2026/2027

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2025/2026 és Pályafutás Statisztikák- Thomas Claes

6.70
Átlagos értékelés a(z) Belga labdarúgó-bajnokság (első osztály)-benGólpassz Rang : 206 / 362 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

2

0

0

0

0

0

102'

Egész 2025/2026

36

2

1

3
0

0

2887'

Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

67

10

3

11

0

3

4684'

2

0

0

0

0

0

102'

Egész 2024/2025

113

15

4

17
0

3

8312'

A fentiekben találhatóak Thomas Claes karrier-statisztikái. Thomas Claes összesen 113 mérkőzésen játszott, 15 gólt szerzett, és 3 gólpasszt adott. Thomas Claes a legtöbb mérkőzést a(z) First Division B csapatában játszotta, összesen 113 mérkőzést játszott a(z) Belgium-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a Belga labdarúgó-bajnokság (első osztály)-ben

0.06Gólok 90-ből
2 Összes Gól
47 percentil
0.03Gólpassz 90-ből
1 Összes Gólpassz
43 percentil
0.10G+A Per 90
Összesen 3 Gólhozzájárulás
41 percentil
0.14xG Per 90
4.35 Várható Gólok
58 percentil
0.13xA Per 90
3.90 Várható Gólpasszok
53 percentil
0.10Lapok 90-ből
3 Összes Lap
29 percentil

Thomas Claes Részletes statisztika

Belga labdarúgó-bajnokság (első osztály) Thomas Claes játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések34Nincs adat
82
perc278582 perc/mérkőzés
84
Éves Fizetés€22,712Nincs adat
11
Elkezdett mérkőzések32Nincs adat
85
Beállított mérkőzések2Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések3Nincs adatNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok20.06
47
Gól hozzájárulás30.1
41
Hazai gólok20.12
61
Idegenbeli gólok00
54
Várható gólok4.350.14
58
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)4.350.14
59
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól1393 Percek per GólNincs adatNincs adat

Thomas Claes eddig összesen 34 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Belga labdarúgó-bajnokság (első osztály)-ben. Ebből 2 gólt szerzett. Otthon 2 gólt, míg idegenben 0 gólt szerzett. Összességében 0.06 gól született 90 percenként. Emellett Thomas Claes összesen 3 G/A (gólok + gólpasszok) alkotott ebben a szezonban. A gól hozzájárulásuk 0.1 90 percenként. Nem büntetőből származó várható gólok száma 90 percenként 0.14. Ez azt jelenti, hogy Thomas Claes npxG kimenete 4.35, ami a Belga labdarúgó-bajnokság (első osztály) játékosainak 59 legjobbjai közé helyezi.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások471.52
66
Kapura lövések
16/ 47
0.52
66
Kapu mellé lövések
31/ 47
1.00
69
Kapufát Talált0 idők0.00
59
Lövések átváltási aránya4.26%Nincs adat
38
Lövés Pontosság34.04%Nincs adat
54
Lövések Szerzett Gólonként23.50Nincs adatNincs adat

Thomas Claes eddig összesen 34 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Belga labdarúgó-bajnokság (első osztály)-ben. Összesen 47 lövést adott le. Ebből 16 lövés talált kaput, míg a többi, 31 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Thomas Claes lövési pontossága 34.04%. Minden 23.50 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 1.52 lövést hajt végre a pályán.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz10.03
43
Várható gólpasszok (xA)3.900.13
53
Passzok127441.16
67
Sikeres Passzok
1085/ 1274
35.05
70
Passzok Teljesítési Aránya85.16%Nincs adat
83
Kulcsfontosságú Passzok311.00
60
Keresztlabdák933.00
78
Sikeres Keresztlabdák
26/ 93
0.84
83
Keresztlabdák Teljesítési Aránya27.96%Nincs adat
77
Percekenkénti Gólpassz2785 Percekenkénti GólpasszNincs adatNincs adat

Thomas Claes eddig összesen 34 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Belga labdarúgó-bajnokság (első osztály)-ben. Ebből 1 gólpasszt adott. A passzjátékát tekintve, Thomas Claes átlagosan körülbelül 41.16 alkalommal passzol egy mérkőzésen, a passzok teljesítési aránya 85.16. Emellett átlagosan 1.00 kulcsfontosságú passzt ad le minden mérkőzésen, amelyek komoly gólhelyzetekhez vezetnek. Összességében Thomas Claes várható gólpassz (xA) kimenetele 0.13 90 percenként. Ez a statisztika a Belga labdarúgó-bajnokság (első osztály) játékosainak 53 százalékánál jobb helyezést biztosítja.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás451.45
61
Sikres Lefutások200.65
60
Lefutás Sikerességi Arány44.44%Nincs adat
50
Elvett labda371.20
30
Les10.03
38

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok3Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap30.1
29
Percekenkénti Figyelmeztetés928 Perc / LapNincs adat
84
Lapok 0,5 felett39%
40
Elkövetett szabálytalanságok341.10
53
Ellene elkövetett szabálytalanságok270.87
48

Thomas Claes eddig összesen 34 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Belga labdarúgó-bajnokság (első osztály)-ben. Ebből 3 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 1.10 szabálytalanságot követ el.

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok441.42
25
Percekenként kapott gólok63 PercNincs adat
25
Kapott Gól Nélküli Meccsek824%
41
Belemenés541.74
58
Elhárítások160.52
36
Párbajok2648.53
35
Győztes Párbajok1203.88
30
Megnyert Légbeli Párbajok200.65
31
Lefutották250.81
30
Elrúgások471.52
49
Blokkolt lövések110.36
68
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők10.03
24

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntető60%
Elvégzett büntetőrúgások05
Büntetők03
Elhibázott büntetőrúgások02

Thomas Claes eddig összesen 5 büntetőrúgást végzett pályafutása során. Ebből 3 büntetőrúgást értékesített, míg 2 rúgást elhibázott. Thomas Claes összesített büntető siiker aránya 60%.

Belgian Cup Thomas Claes játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések2Nincs adat
0
perc10251 perc/mérkőzés
0
Éves Fizetés€22,712Nincs adat
99
Elkezdett mérkőzések1Nincs adat
0
Beállított mérkőzések1Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések0Nincs adatNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
61
Gól hozzájárulás00
39
Hazai gólok00
74
Idegenbeli gólok00
74
Várható gólok0.000.00
25
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.000.00
25
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások00.00
25
Kapura lövések
0/ 0
0.00
46
Kapu mellé lövések
0/ 0
0.00
50
Kapufát Talált0 idők0.00
83
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
58
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
46
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
70
Várható gólpasszok (xA)0.000.00
0
Passzok00.00
0
Sikeres Passzok
0/ 0
0.00
0
Passzok Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
0
Kulcsfontosságú Passzok00.00
38
Keresztlabdák00.00
38
Sikeres Keresztlabdák
0/ 0
0.00
79
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
79
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás00.00
38
Sikres Lefutások00.00
50
Lefutás Sikerességi Arány0.00%Nincs adat
50
Elvett labda00.00
99
Les00.00
67

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
43
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
43
Lapok 0,5 felett00%
46
Elkövetett szabálytalanságok00.00
8
Ellene elkövetett szabálytalanságok00.00
17

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok21.76
17
Percekenként kapott gólok51 PercNincs adat
17
Kapott Gól Nélküli Meccsek00%
0
Belemenés00.00
17
Elhárítások00.00
38
Párbajok00.00
0
Győztes Párbajok00.00
4
Megnyert Légbeli Párbajok00.00
17
Lefutották00.00
99
Elrúgások00.00
4
Blokkolt lövések00.00
42
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntető60%
Elvégzett büntetőrúgások05
Büntetők03
Elhibázott büntetőrúgások02

Thomas Claes Statisztikai Elemzése

Thomas Claes egy Középpályás , aki ebben a szezonban 34 mérkőzésen jelent meg Belga labdarúgó-bajnokság (első osztály), és összesen 2785 precet játszott. Thomas Claes átlagosan 0.03 gólpasszt kap minden 90 perc után, amikor pályán van.

Thomas Claes összesen 2 gólt szerzett eddig ebben a szezonban a bajnokságban, amivel a 6 helyen áll a SV Zulte Waregem csapat Legjobb Góllövők listájában.

Percenként

Minden 1393 percenként szerez gólt

Minden 2785 percenként ad gólpasszt

Minden 928 percenként kap egy lapot

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 3 / 5 büntetőt
Elhibázott 2 / 5 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: 60%
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

191 / 362 Játékosok

Gólpassz Rang

206 / 362 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2026/2027 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2026/2027

4

1

0

0
0

0

360'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.25 Gólok

0  Gólpassz

0  Foglalások

2024/2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

25

3

3

1

0

1

2201'

Egész 2024/2025

26

3

3

1
0

1

2201'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0  Gólpassz

0  Foglalások

2023/2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

28

7

0

9

0

2

2278'

Egész 2023/2024

29

7

0

9
0

2

2291'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.28 Gólok

0  Gólpassz

0.36  Foglalások

2022/2023 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

14

0

0

1

0

0

205'

Egész 2022/2023

19

2

0

4
0

0

586'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0  Gólpassz

0.44  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
Hamarosan
Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.