Danila Nechaev Portrait

Danila Nechaev Statiszt.

Club : FC Caspiy
Nemzeti Válogatott : Belarus National Team
Poszt : Hátvéd - Középhátvéd
Nemzetiség : Belarus
Birthplace : Mogilev - Belarus
Mez Szám : #27
Kor (Születésnap) : 26 (1999.10.30.)
Magasság : 187cm
Súly : 79kg

2026

2025

2024

2023

2022

2021

2020

2019

Több

2018

2026 és Pályafutás Statisztikák- Danila Nechaev

5.96
Átlagos értékelés a(z) Kazakhstan Premier League-benKapott Gólok Rangja : 84 / 128 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2026

27

1

28

7

1
0

2225'

Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

2

0

0

2

0

0

180'

Egész 14153

215

6

224

77

24
1

17825'

A fentiekben találhatóak Danila Nechaev karrier-statisztikái. Danila Nechaev összesen 215 mérkőzésen játszott, 6 gólt szerzett, és 1 gólpasszt adott. Danila Nechaev a legtöbb mérkőzést a(z) Fehérorosz labdarúgó-bajnokság (első osztály) csapatában játszotta, összesen 215 mérkőzést játszott a(z) Fehéroroszország-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a Kazakhstan Premier League-ben

1.27Kapott gólok / 90'
23 Gólok 20 Mérkőzésekben
30th percentil
15%Kapott Gól Nélküli Meccsek
3 Kapott gól nélküli meccsek 20 Mérkőzésekben
18th percentil
0.06Lapok 90-ből
1 Összes Lap
14th percentil

Danila Nechaev Részletes statisztika

Kazakhstan Premier League Danila Nechaev játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések20Nincs adat
68
perc162881 perc/mérkőzés
74
Elkezdett mérkőzések19Nincs adat
75
Beállított mérkőzések1Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések5Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok231.27
30
Percekenként kapott gólok71 PercNincs adat
30
Kapott Gól Nélküli Meccsek315%
18
Belemenés20.11
78
Elhárítások100.55
73
Párbajok643.52
44
Győztes Párbajok261.43
42
Megnyert Légbeli Párbajok110.61
70
Lefutották00.00
99
Elrúgások251.38
84
Blokkolt lövések20.11
67
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Danila Nechaev védőként eddig összesen 20 mérkőzésen játszott a(z) Kazakhstan Premier League 2026 szezonban. Ebből 23 gólt kapott, és 3 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Danila Nechaev a pályán van, csapata minden 71 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 0.11 labdaelvételt és 0.55 szerelést hajtott végre minden meccsen. Danila Nechaev ugyanebben az időszakban közel 1.38 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok1Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap10.06
14
Percekenkénti Figyelmeztetés1628 Perc / LapNincs adat
98
Lapok 0,5 felett15%
18
Elkövetett szabálytalanságok70.39
53
Ellene elkövetett szabálytalanságok20.11
22

Danila Nechaev eddig összesen 20 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Kazakhstan Premier League-ben. Ebből 1 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 0.39 szabálytalanságot követ el.

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok10.06
52
Gól hozzájárulás10.06
36
Hazai gólok10.11
63
Idegenbeli gólok00
65
Várható gólok0.760.04
45
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.760.04
46
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól1628 Percek per GólNincs adatNincs adat

Danila Nechaev eddig összesen 20 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Kazakhstan Premier League-ben. Ebből 1 gólt szerzett. Otthon 1 gólt, míg idegenben 0 gólt szerzett. Összességében 0.06 gól született 90 percenként. Emellett Danila Nechaev összesen 1 G/A (gólok + gólpasszok) alkotott ebben a szezonban. A gól hozzájárulásuk 0.06 90 percenként. Nem büntetőből származó várható gólok száma 90 percenként 0.04. Ez azt jelenti, hogy Danila Nechaev npxG kimenete 0.76, ami a Kazakhstan Premier League játékosainak 46 legjobbjai közé helyezi.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások10.06
23
Kapura lövések
1/ 1
0.06
47
Kapu mellé lövések
0/ 1
0.00
25
Kapufát Talált0 idők0.00
90
Lövések átváltási aránya100.00%Nincs adat
98
Lövés Pontosság100.00%Nincs adat
99
Lövések Szerzett Gólonként1.00Nincs adatNincs adat

Danila Nechaev eddig összesen 20 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Kazakhstan Premier League-ben. Összesen 1 lövést adott le. Ebből 1 lövés talált kaput, míg a többi, 0 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Danila Nechaev lövési pontossága 100.00%. Minden 1.00 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 0.06 lövést hajt végre a pályán.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
53
Várható gólpasszok (xA)0.300.02
30
Passzok1628.91
41
Sikeres Passzok
131/ 162
7.21
44
Passzok Teljesítési Aránya80.86%Nincs adat
56
Kulcsfontosságú Passzok10.06
28
Keresztlabdák80.44
62
Sikeres Keresztlabdák
4/ 8
0.22
76
Keresztlabdák Teljesítési Aránya50.00%Nincs adat
86
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Danila Nechaev egyetlen gólpasszt sem adott a(z) Kazakhstan Premier League szezonban.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás50.28
52
Sikres Lefutások50.28
62
Lefutás Sikerességi Arány100.00%Nincs adat
99
Elvett labda00.00
99
Les00.00
74

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Danila Nechaev még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.

Kazak labdarúgókupa Danila Nechaev játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések1Nincs adat
48
perc7878 perc/mérkőzés
11
Elkezdett mérkőzések1Nincs adat
66
Beállított mérkőzések0Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések1Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok22.31
10
Percekenként kapott gólok39 PercNincs adat
19
Kapott Gól Nélküli Meccsek00%
80
Belemenés00.00
92
Elhárítások00.00
85
Párbajok00.00
69
Győztes Párbajok00.00
70
Megnyert Légbeli Párbajok00.00
80
Lefutották00.00
99
Elrúgások00.00
78
Blokkolt lövések00.00
93
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Danila Nechaev védőként eddig összesen 1 mérkőzésen játszott a(z) Kazakhstan Premier League 2026 szezonban. Ebből 23 gólt kapott, és 3 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Danila Nechaev a pályán van, csapata minden 39 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 0.00 labdaelvételt és 0.00 szerelést hajtott végre minden meccsen. Danila Nechaev ugyanebben az időszakban közel 0.00 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
67
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
67
Lapok 0,5 felett00%
68
Elkövetett szabálytalanságok00.00
77
Ellene elkövetett szabálytalanságok00.00
77

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
84
Gól hozzájárulás11.15
94
Hazai gólok00
91
Idegenbeli gólok00
92
Várható gólok0.000.00
72
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.000.00
72
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások00.00
81
Kapura lövések
0/ 0
0.00
91
Kapu mellé lövések
0/ 0
0.00
83
Kapufát Talált0 idők0.00
99
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
93
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
91
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz11.15
98
Várható gólpasszok (xA)0.580.67
99
Passzok00.00
69
Sikeres Passzok
0/ 0
0.00
69
Passzok Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
69
Kulcsfontosságú Passzok00.00
84
Keresztlabdák00.00
80
Sikeres Keresztlabdák
0/ 0
0.00
88
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
88
Percekenkénti Gólpassz78 Percekenkénti GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás00.00
82
Sikres Lefutások00.00
83
Lefutás Sikerességi Arány0.00%Nincs adat
83
Elvett labda00.00
99
Les00.00
97

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Fehérorosz labdarúgókupa Danila Nechaev játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Perc
Játszott Mérkőzések2Nincs adat
perc18090 perc/mérkőzés

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %
Kapott Gólok00
Percekenként kapott gólok0 PercNincs adat
Kapott Gól Nélküli Meccsek2100%

Danila Nechaev védőként eddig összesen 2 mérkőzésen játszott a(z) Kazakhstan Premier League 2026 szezonban. Ebből 23 gólt kapott, és 3 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Danila Nechaev a pályán van, csapata minden 0 percben kap egy gólt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Perc
Sárga Lapok0Nincs adat
Piros Lapok0Nincs adat
Összes Lap00
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Perc
Szerzett Gólok00
Gól hozzájárulás00
Hazai gólok00
Idegenbeli gólok00
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Perc
Gólpassz00
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Perc
LefutásNincs AdatNincs adat
Sikres LefutásokNincs adatNincs adat
Lefutás Sikerességi ArányNincs adatNincs adat
LesNincs adatNincs adat

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

UEFA Europa Conference League Danila Nechaev játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Perc
Játszott Mérkőzések4Nincs adat
perc33985 perc/mérkőzés

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %
Kapott Gólok30.8
Percekenként kapott gólok113 PercNincs adat
Kapott Gól Nélküli Meccsek250%

Danila Nechaev védőként eddig összesen 4 mérkőzésen játszott a(z) Kazakhstan Premier League 2026 szezonban. Ebből 23 gólt kapott, és 3 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Danila Nechaev a pályán van, csapata minden 113 percben kap egy gólt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Perc
Sárga Lapok0Nincs adat
Piros Lapok0Nincs adat
Összes Lap00
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Perc
Szerzett Gólok00
Gól hozzájárulás00
Hazai gólok00
Idegenbeli gólok00
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Perc
Gólpassz00
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Perc
LefutásNincs AdatNincs adat
Sikres LefutásokNincs adatNincs adat
Lefutás Sikerességi ArányNincs adatNincs adat
LesNincs adatNincs adat

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Danila Nechaev Statisztikai Elemzése

Danila Nechaev egy Hátvéd , aki ebben a szezonban 20 mérkőzésen jelent meg Kazakhstan Premier League, és összesen 1628 precet játszott. Danila Nechaev átlagosan 1.27 gólt rúg 90 percenként amikor pályán van. A Kapott Gól Nélküli Mérkőzésein aránya jelenleg 15%. Ami azt jelenti, hogy Danila Nechaev a 20 mérkőzésből amikben játszott, 3 kapott gól nélküli meccs lett.

Danila Nechaev összesen 1 gólt szerzett a szezonban ebben a ligában, ami a 8 helyezi őt a FC Caspiy legjobb góllövőlistájában.

Percenként

Minden 1628 percenként szerez gólt

Nincs Gólpassz

Nincs Figyelmeztetés

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 0 / 0 büntetőt
Elhibázott 0 / 0 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: Nincs adat
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

155 / 315 Játékosok

Kapott Gólok Rangja

84 / 128 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2025

31

1

26

10

3
0

2336'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.05 Gólok

0.91
 Kapott Gól

0.14  Foglalások

2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2024

43

0

39

19

2
0

3526'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.61
 Kapott Gól

0.04  Foglalások

2023 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2023

19

0

22

6

2
0

1603'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.27
 Kapott Gól

0.15  Foglalások

2022 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

1

0

0

1

0

0

90'

Egész 2022

36

1

22

20

7
1

2954'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.04 Gólok

0.63
 Kapott Gól

0.26  Foglalások

2021 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

1

0

0

1

0

0

90'

Egész 2021

31

0

34

13

5
0

2429'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.81
 Kapott Gól

0.24  Foglalások

2020 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2020

21

1

40

2

3
0

1787'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.06 Gólok

2.02
 Kapott Gól

0.17  Foglalások

2019 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2019

12

2

10

4

1
0

1076'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.17 Gólok

0.84
 Kapott Gól

0.08  Foglalások

2018 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2018

2

0

5

0

0
0

128'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

3.52
 Kapott Gól

0  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
Hamarosan
Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.