David Williams Portrait

David Williams Statiszt.

Poszt : Csatár - Középcsatár
Nemzetiség : Ausztrália
Láb : Kétlábas
Mez Szám : #9
Kor (Születésnap) : 38 (1988.02.26.)
Magasság : 177cm
Súly : 70kg

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2018/2019

2017/2018

Több

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2011/2012

2010/2011

2009/2010

2024/2025 és Pályafutás Statisztikák- David Williams

6.91
Átlagos értékelés a(z) Ausztrál labdarúgó-bajnokság (első osztály)-benGól Rang : -1 / 265 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2024/2025

6

1

0

0
0

0

258'

Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

55

17

8

6

0

1

3477'

9

6

1

0

0

0

645'

4

1

1

1

0

0

180'

Egész 2024/2025

363

95

15

38
1

11

23271'

A fentiekben találhatóak David Williams karrier-statisztikái. David Williams összesen 363 mérkőzésen játszott, 95 gólt szerzett, és 5 gólpasszt adott. David Williams a legtöbb mérkőzést a(z) Ausztrál labdarúgó-bajnokság (első osztály) csapatában játszotta, összesen 363 mérkőzést játszott a(z) Ausztrália-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a Ausztrál labdarúgó-bajnokság (első osztály)-ben

0.35Gólok 90-ből
1 Összes Gól
85 percentil
0.00Gólpassz 90-ből
0 Összes Gólpassz
41 percentil
0.35G+A Per 90
Összesen 1 Gólhozzájárulás
71 percentil
0.33xG Per 90
0.94 Várható Gólok
80 percentil
0.15xA Per 90
0.42 Várható Gólpasszok
54 percentil
0.00Lapok 90-ből
0 Összes Lap
20 percentil

David Williams Részletes statisztika

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (első osztály) David Williams játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések6Nincs adat
2
perc25843 perc/mérkőzés
0
Elkezdett mérkőzések3Nincs adat
2
Beállított mérkőzések3Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések2Nincs adatNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok10.35
85
Gól hozzájárulás10.35
71
Hazai gólok00
50
Idegenbeli gólok10.45
91
Várható gólok0.940.33
80
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.940.33
80
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól258 Percek per GólNincs adatNincs adat

David Williams eddig összesen 6 mérkőzésen játszott a(z) 2024/2025 szezonban a(z) Ausztrál labdarúgó-bajnokság (első osztály)-ben. Ebből 1 gólt szerzett. Otthon 0 gólt, míg idegenben 1 gólt szerzett. Összességében 0.35 gól született 90 percenként. Emellett David Williams összesen 1 G/A (gólok + gólpasszok) alkotott ebben a szezonban. A gól hozzájárulásuk 0.35 90 percenként. Nem büntetőből származó várható gólok száma 90 percenként 0.33. Ez azt jelenti, hogy David Williams npxG kimenete 0.94, ami a Ausztrál labdarúgó-bajnokság (első osztály) játékosainak 80 legjobbjai közé helyezi.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások41.40
71
Kapura lövések
2/ 4
0.70
76
Kapu mellé lövések
2/ 4
0.70
73
Kapufát Talált0 idők0.00
73
Lövések átváltási aránya25.00%Nincs adat
88
Lövés Pontosság50.00%Nincs adat
69
Lövések Szerzett Gólonként4.00Nincs adatNincs adat

David Williams eddig összesen 6 mérkőzésen játszott a(z) 2024/2025 szezonban a(z) Ausztrál labdarúgó-bajnokság (első osztály)-ben. Összesen 4 lövést adott le. Ebből 2 lövés talált kaput, míg a többi, 2 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy David Williams lövési pontossága 50.00%. Minden 4.00 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 1.40 lövést hajt végre a pályán.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
41
Várható gólpasszok (xA)0.420.15
54
Passzok8228.60
28
Sikeres Passzok
62/ 82
21.63
29
Passzok Teljesítési Aránya75.61%Nincs adat
26
Kulcsfontosságú Passzok62.09
91
Keresztlabdák113.84
89
Sikeres Keresztlabdák
2/ 11
0.70
82
Keresztlabdák Teljesítési Aránya18.18%Nincs adat
50
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

David Williams egyetlen gólpasszt sem adott a(z) Ausztrál labdarúgó-bajnokság (első osztály) szezonban.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás62.09
69
Sikres Lefutások31.05
73
Lefutás Sikerességi Arány50.00%Nincs adat
59
Elvett labda10.35
68
Les00.00
48

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
20
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
20
Lapok 0,5 felett00%
21
Elkövetett szabálytalanságok00.00
7
Ellene elkövetett szabálytalanságok31.05
68

David Williams nem kapott figyelmeztetést (sárga vagy piros lapot) a jelenlegi Ausztrál labdarúgó-bajnokság (első osztály) szezonban.

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok20.7
98
Percekenként kapott gólok129 PercNincs adat
98
Kapott Gól Nélküli Meccsek233%
82
Belemenés41.40
34
Elhárítások41.40
91
Párbajok289.77
49
Győztes Párbajok134.53
43
Megnyert Légbeli Párbajok31.05
46
Lefutották72.44
0
Elrúgások00.00
0
Blokkolt lövések00.00
25
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntető84.62%
Elvégzett büntetőrúgások013
Büntetők011
Elhibázott büntetőrúgások02

David Williams eddig összesen 13 büntetőrúgást végzett pályafutása során. Ebből 11 büntetőrúgást értékesített, míg 2 rúgást elhibázott. David Williams összesített büntető siiker aránya 84.62%.

David Williams Statisztikai Elemzése

David Williams egy Csatár , aki ebben a szezonban 6 mérkőzésen jelent meg Ausztrál labdarúgó-bajnokság (első osztály), és összesen 258 precet játszott. David Williams átlagosan 0.35 gólt szerez minden 90 percben, amikor a pályán van. Ezzel a támadóteljesítményével jelenleg -1 a 265 játékos közül a Ausztrál labdarúgó-bajnokság (első osztály), szezonban akik legalább 3 meccset játszottak.

A bajnokságban eddig összesen 1 gólt szerzett a szezonban, amivel a 6 helyen áll a Ausztrál labdarúgó-bajnokság (első osztály) csapat Legjobb Góllövők listáján.

Percenként

Minden 258 percenként szerez gólt

Nincs Gólpassz

Nincs Figyelmeztetés

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 11 / 13 büntetőt
Elhibázott 2 / 13 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: 85%
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

Nincs adat / 265 Játékosok

Gólpassz Rang

Nincs adat / 265 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2023/2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

3

1

1

1

0

0

147'

Egész 2023/2024

28

6

4

2
0

0

957'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.56 Gólok

0.33  Gólpassz

0.11  Foglalások

2022/2023 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

1

0

0

0

0

0

33'

Egész 2022/2023

19

5

2

3
0

0

1023'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.45 Gólok

0.18  Gólpassz

0.27  Foglalások

2021/2022 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

5

5

0

0

0

0

325'

Egész 2021/2022

22

9

1

2
0

0

978'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.55 Gólok

0.14  Gólpassz

0.28  Foglalások

2020/2021 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

20

6

2

3

0

0

1441'

4

1

1

0

0

0

320'

Egész 2020/2021

24

7

3

3
0

0

1761'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.37 Gólok

0.12  Gólpassz

0.19  Foglalások

2019/2020 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

18

7

5

1

0

1

1383'

Egész 2019/2020

18

7

5

1
0

1

1383'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.46 Gólok

0.33  Gólpassz

0.07  Foglalások

2018/2019 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2018/2019

27

11

0

2
0

1

1882'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.53 Gólok

0  Gólpassz

0.1  Foglalások

2017/2018 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2017/2018

26

7

0

4
0

1

1811'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.35 Gólok

0  Gólpassz

0.2  Foglalások

2016/2017 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2016/2017

25

11

0

1
0

2

1781'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.56 Gólok

0  Gólpassz

0.05  Foglalások

2015/2016 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2015/2016

24

2

0

4
0

0

1364'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.17 Gólok

0  Gólpassz

0.25  Foglalások

2014/2015 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2014/2015

26

3

0

0
0

1

1504'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.18 Gólok

0  Gólpassz

0  Foglalások

2013/2014 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2013/2014

26

12

0

4
0

3

1930'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.56 Gólok

0  Gólpassz

0.19  Foglalások

2012/2013 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2012/2013

24

5

0

7
1

1

1811'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.25 Gólok

0  Gólpassz

0.4  Foglalások

2011/2012 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2011/2012

15

1

0

1
0

1

773'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.12 Gólok

0  Gólpassz

0.12  Foglalások

2010/2011 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2010/2011

32

5

0

3
0

0

2735'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.18 Gólok

0  Gólpassz

0.11  Foglalások

2009/2010 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2009/2010

21

3

0

1
0

0

1320'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.2 Gólok

0  Gólpassz

0.07  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
Hamarosan
Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.