
Ángel Mario Stringa Statiszt.
2026
2025
2024
A fentiekben találhatóak Ángel Mario Stringa karrier-statisztikái. Ángel Mario Stringa összesen 13 mérkőzésen játszott, 1 gólt szerzett, és 0 gólpasszt adott. Ángel Mario Stringa a legtöbb mérkőzést a(z) Copa Sudamericana csapatában játszotta, összesen 13 mérkőzést játszott a(z) Dél-Amerika-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.
Per 90 perces statisztikák a Argentin labdarúgó-bajnokság (első osztály)-ben
Argentin labdarúgó-bajnokság (első osztály) Ángel Mario Stringa játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 2 | Nincs adat | 0 |
| perc | 35 | 18 perc/mérkőzés | 0 |
| Elkezdett mérkőzések | 0 | Nincs adat | 0 |
| Beállított mérkőzések | 2 | Nincs adat | Nincs adat |
| Lehozott mérkőzések | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 0 | 0 | 52 |
| Gól hozzájárulás | 0 | 0 | 36 |
| Hazai gólok | 0 | 0 | 65 |
| Idegenbeli gólok | 0 | 0 | 70 |
| Várható gólok | 0.00 | 0.00 | 7 |
| Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG) | 0.00 | 0.00 | 7 |
| Büntetők | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Mesterhármas | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 3 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 2 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Percek per Gól | 0 Percek per Gól | Nincs adat | Nincs adat |
Ángel Mario Stringa eddig egy gólt sem szerzett a(z) 2026 szezonban a(z) Argentin labdarúgó-bajnokság (első osztály)-ben. Majd meglátjuk, hogyan teljesít a következő mérkőzéseken.
Rúgások
| Lövés adatok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Rúgások | 0 | 0.00 | 7 |
| Kapura lövések | 0/ 0 | 0.00 | 19 |
| Kapu mellé lövések | 0/ 0 | 0.00 | 8 |
| Kapufát Talált | 0 idők | 0.00 | 77 |
| Lövések átváltási aránya | 0.00% | Nincs adat | 53 |
| Lövés Pontosság | 0.00% | Nincs adat | 19 |
| Lövések Szerzett Gólonként | 0.00 | Nincs adat | Nincs adat |
Ángel Mario Stringa még nem lőtt egyetlen lövést sem a(z) 2026 szezonban a(z) Argentin labdarúgó-bajnokság (első osztály)-ben.
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Gólpassz | 0 | 0 | 57 |
| Várható gólpasszok (xA) | 0.01 | 0.03 | 6 |
| Passzok | 8 | 20.00 | 9 |
| Sikeres Passzok | 5/ 8 | 12.50 | 9 |
| Passzok Teljesítési Aránya | 62.50% | Nincs adat | 10 |
| Kulcsfontosságú Passzok | 0 | 0.00 | 7 |
| Keresztlabdák | 1 | 2.50 | 67 |
| Sikeres Keresztlabdák | 0/ 1 | 0.00 | 27 |
| Keresztlabdák Teljesítési Aránya | 0.00% | Nincs adat | 27 |
| Percekenkénti Gólpassz | Nincs Gólpassz | Nincs adat | Nincs adat |
Ángel Mario Stringa egyetlen gólpasszt sem adott a(z) Argentin labdarúgó-bajnokság (első osztály) szezonban.
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Lefutás | 0 | 0.00 | 8 |
| Sikres Lefutások | 0 | 0.00 | 10 |
| Lefutás Sikerességi Arány | 0.00% | Nincs adat | 10 |
| Elvett labda | 0 | 0.00 | 99 |
| Les | 0 | 0.00 | 45 |
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Sárga Lapok | 1 | Nincs adat | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Összes Lap | 1 | 2.57 | 99 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | 35 Perc / Lap | Nincs adat | 14 |
| Lapok 0,5 felett | 1 | 50% | 99 |
| Elkövetett szabálytalanságok | 3 | 7.50 | 99 |
| Ellene elkövetett szabálytalanságok | 0 | 0.00 | 2 |
Ángel Mario Stringa eddig összesen 2 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Argentin labdarúgó-bajnokság (első osztály)-ben. Ebből 1 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 7.50 szabálytalanságot követ el.
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % | percentil |
|---|---|---|---|
| Kapott Gólok | 0 | 0 | 99 |
| Percekenként kapott gólok | 0 Perc | Nincs adat | 0 |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 2 | 100% | 99 |
| Belemenés | 1 | 2.50 | 84 |
| Elhárítások | 0 | 0.00 | 9 |
| Párbajok | 6 | 15.00 | 91 |
| Győztes Párbajok | 1 | 2.50 | 8 |
| Megnyert Légbeli Párbajok | 0 | 0.00 | 1 |
| Lefutották | 1 | 2.50 | 0 |
| Elrúgások | 2 | 5.00 | 84 |
| Blokkolt lövések | 0 | 0.00 | 28 |
| Ellenfélnek Szerzett Bűntetők | 0 | 0.00 | 99 |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | Nincs bűntető |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 0 |
| Büntetők | 0 | 0 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
Ángel Mario Stringa még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.
Copa Argentina Ángel Mario Stringa játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 2 | Nincs adat | 0 |
| perc | 155 | 78 perc/mérkőzés | 0 |
| Elkezdett mérkőzések | 2 | Nincs adat | 59 |
| Beállított mérkőzések | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Lehozott mérkőzések | 1 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 1 | 0.58 | 91 |
| Gól hozzájárulás | 1 | 0.58 | 89 |
| Hazai gólok | 1 | 0.58 | 86 |
| Idegenbeli gólok | 0 | 0 | 91 |
| Várható gólok | 0.73 | 0.42 | 91 |
| Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG) | 0.73 | 0.42 | 92 |
| Büntetők | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Mesterhármas | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 3 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 2 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Percek per Gól | 155 Percek per Gól | Nincs adat | Nincs adat |
Rúgások
| Lövés adatok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Rúgások | 2 | 1.16 | 77 |
| Kapura lövések | 1/ 2 | 0.58 | 86 |
| Kapu mellé lövések | 1/ 2 | 0.58 | 72 |
| Kapufát Talált | 0 idők | 0.00 | 93 |
| Lövések átváltási aránya | 50.00% | Nincs adat | 95 |
| Lövés Pontosság | 50.00% | Nincs adat | 87 |
| Lövések Szerzett Gólonként | 2.00 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Gólpassz | 0 | 0 | 81 |
| Várható gólpasszok (xA) | 0.06 | 0.03 | 37 |
| Passzok | 14 | 8.13 | 12 |
| Sikeres Passzok | 6/ 14 | 3.48 | 6 |
| Passzok Teljesítési Aránya | 42.86% | Nincs adat | 5 |
| Kulcsfontosságú Passzok | 1 | 0.58 | 68 |
| Keresztlabdák | 3 | 1.74 | 77 |
| Sikeres Keresztlabdák | 1/ 3 | 0.58 | 84 |
| Keresztlabdák Teljesítési Aránya | 33.33% | Nincs adat | 83 |
| Percekenkénti Gólpassz | Nincs Gólpassz | Nincs adat | Nincs adat |
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Lefutás | 2 | 1.16 | 80 |
| Sikres Lefutások | 1 | 0.58 | 83 |
| Lefutás Sikerességi Arány | 50.00% | Nincs adat | 84 |
| Elvett labda | 0 | 0.00 | 99 |
| Les | 0 | 0.00 | 83 |
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Sárga Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Összes Lap | 0 | 0 | 59 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | Nincs Figyelmeztetés | Nincs adat | 59 |
| Lapok 0,5 felett | 0 | 0% | 64 |
| Elkövetett szabálytalanságok | 1 | 0.58 | 62 |
| Ellene elkövetett szabálytalanságok | 0 | 0.00 | 31 |
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % | percentil |
|---|---|---|---|
| Kapott Gólok | 1 | 0.58 | 56 |
| Percekenként kapott gólok | 155 Perc | Nincs adat | 73 |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 1 | 50% | 67 |
| Belemenés | 4 | 2.32 | 96 |
| Elhárítások | 0 | 0.00 | 40 |
| Párbajok | 10 | 5.81 | 69 |
| Győztes Párbajok | 5 | 2.90 | 63 |
| Megnyert Légbeli Párbajok | 0 | 0.00 | 31 |
| Lefutották | 1 | 0.58 | 19 |
| Elrúgások | 0 | 0.00 | 23 |
| Blokkolt lövések | 0 | 0.00 | 73 |
| Ellenfélnek Szerzett Bűntetők | 0 | 0.00 | 99 |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | Nincs bűntető |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 0 |
| Büntetők | 0 | 0 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
Copa Sudamericana Ángel Mario Stringa játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 4 | Nincs adat | 0 |
| perc | 229 | 57 perc/mérkőzés | 0 |
| Elkezdett mérkőzések | 3 | Nincs adat | 1 |
| Beállított mérkőzések | 1 | Nincs adat | Nincs adat |
| Lehozott mérkőzések | 2 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 0 | 0 | 65 |
| Gól hozzájárulás | 0 | 0 | 51 |
| Hazai gólok | 0 | 0 | 75 |
| Idegenbeli gólok | 0 | 0 | 81 |
| Várható gólok | 0.00 | 0.00 | 14 |
| Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG) | 0.00 | 0.00 | 15 |
| Büntetők | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Mesterhármas | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 3 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 2 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Percek per Gól | 0 Percek per Gól | Nincs adat | Nincs adat |
Rúgások
| Lövés adatok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Rúgások | 0 | 0.00 | 14 |
| Kapura lövések | 0/ 0 | 0.00 | 37 |
| Kapu mellé lövések | 0/ 0 | 0.00 | 17 |
| Kapufát Talált | 0 idők | 0.00 | 84 |
| Lövések átváltási aránya | 0.00% | Nincs adat | 65 |
| Lövés Pontosság | 0.00% | Nincs adat | 37 |
| Lövések Szerzett Gólonként | 0.00 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Gólpassz | 0 | 0 | 71 |
| Várható gólpasszok (xA) | 0.11 | 0.04 | 16 |
| Passzok | 40 | 15.72 | 5 |
| Sikeres Passzok | 14/ 40 | 5.50 | 0 |
| Passzok Teljesítési Aránya | 35.00% | Nincs adat | 0 |
| Kulcsfontosságú Passzok | 2 | 0.79 | 59 |
| Keresztlabdák | 5 | 1.97 | 70 |
| Sikeres Keresztlabdák | 2/ 5 | 0.79 | 82 |
| Keresztlabdák Teljesítési Aránya | 40.00% | Nincs adat | 88 |
| Percekenkénti Gólpassz | Nincs Gólpassz | Nincs adat | Nincs adat |
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Lefutás | 2 | 0.79 | 48 |
| Sikres Lefutások | 0 | 0.00 | 26 |
| Lefutás Sikerességi Arány | 0.00% | Nincs adat | 26 |
| Elvett labda | 0 | 0.00 | 99 |
| Les | 0 | 0.00 | 65 |
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Sárga Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Összes Lap | 0 | 0 | 31 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | Nincs Figyelmeztetés | Nincs adat | 31 |
| Lapok 0,5 felett | 0 | 0% | 34 |
| Elkövetett szabálytalanságok | 3 | 1.18 | 70 |
| Ellene elkövetett szabálytalanságok | 1 | 0.39 | 28 |
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % | percentil |
|---|---|---|---|
| Kapott Gólok | 2 | 0.79 | 73 |
| Percekenként kapott gólok | 115 Perc | Nincs adat | 73 |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 1 | 25% | 32 |
| Belemenés | 8 | 3.14 | 97 |
| Elhárítások | 3 | 1.18 | 76 |
| Párbajok | 20 | 7.86 | 47 |
| Győztes Párbajok | 13 | 5.11 | 71 |
| Megnyert Légbeli Párbajok | 4 | 1.57 | 69 |
| Lefutották | 1 | 0.39 | 66 |
| Elrúgások | 4 | 1.57 | 48 |
| Blokkolt lövések | 1 | 0.39 | 68 |
| Ellenfélnek Szerzett Bűntetők | 1 | 0.39 | 0 |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | Nincs bűntető |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 0 |
| Büntetők | 0 | 0 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
Ángel Mario Stringa egy Csatár , aki ebben a szezonban 2 mérkőzésen jelent meg Argentin labdarúgó-bajnokság (első osztály), és összesen 35 precet játszott. Ángel Mario Stringa átlagosan 0 gólt szerez minden 90 percben, amikor a pályán van. Ezzel a támadóteljesítményével jelenleg -1 a 657 játékos közül a Argentin labdarúgó-bajnokság (első osztály), szezonban akik legalább 3 meccset játszottak.
A bajnokságban eddig összesen 0 gólt szerzett a szezonban, amivel a 21 helyen áll a Argentin labdarúgó-bajnokság (első osztály) csapat Legjobb Góllövők listáján.
Percenként
Minden gólját N/A perces gyakorisággal szerezte (nincs gól)
Nincs Gólpassz
Nincs Figyelmeztetés
Büntetőrekord (karrier)
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)
Gól Rang
Gólpassz Rang
2025 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0 Gólpassz
0 Foglalások
2024 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0 Gólpassz
2 Foglalások