Vá Portrait

Statiszt.

Nemzeti Válogatott : Angola National Team
Poszt : Csatár - Jobb Szélső
Nemzetiség : Angola
Birthplace : Angola - Angola
Mez Szám : #20
Kor (Születésnap) : 27 (1998.08.24.)
Magasság : 166cm

2026

2025

2024

2023

2022

2020/2021

2019/2020

2017/2018

Több

2017

2026 és Pályafutás Statisztikák- Vá

7.19
Átlagos értékelés a(z) Eliteserien-benGól Rang : 40 / 204 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

8

2

3

1

0

0

667'

Egész 2026

11

4

3

2
0

0

903'

Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

33

6

3

8

2

0

2370'

19

4

4

4

0

0

1359'

11

2

0

0

0

0

395'

2

0

0

0

0

0

120'

1

1

0

1

0

0

86'

Egész 2023

150

20

14

29
2

0

10338'

A fentiekben találhatóak Vá karrier-statisztikái. Vá összesen 150 mérkőzésen játszott, 20 gólt szerzett, és 0 gólpasszt adott. Vá a legtöbb mérkőzést a(z) Ciprusi labdarúgó-bajnokság (első osztály) csapatában játszotta, összesen 150 mérkőzést játszott a(z) Ciprus-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a Eliteserien-ben

0.27Gólok 90-ből
2 Összes Gól
82 percentil
0.40Gólpassz 90-ből
3 Összes Gólpassz
96 percentil
0.67G+A Per 90
Összesen 5 Gólhozzájárulás
91 percentil
0.27xG Per 90
2.01 Várható Gólok
79 percentil
0.35xA Per 90
2.58 Várható Gólpasszok
96 percentil
0.13Lapok 90-ből
1 Összes Lap
52 percentil

Vá Részletes statisztika

Eliteserien Vá játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések8Nincs adat
95
perc66783 perc/mérkőzés
77
Elkezdett mérkőzések8Nincs adat
96
Beállított mérkőzések0Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések1Nincs adatNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok20.27
82
Gól hozzájárulás50.67
91
Hazai gólok10.37
85
Idegenbeli gólok10.21
79
Várható gólok2.010.27
79
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)2.010.27
80
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól334 Percek per GólNincs adatNincs adat

Vá eddig összesen 8 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Eliteserien-ben. Ebből 2 gólt szerzett. Otthon 1 gólt, míg idegenben 1 gólt szerzett. Összességében 0.27 gól született 90 percenként. Emellett Vá összesen 5 G/A (gólok + gólpasszok) alkotott ebben a szezonban. A gól hozzájárulásuk 0.67 90 percenként. Nem büntetőből származó várható gólok száma 90 percenként 0.27. Ez azt jelenti, hogy Vá npxG kimenete 2.01, ami a Eliteserien játékosainak 80 legjobbjai közé helyezi.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások91.21
59
Kapura lövések
5/ 9
0.67
77
Kapu mellé lövések
4/ 9
0.54
48
Kapufát Talált0 idők0.00
90
Lövések átváltási aránya22.22%Nincs adat
90
Lövés Pontosság55.56%Nincs adat
90
Lövések Szerzett Gólonként4.50Nincs adatNincs adat

Vá eddig összesen 8 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Eliteserien-ben. Összesen 9 lövést adott le. Ebből 5 lövés talált kaput, míg a többi, 4 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Vá lövési pontossága 55.56%. Minden 4.50 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 1.21 lövést hajt végre a pályán.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz30.4
96
Várható gólpasszok (xA)2.580.35
96
Passzok17924.15
17
Sikeres Passzok
142/ 179
19.16
21
Passzok Teljesítési Aránya79.33%Nincs adat
48
Kulcsfontosságú Passzok131.75
90
Keresztlabdák152.02
73
Sikeres Keresztlabdák
3/ 15
0.40
67
Keresztlabdák Teljesítési Aránya20.00%Nincs adat
52
Percekenkénti Gólpassz222 Percekenkénti GólpasszNincs adatNincs adat

Vá eddig összesen 8 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Eliteserien-ben. Ebből 3 gólpasszt adott. A passzjátékát tekintve, Vá átlagosan körülbelül 24.15 alkalommal passzol egy mérkőzésen, a passzok teljesítési aránya 79.33. Emellett átlagosan 1.75 kulcsfontosságú passzt ad le minden mérkőzésen, amelyek komoly gólhelyzetekhez vezetnek. Összességében Vá várható gólpassz (xA) kimenetele 0.35 90 percenként. Ez a statisztika a Eliteserien játékosainak 96 százalékánál jobb helyezést biztosítja.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás283.78
96
Sikres Lefutások101.35
93
Lefutás Sikerességi Arány35.71%Nincs adat
50
Elvett labda152.02
4
Les20.27
81

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok1Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap10.13
52
Percekenkénti Figyelmeztetés667 Perc / LapNincs adat
90
Lapok 0,5 felett112%
58
Elkövetett szabálytalanságok101.35
70
Ellene elkövetett szabálytalanságok222.97
98

Vá eddig összesen 8 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Eliteserien-ben. Ebből 1 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 1.35 szabálytalanságot követ el.

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok60.81
78
Percekenként kapott gólok111 PercNincs adat
79
Kapott Gól Nélküli Meccsek450%
88
Belemenés192.56
88
Elhárítások10.13
18
Párbajok11014.84
95
Győztes Párbajok587.83
97
Megnyert Légbeli Párbajok70.94
50
Lefutották50.67
35
Elrúgások60.81
19
Blokkolt lövések00.00
33
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Vá még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.

Norwegian Football Cup Vá játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések3Nincs adat
64
perc23679 perc/mérkőzés
33
Elkezdett mérkőzések3Nincs adat
73
Beállított mérkőzések0Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések2Nincs adatNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok20.76
96
Gól hozzájárulás20.76
87
Hazai gólok00
88
Idegenbeli gólok20.76
88
Várható gólok1.020.60
95
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)1.020.60
95
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól118 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások00.00
99
Kapura lövések
0/ 0
0.00
99
Kapu mellé lövések
0/ 0
0.00
99
Kapufát Talált0 idők0.00
99
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
99
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
99
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
68
Várható gólpasszok (xA)0.000.00
70
Passzok00.00
99
Sikeres Passzok
0/ 0
0.00
99
Passzok Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
99
Kulcsfontosságú Passzok00.00
99
Keresztlabdák00.00
99
Sikeres Keresztlabdák
0/ 0
0.00
99
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
99
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás00.00
99
Sikres Lefutások00.00
99
Lefutás Sikerességi Arány0.00%Nincs adat
99
Elvett labda00.00
99
Les00.00
99

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok1Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap10.38
90
Percekenkénti Figyelmeztetés236 Perc / LapNincs adat
77
Lapok 0,5 felett133%
95
Elkövetett szabálytalanságok00.00
99
Ellene elkövetett szabálytalanságok00.00
99

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok51.91
12
Percekenként kapott gólok47 PercNincs adat
13
Kapott Gól Nélküli Meccsek133%
93
Belemenés00.00
99
Elhárítások00.00
99
Párbajok00.00
99
Győztes Párbajok00.00
99
Megnyert Légbeli Párbajok00.00
99
Lefutották00.00
99
Elrúgások00.00
99
Blokkolt lövések00.00
99
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Vá Statisztikai Elemzése

Vá egy Csatár , aki ebben a szezonban 8 mérkőzésen jelent meg Eliteserien, és összesen 667 precet játszott. Vá átlagosan 0.27 gólt szerez minden 90 percben, amikor a pályán van. Ezzel a támadóteljesítményével jelenleg 40 a 204 játékos közül a Eliteserien, szezonban akik legalább 3 meccset játszottak.

A bajnokságban eddig összesen 2 gólt szerzett a szezonban, amivel a 3 helyen áll a Eliteserien csapat Legjobb Góllövők listáján.

Percenként

Minden 334 percenként szerez gólt

Minden 222 percenként ad gólpasszt

Minden 667 percenként kap egy lapot

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 0 / 0 büntetőt
Elhibázott 0 / 0 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: Nincs adat
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

40 / 204 Játékosok

Gólpassz Rang

11 / 204 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

19

4

4

4

0

0

1359'

Egész 2025

21

5

6

5
0

0

1534'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.26 Gólok

0.26  Gólpassz

0.26  Foglalások

2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

25

4

0

7

2

0

1703'

2

0

0

0

0

0

120'

Egész 2024

30

6

3

7
2

0

2113'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.21 Gólok

0  Gólpassz

0.42  Foglalások

2023 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

11

2

0

0

0

0

395'

1

1

0

1

0

0

86'

Egész 2023

44

3

1

7
0

0

2497'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.46 Gólok

0  Gólpassz

0  Foglalások

2022 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2022

3

0

0

0
0

0

168'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0  Gólpassz

0  Foglalások

2020/2021 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2020/2021

25

2

1

7
0

0

1848'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.11 Gólok

0  Gólpassz

0.32  Foglalások

2019/2020 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2019/2020

15

0

0

1
0

0

1285'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0  Gólpassz

0  Foglalások

2017/2018 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2017/2018

3

0

0

0
0

0

96'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0  Gólpassz

0  Foglalások

2017 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2017

1

0

0

0
0

0

25'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0  Gólpassz

0  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
Hamarosan
Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.