Forma Táblázat - Paraguayi Division Profesional

# CsapatMP
Játszott Meccsek
W
Győzelem
D
Döntetlen
L
Vereség
GF
Gól Számára (GF).
A csapat által szerzett
gólok száma.
GA
Gól Ellen (GA).
A csapat kapott
góljainak száma.
GD
Gól különbség (GD).
Szerzett Gólok - Kapott Gólok
PtsUtolsó 6PPG
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
FTS
Nem sikerült pontot szerezni (FTS).
Azok a mérkőzések, ahol ennek a csapatnak nem sikerült gólt szereznie.
BTTS
Mindkét Csapat Szerzett Gólt (BTTS).
A legtöbb mérkőzést szerző csapatok listája, ahol mindkét csapat gólt szerzett. Csak a csapat hazai bajnokságának statisztikái futnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést kell ahhoz játszania, mielőtt minősül erre a BTTS táblázatra.
2,5 Felett
2,5 Felett (2,5+).
Azon mérkőzések száma vagy százalékos aránya, ahol az összes gól 2,5 (azaz 3, 4 vagy 5 gól) felett végződött.
Következő meccs
1Club OlimpiaClub Olimpia
Club Olimpia

Club Olimpia

Paraguayi Division Profesional (Oszt. 1)

Liga Pozíció 2 / 12

Paraguay

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • W
  • D
  • D
2.09
Hazai
  • W
  • W
  • D
  • W
  • D
2.24
Vendég
  • W
  • W
  • W
  • W
  • D
1.94
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 63% 65% 61%
Átl. 2.37 2.71 2.06
Gólt szerzett 1.60 1.94 1.28
Kapott Gól 0.77 0.76 0.78
BTTS 49% 59% 39%
CS 40% 35% 44%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6420102814
  • D
  • D
  • W
  • W
  • W
  • W
2.33
67%17%33%50%mérkőzés - Club Cerro Porteño vs Club Olimpia
1.67
2Club GuaraniClub Guarani
Club Guarani

Club Guarani

Paraguayi Division Profesional (Oszt. 1)

Liga Pozíció 6 / 12

Paraguay

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • W
  • D
  • D
1.42
Hazai
  • L
  • D
  • W
  • D
  • D
1.61
Vendég
  • D
  • D
  • W
  • W
  • D
1.22
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 33% 44% 22%
Átl. 2.17 2.39 1.94
Gólt szerzett 1.19 1.39 1.00
Kapott Gól 0.97 1.00 0.94
BTTS 50% 56% 44%
CS 39% 28% 50%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

633084412
  • D
  • D
  • W
  • W
  • D
  • W
2.00
50%0%50%17%mérkőzés - Club Nacional vs Club Guaraní
1.83
3Club LibertadClub Libertad
Club Libertad

Club Libertad

Paraguayi Division Profesional (Oszt. 1)

Liga Pozíció 3 / 12

Paraguay

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • L
  • W
  • D
1.61
Hazai
  • W
  • W
  • D
  • L
  • D
1.94
Vendég
  • W
  • D
  • L
  • W
  • W
1.28
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 47% 56% 39%
Átl. 2.75 2.89 2.61
Gólt szerzett 1.58 1.83 1.33
Kapott Gól 1.17 1.06 1.28
BTTS 50% 56% 44%
CS 28% 33% 22%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6321117411
  • D
  • W
  • L
  • D
  • W
  • W
1.83
17%17%67%50%mérkőzés - Club Sportivo Trinidense vs Club Libertad
1.67
4Club NacionalClub Nacional
Club Nacional

Club Nacional

Paraguayi Division Profesional (Oszt. 1)

Liga Pozíció 4 / 12

Paraguay

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • D
  • D
  • W
1.81
Hazai
  • W
  • W
  • W
  • D
  • W
2.28
Vendég
  • D
  • W
  • L
  • W
  • D
1.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 47% 67% 28%
Átl. 2.28 2.33 2.22
Gólt szerzett 1.44 1.72 1.17
Kapott Gól 0.83 0.61 1.06
BTTS 56% 50% 61%
CS 39% 50% 28%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

632173411
  • W
  • D
  • D
  • W
  • W
  • L
1.83
50%17%33%17%mérkőzés - Club Guaraní vs Club Nacional
2.00
5Club Cerro PortenoClub Cerro Porteno
Club Cerro Porteno

Club Cerro Porteno

Paraguayi Division Profesional (Oszt. 1)

Liga Pozíció 7 / 12

Paraguay

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • L
  • L
  • W
1.66
Hazai
  • W
  • D
  • W
  • W
  • L
1.89
Vendég
  • L
  • W
  • D
  • L
  • W
1.41
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 49% 56% 41%
Átl. 2.31 1.89 2.76
Gólt szerzett 1.37 1.28 1.47
Kapott Gól 0.94 0.61 1.29
BTTS 43% 28% 59%
CS 43% 56% 29%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

631275210
  • W
  • L
  • L
  • W
  • D
  • W
1.67
50%17%33%33%mérkőzés - Club Olimpia vs Club Cerro Porteño
2.33
6Club Sportivo TrinidenseClub Sportivo Trinidense
Club Sportivo Trinidense

Club Sportivo Trinidense

Paraguayi Division Profesional (Oszt. 1)

Liga Pozíció 5 / 12

Paraguay

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • W
  • W
  • D
1.56
Hazai
  • L
  • L
  • L
  • W
  • W
1.78
Vendég
  • L
  • D
  • W
  • W
  • D
1.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 42% 50% 33%
Átl. 2.56 2.61 2.50
Gólt szerzett 1.50 1.61 1.39
Kapott Gól 1.06 1.00 1.11
BTTS 69% 67% 72%
CS 22% 22% 22%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6312108210
  • D
  • W
  • W
  • L
  • W
  • L
1.67
0%17%83%67%mérkőzés - Club Libertad vs Club Sportivo Trinidense
1.83
7Club 2 de MayoClub 2 de Mayo
Club 2 de Mayo

Club 2 de Mayo

Paraguayi Division Profesional (Oszt. 1)

Liga Pozíció 1 / 12

Paraguay

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • D
  • W
  • W
1.39
Hazai
  • W
  • D
  • D
  • L
  • W
1.33
Vendég
  • W
  • W
  • L
  • D
  • W
1.44
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 36% 33% 39%
Átl. 2.31 1.83 2.78
Gólt szerzett 0.97 0.89 1.06
Kapott Gól 1.33 0.94 1.72
BTTS 44% 39% 50%
CS 33% 39% 28%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

631278-110
  • W
  • W
  • D
  • L
  • L
  • W
1.67
33%33%33%50%mérkőzés - Club Olimpia vs Club 2 de Mayo
2.33
8Sportivo AmelianoSportivo Ameliano
Sportivo Ameliano

Sportivo Ameliano

Paraguayi Division Profesional (Oszt. 1)

Liga Pozíció 8 / 12

Paraguay

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • D
  • L
  • L
1.42
Hazai
  • W
  • W
  • L
  • W
  • L
1.50
Vendég
  • D
  • W
  • D
  • D
  • L
1.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 33% 39% 28%
Átl. 2.19 2.33 2.06
Gólt szerzett 1.17 1.28 1.06
Kapott Gól 1.03 1.06 1.00
BTTS 64% 50% 78%
CS 19% 33% 6%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

62226608
  • L
  • L
  • D
  • D
  • W
  • W
1.33
17%17%67%33%mérkőzés - Club Cerro Porteño vs Sportivo Ameliano
1.67
9Club Rubio NuClub Rubio Nu
Club Rubio Nu

Club Rubio Nu

Paraguayi Division Profesional (Oszt. 1)

Liga Pozíció 9 / 12

Paraguay

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • D
  • W
  • D
1.00
Hazai
  • D
  • W
  • L
  • D
  • D
1.06
Vendég
  • W
  • L
  • L
  • L
  • W
0.94
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 25% 22% 28%
Átl. 2.22 1.94 2.50
Gólt szerzett 0.83 0.94 0.72
Kapott Gól 1.39 1.00 1.78
BTTS 33% 39% 28%
CS 28% 33% 22%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

612369-35
  • D
  • W
  • D
  • L
  • L
  • L
0.83
17%50%50%50%mérkőzés - CD Recoleta vs Club Rubio Ñú
0.17
10Club Sportivo LuquenoClub Sportivo Luqueno
Club Sportivo Luqueno

Club Sportivo Luqueno

Paraguayi Division Profesional (Oszt. 1)

Liga Pozíció 10 / 12

Paraguay

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • L
  • L
  • L
0.92
Hazai
  • W
  • L
  • W
  • L
  • L
0.89
Vendég
  • W
  • L
  • D
  • L
  • L
0.94
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 25% 28% 22%
Átl. 2.72 2.89 2.56
Gólt szerzett 1.06 1.11 1.00
Kapott Gól 1.67 1.78 1.56
BTTS 58% 67% 50%
CS 11% 6% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6105412-83
  • L
  • L
  • L
  • W
  • L
  • L
0.50
17%50%33%67%mérkőzés - Club Sportivo San Lorenzo vs Club Sportivo Luqueño
0.50
11Club Sportivo San LorenzoClub Sportivo San Lorenzo
Club Sportivo San Lorenzo

Club Sportivo San Lorenzo

Paraguayi Division Profesional (Oszt. 1)

Liga Pozíció 12 / 12

Paraguay

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • D
  • D
  • D
0.53
Hazai
  • L
  • L
  • L
  • D
  • D
0.67
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • L
  • D
0.39
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 8% 11% 6%
Átl. 2.31 2.22 2.39
Gólt szerzett 0.53 0.50 0.56
Kapott Gól 1.78 1.72 1.83
BTTS 39% 33% 44%
CS 17% 28% 6%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

603338-53
  • D
  • D
  • D
  • L
  • L
  • L
0.50
17%50%50%33%mérkőzés - Club Sportivo Luqueño vs Club Sportivo San Lorenzo
0.50
12CD RecoletaCD Recoleta
CD Recoleta

CD Recoleta

Paraguayi Division Profesional (Oszt. 1)

Liga Pozíció 11 / 12

Paraguay

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
1.00
Hazai
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
1.39
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • D
  • L
0.61
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 28% 39% 17%
Átl. 3.00 3.17 2.83
Gólt szerzett 1.36 1.67 1.06
Kapott Gól 1.64 1.50 1.78
BTTS 69% 83% 56%
CS 14% 11% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

601529-71
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
  • L
0.17
17%67%33%33%mérkőzés - Club Rubio Ñú vs CD Recoleta
0.83

UTOLSÓ 5 FORMA TÁBLÁZAT (Paraguayi Division Profesional)

# CsapatMP
Játszott Meccsek
W
Győzelem
D
Döntetlen
L
Vereség
GF
Gól Számára (GF).
A csapat által szerzett
gólok száma.
GA
Gól Ellen (GA).
A csapat kapott
góljainak száma.
GD
Gól különbség (GD).
Szerzett Gólok - Kapott Gólok
PtsLast 5PPG
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
FTS
Nem sikerült pontot szerezni (FTS).
Azok a mérkőzések, ahol ennek a csapatnak nem sikerült gólt szereznie.
BTTS
Mindkét Csapat Szerzett Gólt (BTTS).
A legtöbb mérkőzést szerző csapatok listája, ahol mindkét csapat gólt szerzett. Csak a csapat hazai bajnokságának statisztikái futnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést kell ahhoz játszania, mielőtt minősül erre a BTTS táblázatra.
2,5 Felett
2,5 Felett (2,5+).
Azon mérkőzések száma vagy százalékos aránya, ahol az összes gól 2,5 (azaz 3, 4 vagy 5 gól) felett végződött.
1Club OlimpiaClub Olimpia
Club Olimpia

Club Olimpia

Paraguayi Division Profesional (Oszt. 1)

Liga Pozíció 2 / 12

Paraguay

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • W
  • D
  • D
2.09
Hazai
  • W
  • W
  • D
  • W
  • D
2.24
Vendég
  • W
  • W
  • W
  • W
  • D
1.94
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 63% 65% 61%
Átl. 2.37 2.71 2.06
Gólt szerzett 1.60 1.94 1.28
Kapott Gól 0.77 0.76 0.78
BTTS 49% 59% 39%
CS 40% 35% 44%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

532081711
  • D
  • D
  • W
  • W
  • W
2.20
80%20%20%40%
2Club NacionalClub Nacional
Club Nacional

Club Nacional

Paraguayi Division Profesional (Oszt. 1)

Liga Pozíció 4 / 12

Paraguay

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • D
  • D
  • W
1.81
Hazai
  • W
  • W
  • W
  • D
  • W
2.28
Vendég
  • D
  • W
  • L
  • W
  • D
1.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 47% 67% 28%
Átl. 2.28 2.33 2.22
Gólt szerzett 1.44 1.72 1.17
Kapott Gól 0.83 0.61 1.06
BTTS 56% 50% 61%
CS 39% 50% 28%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

532072511
  • W
  • D
  • D
  • W
  • W
2.20
60%0%40%20%
3Club Sportivo TrinidenseClub Sportivo Trinidense
Club Sportivo Trinidense

Club Sportivo Trinidense

Paraguayi Division Profesional (Oszt. 1)

Liga Pozíció 5 / 12

Paraguay

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • W
  • W
  • D
1.56
Hazai
  • L
  • L
  • L
  • W
  • W
1.78
Vendég
  • L
  • D
  • W
  • W
  • D
1.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 42% 50% 33%
Átl. 2.56 2.61 2.50
Gólt szerzett 1.50 1.61 1.39
Kapott Gól 1.06 1.00 1.11
BTTS 69% 67% 72%
CS 22% 22% 22%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

531196310
  • D
  • W
  • W
  • L
  • W
2.00
0%20%80%60%
4Club GuaraniClub Guarani
Club Guarani

Club Guarani

Paraguayi Division Profesional (Oszt. 1)

Liga Pozíció 6 / 12

Paraguay

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • W
  • D
  • D
1.42
Hazai
  • L
  • D
  • W
  • D
  • D
1.61
Vendég
  • D
  • D
  • W
  • W
  • D
1.22
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 33% 44% 22%
Átl. 2.17 2.39 1.94
Gólt szerzett 1.19 1.39 1.00
Kapott Gól 0.97 1.00 0.94
BTTS 50% 56% 44%
CS 39% 28% 50%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

52306429
  • D
  • D
  • W
  • W
  • D
1.80
40%0%60%20%
5Club LibertadClub Libertad
Club Libertad

Club Libertad

Paraguayi Division Profesional (Oszt. 1)

Liga Pozíció 3 / 12

Paraguay

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • L
  • W
  • D
1.61
Hazai
  • W
  • W
  • D
  • L
  • D
1.94
Vendég
  • W
  • D
  • L
  • W
  • W
1.28
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 47% 56% 39%
Átl. 2.75 2.89 2.61
Gólt szerzett 1.58 1.83 1.33
Kapott Gól 1.17 1.06 1.28
BTTS 50% 56% 44%
CS 28% 33% 22%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

52217528
  • D
  • W
  • L
  • D
  • W
1.60
20%20%60%40%
6Club Cerro PortenoClub Cerro Porteno
Club Cerro Porteno

Club Cerro Porteno

Paraguayi Division Profesional (Oszt. 1)

Liga Pozíció 7 / 12

Paraguay

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • L
  • L
  • W
1.66
Hazai
  • W
  • D
  • W
  • W
  • L
1.89
Vendég
  • L
  • W
  • D
  • L
  • W
1.41
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 49% 56% 41%
Átl. 2.31 1.89 2.76
Gólt szerzett 1.37 1.28 1.47
Kapott Gól 0.94 0.61 1.29
BTTS 43% 28% 59%
CS 43% 56% 29%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

52126517
  • W
  • L
  • L
  • W
  • D
1.40
40%20%40%40%
7Club 2 de MayoClub 2 de Mayo
Club 2 de Mayo

Club 2 de Mayo

Paraguayi Division Profesional (Oszt. 1)

Liga Pozíció 1 / 12

Paraguay

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • D
  • W
  • W
1.39
Hazai
  • W
  • D
  • D
  • L
  • W
1.33
Vendég
  • W
  • W
  • L
  • D
  • W
1.44
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 36% 33% 39%
Átl. 2.31 1.83 2.78
Gólt szerzett 0.97 0.89 1.06
Kapott Gól 1.33 0.94 1.72
BTTS 44% 39% 50%
CS 33% 39% 28%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

521257-27
  • W
  • W
  • D
  • L
  • L
1.40
40%40%20%40%
8Sportivo AmelianoSportivo Ameliano
Sportivo Ameliano

Sportivo Ameliano

Paraguayi Division Profesional (Oszt. 1)

Liga Pozíció 8 / 12

Paraguay

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • D
  • L
  • L
1.42
Hazai
  • W
  • W
  • L
  • W
  • L
1.50
Vendég
  • D
  • W
  • D
  • D
  • L
1.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 33% 39% 28%
Átl. 2.19 2.33 2.06
Gólt szerzett 1.17 1.28 1.06
Kapott Gól 1.03 1.06 1.00
BTTS 64% 50% 78%
CS 19% 33% 6%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

512245-15
  • L
  • L
  • D
  • D
  • W
1.00
20%20%60%20%
9Club Rubio NuClub Rubio Nu
Club Rubio Nu

Club Rubio Nu

Paraguayi Division Profesional (Oszt. 1)

Liga Pozíció 9 / 12

Paraguay

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • D
  • W
  • D
1.00
Hazai
  • D
  • W
  • L
  • D
  • D
1.06
Vendég
  • W
  • L
  • L
  • L
  • W
0.94
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 25% 22% 28%
Átl. 2.22 1.94 2.50
Gólt szerzett 0.83 0.94 0.72
Kapott Gól 1.39 1.00 1.78
BTTS 33% 39% 28%
CS 28% 33% 22%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

512245-15
  • D
  • W
  • D
  • L
  • L
1.00
20%60%40%40%
10Club Sportivo LuquenoClub Sportivo Luqueno
Club Sportivo Luqueno

Club Sportivo Luqueno

Paraguayi Division Profesional (Oszt. 1)

Liga Pozíció 10 / 12

Paraguay

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • L
  • L
  • L
0.92
Hazai
  • W
  • L
  • W
  • L
  • L
0.89
Vendég
  • W
  • L
  • D
  • L
  • L
0.94
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 25% 28% 22%
Átl. 2.72 2.89 2.56
Gólt szerzett 1.06 1.11 1.00
Kapott Gól 1.67 1.78 1.56
BTTS 58% 67% 50%
CS 11% 6% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5104310-73
  • L
  • L
  • L
  • W
  • L
0.60
20%60%20%60%
11Club Sportivo San LorenzoClub Sportivo San Lorenzo
Club Sportivo San Lorenzo

Club Sportivo San Lorenzo

Paraguayi Division Profesional (Oszt. 1)

Liga Pozíció 12 / 12

Paraguay

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • D
  • D
  • D
0.53
Hazai
  • L
  • L
  • L
  • D
  • D
0.67
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • L
  • D
0.39
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 8% 11% 6%
Átl. 2.31 2.22 2.39
Gólt szerzett 0.53 0.50 0.56
Kapott Gól 1.78 1.72 1.83
BTTS 39% 33% 44%
CS 17% 28% 6%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

503226-43
  • D
  • D
  • D
  • L
  • L
0.60
20%60%40%20%
12CD RecoletaCD Recoleta
CD Recoleta

CD Recoleta

Paraguayi Division Profesional (Oszt. 1)

Liga Pozíció 11 / 12

Paraguay

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
1.00
Hazai
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
1.39
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • D
  • L
0.61
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 28% 39% 17%
Átl. 3.00 3.17 2.83
Gólt szerzett 1.36 1.67 1.06
Kapott Gól 1.64 1.50 1.78
BTTS 69% 83% 56%
CS 14% 11% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

501427-51
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
0.20
20%60%40%40%

MElyik csapatok teljesítenek jól az utóbbi 5 űrlap alapján? - Űrlap útmutató

• Kiváló : Club Olimpia kivételesen jól teljesít az utolsó 5 meccsen szerzett meccsenkénti 2.2 pontjaival.

• Nagyon jó : Club Nacional ugyanazon a pályán van, mint Club Olimpia meccsenként átlagosan 2.2 ponttal az utóbbi 5 meccsen.

• Meglehetősen jó : Club Sportivo Trinidense a három legjobban teljesítő csapat 3 győzelemmel és 1 vereséggel az elmúlt 5 meccsen, és meccsenként átlagosan 2 ponttal.

HAZAI FORMA TÁBLÁZAT (Paraguayi Division Profesional)

# CsapatMP
Játszott Meccsek
W
Győzelem
D
Döntetlen
L
Vereség
GF
Gól Számára (GF).
A csapat által szerzett
gólok száma.
GA
Gól Ellen (GA).
A csapat kapott
góljainak száma.
GD
Gól különbség (GD).
Szerzett Gólok - Kapott Gólok
PtsUtolsó 6PPG
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
FTS
Nem sikerült pontot szerezni (FTS).
Azok a mérkőzések, ahol ennek a csapatnak nem sikerült gólt szereznie.
BTTS
Mindkét Csapat Szerzett Gólt (BTTS).
A legtöbb mérkőzést szerző csapatok listája, ahol mindkét csapat gólt szerzett. Csak a csapat hazai bajnokságának statisztikái futnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést kell ahhoz játszania, mielőtt minősül erre a BTTS táblázatra.
2,5 Felett
2,5 Felett (2,5+).
Azon mérkőzések száma vagy százalékos aránya, ahol az összes gól 2,5 (azaz 3, 4 vagy 5 gól) felett végződött.
1Club OlimpiaClub Olimpia
Club Olimpia

Club Olimpia

Paraguayi Division Profesional (Oszt. 1)

Liga Pozíció 2 / 12

Paraguay

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • W
  • D
  • D
2.09
Hazai
  • W
  • W
  • D
  • W
  • D
2.24
Vendég
  • W
  • W
  • W
  • W
  • D
1.94
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 63% 65% 61%
Átl. 2.37 2.71 2.06
Gólt szerzett 1.60 1.94 1.28
Kapott Gól 0.77 0.76 0.78
BTTS 49% 59% 39%
CS 40% 35% 44%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

64201441014
  • D
  • W
  • D
  • W
  • W
  • W
2.33
33%0%67%67%
2Club NacionalClub Nacional
Club Nacional

Club Nacional

Paraguayi Division Profesional (Oszt. 1)

Liga Pozíció 4 / 12

Paraguay

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • D
  • D
  • W
1.81
Hazai
  • W
  • W
  • W
  • D
  • W
2.28
Vendég
  • D
  • W
  • L
  • W
  • D
1.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 47% 67% 28%
Átl. 2.28 2.33 2.22
Gólt szerzett 1.44 1.72 1.17
Kapott Gól 0.83 0.61 1.06
BTTS 56% 50% 61%
CS 39% 50% 28%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6420101914
  • W
  • D
  • W
  • W
  • W
  • D
2.33
83%17%17%33%
3Club Cerro PortenoClub Cerro Porteno
Club Cerro Porteno

Club Cerro Porteno

Paraguayi Division Profesional (Oszt. 1)

Liga Pozíció 7 / 12

Paraguay

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • L
  • L
  • W
1.66
Hazai
  • W
  • D
  • W
  • W
  • L
1.89
Vendég
  • L
  • W
  • D
  • L
  • W
1.41
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 49% 56% 41%
Átl. 2.31 1.89 2.76
Gólt szerzett 1.37 1.28 1.47
Kapott Gól 0.94 0.61 1.29
BTTS 43% 28% 59%
CS 43% 56% 29%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

641173413
  • L
  • W
  • W
  • D
  • W
  • W
2.17
67%17%17%17%
4Club LibertadClub Libertad
Club Libertad

Club Libertad

Paraguayi Division Profesional (Oszt. 1)

Liga Pozíció 3 / 12

Paraguay

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • L
  • W
  • D
1.61
Hazai
  • W
  • W
  • D
  • L
  • D
1.94
Vendég
  • W
  • D
  • L
  • W
  • W
1.28
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 47% 56% 39%
Átl. 2.75 2.89 2.61
Gólt szerzett 1.58 1.83 1.33
Kapott Gól 1.17 1.06 1.28
BTTS 50% 56% 44%
CS 28% 33% 22%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6321107311
  • D
  • L
  • D
  • W
  • W
  • W
1.83
17%17%67%50%
5Club 2 de MayoClub 2 de Mayo
Club 2 de Mayo

Club 2 de Mayo

Paraguayi Division Profesional (Oszt. 1)

Liga Pozíció 1 / 12

Paraguay

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • D
  • W
  • W
1.39
Hazai
  • W
  • D
  • D
  • L
  • W
1.33
Vendég
  • W
  • W
  • L
  • D
  • W
1.44
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 36% 33% 39%
Átl. 2.31 1.83 2.78
Gólt szerzett 0.97 0.89 1.06
Kapott Gól 1.33 0.94 1.72
BTTS 44% 39% 50%
CS 33% 39% 28%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

632165111
  • W
  • L
  • D
  • D
  • W
  • W
1.83
50%33%33%33%
6Sportivo AmelianoSportivo Ameliano
Sportivo Ameliano

Sportivo Ameliano

Paraguayi Division Profesional (Oszt. 1)

Liga Pozíció 8 / 12

Paraguay

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • D
  • L
  • L
1.42
Hazai
  • W
  • W
  • L
  • W
  • L
1.50
Vendég
  • D
  • W
  • D
  • D
  • L
1.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 33% 39% 28%
Átl. 2.19 2.33 2.06
Gólt szerzett 1.17 1.28 1.06
Kapott Gól 1.03 1.06 1.00
BTTS 64% 50% 78%
CS 19% 33% 6%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

631277010
  • L
  • W
  • L
  • W
  • W
  • D
1.67
33%17%50%50%
7Club GuaraniClub Guarani
Club Guarani

Club Guarani

Paraguayi Division Profesional (Oszt. 1)

Liga Pozíció 6 / 12

Paraguay

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • W
  • D
  • D
1.42
Hazai
  • L
  • D
  • W
  • D
  • D
1.61
Vendég
  • D
  • D
  • W
  • W
  • D
1.22
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 33% 44% 22%
Átl. 2.17 2.39 1.94
Gólt szerzett 1.19 1.39 1.00
Kapott Gól 0.97 1.00 0.94
BTTS 50% 56% 44%
CS 39% 28% 50%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

62319729
  • D
  • D
  • W
  • D
  • L
  • W
1.50
17%0%83%33%
8Club Sportivo TrinidenseClub Sportivo Trinidense
Club Sportivo Trinidense

Club Sportivo Trinidense

Paraguayi Division Profesional (Oszt. 1)

Liga Pozíció 5 / 12

Paraguay

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • W
  • W
  • D
1.56
Hazai
  • L
  • L
  • L
  • W
  • W
1.78
Vendég
  • L
  • D
  • W
  • W
  • D
1.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 42% 50% 33%
Átl. 2.56 2.61 2.50
Gólt szerzett 1.50 1.61 1.39
Kapott Gól 1.06 1.00 1.11
BTTS 69% 67% 72%
CS 22% 22% 22%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

621378-17
  • W
  • W
  • L
  • L
  • L
  • D
1.17
0%33%67%50%
9Club Rubio NuClub Rubio Nu
Club Rubio Nu

Club Rubio Nu

Paraguayi Division Profesional (Oszt. 1)

Liga Pozíció 9 / 12

Paraguay

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • D
  • W
  • D
1.00
Hazai
  • D
  • W
  • L
  • D
  • D
1.06
Vendég
  • W
  • L
  • L
  • L
  • W
0.94
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 25% 22% 28%
Átl. 2.22 1.94 2.50
Gólt szerzett 0.83 0.94 0.72
Kapott Gól 1.39 1.00 1.78
BTTS 33% 39% 28%
CS 28% 33% 22%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

613267-16
  • D
  • D
  • L
  • W
  • D
  • L
1.00
33%50%50%50%
10Club Sportivo LuquenoClub Sportivo Luqueno
Club Sportivo Luqueno

Club Sportivo Luqueno

Paraguayi Division Profesional (Oszt. 1)

Liga Pozíció 10 / 12

Paraguay

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • L
  • L
  • L
0.92
Hazai
  • W
  • L
  • W
  • L
  • L
0.89
Vendég
  • W
  • L
  • D
  • L
  • L
0.94
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 25% 28% 22%
Átl. 2.72 2.89 2.56
Gólt szerzett 1.06 1.11 1.00
Kapott Gól 1.67 1.78 1.56
BTTS 58% 67% 50%
CS 11% 6% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

620459-46
  • L
  • L
  • W
  • L
  • W
  • L
1.00
17%33%50%67%
11CD RecoletaCD Recoleta
CD Recoleta

CD Recoleta

Paraguayi Division Profesional (Oszt. 1)

Liga Pozíció 11 / 12

Paraguay

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
1.00
Hazai
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
1.39
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • D
  • L
0.61
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 28% 39% 17%
Átl. 3.00 3.17 2.83
Gólt szerzett 1.36 1.67 1.06
Kapott Gól 1.64 1.50 1.78
BTTS 69% 83% 56%
CS 14% 11% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6105814-63
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
  • W
0.50
0%0%100%100%
12Club Sportivo San LorenzoClub Sportivo San Lorenzo
Club Sportivo San Lorenzo

Club Sportivo San Lorenzo

Paraguayi Division Profesional (Oszt. 1)

Liga Pozíció 12 / 12

Paraguay

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • D
  • D
  • D
0.53
Hazai
  • L
  • L
  • L
  • D
  • D
0.67
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • L
  • D
0.39
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 8% 11% 6%
Átl. 2.31 2.22 2.39
Gólt szerzett 0.53 0.50 0.56
Kapott Gól 1.78 1.72 1.83
BTTS 39% 33% 44%
CS 17% 28% 6%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6024211-92
  • D
  • D
  • L
  • L
  • L
  • L
0.33
17%67%33%50%

Melyik csapatnak vannak a Legjobb és a Legrosszabb Formái?

• A Club Olimpia a legjobb teljesítményt nyújtotta hazai stadionjában (Estadio Manuel Ferreira) with 0 vesztességgel és 4 az elmúlt 6 hazai mérkőzésen. A meccsenkénti átlagpontjaik a legmagasabbak az összes többi klub között a 2.33-vel.

• Club Nacional kiváló teljesítményt nyújtott hazai stadionjában (Estadio Arsenio Erico). 4 győzelemmel, 2 döntetlennel, és 0 vereséggel. Formájuk alapján a 2. helyre kerültek a Paraguayi Division Profesional hazai formatáblázatban. A meccsenkénti átlagos pontok száma 2.33, ami majdnem olyan jó, mint a Club Olimpia.

• A CD Recoleta teljesítménye színvonaltalan volt a hazai stadionjában (). CD Recoleta mindössze 1 győzelmet tudott aratni a legutóbbi 6 mérkőzésen, amelyet a saját stadionban () játszottak. A meccsenkénti átlagpontjaik 0.5, amivel a 2. legrosszabbul teljesítő csapat a Paraguayi Division Profesional hazai pályán.

• Elszomorító, egyszerűen csak elszomorító. Club Sportivo San Lorenzo hazai teljesítménye borzasztó. 0 győzelemmel, 2 döntetlennel, 4 vereséggel, és csak az utolsó 6 hazai meccsükön szerzett meccsenkénti 0.33 pontok, a Club Sportivo San Lorenzo egyszerűen nem jelenik meg a hazai meccseken.

IDEGEN FORMA TÁBLÁZAT (Paraguayi Division Profesional)

# CsapatMP
Játszott Meccsek
W
Győzelem
D
Döntetlen
L
Vereség
GF
Gól Számára (GF).
A csapat által szerzett
gólok száma.
GA
Gól Ellen (GA).
A csapat kapott
góljainak száma.
GD
Gól különbség (GD).
Szerzett Gólok - Kapott Gólok
PtsUtolsó 6PPG
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
FTS
Nem sikerült pontot szerezni (FTS).
Azok a mérkőzések, ahol ennek a csapatnak nem sikerült gólt szereznie.
BTTS
Mindkét Csapat Szerzett Gólt (BTTS).
A legtöbb mérkőzést szerző csapatok listája, ahol mindkét csapat gólt szerzett. Csak a csapat hazai bajnokságának statisztikái futnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést kell ahhoz játszania, mielőtt minősül erre a BTTS táblázatra.
2,5 Felett
2,5 Felett (2,5+).
Azon mérkőzések száma vagy százalékos aránya, ahol az összes gól 2,5 (azaz 3, 4 vagy 5 gól) felett végződött.
1Club OlimpiaClub Olimpia
Club Olimpia

Club Olimpia

Paraguayi Division Profesional (Oszt. 1)

Liga Pozíció 2 / 12

Paraguay

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • W
  • D
  • D
2.09
Hazai
  • W
  • W
  • D
  • W
  • D
2.24
Vendég
  • W
  • W
  • W
  • W
  • D
1.94
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 63% 65% 61%
Átl. 2.37 2.71 2.06
Gólt szerzett 1.60 1.94 1.28
Kapott Gól 0.77 0.76 0.78
BTTS 49% 59% 39%
CS 40% 35% 44%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

641183513
  • D
  • W
  • W
  • W
  • W
  • L
2.17
50%33%33%50%
2Club 2 de MayoClub 2 de Mayo
Club 2 de Mayo

Club 2 de Mayo

Paraguayi Division Profesional (Oszt. 1)

Liga Pozíció 1 / 12

Paraguay

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • D
  • W
  • W
1.39
Hazai
  • W
  • D
  • D
  • L
  • W
1.33
Vendég
  • W
  • W
  • L
  • D
  • W
1.44
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 36% 33% 39%
Átl. 2.31 1.83 2.78
Gólt szerzett 0.97 0.89 1.06
Kapott Gól 1.33 0.94 1.72
BTTS 44% 39% 50%
CS 33% 39% 28%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

641197213
  • W
  • D
  • L
  • W
  • W
  • W
2.17
33%17%50%67%
3Club Sportivo TrinidenseClub Sportivo Trinidense
Club Sportivo Trinidense

Club Sportivo Trinidense

Paraguayi Division Profesional (Oszt. 1)

Liga Pozíció 5 / 12

Paraguay

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • W
  • W
  • D
1.56
Hazai
  • L
  • L
  • L
  • W
  • W
1.78
Vendég
  • L
  • D
  • W
  • W
  • D
1.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 42% 50% 33%
Átl. 2.56 2.61 2.50
Gólt szerzett 1.50 1.61 1.39
Kapott Gól 1.06 1.00 1.11
BTTS 69% 67% 72%
CS 22% 22% 22%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6321125711
  • D
  • W
  • W
  • D
  • L
  • W
1.83
33%17%67%67%
4Club LibertadClub Libertad
Club Libertad

Club Libertad

Paraguayi Division Profesional (Oszt. 1)

Liga Pozíció 3 / 12

Paraguay

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • L
  • W
  • D
1.61
Hazai
  • W
  • W
  • D
  • L
  • D
1.94
Vendég
  • W
  • D
  • L
  • W
  • W
1.28
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 47% 56% 39%
Átl. 2.75 2.89 2.61
Gólt szerzett 1.58 1.83 1.33
Kapott Gól 1.17 1.06 1.28
BTTS 50% 56% 44%
CS 28% 33% 22%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

631288010
  • W
  • W
  • L
  • D
  • W
  • L
1.67
17%17%67%67%
5Club GuaraniClub Guarani
Club Guarani

Club Guarani

Paraguayi Division Profesional (Oszt. 1)

Liga Pozíció 6 / 12

Paraguay

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • W
  • D
  • D
1.42
Hazai
  • L
  • D
  • W
  • D
  • D
1.61
Vendég
  • D
  • D
  • W
  • W
  • D
1.22
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 33% 44% 22%
Átl. 2.17 2.39 1.94
Gólt szerzett 1.19 1.39 1.00
Kapott Gól 0.97 1.00 0.94
BTTS 50% 56% 44%
CS 39% 28% 50%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

624053210
  • D
  • W
  • W
  • D
  • D
  • D
1.67
67%33%33%17%
6Club NacionalClub Nacional
Club Nacional

Club Nacional

Paraguayi Division Profesional (Oszt. 1)

Liga Pozíció 4 / 12

Paraguay

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • D
  • D
  • W
1.81
Hazai
  • W
  • W
  • W
  • D
  • W
2.28
Vendég
  • D
  • W
  • L
  • W
  • D
1.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 47% 67% 28%
Átl. 2.28 2.33 2.22
Gólt szerzett 1.44 1.72 1.17
Kapott Gól 0.83 0.61 1.06
BTTS 56% 50% 61%
CS 39% 50% 28%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

62228628
  • D
  • W
  • L
  • W
  • D
  • L
1.33
33%17%50%33%
7Club Cerro PortenoClub Cerro Porteno
Club Cerro Porteno

Club Cerro Porteno

Paraguayi Division Profesional (Oszt. 1)

Liga Pozíció 7 / 12

Paraguay

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • L
  • L
  • W
1.66
Hazai
  • W
  • D
  • W
  • W
  • L
1.89
Vendég
  • L
  • W
  • D
  • L
  • W
1.41
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 49% 56% 41%
Átl. 2.31 1.89 2.76
Gólt szerzett 1.37 1.28 1.47
Kapott Gól 0.94 0.61 1.29
BTTS 43% 28% 59%
CS 43% 56% 29%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

62139727
  • W
  • L
  • D
  • W
  • L
  • L
1.17
17%17%67%67%
8Sportivo AmelianoSportivo Ameliano
Sportivo Ameliano

Sportivo Ameliano

Paraguayi Division Profesional (Oszt. 1)

Liga Pozíció 8 / 12

Paraguay

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • D
  • L
  • L
1.42
Hazai
  • W
  • W
  • L
  • W
  • L
1.50
Vendég
  • D
  • W
  • D
  • D
  • L
1.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 33% 39% 28%
Átl. 2.19 2.33 2.06
Gólt szerzett 1.17 1.28 1.06
Kapott Gól 1.03 1.06 1.00
BTTS 64% 50% 78%
CS 19% 33% 6%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

613267-16
  • L
  • D
  • D
  • W
  • D
  • L
1.00
0%17%83%33%
9Club Rubio NuClub Rubio Nu
Club Rubio Nu

Club Rubio Nu

Paraguayi Division Profesional (Oszt. 1)

Liga Pozíció 9 / 12

Paraguay

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • D
  • W
  • D
1.00
Hazai
  • D
  • W
  • L
  • D
  • D
1.06
Vendég
  • W
  • L
  • L
  • L
  • W
0.94
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 25% 22% 28%
Átl. 2.22 1.94 2.50
Gólt szerzett 0.83 0.94 0.72
Kapott Gól 1.39 1.00 1.78
BTTS 33% 39% 28%
CS 28% 33% 22%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6204815-76
  • W
  • L
  • L
  • L
  • W
  • L
1.00
0%33%67%83%
10Club Sportivo LuquenoClub Sportivo Luqueno
Club Sportivo Luqueno

Club Sportivo Luqueno

Paraguayi Division Profesional (Oszt. 1)

Liga Pozíció 10 / 12

Paraguay

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • L
  • L
  • L
0.92
Hazai
  • W
  • L
  • W
  • L
  • L
0.89
Vendég
  • W
  • L
  • D
  • L
  • L
0.94
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 25% 28% 22%
Átl. 2.72 2.89 2.56
Gólt szerzett 1.06 1.11 1.00
Kapott Gól 1.67 1.78 1.56
BTTS 58% 67% 50%
CS 11% 6% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6114613-74
  • L
  • L
  • D
  • L
  • W
  • L
0.67
17%50%33%67%
11CD RecoletaCD Recoleta
CD Recoleta

CD Recoleta

Paraguayi Division Profesional (Oszt. 1)

Liga Pozíció 11 / 12

Paraguay

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
1.00
Hazai
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
1.39
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • D
  • L
0.61
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 28% 39% 17%
Átl. 3.00 3.17 2.83
Gólt szerzett 1.36 1.67 1.06
Kapott Gól 1.64 1.50 1.78
BTTS 69% 83% 56%
CS 14% 11% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

611448-44
  • L
  • D
  • L
  • L
  • L
  • W
0.67
17%67%33%33%
12Club Sportivo San LorenzoClub Sportivo San Lorenzo
Club Sportivo San Lorenzo

Club Sportivo San Lorenzo

Paraguayi Division Profesional (Oszt. 1)

Liga Pozíció 12 / 12

Paraguay

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • D
  • D
  • D
0.53
Hazai
  • L
  • L
  • L
  • D
  • D
0.67
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • L
  • D
0.39
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 8% 11% 6%
Átl. 2.31 2.22 2.39
Gólt szerzett 0.53 0.50 0.56
Kapott Gól 1.78 1.72 1.83
BTTS 39% 33% 44%
CS 17% 28% 6%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6015210-81
  • D
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.17
0%67%33%33%

Melyik csapatnak van a Legjobb és Lagrosszabb Formái Idegenben?

• Club Olimpia hihetetlenül jól fut az idegenbeli meccseken. A legutóbbi 6 idegenben lejátszott mérkőzésükön sikerült 4 győzelmet szerezniük. A Club Olimpia rendelkezik a legmagasabb pontszámmal, 13 ponttal, amivel a legjobb teljesítményt nyújtják indegenben a Paraguayi Division Profesional ligában.

• Club Sportivo San Lorenzo kiábrándítóan fut az idegenbeli meccseken. Továbbra is ők nyújtják a legrosszabb teljesítményt 0 győzelemmel az elmúlt 6 idegenbeli mérkőzésen, ami meglehetősen kedvezőtlen a klub és szurkolói számára.

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
●Hamarosan
●Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.