Döntetlen - 3. Division Group 2

# CsapatMP
Játszott Meccsek
DöntetlenDöntetlen %Hazai DöntetlenVendég Döntetlen
1NTNUI FotballNTNUI Fotball
NTNUI Fotball

NTNUI Fotball

3. Division Group 2 (Oszt. 4)

Liga Pozíció 11 / 14

Norvégia

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • L
  • D
  • L
  • W
1.06
Hazai
  • W
  • W
  • L
  • D
  • W
1.33
Vendég
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
0.75
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 24% 33% 13%
Átl. 3.35 3.00 3.75
Gólt szerzett 1.29 1.33 1.25
Kapott Gól 2.06 1.67 2.50
BTTS 59% 56% 63%
CS 24% 33% 13%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

17635%33%38%
2Melhus IdrettslagMelhus Idrettslag
Melhus Idrettslag

Melhus Idrettslag

3. Division Group 2 (Oszt. 4)

Liga Pozíció 3 / 14

Norvégia

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • W
  • W
  • L
1.88
Hazai
  • W
  • D
  • W
  • W
  • L
1.88
Vendég
  • W
  • L
  • L
  • D
  • W
1.89
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 53% 50% 56%
Átl. 3.82 4.13 3.56
Gólt szerzett 2.53 2.88 2.22
Kapott Gól 1.29 1.25 1.33
BTTS 65% 50% 78%
CS 29% 38% 22%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

17529%38%22%
3Ranheim Fotball IIRanheim Fotball II
Ranheim Fotball II

Ranheim Fotball II

3. Division Group 2 (Oszt. 4)

Liga Pozíció 10 / 14

Norvégia

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • L
  • L
  • D
1.18
Hazai
  • D
  • D
  • W
  • W
  • D
1.78
Vendég
  • L
  • W
  • L
  • L
  • L
0.50
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 29% 44% 13%
Átl. 5.94 5.67 6.25
Gólt szerzett 2.53 3.22 1.75
Kapott Gól 3.41 2.44 4.50
BTTS 82% 100% 63%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

17529%44%13%
4Byasen ToppfotballByasen Toppfotball
Byasen Toppfotball

Byasen Toppfotball

3. Division Group 2 (Oszt. 4)

Liga Pozíció 7 / 14

Norvégia

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • L
  • D
  • D
  • W
1.47
Hazai
  • L
  • W
  • W
  • L
  • D
1.63
Vendég
  • L
  • L
  • D
  • D
  • W
1.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 41% 50% 33%
Átl. 4.00 3.00 4.89
Gólt szerzett 1.94 1.50 2.33
Kapott Gól 2.06 1.50 2.56
BTTS 71% 63% 78%
CS 12% 13% 11%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

17424%13%33%
5Molde FK IIMolde FK II
Molde FK II

Molde FK II

3. Division Group 2 (Oszt. 4)

Liga Pozíció 8 / 14

Norvégia

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • L
  • W
  • W
  • L
1.29
Hazai
  • W
  • L
  • D
  • W
  • W
1.88
Vendég
  • L
  • L
  • W
  • L
  • L
0.78
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 35% 50% 22%
Átl. 5.76 6.75 4.89
Gólt szerzett 2.76 3.88 1.78
Kapott Gól 3.00 2.88 3.11
BTTS 65% 88% 44%
CS 12% 13% 11%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

17424%38%11%
6Rosenborg BK IIRosenborg BK II
Rosenborg BK II

Rosenborg BK II

3. Division Group 2 (Oszt. 4)

Liga Pozíció 5 / 14

Norvégia

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • W
  • L
  • L
1.47
Hazai
  • W
  • W
  • D
  • W
  • L
1.89
Vendég
  • L
  • D
  • D
  • W
  • L
1.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 41% 56% 25%
Átl. 3.71 3.89 3.50
Gólt szerzett 2.06 2.78 1.25
Kapott Gól 1.65 1.11 2.25
BTTS 65% 56% 75%
CS 18% 33% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

17424%22%25%
7SpjelkavikSpjelkavik
Spjelkavik

Spjelkavik

3. Division Group 2 (Oszt. 4)

Liga Pozíció 6 / 14

Norvégia

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • L
  • W
  • W
1.47
Hazai
  • W
  • L
  • W
  • L
  • W
1.33
Vendég
  • L
  • W
  • L
  • W
  • W
1.63
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 41% 33% 50%
Átl. 3.88 3.33 4.50
Gólt szerzett 2.00 1.67 2.38
Kapott Gól 1.88 1.67 2.13
BTTS 71% 56% 88%
CS 18% 22% 13%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

17424%33%13%
8Strindheim TFStrindheim TF
Strindheim TF

Strindheim TF

3. Division Group 2 (Oszt. 4)

Liga Pozíció 2 / 14

Norvégia

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • W
  • W
  • W
1.94
Hazai
  • W
  • L
  • W
  • W
  • W
2.25
Vendég
  • L
  • W
  • D
  • W
  • W
1.67
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 59% 75% 44%
Átl. 4.06 4.13 4.00
Gólt szerzett 2.47 2.63 2.33
Kapott Gól 1.59 1.50 1.67
BTTS 76% 75% 78%
CS 24% 25% 22%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

17318%0%33%
9Sportsklubben HerdSportsklubben Herd
Sportsklubben Herd

Sportsklubben Herd

3. Division Group 2 (Oszt. 4)

Liga Pozíció 4 / 14

Norvégia

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • L
  • W
  • L
1.59
Hazai
  • L
  • W
  • D
  • L
  • W
1.75
Vendég
  • D
  • W
  • L
  • L
  • L
1.44
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 47% 50% 44%
Átl. 3.94 4.25 3.67
Gólt szerzett 2.41 3.00 1.89
Kapott Gól 1.53 1.25 1.78
BTTS 59% 50% 67%
CS 18% 25% 11%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

17318%25%11%
10Orkla FKOrkla FK
Orkla FK

Orkla FK

3. Division Group 2 (Oszt. 4)

Liga Pozíció 13 / 14

Norvégia

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • L
  • L
  • D
0.88
Hazai
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.78
Vendég
  • D
  • W
  • L
  • L
  • D
1.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 24% 22% 25%
Átl. 4.82 4.78 4.88
Gólt szerzett 1.88 1.78 2.00
Kapott Gól 2.94 3.00 2.88
BTTS 76% 89% 63%
CS 6% 0% 13%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

17318%11%25%
11Volda TI FotballVolda TI Fotball
Volda TI Fotball

Volda TI Fotball

3. Division Group 2 (Oszt. 4)

Liga Pozíció 1 / 14

Norvégia

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • W
  • D
  • W
2.12
Hazai
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2.33
Vendég
  • D
  • W
  • W
  • W
  • D
1.88
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 65% 78% 50%
Átl. 3.76 4.78 2.63
Gólt szerzett 2.71 3.56 1.75
Kapott Gól 1.06 1.22 0.88
BTTS 47% 44% 50%
CS 47% 44% 50%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

17318%0%38%
12FK Kvik TrondheimFK Kvik Trondheim
FK Kvik Trondheim

FK Kvik Trondheim

3. Division Group 2 (Oszt. 4)

Liga Pozíció 9 / 14

Norvégia

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • D
  • L
  • W
  • L
1.24
Hazai
  • D
  • L
  • L
  • D
  • W
1.22
Vendég
  • W
  • L
  • D
  • L
  • L
1.25
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 35% 33% 38%
Átl. 4.29 3.67 5.00
Gólt szerzett 1.82 1.67 2.00
Kapott Gól 2.47 2.00 3.00
BTTS 71% 89% 50%
CS 12% 0% 25%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

17318%22%13%
13Nardo FKNardo FK
Nardo FK

Nardo FK

3. Division Group 2 (Oszt. 4)

Liga Pozíció 14 / 14

Norvégia

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • W
  • L
  • L
0.88
Hazai
  • L
  • D
  • W
  • W
  • L
1.63
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.13
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 25% 50% 0%
Átl. 4.19 3.50 4.88
Gólt szerzett 1.81 2.13 1.50
Kapott Gól 2.38 1.38 3.38
BTTS 69% 50% 88%
CS 19% 38% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

16213%13%13%
14Aalesunds FK IIAalesunds FK II
Aalesunds FK II

Aalesunds FK II

3. Division Group 2 (Oszt. 4)

Liga Pozíció 12 / 14

Norvégia

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • L
  • W
  • L
1.00
Hazai
  • L
  • W
  • L
  • W
  • W
1.29
Vendég
  • W
  • W
  • L
  • L
  • L
0.78
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 31% 43% 22%
Átl. 4.63 5.57 3.89
Gólt szerzett 1.81 2.43 1.33
Kapott Gól 2.81 3.14 2.56
BTTS 63% 71% 56%
CS 19% 14% 22%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

1616%0%11%

Hány döntetlen játék volt a 3. Division Group 2 ligában ebben a szezonban?

A 3. Division Group 2 meccseinek a 21% százaléka végződött döntetlennel a 2026 szezonban. Ami azt jelenti, hogy a 118 lejátszott mérkőzés közül, 25 végződött döntetlennel.

Melyik 3. Division Group 2 csapat játssza a legtöbb döntetlent?

A NTNUI Fotball a legtöbb döntetlent elérő csapat ebben a szezonban a 3. Division Group 2-ban, 6 döntetlennel 17 mérkőzésból. Ez azt jelenti, hogy a 3. Division Group 2 meccseinek 35% százaléka végződött döntetlennel. És a Melhus Idrettslag a 2. legtöbb döntetlent szerző csapat – 5 meccs végződött döntetlennel a 17 meccsből. A döntetlen lista többi része a következőképpen alakul: Ranheim Fotball II (17 mérkőzésből 5 döntetlen), Byasen Toppfotball (17 mérkőzésből 4 döntetlen) és Molde FK II (17 mérkőzésből 4 döntetlen).
A liga legjobbjai táblázatban olyan csapatok, mint a Volda TI Fotball, 18% százalékos döntetlennel zárt (3 döntetlen az 17 meccsekből). Ha a/az Volda TI Fotball ezeket a döntetleneket győzelemmel végezte volna, akkor 6 ponttal többet szerzett volna a bajnokságban.

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
Hamarosan
Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.