Kapott gólok - Super League

# CsapatMP
Játszott Meccsek
Kapott GólokHazaiVendégHazai előny
1Butwal Lumbini FCButwal Lumbini FC
Butwal Lumbini FC

Butwal Lumbini FC

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 7 / 7

Nepál

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.17
Hazai
  • D
  • L
  • L
0.33
Vendég
  • L
  • L
  • L
0.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 0% 0% 0%
Átl. 1.83 2.33 1.33
Gólt szerzett 0.17 0.33 0.00
Kapott Gól 1.67 2.00 1.33
BTTS 17% 33% 0%
CS 17% 33% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6101.67
Kapott Gól / mérkőzés
2.00 / mérkőzés1.33 / mérkőzés-20%
2FC ChitwanFC Chitwan
FC Chitwan

FC Chitwan

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 3 / 7

Nepál

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • L
  • L
  • W
  • L
1.43
Hazai
  • W
  • W
  • L
  • L
1.50
Vendég
  • D
  • L
  • W
1.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 43% 50% 33%
Átl. 2.43 2.25 2.67
Gólt szerzett 1.14 1.00 1.33
Kapott Gól 1.29 1.25 1.33
BTTS 43% 25% 67%
CS 29% 50% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

791.29
Kapott Gól / mérkőzés
1.25 / mérkőzés1.33 / mérkőzés+3%
3Kathmandu RayZers FCKathmandu RayZers FC
Kathmandu RayZers FC

Kathmandu RayZers FC

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 5 / 7

Nepál

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • L
  • W
  • L
  • W
1.33
Hazai
  • W
  • L
  • W
2.00
Vendég
  • D
  • D
  • L
0.67
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 33% 67% 0%
Átl. 2.17 2.33 2.00
Gólt szerzett 1.00 1.33 0.67
Kapott Gól 1.17 1.00 1.33
BTTS 33% 33% 33%
CS 50% 67% 33%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

671.17
Kapott Gól / mérkőzés
1.00 / mérkőzés1.33 / mérkőzés+15%
4Dhangadhi FCDhangadhi FC
Dhangadhi FC

Dhangadhi FC

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 2 / 7

Nepál

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • L
  • L
  • L
1.38
Hazai
  • D
  • W
  • L
1.33
Vendég
  • W
  • D
  • W
  • L
  • L
1.40
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 38% 33% 40%
Átl. 2.25 1.67 2.60
Gólt szerzett 1.25 0.67 1.60
Kapott Gól 1.00 1.00 1.00
BTTS 50% 33% 60%
CS 38% 67% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

881.00
Kapott Gól / mérkőzés
1.00 / mérkőzés1.00 / mérkőzés0%
5Lalitpur City FCLalitpur City FC
Lalitpur City FC

Lalitpur City FC

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 1 / 7

Nepál

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • D
  • W
  • W
2.25
Hazai
  • D
  • W
  • D
  • W
  • W
2.20
Vendég
  • D
  • W
  • W
2.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 63% 60% 67%
Átl. 2.75 3.40 1.67
Gólt szerzett 1.75 2.00 1.33
Kapott Gól 1.00 1.40 0.33
BTTS 75% 100% 33%
CS 25% 0% 67%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

881.00
Kapott Gól / mérkőzés
1.40 / mérkőzés0.33 / mérkőzés-40%
6Pokhara ThundersPokhara Thunders
Pokhara Thunders

Pokhara Thunders

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 4 / 7

Nepál

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • W
  • W
  • L
1.56
Hazai
  • W
  • D
  • W
  • W
2.50
Vendég
  • L
  • L
  • D
  • W
  • L
0.80
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 44% 75% 20%
Átl. 2.22 1.25 3.00
Gólt szerzett 1.33 1.25 1.40
Kapott Gól 0.89 0.00 1.60
BTTS 33% 0% 60%
CS 56% 100% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

980.89
Kapott Gól / mérkőzés
0.00 / mérkőzés1.60 / mérkőzés+100%
7Jhapa FCJhapa FC
Jhapa FC

Jhapa FC

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 6 / 7

Nepál

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • D
  • D
  • L
  • D
0.83
Hazai
  • D
  • D
  • D
1.00
Vendég
  • D
  • L
  • D
0.67
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 0% 0% 0%
Átl. 1.17 1.33 1.00
Gólt szerzett 0.50 0.67 0.33
Kapott Gól 0.67 0.67 0.67
BTTS 50% 67% 33%
CS 33% 33% 33%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

640.67
Kapott Gól / mérkőzés
0.67 / mérkőzés0.67 / mérkőzés0%

Hazai / Kapott Gól (Super League)

# CsapatMP
Játszott Meccsek
Hazai
Kapott Gól
1Butwal Lumbini FCButwal Lumbini FC
Butwal Lumbini FC

Butwal Lumbini FC

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 7 / 7

Nepál

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.17
Hazai
  • D
  • L
  • L
0.33
Vendég
  • L
  • L
  • L
0.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 0% 0% 0%
Átl. 1.83 2.33 1.33
Gólt szerzett 0.17 0.33 0.00
Kapott Gól 1.67 2.00 1.33
BTTS 17% 33% 0%
CS 17% 33% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

362.00 / mérkőzés
2Lalitpur City FCLalitpur City FC
Lalitpur City FC

Lalitpur City FC

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 1 / 7

Nepál

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • D
  • W
  • W
2.25
Hazai
  • D
  • W
  • D
  • W
  • W
2.20
Vendég
  • D
  • W
  • W
2.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 63% 60% 67%
Átl. 2.75 3.40 1.67
Gólt szerzett 1.75 2.00 1.33
Kapott Gól 1.00 1.40 0.33
BTTS 75% 100% 33%
CS 25% 0% 67%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

571.40 / mérkőzés
3FC ChitwanFC Chitwan
FC Chitwan

FC Chitwan

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 3 / 7

Nepál

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • L
  • L
  • W
  • L
1.43
Hazai
  • W
  • W
  • L
  • L
1.50
Vendég
  • D
  • L
  • W
1.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 43% 50% 33%
Átl. 2.43 2.25 2.67
Gólt szerzett 1.14 1.00 1.33
Kapott Gól 1.29 1.25 1.33
BTTS 43% 25% 67%
CS 29% 50% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

451.25 / mérkőzés
4Kathmandu RayZers FCKathmandu RayZers FC
Kathmandu RayZers FC

Kathmandu RayZers FC

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 5 / 7

Nepál

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • L
  • W
  • L
  • W
1.33
Hazai
  • W
  • L
  • W
2.00
Vendég
  • D
  • D
  • L
0.67
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 33% 67% 0%
Átl. 2.17 2.33 2.00
Gólt szerzett 1.00 1.33 0.67
Kapott Gól 1.17 1.00 1.33
BTTS 33% 33% 33%
CS 50% 67% 33%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

331.00 / mérkőzés
5Dhangadhi FCDhangadhi FC
Dhangadhi FC

Dhangadhi FC

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 2 / 7

Nepál

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • L
  • L
  • L
1.38
Hazai
  • D
  • W
  • L
1.33
Vendég
  • W
  • D
  • W
  • L
  • L
1.40
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 38% 33% 40%
Átl. 2.25 1.67 2.60
Gólt szerzett 1.25 0.67 1.60
Kapott Gól 1.00 1.00 1.00
BTTS 50% 33% 60%
CS 38% 67% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

331.00 / mérkőzés
6Jhapa FCJhapa FC
Jhapa FC

Jhapa FC

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 6 / 7

Nepál

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • D
  • D
  • L
  • D
0.83
Hazai
  • D
  • D
  • D
1.00
Vendég
  • D
  • L
  • D
0.67
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 0% 0% 0%
Átl. 1.17 1.33 1.00
Gólt szerzett 0.50 0.67 0.33
Kapott Gól 0.67 0.67 0.67
BTTS 50% 67% 33%
CS 33% 33% 33%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

320.67 / mérkőzés
7Pokhara ThundersPokhara Thunders
Pokhara Thunders

Pokhara Thunders

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 4 / 7

Nepál

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • W
  • W
  • L
1.56
Hazai
  • W
  • D
  • W
  • W
2.50
Vendég
  • L
  • L
  • D
  • W
  • L
0.80
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 44% 75% 20%
Átl. 2.22 1.25 3.00
Gólt szerzett 1.33 1.25 1.40
Kapott Gól 0.89 0.00 1.60
BTTS 33% 0% 60%
CS 56% 100% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

400.00 / mérkőzés

Vendég / Kapott Gól (Super League)

# CsapatMP
Játszott Meccsek
Vendég
Kapott Gól
1Pokhara ThundersPokhara Thunders
Pokhara Thunders

Pokhara Thunders

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 4 / 7

Nepál

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • W
  • W
  • L
1.56
Hazai
  • W
  • D
  • W
  • W
2.50
Vendég
  • L
  • L
  • D
  • W
  • L
0.80
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 44% 75% 20%
Átl. 2.22 1.25 3.00
Gólt szerzett 1.33 1.25 1.40
Kapott Gól 0.89 0.00 1.60
BTTS 33% 0% 60%
CS 56% 100% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

581.60 / mérkőzés
2Butwal Lumbini FCButwal Lumbini FC
Butwal Lumbini FC

Butwal Lumbini FC

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 7 / 7

Nepál

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.17
Hazai
  • D
  • L
  • L
0.33
Vendég
  • L
  • L
  • L
0.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 0% 0% 0%
Átl. 1.83 2.33 1.33
Gólt szerzett 0.17 0.33 0.00
Kapott Gól 1.67 2.00 1.33
BTTS 17% 33% 0%
CS 17% 33% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

341.33 / mérkőzés
3FC ChitwanFC Chitwan
FC Chitwan

FC Chitwan

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 3 / 7

Nepál

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • L
  • L
  • W
  • L
1.43
Hazai
  • W
  • W
  • L
  • L
1.50
Vendég
  • D
  • L
  • W
1.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 43% 50% 33%
Átl. 2.43 2.25 2.67
Gólt szerzett 1.14 1.00 1.33
Kapott Gól 1.29 1.25 1.33
BTTS 43% 25% 67%
CS 29% 50% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

341.33 / mérkőzés
4Kathmandu RayZers FCKathmandu RayZers FC
Kathmandu RayZers FC

Kathmandu RayZers FC

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 5 / 7

Nepál

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • L
  • W
  • L
  • W
1.33
Hazai
  • W
  • L
  • W
2.00
Vendég
  • D
  • D
  • L
0.67
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 33% 67% 0%
Átl. 2.17 2.33 2.00
Gólt szerzett 1.00 1.33 0.67
Kapott Gól 1.17 1.00 1.33
BTTS 33% 33% 33%
CS 50% 67% 33%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

341.33 / mérkőzés
5Dhangadhi FCDhangadhi FC
Dhangadhi FC

Dhangadhi FC

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 2 / 7

Nepál

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • L
  • L
  • L
1.38
Hazai
  • D
  • W
  • L
1.33
Vendég
  • W
  • D
  • W
  • L
  • L
1.40
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 38% 33% 40%
Átl. 2.25 1.67 2.60
Gólt szerzett 1.25 0.67 1.60
Kapott Gól 1.00 1.00 1.00
BTTS 50% 33% 60%
CS 38% 67% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

551.00 / mérkőzés
6Jhapa FCJhapa FC
Jhapa FC

Jhapa FC

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 6 / 7

Nepál

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • D
  • D
  • L
  • D
0.83
Hazai
  • D
  • D
  • D
1.00
Vendég
  • D
  • L
  • D
0.67
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 0% 0% 0%
Átl. 1.17 1.33 1.00
Gólt szerzett 0.50 0.67 0.33
Kapott Gól 0.67 0.67 0.67
BTTS 50% 67% 33%
CS 33% 33% 33%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

320.67 / mérkőzés
7Lalitpur City FCLalitpur City FC
Lalitpur City FC

Lalitpur City FC

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 1 / 7

Nepál

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • D
  • W
  • W
2.25
Hazai
  • D
  • W
  • D
  • W
  • W
2.20
Vendég
  • D
  • W
  • W
2.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 63% 60% 67%
Átl. 2.75 3.40 1.67
Gólt szerzett 1.75 2.00 1.33
Kapott Gól 1.00 1.40 0.33
BTTS 75% 100% 33%
CS 25% 0% 67%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

310.33 / mérkőzés

Melyik csapat kapja a legtöbb gólt a Super League ligában?

Butwal Lumbini FC gyenge eredményeket produkál a Super League ligában a kapott gólok tekintetében. 10 gólt kaptak 6 mérkőzésen, ami azt jelenti, hogy Butwal Lumbini FC átlagosan 1.67 gólt kapott mérkőzésenként. A Butwal Lumbini FC csapatát követően FC Chitwan a következő a listán 9 kapott góllal, végül Pokhara Thunders 8 kapott góllal. A FC Chitwan meccsenként átlagosan 1.29 gólt kapott, a Pokhara Thunders pedig még rosszabbul teljesít a meccsenként 0.89 kapott góllal.

Melyik csapat védekezik a legjobban, és kapja a legkevesebb gólt a Super League ligában?

Jhapa FC és Kathmandu RayZers FC a két legjobban teljesítő csapat ami a kapott gólokat illeti ebben a szezonban a következő ligában: Super League. A Jhapa FC erős védelmet tudhat magáénak, 4 kapott góllal 6 meccsen. Ez meccsenként átlagosan 0.67 kapott gólt jelent, és egyértelműen a legjobb a Super League ligában. Kathmandu RayZers FC is erős a védekezést tekintve. Átlagosan 1.17 gólt kapnak meccsenként és a liga második legjobb védekező csapata.

Kapott gólok - Nepál

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
Hamarosan
Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.