Kapott gólok - Super League

# CsapatMP
Játszott Meccsek
Kapott GólokHazaiVendégHazai előny
1Karonga United FCKaronga United FC
Karonga United FC

Karonga United FC

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 14 / 16

Malawi

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • L
  • L
  • D
0.93
Hazai
  • D
  • L
  • W
  • L
  • D
1.13
Vendég
  • W
  • L
  • L
  • L
  • L
0.67
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 21% 25% 17%
Átl. 2.64 2.00 3.50
Gólt szerzett 1.00 0.88 1.17
Kapott Gól 1.64 1.13 2.33
BTTS 71% 63% 83%
CS 21% 25% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

14231.64
Kapott Gól / mérkőzés
1.13 / mérkőzés2.33 / mérkőzés+31%
2Kamuzu Barracks FCKamuzu Barracks FC
Kamuzu Barracks FC

Kamuzu Barracks FC

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 15 / 16

Malawi

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • D
  • L
  • D
0.86
Hazai
  • L
  • L
  • W
  • W
  • L
1.00
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • D
  • D
0.71
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 21% 29% 14%
Átl. 2.57 3.14 2.00
Gólt szerzett 1.07 1.29 0.86
Kapott Gól 1.50 1.86 1.14
BTTS 57% 71% 43%
CS 7% 0% 14%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

14211.50
Kapott Gól / mérkőzés
1.86 / mérkőzés1.14 / mérkőzés-24%
3CreckCreck
Creck

Creck

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 16 / 16

Malawi

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • L
  • D
  • W
0.64
Hazai
  • L
  • L
  • L
  • L
  • W
0.43
Vendég
  • L
  • W
  • L
  • L
  • D
0.86
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 14% 14% 14%
Átl. 2.21 2.43 2.00
Gólt szerzett 0.79 0.71 0.86
Kapott Gól 1.43 1.71 1.14
BTTS 50% 43% 57%
CS 7% 0% 14%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

14201.43
Kapott Gól / mérkőzés
1.71 / mérkőzés1.14 / mérkőzés-20%
4Dedza Dynamos FCDedza Dynamos FC
Dedza Dynamos FC

Dedza Dynamos FC

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 12 / 16

Malawi

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • D
  • D
  • D
1.00
Hazai
  • W
  • D
  • L
  • W
  • D
1.14
Vendég
  • L
  • L
  • W
  • D
  • D
0.86
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 21% 29% 14%
Átl. 2.00 1.71 2.29
Gólt szerzett 0.64 0.71 0.57
Kapott Gól 1.36 1.00 1.71
BTTS 36% 43% 29%
CS 29% 29% 29%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

14191.36
Kapott Gól / mérkőzés
1.00 / mérkőzés1.71 / mérkőzés+26%
5Chitipa UnitedChitipa United
Chitipa United

Chitipa United

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 6 / 16

Malawi

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • L
  • W
  • D
1.43
Hazai
  • L
  • W
  • D
  • W
  • W
2.29
Vendég
  • L
  • L
  • W
  • L
  • D
0.57
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 43% 71% 14%
Átl. 1.93 1.57 2.29
Gólt szerzett 0.79 0.86 0.71
Kapott Gól 1.14 0.71 1.57
BTTS 29% 14% 43%
CS 36% 71% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

14161.14
Kapott Gól / mérkőzés
0.71 / mérkőzés1.57 / mérkőzés+38%
6Moyale Barracks FCMoyale Barracks FC
Moyale Barracks FC

Moyale Barracks FC

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 9 / 16

Malawi

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • D
  • L
  • D
1.29
Hazai
  • W
  • W
  • D
  • D
  • D
1.86
Vendég
  • D
  • D
  • L
  • W
  • L
0.71
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 29% 43% 14%
Átl. 2.14 2.57 1.71
Gólt szerzett 1.00 1.57 0.43
Kapott Gól 1.14 1.00 1.29
BTTS 43% 57% 29%
CS 36% 43% 29%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

14161.14
Kapott Gól / mérkőzés
1.00 / mérkőzés1.29 / mérkőzés+12%
7Masters SecurityMasters Security
Masters Security

Masters Security

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 5 / 16

Malawi

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • D
  • W
  • D
  • L
1.50
Hazai
  • W
  • L
  • W
  • W
  • L
2.14
Vendég
  • L
  • L
  • D
  • D
  • D
0.86
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 43% 71% 14%
Átl. 2.36 2.29 2.43
Gólt szerzett 1.21 1.57 0.86
Kapott Gól 1.14 0.71 1.57
BTTS 43% 29% 57%
CS 36% 71% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

14161.14
Kapott Gól / mérkőzés
0.71 / mérkőzés1.57 / mérkőzés+38%
8Malawi Armed Forces College FCMalawi Armed Forces College FC
Malawi Armed Forces College FC

Malawi Armed Forces College FC

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 13 / 16

Malawi

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • L
  • D
  • L
0.93
Hazai
  • W
  • W
  • W
  • L
  • D
1.71
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.14
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 21% 43% 0%
Átl. 1.86 1.71 2.00
Gólt szerzett 0.79 1.29 0.29
Kapott Gól 1.07 0.43 1.71
BTTS 29% 29% 29%
CS 29% 57% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

14151.07
Kapott Gól / mérkőzés
0.43 / mérkőzés1.71 / mérkőzés+60%
9Blue Eagles FCBlue Eagles FC
Blue Eagles FC

Blue Eagles FC

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 3 / 16

Malawi

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • W
  • L
  • W
2.00
Hazai
  • D
  • W
  • W
  • W
  • L
2.29
Vendég
  • W
  • L
  • L
  • W
  • W
1.71
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 64% 71% 57%
Átl. 2.64 2.86 2.43
Gólt szerzett 1.57 1.71 1.43
Kapott Gól 1.07 1.14 1.00
BTTS 57% 71% 43%
CS 36% 29% 43%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

14151.07
Kapott Gól / mérkőzés
1.14 / mérkőzés1.00 / mérkőzés-7%
10CIVO UnitedCIVO United
CIVO United

CIVO United

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 11 / 16

Malawi

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • L
  • W
  • W
1.21
Hazai
  • L
  • D
  • L
  • L
  • W
1.14
Vendég
  • L
  • W
  • L
  • L
  • W
1.29
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 36% 29% 43%
Átl. 1.64 1.71 1.57
Gólt szerzett 0.64 0.71 0.57
Kapott Gól 1.00 1.00 1.00
BTTS 21% 29% 14%
CS 29% 29% 29%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

14141.00
Kapott Gól / mérkőzés
1.00 / mérkőzés1.00 / mérkőzés0%
11Ekhaya FCEkhaya FC
Ekhaya FC

Ekhaya FC

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 10 / 16

Malawi

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • L
  • D
  • L
  • L
1.21
Hazai
  • W
  • W
  • W
  • D
  • D
2.00
Vendég
  • D
  • D
  • L
  • L
  • L
0.63
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 29% 50% 13%
Átl. 2.07 1.50 2.50
Gólt szerzett 1.07 1.17 1.00
Kapott Gól 1.00 0.33 1.50
BTTS 43% 33% 50%
CS 36% 67% 13%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

14141.00
Kapott Gól / mérkőzés
0.33 / mérkőzés1.50 / mérkőzés+67%
12Mitundu BaptistMitundu Baptist
Mitundu Baptist

Mitundu Baptist

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 7 / 16

Malawi

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • W
  • L
  • D
1.36
Hazai
  • W
  • D
  • D
  • W
  • D
1.88
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • W
  • L
0.67
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 36% 50% 17%
Átl. 1.79 2.00 1.50
Gólt szerzett 0.86 1.25 0.33
Kapott Gól 0.93 0.75 1.17
BTTS 29% 38% 17%
CS 36% 50% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

14130.93
Kapott Gól / mérkőzés
0.75 / mérkőzés1.17 / mérkőzés+19%
13Red LionsRed Lions
Red Lions

Red Lions

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 8 / 16

Malawi

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • D
  • W
  • L
1.36
Hazai
  • W
  • W
  • W
  • D
  • W
2.43
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.29
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 36% 71% 0%
Átl. 1.79 1.29 2.29
Gólt szerzett 0.86 1.14 0.57
Kapott Gól 0.93 0.14 1.71
BTTS 29% 14% 43%
CS 50% 86% 14%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

14130.93
Kapott Gól / mérkőzés
0.14 / mérkőzés1.71 / mérkőzés+85%
14Mighty Wanderers Be Forward FCMighty Wanderers Be Forward FC
Mighty Wanderers Be Forward FC

Mighty Wanderers Be Forward FC

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 2 / 16

Malawi

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • D
  • W
  • W
2.07
Hazai
  • W
  • D
  • W
  • D
  • W
1.71
Vendég
  • W
  • D
  • W
  • D
  • W
2.43
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 57% 43% 71%
Átl. 2.50 2.57 2.43
Gólt szerzett 1.86 1.71 2.00
Kapott Gól 0.64 0.86 0.43
BTTS 57% 71% 43%
CS 43% 29% 57%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

1490.64
Kapott Gól / mérkőzés
0.86 / mérkőzés0.43 / mérkőzés-34%
15Big Bullets FCBig Bullets FC
Big Bullets FC

Big Bullets FC

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 4 / 16

Malawi

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • L
  • W
  • W
  • D
1.93
Hazai
  • D
  • D
  • W
  • W
  • W
2.33
Vendég
  • W
  • D
  • L
  • W
  • D
1.63
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 50% 67% 38%
Átl. 1.57 1.33 1.75
Gólt szerzett 1.07 1.17 1.00
Kapott Gól 0.50 0.17 0.75
BTTS 36% 17% 50%
CS 57% 83% 38%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

1470.50
Kapott Gól / mérkőzés
0.17 / mérkőzés0.75 / mérkőzés+66%
16Silver Strikers FCSilver Strikers FC
Silver Strikers FC

Silver Strikers FC

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 1 / 16

Malawi

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • W
  • W
  • D
2.07
Hazai
  • W
  • W
  • W
  • W
  • D
2.71
Vendég
  • D
  • D
  • D
  • D
  • W
1.43
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 57% 86% 29%
Átl. 2.00 2.86 1.14
Gólt szerzett 1.64 2.57 0.71
Kapott Gól 0.36 0.29 0.43
BTTS 29% 29% 29%
CS 64% 71% 57%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

1450.36
Kapott Gól / mérkőzés
0.29 / mérkőzés0.43 / mérkőzés+19%

Hazai / Kapott Gól (Super League)

# CsapatMP
Játszott Meccsek
Hazai
Kapott Gól
1Kamuzu Barracks FCKamuzu Barracks FC
Kamuzu Barracks FC

Kamuzu Barracks FC

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 15 / 16

Malawi

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • D
  • L
  • D
0.86
Hazai
  • L
  • L
  • W
  • W
  • L
1.00
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • D
  • D
0.71
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 21% 29% 14%
Átl. 2.57 3.14 2.00
Gólt szerzett 1.07 1.29 0.86
Kapott Gól 1.50 1.86 1.14
BTTS 57% 71% 43%
CS 7% 0% 14%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

7131.86 / mérkőzés
2CreckCreck
Creck

Creck

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 16 / 16

Malawi

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • L
  • D
  • W
0.64
Hazai
  • L
  • L
  • L
  • L
  • W
0.43
Vendég
  • L
  • W
  • L
  • L
  • D
0.86
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 14% 14% 14%
Átl. 2.21 2.43 2.00
Gólt szerzett 0.79 0.71 0.86
Kapott Gól 1.43 1.71 1.14
BTTS 50% 43% 57%
CS 7% 0% 14%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

7121.71 / mérkőzés
3Blue Eagles FCBlue Eagles FC
Blue Eagles FC

Blue Eagles FC

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 3 / 16

Malawi

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • W
  • L
  • W
2.00
Hazai
  • D
  • W
  • W
  • W
  • L
2.29
Vendég
  • W
  • L
  • L
  • W
  • W
1.71
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 64% 71% 57%
Átl. 2.64 2.86 2.43
Gólt szerzett 1.57 1.71 1.43
Kapott Gól 1.07 1.14 1.00
BTTS 57% 71% 43%
CS 36% 29% 43%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

781.14 / mérkőzés
4Karonga United FCKaronga United FC
Karonga United FC

Karonga United FC

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 14 / 16

Malawi

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • L
  • L
  • D
0.93
Hazai
  • D
  • L
  • W
  • L
  • D
1.13
Vendég
  • W
  • L
  • L
  • L
  • L
0.67
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 21% 25% 17%
Átl. 2.64 2.00 3.50
Gólt szerzett 1.00 0.88 1.17
Kapott Gól 1.64 1.13 2.33
BTTS 71% 63% 83%
CS 21% 25% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

891.13 / mérkőzés
5Dedza Dynamos FCDedza Dynamos FC
Dedza Dynamos FC

Dedza Dynamos FC

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 12 / 16

Malawi

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • D
  • D
  • D
1.00
Hazai
  • W
  • D
  • L
  • W
  • D
1.14
Vendég
  • L
  • L
  • W
  • D
  • D
0.86
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 21% 29% 14%
Átl. 2.00 1.71 2.29
Gólt szerzett 0.64 0.71 0.57
Kapott Gól 1.36 1.00 1.71
BTTS 36% 43% 29%
CS 29% 29% 29%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

771.00 / mérkőzés
6Moyale Barracks FCMoyale Barracks FC
Moyale Barracks FC

Moyale Barracks FC

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 9 / 16

Malawi

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • D
  • L
  • D
1.29
Hazai
  • W
  • W
  • D
  • D
  • D
1.86
Vendég
  • D
  • D
  • L
  • W
  • L
0.71
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 29% 43% 14%
Átl. 2.14 2.57 1.71
Gólt szerzett 1.00 1.57 0.43
Kapott Gól 1.14 1.00 1.29
BTTS 43% 57% 29%
CS 36% 43% 29%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

771.00 / mérkőzés
7CIVO UnitedCIVO United
CIVO United

CIVO United

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 11 / 16

Malawi

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • L
  • W
  • W
1.21
Hazai
  • L
  • D
  • L
  • L
  • W
1.14
Vendég
  • L
  • W
  • L
  • L
  • W
1.29
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 36% 29% 43%
Átl. 1.64 1.71 1.57
Gólt szerzett 0.64 0.71 0.57
Kapott Gól 1.00 1.00 1.00
BTTS 21% 29% 14%
CS 29% 29% 29%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

771.00 / mérkőzés
8Mighty Wanderers Be Forward FCMighty Wanderers Be Forward FC
Mighty Wanderers Be Forward FC

Mighty Wanderers Be Forward FC

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 2 / 16

Malawi

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • D
  • W
  • W
2.07
Hazai
  • W
  • D
  • W
  • D
  • W
1.71
Vendég
  • W
  • D
  • W
  • D
  • W
2.43
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 57% 43% 71%
Átl. 2.50 2.57 2.43
Gólt szerzett 1.86 1.71 2.00
Kapott Gól 0.64 0.86 0.43
BTTS 57% 71% 43%
CS 43% 29% 57%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

760.86 / mérkőzés
9Mitundu BaptistMitundu Baptist
Mitundu Baptist

Mitundu Baptist

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 7 / 16

Malawi

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • W
  • L
  • D
1.36
Hazai
  • W
  • D
  • D
  • W
  • D
1.88
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • W
  • L
0.67
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 36% 50% 17%
Átl. 1.79 2.00 1.50
Gólt szerzett 0.86 1.25 0.33
Kapott Gól 0.93 0.75 1.17
BTTS 29% 38% 17%
CS 36% 50% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

860.75 / mérkőzés
10Chitipa UnitedChitipa United
Chitipa United

Chitipa United

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 6 / 16

Malawi

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • L
  • W
  • D
1.43
Hazai
  • L
  • W
  • D
  • W
  • W
2.29
Vendég
  • L
  • L
  • W
  • L
  • D
0.57
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 43% 71% 14%
Átl. 1.93 1.57 2.29
Gólt szerzett 0.79 0.86 0.71
Kapott Gól 1.14 0.71 1.57
BTTS 29% 14% 43%
CS 36% 71% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

750.71 / mérkőzés
11Masters SecurityMasters Security
Masters Security

Masters Security

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 5 / 16

Malawi

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • D
  • W
  • D
  • L
1.50
Hazai
  • W
  • L
  • W
  • W
  • L
2.14
Vendég
  • L
  • L
  • D
  • D
  • D
0.86
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 43% 71% 14%
Átl. 2.36 2.29 2.43
Gólt szerzett 1.21 1.57 0.86
Kapott Gól 1.14 0.71 1.57
BTTS 43% 29% 57%
CS 36% 71% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

750.71 / mérkőzés
12Malawi Armed Forces College FCMalawi Armed Forces College FC
Malawi Armed Forces College FC

Malawi Armed Forces College FC

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 13 / 16

Malawi

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • L
  • D
  • L
0.93
Hazai
  • W
  • W
  • W
  • L
  • D
1.71
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.14
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 21% 43% 0%
Átl. 1.86 1.71 2.00
Gólt szerzett 0.79 1.29 0.29
Kapott Gól 1.07 0.43 1.71
BTTS 29% 29% 29%
CS 29% 57% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

730.43 / mérkőzés
13Ekhaya FCEkhaya FC
Ekhaya FC

Ekhaya FC

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 10 / 16

Malawi

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • L
  • D
  • L
  • L
1.21
Hazai
  • W
  • W
  • W
  • D
  • D
2.00
Vendég
  • D
  • D
  • L
  • L
  • L
0.63
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 29% 50% 13%
Átl. 2.07 1.50 2.50
Gólt szerzett 1.07 1.17 1.00
Kapott Gól 1.00 0.33 1.50
BTTS 43% 33% 50%
CS 36% 67% 13%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

620.33 / mérkőzés
14Silver Strikers FCSilver Strikers FC
Silver Strikers FC

Silver Strikers FC

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 1 / 16

Malawi

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • W
  • W
  • D
2.07
Hazai
  • W
  • W
  • W
  • W
  • D
2.71
Vendég
  • D
  • D
  • D
  • D
  • W
1.43
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 57% 86% 29%
Átl. 2.00 2.86 1.14
Gólt szerzett 1.64 2.57 0.71
Kapott Gól 0.36 0.29 0.43
BTTS 29% 29% 29%
CS 64% 71% 57%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

720.29 / mérkőzés
15Big Bullets FCBig Bullets FC
Big Bullets FC

Big Bullets FC

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 4 / 16

Malawi

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • L
  • W
  • W
  • D
1.93
Hazai
  • D
  • D
  • W
  • W
  • W
2.33
Vendég
  • W
  • D
  • L
  • W
  • D
1.63
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 50% 67% 38%
Átl. 1.57 1.33 1.75
Gólt szerzett 1.07 1.17 1.00
Kapott Gól 0.50 0.17 0.75
BTTS 36% 17% 50%
CS 57% 83% 38%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

610.17 / mérkőzés
16Red LionsRed Lions
Red Lions

Red Lions

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 8 / 16

Malawi

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • D
  • W
  • L
1.36
Hazai
  • W
  • W
  • W
  • D
  • W
2.43
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.29
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 36% 71% 0%
Átl. 1.79 1.29 2.29
Gólt szerzett 0.86 1.14 0.57
Kapott Gól 0.93 0.14 1.71
BTTS 29% 14% 43%
CS 50% 86% 14%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

710.14 / mérkőzés

Vendég / Kapott Gól (Super League)

# CsapatMP
Játszott Meccsek
Vendég
Kapott Gól
1Karonga United FCKaronga United FC
Karonga United FC

Karonga United FC

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 14 / 16

Malawi

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • L
  • L
  • D
0.93
Hazai
  • D
  • L
  • W
  • L
  • D
1.13
Vendég
  • W
  • L
  • L
  • L
  • L
0.67
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 21% 25% 17%
Átl. 2.64 2.00 3.50
Gólt szerzett 1.00 0.88 1.17
Kapott Gól 1.64 1.13 2.33
BTTS 71% 63% 83%
CS 21% 25% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6142.33 / mérkőzés
2Dedza Dynamos FCDedza Dynamos FC
Dedza Dynamos FC

Dedza Dynamos FC

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 12 / 16

Malawi

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • D
  • D
  • D
1.00
Hazai
  • W
  • D
  • L
  • W
  • D
1.14
Vendég
  • L
  • L
  • W
  • D
  • D
0.86
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 21% 29% 14%
Átl. 2.00 1.71 2.29
Gólt szerzett 0.64 0.71 0.57
Kapott Gól 1.36 1.00 1.71
BTTS 36% 43% 29%
CS 29% 29% 29%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

7121.71 / mérkőzés
3Malawi Armed Forces College FCMalawi Armed Forces College FC
Malawi Armed Forces College FC

Malawi Armed Forces College FC

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 13 / 16

Malawi

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • L
  • D
  • L
0.93
Hazai
  • W
  • W
  • W
  • L
  • D
1.71
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.14
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 21% 43% 0%
Átl. 1.86 1.71 2.00
Gólt szerzett 0.79 1.29 0.29
Kapott Gól 1.07 0.43 1.71
BTTS 29% 29% 29%
CS 29% 57% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

7121.71 / mérkőzés
4Red LionsRed Lions
Red Lions

Red Lions

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 8 / 16

Malawi

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • D
  • W
  • L
1.36
Hazai
  • W
  • W
  • W
  • D
  • W
2.43
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.29
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 36% 71% 0%
Átl. 1.79 1.29 2.29
Gólt szerzett 0.86 1.14 0.57
Kapott Gól 0.93 0.14 1.71
BTTS 29% 14% 43%
CS 50% 86% 14%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

7121.71 / mérkőzés
5Chitipa UnitedChitipa United
Chitipa United

Chitipa United

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 6 / 16

Malawi

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • L
  • W
  • D
1.43
Hazai
  • L
  • W
  • D
  • W
  • W
2.29
Vendég
  • L
  • L
  • W
  • L
  • D
0.57
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 43% 71% 14%
Átl. 1.93 1.57 2.29
Gólt szerzett 0.79 0.86 0.71
Kapott Gól 1.14 0.71 1.57
BTTS 29% 14% 43%
CS 36% 71% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

7111.57 / mérkőzés
6Masters SecurityMasters Security
Masters Security

Masters Security

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 5 / 16

Malawi

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • D
  • W
  • D
  • L
1.50
Hazai
  • W
  • L
  • W
  • W
  • L
2.14
Vendég
  • L
  • L
  • D
  • D
  • D
0.86
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 43% 71% 14%
Átl. 2.36 2.29 2.43
Gólt szerzett 1.21 1.57 0.86
Kapott Gól 1.14 0.71 1.57
BTTS 43% 29% 57%
CS 36% 71% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

7111.57 / mérkőzés
7Ekhaya FCEkhaya FC
Ekhaya FC

Ekhaya FC

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 10 / 16

Malawi

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • L
  • D
  • L
  • L
1.21
Hazai
  • W
  • W
  • W
  • D
  • D
2.00
Vendég
  • D
  • D
  • L
  • L
  • L
0.63
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 29% 50% 13%
Átl. 2.07 1.50 2.50
Gólt szerzett 1.07 1.17 1.00
Kapott Gól 1.00 0.33 1.50
BTTS 43% 33% 50%
CS 36% 67% 13%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

8121.50 / mérkőzés
8Moyale Barracks FCMoyale Barracks FC
Moyale Barracks FC

Moyale Barracks FC

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 9 / 16

Malawi

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • D
  • L
  • D
1.29
Hazai
  • W
  • W
  • D
  • D
  • D
1.86
Vendég
  • D
  • D
  • L
  • W
  • L
0.71
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 29% 43% 14%
Átl. 2.14 2.57 1.71
Gólt szerzett 1.00 1.57 0.43
Kapott Gól 1.14 1.00 1.29
BTTS 43% 57% 29%
CS 36% 43% 29%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

791.29 / mérkőzés
9Mitundu BaptistMitundu Baptist
Mitundu Baptist

Mitundu Baptist

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 7 / 16

Malawi

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • W
  • L
  • D
1.36
Hazai
  • W
  • D
  • D
  • W
  • D
1.88
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • W
  • L
0.67
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 36% 50% 17%
Átl. 1.79 2.00 1.50
Gólt szerzett 0.86 1.25 0.33
Kapott Gól 0.93 0.75 1.17
BTTS 29% 38% 17%
CS 36% 50% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

671.17 / mérkőzés
10Kamuzu Barracks FCKamuzu Barracks FC
Kamuzu Barracks FC

Kamuzu Barracks FC

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 15 / 16

Malawi

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • D
  • L
  • D
0.86
Hazai
  • L
  • L
  • W
  • W
  • L
1.00
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • D
  • D
0.71
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 21% 29% 14%
Átl. 2.57 3.14 2.00
Gólt szerzett 1.07 1.29 0.86
Kapott Gól 1.50 1.86 1.14
BTTS 57% 71% 43%
CS 7% 0% 14%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

781.14 / mérkőzés
11CreckCreck
Creck

Creck

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 16 / 16

Malawi

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • L
  • D
  • W
0.64
Hazai
  • L
  • L
  • L
  • L
  • W
0.43
Vendég
  • L
  • W
  • L
  • L
  • D
0.86
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 14% 14% 14%
Átl. 2.21 2.43 2.00
Gólt szerzett 0.79 0.71 0.86
Kapott Gól 1.43 1.71 1.14
BTTS 50% 43% 57%
CS 7% 0% 14%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

781.14 / mérkőzés
12Blue Eagles FCBlue Eagles FC
Blue Eagles FC

Blue Eagles FC

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 3 / 16

Malawi

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • W
  • L
  • W
2.00
Hazai
  • D
  • W
  • W
  • W
  • L
2.29
Vendég
  • W
  • L
  • L
  • W
  • W
1.71
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 64% 71% 57%
Átl. 2.64 2.86 2.43
Gólt szerzett 1.57 1.71 1.43
Kapott Gól 1.07 1.14 1.00
BTTS 57% 71% 43%
CS 36% 29% 43%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

771.00 / mérkőzés
13CIVO UnitedCIVO United
CIVO United

CIVO United

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 11 / 16

Malawi

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • L
  • W
  • W
1.21
Hazai
  • L
  • D
  • L
  • L
  • W
1.14
Vendég
  • L
  • W
  • L
  • L
  • W
1.29
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 36% 29% 43%
Átl. 1.64 1.71 1.57
Gólt szerzett 0.64 0.71 0.57
Kapott Gól 1.00 1.00 1.00
BTTS 21% 29% 14%
CS 29% 29% 29%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

771.00 / mérkőzés
14Big Bullets FCBig Bullets FC
Big Bullets FC

Big Bullets FC

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 4 / 16

Malawi

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • L
  • W
  • W
  • D
1.93
Hazai
  • D
  • D
  • W
  • W
  • W
2.33
Vendég
  • W
  • D
  • L
  • W
  • D
1.63
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 50% 67% 38%
Átl. 1.57 1.33 1.75
Gólt szerzett 1.07 1.17 1.00
Kapott Gól 0.50 0.17 0.75
BTTS 36% 17% 50%
CS 57% 83% 38%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

860.75 / mérkőzés
15Mighty Wanderers Be Forward FCMighty Wanderers Be Forward FC
Mighty Wanderers Be Forward FC

Mighty Wanderers Be Forward FC

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 2 / 16

Malawi

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • D
  • W
  • W
2.07
Hazai
  • W
  • D
  • W
  • D
  • W
1.71
Vendég
  • W
  • D
  • W
  • D
  • W
2.43
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 57% 43% 71%
Átl. 2.50 2.57 2.43
Gólt szerzett 1.86 1.71 2.00
Kapott Gól 0.64 0.86 0.43
BTTS 57% 71% 43%
CS 43% 29% 57%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

730.43 / mérkőzés
16Silver Strikers FCSilver Strikers FC
Silver Strikers FC

Silver Strikers FC

Super League (Oszt. 1)

Liga Pozíció 1 / 16

Malawi

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • W
  • W
  • D
2.07
Hazai
  • W
  • W
  • W
  • W
  • D
2.71
Vendég
  • D
  • D
  • D
  • D
  • W
1.43
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 57% 86% 29%
Átl. 2.00 2.86 1.14
Gólt szerzett 1.64 2.57 0.71
Kapott Gól 0.36 0.29 0.43
BTTS 29% 29% 29%
CS 64% 71% 57%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

730.43 / mérkőzés

Melyik csapat kapja a legtöbb gólt a Super League ligában?

Karonga United FC gyenge eredményeket produkál a Super League ligában a kapott gólok tekintetében. 23 gólt kaptak 14 mérkőzésen, ami azt jelenti, hogy Karonga United FC átlagosan 1.64 gólt kapott mérkőzésenként. A Karonga United FC csapatát követően Kamuzu Barracks FC a következő a listán 21 kapott góllal, végül Creck 20 kapott góllal. A Kamuzu Barracks FC meccsenként átlagosan 1.5 gólt kapott, a Creck pedig még rosszabbul teljesít a meccsenként 1.43 kapott góllal.

Melyik csapat védekezik a legjobban, és kapja a legkevesebb gólt a Super League ligában?

Silver Strikers FC és Big Bullets FC a két legjobban teljesítő csapat ami a kapott gólokat illeti ebben a szezonban a következő ligában: Super League. A Silver Strikers FC erős védelmet tudhat magáénak, 5 kapott góllal 14 meccsen. Ez meccsenként átlagosan 0.36 kapott gólt jelent, és egyértelműen a legjobb a Super League ligában. Big Bullets FC is erős a védekezést tekintve. Átlagosan 0.5 gólt kapnak meccsenként és a liga második legjobb védekező csapata.

Kapott gólok - Malawi

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
Hamarosan
Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.