Második Félidő Táblázat - Olaszország Serie D Group E

Nemzet
Felosztás
4
Csapatok
18
Meccsek
63/306 Játszott
Fejlődés
21% befejezett
Verseny
Gólok
- Statisztikák ebben a kategóriában :
- Első félidő táblázat -
- Második Félidő Táblázat -
- Nyerés vagy veszítés félidőben -
- Piaci Érték -
- Adatkészletek és Excel letöltések -
- Esélyek -
- Expected Points
Második Félidő Táblázat - Serie D Group E
| # | Csapat | MP | W - D - L | GF | GA | GD | Pts | Utolsó 5 | PPG | CS | BTTS | FTS | 0,5+ | 1,5+ | 2,5+ | Átl. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Ternana Calcio | 7 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 2 | ![]() | Robur Siena Srl | 7 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2.71 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 3 | ![]() | US Gavorrano 1930 | 7 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2.14 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 4 | ![]() | AC Prato | 7 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2.33 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 5 | ![]() | AS Lucchese Libertas 1905 | 7 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 6 | ![]() | Ghivizzano Borgo a Mozzano | 7 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 0.33 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 7 | ![]() | ASD Seravezza Pozzi Calcio | 7 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.86 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 8 | ![]() | ASD Mezzolara | 7 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.14 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 9 | ![]() | SCD Progresso Calcio | 7 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 0.57 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 10 | ![]() | ASD Sasso Marconi | 7 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 11 | ![]() | ASD Grassina Calcio | 7 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 0.71 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 12 | ![]() | ACV Scandicci ASD | 7 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.57 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 13 | ![]() | ASD San Donato Tavarnelle | 7 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.57 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 14 | ![]() | Montevarchi Calcio Aquila 1902 | 7 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 0.86 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 15 | ![]() | ASD Flaminia Civita Castellana | 7 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 0.67 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 16 | ![]() | ASD Calcio Tau Altopascio | 7 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 0.71 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 17 | ![]() | ASD Terranuova Traiana | 7 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.17 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 18 | ![]() | Rondinella Marzocco | 7 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.43 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
* A táblázatban szereplő összes statisztika a félidős eredményekből származnak.
Hazai / Második Félidő Táblázat (Serie D Group E)
| # | Csapat | MP | W - D - L (HT) | GF | GA | GD | Pts | Utolsó 5 (2H) | PPG (2H) | CS | BTTS | FTS | 0,5+ | 1,5+ | 2,5+ | Átl. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Ternana Calcio | 3 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 2 | ![]() | Robur Siena Srl | 3 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2.33 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 3 | ![]() | US Gavorrano 1930 | 4 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 4 | ![]() | AC Prato | 4 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 5 | ![]() | AS Lucchese Libertas 1905 | 4 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2.25 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 6 | ![]() | Ghivizzano Borgo a Mozzano | 3 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 0.67 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 7 | ![]() | ASD Seravezza Pozzi Calcio | 4 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 8 | ![]() | ASD Mezzolara | 4 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.25 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 9 | ![]() | SCD Progresso Calcio | 3 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 10 | ![]() | ASD Sasso Marconi | 3 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 0.33 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 11 | ![]() | ASD Grassina Calcio | 3 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 0.33 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 12 | ![]() | ACV Scandicci ASD | 4 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.25 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 13 | ![]() | ASD San Donato Tavarnelle | 3 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.33 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 14 | ![]() | Montevarchi Calcio Aquila 1902 | 3 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 15 | ![]() | ASD Flaminia Civita Castellana | 4 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 16 | ![]() | ASD Calcio Tau Altopascio | 4 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 17 | ![]() | ASD Terranuova Traiana | 4 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.33 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 18 | ![]() | Rondinella Marzocco | 3 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.67 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
Vendég / Második Félidő Táblázat (Serie D Group E)
| # | Csapat | MP | W - D - L (HT) | GF | GA | GD | Pts | Utolsó 5 (2H) | PPG (2H) | CS | BTTS | FTS | 0,5+ | 1,5+ | 2,5+ | Átl. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Ternana Calcio | 4 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 0.25 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 2 | ![]() | Robur Siena Srl | 4 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 3 | ![]() | US Gavorrano 1930 | 3 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2.33 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 4 | ![]() | AC Prato | 3 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 5 | ![]() | AS Lucchese Libertas 1905 | 3 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.67 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 6 | ![]() | Ghivizzano Borgo a Mozzano | 4 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 7 | ![]() | ASD Seravezza Pozzi Calcio | 3 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.67 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 8 | ![]() | ASD Mezzolara | 3 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 9 | ![]() | SCD Progresso Calcio | 4 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 0.25 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 10 | ![]() | ASD Sasso Marconi | 4 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.50 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 11 | ![]() | ASD Grassina Calcio | 4 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 12 | ![]() | ACV Scandicci ASD | 3 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 13 | ![]() | ASD San Donato Tavarnelle | 4 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.75 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 14 | ![]() | Montevarchi Calcio Aquila 1902 | 4 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 15 | ![]() | ASD Flaminia Civita Castellana | 3 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 0.33 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 16 | ![]() | ASD Calcio Tau Altopascio | 3 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 0.33 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 17 | ![]() | ASD Terranuova Traiana | 3 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| 18 | ![]() | Rondinella Marzocco | 4 | 0-0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.25 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
Második Félidő Táblázat - Olaszország
Serie A Második Félidő Táblázat
- Felosztás 1
- Felosztás 1
Serie B Második Félidő Táblázat
- Felosztás 2
- Felosztás 2
Olasz Serie C Második Félidő Táblázat
- Felosztás 3
- Felosztás 3
Serie D Group A Második Félidő Táblázat
- Felosztás 4
- Felosztás 4
Serie D Group C Második Félidő Táblázat
- Felosztás 4
- Felosztás 4
Serie D Group B Második Félidő Táblázat
- Felosztás 4
- Felosztás 4
Serie D Group E Második Félidő Táblázat
- Felosztás 4
- Felosztás 4
Serie D Group F Második Félidő Táblázat
- Felosztás 4
- Felosztás 4
Serie D Group G Második Félidő Táblázat
- Felosztás 4
- Felosztás 4
Serie D Group H Második Félidő Táblázat
- Felosztás 4
- Felosztás 4
Serie D Group I Második Félidő Táblázat
- Felosztás 4
- Felosztás 4
Serie A Women Második Félidő Táblázat
- Felosztás 1
- Felosztás 1
Serie D Group D Második Félidő Táblázat
- Felosztás 4
- Felosztás 4
Olasz Serie C Group A Második Félidő Táblázat
- Felosztás 3
- Felosztás 3
Serie C Playoffs Második Félidő Táblázat
- Felosztás 3
- Felosztás 3
Serie C Group B Második Félidő Táblázat
- Felosztás 3
- Felosztás 3
Olasz Serie C Group C Második Félidő Táblázat
- Felosztás 3
- Felosztás 3
Serie B Women Második Félidő Táblázat
- Felosztás 2
- Felosztás 2
Serie D PlayOffs Második Félidő Táblázat
- Felosztás 4
- Felosztás 4

















