Kapott gólok - Magyarország Womens Cup

Verseny
Gólok
- Statisztikák ebben a kategóriában :
- Átlag Összes Gól -
- Szerzett gólok -
- Kapott gólok -
- Kapott Gól Nélküli Meccsek -
- Mindkét Csapat szerzett gólt -
- Nem sikerült gólt szerezni -
- xG (Expected Goals - Várható Gólok)
Kapott gólok - Womens Cup
| # | Csapat | MP | Kapott Gólok | Hazai | Vendég | Hazai előny | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Nyiregyhaza Spartacus FC | 1 | 8 | 8.00 Kapott Gól / mérkőzés | 0.00 / mérkőzés | 8.00 / mérkőzés | +100% |
| 2 | ![]() | Csepel FC | 1 | 7 | 7.00 Kapott Gól / mérkőzés | 7.00 / mérkőzés | 0.00 / mérkőzés | 0% |
| 3 | ![]() | Paksi SE | 1 | 5 | 5.00 Kapott Gól / mérkőzés | 0.00 / mérkőzés | 5.00 / mérkőzés | +100% |
| 4 | ![]() | Veszprem 2015 | 1 | 5 | 5.00 Kapott Gól / mérkőzés | 0.00 / mérkőzés | 5.00 / mérkőzés | +100% |
| 5 | ![]() | Dunaujvaros Palhalmai Agrospecial SE | 1 | 4 | 4.00 Kapott Gól / mérkőzés | 4.00 / mérkőzés | 0.00 / mérkőzés | 0% |
| 6 | ![]() | Eger SE | 1 | 3 | 3.00 Kapott Gól / mérkőzés | 3.00 / mérkőzés | 0.00 / mérkőzés | 0% |
| 7 | ![]() | Papai Egyesitett Labdarugo Club Nyarad | 1 | 3 | 3.00 Kapott Gól / mérkőzés | 0.00 / mérkőzés | 3.00 / mérkőzés | +100% |
| 8 | ![]() | Kecskemeti Noi Labdarugo Egyesulet Kecskemeti Foiskola | 1 | 3 | 3.00 Kapott Gól / mérkőzés | 0.00 / mérkőzés | 3.00 / mérkőzés | +100% |
| 9 | ![]() | Kazincbarcikai SC FC | 1 | 2 | 2.00 Kapott Gól / mérkőzés | 0.00 / mérkőzés | 2.00 / mérkőzés | +100% |
| 10 | ![]() | SC Sopron Women | 1 | 2 | 2.00 Kapott Gól / mérkőzés | 2.00 / mérkőzés | 0.00 / mérkőzés | 0% |
| 11 | ![]() | Godolloi SK Women | 1 | 2 | 2.00 Kapott Gól / mérkőzés | 2.00 / mérkőzés | 0.00 / mérkőzés | 0% |
| 12 | ![]() | Pecsi VSK (PVSK) | 1 | 1 | 1.00 Kapott Gól / mérkőzés | 0.00 / mérkőzés | 1.00 / mérkőzés | +100% |
| 13 | ![]() | Zalaegerszegi TE FC | 1 | 1 | 1.00 Kapott Gól / mérkőzés | 0.00 / mérkőzés | 1.00 / mérkőzés | +100% |
| 14 | ![]() | Nagykanizsa FC | 1 | 1 | 1.00 Kapott Gól / mérkőzés | 1.00 / mérkőzés | 0.00 / mérkőzés | 0% |
| 15 | ![]() | Budaorsi | 2 | 1 | 0.50 Kapott Gól / mérkőzés | 0.50 / mérkőzés | 0.00 / mérkőzés | 0% |
| 16 | ![]() | Kelen SC Women | 1 | 0 | 0.00 Kapott Gól / mérkőzés | 0.00 / mérkőzés | 0.00 / mérkőzés | 0% |
| 17 | ![]() | Vasas Kubala Akademia | 1 | 0 | 0.00 Kapott Gól / mérkőzés | 0.00 / mérkőzés | 0.00 / mérkőzés | 0% |
Hazai / Kapott Gól (Womens Cup)
| # | Csapat | MP | Hazai Kapott Gól | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Csepel FC | 1 | 7 | 7.00 / mérkőzés |
| 2 | ![]() | Dunaujvaros Palhalmai Agrospecial SE | 1 | 4 | 4.00 / mérkőzés |
| 3 | ![]() | Eger SE | 1 | 3 | 3.00 / mérkőzés |
| 4 | ![]() | SC Sopron Women | 1 | 2 | 2.00 / mérkőzés |
| 5 | ![]() | Godolloi SK Women | 1 | 2 | 2.00 / mérkőzés |
| 6 | ![]() | Nagykanizsa FC | 1 | 1 | 1.00 / mérkőzés |
| 7 | ![]() | Budaorsi | 2 | 1 | 0.50 / mérkőzés |
| 8 | ![]() | Nyiregyhaza Spartacus FC | 0 | 0 | 0.00 / mérkőzés |
| 9 | ![]() | Paksi SE | 0 | 0 | 0.00 / mérkőzés |
| 10 | ![]() | Veszprem 2015 | 0 | 0 | 0.00 / mérkőzés |
| 11 | ![]() | Papai Egyesitett Labdarugo Club Nyarad | 0 | 0 | 0.00 / mérkőzés |
| 12 | ![]() | Kecskemeti Noi Labdarugo Egyesulet Kecskemeti Foiskola | 0 | 0 | 0.00 / mérkőzés |
| 13 | ![]() | Kazincbarcikai SC FC | 0 | 0 | 0.00 / mérkőzés |
| 14 | ![]() | Pecsi VSK (PVSK) | 0 | 0 | 0.00 / mérkőzés |
| 15 | ![]() | Zalaegerszegi TE FC | 0 | 0 | 0.00 / mérkőzés |
| 16 | ![]() | Kelen SC Women | 0 | 0 | 0.00 / mérkőzés |
| 17 | ![]() | Vasas Kubala Akademia | 1 | 0 | 0.00 / mérkőzés |
Vendég / Kapott Gól (Womens Cup)
| # | Csapat | MP | Vendég Kapott Gól | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Nyiregyhaza Spartacus FC | 1 | 8 | 8.00 / mérkőzés |
| 2 | ![]() | Paksi SE | 1 | 5 | 5.00 / mérkőzés |
| 3 | ![]() | Veszprem 2015 | 1 | 5 | 5.00 / mérkőzés |
| 4 | ![]() | Papai Egyesitett Labdarugo Club Nyarad | 1 | 3 | 3.00 / mérkőzés |
| 5 | ![]() | Kecskemeti Noi Labdarugo Egyesulet Kecskemeti Foiskola | 1 | 3 | 3.00 / mérkőzés |
| 6 | ![]() | Kazincbarcikai SC FC | 1 | 2 | 2.00 / mérkőzés |
| 7 | ![]() | Pecsi VSK (PVSK) | 1 | 1 | 1.00 / mérkőzés |
| 8 | ![]() | Zalaegerszegi TE FC | 1 | 1 | 1.00 / mérkőzés |
| 9 | ![]() | Csepel FC | 0 | 0 | 0.00 / mérkőzés |
| 10 | ![]() | Dunaujvaros Palhalmai Agrospecial SE | 0 | 0 | 0.00 / mérkőzés |
| 11 | ![]() | Eger SE | 0 | 0 | 0.00 / mérkőzés |
| 12 | ![]() | SC Sopron Women | 0 | 0 | 0.00 / mérkőzés |
| 13 | ![]() | Godolloi SK Women | 0 | 0 | 0.00 / mérkőzés |
| 14 | ![]() | Nagykanizsa FC | 0 | 0 | 0.00 / mérkőzés |
| 15 | ![]() | Budaorsi | 0 | 0 | 0.00 / mérkőzés |
| 16 | ![]() | Kelen SC Women | 1 | 0 | 0.00 / mérkőzés |
| 17 | ![]() | Vasas Kubala Akademia | 0 | 0 | 0.00 / mérkőzés |
Melyik csapat kapja a legtöbb gólt a Womens Cup ligában?
Nyiregyhaza Spartacus FC gyenge eredményeket produkál a Womens Cup ligában a kapott gólok tekintetében. 8 gólt kaptak 1 mérkőzésen, ami azt jelenti, hogy Nyiregyhaza Spartacus FC átlagosan 8 gólt kapott mérkőzésenként. A Nyiregyhaza Spartacus FC csapatát követően Csepel FC a következő a listán 7 kapott góllal, végül Paksi SE 5 kapott góllal. A Csepel FC meccsenként átlagosan 7 gólt kapott, a Paksi SE pedig még rosszabbul teljesít a meccsenként 5 kapott góllal.
Melyik csapat védekezik a legjobban, és kapja a legkevesebb gólt a Womens Cup ligában?
Vasas Kubala Akademia és Kelen SC Women a két legjobban teljesítő csapat ami a kapott gólokat illeti ebben a szezonban a következő ligában: Womens Cup. A Vasas Kubala Akademia erős védelmet tudhat magáénak, 0 kapott góllal 1 meccsen. Ez meccsenként átlagosan 0 kapott gólt jelent, és egyértelműen a legjobb a Womens Cup ligában. Kelen SC Women is erős a védekezést tekintve. Átlagosan 0 gólt kapnak meccsenként és a liga második legjobb védekező csapata.
Kapott gólok - Magyarország
- Felosztás 1
- Felosztás 2
- Kupa
- Felosztás 1
- Felosztás 3
- Felosztás 3
- Felosztás 3
- Felosztás 3
- Felosztás 2
- Kupa
- Felosztás 3
- Felosztás 3
- Felosztás 3
- Felosztás 3
- Kupa
- Felosztás 3
















