Kapott Gól Nélküli Meccsek - State Leagues Saarland

Kapus - Kapott Gól Nélküli Meccsek

# JátékosMP
Játszott Meccsek
Kapott Gól Nélküli MeccsekKapott Gól Nélküli Meccsek %HazaiVendég

Csapatok - Kapott Gól Nélküli Meccsek

# CsapatMP
Játszott Meccsek
Kapott Gól Nélküli MeccsekCS%HazaiVendég
1FreisenFreisen
Freisen

Freisen

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 8 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • L
  • W
  • D
  • W
1.57
Hazai
  • W
  • D
  • W
2.33
Vendég
  • L
  • L
  • D
  • W
1.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 43% 67% 25%
Átl. 2.29 2.00 2.50
Gólt szerzett 1.43 2.00 1.00
Kapott Gól 0.86 0.00 1.50
BTTS 29% 0% 50%
CS 57% 100% 25%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

7457%100%25%
2Sportfreunde KollerbachSportfreunde Kollerbach
Sportfreunde Kollerbach

Sportfreunde Kollerbach

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 1 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • W
  • W
  • L
2.29
Hazai
  • D
  • W
  • W
2.33
Vendég
  • W
  • W
  • W
  • L
2.25
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 71% 67% 75%
Átl. 4.14 4.67 3.75
Gólt szerzett 2.86 3.00 2.75
Kapott Gól 1.29 1.67 1.00
BTTS 71% 67% 75%
CS 29% 33% 25%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

7229%33%25%
3SG Marpingen UrexweilerSG Marpingen Urexweiler
SG Marpingen Urexweiler

SG Marpingen Urexweiler

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 11 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • D
  • L
  • L
1.14
Hazai
  • L
  • W
  • D
  • L
1.00
Vendég
  • W
  • D
  • L
1.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 29% 25% 33%
Átl. 4.29 3.00 6.00
Gólt szerzett 2.00 1.25 3.00
Kapott Gól 2.29 1.75 3.00
BTTS 57% 25% 100%
CS 29% 50% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

7229%50%0%
41 FC Saarbrucken II1 FC Saarbrucken II
1 FC Saarbrucken II

1 FC Saarbrucken II

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 13 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • D
  • L
  • D
1.00
Hazai
  • L
  • W
  • L
1.00
Vendég
  • D
  • D
  • D
  • D
1.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 14% 33% 0%
Átl. 2.57 4.00 1.50
Gólt szerzett 1.29 2.00 0.75
Kapott Gól 1.29 2.00 0.75
BTTS 71% 100% 50%
CS 29% 0% 50%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

7229%0%50%
5FSV Viktoria Jagersburg 1928FSV Viktoria Jagersburg 1928
FSV Viktoria Jagersburg 1928

FSV Viktoria Jagersburg 1928

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 2 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • D
  • D
  • D
2.14
Hazai
  • W
  • W
  • D
  • D
2.00
Vendég
  • W
  • W
  • D
2.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 57% 50% 67%
Átl. 3.14 2.50 4.00
Gólt szerzett 2.14 1.75 2.67
Kapott Gól 1.00 0.75 1.33
BTTS 86% 75% 100%
CS 14% 25% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

7114%25%0%
6FV EppelbornFV Eppelborn
FV Eppelborn

FV Eppelborn

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 3 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • W
  • W
  • W
2.14
Hazai
  • D
  • W
  • W
  • W
2.50
Vendég
  • D
  • D
  • W
1.67
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 57% 75% 33%
Átl. 3.00 3.50 2.33
Gólt szerzett 1.86 2.25 1.33
Kapott Gól 1.14 1.25 1.00
BTTS 86% 75% 100%
CS 14% 25% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

7114%25%0%
7Rot WeiY HasbornRot WeiY Hasborn
Rot WeiY Hasborn

Rot WeiY Hasborn

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 5 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • W
  • W
  • W
1.86
Hazai
  • L
  • W
  • W
  • W
2.25
Vendég
  • D
  • L
  • W
1.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 57% 75% 33%
Átl. 4.71 5.25 4.00
Gólt szerzett 2.71 3.25 2.00
Kapott Gól 2.00 2.00 2.00
BTTS 86% 100% 67%
CS 14% 0% 33%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

7114%0%33%
8SC Halberg Brebach 1907 eVSC Halberg Brebach 1907 eV
SC Halberg Brebach 1907 eV

SC Halberg Brebach 1907 eV

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 12 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • L
  • D
  • L
1.14
Hazai
  • W
  • D
  • D
1.67
Vendég
  • L
  • W
  • L
  • L
0.75
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 29% 33% 25%
Átl. 4.71 5.00 4.50
Gólt szerzett 2.00 2.67 1.50
Kapott Gól 2.71 2.33 3.00
BTTS 71% 100% 50%
CS 14% 0% 25%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

7114%0%25%
9SpVgg QuierschiedSpVgg Quierschied
SpVgg Quierschied

SpVgg Quierschied

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 6 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • L
  • D
  • W
1.86
Hazai
  • W
  • L
  • D
1.33
Vendég
  • W
  • W
  • L
  • W
2.25
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 57% 33% 75%
Átl. 4.00 2.67 5.00
Gólt szerzett 2.14 1.33 2.75
Kapott Gól 1.86 1.33 2.25
BTTS 86% 67% 100%
CS 14% 33% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

7114%33%0%
10SV PreuSsen 1919 MerchweilerSV PreuSsen 1919 Merchweiler
SV PreuSsen 1919 Merchweiler

SV PreuSsen 1919 Merchweiler

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 15 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.86
Hazai
  • W
  • L
  • L
  • L
0.75
Vendég
  • W
  • L
  • L
1.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 29% 25% 33%
Átl. 2.57 1.75 3.67
Gólt szerzett 1.00 0.50 1.67
Kapott Gól 1.57 1.25 2.00
BTTS 57% 25% 100%
CS 14% 25% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

7114%25%0%
11DJK Ballweiler WecklingenDJK Ballweiler Wecklingen
DJK Ballweiler Wecklingen

DJK Ballweiler Wecklingen

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 9 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • L
  • W
  • W
1.57
Hazai
  • D
  • L
  • W
1.33
Vendég
  • D
  • W
  • L
  • W
1.75
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 43% 33% 50%
Átl. 3.71 4.33 3.25
Gólt szerzett 2.00 2.00 2.00
Kapott Gól 1.71 2.33 1.25
BTTS 71% 100% 50%
CS 14% 0% 25%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

7114%0%25%
12TuS Herrensohr SaarbruckenTuS Herrensohr Saarbrucken
TuS Herrensohr Saarbrucken

TuS Herrensohr Saarbrucken

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 10 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • D
  • D
  • W
1.29
Hazai
  • D
  • W
  • D
  • W
2.00
Vendég
  • L
  • L
  • D
0.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 29% 50% 0%
Átl. 4.71 4.25 5.33
Gólt szerzett 2.57 3.00 2.00
Kapott Gól 2.14 1.25 3.33
BTTS 86% 75% 100%
CS 14% 25% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

7114%25%0%
13FC Palatia LimbachFC Palatia Limbach
FC Palatia Limbach

FC Palatia Limbach

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 14 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • D
  • D
  • L
  • L
0.86
Hazai
  • D
  • D
  • L
0.67
Vendég
  • W
  • L
  • D
  • L
1.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 14% 0% 25%
Átl. 3.00 3.00 3.00
Gólt szerzett 1.29 1.00 1.50
Kapott Gól 1.71 2.00 1.50
BTTS 71% 100% 50%
CS 14% 0% 25%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

7114%0%25%
14FC RastpfuhlFC Rastpfuhl
FC Rastpfuhl

FC Rastpfuhl

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 16 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • D
  • D
  • W
  • L
0.71
Hazai
  • L
  • D
  • W
1.33
Vendég
  • L
  • L
  • D
  • L
0.25
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 14% 33% 0%
Átl. 3.29 2.67 3.75
Gólt szerzett 0.86 1.33 0.50
Kapott Gól 2.43 1.33 3.25
BTTS 57% 67% 50%
CS 14% 33% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

7114%33%0%
15SC ReisbachSC Reisbach
SC Reisbach

SC Reisbach

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 18 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • L
  • D
  • L
0.14
Hazai
  • L
  • L
  • D
0.33
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 0% 0% 0%
Átl. 3.71 4.00 3.50
Gólt szerzett 1.14 1.67 0.75
Kapott Gól 2.57 2.33 2.75
BTTS 86% 100% 75%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

700%0%0%
16FV SchwalbachFV Schwalbach
FV Schwalbach

FV Schwalbach

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 7 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • L
  • W
  • W
1.71
Hazai
  • W
  • W
  • L
  • W
2.25
Vendég
  • L
  • L
  • W
1.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 57% 75% 33%
Átl. 4.29 4.25 4.33
Gólt szerzett 2.29 2.75 1.67
Kapott Gól 2.00 1.50 2.67
BTTS 86% 100% 67%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

700%0%0%
17GeislauternGeislautern
Geislautern

Geislautern

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 17 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • W
  • L
  • L
0.57
Hazai
  • L
  • L
  • W
  • L
0.75
Vendég
  • D
  • L
  • L
0.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 14% 25% 0%
Átl. 5.00 4.50 5.67
Gólt szerzett 1.57 1.25 2.00
Kapott Gól 3.43 3.25 3.67
BTTS 71% 50% 100%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

700%0%0%
18FV BischmisheimFV Bischmisheim
FV Bischmisheim

FV Bischmisheim

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 4 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • W
  • L
  • W
1.86
Hazai
  • W
  • W
  • W
  • W
3.00
Vendég
  • L
  • D
  • L
0.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 57% 100% 0%
Átl. 4.86 6.25 3.00
Gólt szerzett 2.86 4.25 1.00
Kapott Gól 2.00 2.00 2.00
BTTS 86% 100% 67%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

700%0%0%

Hazai / Kapott Gól Nélküli Meccsek (State Leagues Saarland)

# CsapatMP
Játszott Meccsek
Hazai
Kapott Gól Nélküli Meccsek
Hazai
CS%
1FreisenFreisen
Freisen

Freisen

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 8 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • L
  • W
  • D
  • W
1.57
Hazai
  • W
  • D
  • W
2.33
Vendég
  • L
  • L
  • D
  • W
1.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 43% 67% 25%
Átl. 2.29 2.00 2.50
Gólt szerzett 1.43 2.00 1.00
Kapott Gól 0.86 0.00 1.50
BTTS 29% 0% 50%
CS 57% 100% 25%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

33100%
2SG Marpingen UrexweilerSG Marpingen Urexweiler
SG Marpingen Urexweiler

SG Marpingen Urexweiler

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 11 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • D
  • L
  • L
1.14
Hazai
  • L
  • W
  • D
  • L
1.00
Vendég
  • W
  • D
  • L
1.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 29% 25% 33%
Átl. 4.29 3.00 6.00
Gólt szerzett 2.00 1.25 3.00
Kapott Gól 2.29 1.75 3.00
BTTS 57% 25% 100%
CS 29% 50% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

4250%
3Sportfreunde KollerbachSportfreunde Kollerbach
Sportfreunde Kollerbach

Sportfreunde Kollerbach

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 1 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • W
  • W
  • L
2.29
Hazai
  • D
  • W
  • W
2.33
Vendég
  • W
  • W
  • W
  • L
2.25
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 71% 67% 75%
Átl. 4.14 4.67 3.75
Gólt szerzett 2.86 3.00 2.75
Kapott Gól 1.29 1.67 1.00
BTTS 71% 67% 75%
CS 29% 33% 25%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

3133%
4SpVgg QuierschiedSpVgg Quierschied
SpVgg Quierschied

SpVgg Quierschied

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 6 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • L
  • D
  • W
1.86
Hazai
  • W
  • L
  • D
1.33
Vendég
  • W
  • W
  • L
  • W
2.25
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 57% 33% 75%
Átl. 4.00 2.67 5.00
Gólt szerzett 2.14 1.33 2.75
Kapott Gól 1.86 1.33 2.25
BTTS 86% 67% 100%
CS 14% 33% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

3133%
5FC RastpfuhlFC Rastpfuhl
FC Rastpfuhl

FC Rastpfuhl

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 16 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • D
  • D
  • W
  • L
0.71
Hazai
  • L
  • D
  • W
1.33
Vendég
  • L
  • L
  • D
  • L
0.25
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 14% 33% 0%
Átl. 3.29 2.67 3.75
Gólt szerzett 0.86 1.33 0.50
Kapott Gól 2.43 1.33 3.25
BTTS 57% 67% 50%
CS 14% 33% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

3133%
6FSV Viktoria Jagersburg 1928FSV Viktoria Jagersburg 1928
FSV Viktoria Jagersburg 1928

FSV Viktoria Jagersburg 1928

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 2 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • D
  • D
  • D
2.14
Hazai
  • W
  • W
  • D
  • D
2.00
Vendég
  • W
  • W
  • D
2.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 57% 50% 67%
Átl. 3.14 2.50 4.00
Gólt szerzett 2.14 1.75 2.67
Kapott Gól 1.00 0.75 1.33
BTTS 86% 75% 100%
CS 14% 25% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

4125%
7FV EppelbornFV Eppelborn
FV Eppelborn

FV Eppelborn

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 3 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • W
  • W
  • W
2.14
Hazai
  • D
  • W
  • W
  • W
2.50
Vendég
  • D
  • D
  • W
1.67
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 57% 75% 33%
Átl. 3.00 3.50 2.33
Gólt szerzett 1.86 2.25 1.33
Kapott Gól 1.14 1.25 1.00
BTTS 86% 75% 100%
CS 14% 25% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

4125%
8SV PreuSsen 1919 MerchweilerSV PreuSsen 1919 Merchweiler
SV PreuSsen 1919 Merchweiler

SV PreuSsen 1919 Merchweiler

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 15 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.86
Hazai
  • W
  • L
  • L
  • L
0.75
Vendég
  • W
  • L
  • L
1.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 29% 25% 33%
Átl. 2.57 1.75 3.67
Gólt szerzett 1.00 0.50 1.67
Kapott Gól 1.57 1.25 2.00
BTTS 57% 25% 100%
CS 14% 25% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

4125%
9TuS Herrensohr SaarbruckenTuS Herrensohr Saarbrucken
TuS Herrensohr Saarbrucken

TuS Herrensohr Saarbrucken

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 10 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • D
  • D
  • W
1.29
Hazai
  • D
  • W
  • D
  • W
2.00
Vendég
  • L
  • L
  • D
0.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 29% 50% 0%
Átl. 4.71 4.25 5.33
Gólt szerzett 2.57 3.00 2.00
Kapott Gól 2.14 1.25 3.33
BTTS 86% 75% 100%
CS 14% 25% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

4125%
101 FC Saarbrucken II1 FC Saarbrucken II
1 FC Saarbrucken II

1 FC Saarbrucken II

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 13 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • D
  • L
  • D
1.00
Hazai
  • L
  • W
  • L
1.00
Vendég
  • D
  • D
  • D
  • D
1.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 14% 33% 0%
Átl. 2.57 4.00 1.50
Gólt szerzett 1.29 2.00 0.75
Kapott Gól 1.29 2.00 0.75
BTTS 71% 100% 50%
CS 29% 0% 50%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

300%
11Rot WeiY HasbornRot WeiY Hasborn
Rot WeiY Hasborn

Rot WeiY Hasborn

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 5 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • W
  • W
  • W
1.86
Hazai
  • L
  • W
  • W
  • W
2.25
Vendég
  • D
  • L
  • W
1.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 57% 75% 33%
Átl. 4.71 5.25 4.00
Gólt szerzett 2.71 3.25 2.00
Kapott Gól 2.00 2.00 2.00
BTTS 86% 100% 67%
CS 14% 0% 33%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

400%
12SC Halberg Brebach 1907 eVSC Halberg Brebach 1907 eV
SC Halberg Brebach 1907 eV

SC Halberg Brebach 1907 eV

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 12 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • L
  • D
  • L
1.14
Hazai
  • W
  • D
  • D
1.67
Vendég
  • L
  • W
  • L
  • L
0.75
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 29% 33% 25%
Átl. 4.71 5.00 4.50
Gólt szerzett 2.00 2.67 1.50
Kapott Gól 2.71 2.33 3.00
BTTS 71% 100% 50%
CS 14% 0% 25%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

300%
13DJK Ballweiler WecklingenDJK Ballweiler Wecklingen
DJK Ballweiler Wecklingen

DJK Ballweiler Wecklingen

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 9 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • L
  • W
  • W
1.57
Hazai
  • D
  • L
  • W
1.33
Vendég
  • D
  • W
  • L
  • W
1.75
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 43% 33% 50%
Átl. 3.71 4.33 3.25
Gólt szerzett 2.00 2.00 2.00
Kapott Gól 1.71 2.33 1.25
BTTS 71% 100% 50%
CS 14% 0% 25%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

300%
14FC Palatia LimbachFC Palatia Limbach
FC Palatia Limbach

FC Palatia Limbach

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 14 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • D
  • D
  • L
  • L
0.86
Hazai
  • D
  • D
  • L
0.67
Vendég
  • W
  • L
  • D
  • L
1.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 14% 0% 25%
Átl. 3.00 3.00 3.00
Gólt szerzett 1.29 1.00 1.50
Kapott Gól 1.71 2.00 1.50
BTTS 71% 100% 50%
CS 14% 0% 25%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

300%
15SC ReisbachSC Reisbach
SC Reisbach

SC Reisbach

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 18 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • L
  • D
  • L
0.14
Hazai
  • L
  • L
  • D
0.33
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 0% 0% 0%
Átl. 3.71 4.00 3.50
Gólt szerzett 1.14 1.67 0.75
Kapott Gól 2.57 2.33 2.75
BTTS 86% 100% 75%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

300%
16FV SchwalbachFV Schwalbach
FV Schwalbach

FV Schwalbach

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 7 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • L
  • W
  • W
1.71
Hazai
  • W
  • W
  • L
  • W
2.25
Vendég
  • L
  • L
  • W
1.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 57% 75% 33%
Átl. 4.29 4.25 4.33
Gólt szerzett 2.29 2.75 1.67
Kapott Gól 2.00 1.50 2.67
BTTS 86% 100% 67%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

400%
17GeislauternGeislautern
Geislautern

Geislautern

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 17 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • W
  • L
  • L
0.57
Hazai
  • L
  • L
  • W
  • L
0.75
Vendég
  • D
  • L
  • L
0.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 14% 25% 0%
Átl. 5.00 4.50 5.67
Gólt szerzett 1.57 1.25 2.00
Kapott Gól 3.43 3.25 3.67
BTTS 71% 50% 100%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

400%
18FV BischmisheimFV Bischmisheim
FV Bischmisheim

FV Bischmisheim

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 4 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • W
  • L
  • W
1.86
Hazai
  • W
  • W
  • W
  • W
3.00
Vendég
  • L
  • D
  • L
0.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 57% 100% 0%
Átl. 4.86 6.25 3.00
Gólt szerzett 2.86 4.25 1.00
Kapott Gól 2.00 2.00 2.00
BTTS 86% 100% 67%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

400%

Vendég / Kapott Gól Nélküli Meccsek (State Leagues Saarland)

# CsapatMP
Játszott Meccsek
Vendég
Kapott Gól Nélküli Meccsek
Vendég
CS%
11 FC Saarbrucken II1 FC Saarbrucken II
1 FC Saarbrucken II

1 FC Saarbrucken II

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 13 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • D
  • L
  • D
1.00
Hazai
  • L
  • W
  • L
1.00
Vendég
  • D
  • D
  • D
  • D
1.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 14% 33% 0%
Átl. 2.57 4.00 1.50
Gólt szerzett 1.29 2.00 0.75
Kapott Gól 1.29 2.00 0.75
BTTS 71% 100% 50%
CS 29% 0% 50%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

4250%
2Rot WeiY HasbornRot WeiY Hasborn
Rot WeiY Hasborn

Rot WeiY Hasborn

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 5 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • W
  • W
  • W
1.86
Hazai
  • L
  • W
  • W
  • W
2.25
Vendég
  • D
  • L
  • W
1.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 57% 75% 33%
Átl. 4.71 5.25 4.00
Gólt szerzett 2.71 3.25 2.00
Kapott Gól 2.00 2.00 2.00
BTTS 86% 100% 67%
CS 14% 0% 33%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

3133%
3FreisenFreisen
Freisen

Freisen

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 8 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • L
  • W
  • D
  • W
1.57
Hazai
  • W
  • D
  • W
2.33
Vendég
  • L
  • L
  • D
  • W
1.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 43% 67% 25%
Átl. 2.29 2.00 2.50
Gólt szerzett 1.43 2.00 1.00
Kapott Gól 0.86 0.00 1.50
BTTS 29% 0% 50%
CS 57% 100% 25%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

4125%
4Sportfreunde KollerbachSportfreunde Kollerbach
Sportfreunde Kollerbach

Sportfreunde Kollerbach

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 1 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • W
  • W
  • L
2.29
Hazai
  • D
  • W
  • W
2.33
Vendég
  • W
  • W
  • W
  • L
2.25
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 71% 67% 75%
Átl. 4.14 4.67 3.75
Gólt szerzett 2.86 3.00 2.75
Kapott Gól 1.29 1.67 1.00
BTTS 71% 67% 75%
CS 29% 33% 25%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

4125%
5SC Halberg Brebach 1907 eVSC Halberg Brebach 1907 eV
SC Halberg Brebach 1907 eV

SC Halberg Brebach 1907 eV

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 12 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • L
  • D
  • L
1.14
Hazai
  • W
  • D
  • D
1.67
Vendég
  • L
  • W
  • L
  • L
0.75
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 29% 33% 25%
Átl. 4.71 5.00 4.50
Gólt szerzett 2.00 2.67 1.50
Kapott Gól 2.71 2.33 3.00
BTTS 71% 100% 50%
CS 14% 0% 25%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

4125%
6DJK Ballweiler WecklingenDJK Ballweiler Wecklingen
DJK Ballweiler Wecklingen

DJK Ballweiler Wecklingen

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 9 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • L
  • W
  • W
1.57
Hazai
  • D
  • L
  • W
1.33
Vendég
  • D
  • W
  • L
  • W
1.75
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 43% 33% 50%
Átl. 3.71 4.33 3.25
Gólt szerzett 2.00 2.00 2.00
Kapott Gól 1.71 2.33 1.25
BTTS 71% 100% 50%
CS 14% 0% 25%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

4125%
7FC Palatia LimbachFC Palatia Limbach
FC Palatia Limbach

FC Palatia Limbach

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 14 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • D
  • D
  • L
  • L
0.86
Hazai
  • D
  • D
  • L
0.67
Vendég
  • W
  • L
  • D
  • L
1.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 14% 0% 25%
Átl. 3.00 3.00 3.00
Gólt szerzett 1.29 1.00 1.50
Kapott Gól 1.71 2.00 1.50
BTTS 71% 100% 50%
CS 14% 0% 25%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

4125%
8SG Marpingen UrexweilerSG Marpingen Urexweiler
SG Marpingen Urexweiler

SG Marpingen Urexweiler

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 11 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • D
  • L
  • L
1.14
Hazai
  • L
  • W
  • D
  • L
1.00
Vendég
  • W
  • D
  • L
1.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 29% 25% 33%
Átl. 4.29 3.00 6.00
Gólt szerzett 2.00 1.25 3.00
Kapott Gól 2.29 1.75 3.00
BTTS 57% 25% 100%
CS 29% 50% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

300%
9SpVgg QuierschiedSpVgg Quierschied
SpVgg Quierschied

SpVgg Quierschied

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 6 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • L
  • D
  • W
1.86
Hazai
  • W
  • L
  • D
1.33
Vendég
  • W
  • W
  • L
  • W
2.25
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 57% 33% 75%
Átl. 4.00 2.67 5.00
Gólt szerzett 2.14 1.33 2.75
Kapott Gól 1.86 1.33 2.25
BTTS 86% 67% 100%
CS 14% 33% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

400%
10FC RastpfuhlFC Rastpfuhl
FC Rastpfuhl

FC Rastpfuhl

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 16 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • D
  • D
  • W
  • L
0.71
Hazai
  • L
  • D
  • W
1.33
Vendég
  • L
  • L
  • D
  • L
0.25
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 14% 33% 0%
Átl. 3.29 2.67 3.75
Gólt szerzett 0.86 1.33 0.50
Kapott Gól 2.43 1.33 3.25
BTTS 57% 67% 50%
CS 14% 33% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

400%
11FSV Viktoria Jagersburg 1928FSV Viktoria Jagersburg 1928
FSV Viktoria Jagersburg 1928

FSV Viktoria Jagersburg 1928

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 2 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • D
  • D
  • D
2.14
Hazai
  • W
  • W
  • D
  • D
2.00
Vendég
  • W
  • W
  • D
2.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 57% 50% 67%
Átl. 3.14 2.50 4.00
Gólt szerzett 2.14 1.75 2.67
Kapott Gól 1.00 0.75 1.33
BTTS 86% 75% 100%
CS 14% 25% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

300%
12FV EppelbornFV Eppelborn
FV Eppelborn

FV Eppelborn

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 3 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • W
  • W
  • W
2.14
Hazai
  • D
  • W
  • W
  • W
2.50
Vendég
  • D
  • D
  • W
1.67
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 57% 75% 33%
Átl. 3.00 3.50 2.33
Gólt szerzett 1.86 2.25 1.33
Kapott Gól 1.14 1.25 1.00
BTTS 86% 75% 100%
CS 14% 25% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

300%
13SV PreuSsen 1919 MerchweilerSV PreuSsen 1919 Merchweiler
SV PreuSsen 1919 Merchweiler

SV PreuSsen 1919 Merchweiler

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 15 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.86
Hazai
  • W
  • L
  • L
  • L
0.75
Vendég
  • W
  • L
  • L
1.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 29% 25% 33%
Átl. 2.57 1.75 3.67
Gólt szerzett 1.00 0.50 1.67
Kapott Gól 1.57 1.25 2.00
BTTS 57% 25% 100%
CS 14% 25% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

300%
14TuS Herrensohr SaarbruckenTuS Herrensohr Saarbrucken
TuS Herrensohr Saarbrucken

TuS Herrensohr Saarbrucken

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 10 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • D
  • D
  • W
1.29
Hazai
  • D
  • W
  • D
  • W
2.00
Vendég
  • L
  • L
  • D
0.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 29% 50% 0%
Átl. 4.71 4.25 5.33
Gólt szerzett 2.57 3.00 2.00
Kapott Gól 2.14 1.25 3.33
BTTS 86% 75% 100%
CS 14% 25% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

300%
15SC ReisbachSC Reisbach
SC Reisbach

SC Reisbach

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 18 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • L
  • D
  • L
0.14
Hazai
  • L
  • L
  • D
0.33
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 0% 0% 0%
Átl. 3.71 4.00 3.50
Gólt szerzett 1.14 1.67 0.75
Kapott Gól 2.57 2.33 2.75
BTTS 86% 100% 75%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

400%
16FV SchwalbachFV Schwalbach
FV Schwalbach

FV Schwalbach

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 7 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • L
  • W
  • W
1.71
Hazai
  • W
  • W
  • L
  • W
2.25
Vendég
  • L
  • L
  • W
1.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 57% 75% 33%
Átl. 4.29 4.25 4.33
Gólt szerzett 2.29 2.75 1.67
Kapott Gól 2.00 1.50 2.67
BTTS 86% 100% 67%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

300%
17GeislauternGeislautern
Geislautern

Geislautern

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 17 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • W
  • L
  • L
0.57
Hazai
  • L
  • L
  • W
  • L
0.75
Vendég
  • D
  • L
  • L
0.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 14% 25% 0%
Átl. 5.00 4.50 5.67
Gólt szerzett 1.57 1.25 2.00
Kapott Gól 3.43 3.25 3.67
BTTS 71% 50% 100%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

300%
18FV BischmisheimFV Bischmisheim
FV Bischmisheim

FV Bischmisheim

State Leagues Saarland (Oszt. -1)

Liga Pozíció 4 / 18

Németország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • W
  • L
  • W
1.86
Hazai
  • W
  • W
  • W
  • W
3.00
Vendég
  • L
  • D
  • L
0.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 57% 100% 0%
Átl. 4.86 6.25 3.00
Gólt szerzett 2.86 4.25 1.00
Kapott Gól 2.00 2.00 2.00
BTTS 86% 100% 67%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

300%

Melyik csapat játszotta a legtöbb gól nélküli meccset a State Leagues Saarland ligában?

A State Leagues Saarland legtöbb gól nélküli mérkőzéssel rendelkező csapata a Freisen (7 mérkőzésből 4 gól nélküli mérkőzéssel), és őket a 1 FC Saarbrucken II követi a listán (7 mérkőzésből 2 gól nélküli mérkőzéssel), és Sportfreunde Kollerbach (7 mérkőzésből 2 gól nélküli mérkőzéssel). A Freisen nem kapott gólt a lejátszott mérkőzéseinek 57% százalékán a State Leagues Saarland ligában ebben a szezonban, ami igazán lenyűgöző, és bizonyítja, hogy milyen erős a hátsó vonaluk. A 1 FC Saarbrucken II csapatának ezen felül egy jó gól nélküli meccs átlaga van 29% százalékkal, és a Sportfreunde Kollerbach csapaté pedig 29%.

Kapott Gól Nélküli Meccsek - Németország

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
Hamarosan
Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.