II liiga Tabella & Statisztikák

II liiga Logo
Felosztás
4
Csapatok
16
Meccsek
230/240 Játszott
Fejlődés
 
96% befejezett
Legutóbbi 5 Hazai pályánHazai Forma
Forma
VendégLegutóbbi 5 Idegenbeli pályán
11.01. 09:00
  • W
    Tabasalu Ulasabat C.F.

    Tabasalu Ulasabat CF

    II liiga

    09.13. 07:00

    3 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Tartu JK Welco II

    Tartu JK Welco II

  • D
    Tabasalu Ulasabat C.F.

    Tabasalu Ulasabat CF

    II liiga

    09.19. 06:00

    2 - 2

    FT

    ( HT : 2 - 1 )

    FC Flora Tallinn III

    FC Flora Tallinn III

  • L
    Tabasalu Ulasabat C.F.

    Tabasalu Ulasabat CF

    II liiga

    10.04. 09:00

    2 - 4

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Placet

    Placet

  • W
    Tabasalu Ulasabat C.F.

    Tabasalu Ulasabat CF

    II liiga

    10.18. 09:00

    2 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Helios

    FC Helios

  • W
    Tabasalu Ulasabat C.F.

    Tabasalu Ulasabat CF

    II liiga

    11.01. 09:00

    6 - 3

    FT

    ( HT : 3 - 2 )

    Saue JK Laagri

    Saue JK Laagri

Tabasalu Ulasabat CF
Tabasalu Ulasabat CF

Tabasalu Ulasabat CF

II liiga (Oszt. 4)

Liga Pozíció 9 / 16

Észtország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • W
  • L
  • W
1.52
Hazai
  • W
  • D
  • L
  • W
  • W
1.40
Vendég
  • W
  • W
  • L
  • W
  • L
1.64
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 45% 40% 50%
Átl. 3.69 3.80 3.57
Gólt szerzett 2.03 1.87 2.21
Kapott Gól 1.66 1.93 1.36
BTTS 66% 73% 57%
CS 21% 13% 29%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

1.40
0.71
Saue JK Laagri
Saue JK Laagri

Saue JK Laagri

II liiga (Oszt. 4)

Liga Pozíció 12 / 16

Észtország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • L
  • L
  • L
0.97
Hazai
  • D
  • W
  • L
  • W
  • L
1.20
Vendég
  • L
  • D
  • L
  • L
  • L
0.71
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 28% 33% 21%
Átl. 4.07 2.93 5.29
Gólt szerzett 1.62 1.47 1.79
Kapott Gól 2.45 1.47 3.50
BTTS 45% 33% 57%
CS 24% 33% 14%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

  • L
    Rakvere JK Tarvas

    Rakvere JK Tarvas

    II liiga

    06.14. 03:00

    6 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Saue JK Laagri

    Saue JK Laagri

  • D
    FA Tartu Kalev II

    FA Tartu Kalev II

    II liiga

    09.27. 03:00

    3 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Saue JK Laagri

    Saue JK Laagri

  • L
    Viimsi MRJK II

    Viimsi MRJK II

    II liiga

    10.04. 06:00

    3 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    Saue JK Laagri

    Saue JK Laagri

  • L
    FC Tallinn II

    FC Tallinn II

    II liiga

    10.17. 05:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Saue JK Laagri

    Saue JK Laagri

  • L
    Tabasalu Ulasabat C.F.

    Tabasalu Ulasabat CF

    II liiga

    11.01. 09:00

    6 - 3

    FT

    ( HT : 3 - 2 )

    Saue JK Laagri

    Saue JK Laagri

11.03. 09:00
  • W
    FC Flora Tallinn III

    FC Flora Tallinn III

    II liiga

    08.30. 03:00

    4 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    FC Kuressaare II

    FC Kuressaare II

  • L
    FC Flora Tallinn III

    FC Flora Tallinn III

    II liiga

    09.06. 02:00

    0 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Tallinn II

    FC Tallinn II

  • W
    FC Flora Tallinn III

    FC Flora Tallinn III

    II liiga

    09.12. 02:30

    5 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Rakvere JK Tarvas

    Rakvere JK Tarvas

  • D
    FC Flora Tallinn III

    FC Flora Tallinn III

    II liiga

    10.17. 09:30

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FA Tartu Kalev II

    FA Tartu Kalev II

  • L
    FC Flora Tallinn III

    FC Flora Tallinn III

    II liiga

    10.25. 07:00

    2 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Hiiumaa

    FC Hiiumaa

FC Flora Tallinn III
FC Flora Tallinn III

FC Flora Tallinn III

II liiga (Oszt. 4)

Liga Pozíció 7 / 16

Észtország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • W
  • D
  • L
1.64
Hazai
  • W
  • L
  • W
  • D
  • L
1.43
Vendég
  • W
  • D
  • W
  • W
  • W
1.86
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 50% 43% 57%
Átl. 5.68 5.71 5.64
Gólt szerzett 3.32 3.07 3.57
Kapott Gól 2.36 2.64 2.07
BTTS 71% 79% 64%
CS 18% 14% 21%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

1.43
2.00
Placet
Placet

Placet

II liiga (Oszt. 4)

Liga Pozíció 3 / 16

Észtország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2.21
Hazai
  • W
  • L
  • W
  • W
  • W
2.43
Vendég
  • W
  • D
  • W
  • W
  • W
2.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 71% 79% 64%
Átl. 4.04 4.43 3.64
Gólt szerzett 2.75 3.29 2.21
Kapott Gól 1.29 1.14 1.43
BTTS 43% 43% 43%
CS 43% 50% 36%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

  • W
    Viimsi MRJK II

    Viimsi MRJK II

    II liiga

    09.06. 06:00

    0 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Placet

    Placet

  • D
    FC Tallinn II

    FC Tallinn II

    II liiga

    09.20. 05:00

    3 - 3

    FT

    ( HT : 3 - 0 )

    Placet

    Placet

  • W
    Tabasalu Ulasabat C.F.

    Tabasalu Ulasabat CF

    II liiga

    10.04. 09:00

    2 - 4

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Placet

    Placet

  • W
    Keila JK

    Keila JK

    II liiga

    10.11. 03:00

    0 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Placet

    Placet

  • W
    Läänemaa JK

    Laanemaa JK Haapsalu

    II liiga

    10.17. 03:00

    0 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Placet

    Placet

10.31. 04:45
  • L
    FA Tartu Kalev II

    FA Tartu Kalev II

    II liiga

    09.05. 03:00

    1 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Keila JK

    Keila JK

  • D
    FA Tartu Kalev II

    FA Tartu Kalev II

    II liiga

    09.19. 07:00

    3 - 3

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    Läänemaa JK

    Laanemaa JK Haapsalu

  • D
    FA Tartu Kalev II

    FA Tartu Kalev II

    II liiga

    09.27. 03:00

    3 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Saue JK Laagri

    Saue JK Laagri

  • W
    FA Tartu Kalev II

    FA Tartu Kalev II

    II liiga

    10.23. 09:00

    6 - 4

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Kuressaare II

    FC Kuressaare II

  • L
    FA Tartu Kalev II

    FA Tartu Kalev II

    II liiga

    10.31. 04:45

    0 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    FC Hiiumaa

    FC Hiiumaa

FA Tartu Kalev II
FA Tartu Kalev II

FA Tartu Kalev II

II liiga (Oszt. 4)

Liga Pozíció 13 / 16

Észtország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • L
  • D
  • W
  • L
0.76
Hazai
  • L
  • D
  • D
  • W
  • L
0.79
Vendég
  • W
  • L
  • D
  • L
  • D
0.73
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 21% 21% 20%
Átl. 5.10 5.57 4.67
Gólt szerzett 2.00 2.43 1.60
Kapott Gól 3.10 3.14 3.07
BTTS 79% 86% 73%
CS 3% 0% 7%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

0.79
2.36
FC Hiiumaa
FC Hiiumaa

FC Hiiumaa

II liiga (Oszt. 4)

Liga Pozíció 2 / 16

Észtország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • L
  • W
  • W
2.14
Hazai
  • W
  • W
  • L
  • W
  • W
1.93
Vendég
  • W
  • W
  • L
  • W
  • W
2.36
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 66% 60% 71%
Átl. 3.93 4.00 3.86
Gólt szerzett 2.76 2.87 2.64
Kapott Gól 1.17 1.13 1.21
BTTS 55% 53% 57%
CS 41% 40% 43%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

  • W
    Rakvere JK Tarvas

    Rakvere JK Tarvas

    II liiga

    09.20. 04:00

    0 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Hiiumaa

    FC Hiiumaa

  • W
    Keila JK

    Keila JK

    II liiga

    10.03. 03:00

    3 - 5

    FT

    ( HT : 2 - 1 )

    FC Hiiumaa

    FC Hiiumaa

  • L
    Tartu JK Welco II

    Tartu JK Welco II

    II liiga

    10.17. 04:00

    3 - 2

    FT

    ( HT : 2 - 1 )

    FC Hiiumaa

    FC Hiiumaa

  • W
    FC Flora Tallinn III

    FC Flora Tallinn III

    II liiga

    10.25. 07:00

    2 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Hiiumaa

    FC Hiiumaa

  • W
    FA Tartu Kalev II

    FA Tartu Kalev II

    II liiga

    10.31. 04:45

    0 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    FC Hiiumaa

    FC Hiiumaa

10.31. 04:00
  • W
    Viimsi MRJK II

    Viimsi MRJK II

    II liiga

    10.04. 06:00

    3 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    Saue JK Laagri

    Saue JK Laagri

  • W
    Viimsi MRJK II

    Viimsi MRJK II

    II liiga

    10.11. 06:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FA Tartu Kalev II

    FA Tartu Kalev II

  • W
    Viimsi MRJK II

    Viimsi MRJK II

    II liiga

    10.17. 03:00

    3 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Kuressaare II

    FC Kuressaare II

  • L
    Viimsi MRJK II

    Viimsi MRJK II

    II liiga

    10.25. 07:00

    1 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Tallinn II

    FC Tallinn II

  • W
    Viimsi MRJK II

    Viimsi MRJK II

    II liiga

    10.31. 04:00

    4 - 1

    FT

    ( HT : 2 - 1 )

    Rakvere JK Tarvas

    Rakvere JK Tarvas

Viimsi MRJK II
Viimsi MRJK II

Viimsi MRJK II

II liiga (Oszt. 4)

Liga Pozíció 4 / 16

Észtország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • W
  • L
  • W
1.90
Hazai
  • W
  • W
  • W
  • L
  • W
1.93
Vendég
  • W
  • W
  • L
  • L
  • L
1.87
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 62% 64% 60%
Átl. 4.38 3.86 4.87
Gólt szerzett 2.79 2.64 2.93
Kapott Gól 1.59 1.21 1.93
BTTS 55% 43% 67%
CS 31% 43% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

1.93
1.86
Rakvere JK Tarvas
Rakvere JK Tarvas

Rakvere JK Tarvas

II liiga (Oszt. 4)

Liga Pozíció 5 / 16

Észtország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • L
  • W
  • L
1.83
Hazai
  • D
  • L
  • W
  • D
  • L
1.80
Vendég
  • W
  • L
  • L
  • W
  • L
1.86
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 55% 53% 57%
Átl. 3.97 3.27 4.71
Gólt szerzett 2.34 2.07 2.64
Kapott Gól 1.62 1.20 2.07
BTTS 59% 47% 71%
CS 34% 47% 21%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

  • W
    Läänemaa JK

    Laanemaa JK Haapsalu

    II liiga

    08.29. 03:00

    0 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Rakvere JK Tarvas

    Rakvere JK Tarvas

  • L
    FC Flora Tallinn III

    FC Flora Tallinn III

    II liiga

    09.12. 02:30

    5 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Rakvere JK Tarvas

    Rakvere JK Tarvas

  • L
    Placet

    Placet

    II liiga

    09.27. 07:00

    4 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Rakvere JK Tarvas

    Rakvere JK Tarvas

  • W
    Saue JK Laagri

    Saue JK Laagri

    II liiga

    10.25. 08:00

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Rakvere JK Tarvas

    Rakvere JK Tarvas

  • L
    Viimsi MRJK II

    Viimsi MRJK II

    II liiga

    10.31. 04:00

    4 - 1

    FT

    ( HT : 2 - 1 )

    Rakvere JK Tarvas

    Rakvere JK Tarvas

11.01. 07:00
  • W
    Tartu JK Welco II

    Tartu JK Welco II

    II liiga

    09.27. 07:00

    5 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Läänemaa JK

    Laanemaa JK Haapsalu

  • D
    Tartu JK Welco II

    Tartu JK Welco II

    II liiga

    10.02. 09:00

    2 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FA Tartu Kalev II

    FA Tartu Kalev II

  • L
    Tartu JK Welco II

    Tartu JK Welco II

    II liiga

    10.11. 07:00

    2 - 7

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Flora Tallinn III

    FC Flora Tallinn III

  • W
    Tartu JK Welco II

    Tartu JK Welco II

    II liiga

    10.17. 04:00

    3 - 2

    FT

    ( HT : 2 - 1 )

    FC Hiiumaa

    FC Hiiumaa

  • W
    Tartu JK Welco II

    Tartu JK Welco II

    II liiga

    11.01. 07:00

    4 - 1

    FT

    ( HT : 2 - 1 )

    Paide Linnameeskond U21

    Paide Linnameeskond U21

Tartu JK Welco II
Tartu JK Welco II

Tartu JK Welco II

II liiga (Oszt. 4)

Liga Pozíció 10 / 16

Észtország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • L
  • W
  • L
  • W
1.31
Hazai
  • W
  • D
  • L
  • W
  • W
1.64
Vendég
  • D
  • D
  • L
  • W
  • L
1.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 38% 50% 27%
Átl. 4.38 4.79 4.00
Gólt szerzett 2.10 2.50 1.73
Kapott Gól 2.28 2.29 2.27
BTTS 55% 64% 47%
CS 28% 14% 40%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

1.64
1.64
Paide Linnameeskond U21
Paide Linnameeskond U21

Paide Linnameeskond U21

II liiga (Oszt. 4)

Liga Pozíció 6 / 16

Észtország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • W
  • W
  • L
1.89
Hazai
  • W
  • W
  • W
  • L
  • W
2.14
Vendég
  • D
  • W
  • L
  • W
  • L
1.64
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 61% 71% 50%
Átl. 3.89 4.36 3.43
Gólt szerzett 2.25 2.79 1.71
Kapott Gól 1.64 1.57 1.71
BTTS 68% 64% 71%
CS 21% 36% 7%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

  • D
    Saue JK Laagri

    Saue JK Laagri

    II liiga

    09.05. 02:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Paide Linnameeskond U21

    Paide Linnameeskond U21

  • W
    FC Kuressaare II

    FC Kuressaare II

    II liiga

    09.20. 06:00

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Paide Linnameeskond U21

    Paide Linnameeskond U21

  • L
    Rakvere JK Tarvas

    Rakvere JK Tarvas

    II liiga

    10.04. 03:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Paide Linnameeskond U21

    Paide Linnameeskond U21

  • W
    Keila JK

    Keila JK

    II liiga

    10.17. 03:00

    3 - 4

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Paide Linnameeskond U21

    Paide Linnameeskond U21

  • L
    Tartu JK Welco II

    Tartu JK Welco II

    II liiga

    11.01. 07:00

    4 - 1

    FT

    ( HT : 2 - 1 )

    Paide Linnameeskond U21

    Paide Linnameeskond U21

10.31. 06:00
  • D
    FC Tallinn II

    FC Tallinn II

    II liiga

    08.30. 05:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Tartu JK Welco II

    Tartu JK Welco II

  • D
    FC Tallinn II

    FC Tallinn II

    II liiga

    09.20. 05:00

    3 - 3

    FT

    ( HT : 3 - 0 )

    Placet

    Placet

  • W
    FC Tallinn II

    FC Tallinn II

    II liiga

    10.05. 09:30

    4 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Helios

    FC Helios

  • W
    FC Tallinn II

    FC Tallinn II

    II liiga

    10.17. 05:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Saue JK Laagri

    Saue JK Laagri

  • W
    FC Tallinn II

    FC Tallinn II

    II liiga

    10.31. 06:00

    3 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    FC Kuressaare II

    FC Kuressaare II

FC Tallinn II
FC Tallinn II

FC Tallinn II

II liiga (Oszt. 4)

Liga Pozíció 8 / 16

Észtország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • W
  • W
  • W
1.59
Hazai
  • D
  • D
  • W
  • W
  • W
1.60
Vendég
  • W
  • W
  • L
  • L
  • W
1.57
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 48% 47% 50%
Átl. 3.76 4.60 2.86
Gólt szerzett 2.07 2.73 1.36
Kapott Gól 1.69 1.87 1.50
BTTS 62% 80% 43%
CS 24% 13% 36%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

1.60
0.80
FC Kuressaare II
FC Kuressaare II

FC Kuressaare II

II liiga (Oszt. 4)

Liga Pozíció 11 / 16

Észtország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
1.07
Hazai
  • L
  • D
  • D
  • L
  • L
1.36
Vendég
  • D
  • L
  • L
  • L
  • L
0.80
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 28% 36% 20%
Átl. 4.34 3.21 5.40
Gólt szerzett 1.66 1.43 1.87
Kapott Gól 2.69 1.79 3.53
BTTS 69% 57% 80%
CS 14% 29% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

  • D
    FC Helios

    FC Helios

    II liiga

    09.27. 03:00

    3 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Kuressaare II

    FC Kuressaare II

  • L
    Saue JK Laagri

    Saue JK Laagri

    II liiga

    10.10. 03:00

    5 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Kuressaare II

    FC Kuressaare II

  • L
    Viimsi MRJK II

    Viimsi MRJK II

    II liiga

    10.17. 03:00

    3 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Kuressaare II

    FC Kuressaare II

  • L
    FA Tartu Kalev II

    FA Tartu Kalev II

    II liiga

    10.23. 09:00

    6 - 4

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Kuressaare II

    FC Kuressaare II

  • L
    FC Tallinn II

    FC Tallinn II

    II liiga

    10.31. 06:00

    3 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    FC Kuressaare II

    FC Kuressaare II

10.31. 04:00
  • L
    Läänemaa JK

    Laanemaa JK Haapsalu

    II liiga

    08.29. 03:00

    0 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Rakvere JK Tarvas

    Rakvere JK Tarvas

  • L
    Läänemaa JK

    Laanemaa JK Haapsalu

    II liiga

    09.05. 07:00

    0 - 5

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Tabasalu Ulasabat C.F.

    Tabasalu Ulasabat CF

  • L
    Läänemaa JK

    Laanemaa JK Haapsalu

    II liiga

    10.03. 03:00

    0 - 7

    FT

    ( HT : 0 - 4 )

    FC Flora Tallinn III

    FC Flora Tallinn III

  • L
    Läänemaa JK

    Laanemaa JK Haapsalu

    II liiga

    10.17. 03:00

    0 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Placet

    Placet

  • W
    Läänemaa JK

    Laanemaa JK Haapsalu

    II liiga

    10.31. 04:00

    4 - 1

    FT

    ( HT : 2 - 0 )

    FC Helios

    FC Helios

Laanemaa JK Haapsalu
Laanemaa JK Haapsalu

Laanemaa JK Haapsalu

II liiga (Oszt. 4)

Liga Pozíció 15 / 16

Észtország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • L
  • L
  • W
0.59
Hazai
  • L
  • L
  • L
  • L
  • W
0.87
Vendég
  • W
  • D
  • L
  • L
  • L
0.29
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 17% 27% 7%
Átl. 5.07 5.00 5.14
Gólt szerzett 1.00 1.33 0.64
Kapott Gól 4.07 3.67 4.50
BTTS 41% 40% 43%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

0.87
0.57
FC Helios
FC Helios

FC Helios

II liiga (Oszt. 4)

Liga Pozíció 16 / 16

Észtország

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • D
  • L
  • W
  • L
0.55
Hazai
  • L
  • L
  • D
  • D
  • W
0.53
Vendég
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
0.57
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 14% 13% 14%
Átl. 4.28 4.40 4.14
Gólt szerzett 1.24 1.67 0.79
Kapott Gól 3.03 2.73 3.36
BTTS 55% 60% 50%
CS 7% 13% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

  • L
    Viimsi MRJK II

    Viimsi MRJK II

    II liiga

    09.20. 06:00

    5 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    FC Helios

    FC Helios

  • L
    FC Tallinn II

    FC Tallinn II

    II liiga

    10.05. 09:30

    4 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Helios

    FC Helios

  • D
    Rakvere JK Tarvas

    Rakvere JK Tarvas

    II liiga

    10.10. 02:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Helios

    FC Helios

  • L
    Tabasalu Ulasabat C.F.

    Tabasalu Ulasabat CF

    II liiga

    10.18. 09:00

    2 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Helios

    FC Helios

  • L
    Läänemaa JK

    Laanemaa JK Haapsalu

    II liiga

    10.31. 04:00

    4 - 1

    FT

    ( HT : 2 - 0 )

    FC Helios

    FC Helios

* Az idő a helyi időzónádban értendő (-08:00)

II liiga Tabella (Észtország) - 2026

 CsapatMP
Játszott Meccsek ebben a szezonban
W
Győzelem
D
Döntetlen
L
Vereség
GF
Gól Számára (GF).
A csapat által szerzett
gólok száma.
GA
Gól Ellen (GA).
A csapat kapott
góljainak száma.
GD
Gól különbség (GD).
Szerzett Gólok - Kapott Gólok
PtsUtolsó 5PPG
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
BTTS
Mindkét Csapat Szerzett Gólt (BTTS).
A legtöbb mérkőzést szerző csapatok listája, ahol mindkét csapat gólt szerzett. Csak a csapat hazai bajnokságának statisztikái futnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést kell ahhoz játszania, mielőtt minősül erre a BTTS táblázatra.
FTS
Nem sikerült pontot szerezni (FTS).
Azok a mérkőzések, ahol ennek a csapatnak nem sikerült gólt szereznie.
Sárga Lap / Piros Lap
Szögletek / mérkőzés
1,5+
1,5 Felett (1,5+).
Azon mérkőzések száma vagy százalékos aránya, ahol az összes gól 1,5 (azaz 2, 3 vagy 4 gól) felett végződött.
2,5+
2,5 Felett (2,5+).
Azon mérkőzések száma vagy százalékos aránya, ahol az összes gól 2,5 (azaz 3, 4 vagy 5 gól) felett végződött.
Átl.
Átlagos Gólok Mérkőzésenként (ÁTLAG).
Az összes gól átlagos száma mérkőzésenként.
Ebben a szezonban számítva.
1
Harju JK Laagri II Statiszt.Harju JK Laagri II28232312839+8971
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2.54
32%61%11%93%89%5.96
2
FC Hiiumaa Statiszt.FC Hiiumaa2919558034+4662
  • W
  • W
  • L
  • W
  • W
2.14
41%55%7%93%76%3.93
3
Placet Statiszt.Placet2820267736+4162
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2.21
43%43%14%89%79%4.04
4
Viimsi MRJK II Statiszt.Viimsi MRJK II29181108146+3555
  • W
  • W
  • W
  • L
  • W
1.90
31%55%14%90%76%4.38
5
Rakvere JK Tarvas Statiszt.Rakvere JK Tarvas2916586847+2153
  • W
  • D
  • L
  • W
  • L
1.83
34%59%10%90%76%3.97
6
Paide Linnameeskond U21 Statiszt.Paide Linnameeskond U212817296346+1753
  • L
  • L
  • W
  • W
  • L
1.89
21%68%11%93%79%3.89
7
FC Flora Tallinn III Statiszt.FC Flora Tallinn III28144109366+2746
  • W
  • W
  • W
  • D
  • L
1.64
18%71%14%96%89%5.68
8
FC Tallinn II Statiszt.FC Tallinn II29144116049+1146
  • W
  • L
  • W
  • W
  • W
1.59
24%62%17%90%72%3.76
9
Tabasalu Ulasabat C.F. Statiszt.Tabasalu Ulasabat CF29135115948+1144
  • L
  • W
  • W
  • L
  • W
1.52
21%66%14%97%72%3.69
10
Tartu JK Welco II Statiszt.Tartu JK Welco II29115136166-538
  • D
  • L
  • W
  • L
  • W
1.31
28%55%28%79%76%4.38
11
FC Kuressaare II Statiszt.FC Kuressaare II2987144878-3031
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
1.07
14%69%24%93%90%4.34
12
Saue JK Laagri Statiszt.Saue JK Laagri2984174771-2428
  • L
  • W
  • L
  • L
  • L
0.97
24%45%31%83%76%4.07
13
FA Tartu Kalev II Statiszt.FA Tartu Kalev II2964195890-3222
  • D
  • L
  • D
  • W
  • L
0.76
3%79%21%90%86%5.10
14
Keila JK Statiszt.Keila JK29522243109-6617
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.59
3%69%28%100%100%5.24
15
Läänemaa JK Statiszt.Laanemaa JK Haapsalu29522229118-8917
  • L
  • L
  • L
  • L
  • W
0.59
0%41%59%100%97%5.07
16
FC Helios Statiszt.FC Helios2944213688-5216
  • L
  • D
  • L
  • W
  • L
0.55
7%55%41%93%83%4.28
  • Feljutás
  • Feljutás Rájátszások
  • Kieséses rájátszás
  • Kiesés
Terminológia

PPG : Mérkőzésenként szerzett pontok átlaga a verseny során.
A magasabb számok erősebb csapatot jeleznek.

CS : A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.

BTTS : A legtöbb mérkőzést szerző csapatok listája, ahol mindkét csapat gólt szerzett. Csak a csapat hazai bajnokságának statisztikái futnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést kell ahhoz játszania, mielőtt minősül erre a BTTS táblázatra.

FTS : Azok a mérkőzések, ahol ennek a csapatnak nem sikerült gólt szereznie.

II liigaStatiszt. (Észtország) - 2026

Gól Hőtérkép

4.48
Gól / Meccs

2.4 Gólok (Hazai)

2.08 Gólok (Vendég)

  • 15'
  • 30'
HT
  • 60'
  • 75'
FT

46%

Első félidő

54%

Második félidő

20.1perc/Gól

(1031 Gól 230 mérkőzésen)

+15% Hazai Támadás Előny

(A szokásosnál 15% góllal többet szerez)

43% Gól Nélküli Meccs

(230 meccsből 99 alkalommal)

13% biztos hazai előny

(A szokásosnál 13% kevesebb gólt kap)

60% Mindkét csapat szerzett gólt

(137 alkalommal 230 meccsből)

205% - Nagyon magas Kockázat

(A végeredmény rendkívüli módon kiszámíthatatlan)

*A gólok hőtérképe megmutatja, hogy mikor születnek gólok ebben a bajnokságban.
Piros = Magas Pontszám. Sárga = Átlagos. Zöld = Alacsony Pontszám

II liiga TRENDEK (Észtország) - 2026

Hazai Győzelem

Döntetlen

Vendég Győzelem

46%
13%
41%

Felett +

0,5 Felett
97%
1,5 Felett
92%
2,5 Felett
82%
3,5 Felett
59%
4,5 Felett
45%

Alatt -

0,5 alatt
3%
1,5 Alatt
8%
2,5 Alatt
18%
3,5 Alatt
41%
4,5 Alatt
55%

Gyakori Összes Gól - Teljes játékidő

3 Gólok
23%  /  53 idők
5 Gólok
14.3%  /  33 idők
4 Gólok
13.9%  /  32 idők
6 Gólok
12.6%  /  29 idők
2 Gólok
9.6%  /  22 idők
7 Gólok
7.8%  /  18 idők
1 Gólok
5.7%  /  13 idők
8 Gólok
4.3%  /  10 idők
10 Gólok
2.6%  /  6 idők
0 Gólok
2.6%  /  6 idők
9 Gólok
2.2%  /  5 idők
14 Gólok
0.4%  /  1 idők
11 Gólok
0.4%  /  1 idők
12 Gólok
0.4%  /  1 idők
Minden mutatásaKevesebb mutatása

Gyakori Végeredmény - Teljes játékidő

1-2
7.4%  /  17 idők
0-3
5.2%  /  12 idők
2-1
5.2%  /  12 idők
3-0
5.2%  /  12 idők
4-0
3.5%  /  8 idők
0-2
3.5%  /  8 idők
1-1
3.5%  /  8 idők
3-3
3.5%  /  8 idők
4-1
3%  /  7 idők
3-2
3%  /  7 idők
1-0
3%  /  7 idők
1-3
3%  /  7 idők
2-2
3%  /  7 idők
2-0
2.6%  /  6 idők
0-0
2.6%  /  6 idők
0-1
2.6%  /  6 idők
3-1
2.6%  /  6 idők
2-3
2.2%  /  5 idők
4-2
2.2%  /  5 idők
2-4
2.2%  /  5 idők
0-5
2.2%  /  5 idők
1-4
2.2%  /  5 idők
0-4
1.7%  /  4 idők
3-4
1.7%  /  4 idők
6-0
1.7%  /  4 idők
5-0
1.7%  /  4 idők
6-2
1.7%  /  4 idők
7-0
1.7%  /  4 idők
1-5
1.3%  /  3 idők
0-7
1.3%  /  3 idők
5-1
1.3%  /  3 idők
6-3
0.9%  /  2 idők
8-2
0.9%  /  2 idők
6-4
0.9%  /  2 idők
3-5
0.9%  /  2 idők
1-6
0.9%  /  2 idők
5-2
0.9%  /  2 idők
4-3
0.9%  /  2 idők
7-1
0.9%  /  2 idők
2-6
0.9%  /  2 idők
2-7
0.4%  /  1 idők
2-12
0.4%  /  1 idők
0-6
0.4%  /  1 idők
2-9
0.4%  /  1 idők
7-2
0.4%  /  1 idők
12-0
0.4%  /  1 idők
2-5
0.4%  /  1 idők
3-7
0.4%  /  1 idők
10-0
0.4%  /  1 idők
9-0
0.4%  /  1 idők
Minden mutatásaKevesebb mutatása

Gólok 10 percenként

9%
69 / 788 Gólok
10%
81 / 788 Gólok
9%
70 / 788 Gólok
9%
73 / 788 Gólok
14%
109 / 788 Gólok
13%
99 / 788 Gólok
11%
84 / 788 Gólok
10%
80 / 788 Gólok
16%
123 / 788 Gólok

0' - 10'

11' - 20'

21' - 30'

31' - 40'

41' - 50'

51' - 60'

61' - 70'

71' - 80'

81' - 90'

Gól 15 percenként

14%
112 / 788 Gólok
14%
108 / 788 Gólok
18%
144 / 788 Gólok
17%
137 / 788 Gólok
15%
122 / 788 Gólok
21%
165 / 788 Gólok

0' - 15'

16' - 30'

31' - 45'

46' - 60'

61' - 75'

76' - 90'

Mérkőzés Statisztika - 2026

Lövések Meccsenként
23.66
Lövés / Meccs (Hazai)
12.28
Lövés / Meccs (Vendég)
11.38
Birtoklás (Hazai)
18%
Birtoklás (Vendég)
18%
Szabálytalanságok meccsenként
21.99
Szabálytalanságok / Meccs (Vendég)
11.12
Szabálytalanságok / Meccs (Hazai)
10.87
Les / meccs
5.18
Résztvevő játékosok
107
Szögletek

FELOLDÁS

Szögletek / meccs


Hazai


Vendég

* Összes Szöglet / Meccs

Lapok

FELOLDÁS

Lap / meccs


Hazai


Vendég

* Piros Lap = 2 lap.

Felett - Szögletek

Felett 7.5
Felett 8.5
Felett 9.5
Felett 10.5
Felett 11.5
Felett 12.5

Felett - Lapok

Felett 0.5
Felett 1.5
Felett 2.5
Felett 3.5
Felett 4.5
Felett 5.5

FÉLIDŐ STATISZTIKÁK (ELSŐ FÉLIDŐ/ MÁSODIK FÉLIDŐ)

FHG - X Felett

Felett 0.5
83%
Felett 1.5
60%
Felett 2.5
35%
Felett 3.5
13%

2HG - X felett

Felett 0.5
88%
Felett 1.5
70%
Felett 2.5
43%
Felett 3.5
23%

* FHG = első félidőben szerzett gólok a Észtország-II liiga

* 2HG = második félidőben szerzett gólok Észtország-II liiga

Gyakori Összes Gól - Félidő

2 Gólok
24.9%  /  45 idők
1 Gólok
23.8%  /  43 idők
3 Gólok
22.1%  /  40 idők
0 Gólok
16.6%  /  30 idők
4 Gólok
6.1%  /  11 idők
5 Gólok
3.9%  /  7 idők
6 Gólok
1.7%  /  3 idők
7 Gólok
1.1%  /  2 idők
Minden mutatásaKevesebb mutatása

Gyakori Végeredmény - Félidő

0-0
16.6%  /  30 idők
1-0
14.4%  /  26 idők
2-1
10.5%  /  19 idők
2-0
9.4%  /  17 idők
0-1
9.4%  /  17 idők
1-1
8.3%  /  15 idők
0-2
7.2%  /  13 idők
3-0
5%  /  9 idők
1-2
3.3%  /  6 idők
0-3
3.3%  /  6 idők
2-2
1.7%  /  3 idők
0-4
1.7%  /  3 idők
4-0
1.7%  /  3 idők
2-3
1.7%  /  3 idők
3-2
1.1%  /  2 idők
6-0
1.1%  /  2 idők
1-6
0.6%  /  1 idők
3-1
0.6%  /  1 idők
7-0
0.6%  /  1 idők
1-3
0.6%  /  1 idők
2-4
0.6%  /  1 idők
0-5
0.6%  /  1 idők
4-1
0.6%  /  1 idők
Minden mutatásaKevesebb mutatása

II liiga Játékos Statisztikák

Legjobb Pontszerzők

  95
Juhan Jograf Siim  1
Artur Sammul  1

* Statisztikák a 2026 szezonból II liiga-ről

Legjobb Gólpasszok

Tarvi Suvi  1
Marten Lukas Tamme  1
Robin Rocco Kõrran  1
Joosep Lonks  1

* Statisztikák a 2026 szezonból II liiga-ről

Legtöbb Kapott Gól Nélküli Meccs

Ralf Luks  1

* Statisztikák a 2026 szezonból II liiga-ről

Gólok 90 percenként

  3.28
Juhan Jograf Siim  1
Artur Sammul  1

* Statisztikák a 2026 szezonból II liiga-ről

Gólpasszok 90 percenként

* Statisztikák a 2026 szezonból II liiga-ről

Pontozott büntetők

* Statisztikák a 2026 szezonból II liiga-ről

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
●Hamarosan
●Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.