Szöglet Statisztikák - Queensland NPL

 CsapatMP
Játszott Meccsek
Felett 9.5Felett 7.5Felett 8.5Felett 10.5Felett 11.5Felett 12.5Felett 13.5Átlag
1Gold Coast Knights SCGold Coast Knights SC
Gold Coast Knights SC

Gold Coast Knights SC

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 4 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • D
  • W
  • L
1.57
Hazai
  • W
  • D
  • D
  • L
  • D
1.82
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • W
  • L
1.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 43% 45% 42%
Átl. 3.35 3.09 3.58
Gólt szerzett 1.91 1.91 1.92
Kapott Gól 1.43 1.18 1.67
BTTS 65% 82% 50%
CS 17% 18% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

2Wynnum District SC Wolves FCWynnum District SC Wolves FC
Wynnum District SC Wolves FC

Wynnum District SC Wolves FC

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 6 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • W
  • D
  • L
1.50
Hazai
  • W
  • L
  • D
  • W
  • L
1.36
Vendég
  • D
  • L
  • D
  • W
  • D
1.64
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 41% 36% 45%
Átl. 3.45 3.55 3.36
Gólt szerzett 1.64 1.55 1.73
Kapott Gól 1.82 2.00 1.64
BTTS 64% 64% 64%
CS 18% 9% 27%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

3Brisbane City FCBrisbane City FC
Brisbane City FC

Brisbane City FC

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 5 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • L
  • W
  • D
1.55
Hazai
  • W
  • L
  • L
  • D
  • W
1.18
Vendég
  • W
  • D
  • W
  • L
  • D
1.91
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 41% 27% 55%
Átl. 4.32 4.09 4.55
Gólt szerzett 2.14 1.73 2.55
Kapott Gól 2.18 2.36 2.00
BTTS 73% 64% 82%
CS 18% 18% 18%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

4Brisbane Roar FC YouthBrisbane Roar FC Youth
Brisbane Roar FC Youth

Brisbane Roar FC Youth

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 12 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • W
  • L
  • L
0.73
Hazai
  • L
  • L
  • W
  • W
  • L
1.09
Vendég
  • W
  • L
  • D
  • L
  • L
0.36
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 23% 36% 9%
Átl. 3.82 3.64 4.00
Gólt szerzett 1.45 1.55 1.36
Kapott Gól 2.36 2.09 2.64
BTTS 82% 82% 82%
CS 5% 9% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5Magic United FCMagic United FC
Magic United FC

Magic United FC

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 9 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • L
  • W
  • W
1.00
Hazai
  • L
  • W
  • L
  • L
  • W
0.82
Vendég
  • L
  • W
  • L
  • W
  • W
1.18
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 32% 27% 36%
Átl. 4.18 4.55 3.82
Gólt szerzett 1.50 1.27 1.73
Kapott Gól 2.68 3.27 2.09
BTTS 55% 55% 55%
CS 9% 0% 18%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6Peninsula Power FCPeninsula Power FC
Peninsula Power FC

Peninsula Power FC

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 2 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • D
  • D
  • L
  • W
2.00
Hazai
  • W
  • W
  • D
  • D
  • W
2.25
Vendég
  • W
  • D
  • L
  • D
  • L
1.75
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 58% 67% 50%
Átl. 3.58 3.58 3.58
Gólt szerzett 2.21 2.17 2.25
Kapott Gól 1.38 1.42 1.33
BTTS 71% 75% 67%
CS 25% 25% 25%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

7Olympic FCOlympic FC
Olympic FC

Olympic FC

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 8 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • W
  • L
  • L
1.18
Hazai
  • L
  • L
  • W
  • L
  • L
1.36
Vendég
  • L
  • W
  • L
  • L
  • W
1.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 36% 45% 27%
Átl. 3.73 3.09 4.36
Gólt szerzett 1.77 1.55 2.00
Kapott Gól 1.95 1.55 2.36
BTTS 73% 73% 73%
CS 18% 27% 9%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

8Gold Coast United FCGold Coast United FC
Gold Coast United FC

Gold Coast United FC

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 11 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • W
  • L
  • W
0.91
Hazai
  • L
  • W
  • L
  • W
  • W
1.09
Vendég
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
0.73
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 27% 36% 18%
Átl. 2.95 2.73 3.18
Gólt szerzett 1.18 1.18 1.18
Kapott Gól 1.77 1.55 2.00
BTTS 50% 27% 73%
CS 18% 36% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

9Rochedale Rovers FCRochedale Rovers FC
Rochedale Rovers FC

Rochedale Rovers FC

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 10 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • W
  • L
  • W
0.95
Hazai
  • L
  • L
  • W
  • L
  • W
1.36
Vendég
  • L
  • D
  • L
  • L
  • W
0.55
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 27% 45% 9%
Átl. 3.91 4.09 3.73
Gólt szerzett 1.55 2.00 1.09
Kapott Gól 2.36 2.09 2.64
BTTS 77% 64% 91%
CS 9% 18% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

10Moreton City ExcelsiorMoreton City Excelsior
Moreton City Excelsior

Moreton City Excelsior

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 3 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • L
  • W
  • L
1.75
Hazai
  • D
  • W
  • D
  • L
  • W
2.17
Vendég
  • W
  • L
  • L
  • W
  • L
1.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 54% 67% 42%
Átl. 3.88 4.50 3.25
Gólt szerzett 2.29 2.83 1.75
Kapott Gól 1.58 1.67 1.50
BTTS 58% 67% 50%
CS 25% 25% 25%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

11Queensland Lions FCQueensland Lions FC
Queensland Lions FC

Queensland Lions FC

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 1 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2.48
Hazai
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2.67
Vendég
  • W
  • W
  • D
  • W
  • W
2.27
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 78% 83% 73%
Átl. 3.52 3.42 3.64
Gólt szerzett 2.61 2.58 2.64
Kapott Gól 0.91 0.83 1.00
BTTS 52% 50% 55%
CS 48% 50% 45%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

12Eastern Suburbs SC BrisbaneEastern Suburbs SC Brisbane
Eastern Suburbs SC Brisbane

Eastern Suburbs SC Brisbane

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 7 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • L
  • D
  • L
1.32
Hazai
  • W
  • L
  • L
  • L
  • D
1.27
Vendég
  • W
  • L
  • L
  • L
  • L
1.36
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 41% 36% 45%
Átl. 3.14 3.45 2.82
Gólt szerzett 1.55 1.73 1.36
Kapott Gól 1.59 1.73 1.45
BTTS 64% 82% 45%
CS 18% 18% 18%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

Ausztrália Queensland NPL 9,5 feletti szögleteinek átlaga %.

Ez a szöglettáblázat az egyes csapatok azon mérkőzéseinek számát mutatja, amelyek több mint 9,5 szögletet eredményeztek. Ez a táblázat 2026 szezonjára of Ausztrália Queensland NPL történt szögletekre vonatkozik. A legtöbb 9,5 feletti szögletet elérő csapatok a tabella tetején állnak, míg a táblázat alján azok a csapatok láthatók, amelyek a legkevesebb 9,5 feletti szögletmérkőzést produkálták. A 9,5 feletti szöglet a két csapat közötti összes szögletnek számít egy 90 perces teljes játékidőben. A Queensland NPLben a mérkőzések átlagosan % végződött 9,5 feletti szöglettel.

SZÖGLETEK (Queensland NPL)

 CsapatMP
Játszott Meccsek
Felett 4.5 -nak2.5+ -nak3.5+ -nak5.5+ -nak6.5+ -nak7.5+ -nak8.5+ -nakÁtlag
1Gold Coast Knights SCGold Coast Knights SC
Gold Coast Knights SC

Gold Coast Knights SC

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 4 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • D
  • W
  • L
1.57
Hazai
  • W
  • D
  • D
  • L
  • D
1.82
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • W
  • L
1.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 43% 45% 42%
Átl. 3.35 3.09 3.58
Gólt szerzett 1.91 1.91 1.92
Kapott Gól 1.43 1.18 1.67
BTTS 65% 82% 50%
CS 17% 18% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

2Queensland Lions FCQueensland Lions FC
Queensland Lions FC

Queensland Lions FC

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 1 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2.48
Hazai
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2.67
Vendég
  • W
  • W
  • D
  • W
  • W
2.27
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 78% 83% 73%
Átl. 3.52 3.42 3.64
Gólt szerzett 2.61 2.58 2.64
Kapott Gól 0.91 0.83 1.00
BTTS 52% 50% 55%
CS 48% 50% 45%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

3Brisbane City FCBrisbane City FC
Brisbane City FC

Brisbane City FC

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 5 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • L
  • W
  • D
1.55
Hazai
  • W
  • L
  • L
  • D
  • W
1.18
Vendég
  • W
  • D
  • W
  • L
  • D
1.91
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 41% 27% 55%
Átl. 4.32 4.09 4.55
Gólt szerzett 2.14 1.73 2.55
Kapott Gól 2.18 2.36 2.00
BTTS 73% 64% 82%
CS 18% 18% 18%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

4Wynnum District SC Wolves FCWynnum District SC Wolves FC
Wynnum District SC Wolves FC

Wynnum District SC Wolves FC

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 6 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • W
  • D
  • L
1.50
Hazai
  • W
  • L
  • D
  • W
  • L
1.36
Vendég
  • D
  • L
  • D
  • W
  • D
1.64
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 41% 36% 45%
Átl. 3.45 3.55 3.36
Gólt szerzett 1.64 1.55 1.73
Kapott Gól 1.82 2.00 1.64
BTTS 64% 64% 64%
CS 18% 9% 27%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5Olympic FCOlympic FC
Olympic FC

Olympic FC

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 8 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • W
  • L
  • L
1.18
Hazai
  • L
  • L
  • W
  • L
  • L
1.36
Vendég
  • L
  • W
  • L
  • L
  • W
1.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 36% 45% 27%
Átl. 3.73 3.09 4.36
Gólt szerzett 1.77 1.55 2.00
Kapott Gól 1.95 1.55 2.36
BTTS 73% 73% 73%
CS 18% 27% 9%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6Eastern Suburbs SC BrisbaneEastern Suburbs SC Brisbane
Eastern Suburbs SC Brisbane

Eastern Suburbs SC Brisbane

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 7 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • L
  • D
  • L
1.32
Hazai
  • W
  • L
  • L
  • L
  • D
1.27
Vendég
  • W
  • L
  • L
  • L
  • L
1.36
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 41% 36% 45%
Átl. 3.14 3.45 2.82
Gólt szerzett 1.55 1.73 1.36
Kapott Gól 1.59 1.73 1.45
BTTS 64% 82% 45%
CS 18% 18% 18%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

7Peninsula Power FCPeninsula Power FC
Peninsula Power FC

Peninsula Power FC

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 2 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • D
  • D
  • L
  • W
2.00
Hazai
  • W
  • W
  • D
  • D
  • W
2.25
Vendég
  • W
  • D
  • L
  • D
  • L
1.75
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 58% 67% 50%
Átl. 3.58 3.58 3.58
Gólt szerzett 2.21 2.17 2.25
Kapott Gól 1.38 1.42 1.33
BTTS 71% 75% 67%
CS 25% 25% 25%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

8Moreton City ExcelsiorMoreton City Excelsior
Moreton City Excelsior

Moreton City Excelsior

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 3 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • L
  • W
  • L
1.75
Hazai
  • D
  • W
  • D
  • L
  • W
2.17
Vendég
  • W
  • L
  • L
  • W
  • L
1.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 54% 67% 42%
Átl. 3.88 4.50 3.25
Gólt szerzett 2.29 2.83 1.75
Kapott Gól 1.58 1.67 1.50
BTTS 58% 67% 50%
CS 25% 25% 25%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

9Rochedale Rovers FCRochedale Rovers FC
Rochedale Rovers FC

Rochedale Rovers FC

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 10 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • W
  • L
  • W
0.95
Hazai
  • L
  • L
  • W
  • L
  • W
1.36
Vendég
  • L
  • D
  • L
  • L
  • W
0.55
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 27% 45% 9%
Átl. 3.91 4.09 3.73
Gólt szerzett 1.55 2.00 1.09
Kapott Gól 2.36 2.09 2.64
BTTS 77% 64% 91%
CS 9% 18% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

10Magic United FCMagic United FC
Magic United FC

Magic United FC

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 9 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • L
  • W
  • W
1.00
Hazai
  • L
  • W
  • L
  • L
  • W
0.82
Vendég
  • L
  • W
  • L
  • W
  • W
1.18
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 32% 27% 36%
Átl. 4.18 4.55 3.82
Gólt szerzett 1.50 1.27 1.73
Kapott Gól 2.68 3.27 2.09
BTTS 55% 55% 55%
CS 9% 0% 18%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

11Brisbane Roar FC YouthBrisbane Roar FC Youth
Brisbane Roar FC Youth

Brisbane Roar FC Youth

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 12 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • W
  • L
  • L
0.73
Hazai
  • L
  • L
  • W
  • W
  • L
1.09
Vendég
  • W
  • L
  • D
  • L
  • L
0.36
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 23% 36% 9%
Átl. 3.82 3.64 4.00
Gólt szerzett 1.45 1.55 1.36
Kapott Gól 2.36 2.09 2.64
BTTS 82% 82% 82%
CS 5% 9% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

12Gold Coast United FCGold Coast United FC
Gold Coast United FC

Gold Coast United FC

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 11 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • W
  • L
  • W
0.91
Hazai
  • L
  • W
  • L
  • W
  • W
1.09
Vendég
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
0.73
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 27% 36% 18%
Átl. 2.95 2.73 3.18
Gólt szerzett 1.18 1.18 1.18
Kapott Gól 1.77 1.55 2.00
BTTS 50% 27% 73%
CS 18% 36% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

SZÖGLETEK ELLEN (Queensland NPL)

 CsapatMP
Játszott Meccsek
Felett 4.5 Ellen2.5+
Ellen
3.5+
Ellen
5.5+
Ellen
6.5+
Ellen
7.5+
Ellen
8.5+
Ellen
Average
1Rochedale Rovers FCRochedale Rovers FC
Rochedale Rovers FC

Rochedale Rovers FC

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 10 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • W
  • L
  • W
0.95
Hazai
  • L
  • L
  • W
  • L
  • W
1.36
Vendég
  • L
  • D
  • L
  • L
  • W
0.55
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 27% 45% 9%
Átl. 3.91 4.09 3.73
Gólt szerzett 1.55 2.00 1.09
Kapott Gól 2.36 2.09 2.64
BTTS 77% 64% 91%
CS 9% 18% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

2Brisbane Roar FC YouthBrisbane Roar FC Youth
Brisbane Roar FC Youth

Brisbane Roar FC Youth

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 12 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • W
  • L
  • L
0.73
Hazai
  • L
  • L
  • W
  • W
  • L
1.09
Vendég
  • W
  • L
  • D
  • L
  • L
0.36
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 23% 36% 9%
Átl. 3.82 3.64 4.00
Gólt szerzett 1.45 1.55 1.36
Kapott Gól 2.36 2.09 2.64
BTTS 82% 82% 82%
CS 5% 9% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

3Wynnum District SC Wolves FCWynnum District SC Wolves FC
Wynnum District SC Wolves FC

Wynnum District SC Wolves FC

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 6 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • W
  • D
  • L
1.50
Hazai
  • W
  • L
  • D
  • W
  • L
1.36
Vendég
  • D
  • L
  • D
  • W
  • D
1.64
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 41% 36% 45%
Átl. 3.45 3.55 3.36
Gólt szerzett 1.64 1.55 1.73
Kapott Gól 1.82 2.00 1.64
BTTS 64% 64% 64%
CS 18% 9% 27%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

4Magic United FCMagic United FC
Magic United FC

Magic United FC

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 9 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • L
  • W
  • W
1.00
Hazai
  • L
  • W
  • L
  • L
  • W
0.82
Vendég
  • L
  • W
  • L
  • W
  • W
1.18
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 32% 27% 36%
Átl. 4.18 4.55 3.82
Gólt szerzett 1.50 1.27 1.73
Kapott Gól 2.68 3.27 2.09
BTTS 55% 55% 55%
CS 9% 0% 18%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5Gold Coast United FCGold Coast United FC
Gold Coast United FC

Gold Coast United FC

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 11 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • W
  • L
  • W
0.91
Hazai
  • L
  • W
  • L
  • W
  • W
1.09
Vendég
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
0.73
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 27% 36% 18%
Átl. 2.95 2.73 3.18
Gólt szerzett 1.18 1.18 1.18
Kapott Gól 1.77 1.55 2.00
BTTS 50% 27% 73%
CS 18% 36% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6Olympic FCOlympic FC
Olympic FC

Olympic FC

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 8 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • W
  • L
  • L
1.18
Hazai
  • L
  • L
  • W
  • L
  • L
1.36
Vendég
  • L
  • W
  • L
  • L
  • W
1.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 36% 45% 27%
Átl. 3.73 3.09 4.36
Gólt szerzett 1.77 1.55 2.00
Kapott Gól 1.95 1.55 2.36
BTTS 73% 73% 73%
CS 18% 27% 9%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

7Brisbane City FCBrisbane City FC
Brisbane City FC

Brisbane City FC

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 5 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • L
  • W
  • D
1.55
Hazai
  • W
  • L
  • L
  • D
  • W
1.18
Vendég
  • W
  • D
  • W
  • L
  • D
1.91
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 41% 27% 55%
Átl. 4.32 4.09 4.55
Gólt szerzett 2.14 1.73 2.55
Kapott Gól 2.18 2.36 2.00
BTTS 73% 64% 82%
CS 18% 18% 18%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

8Eastern Suburbs SC BrisbaneEastern Suburbs SC Brisbane
Eastern Suburbs SC Brisbane

Eastern Suburbs SC Brisbane

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 7 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • L
  • D
  • L
1.32
Hazai
  • W
  • L
  • L
  • L
  • D
1.27
Vendég
  • W
  • L
  • L
  • L
  • L
1.36
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 41% 36% 45%
Átl. 3.14 3.45 2.82
Gólt szerzett 1.55 1.73 1.36
Kapott Gól 1.59 1.73 1.45
BTTS 64% 82% 45%
CS 18% 18% 18%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

9Peninsula Power FCPeninsula Power FC
Peninsula Power FC

Peninsula Power FC

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 2 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • D
  • D
  • L
  • W
2.00
Hazai
  • W
  • W
  • D
  • D
  • W
2.25
Vendég
  • W
  • D
  • L
  • D
  • L
1.75
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 58% 67% 50%
Átl. 3.58 3.58 3.58
Gólt szerzett 2.21 2.17 2.25
Kapott Gól 1.38 1.42 1.33
BTTS 71% 75% 67%
CS 25% 25% 25%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

10Gold Coast Knights SCGold Coast Knights SC
Gold Coast Knights SC

Gold Coast Knights SC

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 4 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • D
  • W
  • L
1.57
Hazai
  • W
  • D
  • D
  • L
  • D
1.82
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • W
  • L
1.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 43% 45% 42%
Átl. 3.35 3.09 3.58
Gólt szerzett 1.91 1.91 1.92
Kapott Gól 1.43 1.18 1.67
BTTS 65% 82% 50%
CS 17% 18% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

11Moreton City ExcelsiorMoreton City Excelsior
Moreton City Excelsior

Moreton City Excelsior

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 3 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • L
  • W
  • L
1.75
Hazai
  • D
  • W
  • D
  • L
  • W
2.17
Vendég
  • W
  • L
  • L
  • W
  • L
1.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 54% 67% 42%
Átl. 3.88 4.50 3.25
Gólt szerzett 2.29 2.83 1.75
Kapott Gól 1.58 1.67 1.50
BTTS 58% 67% 50%
CS 25% 25% 25%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

12Queensland Lions FCQueensland Lions FC
Queensland Lions FC

Queensland Lions FC

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 1 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2.48
Hazai
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2.67
Vendég
  • W
  • W
  • D
  • W
  • W
2.27
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 78% 83% 73%
Átl. 3.52 3.42 3.64
Gólt szerzett 2.61 2.58 2.64
Kapott Gól 0.91 0.83 1.00
BTTS 52% 50% 55%
CS 48% 50% 45%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

Hazai - ÖSSZES SZÖGLET TÁBLÁZAT (Queensland NPL)

 CsapatMP
Játszott Meccsek
Felett 9.57.5+ (Hazai)8.5+ (Hazai)10.5+ (Hazai)11.5+ (Hazai)12.5+ (Hazai)13.5+ (Hazai)Átl. (Hazai)
1Wynnum District SC Wolves FCWynnum District SC Wolves FC
Wynnum District SC Wolves FC

Wynnum District SC Wolves FC

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 6 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • W
  • D
  • L
1.50
Hazai
  • W
  • L
  • D
  • W
  • L
1.36
Vendég
  • D
  • L
  • D
  • W
  • D
1.64
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 41% 36% 45%
Átl. 3.45 3.55 3.36
Gólt szerzett 1.64 1.55 1.73
Kapott Gól 1.82 2.00 1.64
BTTS 64% 64% 64%
CS 18% 9% 27%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

2Brisbane City FCBrisbane City FC
Brisbane City FC

Brisbane City FC

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 5 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • L
  • W
  • D
1.55
Hazai
  • W
  • L
  • L
  • D
  • W
1.18
Vendég
  • W
  • D
  • W
  • L
  • D
1.91
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 41% 27% 55%
Átl. 4.32 4.09 4.55
Gólt szerzett 2.14 1.73 2.55
Kapott Gól 2.18 2.36 2.00
BTTS 73% 64% 82%
CS 18% 18% 18%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

3Gold Coast Knights SCGold Coast Knights SC
Gold Coast Knights SC

Gold Coast Knights SC

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 4 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • D
  • W
  • L
1.57
Hazai
  • W
  • D
  • D
  • L
  • D
1.82
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • W
  • L
1.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 43% 45% 42%
Átl. 3.35 3.09 3.58
Gólt szerzett 1.91 1.91 1.92
Kapott Gól 1.43 1.18 1.67
BTTS 65% 82% 50%
CS 17% 18% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

4Magic United FCMagic United FC
Magic United FC

Magic United FC

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 9 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • L
  • W
  • W
1.00
Hazai
  • L
  • W
  • L
  • L
  • W
0.82
Vendég
  • L
  • W
  • L
  • W
  • W
1.18
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 32% 27% 36%
Átl. 4.18 4.55 3.82
Gólt szerzett 1.50 1.27 1.73
Kapott Gól 2.68 3.27 2.09
BTTS 55% 55% 55%
CS 9% 0% 18%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5Olympic FCOlympic FC
Olympic FC

Olympic FC

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 8 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • W
  • L
  • L
1.18
Hazai
  • L
  • L
  • W
  • L
  • L
1.36
Vendég
  • L
  • W
  • L
  • L
  • W
1.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 36% 45% 27%
Átl. 3.73 3.09 4.36
Gólt szerzett 1.77 1.55 2.00
Kapott Gól 1.95 1.55 2.36
BTTS 73% 73% 73%
CS 18% 27% 9%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6Rochedale Rovers FCRochedale Rovers FC
Rochedale Rovers FC

Rochedale Rovers FC

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 10 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • W
  • L
  • W
0.95
Hazai
  • L
  • L
  • W
  • L
  • W
1.36
Vendég
  • L
  • D
  • L
  • L
  • W
0.55
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 27% 45% 9%
Átl. 3.91 4.09 3.73
Gólt szerzett 1.55 2.00 1.09
Kapott Gól 2.36 2.09 2.64
BTTS 77% 64% 91%
CS 9% 18% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

7Moreton City ExcelsiorMoreton City Excelsior
Moreton City Excelsior

Moreton City Excelsior

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 3 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • L
  • W
  • L
1.75
Hazai
  • D
  • W
  • D
  • L
  • W
2.17
Vendég
  • W
  • L
  • L
  • W
  • L
1.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 54% 67% 42%
Átl. 3.88 4.50 3.25
Gólt szerzett 2.29 2.83 1.75
Kapott Gól 1.58 1.67 1.50
BTTS 58% 67% 50%
CS 25% 25% 25%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

8Queensland Lions FCQueensland Lions FC
Queensland Lions FC

Queensland Lions FC

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 1 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2.48
Hazai
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2.67
Vendég
  • W
  • W
  • D
  • W
  • W
2.27
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 78% 83% 73%
Átl. 3.52 3.42 3.64
Gólt szerzett 2.61 2.58 2.64
Kapott Gól 0.91 0.83 1.00
BTTS 52% 50% 55%
CS 48% 50% 45%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

9Gold Coast United FCGold Coast United FC
Gold Coast United FC

Gold Coast United FC

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 11 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • W
  • L
  • W
0.91
Hazai
  • L
  • W
  • L
  • W
  • W
1.09
Vendég
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
0.73
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 27% 36% 18%
Átl. 2.95 2.73 3.18
Gólt szerzett 1.18 1.18 1.18
Kapott Gól 1.77 1.55 2.00
BTTS 50% 27% 73%
CS 18% 36% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

10Eastern Suburbs SC BrisbaneEastern Suburbs SC Brisbane
Eastern Suburbs SC Brisbane

Eastern Suburbs SC Brisbane

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 7 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • L
  • D
  • L
1.32
Hazai
  • W
  • L
  • L
  • L
  • D
1.27
Vendég
  • W
  • L
  • L
  • L
  • L
1.36
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 41% 36% 45%
Átl. 3.14 3.45 2.82
Gólt szerzett 1.55 1.73 1.36
Kapott Gól 1.59 1.73 1.45
BTTS 64% 82% 45%
CS 18% 18% 18%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

11Peninsula Power FCPeninsula Power FC
Peninsula Power FC

Peninsula Power FC

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 2 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • D
  • D
  • L
  • W
2.00
Hazai
  • W
  • W
  • D
  • D
  • W
2.25
Vendég
  • W
  • D
  • L
  • D
  • L
1.75
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 58% 67% 50%
Átl. 3.58 3.58 3.58
Gólt szerzett 2.21 2.17 2.25
Kapott Gól 1.38 1.42 1.33
BTTS 71% 75% 67%
CS 25% 25% 25%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

12Brisbane Roar FC YouthBrisbane Roar FC Youth
Brisbane Roar FC Youth

Brisbane Roar FC Youth

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 12 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • W
  • L
  • L
0.73
Hazai
  • L
  • L
  • W
  • W
  • L
1.09
Vendég
  • W
  • L
  • D
  • L
  • L
0.36
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 23% 36% 9%
Átl. 3.82 3.64 4.00
Gólt szerzett 1.45 1.55 1.36
Kapott Gól 2.36 2.09 2.64
BTTS 82% 82% 82%
CS 5% 9% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

Vendég - ÖSSZES SZÖGLET TÁBLÁZAT (Queensland NPL)

 CsapatMP
Játszott Meccsek
Felett 9.5 Vendég7.5+
(Vendég)
8.5+
(Vendég)
10.5+
(Vendég)
11.5+
(Vendég)
12.5+
(Vendég)
13.5+
(Vendég)
Átl. (Vendég)
1Brisbane Roar FC YouthBrisbane Roar FC Youth
Brisbane Roar FC Youth

Brisbane Roar FC Youth

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 12 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • W
  • L
  • L
0.73
Hazai
  • L
  • L
  • W
  • W
  • L
1.09
Vendég
  • W
  • L
  • D
  • L
  • L
0.36
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 23% 36% 9%
Átl. 3.82 3.64 4.00
Gólt szerzett 1.45 1.55 1.36
Kapott Gól 2.36 2.09 2.64
BTTS 82% 82% 82%
CS 5% 9% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

2Gold Coast Knights SCGold Coast Knights SC
Gold Coast Knights SC

Gold Coast Knights SC

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 4 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • D
  • W
  • L
1.57
Hazai
  • W
  • D
  • D
  • L
  • D
1.82
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • W
  • L
1.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 43% 45% 42%
Átl. 3.35 3.09 3.58
Gólt szerzett 1.91 1.91 1.92
Kapott Gól 1.43 1.18 1.67
BTTS 65% 82% 50%
CS 17% 18% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

3Peninsula Power FCPeninsula Power FC
Peninsula Power FC

Peninsula Power FC

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 2 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • D
  • D
  • L
  • W
2.00
Hazai
  • W
  • W
  • D
  • D
  • W
2.25
Vendég
  • W
  • D
  • L
  • D
  • L
1.75
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 58% 67% 50%
Átl. 3.58 3.58 3.58
Gólt szerzett 2.21 2.17 2.25
Kapott Gól 1.38 1.42 1.33
BTTS 71% 75% 67%
CS 25% 25% 25%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

4Wynnum District SC Wolves FCWynnum District SC Wolves FC
Wynnum District SC Wolves FC

Wynnum District SC Wolves FC

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 6 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • W
  • D
  • L
1.50
Hazai
  • W
  • L
  • D
  • W
  • L
1.36
Vendég
  • D
  • L
  • D
  • W
  • D
1.64
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 41% 36% 45%
Átl. 3.45 3.55 3.36
Gólt szerzett 1.64 1.55 1.73
Kapott Gól 1.82 2.00 1.64
BTTS 64% 64% 64%
CS 18% 9% 27%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5Brisbane City FCBrisbane City FC
Brisbane City FC

Brisbane City FC

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 5 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • L
  • W
  • D
1.55
Hazai
  • W
  • L
  • L
  • D
  • W
1.18
Vendég
  • W
  • D
  • W
  • L
  • D
1.91
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 41% 27% 55%
Átl. 4.32 4.09 4.55
Gólt szerzett 2.14 1.73 2.55
Kapott Gól 2.18 2.36 2.00
BTTS 73% 64% 82%
CS 18% 18% 18%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6Magic United FCMagic United FC
Magic United FC

Magic United FC

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 9 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • L
  • W
  • W
1.00
Hazai
  • L
  • W
  • L
  • L
  • W
0.82
Vendég
  • L
  • W
  • L
  • W
  • W
1.18
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 32% 27% 36%
Átl. 4.18 4.55 3.82
Gólt szerzett 1.50 1.27 1.73
Kapott Gól 2.68 3.27 2.09
BTTS 55% 55% 55%
CS 9% 0% 18%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

7Gold Coast United FCGold Coast United FC
Gold Coast United FC

Gold Coast United FC

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 11 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • W
  • L
  • W
0.91
Hazai
  • L
  • W
  • L
  • W
  • W
1.09
Vendég
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
0.73
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 27% 36% 18%
Átl. 2.95 2.73 3.18
Gólt szerzett 1.18 1.18 1.18
Kapott Gól 1.77 1.55 2.00
BTTS 50% 27% 73%
CS 18% 36% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

8Rochedale Rovers FCRochedale Rovers FC
Rochedale Rovers FC

Rochedale Rovers FC

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 10 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • W
  • L
  • W
0.95
Hazai
  • L
  • L
  • W
  • L
  • W
1.36
Vendég
  • L
  • D
  • L
  • L
  • W
0.55
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 27% 45% 9%
Átl. 3.91 4.09 3.73
Gólt szerzett 1.55 2.00 1.09
Kapott Gól 2.36 2.09 2.64
BTTS 77% 64% 91%
CS 9% 18% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

9Moreton City ExcelsiorMoreton City Excelsior
Moreton City Excelsior

Moreton City Excelsior

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 3 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • L
  • W
  • L
1.75
Hazai
  • D
  • W
  • D
  • L
  • W
2.17
Vendég
  • W
  • L
  • L
  • W
  • L
1.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 54% 67% 42%
Átl. 3.88 4.50 3.25
Gólt szerzett 2.29 2.83 1.75
Kapott Gól 1.58 1.67 1.50
BTTS 58% 67% 50%
CS 25% 25% 25%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

10Olympic FCOlympic FC
Olympic FC

Olympic FC

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 8 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • W
  • L
  • L
1.18
Hazai
  • L
  • L
  • W
  • L
  • L
1.36
Vendég
  • L
  • W
  • L
  • L
  • W
1.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 36% 45% 27%
Átl. 3.73 3.09 4.36
Gólt szerzett 1.77 1.55 2.00
Kapott Gól 1.95 1.55 2.36
BTTS 73% 73% 73%
CS 18% 27% 9%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

11Queensland Lions FCQueensland Lions FC
Queensland Lions FC

Queensland Lions FC

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 1 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2.48
Hazai
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2.67
Vendég
  • W
  • W
  • D
  • W
  • W
2.27
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 78% 83% 73%
Átl. 3.52 3.42 3.64
Gólt szerzett 2.61 2.58 2.64
Kapott Gól 0.91 0.83 1.00
BTTS 52% 50% 55%
CS 48% 50% 45%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

12Eastern Suburbs SC BrisbaneEastern Suburbs SC Brisbane
Eastern Suburbs SC Brisbane

Eastern Suburbs SC Brisbane

Queensland NPL (Oszt. 2)

Liga Pozíció 7 / 12

Ausztrália

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • L
  • D
  • L
1.32
Hazai
  • W
  • L
  • L
  • L
  • D
1.27
Vendég
  • W
  • L
  • L
  • L
  • L
1.36
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 41% 36% 45%
Átl. 3.14 3.45 2.82
Gólt szerzett 1.55 1.73 1.36
Kapott Gól 1.59 1.73 1.45
BTTS 64% 82% 45%
CS 18% 18% 18%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

Mennyi az átlagos szöglet egy Queensland NPL meccsen?

A meccsenkénti szögletrúgások átlagos száma a Queensland NPL esetében 10.21 szöglet. 5.35 szöglet a hazai csapatnak és 4.86 a vendég csapatnak. Összességében 1378 szöglet volt 135 olyan mérkőzésen, ahol szögletrúgásokat rögzítettek. Ez a statisztika a 2026 szezonra vonatkozik.

A Queensland NPL csapatai közül kinek van a legtöbb szöglete?

A Gold Coast Knights SC a legtöbb szögletrúgást végző csapat a Queensland NPL ligában. Gold Coast Knights SC meccsenként 6.61 szögletrúgást végez, és átlagosan 4.61 szögletet enged be. Ez a Gold Coast Knights SC számára meccsenként összesen 11.22 szögletet jelent. Összességében 258 szögletrúgás történt a Gold Coast Knights SC 23 mérkőzésén.

A többi csapat a Queensland NPL esetében akik a legtöbb szögletrúgást rúgták a következők: Brisbane City FC és Wynnum District SC Wolves FC 11.09 szöglettel, illetve 10.95 szöglettel mérkőzésenként. Végül a legkevesebb szögletrúgást szerző csapat a Moreton City Excelsior, meccsenként mindössze 9.21 szögletrúgással.

Szöglet Statisztikák - Ausztrália

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
Hamarosan
Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.