MÉRKŐZÉSEK & EREDMÉNYEK - Örményország Örmény labdarúgó-bajnokság (másodosztály)

Nemzet
Felosztás
2
Csapatok
15
Szezon
Meccsek
29/210 Játszott
Fejlődés
17% befejezett
Örmény labdarúgó-bajnokság (másodosztály) Táblázat
Jelenleg Korai Szezon - 29 / 210 játszott
| # | Csapat | MP | Győzelem % | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Olympia |
5 | 80% | 14 | 5 | 9 | 13 |
2 |
Banaki Kentronakan Marzakan Akumb II |
5 | 80% | 13 | 4 | 9 | 12 |
3 |
FC Andranik |
5 | 60% | 12 | 4 | 8 | 10 |
4 |
Pyunik FC II |
4 | 50% | 9 | 6 | 3 | 8 |
5 |
SC Mika Yerevan |
5 | 40% | 10 | 11 | -1 | 7 |
6 |
FK Bentonit Ijevan |
4 | 25% | 13 | 8 | 5 | 5 |
7 |
FC Banants II |
4 | 25% | 6 | 7 | -1 | 5 |
8 |
FC Noah II |
5 | 20% | 6 | 13 | -7 | 5 |
9 |
FC Araks Ararat |
3 | 33% | 5 | 4 | 1 | 4 |
10 |
Shirak FC II |
4 | 25% | 3 | 7 | -4 | 4 |
11 |
Sardarapat II |
3 | 33% | 2 | 5 | -3 | 3 |
12 |
FK Lernayin Artsakh Goris |
3 | 33% | 2 | 7 | -5 | 3 |
13 |
Ararat Armenia FC II |
4 | 0% | 1 | 5 | -4 | 1 |
14 |
FC Hayq |
1 | 0% | 0 | 3 | -3 | 0 |
15 |
FC Ararat Yerevan II |
3 | 0% | 2 | 9 | -7 | 0 |
MÉRKŐZÉSEK & EREDMÉNYEK
Minden mérkőzés látható
Közeledő
Meccsnap 4 - 2026.08.19.
| Legutóbbi 5 Hazai pályán | Hazai | Forma | Forma | Vendég | Legutóbbi 5 Idegenbeli pályán | |||
| 08.19. 13:30 | FC Ararat Yerevan II Esélyek | 0.00
1.69
| 1 - 2FT4.33 | 1.50
3.49
| Shirak FC II | Statiszt. | ||
| 08.18. 13:30 | FC Andranik Esélyek | 1.50
1.62
| 1 - 4FT4.39 | 2.00
3.78
| Olympia | Statiszt. | ||
| 08.19. 16:00 | FC Banants II Esélyek | 2.00
7.75
| 3 - 2FT5.52 | 1.50
1.25
| Banaki Kentronakan Marzakan Akumb II | Statiszt. | ||
| 08.18. 14:00 | Sardarapat II | 0.00
| 1 - 2FT | 2.00
| FC Noah II | Statiszt. | ||
| 08.18. 14:00 | SC Mika Yerevan Esélyek | 1.50
1.83
| 3 - 1FT3.89 | 0.00
3.26
| FK Lernayin Artsakh Goris | Statiszt. | ||
| 08.20. 14:00 | FC Araks Ararat Esélyek | 3.00
5.49
| POST4.34 | 0.00
1.43
| FC Hayq | Statiszt. | ||
| 08.19. 13:00 | FK Bentonit Ijevan Esélyek | 1.00
2.90
| 3 - 3FT3.74 | 2.00
2.01
| Pyunik FC II | Statiszt. |
* Az idő a helyi időzónádban értendő (+01:00)
Eredmények
Meccsnap 3 - 2026.08.13.
| Hazai | Vendég | Összes gól | HT | BTTS | 1,5 Felett | 2,5 Felett | |||
| 08.13. 13:30 | Olympia | 3 - 0 | Sardarapat II | 3 | (2 - 0) | • | • | Statiszt. | |
| 08.15. 13:00 | Pyunik FC II | 1 - 1 | FC Banants II | 2 | (0 - 0) | • | • | Statiszt. | |
| 08.15. 13:30 | Shirak FC II | 1 - 1 | FC Araks Ararat | 2 | (1 - 0) | • | • | Statiszt. | |
| 08.14. 13:00 | Banaki Kentronakan Marzakan Akumb II Esélyek | 3 - 16.00 | SC Mika Yerevan | 4 | (0 - 1) | • | • | • | Statiszt. |
| 08.13. 13:30 | FK Lernayin Artsakh Goris Esélyek | 1 - 03.70 | Ararat Armenia FC II | 1 | (1 - 0) | Statiszt. | |||
| 08.14. 15:00 | FC Noah II Esélyek | 0 - 73.72 | FK Bentonit Ijevan | 7 | (0 - 3) | • | • | Statiszt. | |
| 08.14. 13:00 | FC Hayq Esélyek | 0 - 33.80 | FC Andranik | 3 | (0 - 0) | • | • | Statiszt. |
Meccsnap 2 - 2026.08.09.
| Hazai | Vendég | Összes gól | HT | BTTS | 1,5 Felett | 2,5 Felett | |||
| 08.09. 14:30 | Ararat Armenia FC II Esélyek | 0 - 25.40 | Banaki Kentronakan Marzakan Akumb II | 2 | (0 - 1) | • | Statiszt. | ||
| 08.10. 14:00 | FC Andranik Esélyek | 4 - 07.05 | Shirak FC II | 4 | (1 - 0) | • | • | Statiszt. | |
| 08.09. 14:00 | FK Bentonit Ijevan Esélyek | 3 - 33.78 | Olympia | 6 | (0 - 2) | • | • | • | Statiszt. |
| 08.10. 14:00 | SC Mika Yerevan Esélyek | 2 - 44.00 | Pyunik FC II | 6 | (0 - 1) | • | • | • | Statiszt. |
| 08.08. 14:30 | Sardarapat II | POST | FC Hayq | ||||||
| 08.09. 14:30 | FC Araks Ararat Esélyek | 3 - 16.40 | FC Ararat Yerevan II | 4 | (0 - 0) | • | • | • | Statiszt. |
| 08.10. 16:00 | FC Banants II Esélyek | 2 - 23.80 | FC Noah II | 4 | (1 - 1) | • | • | • | Statiszt. |
Meccsnap 1 - 2026.08.04.
| Hazai | Vendég | Összes gól | HT | BTTS | 1,5 Felett | 2,5 Felett | |||
| 08.04. 15:00 | FC Noah II Esélyek | 2 - 34.06 | SC Mika Yerevan | 5 | (0 - 2) | • | • | • | Statiszt. |
| 08.04. 14:00 | FC Ararat Yerevan II Esélyek | 0 - 45.31 | FC Andranik | 4 | (0 - 3) | • | • | Statiszt. | |
| 08.03. 13:30 | Shirak FC II | 0 - 1 | Sardarapat II | 1 | (0 - 0) | Statiszt. | |||
| 08.03. 14:00 | Olympia | 2 - 0 | FC Banants II | 2 | (0 - 0) | • | Statiszt. | ||
| 08.04. 14:00 | Pyunik FC II Esélyek | 1 - 04.41 | Ararat Armenia FC II | 1 | (1 - 0) | Statiszt. | |||
| 08.04. 14:00 | FC Hayq Esélyek | POST4.17 | FK Bentonit Ijevan | ||||||
| 08.03. 14:00 | Banaki Kentronakan Marzakan Akumb II Esélyek | 4 - 05.94 | FK Lernayin Artsakh Goris | 4 | (1 - 0) | • | • | Statiszt. |














