Loading

Viser de siste 10 tal fordi dette er en tidlig sæsonkamp. Vis Sæsonens Stats

H2H Resultater / Tidligere Resultater - CF Vimenor vs CD Cayon

CF Vimenor Logo

Vimenor
(18%)

11
Kampe

18%
27%
55%

2 Sejre

3 Uafgjorte(27%)

6 Sejre

CD Cayón Logo

Cayón
(55%)

CF Vimenor vs CD Cayon's indbyrdes opgør viser at 11 opgør spillet, CF Vimenor har vundet 2 gange og CD Cayon har vundet 6 gange. 3 opgør mellem CF Vimenor og CD Cayon endte i uafgjort.

64%Over 1,5
7 / 11 Kampe
36%Over 2,5
4 / 11 Kampe
36%Over 3,5
4 / 11 Kampe
45%BHS
5 / 11 Kampe
18%Clean Sheets
CF Vimenor
45%Clean Sheets
CD Cayon

Alle Forudsigelser- CF Vimenor vs CD Cayon

45%Over 2,5
Ligagennemsnit : 40%
85%Over 1,5
Ligagennemsnit : 60%
55%BHS
Ligagennemsnit : 60%
3Mål / Kamp
Ligagennemsnit : 2.2
Over 1.5, 1H/2H & mere
Over 8.5, 9.5 & mere

* Gennemsnitlige stats mellem CF Vimenor og CD Cayon over nuværende sæson

Hvad betyder disse statistikker? Læs mere
Form - Samlet
 
Form - Samlet
CF Vimenor Logo
1.50
  • U
  • T
  • V
  • T
  • V
  • Alle

  • Hjemme

  • Ude

CD Cayon
CF Vimenor

2025/2026

CD Cayon
CF Vimenor
Vimenor
Montañas del Pas
Union Montanesa Escobedo
CF Vimenor
SD Atletico Albericia
CF Vimenor
  • Tidligere

  • Næste

CF Vimenor logoCF Vimenor er +25% bedre i form af Point Per Kamp

1.20
  • T
  • V
  • T
  • V
  • T
CD Cayón Logo
  • Alle

  • Hjemme

  • Ude

CD Cayon
CF Vimenor

2025/2026

CD Cayon
CF Vimenor
CD Tropezon
CD Cayon
Cayón
Cartes
Gimnástica Torrelavega
Cayón
  • Tidligere

  • Næste

Få gratis tips hver dag!

Tilmeld dig FootyStats Predictions og få 3 ~ 10 gratis brugertips hver dag. Vi tracker profitten!

Indtast din email for at abonnere *

Mål Scoret Hvem vil scorer flest mål?

CF Vimenor er +17% bedre i form af Mål Scoret

Vimenor
1.4 Mål / Kamp

CF Vimenor (Hjemme)

Cayón
1.2 Mål / Kamp

CD Cayon (Ude)

Scoret Per KampVimenorCayón
Over 0,590%60%
Over 1,540%40%
Over 2,510%20%
Over 3,50%0%
Kunne ikke Score10%40%
Scorede i 1H/2HVimenorCayón
Scoret i 1H70%20%
Scoret i 2H60%50%
Scorede i Begge Halvlege40%10%
Scoret i Gennemsnit 1H0.70.2
Scoret i Gennemsnit 2H0.701.00

* Statistikken omfatter både hjemme- og udekampe, som CF Vimenor og CD Cayon har spillet.

Mål Lukket Ind Hvem vil indkassere mål?

Begge Hold står lige i forhold til Mål Lukket Ind

Vimenor
1.4 Mål Lukket Ind / Kamp

CF Vimenor (Hjemme)

Cayón
1.4 Mål Lukket Ind / Kamp

CD Cayon (Ude)

Sluppet Ind / KampVimenorCayón
Over 0,580%80%
Over 1,540%50%
Over 2,520%10%
Over 3,50%0%
Clean Sheets20%20%
Indkasserede 1./2. halvlegVimenorCayón
1H Rent Bur70%30%
2H Rent Bur50%50%
1H Lukket Ind i Gennemsnit0.60.7
2H Lukket Ind i Gennemsnit0.800.70

* Data for indkasserede mål inkluderer både hjemme- og udekampe, som CF Vimenor og CD Cayon har spillet.

Over 2.5 & begge hold scorer forudsigelser Hvor mange mål i denne kamp?

CF Vimenor og CD Cayon's Over 0.5 ~ 4.5 og begge hold scorer data.

Kampens MålVimenorCayónGennemsnit
Over 0,5100%100%100%
Over 1,590%80%85%
Over 2,550%40%45%
Over 3,540%30%35%
Over 4,50%10%5%
BHS70%40%55%
BHS & Sejr20%20%20%
BHS og Uafgjort30%0%15%
Begge Hold Scorer & Over 2.550%40%45%
Begge Hold Scorer Ikke & Over 2.50%0%0%
1. Halvleg MålVimenorCayónGennemsnit
Begge Hold Scorer 1H
1H Over 0.5
1H Over 1.5
1H Over 2.5
2. Halvleg MålVimenorCayónGennemsnit
Begge Hold Scorer 2H
BHS Begge Halvlege
2H Over 0.5
2H Over 1.5
2H Over 2.5
Mål (Under)VimenorCayónGennemsnit
Under 0,50%0%0%
Under 1,510%20%15%
Under 2,550%60%55%
Under 3,560%70%65%
Under 4,5100%90%95%
1H/2HVimenorCayónGennemsnit
1H Under 0.510%30%20%
1H Under 1.570%80%75%
1H Under 2.590%100%95%
2H Under 0.520%20%20%
2H Under 1.550%40%45%
2H Under 2.580%70%75%

Seneste bruger forudsigelser

Ingen bruger forudsigelser endnu. Du kan slå en op, efter odds er blevet slået op.

Hjørnespark Stats Hvor mange hjørnespark vil der være?

UNLOCKHjørnespark / kamp

* Gennemsnitligt hjørnespark pr. kamp mellem CF Vimenor og CD Cayon

/ kamp
Hjørnespark Tildelt
/ kamp
Hjørnespark Tildelt
Hjørnespark i KampenVimenorCayónGennemsnit
Over 6
Over 7
Over 8
Over 9
Over 10
Over 11
Over 12
Over 13
1. HalvlegVimenorCayónGennemsnit
1H Gennemsnit
Over 4 1H
Over 5 1H
Over 6 1H
2. HalvlegVimenorCayónGennemsnit
2H Gennemsnit
Over 4 2H
Over 5 2H
Over 6 2H

Kampens totale hjørnespark for CF Vimenor og CD Cayon. Liga Gennemsnittet er Tercera Gruppe 3's gennemsnit på tværs af 5 kampe i 2026/2027 sæson.

Tercera Gruppe 3 Hjørnespark Stats

Holds Hjørnespark Hjørne Tildelt/Modstander

CF Vimenor og CD Cayon's individuelle hold data for hjørnespark.

Holds HjørnesparkVimenorCayónGennemsnit
Vundet hjørnespark / kamp
Hjørnespark mod sig / kamp
Over 2,5 - Hjørnespark Tildelt
Over 3,5 - Hjørnespark Tildelt
Over 4,5 - Hjørnespark Tildelt
Over 2,5 - Hjørnespark Mod
Over 3,5 - Hjørnespark Mod
Over 4,5 - Hjørnespark Mod

Kan CF Vimenor Score?

CF Vimenor
Scoret i
90%
af kampene (Samlet)

Høj Chance

Der er en Høj Chancechance at CF Vimenor vil score et mål, baseret på vores data.
CD Cayón
Clean Sheets i
20%
af kampene (Samlet)

Kan CD Cayon Score?

CF Vimenor
Clean Sheets i
20%
af kampene (Samlet)

Middel Chance

Der er en Middel Chancechance at CD Cayon vil score et mål, baseret på vores data.
CD Cayón
Scoret i
60%
af kampene (Samlet)
Opgrader til Premium! Ekstra 500 profitable ligaer.

Premium vil give dig flere gevinster. 500 ekstra ligaer, kendt for at være profitable og mindre sporet af bookmakerne. Plus, du får hjørnespark statistik og kort statistik sammen med CSV-downloads. Tilmeld i dag!

UNLOCKSamlede Kort / kamp

* Summen af ​​kort pr. kamp mellem CF Vimenor og CD Cayon

Kort
/ kamp
CF Vimenor
Kort
/ kamp
CD Cayon
Kampens KortVimenorCayónGennemsnit
Over 2,5
Over 3,5
Over 4,5
Over 5,5
Over 6,5
Kort ModtagetVimenorCayónGennemsnit
Kort modtaget i gennemsnit
Over 0,5
Over 1,5
Over 2,5
Over 3,5
Kort ModstanderVimenorCayónGennemsnit
Over 0,5
Over 1,5
Over 2,5
Over 3,5

Samlede kort i kampen for CF Vimenor og CD Cayon. Liga Gennemsnittet er Tercera Gruppe 3's gennemsnit. Der var 0 kort i 5 kampe i 2026/2027 sæsonen.

Tercera Gruppe 3 Gult / Rødt Kort Stats

Første/anden halvleg vinder-uafgjort-tab

Halvleg Form
 
Halvleg Form
CF Vimenor Logo
2.00
Halvleg

CF Vimenor logoCF Vimenor er +300% bedre i form af Halvleg Form

0.50
Halvleg
CD Cayón Logo
1H/2H FormVimenorCayón
1H Sejre60%0%
2H Sejre30%40%
1H Uafgjorte20%50%
2H Uafgjorte40%20%
1H Tab20%50%
2H Tab30%40%

CF Vimenor og CD Cayon's første halvleg og anden halvleg kort stats, til dine forudsigelser.

Kort (1./2. Halvleg)VimenorCayónGennemsnit
1H kort modtaget i gennemsnit
2H kort modtaget i gennemsnit
Gennemsnit kort (1H)
Gennemsnit kort (2H)
1H havde flere kort %
2H havde flere kort %
1H/2H OverVimenorCayónGennemsnit
1H Over 0,5 kort modtaget
2H Over 0,5 kort modtaget
1H Over 0,5 kort modtaget
2H Over 0,5 kort modtaget
1H er 2~3 kort totalt
2H er 2~3 kort totalt
1H Total Over 3
2H Total Over 3

Hvem Scorer Først?

CF VimenorCF Vimenor
 
CF Vimenor

60%

Scorede først i 6 / 10 kampe

CD CayonCD Cayon
 
CD Cayon

40%

Scorede først i 4 / 10 kampe

Mål Efter Minutter
CF Vimenor og CD Cayon's mål ved 10 minutter og 15 minutter.

Per 10 Min'VimenorCayón
1-10Min'11%0%
11-20Min'11%8%
21-31Min'7%4%
31-40Min'11%15%
41-50Min'14%8%
51-60Min'4%8%
61-70Min'14%8%
71-80Min'7%12%
81-90Min'21%38%
Per 15 Min'VimenorCayón
0-15Min18%4%
16-30Min11%8%
31-45Min'18%23%
46-60Min'11%8%
61-75Min'18%15%
76-90Min'25%42%
Mål Scoret På 10 min'VimenorCayón
1-10Min'7%0%
11-20Min'14%8%
21-31Min'7%0%
31-40Min'7%8%
41-50Min'28%0%
51-60Min'0%0%
61-70Min'14%17%
71-80Min'0%0%
81-90Min'21%67%
Mål Scoret Ved 15 min'VimenorCayón
0-15Min14%0%
16-30Min14%8%
31-45Min'21%8%
46-60Min'14%0%
61-75Min'14%17%
76-90Min'21%67%
Mål Sluppet Ind På 10 min'VimenorCayón
1-10Min'14%0%
11-20Min'7%7%
21-31Min'7%7%
31-40Min'14%21%
41-50Min'0%14%
51-60Min'7%14%
61-70Min'14%0%
71-80Min'14%21%
81-90Min'21%14%
Mål Lukket Ind Ved 15 min'VimenorCayón
0-15Min21%7%
16-30Min7%7%
31-45Min'14%36%
46-60Min'7%14%
61-75Min'21%14%
76-90Min'28%21%

45' og 90' inkluderer mål om overtid.

Skud, offsides, frispark og mere

Skud HoldVimenorCayónGennemsnit
Skud pr. Kamp10.008.809.00
Skud Målprocent20%16%18%
Skud På Mål / Kamp4.003.404.00
Skud Forbi Mål / Kamp6.005.406.00
Skud Per Mål Scoret5.006.296
Hold Skud Over 10.567%20%44%
Hold Skud Over 11.567%20%44%
Hold Skud Over 12.533%20%27%
Hold Skud Over 13.533%20%27%
Hold Skud Over 14.533%20%27%
Hold Skud Over 15.50%20%10%
Hold skud på mål 3.5+67%40%54%
Hold skud på mål 4.5+33%20%27%
Hold skud på mål 5.5+0%20%10%
Hold skud på mål 6.5+0%0%0%
Kampens SkudVimenorCayónGennemsnit
Kampens Skud Over 23.50%0%0%
Kampens Skud Over 24.50%0%0%
Kampens Skud Over 25.50%0%0%
Kampens Skud Over 26.50%0%0%
Kampens Skud På Mål Over 7.50%40%20%
Kampens Skud På Mål Over 8.50%20%10%
Kampens Skud På Mål Over 9.50%0%0%
Offside StatsVimenorCayónGennemsnit
Offsides / kamp0.000.000.00
Over 2,5 Offsides0%0%0%
Over 3,5 Offsides0%0%0%
Andre StatistikkerVimenorCayónGennemsnit
Fejl Begået / kamp0.000.000.00
Modstanders Fejl / Kamp000.00
Gennemsnitlig Boldbesiddelse54%58%56%
Uafgjort%FT30%0%15%

Noget data rundes op eller ned til nærmeste procentdel og kan derfor svare til 101 %, når de lægges sammen.

Liga Stilling

   Hold K Sejr % MF
Mål Til (MF).
Antal mål dette
hold har scoret.
MM
Mål Mod (MM).
Antal mål dette
hold har lukket ind.
MFskl.
Mål Forskel (MFskl.).
Mål Scoret - Mål Lukket Ind
PGNS.
Gns. Mål Pr. Kamp (GNS.).
Det gennemsnitlige antal mål per kamp.
Beregnet gennem sæsonnen.

1

 CD Bezana

1

100%

3

1

2

3

4.00

2

 CF Vimenor

1

100%

1

0

1

3

1.00

3

 CD Naval

1

0%

0

0

0

1

0.00

4

 Velarde CF

1

0%

0

0

0

1

0.00

5

 Union Montanesa Escobedo

1

0%

1

1

0

1

2.00

6

 SD Torina

1

0%

1

1

0

1

2.00

7

 CD Barquereno

1

0%

2

2

0

1

4.00

8

 UD Samano

1

0%

2

2

0

1

4.00

9

 CD Atletico Mineros Reocin

0

0%

0

0

0

0

0

10

 Castro FC

0

0%

0

0

0

0

0

11

 CD Laredo

0

0%

0

0

0

0

0

12

 CD Tropezon

0

0%

0

0

0

0

0

13

 CD Guarnizo

0

0%

0

0

0

0

0

14

 SD Revilla

0

0%

0

0

0

0

0

15

 Selaya FC

0

0%

0

0

0

0

0

16

 SD Solares

0

0%

0

0

0

0

0

17

 CD Cayon

1

0%

0

1

-1

0

1.00

18

 SD Atletico Albericia

1

0%

1

3

-2

0

4.00

   Hold K Sejr % MF
Mål Til (MF).
Antal mål dette
hold har scoret.
MM
Mål Mod (MM).
Antal mål dette
hold har lukket ind.
MFskl.
Mål Forskel (MFskl.).
Mål Scoret - Mål Lukket Ind
PGNS.
Gns. Mål Pr. Kamp (GNS.).
Det gennemsnitlige antal mål per kamp.
Beregnet gennem sæsonnen.

1

 CD Bezana

1

100%

3

1

2

3

4.00

2

 CF Vimenor

1

100%

1

0

1

3

1.00

3

 CD Naval

1

0%

0

0

0

1

0.00

4

 Velarde CF

1

0%

0

0

0

1

0.00

5

 Union Montanesa Escobedo

1

0%

1

1

0

1

2.00

6

 SD Torina

1

0%

1

1

0

1

2.00

7

 CD Barquereno

1

0%

2

2

0

1

4.00

8

 UD Samano

1

0%

2

2

0

1

4.00

9

 CD Atletico Mineros Reocin

0

0%

0

0

0

0

0

10

 Castro FC

0

0%

0

0

0

0

0

11

 CD Laredo

0

0%

0

0

0

0

0

12

 CD Tropezon

0

0%

0

0

0

0

0

13

 CD Guarnizo

0

0%

0

0

0

0

0

14

 SD Revilla

0

0%

0

0

0

0

0

15

 Selaya FC

0

0%

0

0

0

0

0

16

 SD Solares

0

0%

0

0

0

0

0

17

 CD Cayon

1

0%

0

1

-1

0

1.00

18

 SD Atletico Albericia

1

0%

1

3

-2

0

4.00

* Tercera Group 3 Form Tabel er også tilgængelige

×
Tilføj Forudsigelser
/dk/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om### min.'
- Starter om### timer'
Åbent spil / Live odds'
- Begyndt
Snart
Begyndt
no

Loader Stats

JOIN PREMIUM. PROFITER NU.