Loading

H2H Resultater / Tidligere Resultater - CD Robres vs AD Almudevar

CD Robres Logo

Robres
(67%)

9
Kampe

67%
11%
22%

6 Sejre

1 Uafgjorte(11%)

2 Sejre

CD Robres vs AD Almudevar's indbyrdes opgør viser at 9 opgør spillet, CD Robres har vundet 6 gange og AD Almudevar har vundet 2 gange. 1 opgør mellem CD Robres og AD Almudevar endte i uafgjort.

22%Over 1,5
2 / 9 Kampe
11%Over 2,5
1 / 9 Kampe
0%Over 3,5
0 / 9 Kampe
11%BHS
1 / 9 Kampe
78%Clean Sheets
CD Robres
22%Clean Sheets
AD Almudevar

Alle Forudsigelser- CD Robres vs AD Almudevar

50%Over 2,5
Ligagennemsnit : 54%
67%Over 1,5
Ligagennemsnit : 79%
45%BHS
Ligagennemsnit : 49%
2.45Mål / Kamp
Ligagennemsnit : 2.73
Over 1.5, 1H/2H & mere
Over 8.5, 9.5 & mere

* Gennemsnitlige stats mellem CD Robres og AD Almudevar over nuværende sæson

Hvad betyder disse statistikker? Læs mere
Form - Samlet
 
Form - Samlet
CD Robres Logo
0.56
  • T
    CD Robres

    CD Robres

    Tercera Gruppe 17

    03/10 07:30

    1 - 2

    FT

    ( Halvleg : 0 - 2 )

    CD Binéfar

    CD Binefar

  • U
    AD CF Épila

    AD CF Epila

    Tercera Gruppe 17

    10/10 03:00

    0 - 0

    FT

    ( Halvleg : 0 - 0 )

    CD Robres

    CD Robres

  • U
    CD Robres

    CD Robres

    Tercera Gruppe 17

    18/10 07:30

    2 - 2

    FT

    ( Halvleg : 0 - 0 )

    CD Cuarte Industrial

    CD Cuarte Industrial

  • U
    CD Brea

    CD Brea

    Tercera Gruppe 17

    25/10 08:30

    0 - 0

    FT

    ( Halvleg : 0 - 0 )

    CD Robres

    CD Robres

  • U
    CD Robres

    CD Robres

    Tercera Gruppe 17

    01/11 06:30

    1 - 1

    FT

    ( Halvleg : 0 - 0 )

    SD Ejea

    SD Ejea

  • Alle

  • Hjemme

  • Ude

CD Robres
SD Ejea
CD Brea
CD Robres
CD Robres
CD Cuarte Industrial
AD CF Epila
CD Robres
CD Robres
CD Binefar
  • Tidligere

  • Næste

AD Almudevar logoAD Almudevar er +118% bedre i form af Point Per Kamp

1.22
  • T
    AD Almudévar

    AD Almudevar

    Tercera Gruppe 17

    04/10 08:00

    0 - 1

    FT

    ( Halvleg : 0 - 1 )

    CF Illueca

    CF Illueca

  • U
    SD Huesca II

    SD Huesca II

    Tercera Gruppe 17

    10/10 07:00

    0 - 0

    FT

    ( Halvleg : 0 - 0 )

    AD Almudévar

    AD Almudevar

  • U
    AD Almudévar

    AD Almudevar

    Tercera Gruppe 17

    17/10 07:30

    0 - 0

    FT

    ( Halvleg : 0 - 0 )

    Inter Huesca

    Inter Huesca

  • T
    Real Zaragoza Deportivo Aragón

    Real Zaragoza Deportivo Aragon

    Tercera Gruppe 17

    24/10 08:00

    4 - 0

    FT

    ( Halvleg : 2 - 0 )

    AD Almudévar

    AD Almudevar

  • V
    AD Almudévar

    AD Almudevar

    Tercera Gruppe 17

    01/11 07:00

    2 - 0

    FT

    ( Halvleg : 1 - 0 )

    Andorra National Team

    Andorra National Team

AD Almudévar Logo
  • Alle

  • Hjemme

  • Ude

AD Almudevar
Andorra National Team
Real Zaragoza Deportivo Aragon
AD Almudevar
AD Almudevar
Inter Huesca
SD Huesca II
AD Almudevar
AD Almudevar
CF Illueca
  • Tidligere

  • Næste

Få gratis tips hver dag!

Tilmeld dig FootyStats Predictions og få 3 ~ 10 gratis brugertips hver dag. Vi tracker profitten!

Indtast din email for at abonnere *

Mål Scoret Hvem vil scorer flest mål?

Begge Hold står lige i forhold til Mål Scoret

Robres
1 Mål / Kamp

CD Robres (Hjemme)

Almudévar
1 Mål / Kamp

AD Almudevar (Ude)

Scoret Per KampRobresAlmudévar
Over 0,567%56%
Over 1,522%22%
Over 2,511%11%
Over 3,50%11%
Kunne ikke Score33%44%
Scorede i 1H/2HRobresAlmudévar
Scoret i 1H22%22%
Scoret i 2H56%56%
Scorede i Begge Halvlege11%22%
Scoret i Gennemsnit 1H0.330.22
Scoret i Gennemsnit 2H0.670.78

* Statistikken omfatter både hjemme- og udekampe, som CD Robres og AD Almudevar har spillet.

Mål Lukket Ind Hvem vil indkassere mål?

AD Almudevar er +38% bedre i form af Mål Lukket Ind

Robres
1.78 Mål Lukket Ind / Kamp

CD Robres (Hjemme)

Almudévar
1.11 Mål Lukket Ind / Kamp

AD Almudevar (Ude)

Sluppet Ind / KampRobresAlmudévar
Over 0,578%44%
Over 1,556%33%
Over 2,522%22%
Over 3,522%11%
Clean Sheets22%56%
Indkasserede 1./2. halvlegRobresAlmudévar
1H Rent Bur67%67%
2H Rent Bur33%67%
1H Lukket Ind i Gennemsnit0.780.44
2H Lukket Ind i Gennemsnit1.000.67

* Data for indkasserede mål inkluderer både hjemme- og udekampe, som CD Robres og AD Almudevar har spillet.

Over 2.5 & begge hold scorer forudsigelser Hvor mange mål i denne kamp?

CD Robres og AD Almudevar's Over 0.5 ~ 4.5 og begge hold scorer data.

Kampens MålRobresAlmudévarGennemsnit
Over 0,578%78%78%
Over 1,578%56%67%
Over 2,556%44%50%
Over 3,533%33%33%
Over 4,511%0%6%
BHS67%22%45%
BHS & Sejr0%0%0%
BHS og Uafgjort33%0%17%
Begge Hold Scorer & Over 2.544%22%33%
Begge Hold Scorer Ikke & Over 2.511%22%17%
1. Halvleg MålRobresAlmudévarGennemsnit
Begge Hold Scorer 1H
1H Over 0.5
1H Over 1.5
1H Over 2.5
2. Halvleg MålRobresAlmudévarGennemsnit
Begge Hold Scorer 2H
BHS Begge Halvlege
2H Over 0.5
2H Over 1.5
2H Over 2.5
Mål (Under)RobresAlmudévarGennemsnit
Under 0,522%22%22%
Under 1,522%44%33%
Under 2,544%56%50%
Under 3,567%67%67%
Under 4,589%100%95%
1H/2HRobresAlmudévarGennemsnit
1H Under 0.556%44%50%
1H Under 1.567%89%78%
1H Under 2.578%100%89%
2H Under 0.522%33%28%
2H Under 1.556%56%56%
2H Under 2.567%78%73%

Seneste bruger forudsigelser

Ingen bruger forudsigelser endnu. Du kan slå en op, efter odds er blevet slået op.

Hjørnespark Stats Hvor mange hjørnespark vil der være?

UNLOCKHjørnespark / kamp

* Gennemsnitligt hjørnespark pr. kamp mellem CD Robres og AD Almudevar

/ kamp
Hjørnespark Tildelt
/ kamp
Hjørnespark Tildelt
Hjørnespark i KampenRobresAlmudévarGennemsnit
Over 6
Over 7
Over 8
Over 9
Over 10
Over 11
Over 12
Over 13
1. HalvlegRobresAlmudévarGennemsnit
1H Gennemsnit
Over 4 1H
Over 5 1H
Over 6 1H
2. HalvlegRobresAlmudévarGennemsnit
2H Gennemsnit
Over 4 2H
Over 5 2H
Over 6 2H

Kampens totale hjørnespark for CD Robres og AD Almudevar. Liga Gennemsnittet er Tercera Gruppe 17's gennemsnit på tværs af 81 kampe i 2026/2027 sæson.

Tercera Gruppe 17 Hjørnespark Stats

Holds Hjørnespark Hjørne Tildelt/Modstander

CD Robres og AD Almudevar's individuelle hold data for hjørnespark.

Holds HjørnesparkRobresAlmudévarGennemsnit
Vundet hjørnespark / kamp
Hjørnespark mod sig / kamp
Over 2,5 - Hjørnespark Tildelt
Over 3,5 - Hjørnespark Tildelt
Over 4,5 - Hjørnespark Tildelt
Over 2,5 - Hjørnespark Mod
Over 3,5 - Hjørnespark Mod
Over 4,5 - Hjørnespark Mod

Kan CD Robres Score?

CD Robres
Scoret i
67%
af kampene (Samlet)

Usikker

Det er Usikkert om CD Robres kan score et mål, baseret på vores data.
AD Almudévar
Clean Sheets i
56%
af kampene (Samlet)

Kan AD Almudevar Score?

CD Robres
Clean Sheets i
22%
af kampene (Samlet)

Usikker

Det er Usikkert om AD Almudevar kan score et mål, baseret på vores data.
AD Almudévar
Scoret i
56%
af kampene (Samlet)
Opgrader til Premium! Ekstra 500 profitable ligaer.

Premium vil give dig flere gevinster. 500 ekstra ligaer, kendt for at være profitable og mindre sporet af bookmakerne. Plus, du får hjørnespark statistik og kort statistik sammen med CSV-downloads. Tilmeld i dag!

UNLOCKSamlede Kort / kamp

* Summen af ​​kort pr. kamp mellem CD Robres og AD Almudevar

Kort
/ kamp
CD Robres
Kort
/ kamp
AD Almudevar
Kampens KortRobresAlmudévarGennemsnit
Over 2,5
Over 3,5
Over 4,5
Over 5,5
Over 6,5
Kort ModtagetRobresAlmudévarGennemsnit
Kort modtaget i gennemsnit
Over 0,5
Over 1,5
Over 2,5
Over 3,5
Kort ModstanderRobresAlmudévarGennemsnit
Over 0,5
Over 1,5
Over 2,5
Over 3,5

Samlede kort i kampen for CD Robres og AD Almudevar. Liga Gennemsnittet er Tercera Gruppe 17's gennemsnit. Der var 0 kort i 81 kampe i 2026/2027 sæsonen.

Tercera Gruppe 17 Gult / Rødt Kort Stats

Første/anden halvleg vinder-uafgjort-tab

Halvleg Form
 
Halvleg Form
CD Robres Logo
1.00
Halvleg

AD Almudevar logoAD Almudevar er +11% bedre i form af Halvleg Form

1.11
Halvleg
AD Almudévar Logo
1H/2H FormRobresAlmudévar
1H Sejre11%22%
2H Sejre11%33%
1H Uafgjorte67%44%
2H Uafgjorte44%44%
1H Tab22%33%
2H Tab44%22%

CD Robres og AD Almudevar's første halvleg og anden halvleg kort stats, til dine forudsigelser.

Kort (1./2. Halvleg)RobresAlmudévarGennemsnit
1H kort modtaget i gennemsnit
2H kort modtaget i gennemsnit
Gennemsnit kort (1H)
Gennemsnit kort (2H)
1H havde flere kort %
2H havde flere kort %
1H/2H OverRobresAlmudévarGennemsnit
1H Over 0,5 kort modtaget
2H Over 0,5 kort modtaget
1H Over 0,5 kort modtaget
2H Over 0,5 kort modtaget
1H er 2~3 kort totalt
2H er 2~3 kort totalt
1H Total Over 3
2H Total Over 3

Hvem Scorer Først?

CD RobresCD Robres
 
CD Robres

22%

Scorede først i 2 / 9 kampe

AD AlmudevarAD Almudevar
 
AD Almudevar

33%

Scorede først i 3 / 9 kampe

Mål Efter Minutter
CD Robres og AD Almudevar's mål ved 10 minutter og 15 minutter.

Per 10 Min'RobresAlmudévar
1-10Min'12%11%
11-20Min'4%5%
21-31Min'16%5%
31-40Min'8%5%
41-50Min'8%5%
51-60Min'0%21%
61-70Min'4%5%
71-80Min'16%16%
81-90Min'32%26%
Per 15 Min'RobresAlmudévar
0-15Min16%11%
16-30Min16%11%
31-45Min'8%11%
46-60Min'8%21%
61-75Min'16%11%
76-90Min'36%37%
Mål Scoret På 10 min'RobresAlmudévar
1-10Min'0%0%
11-20Min'0%0%
21-31Min'11%11%
31-40Min'22%11%
41-50Min'11%0%
51-60Min'0%33%
61-70Min'0%0%
71-80Min'11%11%
81-90Min'44%33%
Mål Scoret Ved 15 min'RobresAlmudévar
0-15Min0%0%
16-30Min11%11%
31-45Min'22%11%
46-60Min'11%33%
61-75Min'11%0%
76-90Min'44%44%
Mål Sluppet Ind På 10 min'RobresAlmudévar
1-10Min'19%20%
11-20Min'6%10%
21-31Min'19%0%
31-40Min'0%0%
41-50Min'6%10%
51-60Min'0%10%
61-70Min'6%10%
71-80Min'19%20%
81-90Min'25%20%
Mål Lukket Ind Ved 15 min'RobresAlmudévar
0-15Min25%20%
16-30Min19%10%
31-45Min'0%10%
46-60Min'6%10%
61-75Min'19%20%
76-90Min'31%30%

45' og 90' inkluderer mål om overtid.

Skud, offsides, frispark og mere

Skud HoldRobresAlmudévarGennemsnit
Skud pr. Kamp5.000.003.00
Skud Målprocent60%N/A30%
Skud På Mål / Kamp4.000.002.00
Skud Forbi Mål / Kamp1.000.001.00
Skud Per Mål Scoret1.67N/A0
Hold Skud Over 10.50%0%0%
Hold Skud Over 11.50%0%0%
Hold Skud Over 12.50%0%0%
Hold Skud Over 13.50%0%0%
Hold Skud Over 14.50%0%0%
Hold Skud Over 15.50%0%0%
Hold skud på mål 3.5+100%0%50%
Hold skud på mål 4.5+0%0%0%
Hold skud på mål 5.5+0%0%0%
Hold skud på mål 6.5+0%0%0%
Kampens SkudRobresAlmudévarGennemsnit
Kampens Skud Over 23.50%0%0%
Kampens Skud Over 24.50%0%0%
Kampens Skud Over 25.50%0%0%
Kampens Skud Over 26.50%0%0%
Kampens Skud På Mål Over 7.5100%0%50%
Kampens Skud På Mål Over 8.5100%0%50%
Kampens Skud På Mål Over 9.5100%0%50%
Offside StatsRobresAlmudévarGennemsnit
Offsides / kamp7.000.004.00
Over 2,5 Offsides100%0%50%
Over 3,5 Offsides100%0%50%
Andre StatistikkerRobresAlmudévarGennemsnit
Fejl Begået / kamp12.000.006.00
Modstanders Fejl / Kamp804.00
Gennemsnitlig Boldbesiddelse50%0%25%
Uafgjort%FT56%22%39%

Noget data rundes op eller ned til nærmeste procentdel og kan derfor svare til 101 %, når de lægges sammen.

Liga Stilling

   Hold K Sejr % MF
Mål Til (MF).
Antal mål dette
hold har scoret.
MM
Mål Mod (MM).
Antal mål dette
hold har lukket ind.
MFskl.
Mål Forskel (MFskl.).
Mål Scoret - Mål Lukket Ind
PGNS.
Gns. Mål Pr. Kamp (GNS.).
Det gennemsnitlige antal mål per kamp.
Beregnet gennem sæsonnen.

1

 Real Zaragoza Deportivo Aragon

9

67%

21

8

13

20

3.22

2

 CD Brea

9

56%

13

4

9

18

1.89

3

 SD Ejea

9

56%

15

10

5

17

2.78

4

 CD La Almunia

9

56%

14

10

4

16

2.67

5

 CD Cuarte Industrial

9

44%

19

12

7

15

3.44

6

 CD Caspe

9

33%

15

11

4

14

2.89

7

 SD Huesca II

9

33%

9

6

3

14

1.67

8

 CD Binefar

9

33%

18

17

1

12

3.89

9

 UD Fraga

9

33%

8

8

0

12

1.78

10

 CA Monzon

9

33%

13

17

-4

12

3.33

11

 AD Almudevar

9

33%

9

10

-1

11

2.11

12

 Inter Huesca

9

22%

12

13

-1

10

2.78

13

 AD CF Epila

9

22%

9

11

-2

10

2.22

14

 CF Illueca

9

33%

9

12

-3

10

2.33

15

 Andorra National Team

9

22%

9

15

-6

9

2.67

16

 Club Deportivo Juvenil Tamarite

9

33%

14

21

-7

9

3.89

17

 CD Robres

9

0%

9

16

-7

5

2.78

18

 CD Belchite 97

9

0%

5

20

-15

3

2.78

   Hold K Sejr % MF
Mål Til (MF).
Antal mål dette
hold har scoret.
MM
Mål Mod (MM).
Antal mål dette
hold har lukket ind.
MFskl.
Mål Forskel (MFskl.).
Mål Scoret - Mål Lukket Ind
PGNS.
Gns. Mål Pr. Kamp (GNS.).
Det gennemsnitlige antal mål per kamp.
Beregnet gennem sæsonnen.

1

 Real Zaragoza Deportivo Aragon

9

67%

21

8

13

20

3.22

2

 CD Brea

9

56%

13

4

9

18

1.89

3

 SD Ejea

9

56%

15

10

5

17

2.78

4

 CD La Almunia

9

56%

14

10

4

16

2.67

5

 CD Cuarte Industrial

9

44%

19

12

7

15

3.44

6

 CD Caspe

9

33%

15

11

4

14

2.89

7

 SD Huesca II

9

33%

9

6

3

14

1.67

8

 CD Binefar

9

33%

18

17

1

12

3.89

9

 UD Fraga

9

33%

8

8

0

12

1.78

10

 CA Monzon

9

33%

13

17

-4

12

3.33

11

 AD Almudevar

9

33%

9

10

-1

11

2.11

12

 Inter Huesca

9

22%

12

13

-1

10

2.78

13

 AD CF Epila

9

22%

9

11

-2

10

2.22

14

 CF Illueca

9

33%

9

12

-3

10

2.33

15

 Andorra National Team

9

22%

9

15

-6

9

2.67

16

 Club Deportivo Juvenil Tamarite

9

33%

14

21

-7

9

3.89

17

 CD Robres

9

0%

9

16

-7

5

2.78

18

 CD Belchite 97

9

0%

5

20

-15

3

2.78

* Tercera Group 17 Form Tabel er også tilgængelige

×
Tilføj Forudsigelser
/dk/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om### min.'
- Starter om### timer'
Åbent spil / Live odds'
- Begyndt
●Snart
●Begyndt
no

Loader Stats

JOIN PREMIUM. PROFITER NU.