Loading

CD Basconia logo
1.25
WDDLD
CD Basconia
1.63
LWLWW
SD Amorebieta
SD Amorebieta logo

Statystyki 1 na 1 / Poprzednie wyniki - CD Basconia - SD Amorebieta

2
Mecze

50%
0%
50%

1 Zwycięstwa

1 Zwycięstwa

Historia meczów CD Basconia vs SD Amorebieta pokazuje, że spośród 2 spotkań, które rozegrali, CD Basconia wygrał 1 razy, a SD Amorebieta 1 razy. 0 spotkań pomiędzy CD Basconia i SD Amorebieta zakończyło się remisem.

100%Powyżej 1.5
2 / 2 Mecze
100%Powyżej 2.5
2 / 2 Mecze
0%Powyżej 3.5
0 / 2 Mecze
100%BTTS
2 / 2 Mecze
0%Czyste konto
CD Basconia
0%Czyste konto
SD Amorebieta

Wszystkie prognozy- CD Basconia - SD Amorebieta

63%Powyżej 2.5
Średnia Ligi : 59%
82%Powyżej 1.5
Średnia Ligi : 78%
75%BTTS
Średnia Ligi : 55%
2.82Gole/mecz
Średnia Ligi : 2.87
Powyżej 1.5, FH/2H i więcej
Powyżej 8.5, 9.5 i więcej

* Średnie statystyki dla CD Basconia vs SD Amorebieta w bieżącym sezonie

Co oznaczają te terminy statystyk? Przeczytaj Słowniczek
Forma - Ogólnie
 
Forma - Ogólnie
CD Basconia Logo
1.25
  • W
    Club Marino de Luanco

    Club Marino de Luanco

    Segunda División RFEF Group 1

    27.9 08:00

    1 - 2

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 2 )

    CD Basconia

    CD Basconia

  • D
    CD Basconia

    CD Basconia

    Segunda División RFEF Group 1

    03.10 08:00

    1 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    UD Llanera

    UD Llanera

  • D
    SD Eibar II

    SD Eibar II

    Segunda División RFEF Group 1

    10.10 03:30

    1 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 1 )

    CD Basconia

    CD Basconia

  • L
    Racing Santander II

    Racing Santander II

    Segunda División RFEF Group 1

    17.10 07:00

    3 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    CD Basconia

    CD Basconia

  • D
    CD Basconia

    CD Basconia

    Segunda División RFEF Group 1

    25.10 09:30

    2 - 2

    Wynik

    ( 1 Poł. : 2 - 2 )

    Club Portugalete

    Club Portugalete

  • Wszystkie

  • Dom

  • Wyjazd

CD Basconia
Club Portugalete
Racing Santander II
CD Basconia
SD Eibar II
CD Basconia
CD Basconia
UD Llanera
Club Marino de Luanco
CD Basconia
  • Poprzednie

  • Następne

SD Amorebieta logoWyniki SD Amorebieta są +30% better w stosunku do Punkty na mecz

1.63
  • L
    SD Amorebieta

    SD Amorebieta

    Segunda División RFEF Group 1

    26.9 08:00

    0 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 1 )

    Ourense CF

    Ourense CF

  • W
    Atlético Astorga FC

    Atletico Astorga FC

    Segunda División RFEF Group 1

    03.10 08:00

    0 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    SD Amorebieta

    SD Amorebieta

  • L
    SD Amorebieta

    SD Amorebieta

    Segunda División RFEF Group 1

    10.10 09:00

    1 - 2

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    Club Portugalete

    Club Portugalete

  • W
    SD Gernika Club

    SD Gernika Club

    Segunda División RFEF Group 1

    17.10 09:00

    1 - 2

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    SD Amorebieta

    SD Amorebieta

  • W
    SD Amorebieta

    SD Amorebieta

    Segunda División RFEF Group 1

    24.10 08:00

    2 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 1 )

    Coruxo FC

    Coruxo FC

SD Amorebieta Logo
  • Wszystkie

  • Dom

  • Wyjazd

SD Amorebieta
Coruxo FC
SD Gernika Club
SD Amorebieta
SD Amorebieta
Club Portugalete
Atletico Astorga FC
SD Amorebieta
SD Amorebieta
Ourense CF
  • Poprzednie

  • Następne

Otrzymuj Darmowe Prognozy Codziennie

Subskrybuj Prognozy FootyStats i otrzymuj 3-10 darmowych porad bukmacherskich codziennie.

Wprowadź swój email, aby rozpocząć subskrypcję *

Zdobyte Gole Kto zdobędzie więcej punktów?

Wyniki CD Basconia są +30% better w stosunku do Gole Zdobyte

Basconia
1.63 Gole/mecz

CD Basconia (Dom)

SD Amorebieta
1.25 Gole/mecz

SD Amorebieta (Wyjazd)

Wynik na meczBasconiaSD Amorebieta
Powyżej 0.5100%75%
Powyżej 1.550%50%
Powyżej 2.513%0%
Powyżej 3.50%0%
Brak zdobytych bramek0%25%
Zdobyte w 1P/2PBasconiaSD Amorebieta
Zdobyto w 1 Połowie75%50%
Zdobyto w 2 Połowie50%62%
Punkty w obu połowach25%38%
Zdobyto Średnio 1 Poł.10.5
Zdobyto Średnio 2 Poł.0.630.75

* Statystyki obejmują zarówno mecze u siebie, jak i na wyjeździe rozegrane przez CD Basconia i SD Amorebieta.

Stracone Gole Kto straci bramki?

Wyniki SD Amorebieta są +43% better w stosunku do Gole Stracone

Basconia
1.75 Stracone bramki / mecz

CD Basconia (Dom)

SD Amorebieta
1 Stracone bramki / mecz

SD Amorebieta (Wyjazd)

Stracone / meczBasconiaSD Amorebieta
Powyżej 0.5100%75%
Powyżej 1.563%25%
Powyżej 2.513%0%
Powyżej 3.50%0%
Czyste konto0%25%
Stracone w 1P/2PBasconiaSD Amorebieta
Czyste konta 1 Poł.63%38%
Czyste konta 2 Poł.38%75%
Stracone Średnio 1 Poł.0.630.63
Stracone Średnio 2 Poł.1.130.38

* Dane na temat straconych bramek obejmują zarówno mecze u siebie, jak i na wyjeździe rozegrane przez CD Basconia i SD Amorebieta.

Powyżej 2.5 & Prognozy BTTS Ile goli odbędzie się w tym meczu?

Statystyki Powyżej 0.5 ~ 4.5 i BTTS dla CD Basconia i SD Amorebieta.

Gole ŁącznieBasconiaSD AmorebietaŚrednia
Powyżej 0.5100%100%100%
Powyżej 1.5100%63%82%
Powyżej 2.575%50%63%
Powyżej 3.550%13%32%
Powyżej 4.513%0%7%
BTTS100%50%75%
BTTS i Wygrana25%25%25%
BTTS i Remis50%13%32%
BTTS & Powyżej 2.575%50%63%
BTTS Nie & Powyżej 2.50%0%0%
Gole w 1 PołowieBasconiaSD AmorebietaŚrednia
BTTS 1 Poł.
1 Poł. Powyżej 0.5
1 Poł. Powyżej 1.5
1 Poł. Powyżej 2.5
Gole w 2 PołowieBasconiaSD AmorebietaŚrednia
BTTS 2 Poł.
BTTS w Obu Połowach
2 Poł. Powyżej 0.5
2 Poł. Powyżej 1.5
2 Poł. Powyżej 2.5
Gole (Poniżej)BasconiaSD AmorebietaŚrednia
Poniżej 0.50%0%0%
Poniżej 1.50%37%19%
Poniżej 2.525%50%38%
Poniżej 3.550%87%69%
Poniżej 4.587%100%94%
1 Poł./2 Poł.BasconiaSD AmorebietaŚrednia
1 Poł. Poniżej 0.525%12%19%
1 Poł. Poniżej 1.562%75%69%
1 Poł. Poniżej 2.562%100%81%
2 Poł. Poniżej 0.537%25%31%
2 Poł. Poniżej 1.550%62%56%
2 Poł. Poniżej 2.562%100%81%

Najnowsze typy użytkowników

Nie ma jeszcze żadnych typowań użytkowników. Możesz je dodać po opublikowaniu kursów.

Statystyki Rzutów Rożnych Ile odbędzie się rzutów rożnych?

UNLOCKRzuty rożne / mecz

* Średnia liczba rzutów rożnych na mecz pomiędzy CD Basconia i SD Amorebieta

/mecz
Rożne Zdobyte
/mecz
Rożne Zdobyte
Rzuty rożne na meczBasconiaSD AmorebietaŚrednia
Powyżej 6
Powyżej 7
Powyżej 8
Powyżej 9
Powyżej 10
Powyżej 11
Powyżej 12
Powyżej 13
1 PołowaBasconiaSD AmorebietaŚrednia
Średnia 1 Połowy
Powyżej 4 w 1 Poł.
Powyżej 5 w 1 Poł.
Powyżej 6 w 1 Poł.
2 PołowaBasconiaSD AmorebietaŚrednia
Średnia 2 Połowy
Powyżej 4 w 2 Poł.
Powyżej 5 w 2 Poł.
Powyżej 6 w 2 Poł.

Łączna liczba rzutów rożnych dla CD Basconia i SD Amorebieta. Średnia ligowa to średnia Segunda División RFEF Group 1 w 76 meczach w sezonie 2026/2027.

Segunda División RFEF Group 1 Statystyki Rzutów Rożnych

Rożne Drużyny Rzuty rożne zdobyte/Przeciwnik

Indywidualne statystyki rzutów rożnych dla CD Basconia i SD Amorebieta.

Rożne DrużynyBasconiaSD AmorebietaŚrednia
Zdobyte rzuty rożne / mecz
Rzuty rożne przeciw / mecz
Powyżej 2.5 - Rożne Zdobyte
Powyżej 3.5 - Rożne Zdobyte
Powyżej 4.5 - Rożne Zdobyte
Powyżej 2.5 - Rzuty rożne stracone
Powyżej 3.5 - Rzuty rożne stracone
Powyżej 4.5 - Rzuty rożne stracone

Czy CD Basconia zdobędzie punkty?

CD Basconia
Zdobyto punkt w
100%
meczach (Ogólnie)

Wysoka Szansa

Istnieje Wysoka Szansa na zdobycie bramki przez CD Basconia na podstawie naszych danych.
SD Amorebieta
Czyste konto w
25%
meczach (Ogólnie)

Czy SD Amorebieta zdobędzie punkty?

CD Basconia
Czyste konto w
0%
meczach (Ogólnie)

Wysoka Szansa

Istnieje Wysoka Szansa na zdobycie bramki przez SD Amorebieta na podstawie naszych danych.
SD Amorebieta
Zdobyto punkt w
75%
meczach (Ogólnie)
Przejdź na Premium! Dodatkowe 500 dochodowych lig.

Premium zapewni Ci więcej wygranych zakładów. 500 dodatkowych lig, które są mniej śledzone przez bukmacherów, a tym samym bardziej dochodowe. Dostęp do statystyk rzutów rożnych i statystyk otrzymanych kartek, wraz z plikami CSV do pobrania. Subskrybuj już dziś!

UNLOCKSuma Kartek / mecz

* Suma rozdanych kartek na mecz pomiędzy CD Basconia i SD Amorebieta

Kartki
/mecz
CD Basconia
Kartki
/mecz
SD Amorebieta
Kartki na meczBasconiaSD AmorebietaŚrednia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5
Otrzymane KartkiBasconiaSD AmorebietaŚrednia
Średnia otrzymanych kartek
Powyżej 0.5
Powyżej 1.5
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Kartki Drużyny PrzeciwnejBasconiaSD AmorebietaŚrednia
Powyżej 0.5
Powyżej 1.5
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5

Łączna liczba kartek dla CD Basconia i SD Amorebieta. Średnia ligowa to średnia Segunda División RFEF Group 1. Było 0 kartek w 76 meczach w sezonie 2026/2027.

Segunda División RFEF Group 1 Żółte/Czerwone Kartki - Statystyki

1/2 Poł. Wygrana/Remis/Porażka

Forma w 1 Połowie
 
Forma w 1 Połowie
CD Basconia Logo
1.88
Do przerwy

CD Basconia logoWyniki CD Basconia są +66% better w stosunku do Forma w 1 Połowie

1.13
Do przerwy
SD Amorebieta Logo
Forma w 1 Poł./2 Poł.BasconiaSD Amorebieta
Wygrane 1 Poł.50%25%
Wygrane 2 Poł.0%50%
Remisy 1 Poł.38%38%
Remisy 2 Poł.63%38%
Przegrane 1 Poł.13%38%
Przegrane 2 Poł.38%13%

Statystyki kartek CD Basconia i SD Amorebieta z pierwszej i drugiej połowy dla Twoich prognoz.

Kartki (1 Poł./2 Poł.)BasconiaSD AmorebietaŚrednia
Średnia otrzymanych kartek w 1 Poł.
Średnia otrzymanych kartek w 2 Poł.
Średnia kartek na mecz (1P)
Średnia kartek na mecz (2P)
Więcej Kartek w 1 Poł. %
Więcej Kartek w 2 Poł. %
Powyżej 1 Poł./2 Poł.BasconiaSD AmorebietaŚrednia
Powyżej 0.5 Kartek w 1 Poł.
Powyżej 0.5 Kartek w 2 Poł.
Powyżej 0.5 Kartek w 1 Poł.
Powyżej 0.5 Kartek w 2 Poł.
2~3 Kartek Łącznie w 1 Poł.
2~3 Kartek Łącznie w 2 Poł.
1 Poł. Łącznie Powyżej 3
2 Poł. Łącznie Powyżej 3

Kto Strzeli Pierwszy?

CD BasconiaCD Basconia
 
CD Basconia

75%

Zdobyli punkt pierwsi w 6 / 8 meczów

SD AmorebietaSD Amorebieta
 
SD Amorebieta

38%

Zdobyli punkt pierwsi w 3 / 8 meczów

Gole według minuty
Gole CD Basconia i SD Amorebieta do 10 minuty i 15 minuty.

Do 10 min.BasconiaSD Amorebieta
0 - 10 Min.0%11%
11 - 20 Min.30%17%
21 - 30 Min.7%11%
31 - 40 Min.4%6%
41 - 50 Min.11%6%
51 - 60 Min.11%11%
61 - 70 Min.19%11%
71 - 80 Min.7%11%
81 - 90 Min.11%17%
Do 15 min.BasconiaSD Amorebieta
0 - 10 Min.11%28%
16 - 30 Min.26%11%
31 - 45 Min.11%11%
46 - 60 Min.15%11%
61 - 75 Min.26%11%
76 - 90 Min.11%28%
Gole strzelone do 10 min.BasconiaSD Amorebieta
0 - 10 Min.0%10%
11 - 20 Min.46%10%
21 - 30 Min.0%0%
31 - 40 Min.8%10%
41 - 50 Min.15%10%
51 - 60 Min.8%10%
61 - 70 Min.15%10%
71 - 80 Min.8%10%
81 - 90 Min.0%30%
Gole Zdobyte do 15 min.BasconiaSD Amorebieta
0 - 10 Min.15%20%
16 - 30 Min.31%0%
31 - 45 Min.15%20%
46 - 60 Min.15%10%
61 - 75 Min.23%10%
76 - 90 Min.0%40%
Gole stracone do 10 min.BasconiaSD Amorebieta
0 - 10 Min.0%13%
11 - 20 Min.14%25%
21 - 30 Min.14%25%
31 - 40 Min.0%0%
41 - 50 Min.7%0%
51 - 60 Min.14%13%
61 - 70 Min.21%13%
71 - 80 Min.7%13%
81 - 90 Min.21%0%
Gole Stracone do 15 min.BasconiaSD Amorebieta
0 - 10 Min.7%38%
16 - 30 Min.21%25%
31 - 45 Min.7%0%
46 - 60 Min.14%13%
61 - 75 Min.28%13%
76 - 90 Min.21%13%

45' i 90' obejmuje bramki w doliczonym czasie gry.

Strzały, spalone, faule i nie tylko

Strzały DrużynyBasconiaSD AmorebietaŚrednia
Strzały na Mecz12.639.3811.00
Współczynnik konwersji strzałów13%13%13%
Strzały Celne / Mecz4.134.504.00
Strzały Chybione / Mecz8.504.887.00
Strzały na Zdobytą bramkę7.777.508
Strzały drużyny Powyżej 10.588%38%63%
Strzały drużyny Powyżej 11.563%38%51%
Strzały drużyny Powyżej 12.538%13%26%
Strzały drużyny Powyżej 13.538%13%26%
Strzały drużyny Powyżej 14.525%13%19%
Strzały drużyny Powyżej 15.513%0%7%
Celne strzały drużyny 3.5+38%63%51%
Celne strzały drużyny 4.5+38%50%44%
Celne strzały drużyny 5.5+38%50%44%
Celne strzały drużyny 6.5+25%0%13%
Strzały w meczuBasconiaSD AmorebietaŚrednia
Strzały w meczu Powyżej 23.550%0%25%
Strzały w meczu Powyżej 24.550%0%25%
Strzały w meczu Powyżej 25.550%0%25%
Strzały w meczu Powyżej 26.550%0%25%
Strzały celne w meczu Powyżej 7.550%63%57%
Strzały celne w meczu Powyżej 8.550%38%44%
Strzały celne w meczu Powyżej 9.525%38%32%
Spalone - StatystykiBasconiaSD AmorebietaŚrednia
Spalone / mecz5.293.334.00
Powyżej 2.5 Spalonych86%67%77%
Powyżej 3.5 Spalonych56%67%62%
Różne StatystykiBasconiaSD AmorebietaŚrednia
Faule popełnione / mecz15.7112.6714.00
Faule przyjęte / mecz18.141617.00
Średnia posiadania piłki53%49%51%
Remis % FT50%13%32%

Niektóre dane są zaokrąglane w górę lub w dół do najbliższego procenta, więc po zsumowaniu mogą być równe 101%.

Rzuty wolne, rzuty na bramkę & rzuty z autu

Rzuty wolneBasconiaSD AmorebietaŚrednia
Rzuty wolne łącznie Średnio26.52325
Rzuty Wolne Łącznie 20.5+67%67%67%
Rzuty Wolne Łącznie 21.5+67%67%67%
Rzuty Wolne Łącznie 22.5+67%67%67%
Rzuty Wolne Łącznie 23.5+67%67%67%
Rzuty Wolne Łącznie 24.5+67%67%67%
Rzuty Wolne Łącznie 25.5+67%67%67%
Wybicie z bramkiBasconiaSD AmorebietaŚrednia
Wyrzuty od bramki łącznie Średnio15.831817
Strzały na bramkę Łącznie 8.5+100%100%100%
Strzały na bramkę Łącznie 9.5+100%100%100%
Strzały na bramkę Łącznie 10.5+100%100%100%
Strzały na bramkę Łącznie 11.5+100%100%100%
Strzały na bramkę Łącznie 12.5+100%100%100%
Strzały na bramkę Łącznie 13.5+83%100%92%
Rzut z autuBasconiaSD AmorebietaŚrednia
Rzuty z autu łącznie Średnio45.1443.3344
Wrzuty z autu Łącznie 37.5+86%100%93%
Wrzuty z autu Łącznie 38.5+71%100%86%
Wrzuty z autu Łącznie 39.5+56%100%78%
Wrzuty z autu Łącznie 40.5+43%100%72%
Wrzuty z autu Łącznie 41.5+28%67%48%
Wrzuty z autu Łącznie 42.5+28%67%48%
Wrzuty z autu Łącznie 43.5+28%33%31%
Wrzuty z autu Łącznie 44.5+28%33%31%

Tabela Ligi

   Drużyna Mecze % Zwyc. ZG
Gole Zdobyte (ZG).
Liczba goli zdobytych
przez daną drużynę.
SG
Gole Stracone (SG).
Liczba goli straconych
przez daną drużynę.
RB
Różnica goli (RB).
Gole Zdobyte - Gole Stracone
Pkt.Śr.
Średnio Gole na Mecz.
Średnia liczba goli na mecz.
Obliczana w bieżącym sezonie.

1

 Deportivo Alaves II

9

67%

23

12

11

20

3.89

2

 Sestao River Club

8

75%

9

3

6

19

1.50

3

 Bergantinos FC

8

63%

19

10

9

17

3.63

4

 SD Eibar II

9

56%

15

8

7

17

2.56

5

 Real Oviedo CF Vetusta

9

44%

12

15

-3

14

3.00

6

 SD Compostela

8

50%

11

8

3

13

2.38

7

 SD Amorebieta

8

50%

10

8

2

13

2.25

8

 Ourense CF

8

50%

8

8

0

13

2.00

9

 Club Portugalete

9

33%

12

12

0

13

2.67

10

 SD Gernika Club

8

25%

14

8

6

10

2.75

11

 CD Basconia

8

25%

13

14

-1

10

3.38

12

 Coruxo FC

8

25%

8

10

-2

8

2.25

13

 Club Marino de Luanco

9

22%

8

13

-5

8

2.33

14

 Arosa SC

9

11%

15

20

-5

8

3.89

15

 Racing Santander II

6

33%

11

13

-2

7

4.00

16

 UD Llanera

9

22%

12

21

-9

7

3.67

17

 Atletico Astorga FC

8

25%

10

13

-3

6

2.88

18

 Gimnastica Torrelavega

8

13%

7

18

-11

5

3.13

19

 Rayo Cantabria

3

0%

1

4

-3

1

1.67

   Drużyna Mecze % Zwyc. ZG
Gole Zdobyte (ZG).
Liczba goli zdobytych
przez daną drużynę.
SG
Gole Stracone (SG).
Liczba goli straconych
przez daną drużynę.
RB
Różnica goli (RB).
Gole Zdobyte - Gole Stracone
Pkt.Śr.
Średnio Gole na Mecz.
Średnia liczba goli na mecz.
Obliczana w bieżącym sezonie.

1

 Deportivo Alaves II

9

67%

23

12

11

20

3.89

2

 Sestao River Club

8

75%

9

3

6

19

1.50

3

 Bergantinos FC

8

63%

19

10

9

17

3.63

4

 SD Eibar II

9

56%

15

8

7

17

2.56

5

 Real Oviedo CF Vetusta

9

44%

12

15

-3

14

3.00

6

 SD Compostela

8

50%

11

8

3

13

2.38

7

 SD Amorebieta

8

50%

10

8

2

13

2.25

8

 Ourense CF

8

50%

8

8

0

13

2.00

9

 Club Portugalete

9

33%

12

12

0

13

2.67

10

 SD Gernika Club

8

25%

14

8

6

10

2.75

11

 CD Basconia

8

25%

13

14

-1

10

3.38

12

 Coruxo FC

8

25%

8

10

-2

8

2.25

13

 Club Marino de Luanco

9

22%

8

13

-5

8

2.33

14

 Arosa SC

9

11%

15

20

-5

8

3.89

15

 Racing Santander II

6

33%

11

13

-2

7

4.00

16

 UD Llanera

9

22%

12

21

-9

7

3.67

17

 Atletico Astorga FC

8

25%

10

13

-3

6

2.88

18

 Gimnastica Torrelavega

8

13%

7

18

-11

5

3.13

19

 Rayo Cantabria

3

0%

1

4

-3

1

1.67

* Segunda División RFEF Group 1 Tabele Form są również dostępne

×
Dodaj Prognozy
/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
●wkrótce
●rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!