Loading

Az utolsó 10 statisztika megjelenítése, mert ez egy szezon eleji mérkőzés. Szezon statisztika megjelenítése

4
Meccsek

75%
25%
0%

3 Győzelem

1 Döntetlen(25%)

A SD Leioa vs Eibar III head to head nyilvántartása azt mutatja, hogy a 4 mérkőzése közül a SD Leioa nyert 3 alkalommal, a Eibar III pedig 0 alkalommal. 1 mérkőzés végződött döntetlennel SD Leioa és Eibar III között.

75%1,5 Felett
3 / 4 Meccsek
50%2,5 Felett
2 / 4 Meccsek
25%3,5 Felett
1 / 4 Meccsek
50%BTTS
2 / 4 Meccsek
50%Kapott Gól Nélküli Meccsek
SD Leioa
0%Kapott Gól Nélküli Meccsek
Eibar III

Összes Előrejelzés- SD Leioa ellen Eibar III

45%2,5 Felett
Liga Átlag : 33%
75%1,5 Felett
Liga Átlag : 78%
50%BTTS
Liga Átlag : 44%
3Gól / Meccs
Liga Átlag : 2.44
1.5 feletti, 1.FI/2.FI és több
8.5 és 9.5 felett és még több

*Átlagos statisztikák SD Leioa és Eibar III között a jelenlegi szezonban

Mit jelentenek ezek a statisztikai kifejezések? Olvasd el a Szójegyzéket
Forma - Összes
 
Forma - Összes
SD Leioa Logo
1.60
  • W
  • W
  • L
  • L
  • D
  • Mind

  • Hazai

  • Vendég

CD Lagun Onak
SD Leioa

2026

SD Leioa
Athletic Club Bilbao

2025/2026

Albacete II
SD Leioa
SD Leioa
Albacete II
SD Leioa
CD Derio
  • Előző

  • Következő

SD Leioa logoSD Leioa +60% better százalékkal jobb Pontok meccsenként tekintetében

1.00
  • L
  • W
  • D
  • W
  • D
SD Eibar III Logo
  • Mind

  • Hazai

  • Vendég

Eibar III
Deportivo Alaves III

2025/2026

Eibar III
Pasaia Kirol Elkartea
CD Lagun Onak
Eibar III
Eibar III
Deusto
Club Portugalete
Eibar III
  • Előző

  • Következő

Szerzett Gólok Ki fog több gólt szerezni?

Eibar III +33% better százalékkal jobb Szerzett Gólok tekintetében

SD Leioa
1.2 Gól / Meccs

SD Leioa (Hazai)

Eibar III
1.6 Gól / Meccs

Eibar III (Vendég)

Játékonként szerzett gólSD LeioaEibar III
0,5 Felett80%80%
1,5 Felett30%40%
2,5 Felett10%20%
3,5 Felett0%10%
Nem sikerült pontot szerezni20%20%
Betalált az 1.FI/2.FI-benSD LeioaEibar III
Gólt szerzett az 1. félidőben20%25%
Gólt szerzett az 2. félidőben40%75%
Mindkét félidőben szerzett gólt0%25%
Gólátlag az 1. félidőben0.20.38
Gólátlag az 2. félidőben1.001.38

* A statisztikák tartalmazzák a SD Leioa és Eibar III hazai és idegenbeli meccseit is.

Kapott Gólok Ki fog gólt kapni?

Eibar III +29% better százalékkal jobb Kapott Gólok tekintetében

SD Leioa
2.1 Kapott / meccs

SD Leioa (Hazai)

Eibar III
1.5 Kapott / meccs

Eibar III (Vendég)

Kapott Gólt / MeccsSD LeioaEibar III
0,5 Felett60%80%
1,5 Felett40%40%
2,5 Felett30%20%
3,5 Felett10%10%
Kapott Gól Nélküli Meccsek40%20%
Kapott gólok 1./2. FélidőSD LeioaEibar III
1.Félidőben Gól Nélküli Meccs40%50%
2.Félidőben Gól Nélküli Meccs20%50%
1.Félidőben Kapott Gólok Átlaga1.80.63
2.Félidőben Kapott Gólok Átlaga1.800.75

* A kapott gólok adatai magukba foglalják mind SD Leioa, mind Eibar III hazai és idegenbeli mérkőzésein kapott gólokat.

2,5 Felett & BTTS Előrejelzések Hány gól ezen a mérkőzésen?

SD Leioa és Eibar III 0,5 - 4,5 felett és BTTS adatok.

Meccs GóljaiSD LeioaEibar IIIÁtlag
0,5 Felett100%100%100%
1,5 Felett60%90%75%
2,5 Felett40%50%45%
3,5 Felett40%40%40%
4,5 Felett30%20%25%
BTTS40%60%50%
BTTS & Győzelem10%0%5%
BTTS & Döntetlen10%40%25%
BTTS & 2,5 Felett30%30%30%
BTTS No & 2,5 Felett10%20%15%
Első félidő góljaiSD LeioaEibar IIIÁtlag
BTTS 1.félidő
1.félidő 0,5 Felett
1.félidő 1,5 Felett
1.félidő 2,5 Felett
Második félidő góljaiSD LeioaEibar IIIÁtlag
BTTS 2.félidő
BTTS Mindkét félidőben
2.félidő 0,5 Felett
2.félidő 1,5 Felett
2.félidő 2,5 Felett
Gólok (Alatt)SD LeioaEibar IIIÁtlag
0,5 alatt0%0%0%
1,5 Alatt40%10%25%
2,5 Alatt60%50%55%
3,5 Alatt60%60%60%
4,5 Alatt70%80%75%
1H/2HSD LeioaEibar IIIÁtlag
1.félidő 0,5 Alatt40%25%33%
1.félidő 1,5 Alatt60%75%68%
1.félidő 2,5 Alatt80%100%90%
2.félidő 0,5 Alatt20%12%16%
2.félidő 1,5 Alatt20%25%23%
2.félidő 2,5 Alatt40%75%58%

Legutóbbi Felhasználói Előrejelzések

Még nincsenek felhasználói előrejelzések. Te is posztolni egyet küldeni, miután az oddsokat közzétették.

Szöglet statisztikák Hány szögletrúgásra kerül sor?

UNLOCKSzögletek / meccs

* Szögletek átlagos száma meccsenként SD Leioa és Eibar III között

/ meccs
Elnyert Szögletek
/ meccs
Elnyert Szögletek
Meccs SzögletekSD LeioaEibar IIIÁtlag
6 Felett
7 felett
8 felett
9 felett
10 felett
11 felett
12 felett
13 felett
Első félidőSD LeioaEibar IIIÁtlag
1.félidő átlag
4 Felett 1H
5 Felett 1H
6 Felett 1H
Második félidőSD LeioaEibar IIIÁtlag
2.félidő átlag
4 Felett 2H
5 Felett 2H
6 Felett 2H

SD Leioa és Eibar III mérkőzésen szerzett összes szögleteinek száma. A ligán belüli átlag a Tercera Group 4 2026/2027 szezonban, 9 mérkőzésen át.

Tercera Group 4 Szöglet Statisztikák

Csapat Szögletek Szerzett Szögletek/Ellenfél

SD Leioa és Eibar III egyéni szöglet adatai.

Csapat SzögletekSD LeioaEibar IIIÁtlag
Szerzett szögletek / Mérkőzés
Ellenfél által szerzett szögletek / Mérkőzés
2,5 Felett - Elnyert Szögletek
3,5 Felett - Elnyert Szögletek
4,5 Felett - Elnyert Szögletek
2,5 Felett - Szögletek Ellen
3,5 Felett - Szögletek Ellen
4,5 Felett - Szögletek Ellen

Vajon SD Leioa szerez gólt?

SD Leioa
Gólt szerzett
80%
a mérkőzések közül (Összes)

Közepes Esély

Közepes Esély arra, hogy SD Leioa szerezni fog egy gólt az adataink alapján.
SD Eibar III
Kapott Gól Nélküli Meccsek
20%
a mérkőzések közül (Összes)

Vajon Eibar III szerez gólt?

SD Leioa
Kapott Gól Nélküli Meccsek
40%
a mérkőzések közül (Összes)

Közepes Esély

Közepes Esély arra, hogy Eibar III szerezni fog egy gólt az adataink alapján.
SD Eibar III
Gólt szerzett
80%
a mérkőzések közül (Összes)
Frissíts Prémiumra! További 500 jövedelmező liga.

A Prémium verzió több győzelmet fog hozni neked. 500 további jövedelmező liga, amelyeket kevésbé követnek a fogadóirodák. Ráadásul a Szöglet statisztikák és a Lap statisztikák mellett CSV letöltési lehetőségeket is kapsz. Iratkozz fel még ma!

UNLOCKÖsszes Lap / meccs

* Összes lapok száma meccsenként SD Leioa és Eibar III között

Lapok
/ meccs
SD Leioa
Lapok
/ meccs
Eibar III
Lapok MeccsenkéntSD LeioaEibar IIIÁtlag
2,5 Felett
3,5 Felett
4,5 Felett
5,5 Felett
6,5 Felett
Kapott LapokSD LeioaEibar IIIÁtlag
Átlagosan Kapott Lapok
0,5 Felett
1,5 Felett
2,5 Felett
3,5 Felett
Ellenfél LapjaiSD LeioaEibar IIIÁtlag
0,5 Felett
1,5 Felett
2,5 Felett
3,5 Felett

SD Leioa és Eibar III meccsen kapott összes lapjainak száma. A liga átlaga a Tercera Group 4 átlaga. Összesen 0 lap volt 2026/2027 szezonban, 9 mérkőzésen.

Tercera Group 4 Sárga / Piros Lap Statisztikák

Első / Második Félidő Győzelem-Döntetlen-Vereség

Félidő Forma
 
Félidő Forma
SD Leioa Logo
0.60
Félidő

Eibar III logoEibar III +67% better százalékkal jobb Félidő Forma tekintetében

1.00
Félidő
SD Eibar III Logo
1H/2H FormaSD LeioaEibar III
Győzelem 1H0%25%
Győzelem 2H20%38%
Döntetlen 1H60%25%
Döntetlen 2H40%38%
Vereség 1H40%50%
Vereség 2H40%25%

SD Leioa és Eibar III első félidős és második félidős lapstatisztikái az előrejelzésekhez.

Lapok (Első / Második félidőben)SD LeioaEibar IIIÁtlag
1.FI-ben Átlagosan Kapott Lapok Száma
2.FI-ben Átlagosan Kapott Lapok Száma
Meccsenkénti Lapok Átlaga (1.FI)
Meccsenkénti Lapok Átlaga (2.FI)
1. Félidőben Több Lap %
2. Félidőben Több Lap %
1H/2H FelettSD LeioaEibar IIIÁtlag
1.FI-ben Több Mint 0.5 Lapot Kapott
2.FI-ben Több Mint 0.5 Lapot Kapott
1.FI-ben Több Mint 0.5 Lapot Kapott
2.FI-ben Több Mint 0.5 Lapot Kapott
1.FI-ben Összesen 2-3 Lap
2.FI-ben Összesen 2-3 Lap
1.FI-ben Összesen Több Mint 3
2.FI-ben Összesen Több Mint 3

Ki fog először gólt rúgni?

SD LeioaSD Leioa
 
SD Leioa

40%

Először szerzett gólt 4 / 10 meccsen

Eibar IIIEibar III
 
Eibar III

20%

Először szerzett gólt 2 / 10 meccsen

Gólok Percenként
SD Leioa és Eibar III góljai 10 és 15 perces időintervallumok szerint.

10 PercenkéntSD LeioaEibar III
0 - 10 Perc9%3%
11 - 20 Perc9%3%
21 - 30 Perc3%6%
31 - 40 Perc6%6%
41 - 50 Perc9%13%
51 - 60 Perc3%10%
61 - 70 Perc3%6%
71 - 80 Perc12%13%
81 - 90 Perc18%19%
15 PercenkéntSD LeioaEibar III
0 - 15 Perc9%6%
16 - 30 Perc12%6%
31 - 45 Perc9%13%
40 - 60 Perc9%16%
61 - 75 Perc9%13%
76 - 90 Perc24%26%
Gólt Szerzett 10 percenkéntSD LeioaEibar III
0 - 10 Perc0%0%
11 - 20 Perc0%6%
21 - 30 Perc0%0%
31 - 40 Perc8%6%
41 - 50 Perc8%13%
51 - 60 Perc0%6%
61 - 70 Perc8%6%
71 - 80 Perc17%13%
81 - 90 Perc8%38%
Szerzett Gólok 15 percenkéntSD LeioaEibar III
0 - 15 Perc0%6%
16 - 30 Perc0%0%
31 - 45 Perc8%13%
40 - 60 Perc8%13%
61 - 75 Perc25%13%
76 - 90 Perc8%44%
Gólt Kapott 10 percenkéntSD LeioaEibar III
0 - 10 Perc14%7%
11 - 20 Perc14%0%
21 - 30 Perc5%13%
31 - 40 Perc5%7%
41 - 50 Perc10%13%
51 - 60 Perc5%13%
61 - 70 Perc0%7%
71 - 80 Perc10%13%
81 - 90 Perc24%0%
Kapott Gólok 15 percenkéntSD LeioaEibar III
0 - 15 Perc14%7%
16 - 30 Perc19%13%
31 - 45 Perc10%13%
40 - 60 Perc10%20%
61 - 75 Perc0%13%
76 - 90 Perc33%7%

A 45. és a 90. perc magában foglalja a hosszabbítási időben szerzett gólokat is.

Lövések, Lesrúgások, Szabálytalanságok és további adatok

Csapat LövéseiSD LeioaEibar IIIÁtlag
Lövések Meccsenként2.3310.256.00
Lövések átváltási aránya29%7%18%
Kaput eltaláló lövés / Mérkőzés1.333.252.00
Kaput elkerülő lövés / Mérkőzés1.007.004.00
Lövések Szerzett Gólonként3.5013.679
Lövések csapatonként 10,5 felett0%50%25%
Lövések csapatonként 11,5 felett0%50%25%
Lövések csapatonként 12,5 felett0%50%25%
Lövések csapatonként 13,5 felett0%25%13%
Lövések csapatonként 14,5 felett0%0%0%
Lövések csapatonként 15,5 felett0%0%0%
Csapat Kaput Talált Lövései 3.5+0%25%13%
Csapat Kaput Talált Lövései 4.5+0%25%13%
Csapat Kaput Talált Lövései 5.5+0%0%0%
Csapat Kaput Talált Lövései 6.5+0%0%0%
Lövések MeccsenkéntSD LeioaEibar IIIÁtlag
Több mint 23,5 lövés a meccsen33%0%17%
Több mint 24,5 lövés a meccsen33%0%17%
Több mint 25,5 lövés a meccsen33%0%17%
Több mint 26,5 lövés a meccsen33%0%17%
Kapura lövés 7,5 felett meccsenként67%50%59%
Kapura lövés 8,5 felett meccsenként33%50%42%
Kapura lövés 9,5 felett meccsenként33%0%17%
Les StatisztikákSD LeioaEibar IIIÁtlag
Les / meccs2.670.001.00
2,5 les felett67%0%34%
3,5 les felett0%0%0%
Vegy StatisztikákSD LeioaEibar IIIÁtlag
Elkövetett szabálytalanságok / mérkőzés12.000.006.00
Szabálytalanság Ellenfél / mérkőzés9.6705.00
Átlagos Labdabirtoklás40%58%49%
Döntetlen % Teljes Játékidőben10%40%25%

Néhány adatot fel vagy le kerekítettünk a legközelebbi százalékhoz, és ezért összeadva 101%-nak tekinthetők.

Liga Táblázat

   Csapat MP Győzelem % GF
Gól Számára (GF).
A csapat által szerzett
gólok száma.
GA
Gól Ellen (GA).
A csapat kapott
góljainak száma.
GD
Gól különbség (GD).
Szerzett Gólok - Kapott Gólok
PtsÁtl.
Átlagos Gólok Mérkőzésenként (ÁTLAG).
Az összes gól átlagos száma mérkőzésenként.
Ebben a szezonban számítva.

1

 SD Beasain

1

100%

2

0

2

3

2.00

2

 Erandio

1

100%

2

0

2

3

2.00

3

 Sodupe UC

1

100%

2

0

2

3

2.00

4

 Deportivo Alaves III

1

100%

3

1

2

3

4.00

5

 UD Aretxabaleta

1

100%

1

0

1

3

1.00

6

 CD Aurrera de Vitoria

1

100%

2

1

1

3

3.00

7

 CD Derio

1

0%

0

0

0

1

0.00

8

 CD Berio Futbol Taldea

1

0%

0

0

0

1

0.00

9

 CD Lagun Onak

1

0%

1

1

0

1

2.00

10

 SD Leioa

1

0%

1

1

0

1

2.00

11

 SCD Durango

1

0%

3

3

0

1

6.00

12

 CD San Ignacio

1

0%

3

3

0

1

6.00

13

 CD Touring

1

0%

0

1

-1

0

1.00

14

 Amurrio Club

1

0%

1

2

-1

0

3.00

15

 Pasaia Kirol Elkartea

1

0%

0

2

-2

0

2.00

16

 Real Union II

1

0%

0

2

-2

0

2.00

17

 CD Santurtzi

1

0%

0

2

-2

0

2.00

18

 Eibar III

1

0%

1

3

-2

0

4.00

   Csapat MP Győzelem % GF
Gól Számára (GF).
A csapat által szerzett
gólok száma.
GA
Gól Ellen (GA).
A csapat kapott
góljainak száma.
GD
Gól különbség (GD).
Szerzett Gólok - Kapott Gólok
PtsÁtl.
Átlagos Gólok Mérkőzésenként (ÁTLAG).
Az összes gól átlagos száma mérkőzésenként.
Ebben a szezonban számítva.

1

 SD Beasain

1

100%

2

0

2

3

2.00

2

 Erandio

1

100%

2

0

2

3

2.00

3

 Sodupe UC

1

100%

2

0

2

3

2.00

4

 Deportivo Alaves III

1

100%

3

1

2

3

4.00

5

 UD Aretxabaleta

1

100%

1

0

1

3

1.00

6

 CD Aurrera de Vitoria

1

100%

2

1

1

3

3.00

7

 CD Derio

1

0%

0

0

0

1

0.00

8

 CD Berio Futbol Taldea

1

0%

0

0

0

1

0.00

9

 CD Lagun Onak

1

0%

1

1

0

1

2.00

10

 SD Leioa

1

0%

1

1

0

1

2.00

11

 SCD Durango

1

0%

3

3

0

1

6.00

12

 CD San Ignacio

1

0%

3

3

0

1

6.00

13

 CD Touring

1

0%

0

1

-1

0

1.00

14

 Amurrio Club

1

0%

1

2

-1

0

3.00

15

 Pasaia Kirol Elkartea

1

0%

0

2

-2

0

2.00

16

 Real Union II

1

0%

0

2

-2

0

2.00

17

 CD Santurtzi

1

0%

0

2

-2

0

2.00

18

 Eibar III

1

0%

1

3

-2

0

4.00

* Tercera Group 4 Forma Táblázat szintén elérhető

×
Tippelj
/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
Hamarosan
Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.