Loading

SD Ejea Logo

SD Ejea
(29%)

7
Meccsek

29%
14%
57%

2 Győzelem

1 Döntetlen(14%)

4 Győzelem

A SD Ejea vs AD Almudevar head to head nyilvántartása azt mutatja, hogy a 7 mérkőzése közül a SD Ejea nyert 2 alkalommal, a AD Almudevar pedig 4 alkalommal. 1 mérkőzés végződött döntetlennel SD Ejea és AD Almudevar között.

57%1,5 Felett
4 / 7 Meccsek
43%2,5 Felett
3 / 7 Meccsek
14%3,5 Felett
1 / 7 Meccsek
29%BTTS
2 / 7 Meccsek
43%Kapott Gól Nélküli Meccsek
SD Ejea
43%Kapott Gól Nélküli Meccsek
AD Almudevar

Összes Előrejelzés- SD Ejea ellen AD Almudevar

44%2,5 Felett
Liga Átlag : 54%
67%1,5 Felett
Liga Átlag : 79%
39%BTTS
Liga Átlag : 49%
2.45Gól / Meccs
Liga Átlag : 2.73
1.5 feletti, 1.FI/2.FI és több
8.5 és 9.5 felett és még több

*Átlagos statisztikák SD Ejea és AD Almudevar között a jelenlegi szezonban

Mit jelentenek ezek a statisztikai kifejezések? Olvasd el a Szójegyzéket
Forma - Összes
 
Forma - Összes
SD Ejea Logo
1.89
  • W
    Andorra National Team

    Andorra National Team

    Tercera Group 17

    10.04. 08:00

    1 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    SD Ejea

    SD Ejea

  • W
    SD Ejea

    SD Ejea

    Tercera Group 17

    10.10. 09:00

    5 - 3

    FT

    ( HT : 3 - 2 )

    Club Deportivo Juvenil Tamarite

    Club Deportivo Juvenil Tamarite

  • L
    CD La Almunia

    CD La Almunia

    Tercera Group 17

    10.18. 07:30

    2 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    SD Ejea

    SD Ejea

  • D
    SD Ejea

    SD Ejea

    Tercera Group 17

    10.25. 08:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Caspe

    CD Caspe

  • D
    CD Robres

    CD Robres

    Tercera Group 17

    11.01. 06:30

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    SD Ejea

    SD Ejea

  • Mind

  • Hazai

  • Vendég

CD Robres
SD Ejea
SD Ejea
CD Caspe
CD La Almunia
SD Ejea
SD Ejea
Club Deportivo Juvenil Tamarite
Andorra National Team
SD Ejea
  • Előző

  • Következő

SD Ejea logoSD Ejea +55% better százalékkal jobb Pontok meccsenként tekintetében

1.22
  • L
    AD Almudévar

    AD Almudevar

    Tercera Group 17

    10.04. 08:00

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    CF Illueca

    CF Illueca

  • D
    SD Huesca II

    SD Huesca II

    Tercera Group 17

    10.10. 07:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    AD Almudévar

    AD Almudevar

  • D
    AD Almudévar

    AD Almudevar

    Tercera Group 17

    10.17. 07:30

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Inter Huesca

    Inter Huesca

  • L
    Real Zaragoza Deportivo Aragón

    Real Zaragoza Deportivo Aragon

    Tercera Group 17

    10.24. 08:00

    4 - 0

    FT

    ( HT : 2 - 0 )

    AD Almudévar

    AD Almudevar

  • W
    AD Almudévar

    AD Almudevar

    Tercera Group 17

    11.01. 07:00

    2 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Andorra National Team

    Andorra National Team

AD Almudévar Logo
  • Mind

  • Hazai

  • Vendég

AD Almudevar
Andorra National Team
Real Zaragoza Deportivo Aragon
AD Almudevar
AD Almudevar
Inter Huesca
SD Huesca II
AD Almudevar
AD Almudevar
CF Illueca
  • Előző

  • Következő

Szerzett Gólok Ki fog több gólt szerezni?

SD Ejea +67% better százalékkal jobb Szerzett Gólok tekintetében

SD Ejea
1.67 Gól / Meccs

SD Ejea (Hazai)

Almudévar
1 Gól / Meccs

AD Almudevar (Vendég)

Játékonként szerzett gólSD EjeaAlmudévar
0,5 Felett67%56%
1,5 Felett56%22%
2,5 Felett22%11%
3,5 Felett11%11%
Nem sikerült pontot szerezni33%44%
Betalált az 1.FI/2.FI-benSD EjeaAlmudévar
Gólt szerzett az 1. félidőben44%22%
Gólt szerzett az 2. félidőben56%56%
Mindkét félidőben szerzett gólt33%22%
Gólátlag az 1. félidőben0.780.22
Gólátlag az 2. félidőben0.890.78

* A statisztikák tartalmazzák a SD Ejea és AD Almudevar hazai és idegenbeli meccseit is.

Kapott Gólok Ki fog gólt kapni?

Mindkét csapat egyenlő Kapott Gólok tekintetében

SD Ejea
1.11 Kapott / meccs

SD Ejea (Hazai)

Almudévar
1.11 Kapott / meccs

AD Almudevar (Vendég)

Kapott Gólt / MeccsSD EjeaAlmudévar
0,5 Felett78%44%
1,5 Felett22%33%
2,5 Felett11%22%
3,5 Felett0%11%
Kapott Gól Nélküli Meccsek22%56%
Kapott gólok 1./2. FélidőSD EjeaAlmudévar
1.Félidőben Gól Nélküli Meccs67%67%
2.Félidőben Gól Nélküli Meccs33%67%
1.Félidőben Kapott Gólok Átlaga0.440.44
2.Félidőben Kapott Gólok Átlaga0.670.67

* A kapott gólok adatai magukba foglalják mind SD Ejea, mind AD Almudevar hazai és idegenbeli mérkőzésein kapott gólokat.

2,5 Felett & BTTS Előrejelzések Hány gól ezen a mérkőzésen?

SD Ejea és AD Almudevar 0,5 - 4,5 felett és BTTS adatok.

Meccs GóljaiSD EjeaAlmudévarÁtlag
0,5 Felett89%78%84%
1,5 Felett78%56%67%
2,5 Felett44%44%44%
3,5 Felett22%33%28%
4,5 Felett11%0%6%
BTTS56%22%39%
BTTS & Győzelem44%0%22%
BTTS & Döntetlen11%0%6%
BTTS & 2,5 Felett44%22%33%
BTTS No & 2,5 Felett0%22%11%
Első félidő góljaiSD EjeaAlmudévarÁtlag
BTTS 1.félidő
1.félidő 0,5 Felett
1.félidő 1,5 Felett
1.félidő 2,5 Felett
Második félidő góljaiSD EjeaAlmudévarÁtlag
BTTS 2.félidő
BTTS Mindkét félidőben
2.félidő 0,5 Felett
2.félidő 1,5 Felett
2.félidő 2,5 Felett
Gólok (Alatt)SD EjeaAlmudévarÁtlag
0,5 alatt11%22%17%
1,5 Alatt22%44%33%
2,5 Alatt56%56%56%
3,5 Alatt78%67%73%
4,5 Alatt89%100%95%
1H/2HSD EjeaAlmudévarÁtlag
1.félidő 0,5 Alatt44%44%44%
1.félidő 1,5 Alatt67%89%78%
1.félidő 2,5 Alatt89%100%95%
2.félidő 0,5 Alatt22%33%28%
2.félidő 1,5 Alatt56%56%56%
2.félidő 2,5 Alatt78%78%78%

Legutóbbi Felhasználói Előrejelzések

Még nincsenek felhasználói előrejelzések. Te is posztolni egyet küldeni, miután az oddsokat közzétették.

Szöglet statisztikák Hány szögletrúgásra kerül sor?

UNLOCKSzögletek / meccs

* Szögletek átlagos száma meccsenként SD Ejea és AD Almudevar között

/ meccs
Elnyert Szögletek
/ meccs
Elnyert Szögletek
Meccs SzögletekSD EjeaAlmudévarÁtlag
6 Felett
7 felett
8 felett
9 felett
10 felett
11 felett
12 felett
13 felett
Első félidőSD EjeaAlmudévarÁtlag
1.félidő átlag
4 Felett 1H
5 Felett 1H
6 Felett 1H
Második félidőSD EjeaAlmudévarÁtlag
2.félidő átlag
4 Felett 2H
5 Felett 2H
6 Felett 2H

SD Ejea és AD Almudevar mérkőzésen szerzett összes szögleteinek száma. A ligán belüli átlag a Tercera Group 17 2026/2027 szezonban, 81 mérkőzésen át.

Tercera Group 17 Szöglet Statisztikák

Csapat Szögletek Szerzett Szögletek/Ellenfél

SD Ejea és AD Almudevar egyéni szöglet adatai.

Csapat SzögletekSD EjeaAlmudévarÁtlag
Szerzett szögletek / Mérkőzés
Ellenfél által szerzett szögletek / Mérkőzés
2,5 Felett - Elnyert Szögletek
3,5 Felett - Elnyert Szögletek
4,5 Felett - Elnyert Szögletek
2,5 Felett - Szögletek Ellen
3,5 Felett - Szögletek Ellen
4,5 Felett - Szögletek Ellen

Vajon SD Ejea szerez gólt?

SD Ejea
Gólt szerzett
67%
a mérkőzések közül (Összes)

Bizonytalan

Adataink szerint bizonytalan, hogy SD Ejea szerez-e gólt.
AD Almudévar
Kapott Gól Nélküli Meccsek
56%
a mérkőzések közül (Összes)

Vajon AD Almudevar szerez gólt?

SD Ejea
Kapott Gól Nélküli Meccsek
22%
a mérkőzések közül (Összes)

Bizonytalan

Adataink szerint bizonytalan, hogy AD Almudevar szerez-e gólt.
AD Almudévar
Gólt szerzett
56%
a mérkőzések közül (Összes)
Frissíts Prémiumra! További 500 jövedelmező liga.

A Prémium verzió több győzelmet fog hozni neked. 500 további jövedelmező liga, amelyeket kevésbé követnek a fogadóirodák. Ráadásul a Szöglet statisztikák és a Lap statisztikák mellett CSV letöltési lehetőségeket is kapsz. Iratkozz fel még ma!

UNLOCKÖsszes Lap / meccs

* Összes lapok száma meccsenként SD Ejea és AD Almudevar között

Lapok
/ meccs
SD Ejea
Lapok
/ meccs
AD Almudevar
Lapok MeccsenkéntSD EjeaAlmudévarÁtlag
2,5 Felett
3,5 Felett
4,5 Felett
5,5 Felett
6,5 Felett
Kapott LapokSD EjeaAlmudévarÁtlag
Átlagosan Kapott Lapok
0,5 Felett
1,5 Felett
2,5 Felett
3,5 Felett
Ellenfél LapjaiSD EjeaAlmudévarÁtlag
0,5 Felett
1,5 Felett
2,5 Felett
3,5 Felett

SD Ejea és AD Almudevar meccsen kapott összes lapjainak száma. A liga átlaga a Tercera Group 17 átlaga. Összesen 0 lap volt 2026/2027 szezonban, 81 mérkőzésen.

Tercera Group 17 Sárga / Piros Lap Statisztikák

Első / Második Félidő Győzelem-Döntetlen-Vereség

Félidő Forma
 
Félidő Forma
SD Ejea Logo
1.56
Félidő

SD Ejea logoSD Ejea +41% better százalékkal jobb Félidő Forma tekintetében

1.11
Félidő
AD Almudévar Logo
1H/2H FormaSD EjeaAlmudévar
Győzelem 1H33%22%
Győzelem 2H33%33%
Döntetlen 1H56%44%
Döntetlen 2H44%44%
Vereség 1H11%33%
Vereség 2H22%22%

SD Ejea és AD Almudevar első félidős és második félidős lapstatisztikái az előrejelzésekhez.

Lapok (Első / Második félidőben)SD EjeaAlmudévarÁtlag
1.FI-ben Átlagosan Kapott Lapok Száma
2.FI-ben Átlagosan Kapott Lapok Száma
Meccsenkénti Lapok Átlaga (1.FI)
Meccsenkénti Lapok Átlaga (2.FI)
1. Félidőben Több Lap %
2. Félidőben Több Lap %
1H/2H FelettSD EjeaAlmudévarÁtlag
1.FI-ben Több Mint 0.5 Lapot Kapott
2.FI-ben Több Mint 0.5 Lapot Kapott
1.FI-ben Több Mint 0.5 Lapot Kapott
2.FI-ben Több Mint 0.5 Lapot Kapott
1.FI-ben Összesen 2-3 Lap
2.FI-ben Összesen 2-3 Lap
1.FI-ben Összesen Több Mint 3
2.FI-ben Összesen Több Mint 3

Ki fog először gólt rúgni?

SD EjeaSD Ejea
 
SD Ejea

44%

Először szerzett gólt 4 / 9 meccsen

AD AlmudevarAD Almudevar
 
AD Almudevar

33%

Először szerzett gólt 3 / 9 meccsen

Gólok Percenként
SD Ejea és AD Almudevar góljai 10 és 15 perces időintervallumok szerint.

10 PercenkéntSD EjeaAlmudévar
0 - 10 Perc12%11%
11 - 20 Perc12%5%
21 - 30 Perc8%5%
31 - 40 Perc12%5%
41 - 50 Perc4%5%
51 - 60 Perc16%21%
61 - 70 Perc12%5%
71 - 80 Perc12%16%
81 - 90 Perc12%26%
15 PercenkéntSD EjeaAlmudévar
0 - 15 Perc16%11%
16 - 30 Perc16%11%
31 - 45 Perc12%11%
40 - 60 Perc20%21%
61 - 75 Perc16%11%
76 - 90 Perc20%37%
Gólt Szerzett 10 percenkéntSD EjeaAlmudévar
0 - 10 Perc20%0%
11 - 20 Perc13%0%
21 - 30 Perc7%11%
31 - 40 Perc7%11%
41 - 50 Perc0%0%
51 - 60 Perc7%33%
61 - 70 Perc13%0%
71 - 80 Perc20%11%
81 - 90 Perc13%33%
Szerzett Gólok 15 percenkéntSD EjeaAlmudévar
0 - 15 Perc27%0%
16 - 30 Perc13%11%
31 - 45 Perc7%11%
40 - 60 Perc7%33%
61 - 75 Perc20%0%
76 - 90 Perc27%44%
Gólt Kapott 10 percenkéntSD EjeaAlmudévar
0 - 10 Perc0%20%
11 - 20 Perc10%10%
21 - 30 Perc10%0%
31 - 40 Perc20%0%
41 - 50 Perc10%10%
51 - 60 Perc30%10%
61 - 70 Perc10%10%
71 - 80 Perc0%20%
81 - 90 Perc10%20%
Kapott Gólok 15 percenkéntSD EjeaAlmudévar
0 - 15 Perc0%20%
16 - 30 Perc20%10%
31 - 45 Perc20%10%
40 - 60 Perc40%10%
61 - 75 Perc10%20%
76 - 90 Perc10%30%

A 45. és a 90. perc magában foglalja a hosszabbítási időben szerzett gólokat is.

Lövések, Lesrúgások, Szabálytalanságok és további adatok

Csapat LövéseiSD EjeaAlmudévarÁtlag
Lövések Meccsenként0.000.000.00
Lövések átváltási arányaNincs adatNincs adatNincs adat
Kaput eltaláló lövés / Mérkőzés0.000.000.00
Kaput elkerülő lövés / Mérkőzés0.000.000.00
Lövések Szerzett GólonkéntNincs adatNincs adatNincs adat
Lövések csapatonként 10,5 felett0%0%0%
Lövések csapatonként 11,5 felett0%0%0%
Lövések csapatonként 12,5 felett0%0%0%
Lövések csapatonként 13,5 felett0%0%0%
Lövések csapatonként 14,5 felett0%0%0%
Lövések csapatonként 15,5 felett0%0%0%
Csapat Kaput Talált Lövései 3.5+0%0%0%
Csapat Kaput Talált Lövései 4.5+0%0%0%
Csapat Kaput Talált Lövései 5.5+0%0%0%
Csapat Kaput Talált Lövései 6.5+0%0%0%
Lövések MeccsenkéntSD EjeaAlmudévarÁtlag
Több mint 23,5 lövés a meccsen0%0%0%
Több mint 24,5 lövés a meccsen0%0%0%
Több mint 25,5 lövés a meccsen0%0%0%
Több mint 26,5 lövés a meccsen0%0%0%
Kapura lövés 7,5 felett meccsenként0%0%0%
Kapura lövés 8,5 felett meccsenként0%0%0%
Kapura lövés 9,5 felett meccsenként0%0%0%
Les StatisztikákSD EjeaAlmudévarÁtlag
Les / meccs0.000.000.00
2,5 les felett0%0%0%
3,5 les felett0%0%0%
Vegy StatisztikákSD EjeaAlmudévarÁtlag
Elkövetett szabálytalanságok / mérkőzés0.000.000.00
Szabálytalanság Ellenfél / mérkőzés000.00
Átlagos Labdabirtoklás0%0%0%
Döntetlen % Teljes Játékidőben22%22%22%

Néhány adatot fel vagy le kerekítettünk a legközelebbi százalékhoz, és ezért összeadva 101%-nak tekinthetők.

Liga Táblázat

   Csapat MP Győzelem % GF
Gól Számára (GF).
A csapat által szerzett
gólok száma.
GA
Gól Ellen (GA).
A csapat kapott
góljainak száma.
GD
Gól különbség (GD).
Szerzett Gólok - Kapott Gólok
PtsÁtl.
Átlagos Gólok Mérkőzésenként (ÁTLAG).
Az összes gól átlagos száma mérkőzésenként.
Ebben a szezonban számítva.

1

 Real Zaragoza Deportivo Aragon

9

67%

21

8

13

20

3.22

2

 CD Brea

9

56%

13

4

9

18

1.89

3

 SD Ejea

9

56%

15

10

5

17

2.78

4

 CD La Almunia

9

56%

14

10

4

16

2.67

5

 CD Cuarte Industrial

9

44%

19

12

7

15

3.44

6

 CD Caspe

9

33%

15

11

4

14

2.89

7

 SD Huesca II

9

33%

9

6

3

14

1.67

8

 CD Binefar

9

33%

18

17

1

12

3.89

9

 UD Fraga

9

33%

8

8

0

12

1.78

10

 CA Monzon

9

33%

13

17

-4

12

3.33

11

 AD Almudevar

9

33%

9

10

-1

11

2.11

12

 Inter Huesca

9

22%

12

13

-1

10

2.78

13

 AD CF Epila

9

22%

9

11

-2

10

2.22

14

 CF Illueca

9

33%

9

12

-3

10

2.33

15

 Andorra National Team

9

22%

9

15

-6

9

2.67

16

 Club Deportivo Juvenil Tamarite

9

33%

14

21

-7

9

3.89

17

 CD Robres

9

0%

9

16

-7

5

2.78

18

 CD Belchite 97

9

0%

5

20

-15

3

2.78

   Csapat MP Győzelem % GF
Gól Számára (GF).
A csapat által szerzett
gólok száma.
GA
Gól Ellen (GA).
A csapat kapott
góljainak száma.
GD
Gól különbség (GD).
Szerzett Gólok - Kapott Gólok
PtsÁtl.
Átlagos Gólok Mérkőzésenként (ÁTLAG).
Az összes gól átlagos száma mérkőzésenként.
Ebben a szezonban számítva.

1

 Real Zaragoza Deportivo Aragon

9

67%

21

8

13

20

3.22

2

 CD Brea

9

56%

13

4

9

18

1.89

3

 SD Ejea

9

56%

15

10

5

17

2.78

4

 CD La Almunia

9

56%

14

10

4

16

2.67

5

 CD Cuarte Industrial

9

44%

19

12

7

15

3.44

6

 CD Caspe

9

33%

15

11

4

14

2.89

7

 SD Huesca II

9

33%

9

6

3

14

1.67

8

 CD Binefar

9

33%

18

17

1

12

3.89

9

 UD Fraga

9

33%

8

8

0

12

1.78

10

 CA Monzon

9

33%

13

17

-4

12

3.33

11

 AD Almudevar

9

33%

9

10

-1

11

2.11

12

 Inter Huesca

9

22%

12

13

-1

10

2.78

13

 AD CF Epila

9

22%

9

11

-2

10

2.22

14

 CF Illueca

9

33%

9

12

-3

10

2.33

15

 Andorra National Team

9

22%

9

15

-6

9

2.67

16

 Club Deportivo Juvenil Tamarite

9

33%

14

21

-7

9

3.89

17

 CD Robres

9

0%

9

16

-7

5

2.78

18

 CD Belchite 97

9

0%

5

20

-15

3

2.78

* Tercera Group 17 Forma Táblázat szintén elérhető

×
Tippelj
/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
●Hamarosan
●Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.