Loading
CD Ebro - CD Arnedoİstatistikler, Analizler ve baş başa geçen maçlar


*CD Ebro ve CD Arnedo takımlarının bu sezonki maçlarından ortalama istatistikleri içerir
Ücretsiz Günlük Tahminler
FootyStats Tahminlerine Abone Ol, Her Gün 3 ~ 10 Ücretsiz Tahmin Al. Kârı Takip Ediyoruz!
Üye olmak için mail adresini kullan *
Premium size daha fazla kazanç sağlayacaktır. Kârlı olduğu bilinen ve bahisçiler tarafından daha az takip edilen 500 ekstra lig. Ayrıca CSV indirmelerinin yanı sıra Korner istatistiklerini ve Kart istatistiklerini de alırsınız. Bugün abone olun!
CD Ebro
67%
6 / 9 maçta ilk golü attı
CD Arnedo
50%
4 / 8 maçta ilk golü attı
Dakikalara Göre Goller
CD Ebro ve CD Arnedo's 10 dakika ve 15 dakikada attığı goller.
| 10. Dk'ya Kadar | CD Ebro | Arnedo |
|---|---|---|
| 0 - 10 Dakika' | 22% | 8% |
| 11 - 20 Dakika' | 4% | 8% |
| 21 - 30 Dakika' | 9% | 8% |
| 31 - 40 Dakika' | 4% | 19% |
| 41 - 50 Dakika' | 13% | 15% |
| 51 - 60 Dakika' | 9% | 4% |
| 61 -70 Dakika' | 13% | 8% |
| 71 - 80 Dakika' | 9% | 12% |
| 81 -90 Dakika' | 17% | 19% |
| 15. Dk'ya Kadar | CD Ebro | Arnedo |
|---|---|---|
| 0 - 15 Dakika' | 22% | 8% |
| 16 - 30 Dakika' | 13% | 15% |
| 31 -45 Dakika' | 13% | 31% |
| 46 - 60 Dakika' | 13% | 8% |
| 61 - 75 Dakika' | 17% | 12% |
| 76 - 90 Dakika' | 22% | 27% |
| 10. Dk'ye Kadar Atılan Gol | CD Ebro | Arnedo |
|---|---|---|
| 0 - 10 Dakika' | 31% | 17% |
| 11 - 20 Dakika' | 0% | 17% |
| 21 - 30 Dakika' | 15% | 0% |
| 31 - 40 Dakika' | 8% | 17% |
| 41 - 50 Dakika' | 0% | 0% |
| 51 - 60 Dakika' | 15% | 0% |
| 61 -70 Dakika' | 8% | 33% |
| 71 - 80 Dakika' | 8% | 0% |
| 81 -90 Dakika' | 15% | 17% |
| 15. Dk'ye Kadar Atılan Gol | CD Ebro | Arnedo |
|---|---|---|
| 0 - 15 Dakika' | 31% | 17% |
| 16 - 30 Dakika' | 15% | 17% |
| 31 -45 Dakika' | 8% | 17% |
| 46 - 60 Dakika' | 15% | 0% |
| 61 - 75 Dakika' | 15% | 33% |
| 76 - 90 Dakika' | 15% | 17% |
| 10. Dk'ye Kadar Yenen Gol | CD Ebro | Arnedo |
|---|---|---|
| 0 - 10 Dakika' | 10% | 5% |
| 11 - 20 Dakika' | 10% | 5% |
| 21 - 30 Dakika' | 0% | 10% |
| 31 - 40 Dakika' | 0% | 20% |
| 41 - 50 Dakika' | 30% | 20% |
| 51 - 60 Dakika' | 0% | 5% |
| 61 -70 Dakika' | 20% | 0% |
| 71 - 80 Dakika' | 10% | 15% |
| 81 -90 Dakika' | 20% | 20% |
| 15. Dk'ye Kadar Yenen Gol | CD Ebro | Arnedo |
|---|---|---|
| 0 - 15 Dakika' | 10% | 5% |
| 16 - 30 Dakika' | 10% | 15% |
| 31 -45 Dakika' | 20% | 35% |
| 46 - 60 Dakika' | 10% | 10% |
| 61 - 75 Dakika' | 20% | 5% |
| 76 - 90 Dakika' | 30% | 30% |
45' ve 90', uzatma süresi gollerini içerir.
| Takım | O | Galibiyet % | A | Y | AV | P | ORT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barcelona II |
9 | 78% | 17 | 5 | 12 | 22 | 2.44 |
2 |
Espanyol B |
8 | 75% | 20 | 6 | 14 | 19 | 3.25 |
3 |
UE Olot |
9 | 56% | 15 | 8 | 7 | 18 | 2.56 |
4 |
Terrassa FC |
9 | 56% | 9 | 3 | 6 | 18 | 1.33 |
5 |
Osasuna II |
9 | 56% | 12 | 5 | 7 | 17 | 1.89 |
6 |
Girona FC II |
9 | 56% | 17 | 12 | 5 | 16 | 3.22 |
7 |
CE Manresa |
9 | 44% | 14 | 8 | 6 | 14 | 2.44 |
8 |
CD Ebro |
9 | 44% | 13 | 10 | 3 | 14 | 2.56 |
9 |
Pena Sport |
9 | 33% | 11 | 12 | -1 | 12 | 2.56 |
10 |
CF Reddis |
9 | 33% | 9 | 12 | -3 | 11 | 2.33 |
11 |
Utebo FC |
9 | 11% | 8 | 9 | -1 | 9 | 1.89 |
12 |
CD Tudelano |
9 | 22% | 11 | 14 | -3 | 9 | 2.78 |
13 |
UD Logroñés II |
9 | 22% | 9 | 15 | -6 | 9 | 2.67 |
14 |
UD Barbastro |
9 | 11% | 8 | 10 | -2 | 8 | 2.00 |
15 |
Náxara CD |
8 | 13% | 4 | 13 | -9 | 6 | 2.13 |
16 |
SD Logrones |
9 | 0% | 7 | 15 | -8 | 5 | 2.44 |
17 |
CF Calamocha |
8 | 13% | 4 | 17 | -13 | 4 | 2.63 |
18 |
CD Arnedo |
8 | 0% | 6 | 20 | -14 | 2 | 3.25 |
| Takım | O | Galibiyet % | A | Y | AV | P | ORT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barcelona II |
9 | 78% | 17 | 5 | 12 | 22 | 2.44 |
2 |
Espanyol B |
8 | 75% | 20 | 6 | 14 | 19 | 3.25 |
3 |
UE Olot |
9 | 56% | 15 | 8 | 7 | 18 | 2.56 |
4 |
Terrassa FC |
9 | 56% | 9 | 3 | 6 | 18 | 1.33 |
5 |
Osasuna II |
9 | 56% | 12 | 5 | 7 | 17 | 1.89 |
6 |
Girona FC II |
9 | 56% | 17 | 12 | 5 | 16 | 3.22 |
7 |
CE Manresa |
9 | 44% | 14 | 8 | 6 | 14 | 2.44 |
8 |
CD Ebro |
9 | 44% | 13 | 10 | 3 | 14 | 2.56 |
9 |
Pena Sport |
9 | 33% | 11 | 12 | -1 | 12 | 2.56 |
10 |
CF Reddis |
9 | 33% | 9 | 12 | -3 | 11 | 2.33 |
11 |
Utebo FC |
9 | 11% | 8 | 9 | -1 | 9 | 1.89 |
12 |
CD Tudelano |
9 | 22% | 11 | 14 | -3 | 9 | 2.78 |
13 |
UD Logroñés II |
9 | 22% | 9 | 15 | -6 | 9 | 2.67 |
14 |
UD Barbastro |
9 | 11% | 8 | 10 | -2 | 8 | 2.00 |
15 |
Náxara CD |
8 | 13% | 4 | 13 | -9 | 6 | 2.13 |
16 |
SD Logrones |
9 | 0% | 7 | 15 | -8 | 5 | 2.44 |
17 |
CF Calamocha |
8 | 13% | 4 | 17 | -13 | 4 | 2.63 |
18 |
CD Arnedo |
8 | 0% | 6 | 20 | -14 | 2 | 3.25 |
* Segunda División RFEF Group 2 Form Tablosu da mevcuttur











