2. Yarı Tablosu - SWPL 2

# TakımO
Oynanan Maç
G - B - M
İlk Yarıda Galibiyet - Beraberlik - Yenilgi
A
Atılan Gol (A).
Takımın attığı gol sayısı
Y
Yenen Gol (Y).
Takımın yediği gol sayısı
AV
Averaj (AV).
Atılan Gol - Yenen Gol
PSon 5MBP
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
KG
Karşılıklı Gol (KG).
Maçlarındaki en çok karşılıklı gol atılan takımların listesi. İstatistikler yalnızca takımların yerel liglerinde oynadığı maçları kapsar.
* Bir takımın listeye girmek için en az 7 maç yapmış olması gerekir.
GAM
Gol Atılamayan Maç (GAM).
Takımın gol atamadığı maç sayısını ifade eder.
0.5+
0.5 Üst (0.5+).
Atılan gollerin 0,5 üstü olduğu maçların yüzdesi.(örn: 1, 2 veya 3 gol) The number or percent of matches where the total goals ended above 0.5 (ie: 1, 2, or 3 goals)
1.5+
1.5 Üst (1.5+).
Atılan gollerin 1,5 üstü olduğu maçların yüzdesi.(örn: 2, 3 veya 4 gol)
2.5+
2.5 Üst (2.5+).
Atılan gollerin 2,5 üstü olduğu maçların yüzdesi.(örn: 3, 4 veya 5 gol)
ORT
MAÇ BAŞINA ORTALAMA GOL(ORT).
Maç başına ortalama atılan toplam golü gösterir.
İstatistik sezon boyunca oynanan tüm maçları kapsar.
1Hamilton Academical LFCHamilton Academical LFC
Hamilton Academical LFC

Hamilton Academical LFC

SWPL 2 ( 2 Sev.)

Sıralama 6 / 10

İskoçya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • M
  • G
  • B
  • M
1.22
Ev Sahibi
  • B
  • M
  • M
  • B
  • M
0.40
Deplasman
  • M
  • G
  • G
  • G
2.25
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 33% 0% 75%
ORT 3.22 2.00 4.75
Atılan Gol 1.56 0.60 2.75
Yenilen Gol 1.67 1.40 2.00
KG 78% 60% 100%
GYM 11% 20% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

90-1-00001
  • B
1.00
100%0%100%0%0%0%0
2Dundee United SC LFCDundee United SC LFC
Dundee United SC LFC

Dundee United SC LFC

SWPL 2 ( 2 Sev.)

Sıralama 5 / 10

İskoçya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • B
  • M
  • B
1.50
Ev Sahibi
  • B
  • G
  • G
  • M
1.75
Deplasman
  • M
  • G
  • B
  • B
1.25
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 38% 50% 25%
ORT 3.50 3.00 4.00
Atılan Gol 1.75 1.75 1.75
Yenilen Gol 1.75 1.25 2.25
KG 50% 50% 50%
GYM 25% 25% 25%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

80-1-00001
  • B
1.00
100%0%100%0%0%0%0
3Gartcairn FA KadınlarGartcairn FA Kadınlar
Gartcairn FA Kadınlar

Gartcairn FA Kadınlar

SWPL 2 ( 2 Sev.)

Sıralama 7 / 10

İskoçya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • G
  • B
  • G
1.25
Ev Sahibi
  • M
  • M
  • G
  • G
1.50
Deplasman
  • G
  • M
  • M
  • B
1.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 38% 50% 25%
ORT 3.50 4.75 2.25
Atılan Gol 1.63 2.50 0.75
Yenilen Gol 1.88 2.25 1.50
KG 50% 75% 25%
GYM 25% 25% 25%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

80-0-00000
    0.00
    0%0%0%0%0%0%0
    4Renfrew KadınlarRenfrew Kadınlar
    Renfrew Kadınlar

    Renfrew Kadınlar

    SWPL 2 ( 2 Sev.)

    Sıralama 10 / 10

    İskoçya

    Form Son 5 MBP
    Toplam
    • M
    • M
    • M
    • M
    • M
    0.11
    Ev Sahibi
    • M
    • M
    • M
    • M
    0.00
    Deplasman
    • B
    • M
    • M
    • M
    • M
    0.20
    İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
    Galibiyet % 0% 0% 0%
    ORT 4.44 5.50 3.60
    Atılan Gol 0.56 0.25 0.80
    Yenilen Gol 3.89 5.25 2.80
    KG 56% 25% 80%
    GYM 0% 0% 0%

    Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
    Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

    90-0-00000
      0.00
      0%0%0%0%0%0%0
      5Livingston WFCLivingston WFC
      Livingston WFC

      Livingston WFC

      SWPL 2 ( 2 Sev.)

      Sıralama 9 / 10

      İskoçya

      Form Son 5 MBP
      Toplam
      • M
      • B
      • M
      • G
      • G
      0.78
      Ev Sahibi
      • M
      • M
      • B
      • M
      • G
      0.80
      Deplasman
      • M
      • M
      • M
      • G
      0.75
      İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
      Galibiyet % 22% 20% 25%
      ORT 3.89 4.20 3.50
      Atılan Gol 1.56 1.60 1.50
      Yenilen Gol 2.33 2.60 2.00
      KG 56% 80% 25%
      GYM 11% 0% 25%

      Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
      Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

      90-0-00000
        0.00
        0%0%0%0%0%0%0
        6Saint Johnstone Ladies WFCSaint Johnstone Ladies WFC
        Saint Johnstone Ladies WFC

        Saint Johnstone Ladies WFC

        SWPL 2 ( 2 Sev.)

        Sıralama 8 / 10

        İskoçya

        Form Son 5 MBP
        Toplam
        • M
        • B
        • M
        • M
        • G
        0.89
        Ev Sahibi
        • G
        • M
        • M
        • M
        • G
        1.20
        Deplasman
        • B
        • M
        • B
        • M
        0.50
        İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
        Galibiyet % 22% 40% 0%
        ORT 4.56 5.40 3.50
        Atılan Gol 1.67 2.60 0.50
        Yenilen Gol 2.89 2.80 3.00
        KG 78% 100% 50%
        GYM 0% 0% 0%

        Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
        Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

        90-0-00000
          0.00
          0%0%0%0%0%0%0
          7Kilmarnock FC LadiesKilmarnock FC Ladies
          Kilmarnock FC Ladies

          Kilmarnock FC Ladies

          SWPL 2 ( 2 Sev.)

          Sıralama 2 / 10

          İskoçya

          Form Son 5 MBP
          Toplam
          • G
          • G
          • B
          • M
          • G
          2.11
          Ev Sahibi
          • G
          • G
          • G
          • B
          2.50
          Deplasman
          • G
          • M
          • G
          • M
          • G
          1.80
          İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
          Galibiyet % 67% 75% 60%
          ORT 4.00 3.75 4.20
          Atılan Gol 3.00 3.50 2.60
          Yenilen Gol 1.00 0.25 1.60
          KG 44% 25% 60%
          GYM 44% 75% 20%

          Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
          Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

          90-0-00000
            0.00
            0%0%0%0%0%0%0
            8Queens Park LFCQueens Park LFC
            Queens Park LFC

            Queens Park LFC

            SWPL 2 ( 2 Sev.)

            Sıralama 3 / 10

            İskoçya

            Form Son 5 MBP
            Toplam
            • M
            • G
            • G
            • G
            • M
            2.00
            Ev Sahibi
            • G
            • G
            • G
            • G
            3.00
            Deplasman
            • M
            • G
            • M
            • G
            • M
            1.20
            İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
            Galibiyet % 67% 100% 40%
            ORT 4.33 3.75 4.80
            Atılan Gol 3.00 3.00 3.00
            Yenilen Gol 1.33 0.75 1.80
            KG 67% 75% 60%
            GYM 22% 25% 20%

            Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
            Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

            90-0-00000
              0.00
              0%0%0%0%0%0%0
              9Boroughmuir Thistle FCBoroughmuir Thistle FC
              Boroughmuir Thistle FC

              Boroughmuir Thistle FC

              SWPL 2 ( 2 Sev.)

              Sıralama 1 / 10

              İskoçya

              Form Son 5 MBP
              Toplam
              • G
              • B
              • G
              • G
              • G
              2.78
              Ev Sahibi
              • G
              • G
              • B
              • G
              2.50
              Deplasman
              • G
              • G
              • G
              • G
              • G
              3.00
              İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
              Galibiyet % 89% 75% 100%
              ORT 2.89 2.00 3.60
              Atılan Gol 2.44 1.75 3.00
              Yenilen Gol 0.44 0.25 0.60
              KG 44% 25% 60%
              GYM 56% 75% 40%

              Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
              Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

              90-0-00000
                0.00
                0%0%0%0%0%0%0
                10Falkirk Ladies WomenFalkirk Ladies Women
                Falkirk Ladies Women

                Falkirk Ladies Women

                SWPL 2 ( 2 Sev.)

                Sıralama 4 / 10

                İskoçya

                Form Son 5 MBP
                Toplam
                • G
                • M
                • G
                • M
                • M
                1.56
                Ev Sahibi
                • B
                • G
                • G
                • G
                • M
                2.00
                Deplasman
                • B
                • G
                • M
                • M
                1.00
                İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
                Galibiyet % 44% 60% 25%
                ORT 3.33 3.40 3.25
                Atılan Gol 1.67 2.20 1.00
                Yenilen Gol 1.67 1.20 2.25
                KG 44% 40% 50%
                GYM 33% 40% 25%

                Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
                Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

                90-0-00000
                  0.00
                  0%0%0%0%0%0%0

                  * Bu tablodaki tüm istatistikler ilk yarı sonuçlarından alınmıştır.

                  Ev Sahibi / 2. Yarı Tablosu (SWPL 2)

                  # TakımO
                  Oynanan Maç
                  G - B - M (İY)
                  İlk Yarıda Galibiyet - Beraberlik - Yenilgi
                  A
                  Atılan Gol (A).
                  Takımın attığı gol sayısı
                  Y
                  Yenen Gol (Y).
                  Takımın yediği gol sayısı
                  AV
                  Averaj (AV).
                  Atılan Gol - Yenen Gol
                  PSon 5 (2H)MBP (2H)
                  GYM
                  Gol yememeden (GYM).
                  Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
                  * Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
                  KG
                  Karşılıklı Gol (KG).
                  Maçlarındaki en çok karşılıklı gol atılan takımların listesi. İstatistikler yalnızca takımların yerel liglerinde oynadığı maçları kapsar.
                  * Bir takımın listeye girmek için en az 7 maç yapmış olması gerekir.
                  GAM
                  Gol Atılamayan Maç (GAM).
                  Takımın gol atamadığı maç sayısını ifade eder.
                  0.5+
                  0.5 Üst (0.5+).
                  Atılan gollerin 0,5 üstü olduğu maçların yüzdesi.(örn: 1, 2 veya 3 gol) The number or percent of matches where the total goals ended above 0.5 (ie: 1, 2, or 3 goals)
                  1.5+
                  1.5 Üst (1.5+).
                  Atılan gollerin 1,5 üstü olduğu maçların yüzdesi.(örn: 2, 3 veya 4 gol)
                  2.5+
                  2.5 Üst (2.5+).
                  Atılan gollerin 2,5 üstü olduğu maçların yüzdesi.(örn: 3, 4 veya 5 gol)
                  ORT
                  MAÇ BAŞINA ORTALAMA GOL(ORT).
                  Maç başına ortalama atılan toplam golü gösterir.
                  İstatistik sezon boyunca oynanan tüm maçları kapsar.
                  1Hamilton Academical LFCHamilton Academical LFC
                  Hamilton Academical LFC

                  Hamilton Academical LFC

                  SWPL 2 ( 2 Sev.)

                  Sıralama 6 / 10

                  İskoçya

                  Form Son 5 MBP
                  Toplam
                  • G
                  • M
                  • G
                  • B
                  • M
                  1.22
                  Ev Sahibi
                  • B
                  • M
                  • M
                  • B
                  • M
                  0.40
                  Deplasman
                  • M
                  • G
                  • G
                  • G
                  2.25
                  İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
                  Galibiyet % 33% 0% 75%
                  ORT 3.22 2.00 4.75
                  Atılan Gol 1.56 0.60 2.75
                  Yenilen Gol 1.67 1.40 2.00
                  KG 78% 60% 100%
                  GYM 11% 20% 0%

                  Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
                  Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

                  50-1-00001
                  • B
                  1.00
                  100%0%100%0%0%0%0
                  2Dundee United SC LFCDundee United SC LFC
                  Dundee United SC LFC

                  Dundee United SC LFC

                  SWPL 2 ( 2 Sev.)

                  Sıralama 5 / 10

                  İskoçya

                  Form Son 5 MBP
                  Toplam
                  • G
                  • G
                  • B
                  • M
                  • B
                  1.50
                  Ev Sahibi
                  • B
                  • G
                  • G
                  • M
                  1.75
                  Deplasman
                  • M
                  • G
                  • B
                  • B
                  1.25
                  İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
                  Galibiyet % 38% 50% 25%
                  ORT 3.50 3.00 4.00
                  Atılan Gol 1.75 1.75 1.75
                  Yenilen Gol 1.75 1.25 2.25
                  KG 50% 50% 50%
                  GYM 25% 25% 25%

                  Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
                  Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

                  40-0-00000
                    0.00
                    0%0%0%0%0%0%0
                    3Gartcairn FA KadınlarGartcairn FA Kadınlar
                    Gartcairn FA Kadınlar

                    Gartcairn FA Kadınlar

                    SWPL 2 ( 2 Sev.)

                    Sıralama 7 / 10

                    İskoçya

                    Form Son 5 MBP
                    Toplam
                    • M
                    • M
                    • G
                    • B
                    • G
                    1.25
                    Ev Sahibi
                    • M
                    • M
                    • G
                    • G
                    1.50
                    Deplasman
                    • G
                    • M
                    • M
                    • B
                    1.00
                    İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
                    Galibiyet % 38% 50% 25%
                    ORT 3.50 4.75 2.25
                    Atılan Gol 1.63 2.50 0.75
                    Yenilen Gol 1.88 2.25 1.50
                    KG 50% 75% 25%
                    GYM 25% 25% 25%

                    Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
                    Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

                    40-0-00000
                      0.00
                      0%0%0%0%0%0%0
                      4Renfrew KadınlarRenfrew Kadınlar
                      Renfrew Kadınlar

                      Renfrew Kadınlar

                      SWPL 2 ( 2 Sev.)

                      Sıralama 10 / 10

                      İskoçya

                      Form Son 5 MBP
                      Toplam
                      • M
                      • M
                      • M
                      • M
                      • M
                      0.11
                      Ev Sahibi
                      • M
                      • M
                      • M
                      • M
                      0.00
                      Deplasman
                      • B
                      • M
                      • M
                      • M
                      • M
                      0.20
                      İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
                      Galibiyet % 0% 0% 0%
                      ORT 4.44 5.50 3.60
                      Atılan Gol 0.56 0.25 0.80
                      Yenilen Gol 3.89 5.25 2.80
                      KG 56% 25% 80%
                      GYM 0% 0% 0%

                      Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
                      Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

                      40-0-00000
                        0.00
                        0%0%0%0%0%0%0
                        5Livingston WFCLivingston WFC
                        Livingston WFC

                        Livingston WFC

                        SWPL 2 ( 2 Sev.)

                        Sıralama 9 / 10

                        İskoçya

                        Form Son 5 MBP
                        Toplam
                        • M
                        • B
                        • M
                        • G
                        • G
                        0.78
                        Ev Sahibi
                        • M
                        • M
                        • B
                        • M
                        • G
                        0.80
                        Deplasman
                        • M
                        • M
                        • M
                        • G
                        0.75
                        İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
                        Galibiyet % 22% 20% 25%
                        ORT 3.89 4.20 3.50
                        Atılan Gol 1.56 1.60 1.50
                        Yenilen Gol 2.33 2.60 2.00
                        KG 56% 80% 25%
                        GYM 11% 0% 25%

                        Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
                        Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

                        50-0-00000
                          0.00
                          0%0%0%0%0%0%0
                          6Saint Johnstone Ladies WFCSaint Johnstone Ladies WFC
                          Saint Johnstone Ladies WFC

                          Saint Johnstone Ladies WFC

                          SWPL 2 ( 2 Sev.)

                          Sıralama 8 / 10

                          İskoçya

                          Form Son 5 MBP
                          Toplam
                          • M
                          • B
                          • M
                          • M
                          • G
                          0.89
                          Ev Sahibi
                          • G
                          • M
                          • M
                          • M
                          • G
                          1.20
                          Deplasman
                          • B
                          • M
                          • B
                          • M
                          0.50
                          İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
                          Galibiyet % 22% 40% 0%
                          ORT 4.56 5.40 3.50
                          Atılan Gol 1.67 2.60 0.50
                          Yenilen Gol 2.89 2.80 3.00
                          KG 78% 100% 50%
                          GYM 0% 0% 0%

                          Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
                          Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

                          50-0-00000
                            0.00
                            0%0%0%0%0%0%0
                            7Kilmarnock FC LadiesKilmarnock FC Ladies
                            Kilmarnock FC Ladies

                            Kilmarnock FC Ladies

                            SWPL 2 ( 2 Sev.)

                            Sıralama 2 / 10

                            İskoçya

                            Form Son 5 MBP
                            Toplam
                            • G
                            • G
                            • B
                            • M
                            • G
                            2.11
                            Ev Sahibi
                            • G
                            • G
                            • G
                            • B
                            2.50
                            Deplasman
                            • G
                            • M
                            • G
                            • M
                            • G
                            1.80
                            İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
                            Galibiyet % 67% 75% 60%
                            ORT 4.00 3.75 4.20
                            Atılan Gol 3.00 3.50 2.60
                            Yenilen Gol 1.00 0.25 1.60
                            KG 44% 25% 60%
                            GYM 44% 75% 20%

                            Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
                            Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

                            40-0-00000
                              0.00
                              0%0%0%0%0%0%0
                              8Queens Park LFCQueens Park LFC
                              Queens Park LFC

                              Queens Park LFC

                              SWPL 2 ( 2 Sev.)

                              Sıralama 3 / 10

                              İskoçya

                              Form Son 5 MBP
                              Toplam
                              • M
                              • G
                              • G
                              • G
                              • M
                              2.00
                              Ev Sahibi
                              • G
                              • G
                              • G
                              • G
                              3.00
                              Deplasman
                              • M
                              • G
                              • M
                              • G
                              • M
                              1.20
                              İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
                              Galibiyet % 67% 100% 40%
                              ORT 4.33 3.75 4.80
                              Atılan Gol 3.00 3.00 3.00
                              Yenilen Gol 1.33 0.75 1.80
                              KG 67% 75% 60%
                              GYM 22% 25% 20%

                              Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
                              Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

                              40-0-00000
                                0.00
                                0%0%0%0%0%0%0
                                9Boroughmuir Thistle FCBoroughmuir Thistle FC
                                Boroughmuir Thistle FC

                                Boroughmuir Thistle FC

                                SWPL 2 ( 2 Sev.)

                                Sıralama 1 / 10

                                İskoçya

                                Form Son 5 MBP
                                Toplam
                                • G
                                • B
                                • G
                                • G
                                • G
                                2.78
                                Ev Sahibi
                                • G
                                • G
                                • B
                                • G
                                2.50
                                Deplasman
                                • G
                                • G
                                • G
                                • G
                                • G
                                3.00
                                İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
                                Galibiyet % 89% 75% 100%
                                ORT 2.89 2.00 3.60
                                Atılan Gol 2.44 1.75 3.00
                                Yenilen Gol 0.44 0.25 0.60
                                KG 44% 25% 60%
                                GYM 56% 75% 40%

                                Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
                                Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

                                40-0-00000
                                  0.00
                                  0%0%0%0%0%0%0
                                  10Falkirk Ladies WomenFalkirk Ladies Women
                                  Falkirk Ladies Women

                                  Falkirk Ladies Women

                                  SWPL 2 ( 2 Sev.)

                                  Sıralama 4 / 10

                                  İskoçya

                                  Form Son 5 MBP
                                  Toplam
                                  • G
                                  • M
                                  • G
                                  • M
                                  • M
                                  1.56
                                  Ev Sahibi
                                  • B
                                  • G
                                  • G
                                  • G
                                  • M
                                  2.00
                                  Deplasman
                                  • B
                                  • G
                                  • M
                                  • M
                                  1.00
                                  İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
                                  Galibiyet % 44% 60% 25%
                                  ORT 3.33 3.40 3.25
                                  Atılan Gol 1.67 2.20 1.00
                                  Yenilen Gol 1.67 1.20 2.25
                                  KG 44% 40% 50%
                                  GYM 33% 40% 25%

                                  Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
                                  Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

                                  50-0-00000
                                    0.00
                                    0%0%0%0%0%0%0

                                    Deplasman / 2. Yarı Tablosu (SWPL 2)

                                    # TakımO
                                    Oynanan Maç
                                    G - B - M (İY)
                                    İlk Yarıda Galibiyet - Beraberlik - Yenilgi
                                    A
                                    Atılan Gol (A).
                                    Takımın attığı gol sayısı
                                    Y
                                    Yenen Gol (Y).
                                    Takımın yediği gol sayısı
                                    AV
                                    Averaj (AV).
                                    Atılan Gol - Yenen Gol
                                    PSon 5 (2H)MBP (2H)
                                    GYM
                                    Gol yememeden (GYM).
                                    Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
                                    * Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
                                    KG
                                    Karşılıklı Gol (KG).
                                    Maçlarındaki en çok karşılıklı gol atılan takımların listesi. İstatistikler yalnızca takımların yerel liglerinde oynadığı maçları kapsar.
                                    * Bir takımın listeye girmek için en az 7 maç yapmış olması gerekir.
                                    GAM
                                    Gol Atılamayan Maç (GAM).
                                    Takımın gol atamadığı maç sayısını ifade eder.
                                    0.5+
                                    0.5 Üst (0.5+).
                                    Atılan gollerin 0,5 üstü olduğu maçların yüzdesi.(örn: 1, 2 veya 3 gol) The number or percent of matches where the total goals ended above 0.5 (ie: 1, 2, or 3 goals)
                                    1.5+
                                    1.5 Üst (1.5+).
                                    Atılan gollerin 1,5 üstü olduğu maçların yüzdesi.(örn: 2, 3 veya 4 gol)
                                    2.5+
                                    2.5 Üst (2.5+).
                                    Atılan gollerin 2,5 üstü olduğu maçların yüzdesi.(örn: 3, 4 veya 5 gol)
                                    ORT
                                    MAÇ BAŞINA ORTALAMA GOL(ORT).
                                    Maç başına ortalama atılan toplam golü gösterir.
                                    İstatistik sezon boyunca oynanan tüm maçları kapsar.
                                    1Dundee United SC LFCDundee United SC LFC
                                    Dundee United SC LFC

                                    Dundee United SC LFC

                                    SWPL 2 ( 2 Sev.)

                                    Sıralama 5 / 10

                                    İskoçya

                                    Form Son 5 MBP
                                    Toplam
                                    • G
                                    • G
                                    • B
                                    • M
                                    • B
                                    1.50
                                    Ev Sahibi
                                    • B
                                    • G
                                    • G
                                    • M
                                    1.75
                                    Deplasman
                                    • M
                                    • G
                                    • B
                                    • B
                                    1.25
                                    İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
                                    Galibiyet % 38% 50% 25%
                                    ORT 3.50 3.00 4.00
                                    Atılan Gol 1.75 1.75 1.75
                                    Yenilen Gol 1.75 1.25 2.25
                                    KG 50% 50% 50%
                                    GYM 25% 25% 25%

                                    Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
                                    Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

                                    40-1-00001
                                    • B
                                    1.00
                                    100%0%100%0%0%0%0
                                    2Hamilton Academical LFCHamilton Academical LFC
                                    Hamilton Academical LFC

                                    Hamilton Academical LFC

                                    SWPL 2 ( 2 Sev.)

                                    Sıralama 6 / 10

                                    İskoçya

                                    Form Son 5 MBP
                                    Toplam
                                    • G
                                    • M
                                    • G
                                    • B
                                    • M
                                    1.22
                                    Ev Sahibi
                                    • B
                                    • M
                                    • M
                                    • B
                                    • M
                                    0.40
                                    Deplasman
                                    • M
                                    • G
                                    • G
                                    • G
                                    2.25
                                    İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
                                    Galibiyet % 33% 0% 75%
                                    ORT 3.22 2.00 4.75
                                    Atılan Gol 1.56 0.60 2.75
                                    Yenilen Gol 1.67 1.40 2.00
                                    KG 78% 60% 100%
                                    GYM 11% 20% 0%

                                    Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
                                    Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

                                    40-0-00000
                                      0.00
                                      0%0%0%0%0%0%0
                                      3Gartcairn FA KadınlarGartcairn FA Kadınlar
                                      Gartcairn FA Kadınlar

                                      Gartcairn FA Kadınlar

                                      SWPL 2 ( 2 Sev.)

                                      Sıralama 7 / 10

                                      İskoçya

                                      Form Son 5 MBP
                                      Toplam
                                      • M
                                      • M
                                      • G
                                      • B
                                      • G
                                      1.25
                                      Ev Sahibi
                                      • M
                                      • M
                                      • G
                                      • G
                                      1.50
                                      Deplasman
                                      • G
                                      • M
                                      • M
                                      • B
                                      1.00
                                      İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
                                      Galibiyet % 38% 50% 25%
                                      ORT 3.50 4.75 2.25
                                      Atılan Gol 1.63 2.50 0.75
                                      Yenilen Gol 1.88 2.25 1.50
                                      KG 50% 75% 25%
                                      GYM 25% 25% 25%

                                      Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
                                      Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

                                      40-0-00000
                                        0.00
                                        0%0%0%0%0%0%0
                                        4Renfrew KadınlarRenfrew Kadınlar
                                        Renfrew Kadınlar

                                        Renfrew Kadınlar

                                        SWPL 2 ( 2 Sev.)

                                        Sıralama 10 / 10

                                        İskoçya

                                        Form Son 5 MBP
                                        Toplam
                                        • M
                                        • M
                                        • M
                                        • M
                                        • M
                                        0.11
                                        Ev Sahibi
                                        • M
                                        • M
                                        • M
                                        • M
                                        0.00
                                        Deplasman
                                        • B
                                        • M
                                        • M
                                        • M
                                        • M
                                        0.20
                                        İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
                                        Galibiyet % 0% 0% 0%
                                        ORT 4.44 5.50 3.60
                                        Atılan Gol 0.56 0.25 0.80
                                        Yenilen Gol 3.89 5.25 2.80
                                        KG 56% 25% 80%
                                        GYM 0% 0% 0%

                                        Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
                                        Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

                                        50-0-00000
                                          0.00
                                          0%0%0%0%0%0%0
                                          5Livingston WFCLivingston WFC
                                          Livingston WFC

                                          Livingston WFC

                                          SWPL 2 ( 2 Sev.)

                                          Sıralama 9 / 10

                                          İskoçya

                                          Form Son 5 MBP
                                          Toplam
                                          • M
                                          • B
                                          • M
                                          • G
                                          • G
                                          0.78
                                          Ev Sahibi
                                          • M
                                          • M
                                          • B
                                          • M
                                          • G
                                          0.80
                                          Deplasman
                                          • M
                                          • M
                                          • M
                                          • G
                                          0.75
                                          İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
                                          Galibiyet % 22% 20% 25%
                                          ORT 3.89 4.20 3.50
                                          Atılan Gol 1.56 1.60 1.50
                                          Yenilen Gol 2.33 2.60 2.00
                                          KG 56% 80% 25%
                                          GYM 11% 0% 25%

                                          Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
                                          Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

                                          40-0-00000
                                            0.00
                                            0%0%0%0%0%0%0
                                            6Saint Johnstone Ladies WFCSaint Johnstone Ladies WFC
                                            Saint Johnstone Ladies WFC

                                            Saint Johnstone Ladies WFC

                                            SWPL 2 ( 2 Sev.)

                                            Sıralama 8 / 10

                                            İskoçya

                                            Form Son 5 MBP
                                            Toplam
                                            • M
                                            • B
                                            • M
                                            • M
                                            • G
                                            0.89
                                            Ev Sahibi
                                            • G
                                            • M
                                            • M
                                            • M
                                            • G
                                            1.20
                                            Deplasman
                                            • B
                                            • M
                                            • B
                                            • M
                                            0.50
                                            İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
                                            Galibiyet % 22% 40% 0%
                                            ORT 4.56 5.40 3.50
                                            Atılan Gol 1.67 2.60 0.50
                                            Yenilen Gol 2.89 2.80 3.00
                                            KG 78% 100% 50%
                                            GYM 0% 0% 0%

                                            Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
                                            Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

                                            40-0-00000
                                              0.00
                                              0%0%0%0%0%0%0
                                              7Kilmarnock FC LadiesKilmarnock FC Ladies
                                              Kilmarnock FC Ladies

                                              Kilmarnock FC Ladies

                                              SWPL 2 ( 2 Sev.)

                                              Sıralama 2 / 10

                                              İskoçya

                                              Form Son 5 MBP
                                              Toplam
                                              • G
                                              • G
                                              • B
                                              • M
                                              • G
                                              2.11
                                              Ev Sahibi
                                              • G
                                              • G
                                              • G
                                              • B
                                              2.50
                                              Deplasman
                                              • G
                                              • M
                                              • G
                                              • M
                                              • G
                                              1.80
                                              İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
                                              Galibiyet % 67% 75% 60%
                                              ORT 4.00 3.75 4.20
                                              Atılan Gol 3.00 3.50 2.60
                                              Yenilen Gol 1.00 0.25 1.60
                                              KG 44% 25% 60%
                                              GYM 44% 75% 20%

                                              Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
                                              Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

                                              50-0-00000
                                                0.00
                                                0%0%0%0%0%0%0
                                                8Queens Park LFCQueens Park LFC
                                                Queens Park LFC

                                                Queens Park LFC

                                                SWPL 2 ( 2 Sev.)

                                                Sıralama 3 / 10

                                                İskoçya

                                                Form Son 5 MBP
                                                Toplam
                                                • M
                                                • G
                                                • G
                                                • G
                                                • M
                                                2.00
                                                Ev Sahibi
                                                • G
                                                • G
                                                • G
                                                • G
                                                3.00
                                                Deplasman
                                                • M
                                                • G
                                                • M
                                                • G
                                                • M
                                                1.20
                                                İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
                                                Galibiyet % 67% 100% 40%
                                                ORT 4.33 3.75 4.80
                                                Atılan Gol 3.00 3.00 3.00
                                                Yenilen Gol 1.33 0.75 1.80
                                                KG 67% 75% 60%
                                                GYM 22% 25% 20%

                                                Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
                                                Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

                                                50-0-00000
                                                  0.00
                                                  0%0%0%0%0%0%0
                                                  9Boroughmuir Thistle FCBoroughmuir Thistle FC
                                                  Boroughmuir Thistle FC

                                                  Boroughmuir Thistle FC

                                                  SWPL 2 ( 2 Sev.)

                                                  Sıralama 1 / 10

                                                  İskoçya

                                                  Form Son 5 MBP
                                                  Toplam
                                                  • G
                                                  • B
                                                  • G
                                                  • G
                                                  • G
                                                  2.78
                                                  Ev Sahibi
                                                  • G
                                                  • G
                                                  • B
                                                  • G
                                                  2.50
                                                  Deplasman
                                                  • G
                                                  • G
                                                  • G
                                                  • G
                                                  • G
                                                  3.00
                                                  İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
                                                  Galibiyet % 89% 75% 100%
                                                  ORT 2.89 2.00 3.60
                                                  Atılan Gol 2.44 1.75 3.00
                                                  Yenilen Gol 0.44 0.25 0.60
                                                  KG 44% 25% 60%
                                                  GYM 56% 75% 40%

                                                  Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
                                                  Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

                                                  50-0-00000
                                                    0.00
                                                    0%0%0%0%0%0%0
                                                    10Falkirk Ladies WomenFalkirk Ladies Women
                                                    Falkirk Ladies Women

                                                    Falkirk Ladies Women

                                                    SWPL 2 ( 2 Sev.)

                                                    Sıralama 4 / 10

                                                    İskoçya

                                                    Form Son 5 MBP
                                                    Toplam
                                                    • G
                                                    • M
                                                    • G
                                                    • M
                                                    • M
                                                    1.56
                                                    Ev Sahibi
                                                    • B
                                                    • G
                                                    • G
                                                    • G
                                                    • M
                                                    2.00
                                                    Deplasman
                                                    • B
                                                    • G
                                                    • M
                                                    • M
                                                    1.00
                                                    İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
                                                    Galibiyet % 44% 60% 25%
                                                    ORT 3.33 3.40 3.25
                                                    Atılan Gol 1.67 2.20 1.00
                                                    Yenilen Gol 1.67 1.20 2.25
                                                    KG 44% 40% 50%
                                                    GYM 33% 40% 25%

                                                    Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
                                                    Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

                                                    40-0-00000
                                                      0.00
                                                      0%0%0%0%0%0%0
                                                      /tr/
                                                      https://cdn.footystats.org/
                                                      - Başlıyor### dk'
                                                      - Başlıyor### S'
                                                      Canlı'
                                                      - Başladı
                                                      ●Yakında
                                                      ●Başladı
                                                      no

                                                      İstatistikler Yükleniyor

                                                      PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
                                                      Üye Ol

                                                      Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!