Maçlar & Skorlar - Rusya PFL

PFL Logo
Ülke
Seviye
3
Takımlar
64
Maçlar
962/962 Oynanan
Tamamlanma
 
100% tamamlandı

PFL Tablo

Şu an Sezon Bitti - 962 / 962 maç oynandı

# Takım O
Bu sezon oynanan maç sayısı
Kazanma% A
Atılan Gol (A).
Takımın attığı gol sayısı
Y
Yenen Gol (Y).
Takımın yediği gol sayısı
AV
Averaj (AV).
Atılan Gol - Yenen Gol
P

1

 Urozhay

32

81%

88

22

66

80

2

 Kuban Kholding

32

75%

63

24

39

77

3

 FK Chernomorets Novorossiysk

32

69%

57

19

38

72

4

 Dolgoprudny

30

73%

51

18

33

72

5

 Kamaz Nab Chelny

28

75%

75

25

50

64

6

 Tyumen

28

68%

55

22

33

63

7

 Metallurg Lipetsk

30

63%

59

28

31

63

8

 Legion Dynamo

32

50%

56

22

34

61

9

 Volga Ulyanovsk

28

64%

45

15

30

59

10

 Zenit II

30

57%

56

26

30

59

11

 

30

60%

56

27

29

59

12

 FK Ryazan

30

63%

57

33

24

59

13

 Saturn Ramenskoye

30

57%

63

29

34

58

14

 FK Novosibirsk

28

61%

53

25

28

58

15

 Dinamo Moskova II

30

57%

63

37

26

58

16

 SKA Rostov

32

53%

68

35

33

57

17

 Chelyabinsk

28

64%

59

22

37

56

18

 Salyut Belgorod

30

53%

56

25

31

56

19

 Zvezda Perm

28

61%

54

29

25

55

20

 Sokol Saratov

30

53%

44

21

23

55

21

 Leningradets

30

53%

51

29

22

54

22

 Anzhi Makhachkala

32

44%

59

43

16

51

23

 Kazanka

30

43%

52

39

13

48

24

 Strogino

30

50%

51

42

9

48

25

 Dinamo Stavropol

32

44%

51

45

6

48

26

 

32

41%

53

32

21

47

27

 FK Kaluga

30

47%

50

37

13

47

28

 Makhachkala

32

41%

48

42

6

47

29

 Zvezda St. Petersburg

30

37%

44

29

15

45

30

 FK Rodina Moskova

30

40%

59

46

13

45

31

 Dinamo Barnaul

28

50%

33

38

-5

44

32

 

30

37%

44

38

6

43

33

 FK Khimik Novomoskovsk

30

37%

45

41

4

43

34

 Spartak Nal'chik

32

34%

43

38

5

42

35

 Krasnyy-SGAFKST

30

37%

40

49

-9

40

36

 FK Biolog Novokubansk

32

38%

61

53

8

39

37

 Torpedo Vladimir

30

40%

40

40

0

39

38

 Nosta Novotroitsk

28

36%

38

40

-2

36

39

 Avangard Kursk

30

30%

35

41

-6

36

40

 Krasnodar III

32

31%

40

57

-17

36

41

 Ural II

28

32%

39

40

-1

35

42

 

28

36%

32

39

-7

35

43

 Mashuk-KMV

32

28%

40

56

-16

34

44

 Znamya Truda

30

27%

31

39

-8

33

45

 FK Khimki II

30

33%

42

65

-23

32

46

 

30

27%

26

46

-20

31

47

 Murom

30

23%

32

42

-10

30

48

 Luki-Energiya

30

30%

31

56

-25

30

49

 FK Kvant Obninsk

30

23%

31

54

-23

28

50

 Lada SOK

28

21%

33

34

-1

27

51

 FC Chita

30

23%

26

66

-40

25

52

 

30

27%

32

76

-44

25

53

 Druzhba

32

22%

27

79

-52

25

54

 Zenit Izhevsk

28

18%

31

43

-12

22

55

 FK Kolomna

30

17%

38

63

-25

22

56

 

30

17%

22

64

-42

20

57

 Sakhalin Sakhalinsk

30

13%

26

54

-28

19

58

 Inter Cherkessk

32

13%

28

89

-61

18

59

 Zenit Irkutsk

30

17%

15

68

-53

17

60

 

32

13%

38

110

-72

16

61

 FK Orenburg II

28

14%

15

67

-52

15

62

 

32

9%

26

80

-54

13

63

 Lada Tolyatti

28

11%

15

100

-85

13

64

 Krylya Sovetov II

28

11%

25

63

-38

12

Maçlar & Skorlar

Tüm Maçlar

Sezon Tamamlandı - Tüm Maç Sonuçları

Maçlar 961 ~ 962

İçerde Son 5 Ev Sahibi Form
Form
DeplasmanDeplasmanda Son 5
30/4 22:00
  • G
    FK Chelyabinsk

    Chelyabinsk

    PFL

    9/4 21:30

    4 - 1

    MS

    ( İY : 3 - 1 )

    FK Zenit Izhevsk

    Zenit Izhevsk

  • B
    FK Chelyabinsk

    Chelyabinsk

    PFL

    30/4 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Tyumen

    Tyumen

  • G
    FK Chelyabinsk

    Chelyabinsk

    PFL

    23/5 21:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 3 - 0 )

    FK Orenburg II

    FK Orenburg II

  • G
    FK Chelyabinsk

    Chelyabinsk

    PFL

    4/6 22:30

    3 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Lada SOK Dimitrovgrad

    Lada SOK

  • G
    FK Chelyabinsk

    Chelyabinsk

    PFL

    15/6 21:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FK Volna Nizhegorodskaya oblast

Chelyabinsk
Chelyabinsk

Chelyabinsk

PFL ( 3 Sev.)

Sıralama 5 / 64

Rusya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
2.00
Ev Sahibi
  • G
  • B
  • G
  • G
  • G
2.21
Deplasman
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
1.79
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 64% 71% 57%
ORT 2.89 3.64 2.14
Atılan Gol 2.11 2.79 1.43
Yenilen Gol 0.79 0.86 0.71
Karşılıklı Gol 39% 50% 29%
GYM 39% 36% 43%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

2.21
3.80
3.40
2.36
1.83
Tyumen
Tyumen

Tyumen

PFL ( 3 Sev.)

Sıralama 6 / 64

Rusya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • G
  • G
  • G
  • B
2.25
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • G
  • B
  • B
2.14
Deplasman
  • M
  • B
  • G
  • G
  • G
2.36
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 68% 64% 71%
ORT 2.75 2.21 3.29
Atılan Gol 1.96 1.57 2.36
Yenilen Gol 0.79 0.64 0.93
Karşılıklı Gol 46% 43% 50%
GYM 46% 50% 43%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

  • M
    FK KAMAZ Naberezhnye Chelny

    Kamaz Nab Chelny

    PFL

    17/4 0:30

    3 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Tyumen

    Tyumen

  • B
    FK Chelyabinsk

    Chelyabinsk

    PFL

    30/4 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Tyumen

    Tyumen

  • G
    FC Nosta Novotroitsk

    Nosta Novotroitsk

    PFL

    30/5 22:00

    1 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Tyumen

    Tyumen

  • G
    FK Orenburg II

    FK Orenburg II

    PFL

    4/6 22:00

    0 - 4

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Tyumen

    Tyumen

  • G
    Lada Tolyatti

    Lada Tolyatti

    PFL

    10/6 18:00

    0 - 8

    MS

    ( İY : 0 - 4 )

    FK Tyumen

    Tyumen

1/5 0:30
  • G
    FK KAMAZ Naberezhnye Chelny

    Kamaz Nab Chelny

    PFL

    28/4 0:30

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Novosibirsk

    FK Novosibirsk

  • G
    FK KAMAZ Naberezhnye Chelny

    Kamaz Nab Chelny

    PFL

    1/5 0:30

    5 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    Dinamo Barnaul

    Dinamo Barnaul

  • G
    FK KAMAZ Naberezhnye Chelny

    Kamaz Nab Chelny

    PFL

    12/5 0:30

    3 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FC Nosta Novotroitsk

    Nosta Novotroitsk

  • G
    FK KAMAZ Naberezhnye Chelny

    Kamaz Nab Chelny

    PFL

    23/5 23:00

    5 - 0

    MS

    ( İY : 3 - 0 )

    Lada Tolyatti

    Lada Tolyatti

  • G
    FK KAMAZ Naberezhnye Chelny

    Kamaz Nab Chelny

    PFL

    30/5 23:00

    2 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Volna Nizhegorodskaya oblast

Kamaz Nab Chelny
Kamaz Nab Chelny

Kamaz Nab Chelny

PFL ( 3 Sev.)

Sıralama 5 / 64

Rusya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • G
  • M
  • G
2.29
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
2.57
Deplasman
  • G
  • G
  • G
  • M
  • G
2.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 75% 86% 64%
ORT 3.57 3.86 3.29
Atılan Gol 2.68 3.21 2.14
Yenilen Gol 0.89 0.64 1.14
Karşılıklı Gol 46% 36% 57%
GYM 46% 64% 29%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

2.57
1.12
7.23
1.36
15.30
Dinamo Barnaul
Dinamo Barnaul

Dinamo Barnaul

PFL ( 3 Sev.)

Sıralama 7 / 64

Rusya

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • G
  • G
  • M
1.57
Ev Sahibi
  • M
  • G
  • G
  • G
  • M
1.79
Deplasman
  • G
  • G
  • M
  • M
  • M
1.36
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 50% 57% 43%
ORT 2.54 2.29 2.79
Atılan Gol 1.18 1.29 1.07
Yenilen Gol 1.36 1.00 1.71
Karşılıklı Gol 25% 29% 21%
GYM 39% 43% 36%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

  • G
    PFK Krylya Sovetov Samara II

    Krylya Sovetov II

    PFL

    13/4 19:00

    0 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Dinamo Barnaul

    Dinamo Barnaul

  • G
    FK Zenit Izhevsk

    Zenit Izhevsk

    PFL

    27/4 22:30

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Dinamo Barnaul

    Dinamo Barnaul

  • M
    FK KAMAZ Naberezhnye Chelny

    Kamaz Nab Chelny

    PFL

    1/5 0:30

    5 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    Dinamo Barnaul

    Dinamo Barnaul

  • M
    FK Tyumen

    Tyumen

    PFL

    19/5 23:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    Dinamo Barnaul

    Dinamo Barnaul

  • M
    FK Zvezda Perm

    Zvezda Perm

    PFL

    22/5 22:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Dinamo Barnaul

    Dinamo Barnaul

* Maç saati yerel saat diliminizde gösterilmiştir. (+09:00)

Maçlar 929 ~ 960

Ev Sahibi Deplasman Toplam Goller İY Karşılıklı Gol 1.5 Üst 2.5 Üst
16/6 0:00Avangard Kursk2 - 03.63FK Ryazan2(1 - 0)
15/6 23:00FK Kolomna2 - 43.63Kazanka6(1 - 0)
30/4 0:00Torpedo Vladimir1 - 04.20Murom1(1 - 0)
29/4 23:000 - 13.75Zenit II1(0 - 0)
11/10 20:001 - 59.00Kuban Kholding6(1 - 3)
8/10 19:00Tyumen1 - 03.30Kamaz Nab Chelny1(0 - 0)
26/8 21:00FK Novosibirsk2 - 13.30Zvezda Perm3(0 - 0)
26/8 19:00Dinamo Barnaul0 - 23.30Tyumen2(0 - 2)
26/8 19:00Zenit Irkutsk1 - 13.80Znamya Truda2(0 - 1)
26/8 18:30FC Chita1 - 13.23FK Kolomna2(1 - 0)
10/8 23:00Dinamo Moskova II2 - 1Torpedo Vladimir3(1 - 0)
15/6 21:00FK Novosibirsk1 - 0FK Orenburg II1(0 - 0)
15/6 18:30FC Chita0 - 3Dolgoprudny3(0 - 0)
15/6 7:00Zenit Irkutsk0 - 33(0 - 0)
15/6 20:00Znamya Truda4 - 13.35Murom5(1 - 1)
16/6 0:00Luki-Energiya0 - 33.98Zvezda St. Petersburg3(0 - 0)
15/6 23:004 - 24.11Strogino6(2 - 0)
16/6 0:001 - 3Zenit II4(0 - 1)
16/6 0:00Torpedo Vladimir0 - 1Dinamo Moskova II1(0 - 1)
15/6 18:00FK Rodina Moskova1 - 53.69Leningradets6(0 - 2)
15/6 23:301 - 2Kuban Kholding3(0 - 1)
15/6 23:00FK Biolog Novokubansk5 - 14.48Krasnodar III6(2 - 0)
16/6 0:30FK Chernomorets Novorossiysk2 - 13.74Legion Dynamo3(2 - 0)
16/6 0:00Spartak Nal'chik2 - 23.94SKA Rostov4(1 - 0)
15/6 23:00Anzhi Makhachkala5 - 18.24Druzhba6(4 - 0)
16/6 0:00Dinamo Stavropol2 - 13.753(0 - 0)
15/6 23:00Makhachkala3 - 04.50Mashuk-KMV3(3 - 0)
15/6 23:30Urozhay7 - 115.008(3 - 0)
16/6 0:002 - 13.82FK Kvant Obninsk3(0 - 0)
15/6 21:002 - 2Metallurg Lipetsk4(1 - 0)
16/6 0:00Sokol Saratov1 - 03.82FK Khimik Novomoskovsk1(0 - 0)
13/11 0:00Murom1 - 13.60Kazanka2(0 - 0)

Maçlar 897 ~ 928

Ev Sahibi Deplasman Toplam Goller İY Karşılıklı Gol 1.5 Üst 2.5 Üst
10/6 23:00Zenit Izhevsk1 - 1Krylya Sovetov II2(0 - 0)
10/6 23:00Kazanka0 - 03.80Znamya Truda0(0 - 0)
15/6 14:00Sakhalin Sakhalinsk2 - 34.03FK Khimki II5(0 - 1)
15/6 23:00FK Kaluga6 - 14.99Krasnyy-SGAFKST7(2 - 1)
15/6 20:30Dinamo Barnaul1 - 23.13Nosta Novotroitsk3(0 - 1)
15/6 22:00Tyumen2 - 211.14Lada SOK4(2 - 0)
15/6 22:30Zvezda Perm7 - 017.60Lada Tolyatti7(4 - 0)
15/6 21:00Chelyabinsk3 - 18.284(1 - 1)
15/6 21:00Ural II0 - 33.85Volga Ulyanovsk3(0 - 0)
15/6 22:00Krylya Sovetov II1 - 5Kamaz Nab Chelny6(0 - 3)
12/6 7:00Zenit Irkutsk0 - 3Dolgoprudny3(0 - 0)
12/6 15:00FC Chita0 - 33(0 - 0)
12/6 19:00Dinamo Barnaul2 - 0FK Orenburg II2(1 - 0)
12/6 19:00FK Novosibirsk1 - 05.00Nosta Novotroitsk1(0 - 0)
11/6 0:00Murom1 - 15.00FK Kolomna2(1 - 1)
11/6 0:30Zvezda St. Petersburg4 - 15(2 - 0)
10/6 23:00Volga Ulyanovsk0 - 13.86Chelyabinsk1(0 - 1)
10/6 19:00Zenit II2 - 05.70Luki-Energiya2(2 - 0)
11/6 0:00Dinamo Moskova II2 - 2FK Rodina Moskova4(1 - 1)
10/6 19:00Leningradets5 - 14.13Torpedo Vladimir6(2 - 1)
10/6 21:00FK Khimik Novomoskovsk2 - 14.753(0 - 0)
10/6 19:00Strogino4 - 04(1 - 0)
11/6 0:00FK Ryazan1 - 04.17Sokol Saratov1(1 - 0)
11/6 0:00Salyut Belgorod1 - 14.002(0 - 0)
10/6 23:00Krasnyy-SGAFKST0 - 33.94Avangard Kursk3(0 - 2)
10/6 14:00Sakhalin Sakhalinsk0 - 23.75FK Kvant Obninsk2(0 - 1)
11/6 0:00Metallurg Lipetsk0 - 04.40FK Kaluga0(0 - 0)
10/6 19:00FK Khimki II1 - 3Saturn Ramenskoye4(0 - 2)
10/6 23:00Lada SOK4 - 03.95Zvezda Perm4(1 - 0)
10/6 18:00Lada Tolyatti0 - 8Tyumen8(0 - 4)
10/6 22:001 - 34.30Ural II4(1 - 0)
16/6 0:00Saturn Ramenskoye3 - 33.75Salyut Belgorod6(0 - 1)

Maçlar 865 ~ 896

Ev Sahibi Deplasman Toplam Goller İY Karşılıklı Gol 1.5 Üst 2.5 Üst
3/6 20:30Dinamo Barnaul2 - 0Krylya Sovetov II2(1 - 0)
5/6 0:30Zvezda St. Petersburg1 - 1Dinamo Moskova II2(0 - 1)
9/6 23:00Legion Dynamo0 - 34.04FK Biolog Novokubansk3(0 - 1)
10/6 0:00SKA Rostov2 - 33.45FK Chernomorets Novorossiysk5(0 - 2)
10/6 0:00Druzhba1 - 07.21Spartak Nal'chik1(0 - 0)
10/6 0:301 - 04.10Anzhi Makhachkala1(1 - 0)
9/6 23:00Mashuk-KMV2 - 25.60Dinamo Stavropol4(1 - 0)
9/6 23:000 - 07.35Makhachkala0(0 - 0)
9/6 21:00Inter Cherkessk0 - 7Urozhay7(0 - 5)
4/6 18:30FC Chita2 - 13.78Torpedo Vladimir3(1 - 1)
4/6 7:00Zenit Irkutsk0 - 3FK Rodina Moskova3(0 - 0)
5/6 0:00Luki-Energiya0 - 03.71Murom0(0 - 0)
5/6 0:000 - 0Kazanka0(0 - 0)
5/6 0:00Dolgoprudny5 - 06.89Znamya Truda5(0 - 0)
5/6 0:004 - 15.40FK Kolomna5(3 - 0)
5/6 1:00Zenit II2 - 23.21Leningradets4(1 - 0)
23/5 23:00Makhachkala3 - 1Inter Cherkessk4(3 - 0)
4/6 11:00Sakhalin Sakhalinsk1 - 2FK Khimik Novomoskovsk3(1 - 2)
5/6 0:00FK Kaluga0 - 23.19Strogino2(0 - 1)
5/6 0:002 - 64.80FK Ryazan8(2 - 3)
4/6 21:000 - 3Salyut Belgorod3(0 - 1)
5/6 0:00Sokol Saratov2 - 25.70Krasnyy-SGAFKST4(1 - 2)
5/6 1:00Saturn Ramenskoye3 - 24.235(1 - 2)
5/6 0:00FK Kvant Obninsk1 - 34.08FK Khimki II4(0 - 1)
5/6 0:00Avangard Kursk2 - 23.76Metallurg Lipetsk4(2 - 1)
4/6 22:30Chelyabinsk3 - 08.18Lada SOK3(1 - 0)
4/6 18:00Ural II4 - 0Lada Tolyatti4(0 - 0)
4/6 22:00FK Orenburg II0 - 4Tyumen4(0 - 1)
4/6 22:00Nosta Novotroitsk0 - 13.52Zvezda Perm1(0 - 1)
5/6 0:002 - 23.51Zenit Izhevsk4(0 - 2)
4/6 23:00Volga Ulyanovsk4 - 03.30Kamaz Nab Chelny4(1 - 0)
9/6 23:00Krasnodar III3 - 06.253(2 - 0)

Maçlar 833 ~ 864

Ev Sahibi Deplasman Toplam Goller İY Karşılıklı Gol 1.5 Üst 2.5 Üst
28/5 22:30Legion Dynamo0 - 03.96Kuban Kholding0(0 - 0)
30/5 22:00Dinamo Moskova II2 - 2Zenit II4(0 - 1)
2/6 20:000 - 18.00Legion Dynamo1(0 - 1)
19/11 20:00FK Biolog Novokubansk1 - 63.65SKA Rostov7(0 - 1)
3/6 0:30FK Chernomorets Novorossiysk5 - 07.57Druzhba5(3 - 0)
2/6 23:30Spartak Nal'chik0 - 13.551(0 - 0)
2/6 23:00Anzhi Makhachkala1 - 03.99Mashuk-KMV1(0 - 0)
3/6 0:00Dinamo Stavropol6 - 07.086(3 - 0)
1/6 7:00Zenit Irkutsk0 - 3Torpedo Vladimir3(0 - 0)
1/6 18:30FC Chita2 - 14.75FK Rodina Moskova3(0 - 0)
31/5 21:00FK Novosibirsk5 - 2Krylya Sovetov II7(4 - 0)
30/5 23:00Kazanka5 - 04.53Luki-Energiya5(4 - 0)
31/5 0:00Murom1 - 13.302(0 - 0)
29/5 19:00FK Kolomna2 - 2Dolgoprudny4(2 - 1)
30/5 22:003 - 03.85Znamya Truda3(1 - 0)
30/5 21:00Leningradets1 - 23.55Zvezda St. Petersburg3(0 - 1)
28/5 1:00Urozhay4 - 16.00Makhachkala5(0 - 0)
30/5 19:00Strogino3 - 23.22Avangard Kursk5(0 - 0)
30/5 21:00FK Khimik Novomoskovsk2 - 04.50FK Khimki II2(0 - 0)
30/5 22:00Metallurg Lipetsk1 - 03.14Sokol Saratov1(0 - 0)
30/5 23:00Saturn Ramenskoye3 - 24.87FK Kvant Obninsk5(3 - 0)
30/5 20:003 - 36(1 - 1)
30/5 23:00Krasnyy-SGAFKST0 - 16.001(0 - 0)
30/5 21:00Salyut Belgorod3 - 13.24FK Kaluga4(3 - 1)
31/5 0:00FK Ryazan3 - 16.23Sakhalin Sakhalinsk4(0 - 0)
30/5 19:00Lada Tolyatti0 - 58.48Chelyabinsk5(0 - 0)
30/5 21:00Lada SOK0 - 03.06Ural II0(0 - 0)
30/5 22:00Zvezda Perm3 - 1FK Orenburg II4(0 - 0)
30/5 22:00Nosta Novotroitsk1 - 33.40Tyumen4(0 - 1)
30/5 23:00Zenit Izhevsk1 - 33.80Volga Ulyanovsk4(1 - 2)
30/5 23:00Kamaz Nab Chelny2 - 04.822(1 - 0)
3/6 0:00Kuban Kholding1 - 26.90Krasnodar III3(0 - 0)

Maçlar 801 ~ 832

Ev Sahibi Deplasman Toplam Goller İY Karşılıklı Gol 1.5 Üst 2.5 Üst
21/5 23:00Kuban Kholding3 - 23.80SKA Rostov5(1 - 1)
23/5 20:00Znamya Truda3 - 03.86FC Chita3(1 - 0)
28/5 23:00Druzhba0 - 43.94FK Biolog Novokubansk4(0 - 2)
28/5 0:301 - 23.66FK Chernomorets Novorossiysk3(0 - 2)
27/5 22:00Mashuk-KMV2 - 23.55Spartak Nal'chik4(2 - 1)
27/5 23:002 - 612.35Anzhi Makhachkala8(2 - 1)
28/5 23:00Inter Cherkessk1 - 25.20Dinamo Stavropol3(0 - 1)
26/5 0:00FK Kvant Obninsk1 - 23.54FK Khimik Novomoskovsk3(1 - 1)
26/5 0:00Sokol Saratov1 - 04.70Strogino1(0 - 0)
25/5 19:00FK Khimki II4 - 34.00FK Ryazan7(2 - 1)
26/5 0:00Avangard Kursk1 - 23.42Salyut Belgorod3(0 - 1)
25/5 23:00Krasnyy-SGAFKST4 - 34.40Sakhalin Sakhalinsk7(1 - 1)
25/5 21:000 - 1Saturn Ramenskoye1(0 - 0)
26/5 0:000 - 17.40Metallurg Lipetsk1(0 - 1)
25/5 23:00FK Kaluga3 - 24.405(1 - 0)
23/5 7:00FK Kolomna3 - 0Zenit Irkutsk3(0 - 0)
21/5 23:00Krasnodar III0 - 34.00Legion Dynamo3(0 - 3)
23/5 22:00Dolgoprudny1 - 17.74Luki-Energiya2(0 - 1)
23/5 22:001 - 03.941(1 - 0)
23/5 22:00Dinamo Moskova II1 - 0Murom1(1 - 0)
23/5 19:00Leningradets0 - 13.90Kazanka1(0 - 0)
23/5 22:00Torpedo Vladimir1 - 22.98Zvezda St. Petersburg3(1 - 2)
24/5 18:00FK Rodina Moskova1 - 23.40Zenit II3(1 - 2)
23/5 21:00Chelyabinsk3 - 1FK Orenburg II4(3 - 0)
24/5 18:00Ural II0 - 34.05Nosta Novotroitsk3(0 - 2)
23/5 23:00Zenit Izhevsk0 - 03.60Lada SOK0(0 - 0)
23/5 23:00Kamaz Nab Chelny5 - 014.00Lada Tolyatti5(3 - 0)
23/5 19:00Krylya Sovetov II1 - 3Volga Ulyanovsk4(0 - 3)
22/5 23:00Tyumen1 - 13.24FK Novosibirsk2(0 - 1)
22/5 22:00Zvezda Perm3 - 04.95Dinamo Barnaul3(0 - 0)
22/5 0:00Dinamo Stavropol0 - 18.00Urozhay1(0 - 1)
27/5 23:30SKA Rostov1 - 018.101(0 - 0)

Maçlar 769 ~ 800

Ev Sahibi Deplasman Toplam Goller İY Karşılıklı Gol 1.5 Üst 2.5 Üst
16/5 23:00Druzhba0 - 3Kuban Kholding3(0 - 3)
20/5 7:00Znamya Truda3 - 0Zenit Irkutsk3(0 - 0)
21/5 23:00FK Biolog Novokubansk2 - 33.505(0 - 1)
22/5 0:30FK Chernomorets Novorossiysk3 - 05.50Mashuk-KMV3(2 - 0)
21/5 23:00Spartak Nal'chik5 - 18.356(3 - 0)
20/5 23:00Anzhi Makhachkala6 - 17.00Inter Cherkessk7(2 - 1)
22/5 1:00Saturn Ramenskoye6 - 23.65Krasnyy-SGAFKST8(4 - 1)
22/5 0:004 - 14.65FK Khimki II5(2 - 0)
22/5 0:00Salyut Belgorod1 - 26.30FK Kvant Obninsk3(1 - 1)
20/5 20:00Strogino2 - 23.30FK Khimik Novomoskovsk4(1 - 1)
21/5 21:000 - 0Sakhalin Sakhalinsk0(0 - 0)
21/5 23:30Metallurg Lipetsk3 - 13.45FK Ryazan4(1 - 0)
22/5 0:00Avangard Kursk0 - 33.85Sokol Saratov3(0 - 3)
21/5 23:00FK Kaluga4 - 06.004(3 - 0)
20/5 23:00FK Kolomna2 - 03.30FC Chita2(2 - 0)
19/5 22:30Zvezda Perm0 - 13.70FK Novosibirsk1(0 - 0)
15/5 21:00SKA Rostov1 - 13.53Krasnodar III2(0 - 0)
19/5 23:00Tyumen3 - 14.21Dinamo Barnaul4(2 - 0)
18/5 21:003 - 06.85Luki-Energiya3(1 - 0)
18/5 22:00Dolgoprudny2 - 05.502(2 - 0)
18/5 19:00Kazanka1 - 2Dinamo Moskova II3(1 - 0)
19/5 0:00Murom0 - 13.45Leningradets1(0 - 1)
18/5 19:00Zenit II3 - 03.85Torpedo Vladimir3(0 - 0)
18/5 19:00Zvezda St. Petersburg3 - 33.55FK Rodina Moskova6(1 - 1)
18/5 22:00Nosta Novotroitsk0 - 33.40Chelyabinsk3(0 - 3)
18/5 23:00FK Orenburg II0 - 6Ural II6(0 - 5)
18/5 19:00Lada Tolyatti1 - 53.45Zenit Izhevsk6(1 - 2)
18/5 22:00Lada SOK0 - 35.25Kamaz Nab Chelny3(0 - 3)
18/5 22:001 - 0Krylya Sovetov II1(1 - 0)
16/5 23:00Makhachkala4 - 03.50Dinamo Stavropol4(2 - 0)
17/5 1:00Urozhay5 - 16.50Anzhi Makhachkala6(2 - 0)
20/5 21:002 - 34.23Druzhba5(0 - 0)

Maçlar 737 ~ 768

Ev Sahibi Deplasman Toplam Goller İY Karşılıklı Gol 1.5 Üst 2.5 Üst
10/5 23:00FK Biolog Novokubansk4 - 16.545(0 - 0)
6/9 21:00FK Rodina Moskova4 - 13.50FK Kolomna5(1 - 0)
16/5 22:00Mashuk-KMV1 - 33.50FK Biolog Novokubansk4(0 - 3)
16/5 23:001 - 1FK Chernomorets Novorossiysk2(0 - 1)
16/5 20:00Inter Cherkessk1 - 2Spartak Nal'chik3(1 - 1)
15/5 15:00Sakhalin Sakhalinsk1 - 13.40FK Kaluga2(0 - 0)
15/5 21:00FK Khimik Novomoskovsk0 - 43.14Salyut Belgorod4(0 - 3)
15/5 20:00Sokol Saratov2 - 03.30Saturn Ramenskoye2(1 - 0)
15/5 21:003 - 13.25Avangard Kursk4(2 - 1)
15/5 20:00FK Kvant Obninsk0 - 03.220(0 - 0)
15/5 20:00Krasnyy-SGAFKST2 - 03.69Metallurg Lipetsk2(0 - 0)
14/5 19:00FK Khimki II4 - 04(1 - 0)
15/5 23:00FK Ryazan2 - 03.57Strogino2(1 - 0)
12/5 22:00Lada SOK2 - 33.965(0 - 0)
12/5 0:00Torpedo Vladimir1 - 23.90Znamya Truda3(0 - 2)
11/5 18:00FC Chita1 - 03.25Luki-Energiya1(0 - 0)
10/5 19:001 - 45.59Mashuk-KMV5(1 - 1)
11/5 7:00Zenit Irkutsk0 - 33(0 - 0)
12/5 0:00Murom2 - 23.15Zvezda St. Petersburg4(1 - 1)
11/5 19:00Kazanka0 - 13.94Zenit II1(0 - 0)
6/9 23:00Dinamo Moskova II3 - 03.35Dolgoprudny3(1 - 0)
11/5 19:00Leningradets1 - 03.361(1 - 0)
11/5 22:00Anzhi Makhachkala2 - 23.20Makhachkala4(1 - 0)
11/5 19:00Krylya Sovetov II0 - 1Zvezda Perm1(0 - 1)
11/5 23:00Volga Ulyanovsk5 - 08.00Lada Tolyatti5(1 - 0)
11/5 23:00Zenit Izhevsk6 - 0FK Orenburg II6(1 - 0)
12/5 0:30Kamaz Nab Chelny3 - 17.50Nosta Novotroitsk4(1 - 1)
11/5 0:30Spartak Nal'chik0 - 34.00Urozhay3(0 - 0)
10/5 22:30Legion Dynamo0 - 03.35SKA Rostov0(0 - 0)
10/5 22:00Krasnodar III1 - 04.47Druzhba1(0 - 0)
10/5 22:00Kuban Kholding2 - 14.503(1 - 1)
16/5 22:003 - 08.813(2 - 0)

Maçlar 705 ~ 736

Ev Sahibi Deplasman Toplam Goller İY Karşılıklı Gol 1.5 Üst 2.5 Üst
4/5 22:00Mashuk-KMV1 - 26.00Kuban Kholding3(0 - 2)
7/5 21:00FK Novosibirsk1 - 36.00Ural II4(0 - 1)
10/5 23:00Saturn Ramenskoye1 - 23.25Metallurg Lipetsk3(1 - 1)
10/5 21:003 - 2FK Kvant Obninsk5(2 - 1)
10/5 15:00Sakhalin Sakhalinsk0 - 12.90Avangard Kursk1(0 - 0)
10/5 20:001 - 13.20FK Khimik Novomoskovsk2(1 - 0)
10/5 21:00Salyut Belgorod0 - 23.15FK Ryazan2(0 - 1)
10/5 20:00Sokol Saratov5 - 05.805(2 - 0)
10/5 19:00Strogino5 - 03.40Krasnyy-SGAFKST5(3 - 0)
10/5 21:00FK Kaluga4 - 24.20FK Khimki II6(2 - 0)
10/5 19:00FK Novosibirsk1 - 23.60Chelyabinsk3(0 - 0)
10/5 19:00Dinamo Barnaul1 - 03.62Ural II1(1 - 0)
8/5 7:00Zenit Irkutsk0 - 3Luki-Energiya3(0 - 0)
8/5 16:00FC Chita2 - 13.603(0 - 1)
7/5 19:00Dinamo Barnaul0 - 33.20Chelyabinsk3(0 - 2)
5/5 19:00FK Kolomna0 - 13.60Torpedo Vladimir1(0 - 1)
4/5 21:000 - 04.40Krasnodar III0(0 - 0)
6/5 20:00Znamya Truda0 - 33.30FK Rodina Moskova3(0 - 1)
6/5 22:00Zenit II0 - 05.04Murom0(0 - 0)
6/5 20:00Zvezda St. Petersburg0 - 03.52Kazanka0(0 - 0)
6/5 22:00Dolgoprudny2 - 13.80Leningradets3(1 - 1)
6/5 21:002 - 1Dinamo Moskova II3(0 - 0)
7/5 18:00Tyumen1 - 0Krylya Sovetov II1(0 - 0)
6/5 23:00Volga Ulyanovsk2 - 13.75Lada SOK3(1 - 1)
6/5 22:000 - 04.50Lada Tolyatti0(0 - 0)
6/5 20:00FK Orenburg II1 - 2Kamaz Nab Chelny3(0 - 1)
6/5 20:00Nosta Novotroitsk0 - 03.60Zenit Izhevsk0(0 - 0)
4/5 21:00Dinamo Stavropol3 - 23.25Anzhi Makhachkala5(3 - 1)
4/5 23:00Makhachkala3 - 23.24Spartak Nal'chik5(2 - 0)
5/5 2:00Urozhay1 - 03.60FK Chernomorets Novorossiysk1(0 - 0)
4/5 23:00Druzhba0 - 14.75Legion Dynamo1(0 - 1)
10/5 22:00FK Chernomorets Novorossiysk2 - 010.17Inter Cherkessk2(0 - 0)

Maçlar 673 ~ 704

Ev Sahibi Deplasman Toplam Goller İY Karşılıklı Gol 1.5 Üst 2.5 Üst
27/4 22:00FK Biolog Novokubansk0 - 15.00Urozhay1(0 - 1)
30/4 19:00Krylya Sovetov II0 - 1Lada Tolyatti1(0 - 1)
4/5 20:00Inter Cherkessk0 - 53.65FK Biolog Novokubansk5(0 - 2)
3/5 20:00FK Kvant Obninsk2 - 22.80FK Kaluga4(1 - 2)
3/5 20:00Krasnyy-SGAFKST2 - 12.90Salyut Belgorod3(2 - 0)
3/5 23:001 - 15.10Saturn Ramenskoye2(1 - 0)
4/5 19:00FK Khimki II1 - 13.80Avangard Kursk2(0 - 1)
3/5 23:00FK Ryazan3 - 13.304(2 - 1)
3/5 17:00Sakhalin Sakhalinsk1 - 13.30Sokol Saratov2(1 - 0)
4/5 21:00FK Khimik Novomoskovsk8 - 08(2 - 0)
3/5 22:00Metallurg Lipetsk3 - 14.60Strogino4(1 - 1)
30/4 18:00Ural II1 - 33.30Zvezda Perm4(0 - 0)
30/4 22:30Zenit Izhevsk4 - 04.48FK Novosibirsk4(3 - 0)
30/4 20:00FK Orenburg II1 - 34(0 - 1)
30/4 22:00Nosta Novotroitsk0 - 03.79Volga Ulyanovsk0(0 - 0)
30/4 0:00Luki-Energiya3 - 03.12Znamya Truda3(0 - 0)
28/4 0:00FK Chernomorets Novorossiysk3 - 03.60Makhachkala3(2 - 0)
30/4 0:001 - 03.90FK Kolomna1(0 - 0)
29/4 7:00Leningradets3 - 0Zenit Irkutsk3(0 - 0)
30/4 0:00Dinamo Moskova II4 - 1FC Chita5(2 - 0)
29/4 22:00Dolgoprudny0 - 04.55Zvezda St. Petersburg0(0 - 0)
29/4 19:00FK Rodina Moskova0 - 13.45Kazanka1(0 - 0)
29/4 23:001 - 2FK Ryazan3(1 - 2)
29/4 23:002 - 13.50Krasnyy-SGAFKST3(1 - 0)
29/4 17:00Sakhalin Sakhalinsk3 - 23.755(2 - 1)
30/4 0:00Salyut Belgorod0 - 13.60Metallurg Lipetsk1(0 - 0)
29/4 23:30Sokol Saratov1 - 06.50FK Khimki II1(0 - 0)
29/4 23:00FK Kaluga3 - 13.30FK Khimik Novomoskovsk4(1 - 0)
30/4 1:00Saturn Ramenskoye2 - 04.20Strogino2(0 - 0)
29/4 22:00Avangard Kursk0 - 14.00FK Kvant Obninsk1(0 - 1)
28/4 0:30Spartak Nal'chik2 - 03.45Dinamo Stavropol2(1 - 0)
4/5 19:002 - 04.742(0 - 0)

Maçlar 641 ~ 672

Ev Sahibi Deplasman Toplam Goller İY Karşılıklı Gol 1.5 Üst 2.5 Üst
21/4 21:001 - 13.20SKA Rostov2(1 - 1)
24/4 19:00FK Kolomna0 - 43.60Luki-Energiya4(0 - 2)
27/4 22:00Legion Dynamo1 - 03.201(0 - 0)
27/4 21:00Krasnodar III3 - 13.25Mashuk-KMV4(3 - 0)
27/4 22:00Kuban Kholding3 - 015.003(2 - 0)
27/4 19:001 - 23.80Inter Cherkessk3(0 - 0)
27/4 22:30Zenit Izhevsk0 - 13.50Dinamo Barnaul1(0 - 0)
28/4 0:30Kamaz Nab Chelny1 - 03.15FK Novosibirsk1(1 - 0)
26/4 7:00Dinamo Moskova II3 - 0Zenit Irkutsk3(0 - 0)
26/4 19:00Leningradets2 - 26.64FC Chita4(0 - 0)
26/4 22:30Zvezda Perm1 - 04.00Chelyabinsk1(0 - 0)
26/4 23:00Tyumen2 - 14.30Ural II3(1 - 1)
26/4 23:000 - 33.60Nosta Novotroitsk3(0 - 0)
26/4 23:00Volga Ulyanovsk3 - 0FK Orenburg II3(2 - 0)
26/4 19:00Krylya Sovetov II0 - 2Lada SOK2(0 - 0)
24/4 20:00Znamya Truda0 - 13.351(0 - 1)
20/4 23:00Urozhay4 - 013.004(2 - 0)
24/4 21:00Zvezda St. Petersburg0 - 03.500(0 - 0)
25/4 19:00Zenit II0 - 03.40Dolgoprudny0(0 - 0)
26/4 0:00Kazanka3 - 13.52Torpedo Vladimir4(2 - 0)
23/4 18:00FK Rodina Moskova2 - 23.90Murom4(1 - 2)
23/4 23:00FK Kaluga1 - 03.90Saturn Ramenskoye1(0 - 0)
23/4 20:00FK Khimik Novomoskovsk0 - 23.48FK Ryazan2(0 - 2)
24/4 0:00Sokol Saratov1 - 03.601(1 - 0)
23/4 19:00FK Khimki II0 - 14.60Metallurg Lipetsk1(0 - 1)
23/4 22:00Avangard Kursk0 - 00(0 - 0)
23/4 23:00FK Kvant Obninsk1 - 14.00Krasnyy-SGAFKST2(0 - 0)
23/4 19:00Strogino4 - 04.80Sakhalin Sakhalinsk4(3 - 0)
23/4 23:000 - 54.33Salyut Belgorod5(0 - 1)
22/4 0:00Dinamo Stavropol1 - 13.71FK Chernomorets Novorossiysk2(0 - 0)
21/4 22:00Makhachkala1 - 04.25FK Biolog Novokubansk1(0 - 0)
27/4 22:00SKA Rostov3 - 06.70Druzhba3(1 - 0)

Maçlar 609 ~ 640

Ev Sahibi Deplasman Toplam Goller İY Karşılıklı Gol 1.5 Üst 2.5 Üst
16/4 20:00FK Orenburg II2 - 2Lada Tolyatti4(0 - 0)
18/4 21:001 - 1Sokol Saratov2(1 - 1)
21/4 19:002 - 16.25Krasnodar III3(0 - 1)
21/4 22:00Inter Cherkessk0 - 111.43Kuban Kholding1(0 - 0)
21/4 16:00Ural II1 - 1Krylya Sovetov II2(0 - 1)
21/4 21:00Lada SOK0 - 1FK Orenburg II1(0 - 0)
21/4 21:00Lada Tolyatti1 - 15.56Nosta Novotroitsk2(0 - 1)
21/4 23:00Tyumen2 - 06.00Zenit Izhevsk2(1 - 0)
21/4 22:30Zvezda Perm0 - 13.90Kamaz Nab Chelny1(0 - 0)
20/4 22:00Anzhi Makhachkala1 - 13.30Spartak Nal'chik2(0 - 1)
20/4 21:00FK Novosibirsk1 - 05.221(1 - 0)
20/4 20:00Dinamo Barnaul0 - 13.02Volga Ulyanovsk1(0 - 1)
18/4 20:00Krasnyy-SGAFKST0 - 03.25FK Khimik Novomoskovsk0(0 - 0)
18/4 20:003 - 15.464(1 - 0)
18/4 21:00Salyut Belgorod2 - 15.94Sakhalin Sakhalinsk3(0 - 0)
18/4 21:00FK Kaluga2 - 03.25Avangard Kursk2(2 - 0)
16/4 20:00Nosta Novotroitsk2 - 13.62Lada SOK3(0 - 1)
18/4 19:00Strogino2 - 13.39FK Khimki II3(0 - 0)
18/4 22:00Metallurg Lipetsk5 - 06.55FK Kvant Obninsk5(2 - 0)
18/4 23:00Saturn Ramenskoye0 - 03.39FK Ryazan0(0 - 0)
17/4 23:00Luki-Energiya2 - 13.40Torpedo Vladimir3(2 - 0)
17/4 23:000 - 23.15FK Rodina Moskova2(0 - 0)
17/4 22:00Murom0 - 23.75Dolgoprudny2(0 - 1)
19/4 0:00Kazanka1 - 23.403(0 - 1)
17/4 15:00FC Chita0 - 25.40Zvezda St. Petersburg2(0 - 0)
17/4 7:00Zenit Irkutsk0 - 3Zenit II3(0 - 0)
17/4 20:00Znamya Truda1 - 1Dinamo Moskova II2(1 - 1)
17/4 19:00FK Kolomna1 - 19.50Leningradets2(1 - 0)
17/4 19:00FK Novosibirsk3 - 13.75Volga Ulyanovsk4(0 - 0)
17/4 19:00Dinamo Barnaul1 - 03.151(0 - 0)
16/4 19:00Krylya Sovetov II1 - 2Chelyabinsk3(0 - 1)
21/4 22:00Mashuk-KMV0 - 03.35Legion Dynamo0(0 - 0)

Maçlar 577 ~ 608

Ev Sahibi Deplasman Toplam Goller İY Karşılıklı Gol 1.5 Üst 2.5 Üst
21/9 22:001 - 14.50SKA Rostov2(1 - 1)
12/4 22:004 - 13.95Murom5(2 - 0)
26/5 23:00Zenit Izhevsk0 - 13.30Zvezda Perm1(0 - 0)
16/4 0:00FK Chernomorets Novorossiysk4 - 13.66Anzhi Makhachkala5(2 - 0)
15/4 22:00FK Biolog Novokubansk0 - 13.48Dinamo Stavropol1(0 - 0)
15/4 20:000 - 35.24Makhachkala3(0 - 2)
15/4 21:00Kuban Kholding1 - 13.40Urozhay2(0 - 0)
15/4 22:00Druzhba2 - 54.447(1 - 2)
16/4 22:00SKA Rostov4 - 03.95Mashuk-KMV4(2 - 0)
15/4 22:00Legion Dynamo7 - 215.659(3 - 1)
15/4 21:00Krasnodar III2 - 24.58Inter Cherkessk4(0 - 2)
14/4 17:00FC Chita1 - 14.40Zenit II2(1 - 0)
14/4 7:00Zenit Irkutsk0 - 3Zvezda St. Petersburg3(0 - 0)
12/4 19:00FK Rodina Moskova4 - 03.83Luki-Energiya4(1 - 0)
13/4 0:00Torpedo Vladimir0 - 14.171(0 - 1)
13/4 0:00Dolgoprudny2 - 03.80Kazanka2(0 - 0)
10/4 22:00Mashuk-KMV1 - 0Druzhba1(0 - 0)
12/4 21:00Leningradets2 - 13.87Znamya Truda3(2 - 1)
12/4 22:00Dinamo Moskova II5 - 2FK Kolomna7(2 - 0)
13/4 0:001 - 01(0 - 0)
11/4 21:00Avangard Kursk0 - 13.40Saturn Ramenskoye1(0 - 0)
11/4 23:00FK Ryazan0 - 13.68Krasnyy-SGAFKST1(0 - 0)
11/4 20:001 - 03.68Sakhalin Sakhalinsk1(1 - 0)
11/4 20:30FK Khimik Novomoskovsk2 - 33.60Metallurg Lipetsk5(0 - 3)
11/4 21:00FK Kvant Obninsk0 - 13.40Strogino1(0 - 1)
11/4 20:00Sokol Saratov1 - 24.30FK Kaluga3(1 - 0)
12/4 19:00FK Khimki II1 - 33.53Salyut Belgorod4(1 - 2)
10/4 22:00Spartak Nal'chik0 - 23.25FK Chernomorets Novorossiysk2(0 - 2)
10/4 21:00Dinamo Stavropol2 - 214.284(1 - 1)
9/4 21:00Makhachkala1 - 33.50Kuban Kholding4(1 - 0)
10/4 22:00Urozhay1 - 06.00Krasnodar III1(1 - 0)
17/4 0:30Kamaz Nab Chelny3 - 03.00Tyumen3(0 - 0)

Maçlar 545 ~ 576

Ev Sahibi Deplasman Toplam Goller İY Karşılıklı Gol 1.5 Üst 2.5 Üst
4/4 21:002 - 03.76Mashuk-KMV2(1 - 0)
6/4 20:00Zvezda St. Petersburg0 - 04.00Znamya Truda0(0 - 0)
10/4 21:00Lada SOK1 - 13.95FK Novosibirsk2(1 - 0)
10/4 21:00Lada Tolyatti1 - 29.50Dinamo Barnaul3(1 - 1)
9/4 21:00Anzhi Makhachkala3 - 23.25FK Biolog Novokubansk5(1 - 1)
9/4 21:30Chelyabinsk4 - 13.90Zenit Izhevsk5(3 - 1)
9/4 18:00Ural II2 - 13.80Kamaz Nab Chelny3(0 - 0)
9/4 22:001 - 22.90Tyumen3(1 - 2)
9/4 23:00Volga Ulyanovsk1 - 03.30Zvezda Perm1(1 - 0)
9/4 19:00Nosta Novotroitsk2 - 0Krylya Sovetov II2(0 - 0)
8/4 0:00Krasnyy-SGAFKST3 - 13.60FK Khimki II4(0 - 1)
6/4 20:00Lada Tolyatti0 - 67.00FK Novosibirsk6(0 - 3)
7/4 21:00Lada SOK1 - 03.15Dinamo Barnaul1(0 - 0)
7/4 0:00Luki-Energiya0 - 3Dinamo Moskova II3(0 - 1)
6/4 20:000 - 13.80Leningradets1(0 - 0)
6/4 19:00Zenit II1 - 07.00FK Kolomna1(0 - 0)
4/4 21:30Legion Dynamo2 - 12.90Urozhay3(0 - 1)
6/4 22:00Murom2 - 15.00FC Chita3(1 - 1)
6/4 19:00Kazanka3 - 0Zenit Irkutsk3(0 - 0)
7/4 0:00Dolgoprudny1 - 04.33Torpedo Vladimir1(0 - 0)
6/4 21:001 - 03.30FK Rodina Moskova1(0 - 0)
6/4 22:000 - 23.00Avangard Kursk2(0 - 0)
7/4 0:00Metallurg Lipetsk3 - 06.50Sakhalin Sakhalinsk3(0 - 0)
7/4 0:00Salyut Belgorod0 - 03.30Sokol Saratov0(0 - 0)
6/4 23:00FK Ryazan3 - 24.20FK Kvant Obninsk5(2 - 0)
6/4 19:00Strogino5 - 04.205(3 - 0)
7/4 1:00Saturn Ramenskoye2 - 26.00FK Khimik Novomoskovsk4(1 - 1)
6/4 21:001 - 0FK Kaluga1(0 - 0)
4/4 19:000 - 37.00Anzhi Makhachkala3(0 - 1)
4/4 21:00Kuban Kholding2 - 14.20Dinamo Stavropol3(1 - 0)
4/4 20:00Krasnodar III0 - 13.01Makhachkala1(0 - 1)
11/4 22:00Inter Cherkessk2 - 25.41Legion Dynamo4(1 - 1)