FK Rodina Moskova - Dolgoprudny - Maç İstatistikleri

Rusya

PFL logoPFL

17. Hafta

2 April 2021

19:00

Stadyum : Stadion Yantar' (Moskva)

Maçların saatleri lokal saat dilimine göredir. (+09:00)

Maç Skoru

1 - 2

İY

(0 - 0)

 


51'

Andrey Gorbanets

Asist Yok

Mikhail Maltsev

Asist Yok


55'

 


81'

Nikita Bazhenov

Asist Yok

Dolgoprudny logo

Dolgoprudny

Deplasman

Maç Sonu Data

Topla Oynama
48%
52%
Şut
7
9
Kartlar
1
2
Korner
2
5

Maç Önü İstatistikleri

*FK Rodina Moskova ve Dolgoprudny takımlarının bu sezonki maçlarından ortalama istatistikleri içerir

ORT Goller

2.95Lig : 2.89

Karşılıklı Gol

50%Lig : 50%

1.5 Üst

73%Lig : 77%

2.5 Üst

56%Lig : 56%

Kornerler


KİLİDİ AÇ

FK Rodina Moskova iç saha istatistikleri Dolgoprudny deplasman istatistikleri üzerinden hesaplandı

Maç İstatistikleri

Ev Sahibi
FK Rodina Moskva

FK Rodina Moskova

Sıralama. 7 / 64

PFL

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
    FSK Dolgoprudny

    Dolgoprudny

    PFL

    18/10 21:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Rodina Moskva

    FK Rodina Moskova

  • G
    FK Rodina Moskva

    FK Rodina Moskova

    PFL

    29/10 19:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 3 - 0 )

    FK Zenit-Radian Irkutsk

    Zenit Irkutsk

  • G
    FK Rodina Moskva

    FK Rodina Moskova

    PFL

    1/11 8:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 3 - 0 )

    FC Chita

    FC Chita

  • G
    FK Rodina Moskva

    FK Rodina Moskova

    PFL

    7/11 21:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Torpedo Vladimir

    Torpedo Vladimir

  • B
    FK Torpedo Vladimir

    Torpedo Vladimir

    PFL

    13/11 0:00

    2 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FK Rodina Moskva

    FK Rodina Moskova

1.81
Ev Sahibi
  • B
    FK Rodina Moskva

    FK Rodina Moskova

    PFL

    4/10 21:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Smolensk

  • M
    FK Rodina Moskva

    FK Rodina Moskova

    PFL

    13/10 19:00

    2 - 3

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FK Tver

  • G
    FK Rodina Moskva

    FK Rodina Moskova

    PFL

    29/10 19:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 3 - 0 )

    FK Zenit-Radian Irkutsk

    Zenit Irkutsk

  • G
    FK Rodina Moskva

    FK Rodina Moskova

    PFL

    1/11 8:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 3 - 0 )

    FC Chita

    FC Chita

  • G
    FK Rodina Moskva

    FK Rodina Moskova

    PFL

    7/11 21:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Torpedo Vladimir

    Torpedo Vladimir

2.22
Deplasman
  • B
    FK Lokomotiv-Kazanka Moskva

    Kazanka

    PFL

    21/9 23:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Rodina Moskva

    FK Rodina Moskova

  • B
    FK Murom

    Murom

    PFL

    27/9 0:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Rodina Moskva

    FK Rodina Moskova

  • G
    FC Luki-Energiya Velikiye Luki

    Luki-Energiya

    PFL

    9/10 22:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Rodina Moskva

    FK Rodina Moskova

  • M
    FSK Dolgoprudny

    Dolgoprudny

    PFL

    18/10 21:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Rodina Moskva

    FK Rodina Moskova

  • B
    FK Torpedo Vladimir

    Torpedo Vladimir

    PFL

    13/11 0:00

    2 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FK Rodina Moskva

    FK Rodina Moskova

1.29
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 50% 67% 29%
ORT 3.50 3.78 3.14
Atılan Gol 2.06 2.56 1.43
Yenilen Gol 1.44 1.22 1.71
Karşılıklı Gol 75% 67% 86%
GYM 25% 33% 14%
GAM 6% 11% 0%
xG 1.69 1.92 1.3
xGA 1.44 1.32 1.66
Deplasman
FSK Dolgoprudny

Dolgoprudny

Sıralama. 1 / 64

PFL

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
    FSK Dolgoprudny

    Dolgoprudny

    PFL

    18/10 21:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Rodina Moskva

    FK Rodina Moskova

  • G
    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

    PFL

    25/10 19:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FSK Dolgoprudny

    Dolgoprudny

  • G
    FSK Dolgoprudny

    Dolgoprudny

    PFL

    1/11 22:30

    2 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Kolomna

    FK Kolomna

  • B
    FK Tver

    PFL

    7/11 20:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FSK Dolgoprudny

    Dolgoprudny

  • G
    FSK Dolgoprudny

    Dolgoprudny

    PFL

    12/11 22:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Tver

2.38
Ev Sahibi
  • G
    FSK Dolgoprudny

    Dolgoprudny

    PFL

    27/9 22:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Zenit St. Petersburg II

    Zenit II

  • G
    FSK Dolgoprudny

    Dolgoprudny

    PFL

    3/10 22:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    FK Murom

    Murom

  • G
    FSK Dolgoprudny

    Dolgoprudny

    PFL

    18/10 21:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Rodina Moskva

    FK Rodina Moskova

  • G
    FSK Dolgoprudny

    Dolgoprudny

    PFL

    1/11 22:30

    2 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Kolomna

    FK Kolomna

  • G
    FSK Dolgoprudny

    Dolgoprudny

    PFL

    12/11 22:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Tver

3.00
Deplasman
  • G
    Zvezda St. Petersburg

    Zvezda St. Petersburg

    PFL

    20/9 21:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FSK Dolgoprudny

    Dolgoprudny

  • B
    FK Lokomotiv-Kazanka Moskva

    Kazanka

    PFL

    9/10 23:00

    2 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FSK Dolgoprudny

    Dolgoprudny

  • M
    FK Torpedo Vladimir

    Torpedo Vladimir

    PFL

    14/10 0:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FSK Dolgoprudny

    Dolgoprudny

  • G
    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

    PFL

    25/10 19:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FSK Dolgoprudny

    Dolgoprudny

  • B
    FK Tver

    PFL

    7/11 20:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FSK Dolgoprudny

    Dolgoprudny

1.89
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 75% 100% 56%
ORT 2.31 2.57 2.11
Atılan Gol 1.50 2.00 1.11
Yenilen Gol 0.81 0.57 1.00
Karşılıklı Gol 44% 57% 33%
GYM 50% 43% 56%
GAM 6% 0% 11%
xG 1.42 1.47 1.36
xGA 1.57 1.58 1.57

Form

Form - İç Saha
 
Form - Deplasman
FK Rodina Moskova Logo
2.22
  • B
    FK Rodina Moskva

    FK Rodina Moskova

    PFL

    4/10 21:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Smolensk

  • M
    FK Rodina Moskva

    FK Rodina Moskova

    PFL

    13/10 19:00

    2 - 3

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FK Tver

  • G
    FK Rodina Moskva

    FK Rodina Moskova

    PFL

    29/10 19:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 3 - 0 )

    FK Zenit-Radian Irkutsk

    Zenit Irkutsk

  • G
    FK Rodina Moskva

    FK Rodina Moskova

    PFL

    1/11 8:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 3 - 0 )

    FC Chita

    FC Chita

  • G
    FK Rodina Moskva

    FK Rodina Moskova

    PFL

    7/11 21:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Torpedo Vladimir

    Torpedo Vladimir

  • Tüm

  • Ev Sahibi

  • Deplasman

FK Rodina Moskova
Dolgoprudny
FK Rodina Moskova
Torpedo Vladimir
FK Rodina Moskova
FC Chita
FK Rodina Moskova
Zenit Irkutsk
FK Rodina Moskova
  • Önceki

  • Sonraki

FK Rodina Moskova
FK Rodina Moskova Form olarak +17% daha iyi.

1.89
  • G
    Zvezda St. Petersburg

    Zvezda St. Petersburg

    PFL

    20/9 21:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FSK Dolgoprudny

    Dolgoprudny

  • B
    FK Lokomotiv-Kazanka Moskva

    Kazanka

    PFL

    9/10 23:00

    2 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FSK Dolgoprudny

    Dolgoprudny

  • M
    FK Torpedo Vladimir

    Torpedo Vladimir

    PFL

    14/10 0:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FSK Dolgoprudny

    Dolgoprudny

  • G
    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

    PFL

    25/10 19:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FSK Dolgoprudny

    Dolgoprudny

  • B
    FK Tver

    PFL

    7/11 20:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FSK Dolgoprudny

    Dolgoprudny

FSK Dolgoprudny Logo
  • Tüm

  • Ev Sahibi

  • Deplasman

FK Rodina Moskova
Dolgoprudny
Dolgoprudny
Znamya Truda
Dolgoprudny
Torpedo Vladimir
Dolgoprudny
Kazanka
Dolgoprudny
  • Önceki

  • Sonraki

Premium Burada!
İddaa oynarken kazandıran ve daha az takip edildiği bilinen 200 lig.

En çok kazandırma potansiyeli olan ligler hakkında araştırmamızı yaptık. Bu liglerden detaylı istatistiklerle birlikte tüm maçlar için korner, kart istatistikleri ve indirilebilir CSV dosyaları. FootyStats Premium'a bugün katıl!

Önceki Sonuçlar
FK Rodina Moskova Logo

FK Rodina Moskova Kazanma
(0%)

3

Maçlar

 

3 Galibiyet

Dolgoprudny Logo

Dolgoprudny Kazanma
(100%)

0.5 Üst

100%
3/3 kez

1.5 Üst

100%
3/3 kez

2.5 Üst

67%
2/3 kez

3.5 Üst

0%
0/3 kez

  Karşılıklı Gol

67%
2/3 kez

Gol Yemediği Maçlar

0%
FK Rodina Moskova

Gol Yemediği Maçlar

33%
Dolgoprudny

Atılan Goller
 

 

  • FK Torpedo Vladimir

    3

  • FC Chita

    3

  • FK Zenit-Radian Irkutsk

    3

FK Rodina Moskova Logo

2.56

/ maç
(Ev Sahibi)

FK Rodina Moskova
FK Rodina Moskova Atılan Gol olarak
+%131
daha iyi durumda.

Dolgoprudny Logo

1.11

/ maç
(Deplasman)

 

  • 1

    FK Tver

  • 1

    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

  • 1

    FK Torpedo Vladimir

 
Yenen Goller
 

 

  • FK Torpedo Vladimir

    1

  • FC Chita

    0

  • FK Zenit-Radian Irkutsk

    0

FK Rodina Moskova Logo

1.22

/ maç
(Ev Sahibi)

Dolgoprudny
Dolgoprudny Yenen Gol olarak
+%18
daha iyi durumda.

Dolgoprudny Logo

1.00

/ maç
(Deplasman)

 

  • FK Tver

    1

  • FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    0

  • FK Torpedo Vladimir

    3

 
Kornerler

KİLİDİ AÇ

Korner / maç

Bu sezon FK Rodina Moskova ve Dolgoprudny
maçlarındaki Ortalama Korner Sayısı

FK Rodina Moskova

Korner / maç
FK Rodina Moskova

Dolgoprudny

Korner / maç
Dolgoprudny

 FootyStats
  • 150+ Kazandıran Lig
  • Korner İstatistikleri & Kart İstatistikleri
  • FootyStats Premium Vazgeçilmez.

KİLİDİ AÇ
ŞİMDİ

Kartlar

KİLİDİ AÇ

Toplam Kartlar / Maç

FK Rodina Moskova and Dolgoprudny arasında oynanan
maçların toplam kart sayısı.
Kırmızı kartlar 2 kart olarak değerlendirilir.

FK Rodina Moskova

Kart / maç
FK Rodina Moskova

Dolgoprudny

Kart / maç
Dolgoprudny

KART İSTATİSTİKLERİNİ GÖR

7.5 ~ 13.5 Üstü Kornerler

 
FK Rodina Moskova
Dolgoprudny
Ortalama
Üst 7.5
Üst 8.5
Üst 9.5
Üst 10.5
Üst 11.5
Üst 12.5
Üst 13.5

İlk kolon maç başı FK Rodina Moskova korner ortalamasını ifade eder. İkinci kolon ise Dolgoprudny maçlarından. Son kolon PFL 2020/21 sezonu için iki takımın maçlarındaki toplam korner sayılarının ortalaması üzerinden hesaplanır.

1.5 ~ 7.5 Üstü Kartlar

 
FK Rodina Moskova
Dolgoprudny
Ortalama
Üst 1.5
Üst 2.5
Üst 3.5
Üst 4.5
Üst 5.5
Üst 6.5
Üst 7.5

Birinci kolon FK Rodina Moskova takımının dahil olduğu maçlardaki maç başı Ortalama Toplam Kartlar'ı gösteriyor.(Rakip takımın kartları da dahil) İkinci kolon aynı şekilde Dolgoprudny takımı için.

Son kolon Toplam Kart Üst için PFL 2020/21 sezonunda FK Rodina Moskova ve Dolgoprudny arasında oynanan maçlardaki gerçekleşme yüzdesidir.

Premium Burada!
İddaa oynarken kazandıran ve daha az takip edildiği bilinen 200 lig.

En çok kazandırma potansiyeli olan ligler hakkında araştırmamızı yaptık. Bu liglerden detaylı istatistiklerle birlikte tüm maçlar için korner, kart istatistikleri ve indirilebilir CSV dosyaları. FootyStats Premium'a bugün katıl!

FK Rodina Moskova Gol Atacak Mı?
FK Rodina Moskova
 
Dolgoprudny
FK Rodina Moskova

89%

iç saha maçında
gol attı

Belirsiz

Elimizdeki verilere göre FK Rodina Moskova takımının bu maçta gol atma şansı Belirsiz
FSK Dolgoprudny

56%

deplasman maçında
gol yemedi
Dolgoprudny Gol Atacak Mı?
FK Rodina Moskova
 
Dolgoprudny
FK Rodina Moskova

33%

iç saha maçında
gol yemedi

Orta İhtimal

Elimizdeki verilere göre Dolgoprudny takımının bu maçta gol atması Orta İhtimal
FSK Dolgoprudny

89%

deplasman maçında
gol attı
İlk Golü Kim Atar?
FK Rodina MoskovaFK Rodina Moskova
 
FK Rodina Moskova

50%

8 / 16 maçta ilk golü attı

DolgoprudnyDolgoprudny
 
Dolgoprudny

81%

13 / 16 maçta ilk golü attı

Üst +

0.5 Üst

FK Rodina Moskova

89%

95%

Ortalama

Dolgoprudny

100%

1.5 Üst

FK Rodina Moskova

89%

73%

Ortalama

Dolgoprudny

56%

2.5 Üst

FK Rodina Moskova

78%

56%

Ortalama

Dolgoprudny

33%

3.5 Üst

FK Rodina Moskova

56%

39%

Ortalama

Dolgoprudny

22%

4.5 Üst

FK Rodina Moskova

44%

22%

Ortalama

Dolgoprudny

0%

5.5 Üst

FK Rodina Moskova

11%

6%

Ortalama

Dolgoprudny

0%

Alt -

0,5 Alt

FK Rodina Moskova

11%

6%

Ortalama

Dolgoprudny

0%

1.5 Alt

FK Rodina Moskova

11%

28%

Ortalama

Dolgoprudny

44%

2.5 Alt

FK Rodina Moskova

22%

45%

Ortalama

Dolgoprudny

67%

3.5 Alt

FK Rodina Moskova

44%

61%

Ortalama

Dolgoprudny

78%

4.5 Alt

FK Rodina Moskova

56%

78%

Ortalama

Dolgoprudny

100%

5.5 Alt

FK Rodina Moskova

89%

95%

Ortalama

Dolgoprudny

100%

Gol Krallığı - FK Rodina MoskovaFK Rodina Moskova

Vladislav Volkov  7
Mikhail Maltsev  3
Nikita Eremenko  3
Matvey Shavel  2
Artem Filippov  2
Robert Lamanov  2

2020/21 sezonundan PFL istatistikleri

Gol Krallığı - DolgoprudnyDolgoprudny

Aleksandr Alkhazov  7
Evgeni Kharchenko  3
Irakli Chezhiya  3
Nikita Bazhenov  3
Ilya Sadygov  2
Aleksey Rogov  2

2020/21 sezonundan PFL istatistikleri

İlk Yarı İstatistikleri (1. Yarı)

Form - İlk Yarı

Form - İç Saha
 
Form - Deplasman
FK Rodina Moskova Logo
1.44
İlk Yarı

İki takım Form olarak eşit durumda

1.44
İlk Yarı
FSK Dolgoprudny Logo

Üst + - İlk Yarı

0.5 Üst (İY)

FK Rodina Moskova

78%

78%

Ortalama

Dolgoprudny

78%

1.5 Üst (İY)

FK Rodina Moskova

56%

39%

Ortalama

Dolgoprudny

22%

2.5 Üst (İY)

FK Rodina Moskova

22%

11%

Ortalama

Dolgoprudny

0%

*Daha fazla ilk yarı istatistiği için, İlk Yarı Tablosu sayfasını ziyaret et

İç Saha / Dış Saha

* İç Saha / Dış Saha da mevcut

PFL İç Saha

Şu an Sezon Ortası - 536 / 962 maç oynandı

# Takım O
Bu sezon oynanan maç sayısı
Kazanma% A
Atılan Gol (A).
Takımın attığı gol sayısı
Y
Yenen Gol (Y).
Takımın yediği gol sayısı
AV
Averaj (AV).
Atılan Gol - Yenen Gol
P

1

 Legion Dynamo

10

70%

24

4

20

24

2

 Kuban Kholding

10

70%

17

7

10

23

3

 Zenit II

9

78%

26

7

19

22

4

 Urozhay

10

70%

27

8

19

22

5

 FK Chernomorets Novorossiysk

10

70%

9

5

4

22

6

 Saturn Ramenskoye

7

100%

20

1

19

21

7

 Dolgoprudny

7

100%

14

4

10

21

8

 FK Rodina Moskova

9

67%

23

11

12

20

9

 Torpedo Vladimir

10

60%

20

10

10

20

10

 FK Ryazan

9

67%

19

8

11

19

11

 Chelyabinsk

9

67%

25

8

17

18

12

 Dinamo Moskova II

9

56%

22

10

12

18

13

 Spartak Nal'chik

10

50%

13

7

6

18

14

 Mashuk-KMV

10

50%

20

12

8

17

15

 Makhachkala

10

50%

19

12

7

17

16

 

10

40%

19

7

12

16

17

 Avangard Kursk

8

50%

14

8

6

16

18

 FK Khimki II

9

56%

12

8

4

16

19

 Kamaz Nab Chelny

7

71%

23

7

16

15

20

 Salyut Belgorod

8

50%

18

6

12

15

21

 Metallurg Lipetsk

9

44%

19

7

12

15

22

 Kazanka

7

57%

17

7

10

15

23

 Zvezda Perm

7

57%

18

8

10

15

24

 Zvezda St. Petersburg

9

44%

14

5

9

15

25

 

8

50%

16

7

9

15

26

 FK Novosibirsk

7

57%

14

6

8

15

27

 Luki-Energiya

10

50%

16

13

3

15

28

 Anzhi Makhachkala

10

40%

12

10

2

15

29

 Volga Ulyanovsk

8

50%

8

3

5

14

30

 Dinamo Stavropol

9

44%

15

10

5

14

31

 FK Biolog Novokubansk

10

40%

22

17

5

14

32

 Strogino

8

50%

13

11

2

14

33

 FK Khimik Novomoskovsk

9

44%

12

12

0

14

34

 Sokol Saratov

7

57%

12

5

7

13

35

 Zenit Irkutsk

7

57%

12

6

6

13

36

 Tyumen

7

57%

9

4

5

13

37

 Dinamo Barnaul

7

57%

11

8

3

13

38

 SKA Rostov

8

50%

10

9

1

13

39

 Leningradets

8

50%

16

9

7

12

40

 FK Kaluga

7

57%

15

10

5

12

41

 Murom

8

38%

10

9

1

11

42

 Znamya Truda

9

33%

8

8

0

11

43

 

9

33%

10

12

-2

11

44

 FK Kvant Obninsk

9

33%

9

13

-4

11

45

 Nosta Novotroitsk

7

43%

18

12

6

10

46

 Sakhalin Sakhalinsk

7

43%

10

6

4

10

47

 

8

38%

6

8

-2

10

48

 Krasnodar III

10

30%

13

23

-10

10

49

 Ural II

7

29%

8

8

0

9

50

 

8

38%

14

17

-3

9

51

 Inter Cherkessk

10

20%

9

20

-11

9

52

 Krasnyy-SGAFKST

7

29%

7

6

1

8

53

 

7

29%

8

7

1

8

54

 Druzhba

10

20%

10

23

-13

8

55

 

9

22%

14

27

-13

8

56

 Lada SOK

7

14%

4

5

-1

7

57

 Zenit Izhevsk

7

29%

8

10

-2

7

58

 FK Orenburg II

9

22%

4

16

-12

7

59

 

11

18%

13

36

-23

7

60

 

7

29%

8

12

-4

6

61

 Lada Tolyatti

8

25%

7

25

-18

6

62

 FC Chita

6

17%

7

10

-3

5

63

 FK Kolomna

7

14%

10

14

-4

5

64

 Krylya Sovetov II

6

17%

11

16

-5

3

VS

PFL Dış Saha

Şu an Sezon Ortası - 536 / 962 maç oynandı

# Takım O
Bu sezon oynanan maç sayısı
Kazanma% A
Atılan Gol (A).
Takımın attığı gol sayısı
Y
Yenen Gol (Y).
Takımın yediği gol sayısı
AV
Averaj (AV).
Atılan Gol - Yenen Gol
P

1

 Urozhay

10

90%

25

8

17

27

2

 Kuban Kholding

10

80%

23

7

16

25

3

 SKA Rostov

12

58%

31

13

18

22

4

 FK Chernomorets Novorossiysk

10

60%

20

6

14

21

5

 FK Novosibirsk

8

75%

17

4

13

20

6

 Tyumen

8

75%

15

7

8

20

7

 Leningradets

9

56%

10

7

3

18

8

 Volga Ulyanovsk

7

71%

11

3

8

17

9

 Salyut Belgorod

8

63%

10

4

6

17

10

 Sokol Saratov

9

56%

13

8

5

17

11

 Dolgoprudny

9

56%

10

9

1

17

12

 Kamaz Nab Chelny

8

63%

18

8

10

16

13

 Anzhi Makhachkala

10

40%

16

11

5

16

14

 

9

44%

12

9

3

16

15

 

9

56%

15

13

2

16

16

 Legion Dynamo

10

30%

14

8

6

15

17

 Metallurg Lipetsk

7

71%

13

10

3

15

18

 Dinamo Moskova II

8

63%

15

13

2

15

19

 

7

57%

13

9

4

14

20

 Krasnyy-SGAFKST

8

50%

14

11

3

14

21

 Zvezda Perm

8

50%

14

11

3

13

22

 Dinamo Stavropol

10

40%

13

16

-3

13

23

 FK Ryazan

7

57%

10

8

2

12

24

 Spartak Nal'chik

10

30%

14

13

1

12

25

 Kazanka

9

33%

15

20

-5

12

26

 Saturn Ramenskoye

8

38%

16

9

7

11

27

 

10

30%

15

13

2

11

28

 Krasnodar III

9

33%

12

14

-2

11

29

 FK Khimik Novomoskovsk

7

29%

9

8

1

10

30

 Torpedo Vladimir

7

43%

9

8

1

10

31

 Dinamo Barnaul

7

43%

9

11

-2

10

32

 FK Rodina Moskova

7

29%

10

12

-2

9

33

 Strogino

8

38%

7

14

-7

9

34

 Zenit II

8

25%

9

12

-3

8

35

 FK Kaluga

9

22%

6

11

-5

8

36

 Ural II

8

25%

10

16

-6

8

37

 Nosta Novotroitsk

8

25%

5

14

-9

8

38

 Mashuk-KMV

9

22%

8

18

-10

8

39

 Druzhba

10

20%

7

24

-17

8

40

 Lada SOK

8

25%

15

12

3

7

41

 Chelyabinsk

6

33%

3

4

-1

7

42

 Znamya Truda

8

13%

9

11

-2

7

43

 Murom

8

25%

9

13

-4

7

44

 Makhachkala

10

10%

7

15

-8

7

45

 FK Kolomna

10

20%

11

22

-11

7

46

 Zvezda St. Petersburg

8

13%

8

15

-7

5

47

 Avangard Kursk

8

13%

6

15

-9

5

48

 FK Kvant Obninsk

7

14%

5

15

-10

5

49

 FK Orenburg II

6

17%

4

14

-10

4

50

 FK Biolog Novokubansk

9

11%

9

21

-12

4

51

 Krylya Sovetov II

7

14%

5

18

-13

4

52

 Zenit Irkutsk

8

13%

3

17

-14

4

53

 

10

10%

5

20

-15

4

54

 Inter Cherkessk

10

10%

7

32

-25

4

55

 

8

0%

5

19

-14

3

56

 

8

13%

4

22

-18

3

57

 FK Khimki II

7

14%

8

27

-19

3

58

 Sakhalin Sakhalinsk

8

0%

2

18

-16

2

59

 Zenit Izhevsk

8

0%

3

18

-15

1

60

 

8

0%

11

27

-16

1

61

 Luki-Energiya

7

0%

2

20

-18

1

62

 Lada Tolyatti

7

0%

2

25

-23

1

63

 

8

0%

2

21

-19

0

64

 FC Chita

9

0%

2

30

-28

0

PFL Tablo

Şu an Sezon Ortası - 536 / 962 maç oynandı

# Takım O
Bu sezon oynanan maç sayısı
Kazanma% A
Atılan Gol (A).
Takımın attığı gol sayısı
Y
Yenen Gol (Y).
Takımın yediği gol sayısı
AV
Averaj (AV).
Atılan Gol - Yenen Gol
P

1

 Dolgoprudny

16

75%

24

13

11

38

2

 Dinamo Moskova II

17

59%

37

23

14

33

3

 

17

53%

31

20

11

31

4

 Zenit II

17

53%

35

19

16

30

5

 Torpedo Vladimir

17

53%

29

18

11

30

6

 Leningradets

17

53%

26

16

10

30

7

 FK Rodina Moskova

16

50%

33

23

10

29

8

 Kazanka

16

44%

32

27

5

27

9

 Zvezda St. Petersburg

17

29%

22

20

2

20

10

 Znamya Truda

17

24%

17

19

-2

18

11

 Murom

16

31%

19

22

-3

18

12

 Zenit Irkutsk

15

33%

15

23

-8

17

13

 Luki-Energiya

17

29%

18

33

-15

16

14

 

17

18%

15

31

-16

14

15

 FK Kolomna

17

18%

21

36

-15

12

16

 FC Chita

15

7%

9

40

-31

5

Oranlar

İstatistiklerOranlar
FK Rodina Moskova
(Ev Sahibi Galibiyeti)
67%2.3
Beraberlik
22%3.2
Dolgoprudny
(Deplasman Galibiyeti)
56%2.8
0.5 Üst
95%1.04
1.5 Üst
73%1.26
2.5 Üst
56%1.8
3.5 Üst
39%2.95
4.5 Üst
22%5.3
Karşılıklı Gol
50%1.65

Analiz

2 April 2021 tarihinde, PFL fikstüründe oynanan maçlardan biri FK Rodina Moskova ile Dolgoprudny arasındaydı . Maç Dolgoprudny galibiyetiyle 1 - 2 sona erdi.

Artık önümüzdeki maçlara bakma zamanı. Tahminlerin için FK Rodina Moskova ile Dolgoprudny arasında oynanacak sıradaki maçın istatistiklerini incele.

İçerde Son 5 Ev Sahibi Form
Form
DeplasmanDeplasmanda Son 5
8/4 0:00
  • M
    FK Krasnyy-SGAFKST

    Krasnyy-SGAFKST

    PFL

    6/9 20:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Strogino Moskva

    Strogino

  • B
    FK Krasnyy-SGAFKST

    Krasnyy-SGAFKST

    PFL

    20/9 23:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Saturn Moskovskaya Oblast

    Saturn Ramenskoye

  • G
    FK Krasnyy-SGAFKST

    Krasnyy-SGAFKST

    PFL

    26/9 23:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Ryazan

    FK Ryazan

  • G
    FK Krasnyy-SGAFKST

    Krasnyy-SGAFKST

    PFL

    11/10 21:00

    4 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Kvant Obninsk

    FK Kvant Obninsk

  • M
    FK Krasnyy-SGAFKST

    Krasnyy-SGAFKST

    PFL

    3/11 23:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Sokol Saratov

    Sokol Saratov

Krasnyy-SGAFKST
Oranlar
1.14
1.8
3.6
0.43
3.6
FK Khimki II
  • G
    FK Fakel-M Voronezh

    PFL

    13/9 0:00

    3 - 4

    MS

    ( İY : 1 - 2 )

    FK Khimki II

    FK Khimki II

  • M
    FK Salyut Belgorod

    Salyut Belgorod

    PFL

    27/9 21:00

    6 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    FK Khimki II

    FK Khimki II

  • M
    Metallurg Lipetsk

    Metallurg Lipetsk

    PFL

    11/10 22:00

    4 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    FK Khimki II

    FK Khimki II

  • M
    FK Ryazan

    FK Ryazan

    PFL

    24/10 22:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Khimki II

    FK Khimki II

  • M
    FK Saturn Moskovskaya Oblast

    Saturn Ramenskoye

    PFL

    8/11 23:00

    5 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Khimki II

    FK Khimki II

7/4 21:00
  • B
    Lada SOK Dimitrovgrad

    Lada SOK

    PFL

    12/9 21:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Volga Ulyanovsk

    Volga Ulyanovsk

  • B
    Lada SOK Dimitrovgrad

    Lada SOK

    PFL

    27/9 21:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    PFK Krylya Sovetov Samara II

    Krylya Sovetov II

  • M
    Lada SOK Dimitrovgrad

    Lada SOK

    PFL

    8/10 20:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FC Nosta Novotroitsk

    Nosta Novotroitsk

  • B
    Lada SOK Dimitrovgrad

    Lada SOK

    PFL

    25/10 19:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Chelyabinsk

    Chelyabinsk

  • B
    Lada SOK Dimitrovgrad

    Lada SOK

    PFL

    10/11 19:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Lada Tolyatti

    Lada Tolyatti

Lada SOK
Oranlar
1.00
2.3
3.15
1.43
2.72
Dinamo Barnaul
  • M
    FK Ural-D Ekaterinburg

    Ural II

    PFL

    7/9 18:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Dinamo Barnaul

    Dinamo Barnaul

  • M
    FK Chelyabinsk

    Chelyabinsk

    PFL

    10/9 21:00

    4 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Dinamo Barnaul

    Dinamo Barnaul

  • G
    FK Volga Ulyanovsk

    Volga Ulyanovsk

    PFL

    4/10 20:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Dinamo Barnaul

    Dinamo Barnaul

  • B
    FK Volna Nizhegorodskaya oblast

    PFL

    8/10 0:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Dinamo Barnaul

    Dinamo Barnaul

  • M
    FK Novosibirsk

    FK Novosibirsk

    PFL

    2/11 21:00

    5 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Dinamo Barnaul

    Dinamo Barnaul

7/4 1:00
  • G
    FK Saturn Moskovskaya Oblast

    Saturn Ramenskoye

    PFL

    12/9 23:00

    2 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Sokol Saratov

    Sokol Saratov

  • G
    FK Saturn Moskovskaya Oblast

    Saturn Ramenskoye

    PFL

    27/9 23:00

    5 - 0

    MS

    ( İY : 3 - 0 )

    FK Avangard Kursk

    Avangard Kursk

  • G
    FK Saturn Moskovskaya Oblast

    Saturn Ramenskoye

    PFL

    11/10 23:00

    2 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Kaluga

    FK Kaluga

  • G
    FK Saturn Moskovskaya Oblast

    Saturn Ramenskoye

    PFL

    24/10 23:00

    2 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    FK Fakel-M Voronezh

  • G
    FK Saturn Moskovskaya Oblast

    Saturn Ramenskoye

    PFL

    8/11 23:00

    5 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Khimki II

    FK Khimki II

Saturn Ramenskoye
Oranlar
3.00
1.2
6
1.43
9.5
FK Khimik Novomoskovsk
  • B
    FK Salyut Belgorod

    Salyut Belgorod

    PFL

    12/9 21:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Khimik Novomoskovsk

    FK Khimik Novomoskovsk

  • B
    Metallurg Lipetsk

    Metallurg Lipetsk

    PFL

    27/9 21:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Khimik Novomoskovsk

    FK Khimik Novomoskovsk

  • M
    FK Ryazan

    FK Ryazan

    PFL

    10/10 22:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    FK Khimik Novomoskovsk

    FK Khimik Novomoskovsk

  • B
    FK Khimki II

    FK Khimki II

    PFL

    29/10 20:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Khimik Novomoskovsk

    FK Khimik Novomoskovsk

  • G
    FK Metallurg Vidnoye

    PFL

    8/11 21:00

    2 - 3

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FK Khimik Novomoskovsk

    FK Khimik Novomoskovsk

7/4 0:00
  • B
    FK Salyut Belgorod

    Salyut Belgorod

    PFL

    12/9 21:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Khimik Novomoskovsk

    FK Khimik Novomoskovsk

  • G
    FK Salyut Belgorod

    Salyut Belgorod

    PFL

    27/9 21:00

    6 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    FK Khimki II

    FK Khimki II

  • M
    FK Salyut Belgorod

    Salyut Belgorod

    PFL

    11/10 21:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Metallurg Vidnoye

  • B
    FK Salyut Belgorod

    Salyut Belgorod

    PFL

    24/10 21:00

    3 - 3

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Avangard Kursk

    Avangard Kursk

  • G
    FK Salyut Belgorod

    Salyut Belgorod

    PFL

    4/11 21:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    FK Fakel-M Voronezh

Salyut Belgorod
Oranlar
1.88
2
3.3
1.89
3.3
Sokol Saratov
  • G
    FK Kaluga

    FK Kaluga

    PFL

    27/9 20:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FK Sokol Saratov

    Sokol Saratov

  • B
    FK Znamya Noginsk

    PFL

    11/10 20:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Sokol Saratov

    Sokol Saratov

  • M
    FK Strogino Moskva

    Strogino

    PFL

    23/10 19:00

    3 - 2

    MS

    ( İY : 2 - 2 )

    FK Sokol Saratov

    Sokol Saratov

  • G
    FK Krasnyy-SGAFKST

    Krasnyy-SGAFKST

    PFL

    3/11 23:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Sokol Saratov

    Sokol Saratov

  • G
    FK Kvant Obninsk

    FK Kvant Obninsk

    PFL

    1/4 22:30

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Sokol Saratov

    Sokol Saratov

7/4 0:00
  • B
    Metallurg Lipetsk

    Metallurg Lipetsk

    PFL

    27/9 21:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Khimik Novomoskovsk

    FK Khimik Novomoskovsk

  • G
    Metallurg Lipetsk

    Metallurg Lipetsk

    PFL

    11/10 22:00

    4 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    FK Khimki II

    FK Khimki II

  • G
    Metallurg Lipetsk

    Metallurg Lipetsk

    PFL

    24/10 22:00

    7 - 0

    MS

    ( İY : 4 - 0 )

    FK Metallurg Vidnoye

  • G
    Metallurg Lipetsk

    Metallurg Lipetsk

    PFL

    4/11 0:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Avangard Kursk

    Avangard Kursk

  • M
    Metallurg Lipetsk

    Metallurg Lipetsk

    PFL

    2/4 0:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FK Znamya Noginsk

Metallurg Lipetsk
Oranlar
1.67
1.15
6.5
0.25
12
Sakhalin Sakhalinsk
  • M
    FK Sokol Saratov

    Sokol Saratov

    PFL

    29/8 22:00

    4 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Sakhalin Sakhalinsk

    Sakhalin Sakhalinsk

  • B
    FK Avangard Kursk

    Avangard Kursk

    PFL

    6/9 23:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Sakhalin Sakhalinsk

    Sakhalin Sakhalinsk

  • M
    FK Kaluga

    FK Kaluga

    PFL

    12/9 20:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Sakhalin Sakhalinsk

    Sakhalin Sakhalinsk

  • M
    FK Khimik Novomoskovsk

    FK Khimik Novomoskovsk

    PFL

    3/11 19:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Sakhalin Sakhalinsk

    Sakhalin Sakhalinsk

  • B
    FK Kvant Obninsk

    FK Kvant Obninsk

    PFL

    8/11 20:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Sakhalin Sakhalinsk

    Sakhalin Sakhalinsk

6/4 23:00
  • M
    FK Ryazan

    FK Ryazan

    PFL

    4/10 22:00

    1 - 4

    MS

    ( İY : 1 - 2 )

    FK Saturn Moskovskaya Oblast

    Saturn Ramenskoye

  • G
    FK Ryazan

    FK Ryazan

    PFL

    10/10 22:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    FK Khimik Novomoskovsk

    FK Khimik Novomoskovsk

  • G
    FK Ryazan

    FK Ryazan

    PFL

    24/10 22:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Khimki II

    FK Khimki II

  • G
    FK Ryazan

    FK Ryazan

    PFL

    3/11 22:00

    4 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Metallurg Vidnoye

  • G
    FK Ryazan

    FK Ryazan

    PFL

    1/4 22:00

    2 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Kaluga

    FK Kaluga

FK Ryazan
Oranlar
2.11
1.5
4.2
0.71
5
FK Kvant Obninsk
  • G
    FK Znamya Noginsk

    PFL

    12/9 20:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FK Kvant Obninsk

    FK Kvant Obninsk

  • B
    FK Strogino Moskva

    Strogino

    PFL

    27/9 21:30

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Kvant Obninsk

    FK Kvant Obninsk

  • M
    FK Krasnyy-SGAFKST

    Krasnyy-SGAFKST

    PFL

    11/10 21:00

    4 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Kvant Obninsk

    FK Kvant Obninsk

  • B
    FK Khimik Novomoskovsk

    FK Khimik Novomoskovsk

    PFL

    24/10 20:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FK Kvant Obninsk

    FK Kvant Obninsk

  • M
    FK Khimki II

    FK Khimki II

    PFL

    3/11 20:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Kvant Obninsk

    FK Kvant Obninsk

6/4 22:00
  • M
    FK Znamya Noginsk

    PFL

    12/9 20:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FK Kvant Obninsk

    FK Kvant Obninsk

  • B
    FK Znamya Noginsk

    PFL

    11/10 20:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Sokol Saratov

    Sokol Saratov

  • B
    FK Znamya Noginsk

    PFL

    24/10 20:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Kaluga

    FK Kaluga

  • G
    FK Znamya Noginsk

    PFL

    3/11 20:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Saturn Moskovskaya Oblast

    Saturn Ramenskoye

  • M
    FK Znamya Noginsk

    PFL

    8/11 20:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Salyut Belgorod

    Salyut Belgorod

Oranlar
1.14
2.3
3
0.63
2.9
Avangard Kursk
  • M
    FK Saturn Moskovskaya Oblast

    Saturn Ramenskoye

    PFL

    27/9 23:00

    5 - 0

    MS

    ( İY : 3 - 0 )

    FK Avangard Kursk

    Avangard Kursk

  • M
    FK Fakel-M Voronezh

    PFL

    12/10 0:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Avangard Kursk

    Avangard Kursk

  • B
    FK Salyut Belgorod

    Salyut Belgorod

    PFL

    24/10 21:00

    3 - 3

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Avangard Kursk

    Avangard Kursk

  • M
    Metallurg Lipetsk

    Metallurg Lipetsk

    PFL

    4/11 0:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Avangard Kursk

    Avangard Kursk

  • G
    FK Khimik Novomoskovsk

    FK Khimik Novomoskovsk

    PFL

    1/4 20:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Avangard Kursk

    Avangard Kursk

6/4 21:00
  • M
    FK Fakel-M Voronezh

    PFL

    13/9 0:00

    3 - 4

    MS

    ( İY : 1 - 2 )

    FK Khimki II

    FK Khimki II

  • G
    FK Fakel-M Voronezh

    PFL

    27/9 23:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FK Metallurg Vidnoye

  • G
    FK Fakel-M Voronezh

    PFL

    12/10 0:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Avangard Kursk

    Avangard Kursk

  • M
    FK Fakel-M Voronezh

    PFL

    29/10 23:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Znamya Noginsk

  • M
    FK Fakel-M Voronezh

    PFL

    8/11 23:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Strogino Moskva

    Strogino

0.86
0.89
FK Kaluga
  • B
    FK Avangard Kursk

    Avangard Kursk

    PFL

    4/10 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Kaluga

    FK Kaluga

  • M
    FK Saturn Moskovskaya Oblast

    Saturn Ramenskoye

    PFL

    11/10 23:00

    2 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Kaluga

    FK Kaluga

  • B
    FK Znamya Noginsk

    PFL

    24/10 20:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Kaluga

    FK Kaluga

  • M
    FK Strogino Moskva

    Strogino

    PFL

    3/11 20:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FK Kaluga

    FK Kaluga

  • M
    FK Ryazan

    FK Ryazan

    PFL

    1/4 22:00

    2 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Kaluga

    FK Kaluga

6/4 20:00
  • M
    Lada Tolyatti

    Lada Tolyatti

    PFL

    12/9 20:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Volna Nizhegorodskaya oblast

  • G
    Lada Tolyatti

    Lada Tolyatti

    PFL

    20/9 20:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    PFK Krylya Sovetov Samara II

    Krylya Sovetov II

  • M
    Lada Tolyatti

    Lada Tolyatti

    PFL

    8/10 22:00

    1 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Orenburg II

    FK Orenburg II

  • G
    Lada Tolyatti

    Lada Tolyatti

    PFL

    25/10 19:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 3 - 0 )

    FK Ural-D Ekaterinburg

    Ural II

  • M
    Lada Tolyatti

    Lada Tolyatti

    PFL

    5/11 19:00

    0 - 8

    MS

    ( İY : 0 - 3 )

    Lada SOK Dimitrovgrad

    Lada SOK

Lada Tolyatti
Oranlar
0.75
19
7
2.50
1.13
FK Novosibirsk
  • B
    FK Ural-D Ekaterinburg

    Ural II

    PFL

    10/9 18:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Novosibirsk

    FK Novosibirsk

  • G
    Dinamo Barnaul

    Dinamo Barnaul

    PFL

    29/9 19:00

    0 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 2 )

    FK Novosibirsk

    FK Novosibirsk

  • G
    FK Volna Nizhegorodskaya oblast

    PFL

    4/10 22:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Novosibirsk

    FK Novosibirsk

  • B
    FK Volga Ulyanovsk

    Volga Ulyanovsk

    PFL

    7/10 23:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Novosibirsk

    FK Novosibirsk

  • G
    PFK Krylya Sovetov Samara II

    Krylya Sovetov II

    PFL

    28/10 18:00

    2 - 6

    MS

    ( İY : 1 - 5 )

    FK Novosibirsk

    FK Novosibirsk

6/4 19:00
  • G
    FK Strogino Moskva

    Strogino

    PFL

    12/9 21:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Ryazan

    FK Ryazan

  • B
    FK Strogino Moskva

    Strogino

    PFL

    27/9 21:30

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Kvant Obninsk

    FK Kvant Obninsk

  • G
    FK Strogino Moskva

    Strogino

    PFL

    23/10 19:00

    3 - 2

    MS

    ( İY : 2 - 2 )

    FK Sokol Saratov

    Sokol Saratov

  • G
    FK Strogino Moskva

    Strogino

    PFL

    3/11 20:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FK Kaluga

    FK Kaluga

  • M
    FK Strogino Moskva

    Strogino

    PFL

    1/4 19:00

    0 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Salyut Belgorod

    Salyut Belgorod

Strogino
Oranlar
1.75
1.444
4.2
0.38
6
  • M
    FK Fakel-M Voronezh

    PFL

    27/9 23:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FK Metallurg Vidnoye

  • G
    FK Salyut Belgorod

    Salyut Belgorod

    PFL

    11/10 21:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Metallurg Vidnoye

  • M
    Metallurg Lipetsk

    Metallurg Lipetsk

    PFL

    24/10 22:00

    7 - 0

    MS

    ( İY : 4 - 0 )

    FK Metallurg Vidnoye

  • M
    FK Ryazan

    FK Ryazan

    PFL

    3/11 22:00

    4 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Metallurg Vidnoye

  • M
    FK Khimki II

    FK Khimki II

    PFL

    1/4 19:00

    2 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    FK Metallurg Vidnoye

* Maç saati yerel saat diliminizde gösterilmiştir. (+09:00)

×
Tahmin Ekle
/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor ###dk'
- Başlıyor###S'
- Başladı
Yakında
Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

JOIN PREMIUM. PROFIT NOW