Znamya Truda - Murom - Maç İstatistikleri

Znamya Truda logo

Znamya Truda

Ev Sahibi

Rusya

PFL logoPFL

30. Hafta

15 June 2021

7:00

Stadyum : TBD

Maçların saatleri lokal saat dilimine göredir. (+09:00)

Murom logo

Murom

Deplasman

İstatistikler - Bu Sezon

*Znamya Truda ve Murom takımlarının bu sezonki maçlarından ortalama istatistikleri içerir

ORT Goller

2.27Lig : 2.88

Karşılıklı Gol

43%Lig : 49%

1.5 Üst

66%Lig : 77%

2.5 Üst

48%Lig : 56%

Kornerler


KİLİDİ AÇ

Znamya Truda iç saha istatistikleri Murom deplasman istatistikleri üzerinden hesaplandı

Maç İstatistikleri

Ev Sahibi
FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

Znamya Truda

Sıralama. 11 / 64

PFL

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

    PFL

    1/11 19:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Tver

  • M
    FK Kolomna

    FK Kolomna

    PFL

    7/11 19:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

  • M
    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

    PFL

    12/11 19:00

    0 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Kolomna

    FK Kolomna

  • G
    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

    PFL

    1/4 20:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Zenit St. Petersburg II

    Zenit II

  • B
    Zvezda St. Petersburg

    Zvezda St. Petersburg

    PFL

    6/4 20:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

1.06
Ev Sahibi
  • B
    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

    PFL

    13/10 19:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Zvezda St. Petersburg

    Zvezda St. Petersburg

  • M
    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

    PFL

    25/10 19:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FSK Dolgoprudny

    Dolgoprudny

  • G
    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

    PFL

    1/11 19:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Tver

  • M
    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

    PFL

    12/11 19:00

    0 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Kolomna

    FK Kolomna

  • G
    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

    PFL

    1/4 20:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Zenit St. Petersburg II

    Zenit II

1.22
Deplasman
  • B
    FK Smolensk

    PFL

    27/9 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

  • B
    FK Dinamo Moskva II

    Dinamo Moskova II

    PFL

    3/10 23:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

  • M
    FK Zenit St. Petersburg II

    Zenit II

    PFL

    18/10 19:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

  • M
    FK Kolomna

    FK Kolomna

    PFL

    7/11 19:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

  • B
    Zvezda St. Petersburg

    Zvezda St. Petersburg

    PFL

    6/4 20:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

0.89
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 22% 33% 11%
ORT 2.00 1.78 2.22
Atılan Gol 0.94 0.89 1.00
Yenilen Gol 1.06 0.89 1.22
Karşılıklı Gol 50% 22% 78%
GYM 22% 33% 11%
GAM 44% 67% 22%
xG 1.31 1.36 1.26
xGA 1.56 1.36 1.76
Deplasman
FK Murom

Murom

Sıralama. 10 / 64

PFL

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
    FK Murom

    Murom

    PFL

    25/10 22:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FC Luki-Energiya Velikiye Luki

    Luki-Energiya

  • M
    FK Smolensk

    PFL

    1/11 22:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Murom

    Murom

  • M
    FK Lokomotiv-Kazanka Moskva

    Kazanka

    PFL

    8/11 0:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    FK Murom

    Murom

  • B
    FK Murom

    Murom

    PFL

    13/11 0:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Lokomotiv-Kazanka Moskva

    Kazanka

  • G
    FK Murom

    Murom

    PFL

    6/4 22:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FC Chita

    FC Chita

1.24
Ev Sahibi
  • B
    FK Murom

    Murom

    PFL

    27/9 0:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Rodina Moskva

    FK Rodina Moskova

  • M
    FK Murom

    Murom

    PFL

    10/10 0:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Tver

  • G
    FK Murom

    Murom

    PFL

    25/10 22:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FC Luki-Energiya Velikiye Luki

    Luki-Energiya

  • B
    FK Murom

    Murom

    PFL

    13/11 0:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Lokomotiv-Kazanka Moskva

    Kazanka

  • G
    FK Murom

    Murom

    PFL

    6/4 22:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FC Chita

    FC Chita

1.56
Deplasman
  • M
    FSK Dolgoprudny

    Dolgoprudny

    PFL

    3/10 22:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    FK Murom

    Murom

  • M
    FC Chita

    FC Chita

    PFL

    13/10 15:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Murom

    Murom

  • M
    FK Zenit-Radian Irkutsk

    Zenit Irkutsk

    PFL

    16/10 15:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Murom

    Murom

  • M
    FK Smolensk

    PFL

    1/11 22:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Murom

    Murom

  • M
    FK Lokomotiv-Kazanka Moskva

    Kazanka

    PFL

    8/11 0:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    FK Murom

    Murom

0.88
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 35% 44% 25%
ORT 2.59 2.44 2.75
Atılan Gol 1.24 1.33 1.13
Yenilen Gol 1.35 1.11 1.63
Karşılıklı Gol 71% 78% 63%
GYM 18% 11% 25%
GAM 18% 11% 25%
xG 1.25 1.12 1.36
xGA 1.35 1.21 1.47

Form

Form - İç Saha
 
Form - Deplasman
Znamya Truda Logo
1.22
  • B
    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

    PFL

    13/10 19:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Zvezda St. Petersburg

    Zvezda St. Petersburg

  • M
    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

    PFL

    25/10 19:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FSK Dolgoprudny

    Dolgoprudny

  • G
    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

    PFL

    1/11 19:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Tver

  • M
    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

    PFL

    12/11 19:00

    0 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Kolomna

    FK Kolomna

  • G
    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

    PFL

    1/4 20:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Zenit St. Petersburg II

    Zenit II

  • Tüm

  • Ev Sahibi

  • Deplasman

Znamya Truda
Zenit II
Znamya Truda
FK Kolomna
Znamya Truda
Znamya Truda
Dolgoprudny
Znamya Truda
Zvezda St. Petersburg
  • Önceki

  • Sonraki

Znamya Truda
Znamya Truda Form olarak +39% daha iyi.

0.88
  • M
    FSK Dolgoprudny

    Dolgoprudny

    PFL

    3/10 22:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    FK Murom

    Murom

  • M
    FC Chita

    FC Chita

    PFL

    13/10 15:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Murom

    Murom

  • M
    FK Zenit-Radian Irkutsk

    Zenit Irkutsk

    PFL

    16/10 15:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Murom

    Murom

  • M
    FK Smolensk

    PFL

    1/11 22:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Murom

    Murom

  • M
    FK Lokomotiv-Kazanka Moskva

    Kazanka

    PFL

    8/11 0:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    FK Murom

    Murom

FK Murom Logo
  • Tüm

  • Ev Sahibi

  • Deplasman

Kazanka
Murom
Murom
Zenit Irkutsk
Murom
FC Chita
Murom
Dolgoprudny
Murom
  • Önceki

  • Sonraki

Premium Burada!
İddaa oynarken kazandıran ve daha az takip edildiği bilinen 200 lig.

En çok kazandırma potansiyeli olan ligler hakkında araştırmamızı yaptık. Bu liglerden detaylı istatistiklerle birlikte tüm maçlar için korner, kart istatistikleri ve indirilebilir CSV dosyaları. FootyStats Premium'a bugün katıl!

Önceki Sonuçlar
Znamya Truda Logo

Znamya Truda Kazanma
(17%)

6

Maçlar
2 Beraberlik
(33%)

1 Galibiyet

 

3 Galibiyet

Murom Logo

Murom Kazanma
(50%)

0.5 Üst

83%
5/6 kez

1.5 Üst

67%
4/6 kez

2.5 Üst

67%
4/6 kez

3.5 Üst

50%
3/6 kez

  Karşılıklı Gol

67%
4/6 kez

Gol Yemediği Maçlar

17%
Znamya Truda

Gol Yemediği Maçlar

33%
Murom

Atılan Goller
 

 

  • FK Zenit St. Petersburg II

    3

  • FK Kolomna

    0

  • FK Tver

    3

Znamya Truda Logo

0.89

/ maç
(Ev Sahibi)

Murom
Murom Atılan Gol olarak
+%27
daha iyi durumda.

Murom Logo

1.13

/ maç
(Deplasman)

 

  • 1

    FK Lokomotiv-Kazanka Moskva

  • 1

    FK Smolensk

  • 1

    FK Zenit-Radian Irkutsk

 
Yenen Goller
 

 

  • FK Zenit St. Petersburg II

    1

  • FK Kolomna

    2

  • FK Tver

    0

Znamya Truda Logo

0.89

/ maç
(Ev Sahibi)

Znamya Truda
Znamya Truda Yenen Gol olarak
+%83
daha iyi durumda.

Murom Logo

1.63

/ maç
(Deplasman)

 

  • FK Lokomotiv-Kazanka Moskva

    3

  • FK Smolensk

    2

  • FK Zenit-Radian Irkutsk

    2

 
Kornerler

KİLİDİ AÇ

Korner / maç

Bu sezon Znamya Truda ve Murom
maçlarındaki Ortalama Korner Sayısı

Znamya Truda

Korner / maç
Znamya Truda

Murom

Korner / maç
Murom

 FootyStats
  • 150+ Kazandıran Lig
  • Korner İstatistikleri & Kart İstatistikleri
  • FootyStats Premium Vazgeçilmez.

KİLİDİ AÇ
ŞİMDİ

Kartlar

KİLİDİ AÇ

Toplam Kartlar / Maç

Znamya Truda and Murom arasında oynanan
maçların toplam kart sayısı.
Kırmızı kartlar 2 kart olarak değerlendirilir.

Znamya Truda

Kart / maç
Znamya Truda

Murom

Kart / maç
Murom

KART İSTATİSTİKLERİNİ GÖR

7.5 ~ 13.5 Üstü Kornerler

 
Znamya Truda
Murom
Ortalama
Üst 7.5
Üst 8.5
Üst 9.5
Üst 10.5
Üst 11.5
Üst 12.5
Üst 13.5

İlk kolon maç başı Znamya Truda korner ortalamasını ifade eder. İkinci kolon ise Murom maçlarından. Son kolon PFL 2020/21 sezonu için iki takımın maçlarındaki toplam korner sayılarının ortalaması üzerinden hesaplanır.

1.5 ~ 7.5 Üstü Kartlar

 
Znamya Truda
Murom
Ortalama
Üst 1.5
Üst 2.5
Üst 3.5
Üst 4.5
Üst 5.5
Üst 6.5
Üst 7.5

Birinci kolon Znamya Truda takımının dahil olduğu maçlardaki maç başı Ortalama Toplam Kartlar'ı gösteriyor.(Rakip takımın kartları da dahil) İkinci kolon aynı şekilde Murom takımı için.

Son kolon Toplam Kart Üst için PFL 2020/21 sezonunda Znamya Truda ve Murom arasında oynanan maçlardaki gerçekleşme yüzdesidir.

Premium Burada!
İddaa oynarken kazandıran ve daha az takip edildiği bilinen 200 lig.

En çok kazandırma potansiyeli olan ligler hakkında araştırmamızı yaptık. Bu liglerden detaylı istatistiklerle birlikte tüm maçlar için korner, kart istatistikleri ve indirilebilir CSV dosyaları. FootyStats Premium'a bugün katıl!

Znamya Truda Gol Atacak Mı?
Znamya Truda
 
Murom
Znamya Truda

33%

iç saha maçında
gol attı

Belirsiz

Elimizdeki verilere göre Znamya Truda takımının bu maçta gol atma şansı Belirsiz
FK Murom

25%

deplasman maçında
gol yemedi
Murom Gol Atacak Mı?
Znamya Truda
 
Murom
Znamya Truda

33%

iç saha maçında
gol yemedi

Orta İhtimal

Elimizdeki verilere göre Murom takımının bu maçta gol atması Orta İhtimal
FK Murom

75%

deplasman maçında
gol attı
İlk Golü Kim Atar?
Znamya TrudaZnamya Truda
 
Znamya Truda

33%

6 / 18 maçta ilk golü attı

MuromMurom
 
Murom

24%

4 / 17 maçta ilk golü attı

Üst +

0.5 Üst

Znamya Truda

78%

83%

Ortalama

Murom

88%

1.5 Üst

Znamya Truda

56%

66%

Ortalama

Murom

75%

2.5 Üst

Znamya Truda

33%

48%

Ortalama

Murom

63%

3.5 Üst

Znamya Truda

11%

25%

Ortalama

Murom

38%

4.5 Üst

Znamya Truda

0%

7%

Ortalama

Murom

13%

5.5 Üst

Znamya Truda

0%

0%

Ortalama

Murom

0%

Alt -

0,5 Alt

Znamya Truda

22%

17%

Ortalama

Murom

12%

1.5 Alt

Znamya Truda

44%

35%

Ortalama

Murom

25%

2.5 Alt

Znamya Truda

67%

52%

Ortalama

Murom

37%

3.5 Alt

Znamya Truda

89%

76%

Ortalama

Murom

62%

4.5 Alt

Znamya Truda

100%

94%

Ortalama

Murom

87%

5.5 Alt

Znamya Truda

100%

100%

Ortalama

Murom

100%

Gol Krallığı - Znamya TrudaZnamya Truda

Danila Zhemaytis  2
Aleksey Zhitnikov  2
Evgeniy Zverev  2
Shakhban Magomedaliev  2
Yaroslav Frolov  2
Gevork Sarkisyan  2

2020/21 sezonundan PFL istatistikleri

Gol Krallığı - MuromMurom

Ivan Rapakov  5
Nikita Kireev  3
Denis Santalov  2
Daniil Marugin  2
Daniil Shabalin  2
Maksim James Akale  2

2020/21 sezonundan PFL istatistikleri

İlk Yarı İstatistikleri (1. Yarı)

Form - İlk Yarı

Form - İç Saha
 
Form - Deplasman
Znamya Truda Logo
1.00
İlk Yarı

Znamya Truda
Znamya Truda Form olarak +33% daha iyi.

0.75
İlk Yarı
FK Murom Logo

Üst + - İlk Yarı

0.5 Üst (İY)

Znamya Truda

44%

54%

Ortalama

Murom

63%

1.5 Üst (İY)

Znamya Truda

11%

25%

Ortalama

Murom

38%

2.5 Üst (İY)

Znamya Truda

0%

13%

Ortalama

Murom

25%

*Daha fazla ilk yarı istatistiği için, İlk Yarı Tablosu sayfasını ziyaret et

İç Saha / Dış Saha

* İç Saha / Dış Saha da mevcut

PFL İç Saha

Şu an Sezon Ortası - 578 / 962 maç oynandı

# Takım O
Bu sezon oynanan maç sayısı
Kazanma% A
Atılan Gol (A).
Takımın attığı gol sayısı
Y
Yenen Gol (Y).
Takımın yediği gol sayısı
AV
Averaj (AV).
Atılan Gol - Yenen Gol
P

1

 Legion Dynamo

11

73%

26

5

21

27

2

 Kuban Kholding

11

73%

19

8

11

26

3

 Zenit II

10

80%

27

7

20

25

4

 Dolgoprudny

8

100%

15

4

11

24

5

 Saturn Ramenskoye

8

88%

22

3

19

22

6

 Urozhay

10

70%

27

8

19

22

7

 FK Ryazan

10

70%

22

10

12

22

8

 FK Chernomorets Novorossiysk

10

70%

9

5

4

22

9

 Chelyabinsk

10

70%

29

9

20

21

10

 FK Rodina Moskova

10

60%

24

13

11

20

11

 Torpedo Vladimir

10

60%

20

10

10

20

12

 

11

45%

21

7

14

19

13

 SKA Rostov

10

60%

18

11

7

19

14

 Kamaz Nab Chelny

8

75%

26

8

18

18

15

 Metallurg Lipetsk

10

50%

22

7

15

18

16

 Dinamo Moskova II

9

56%

22

10

12

18

17

 Zvezda Perm

8

63%

20

9

11

18

18

 

9

56%

17

7

10

18

19

 Spartak Nal'chik

10

50%

13

7

6

18

20

 Anzhi Makhachkala

11

45%

15

12

3

18

21

 Mashuk-KMV

10

50%

20

12

8

17

22

 Strogino

9

56%

18

11

7

17

23

 Volga Ulyanovsk

9

56%

9

3

6

17

24

 FK Biolog Novokubansk

11

45%

23

17

6

17

25

 Makhachkala

11

45%

20

15

5

17

26

 Salyut Belgorod

9

44%

18

6

12

16

27

 Zvezda St. Petersburg

10

40%

14

5

9

16

28

 Tyumen

8

63%

11

4

7

16

29

 Avangard Kursk

8

50%

14

8

6

16

30

 FK Khimki II

9

56%

12

8

4

16

31

 Kazanka

8

50%

18

9

9

15

32

 FK Novosibirsk

7

57%

14

6

8

15

33

 Luki-Energiya

11

45%

16

16

0

15

34

 Dinamo Stavropol

9

44%

15

10

5

14

35

 Murom

9

44%

12

10

2

14

36

 FK Khimik Novomoskovsk

9

44%

12

12

0

14

37

 Nosta Novotroitsk

8

50%

20

12

8

13

38

 Sokol Saratov

7

57%

12

5

7

13

39

 Zenit Irkutsk

7

57%

12

6

6

13

40

 Dinamo Barnaul

7

57%

11

8

3

13

41

 Ural II

9

33%

10

9

1

13

42

 Leningradets

8

50%

16

9

7

12

43

 FK Kaluga

7

57%

15

10

5

12

44

 Sakhalin Sakhalinsk

8

38%

11

7

4

11

45

 Krasnyy-SGAFKST

9

33%

10

8

2

11

46

 Znamya Truda

9

33%

8

8

0

11

47

 

10

30%

10

13

-3

11

48

 FK Kvant Obninsk

9

33%

9

13

-4

11

49

 Druzhba

11

27%

13

25

-12

11

50

 Lada SOK

8

25%

5

5

0

10

51

 

9

33%

7

10

-3

10

52

 Krasnodar III

11

27%

13

24

-11

10

53

 

8

38%

9

12

-3

9

54

 

8

38%

14

17

-3

9

55

 Inter Cherkessk

10

20%

9

20

-11

9

56

 

8

25%

8

9

-1

8

57

 

10

20%

14

30

-16

8

58

 Zenit Izhevsk

7

29%

8

10

-2

7

59

 FK Orenburg II

9

22%

4

16

-12

7

60

 

11

18%

13

36

-23

7

61

 Krylya Sovetov II

7

29%

13

16

-3

6

62

 Lada Tolyatti

9

22%

7

31

-24

6

63

 FC Chita

6

17%

7

10

-3

5

64

 FK Kolomna

7

14%

10

14

-4

5

VS

PFL Dış Saha

Şu an Sezon Ortası - 578 / 962 maç oynandı

# Takım O
Bu sezon oynanan maç sayısı
Kazanma% A
Atılan Gol (A).
Takımın attığı gol sayısı
Y
Yenen Gol (Y).
Takımın yediği gol sayısı
AV
Averaj (AV).
Atılan Gol - Yenen Gol
P

1

 Kuban Kholding

11

82%

26

8

18

28

2

 Urozhay

11

82%

26

10

16

27

3

 FK Novosibirsk

9

78%

23

4

19

23

4

 Tyumen

9

78%

17

8

9

23

5

 SKA Rostov

12

58%

31

13

18

22

6

 FK Chernomorets Novorossiysk

10

60%

20

6

14

21

7

 Leningradets

10

60%

11

7

4

21

8

 Dolgoprudny

10

60%

12

10

2

20

9

 Anzhi Makhachkala

11

45%

19

11

8

19

10

 Sokol Saratov

10

50%

13

8

5

18

11

 Dinamo Moskova II

9

67%

18

13

5

18

12

 Salyut Belgorod

8

63%

10

4

6

17

13

 Volga Ulyanovsk

8

63%

11

5

6

17

14

 Kamaz Nab Chelny

9

56%

19

10

9

16

15

 

9

44%

12

9

3

16

16

 

9

56%

15

13

2

16

17

 Legion Dynamo

10

30%

14

8

6

15

18

 Metallurg Lipetsk

7

71%

13

10

3

15

19

 Krasnyy-SGAFKST

8

50%

14

11

3

14

20

 

8

50%

14

11

3

14

21

 Zvezda Perm

9

44%

14

12

2

13

22

 Dinamo Stavropol

11

36%

14

18

-4

13

23

 Saturn Ramenskoye

9

33%

17

10

7

12

24

 FK Ryazan

7

57%

10

8

2

12

25

 Spartak Nal'chik

11

27%

14

14

0

12

26

 Kazanka

9

33%

15

20

-5

12

27

 

10

30%

15

13

2

11

28

 FK Khimik Novomoskovsk

8

25%

11

10

1

11

29

 Krasnodar III

9

33%

12

14

-2

11

30

 Torpedo Vladimir

8

38%

9

9

0

10

31

 Dinamo Barnaul

8

38%

9

12

-3

10

32

 Makhachkala

11

18%

8

15

-7

10

33

 FK Rodina Moskova

8

25%

10

13

-3

9

34

 Strogino

8

38%

7

14

-7

9

35

 Znamya Truda

9

11%

9

11

-2

8

36

 Zenit II

8

25%

9

12

-3

8

37

 FK Kaluga

10

20%

6

12

-6

8

38

 Ural II

8

25%

10

16

-6

8

39

 Avangard Kursk

9

22%

8

15

-7

8

40

 Nosta Novotroitsk

8

25%

5

14

-9

8

41

 Mashuk-KMV

10

20%

8

20

-12

8

42

 Druzhba

10

20%

7

24

-17

8

43

 Lada SOK

8

25%

15

12

3

7

44

 Chelyabinsk

7

29%

4

7

-3

7

45

 Murom

8

25%

9

13

-4

7

46

 FK Kolomna

11

18%

11

23

-12

7

47

 Zvezda St. Petersburg

8

13%

8

15

-7

5

48

 FK Kvant Obninsk

8

13%

7

18

-11

5

49

 FK Orenburg II

7

14%

4

16

-12

4

50

 FK Biolog Novokubansk

10

10%

11

24

-13

4

51

 Zenit Irkutsk

8

13%

3

17

-14

4

52

 

10

10%

5

20

-15

4

53

 Krylya Sovetov II

8

13%

5

20

-15

4

54

 Inter Cherkessk

11

9%

9

36

-27

4

55

 

8

0%

5

19

-14

3

56

 

9

11%

3

21

-18

3

57

 FK Khimki II

8

13%

9

30

-21

3

58

 

9

11%

4

27

-23

3

59

 FC Chita

11

9%

5

33

-28

3

60

 Zenit Izhevsk

10

0%

4

22

-18

2

61

 Sakhalin Sakhalinsk

9

0%

2

21

-19

2

62

 Luki-Energiya

7

0%

2

20

-18

1

63

 

10

0%

13

34

-21

1

64

 Lada Tolyatti

7

0%

2

25

-23

1

PFL Tablo

Şu an Sezon Ortası - 578 / 962 maç oynandı

# Takım O
Bu sezon oynanan maç sayısı
Kazanma% A
Atılan Gol (A).
Takımın attığı gol sayısı
Y
Yenen Gol (Y).
Takımın yediği gol sayısı
AV
Averaj (AV).
Atılan Gol - Yenen Gol
P

1

 Dolgoprudny

18

78%

27

14

13

44

2

 Dinamo Moskova II

18

61%

40

23

17

36

3

 

18

56%

32

20

12

34

4

 Zenit II

18

56%

36

19

17

33

5

 Leningradets

18

56%

27

16

11

33

6

 Torpedo Vladimir

18

50%

29

19

10

30

7

 FK Rodina Moskova

18

44%

34

26

8

29

8

 Kazanka

17

41%

33

29

4

27

9

 Zvezda St. Petersburg

18

28%

22

20

2

21

10

 Murom

17

35%

21

23

-2

21

11

 Znamya Truda

18

22%

17

19

-2

19

12

 Zenit Irkutsk

15

33%

15

23

-8

17

13

 Luki-Energiya

18

28%

18

36

-18

16

14

 

18

17%

15

32

-17

14

15

 FK Kolomna

18

17%

21

37

-16

12

16

 FC Chita

17

12%

12

43

-31

8

Oranlar

İstatistiklerOranlar
Znamya Truda
(Ev Sahibi Galibiyeti)
33%-
Beraberlik
17%-
Murom
(Deplasman Galibiyeti)
25%-
0.5 Üst
83%-
1.5 Üst
66%-
2.5 Üst
48%-
3.5 Üst
25%-
4.5 Üst
7%-
Karşılıklı Gol
43%-

Analiz

15 June 2021 tarihinde PFL, Znamya Truda - Murom maçına sahne olacak. İki takım arasındaki son maç şu skorla sonuçlanmıştı. Znamya Truda 2 - 4 Murom.

Bu iki takım bizim veriye sahip olduğumuz önceki sezonlarda 6 kez karşı karşıya geldi. Bu maçlardan 1 tanesini Znamya Truda kazanırken oynanan maçların 3 tanesini Murom kazandı. 2 maç ise beraberlikle sonuçlandı.

Znamya Truda evinde kötü form durumundayken Murom performansı deplasmanda kötü .
İki takım arasında oynanan önceki maçlarda maç başına ortalama 3 gol atıldı. Maçlar 67% oranında KG VAR sonucuyla bitti. Bu sezon PFL performanslarına bakarsak Znamya Truda evinde maç başına 1.22 puan alırken Murom deplasmanda 0.88 maç başı puan ortalamasıyla oynadı.

İçerde Son 5 Ev Sahibi Form
Form
DeplasmanDeplasmanda Son 5
5/3 20:00
  • G
    FK Anzhi Makhachkala

    Anzhi Makhachkala

    PFL

    13/11 19:30

    1 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Tuapse

  • B
    FK Anzhi Makhachkala

    Anzhi Makhachkala

    PFL

    5/3 20:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Forte Taganrog

  • M
    FK Anzhi Makhachkala

    Anzhi Makhachkala

    PFL

    20/3 20:00

    0 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Legion Dynamo

    Legion Dynamo

  • M
    FK Anzhi Makhachkala

    Anzhi Makhachkala

    PFL

    30/3 19:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Kuban Kholding

    Kuban Kholding

  • G
    FK Anzhi Makhachkala

    Anzhi Makhachkala

    PFL

    9/4 21:00

    3 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FK Biolog Novokubansk

    FK Biolog Novokubansk

Anzhi Makhachkala
Oranlar
1.64
2.10
1 - 1MS3.40
1.10
3.00
  • M
    FK Essentuki

    PFL

    30/10 22:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Forte Taganrog

  • M
    FK Chernomorets Novorossiysk

    FK Chernomorets Novorossiysk

    PFL

    14/11 21:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Forte Taganrog

  • B
    FK Anzhi Makhachkala

    Anzhi Makhachkala

    PFL

    5/3 20:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Forte Taganrog

  • M
    FK Urozhay

    Urozhay

    PFL

    20/3 21:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    FK Forte Taganrog

  • G
    FK Tuapse

    PFL

    29/3 19:00

    0 - 6

    MS

    ( İY : 0 - 3 )

    FK Forte Taganrog

6/3 19:00
  • G
    FK Biolog Novokubansk

    FK Biolog Novokubansk

    PFL

    14/11 20:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Druzhba Maikop

    Druzhba

  • M
    FK Biolog Novokubansk

    FK Biolog Novokubansk

    PFL

    19/11 20:00

    1 - 6

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    SKA Rostov

    SKA Rostov

  • B
    FK Biolog Novokubansk

    FK Biolog Novokubansk

    PFL

    6/3 19:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Legion Dynamo

    Legion Dynamo

  • G
    FK Biolog Novokubansk

    FK Biolog Novokubansk

    PFL

    20/3 19:00

    4 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    FK Essentuki

  • G
    FK Biolog Novokubansk

    FK Biolog Novokubansk

    PFL

    3/4 19:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    PFK Spartak Nal

    Spartak Nal'chik

FK Biolog Novokubansk
Oranlar
1.55
4.15
1 - 1MS4.05
1.50
1.58
Legion Dynamo
  • B
    SKA Rostov

    SKA Rostov

    PFL

    25/10 19:00

    2 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Legion Dynamo

    Legion Dynamo

  • M
    FK Kuban Kholding

    Kuban Kholding

    PFL

    14/11 20:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Legion Dynamo

    Legion Dynamo

  • B
    FK Biolog Novokubansk

    FK Biolog Novokubansk

    PFL

    6/3 19:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Legion Dynamo

    Legion Dynamo

  • G
    FK Anzhi Makhachkala

    Anzhi Makhachkala

    PFL

    20/3 20:00

    0 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Legion Dynamo

    Legion Dynamo

  • B
    FK Makhachkala

    Makhachkala

    PFL

    28/3 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Legion Dynamo

    Legion Dynamo

5/3 23:00
  • B
    FK Urozhay

    Urozhay

    PFL

    27/10 0:00

    2 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    PFK Spartak Nal

    Spartak Nal'chik

  • G
    FK Urozhay

    Urozhay

    PFL

    7/11 23:00

    2 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Dinamo GTS Stavropol

    Dinamo Stavropol

  • G
    FK Urozhay

    Urozhay

    PFL

    5/3 23:00

    6 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    FK Inter Cherkessk

    Inter Cherkessk

  • G
    FK Urozhay

    Urozhay

    PFL

    20/3 21:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    FK Forte Taganrog

  • G
    FK Urozhay

    Urozhay

    PFL

    28/3 22:00

    2 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    SKA Rostov

    SKA Rostov

Urozhay
Oranlar
2.20
1.05
6 - 0MS10.00
0.36
20.00
Inter Cherkessk
  • G
    FK Dinamo GTS Stavropol

    Dinamo Stavropol

    PFL

    14/11 21:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Inter Cherkessk

    Inter Cherkessk

  • M
    FK Urozhay

    Urozhay

    PFL

    5/3 23:00

    6 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    FK Inter Cherkessk

    Inter Cherkessk

  • M
    FK Tuapse

    PFL

    17/3 19:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Inter Cherkessk

    Inter Cherkessk

  • M
    FK Forte Taganrog

    PFL

    25/3 1:00

    4 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    FK Inter Cherkessk

    Inter Cherkessk

  • M
    SKA Rostov

    SKA Rostov

    PFL

    2/4 22:00

    4 - 2

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    FK Inter Cherkessk

    Inter Cherkessk

7/3 20:00
  • M
    FK Makhachkala

    Makhachkala

    PFL

    14/11 20:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Urozhay

    Urozhay

  • G
    FK Makhachkala

    Makhachkala

    PFL

    7/3 20:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FK Tuapse

  • G
    FK Makhachkala

    Makhachkala

    PFL

    19/3 22:00

    6 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Druzhba Maikop

    Druzhba

  • B
    FK Makhachkala

    Makhachkala

    PFL

    28/3 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Legion Dynamo

    Legion Dynamo

  • M
    FK Makhachkala

    Makhachkala

    PFL

    9/4 21:00

    1 - 3

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Kuban Kholding

    Kuban Kholding

Makhachkala
Oranlar
1.55
1.35
3 - 1MS5.00
0.10
6.50
  • M
    FK Anzhi Makhachkala

    Anzhi Makhachkala

    PFL

    13/11 19:30

    1 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Tuapse

  • M
    FK Makhachkala

    Makhachkala

    PFL

    7/3 20:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FK Tuapse

  • M
    Mashuk-KMV

    Mashuk-KMV

    PFL

    24/3 21:00

    4 - 1

    MS

    ( İY : 3 - 0 )

    FK Tuapse

  • M
    FK Druzhba Maikop

    Druzhba

    PFL

    4/4 22:00

    3 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 2 )

    FK Tuapse

  • M
    SKA Rostov

    SKA Rostov

    PFL

    9/4 22:00

    4 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    FK Tuapse

31/3 0:00
  • G
    FK Dinamo GTS Stavropol

    Dinamo Stavropol

    PFL

    12/10 0:00

    4 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    PFK Spartak Nal

    Spartak Nal'chik

  • B
    FK Dinamo GTS Stavropol

    Dinamo Stavropol

    PFL

    1/11 0:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Makhachkala

    Makhachkala

  • M
    FK Dinamo GTS Stavropol

    Dinamo Stavropol

    PFL

    14/11 21:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Inter Cherkessk

    Inter Cherkessk

  • M
    FK Dinamo GTS Stavropol

    Dinamo Stavropol

    PFL

    19/3 20:00

    1 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    SKA Rostov

    SKA Rostov

  • G
    FK Dinamo GTS Stavropol

    Dinamo Stavropol

    PFL

    31/3 0:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    Mashuk-KMV

    Mashuk-KMV

Dinamo Stavropol
Oranlar
1.56
1.75
2 - 1MS3.59
0.80
3.93
Mashuk-KMV
  • M
    FK Biolog Novokubansk

    FK Biolog Novokubansk

    PFL

    31/10 20:00

    5 - 1

    MS

    ( İY : 3 - 1 )

    Mashuk-KMV

    Mashuk-KMV

  • B
    PFK Spartak Nal

    Spartak Nal'chik

    PFL

    14/11 21:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Mashuk-KMV

    Mashuk-KMV

  • G
    FK Inter Cherkessk

    Inter Cherkessk

    PFL

    20/3 22:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 2 )

    Mashuk-KMV

    Mashuk-KMV

  • M
    FK Dinamo GTS Stavropol

    Dinamo Stavropol

    PFL

    31/3 0:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    Mashuk-KMV

    Mashuk-KMV

  • M
    FK Forte Taganrog

    PFL

    4/4 21:00

    2 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Mashuk-KMV

    Mashuk-KMV

7/3 21:00
  • G
    PFK Spartak Nal

    Spartak Nal'chik

    PFL

    31/10 21:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Inter Cherkessk

    Inter Cherkessk

  • B
    PFK Spartak Nal

    Spartak Nal'chik

    PFL

    14/11 21:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Mashuk-KMV

    Mashuk-KMV

  • G
    PFK Spartak Nal

    Spartak Nal'chik

    PFL

    7/3 21:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Druzhba Maikop

    Druzhba

  • M
    PFK Spartak Nal

    Spartak Nal'chik

    PFL

    20/3 21:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Krasnodar III

    Krasnodar III

  • G
    PFK Spartak Nal

    Spartak Nal'chik

    PFL

    28/3 21:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Essentuki

Spartak Nal'chik
Oranlar
1.80
1.42
3 - 1MS4.40
0.80
6.00
Druzhba
  • B
    FK Kuban Kholding

    Kuban Kholding

    PFL

    31/10 20:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FK Druzhba Maikop

    Druzhba

  • M
    FK Biolog Novokubansk

    FK Biolog Novokubansk

    PFL

    14/11 20:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Druzhba Maikop

    Druzhba

  • M
    PFK Spartak Nal

    Spartak Nal'chik

    PFL

    7/3 21:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Druzhba Maikop

    Druzhba

  • M
    FK Makhachkala

    Makhachkala

    PFL

    19/3 22:00

    6 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Druzhba Maikop

    Druzhba

  • B
    FK Inter Cherkessk

    Inter Cherkessk

    PFL

    28/3 19:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Druzhba Maikop

    Druzhba

6/3 20:30
  • G
    FK Chernomorets Novorossiysk

    FK Chernomorets Novorossiysk

    PFL

    31/10 21:30

    1 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Tuapse

  • G
    FK Chernomorets Novorossiysk

    FK Chernomorets Novorossiysk

    PFL

    14/11 21:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Forte Taganrog

  • G
    FK Chernomorets Novorossiysk

    FK Chernomorets Novorossiysk

    PFL

    6/3 20:30

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    SKA Rostov

    SKA Rostov

  • B
    FK Chernomorets Novorossiysk

    FK Chernomorets Novorossiysk

    PFL

    20/3 21:30

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Kuban Kholding

    Kuban Kholding

  • G
    FK Chernomorets Novorossiysk

    FK Chernomorets Novorossiysk

    PFL

    28/3 22:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Biolog Novokubansk

    FK Biolog Novokubansk

FK Chernomorets Novorossiysk
Oranlar
2.20
1.90
1 - 0MS3.62
1.83
3.52
SKA Rostov
  • G
    FK Essentuki

    PFL

    13/11 19:00

    0 - 8

    MS

    ( İY : 0 - 5 )

    SKA Rostov

    SKA Rostov

  • G
    FK Biolog Novokubansk

    FK Biolog Novokubansk

    PFL

    19/11 20:00

    1 - 6

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    SKA Rostov

    SKA Rostov

  • M
    FK Chernomorets Novorossiysk

    FK Chernomorets Novorossiysk

    PFL

    6/3 20:30

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    SKA Rostov

    SKA Rostov

  • G
    FK Dinamo GTS Stavropol

    Dinamo Stavropol

    PFL

    19/3 20:00

    1 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    SKA Rostov

    SKA Rostov

  • M
    FK Urozhay

    Urozhay

    PFL

    28/3 22:00

    2 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    SKA Rostov

    SKA Rostov

7/3 20:00
  • G
    FK Essentuki

    PFL

    30/10 22:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Forte Taganrog

  • M
    FK Essentuki

    PFL

    13/11 19:00

    0 - 8

    MS

    ( İY : 0 - 5 )

    SKA Rostov

    SKA Rostov

  • M
    FK Essentuki

    PFL

    7/3 20:00

    1 - 3

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FK Krasnodar III

    Krasnodar III

  • B
    FK Essentuki

    PFL

    24/3 20:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Chernomorets Novorossiysk

    FK Chernomorets Novorossiysk

  • M
    FK Essentuki

    PFL

    4/4 19:00

    0 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Anzhi Makhachkala

    Anzhi Makhachkala

Oranlar
0.80
2.93
1 - 3MS3.80
1.22
2.07
Krasnodar III
  • M
    Mashuk-KMV

    Mashuk-KMV

    PFL

    11/10 22:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    FK Krasnodar III

    Krasnodar III

  • G
    FK Druzhba Maikop

    Druzhba

    PFL

    25/10 22:00

    1 - 4

    MS

    ( İY : 0 - 3 )

    FK Krasnodar III

    Krasnodar III

  • M
    FK Legion Dynamo

    Legion Dynamo

    PFL

    7/11 20:00

    2 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Krasnodar III

    Krasnodar III

  • G
    FK Essentuki

    PFL

    7/3 20:00

    1 - 3

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FK Krasnodar III

    Krasnodar III

  • G
    PFK Spartak Nal

    Spartak Nal'chik

    PFL

    20/3 21:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Krasnodar III

    Krasnodar III

2/4 0:00
  • G
    FK Torpedo Vladimir

    Torpedo Vladimir

    PFL

    14/10 0:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FSK Dolgoprudny

    Dolgoprudny

  • G
    FK Torpedo Vladimir

    Torpedo Vladimir

    PFL

    29/10 22:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FC Chita

    FC Chita

  • G
    FK Torpedo Vladimir

    Torpedo Vladimir

    PFL

    1/11 22:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Zenit-Radian Irkutsk

    Zenit Irkutsk

  • B
    FK Torpedo Vladimir

    Torpedo Vladimir

    PFL

    13/11 0:00

    2 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FK Rodina Moskva

    FK Rodina Moskova

  • M
    FK Torpedo Vladimir

    Torpedo Vladimir

    PFL

    2/4 0:00

    0 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Tver

Torpedo Vladimir
Oranlar
2.00
2.15
0 - 2MS3.75
1.78
2.75
  • G
    FK Rodina Moskva

    FK Rodina Moskova

    PFL

    13/10 19:00

    2 - 3

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FK Tver

  • B
    FK Kolomna

    FK Kolomna

    PFL

    25/10 19:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Tver

  • M
    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

    PFL

    1/11 19:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Tver

  • M
    FSK Dolgoprudny

    Dolgoprudny

    PFL

    12/11 22:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Tver

  • G
    FK Torpedo Vladimir

    Torpedo Vladimir

    PFL

    2/4 0:00

    0 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Tver

1/4 20:00
  • B
    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

    PFL

    13/10 19:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Zvezda St. Petersburg

    Zvezda St. Petersburg

  • M
    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

    PFL

    25/10 19:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FSK Dolgoprudny

    Dolgoprudny

  • G
    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

    PFL

    1/11 19:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Tver

  • M
    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

    PFL

    12/11 19:00

    0 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Kolomna

    FK Kolomna

  • G
    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

    PFL

    1/4 20:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Zenit St. Petersburg II

    Zenit II

Znamya Truda
Oranlar
1.22
5.90
3 - 1MS4.14
1.00
1.49
Zenit II
  • M
    FSK Dolgoprudny

    Dolgoprudny

    PFL

    27/9 22:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Zenit St. Petersburg II

    Zenit II

  • G
    FK Kolomna

    FK Kolomna

    PFL

    14/10 21:00

    1 - 4

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Zenit St. Petersburg II

    Zenit II

  • G
    FK Leningradets Leningradskaya Oblast

    Leningradets

    PFL

    25/10 19:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Zenit St. Petersburg II

    Zenit II

  • B
    Zvezda St. Petersburg

    Zvezda St. Petersburg

    PFL

    12/11 20:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Zenit St. Petersburg II

    Zenit II

  • M
    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

    PFL

    1/4 20:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Zenit St. Petersburg II

    Zenit II

* Maç saati yerel saat diliminizde gösterilmiştir. (+09:00)

×
Tahmin Ekle
/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor ###dk'
- Başlıyor###S'
- Başladı
Yakında
Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

JOIN PREMIUM. PROFIT NOW