Znamya Truda - Zenit II - Maç İstatistikleri

Znamya Truda logo

Znamya Truda

Ev Sahibi

Rusya

PFL logoPFL

17. Hafta

1 April 2021

7:00

Stadyum : TBD

Maçların saatleri lokal saat dilimine göredir. (+09:00)

Zenit II logo

Zenit II

Deplasman

İstatistikler - Bu Sezon

*Znamya Truda ve Zenit II takımlarının bu sezonki maçlarından ortalama istatistikleri içerir

ORT Goller

1.97Lig : 2.92

Karşılıklı Gol

35%Lig : 50%

1.5 Üst

54%Lig : 77%

2.5 Üst

34%Lig : 56%

Kornerler


KİLİDİ AÇ

Znamya Truda iç saha istatistikleri Zenit II deplasman istatistikleri üzerinden hesaplandı

Maç İstatistikleri

Ev Sahibi
FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

Znamya Truda

Sıralama. 13 / 64

PFL

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
    FK Zenit St. Petersburg II

    Zenit II

    PFL

    18/10 19:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

  • M
    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

    PFL

    25/10 19:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FSK Dolgoprudny

    Dolgoprudny

  • G
    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

    PFL

    1/11 19:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Tver

  • M
    FK Kolomna

    FK Kolomna

    PFL

    7/11 19:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

  • M
    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

    PFL

    12/11 19:00

    0 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Kolomna

    FK Kolomna

0.94
Ev Sahibi
  • M
    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

    PFL

    9/10 19:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Leningradets Leningradskaya Oblast

    Leningradets

  • B
    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

    PFL

    13/10 19:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Zvezda St. Petersburg

    Zvezda St. Petersburg

  • M
    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

    PFL

    25/10 19:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FSK Dolgoprudny

    Dolgoprudny

  • G
    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

    PFL

    1/11 19:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Tver

  • M
    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

    PFL

    12/11 19:00

    0 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Kolomna

    FK Kolomna

1.00
Deplasman
  • B
    FK Rodina Moskva

    FK Rodina Moskova

    PFL

    11/9 19:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

  • B
    FK Smolensk

    PFL

    27/9 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

  • B
    FK Dinamo Moskva II

    Dinamo Moskova II

    PFL

    3/10 23:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

  • M
    FK Zenit St. Petersburg II

    Zenit II

    PFL

    18/10 19:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

  • M
    FK Kolomna

    FK Kolomna

    PFL

    7/11 19:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

0.88
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 19% 25% 13%
ORT 2.00 1.50 2.50
Atılan Gol 0.88 0.63 1.13
Yenilen Gol 1.13 0.88 1.38
Karşılıklı Gol 50% 13% 88%
GYM 19% 38% 0%
GAM 44% 75% 13%
xG 1.26 1.25 1.26
xGA 1.51 1.26 1.76
Deplasman
FK Zenit St. Petersburg II

Zenit II

Sıralama. 2 / 64

PFL

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
    FK Zenit St. Petersburg II

    Zenit II

    PFL

    18/10 19:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

  • G
    FK Leningradets Leningradskaya Oblast

    Leningradets

    PFL

    25/10 19:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Zenit St. Petersburg II

    Zenit II

  • G
    FK Zenit St. Petersburg II

    Zenit II

    PFL

    1/11 19:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 3 - 1 )

    FK Dinamo Moskva II

    Dinamo Moskova II

  • G
    FK Zenit St. Petersburg II

    Zenit II

    PFL

    7/11 19:00

    4 - 2

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    Zvezda St. Petersburg

    Zvezda St. Petersburg

  • B
    Zvezda St. Petersburg

    Zvezda St. Petersburg

    PFL

    12/11 20:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Zenit St. Petersburg II

    Zenit II

1.88
Ev Sahibi
  • G
    FK Zenit St. Petersburg II

    Zenit II

    PFL

    6/10 19:00

    4 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Zenit-Radian Irkutsk

    Zenit Irkutsk

  • G
    FK Zenit St. Petersburg II

    Zenit II

    PFL

    9/10 19:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    FC Chita

    FC Chita

  • G
    FK Zenit St. Petersburg II

    Zenit II

    PFL

    18/10 19:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

  • G
    FK Zenit St. Petersburg II

    Zenit II

    PFL

    1/11 19:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 3 - 1 )

    FK Dinamo Moskva II

    Dinamo Moskova II

  • G
    FK Zenit St. Petersburg II

    Zenit II

    PFL

    7/11 19:00

    4 - 2

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    Zvezda St. Petersburg

    Zvezda St. Petersburg

2.44
Deplasman
  • M
    FK Murom

    Murom

    PFL

    13/9 0:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Zenit St. Petersburg II

    Zenit II

  • M
    FSK Dolgoprudny

    Dolgoprudny

    PFL

    27/9 22:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Zenit St. Petersburg II

    Zenit II

  • G
    FK Kolomna

    FK Kolomna

    PFL

    14/10 21:00

    1 - 4

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Zenit St. Petersburg II

    Zenit II

  • G
    FK Leningradets Leningradskaya Oblast

    Leningradets

    PFL

    25/10 19:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Zenit St. Petersburg II

    Zenit II

  • B
    Zvezda St. Petersburg

    Zvezda St. Petersburg

    PFL

    12/11 20:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Zenit St. Petersburg II

    Zenit II

1.14
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 56% 78% 29%
ORT 3.13 3.67 2.43
Atılan Gol 2.13 2.89 1.14
Yenilen Gol 1.00 0.78 1.29
Karşılıklı Gol 56% 56% 57%
GYM 38% 44% 29%
GAM 13% 0% 29%
xG 1.83 2.03 1.57
xGA 0.69 0.57 0.86

Form

Form - İç Saha
 
Form - Deplasman
Znamya Truda Logo
1.00
  • M
    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

    PFL

    9/10 19:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Leningradets Leningradskaya Oblast

    Leningradets

  • B
    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

    PFL

    13/10 19:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Zvezda St. Petersburg

    Zvezda St. Petersburg

  • M
    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

    PFL

    25/10 19:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FSK Dolgoprudny

    Dolgoprudny

  • G
    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

    PFL

    1/11 19:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Tver

  • M
    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

    PFL

    12/11 19:00

    0 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Kolomna

    FK Kolomna

  • Tüm

  • Ev Sahibi

  • Deplasman

Znamya Truda
FK Kolomna
Znamya Truda
Znamya Truda
Dolgoprudny
Znamya Truda
Zvezda St. Petersburg
Znamya Truda
Leningradets
  • Önceki

  • Sonraki

Zenit II
Zenit II Form olarak +14% daha iyi.

1.14
  • M
    FK Murom

    Murom

    PFL

    13/9 0:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Zenit St. Petersburg II

    Zenit II

  • M
    FSK Dolgoprudny

    Dolgoprudny

    PFL

    27/9 22:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Zenit St. Petersburg II

    Zenit II

  • G
    FK Kolomna

    FK Kolomna

    PFL

    14/10 21:00

    1 - 4

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Zenit St. Petersburg II

    Zenit II

  • G
    FK Leningradets Leningradskaya Oblast

    Leningradets

    PFL

    25/10 19:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Zenit St. Petersburg II

    Zenit II

  • B
    Zvezda St. Petersburg

    Zvezda St. Petersburg

    PFL

    12/11 20:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Zenit St. Petersburg II

    Zenit II

FK Zenit St. Petersburg II Logo
  • Tüm

  • Ev Sahibi

  • Deplasman

Zvezda St. Petersburg
Zenit II
Leningradets
Zenit II
FK Kolomna
Zenit II
Dolgoprudny
Zenit II
Murom
Zenit II
  • Önceki

  • Sonraki

Premium Burada!
İddaa oynarken kazandıran ve daha az takip edildiği bilinen 200 lig.

En çok kazandırma potansiyeli olan ligler hakkında araştırmamızı yaptık. Bu liglerden detaylı istatistiklerle birlikte tüm maçlar için korner, kart istatistikleri ve indirilebilir CSV dosyaları. FootyStats Premium'a bugün katıl!

Önceki Sonuçlar
Znamya Truda Logo

Znamya Truda Kazanma
(0%)

4

Maçlar

 

4 Galibiyet

Zenit II Logo

Zenit II Kazanma
(100%)

0.5 Üst

100%
4/4 kez

1.5 Üst

75%
3/4 kez

2.5 Üst

75%
3/4 kez

3.5 Üst

25%
1/4 kez

  Karşılıklı Gol

50%
2/4 kez

Gol Yemediği Maçlar

0%
Znamya Truda

Gol Yemediği Maçlar

50%
Zenit II

Atılan Goller
 

 

  • FK Kolomna

    0

  • FK Tver

    3

  • FSK Dolgoprudny

    0

Znamya Truda Logo

0.63

/ maç
(Ev Sahibi)

Zenit II
Zenit II Atılan Gol olarak
+%81
daha iyi durumda.

Zenit II Logo

1.14

/ maç
(Deplasman)

 

  • 0

    Zvezda St. Petersburg

  • 1

    FK Leningradets Leningradskaya Oblast

  • 4

    FK Kolomna

 
Yenen Goller
 

 

  • FK Kolomna

    2

  • FK Tver

    0

  • FSK Dolgoprudny

    1

Znamya Truda Logo

0.88

/ maç
(Ev Sahibi)

Znamya Truda
Znamya Truda Yenen Gol olarak
+%47
daha iyi durumda.

Zenit II Logo

1.29

/ maç
(Deplasman)

 

  • Zvezda St. Petersburg

    0

  • FK Leningradets Leningradskaya Oblast

    0

  • FK Kolomna

    1

 
Kornerler

KİLİDİ AÇ

Korner / maç

Bu sezon Znamya Truda ve Zenit II
maçlarındaki Ortalama Korner Sayısı

Znamya Truda

Korner / maç
Znamya Truda

Zenit II

Korner / maç
Zenit II

 FootyStats
  • 150+ Kazandıran Lig
  • Korner İstatistikleri & Kart İstatistikleri
  • FootyStats Premium Vazgeçilmez.

KİLİDİ AÇ
ŞİMDİ

Kartlar

KİLİDİ AÇ

Toplam Kartlar / Maç

Znamya Truda and Zenit II arasında oynanan
maçların toplam kart sayısı.
Kırmızı kartlar 2 kart olarak değerlendirilir.

Znamya Truda

Kart / maç
Znamya Truda

Zenit II

Kart / maç
Zenit II

KART İSTATİSTİKLERİNİ GÖR

7.5 ~ 13.5 Üstü Kornerler

 
Znamya Truda
Zenit II
Ortalama
Üst 7.5
Üst 8.5
Üst 9.5
Üst 10.5
Üst 11.5
Üst 12.5
Üst 13.5

İlk kolon maç başı Znamya Truda korner ortalamasını ifade eder. İkinci kolon ise Zenit II maçlarından. Son kolon PFL 2020/21 sezonu için iki takımın maçlarındaki toplam korner sayılarının ortalaması üzerinden hesaplanır.

1.5 ~ 7.5 Üstü Kartlar

 
Znamya Truda
Zenit II
Ortalama
Üst 1.5
Üst 2.5
Üst 3.5
Üst 4.5
Üst 5.5
Üst 6.5
Üst 7.5

Birinci kolon Znamya Truda takımının dahil olduğu maçlardaki maç başı Ortalama Toplam Kartlar'ı gösteriyor.(Rakip takımın kartları da dahil) İkinci kolon aynı şekilde Zenit II takımı için.

Son kolon Toplam Kart Üst için PFL 2020/21 sezonunda Znamya Truda ve Zenit II arasında oynanan maçlardaki gerçekleşme yüzdesidir.

Premium Burada!
İddaa oynarken kazandıran ve daha az takip edildiği bilinen 200 lig.

En çok kazandırma potansiyeli olan ligler hakkında araştırmamızı yaptık. Bu liglerden detaylı istatistiklerle birlikte tüm maçlar için korner, kart istatistikleri ve indirilebilir CSV dosyaları. FootyStats Premium'a bugün katıl!

Znamya Truda Gol Atacak Mı?
Znamya Truda
 
Zenit II
Znamya Truda

25%

iç saha maçında
gol attı

Belirsiz

Elimizdeki verilere göre Znamya Truda takımının bu maçta gol atma şansı Belirsiz
FK Zenit St. Petersburg II

29%

deplasman maçında
gol yemedi
Zenit II Gol Atacak Mı?
Znamya Truda
 
Zenit II
Znamya Truda

38%

iç saha maçında
gol yemedi

Belirsiz

Elimizdeki verilere göre Zenit II takımının bu maçta gol atma şansı Belirsiz
FK Zenit St. Petersburg II

71%

deplasman maçında
gol attı
İlk Golü Kim Atar?
Znamya TrudaZnamya Truda
 
Znamya Truda

31%

5 / 16 maçta ilk golü attı

Zenit IIZenit II
 
Zenit II

50%

8 / 16 maçta ilk golü attı

Üst +

0.5 Üst

Znamya Truda

75%

81%

Ortalama

Zenit II

86%

1.5 Üst

Znamya Truda

50%

54%

Ortalama

Zenit II

57%

2.5 Üst

Znamya Truda

25%

34%

Ortalama

Zenit II

43%

3.5 Üst

Znamya Truda

0%

15%

Ortalama

Zenit II

29%

4.5 Üst

Znamya Truda

0%

15%

Ortalama

Zenit II

29%

5.5 Üst

Znamya Truda

0%

0%

Ortalama

Zenit II

0%

Alt -

0,5 Alt

Znamya Truda

25%

20%

Ortalama

Zenit II

14%

1.5 Alt

Znamya Truda

50%

47%

Ortalama

Zenit II

43%

2.5 Alt

Znamya Truda

75%

66%

Ortalama

Zenit II

57%

3.5 Alt

Znamya Truda

100%

86%

Ortalama

Zenit II

71%

4.5 Alt

Znamya Truda

100%

86%

Ortalama

Zenit II

71%

5.5 Alt

Znamya Truda

100%

100%

Ortalama

Zenit II

100%

Gol Krallığı - Znamya TrudaZnamya Truda

Gevork Sarkisyan  2
Evgeniy Zverev  2
Shakhban Magomedaliev  2
Yaroslav Frolov  2
Danila Zhemaytis  2
Danila Butrimov  1

2020/21 sezonundan PFL istatistikleri

Gol Krallığı - Zenit IIZenit II

Stanislav Krapukhin  14
Nikita Simdyankin  5
Aleksandr Elovskikh  4
Maksim Levin  3
Vladislav Masalskiy  2
Kirill Kravtsov  1

2020/21 sezonundan PFL istatistikleri

İlk Yarı İstatistikleri (1. Yarı)

Form - İlk Yarı

Form - İç Saha
 
Form - Deplasman
Znamya Truda Logo
0.75
İlk Yarı

Zenit II
Zenit II Form olarak +15% daha iyi.

0.86
İlk Yarı
FK Zenit St. Petersburg II Logo

Üst + - İlk Yarı

0.5 Üst (İY)

Znamya Truda

38%

48%

Ortalama

Zenit II

57%

1.5 Üst (İY)

Znamya Truda

13%

14%

Ortalama

Zenit II

14%

2.5 Üst (İY)

Znamya Truda

0%

7%

Ortalama

Zenit II

14%

*Daha fazla ilk yarı istatistiği için, İlk Yarı Tablosu sayfasını ziyaret et

İç Saha / Dış Saha

* İç Saha / Dış Saha da mevcut

PFL İç Saha

Şu an Sezon Ortası - 486 / 962 maç oynandı

# Takım O
Bu sezon oynanan maç sayısı
Kazanma% A
Atılan Gol (A).
Takımın attığı gol sayısı
Y
Yenen Gol (Y).
Takımın yediği gol sayısı
AV
Averaj (AV).
Atılan Gol - Yenen Gol
P

1

 Legion Dynamo

8

88%

23

3

20

22

2

 Zenit II

9

78%

26

7

19

22

3

 Saturn Ramenskoye

7

100%

20

1

19

21

4

 Dolgoprudny

7

100%

14

4

10

21

5

 Torpedo Vladimir

9

67%

20

8

12

20

6

 FK Rodina Moskova

9

67%

23

11

12

20

7

 Chelyabinsk

9

67%

25

8

17

18

8

 Dinamo Moskova II

9

56%

22

10

12

18

9

 Kuban Kholding

8

63%

13

5

8

17

10

 FK Ryazan

8

63%

17

8

9

16

11

 Avangard Kursk

8

50%

14

8

6

16

12

 Kamaz Nab Chelny

7

71%

23

7

16

15

13

 Metallurg Lipetsk

8

50%

18

5

13

15

14

 Salyut Belgorod

8

50%

18

6

12

15

15

 Kazanka

7

57%

17

7

10

15

16

 Zvezda Perm

7

57%

18

8

10

15

17

 Zvezda St. Petersburg

9

44%

14

5

9

15

18

 

8

50%

16

7

9

15

19

 FK Novosibirsk

7

57%

14

6

8

15

20

 Luki-Energiya

10

50%

16

13

3

15

21

 FK Chernomorets Novorossiysk

7

71%

6

4

2

15

22

 Mashuk-KMV

8

50%

15

9

6

14

23

 Volga Ulyanovsk

8

50%

8

3

5

14

24

 Anzhi Makhachkala

7

57%

11

6

5

14

25

 Strogino

7

57%

13

9

4

14

26

 FK Khimik Novomoskovsk

8

50%

11

10

1

14

27

 Urozhay

7

57%

16

8

8

13

28

 Sokol Saratov

7

57%

12

5

7

13

29

 Zenit Irkutsk

7

57%

12

6

6

13

30

 Tyumen

7

57%

9

4

5

13

31

 Dinamo Barnaul

7

57%

11

8

3

13

32

 FK Khimki II

8

50%

10

8

2

13

33

 

8

38%

15

7

8

12

34

 FK Kaluga

7

57%

15

10

5

12

35

 Spartak Nal'chik

7

43%

9

5

4

12

36

 Dinamo Stavropol

7

43%

12

6

6

11

37

 Murom

8

38%

10

9

1

11

38

 

8

38%

9

9

0

11

39

 FK Kvant Obninsk

8

38%

9

12

-3

11

40

 Nosta Novotroitsk

7

43%

18

12

6

10

41

 Sakhalin Sakhalinsk

7

43%

10

6

4

10

42

 SKA Rostov

6

50%

9

8

1

10

43

 FK Biolog Novokubansk

8

38%

17

16

1

10

44

 Makhachkala

7

43%

9

10

-1

10

45

 

8

38%

6

8

-2

10

46

 Leningradets

7

43%

12

9

3

9

47

 Ural II

7

29%

8

8

0

9

48

 

8

38%

14

17

-3

9

49

 Krasnodar III

8

38%

12

20

-8

9

50

 Krasnyy-SGAFKST

7

29%

7

6

1

8

51

 

7

29%

8

7

1

8

52

 Znamya Truda

8

25%

5

7

-2

8

53

 Druzhba

8

25%

10

19

-9

8

54

 Inter Cherkessk

8

25%

8

18

-10

8

55

 Lada SOK

7

14%

4

5

-1

7

56

 Zenit Izhevsk

7

29%

8

10

-2

7

57

 

7

29%

12

23

-11

7

58

 FK Orenburg II

9

22%

4

16

-12

7

59

 

7

29%

8

12

-4

6

60

 Lada Tolyatti

8

25%

7

25

-18

6

61

 FC Chita

6

17%

7

10

-3

5

62

 FK Kolomna

6

17%

9

12

-3

5

63

 

9

11%

10

29

-19

4

64

 Krylya Sovetov II

6

17%

11

16

-5

3

VS

PFL Dış Saha

Şu an Sezon Ortası - 486 / 962 maç oynandı

# Takım O
Bu sezon oynanan maç sayısı
Kazanma% A
Atılan Gol (A).
Takımın attığı gol sayısı
Y
Yenen Gol (Y).
Takımın yediği gol sayısı
AV
Averaj (AV).
Atılan Gol - Yenen Gol
P

1

 Kuban Kholding

8

88%

21

6

15

21

2

 Urozhay

8

88%

21

7

14

21

3

 FK Novosibirsk

8

75%

17

4

13

20

4

 Tyumen

8

75%

15

7

8

20

5

 SKA Rostov

9

67%

28

9

19

19

6

 Leningradets

9

56%

10

7

3

18

7

 FK Chernomorets Novorossiysk

8

63%

17

5

12

17

8

 Volga Ulyanovsk

7

71%

11

3

8

17

9

 Dolgoprudny

9

56%

10

9

1

17

10

 Kamaz Nab Chelny

8

63%

18

8

10

16

11

 Metallurg Lipetsk

7

71%

13

10

3

15

12

 Salyut Belgorod

7

57%

8

4

4

14

13

 Sokol Saratov

8

50%

12

8

4

14

14

 

7

57%

13

9

4

14

15

 Krasnyy-SGAFKST

8

50%

14

11

3

14

16

 Zvezda Perm

8

50%

14

11

3

13

17

 

8

38%

10

8

2

13

18

 

8

50%

13

13

0

13

19

 Anzhi Makhachkala

8

38%

14

10

4

12

20

 FK Ryazan

7

57%

10

8

2

12

21

 Dinamo Moskova II

7

57%

12

12

0

12

22

 Kazanka

9

33%

15

20

-5

12

23

 Saturn Ramenskoye

8

38%

16

9

7

11

24

 Spartak Nal'chik

8

38%

14

12

2

11

25

 Legion Dynamo

7

29%

10

6

4

10

26

 FK Khimik Novomoskovsk

7

29%

9

8

1

10

27

 Torpedo Vladimir

7

43%

9

8

1

10

28

 Dinamo Barnaul

7

43%

9

11

-2

10

29

 FK Rodina Moskova

7

29%

10

12

-2

9

30

 Dinamo Stavropol

8

38%

10

15

-5

9

31

 Strogino

8

38%

7

14

-7

9

32

 Zenit II

7

29%

8

9

-1

8

33

 FK Kaluga

8

25%

6

9

-3

8

34

 Ural II

8

25%

10

16

-6

8

35

 Nosta Novotroitsk

8

25%

5

14

-9

8

36

 Lada SOK

8

25%

15

12

3

7

37

 Chelyabinsk

6

33%

3

4

-1

7

38

 

7

29%

8

9

-1

7

39

 Znamya Truda

8

13%

9

11

-2

7

40

 Murom

8

25%

9

13

-4

7

41

 Druzhba

7

29%

6

15

-9

7

42

 FK Kolomna

10

20%

11

22

-11

7

43

 Makhachkala

8

13%

7

14

-7

6

44

 Krasnodar III

7

14%

8

13

-5

5

45

 FK Kvant Obninsk

7

14%

5

15

-10

5

46

 Mashuk-KMV

7

14%

5

15

-10

5

47

 FK Orenburg II

6

17%

4

14

-10

4

48

 

8

13%

5

15

-10

4

49

 FK Biolog Novokubansk

7

14%

7

17

-10

4

50

 Krylya Sovetov II

7

14%

5

18

-13

4

51

 Inter Cherkessk

7

14%

6

19

-13

4

52

 Zenit Irkutsk

8

13%

3

17

-14

4

53

 

8

0%

5

19

-14

3

54

 

7

14%

4

20

-16

3

55

 FK Khimki II

7

14%

8

27

-19

3

56

 Zvezda St. Petersburg

7

0%

6

14

-8

2

57

 Avangard Kursk

7

0%

4

14

-10

2

58

 Sakhalin Sakhalinsk

8

0%

2

18

-16

2

59

 

6

0%

9

20

-11

1

60

 Luki-Energiya

6

0%

2

16

-14

1

61

 Zenit Izhevsk

8

0%

3

18

-15

1

62

 Lada Tolyatti

7

0%

2

25

-23

1

63

 

8

0%

2

21

-19

0

64

 FC Chita

9

0%

2

30

-28

0

PFL Tablo

Şu an Sezon Ortası - 486 / 962 maç oynandı

# Takım O
Bu sezon oynanan maç sayısı
Kazanma% A
Atılan Gol (A).
Takımın attığı gol sayısı
Y
Yenen Gol (Y).
Takımın yediği gol sayısı
AV
Averaj (AV).
Atılan Gol - Yenen Gol
P

1

 Dolgoprudny

16

75%

24

13

11

38

2

 Zenit II

16

56%

34

16

18

30

3

 Torpedo Vladimir

16

56%

29

16

13

30

4

 Dinamo Moskova II

16

56%

34

22

12

30

5

 FK Rodina Moskova

16

50%

33

23

10

29

6

 

16

50%

29

20

9

28

7

 Leningradets

16

50%

22

16

6

27

8

 Kazanka

16

44%

32

27

5

27

9

 Murom

16

31%

19

22

-3

18

10

 Zvezda St. Petersburg

16

25%

20

19

1

17

11

 Zenit Irkutsk

15

33%

15

23

-8

17

12

 Luki-Energiya

16

31%

18

29

-11

16

13

 Znamya Truda

16

19%

14

18

-4

15

14

 

16

19%

14

28

-14

14

15

 FK Kolomna

16

19%

20

34

-14

12

16

 FC Chita

15

7%

9

40

-31

5

Oranlar

İstatistiklerOranlar
Znamya Truda
(Ev Sahibi Galibiyeti)
25%-
Beraberlik
27%-
Zenit II
(Deplasman Galibiyeti)
29%-
0.5 Üst
81%-
1.5 Üst
54%-
2.5 Üst
34%-
3.5 Üst
15%-
4.5 Üst
15%-
Karşılıklı Gol
35%-

Analiz

1 April 2021 tarihinde PFL, Znamya Truda - Zenit II maçına sahne olacak. İki takım arasındaki son maç şu skorla sonuçlanmıştı. Znamya Truda 1 - 2 Zenit II.

Bu iki takım bizim veriye sahip olduğumuz önceki sezonlarda 4 kez karşı karşıya geldi. Bu maçlardan 0 tanesini Znamya Truda kazanırken oynanan maçların 4 tanesini Zenit II kazandı. No maç ise beraberlikle sonuçlandı.

Znamya Truda evinde kötü form durumundayken Zenit II performansı deplasmanda ortalama .
İki takım arasında oynanan önceki maçlarda maç başına ortalama 3.5 gol atıldı. Maçlar 50% oranında KG VAR sonucuyla bitti. Bu sezon PFL performanslarına bakarsak Znamya Truda evinde maç başına 1 puan alırken Zenit II deplasmanda 1.14 maç başı puan ortalamasıyla oynadı.

İçerde Son 5 Ev Sahibi Form
Form
DeplasmanDeplasmanda Son 5
28/10 18:00
  • M
    PFK Krylya Sovetov Samara II

    Krylya Sovetov II

    PFL

    29/8 19:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Volna Nizhegorodskaya oblast

  • M
    PFK Krylya Sovetov Samara II

    Krylya Sovetov II

    PFL

    12/9 19:00

    3 - 4

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Tyumen

    Tyumen

  • M
    PFK Krylya Sovetov Samara II

    Krylya Sovetov II

    PFL

    3/10 18:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Ural-D Ekaterinburg

    Ural II

  • M
    PFK Krylya Sovetov Samara II

    Krylya Sovetov II

    PFL

    13/10 18:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FC Nosta Novotroitsk

    Nosta Novotroitsk

  • M
    PFK Krylya Sovetov Samara II

    Krylya Sovetov II

    PFL

    28/10 18:00

    2 - 6

    MS

    ( İY : 1 - 5 )

    FK Novosibirsk

    FK Novosibirsk

Krylya Sovetov II
Oranlar
0.50
8.25
2 - 6MS5.20
2.50
1.19
FK Novosibirsk
  • B
    FK Ural-D Ekaterinburg

    Ural II

    PFL

    10/9 18:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Novosibirsk

    FK Novosibirsk

  • G
    Dinamo Barnaul

    Dinamo Barnaul

    PFL

    29/9 19:00

    0 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 2 )

    FK Novosibirsk

    FK Novosibirsk

  • G
    FK Volna Nizhegorodskaya oblast

    PFL

    4/10 22:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Novosibirsk

    FK Novosibirsk

  • B
    FK Volga Ulyanovsk

    Volga Ulyanovsk

    PFL

    7/10 23:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Novosibirsk

    FK Novosibirsk

  • G
    PFK Krylya Sovetov Samara II

    Krylya Sovetov II

    PFL

    28/10 18:00

    2 - 6

    MS

    ( İY : 1 - 5 )

    FK Novosibirsk

    FK Novosibirsk

31/10 22:00
  • M
    FK Volna Nizhegorodskaya oblast

    PFL

    4/10 22:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Novosibirsk

    FK Novosibirsk

  • B
    FK Volna Nizhegorodskaya oblast

    PFL

    8/10 0:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Dinamo Barnaul

    Dinamo Barnaul

  • M
    FK Volna Nizhegorodskaya oblast

    PFL

    18/10 22:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Zvezda Perm

    Zvezda Perm

  • M
    FK Volna Nizhegorodskaya oblast

    PFL

    31/10 22:00

    1 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK KAMAZ Naberezhnye Chelny

    Kamaz Nab Chelny

  • M
    FK Volna Nizhegorodskaya oblast

    PFL

    10/11 20:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Volga Ulyanovsk

    Volga Ulyanovsk

Oranlar
1.25
3.10
1 - 3MS4.00
2.00
1.85
Kamaz Nab Chelny
  • M
    Dinamo Barnaul

    Dinamo Barnaul

    PFL

    21/9 19:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK KAMAZ Naberezhnye Chelny

    Kamaz Nab Chelny

  • B
    FK Novosibirsk

    FK Novosibirsk

    PFL

    24/9 21:00

    2 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 2 )

    FK KAMAZ Naberezhnye Chelny

    Kamaz Nab Chelny

  • M
    FK Tyumen

    Tyumen

    PFL

    8/10 19:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK KAMAZ Naberezhnye Chelny

    Kamaz Nab Chelny

  • G
    FK Chelyabinsk

    Chelyabinsk

    PFL

    18/10 19:00

    0 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK KAMAZ Naberezhnye Chelny

    Kamaz Nab Chelny

  • G
    FK Volna Nizhegorodskaya oblast

    PFL

    31/10 22:00

    1 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK KAMAZ Naberezhnye Chelny

    Kamaz Nab Chelny

31/10 23:00
  • M
    FK Volga Ulyanovsk

    Volga Ulyanovsk

    PFL

    4/10 20:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Dinamo Barnaul

    Dinamo Barnaul

  • B
    FK Volga Ulyanovsk

    Volga Ulyanovsk

    PFL

    7/10 23:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Novosibirsk

    FK Novosibirsk

  • M
    FK Volga Ulyanovsk

    Volga Ulyanovsk

    PFL

    18/10 22:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Tyumen

    Tyumen

  • G
    FK Volga Ulyanovsk

    Volga Ulyanovsk

    PFL

    31/10 23:00

    2 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    FK Zenit Izhevsk

    Zenit Izhevsk

  • B
    FK Volga Ulyanovsk

    Volga Ulyanovsk

    PFL

    5/11 23:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Volna Nizhegorodskaya oblast

Volga Ulyanovsk
Oranlar
1.75
1.32
2 - 0MS4.80
0.13
5.25
Zenit Izhevsk
  • B
    FK Novosibirsk

    FK Novosibirsk

    PFL

    21/9 21:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Zenit Izhevsk

    Zenit Izhevsk

  • M
    Dinamo Barnaul

    Dinamo Barnaul

    PFL

    24/9 19:00

    4 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Zenit Izhevsk

    Zenit Izhevsk

  • M
    FK Zvezda Perm

    Zvezda Perm

    PFL

    8/10 22:30

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Zenit Izhevsk

    Zenit Izhevsk

  • M
    FK Volga Ulyanovsk

    Volga Ulyanovsk

    PFL

    31/10 23:00

    2 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    FK Zenit Izhevsk

    Zenit Izhevsk

  • M
    FK KAMAZ Naberezhnye Chelny

    Kamaz Nab Chelny

    PFL

    6/11 0:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Zenit Izhevsk

    Zenit Izhevsk

31/10 20:00
  • M
    FK Orenburg II

    FK Orenburg II

    PFL

    26/9 19:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Volga Ulyanovsk

    Volga Ulyanovsk

  • M
    FK Orenburg II

    FK Orenburg II

    PFL

    3/10 17:00

    0 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 2 )

    Lada SOK Dimitrovgrad

    Lada SOK

  • M
    FK Orenburg II

    FK Orenburg II

    PFL

    18/10 20:00

    0 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 3 )

    PFK Krylya Sovetov Samara II

    Krylya Sovetov II

  • M
    FK Orenburg II

    FK Orenburg II

    PFL

    31/10 20:00

    0 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Zvezda Perm

    Zvezda Perm

  • B
    FK Orenburg II

    FK Orenburg II

    PFL

    10/11 19:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FC Nosta Novotroitsk

    Nosta Novotroitsk

FK Orenburg II
Oranlar
0.78
7.00
0 - 3MS5.25
1.63
1.24
Zvezda Perm
  • M
    FK Chelyabinsk

    Chelyabinsk

    PFL

    27/9 19:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Zvezda Perm

    Zvezda Perm

  • M
    FK KAMAZ Naberezhnye Chelny

    Kamaz Nab Chelny

    PFL

    3/10 21:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Zvezda Perm

    Zvezda Perm

  • G
    FK Volna Nizhegorodskaya oblast

    PFL

    18/10 22:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Zvezda Perm

    Zvezda Perm

  • G
    FK Orenburg II

    FK Orenburg II

    PFL

    31/10 20:00

    0 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Zvezda Perm

    Zvezda Perm

  • G
    FK Tyumen

    Tyumen

    PFL

    10/11 19:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 2 )

    FK Zvezda Perm

    Zvezda Perm

31/10 18:00
  • G
    FK Tyumen

    Tyumen

    PFL

    8/10 19:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK KAMAZ Naberezhnye Chelny

    Kamaz Nab Chelny

  • M
    FK Tyumen

    Tyumen

    PFL

    13/10 19:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Volna Nizhegorodskaya oblast

  • G
    FK Tyumen

    Tyumen

    PFL

    25/10 22:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Orenburg II

    FK Orenburg II

  • B
    FK Tyumen

    Tyumen

    PFL

    31/10 18:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FC Nosta Novotroitsk

    Nosta Novotroitsk

  • M
    FK Tyumen

    Tyumen

    PFL

    10/11 19:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 2 )

    FK Zvezda Perm

    Zvezda Perm

Tyumen
Oranlar
1.86
1.22
1 - 1MS5.00
1.00
11.00
Nosta Novotroitsk
  • G
    Lada SOK Dimitrovgrad

    Lada SOK

    PFL

    8/10 20:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FC Nosta Novotroitsk

    Nosta Novotroitsk

  • G
    PFK Krylya Sovetov Samara II

    Krylya Sovetov II

    PFL

    13/10 18:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FC Nosta Novotroitsk

    Nosta Novotroitsk

  • M
    FK Zvezda Perm

    Zvezda Perm

    PFL

    25/10 21:00

    6 - 0

    MS

    ( İY : 3 - 0 )

    FC Nosta Novotroitsk

    Nosta Novotroitsk

  • B
    FK Tyumen

    Tyumen

    PFL

    31/10 18:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FC Nosta Novotroitsk

    Nosta Novotroitsk

  • B
    FK Orenburg II

    FK Orenburg II

    PFL

    10/11 19:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FC Nosta Novotroitsk

    Nosta Novotroitsk

31/10 17:00
  • G
    FK Ural-D Ekaterinburg

    Ural II

    PFL

    7/9 18:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Dinamo Barnaul

    Dinamo Barnaul

  • B
    FK Ural-D Ekaterinburg

    Ural II

    PFL

    10/9 18:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Novosibirsk

    FK Novosibirsk

  • M
    FK Ural-D Ekaterinburg

    Ural II

    PFL

    27/9 18:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FK Tyumen

    Tyumen

  • B
    FK Ural-D Ekaterinburg

    Ural II

    PFL

    31/10 17:00

    2 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Lada SOK Dimitrovgrad

    Lada SOK

  • M
    FK Ural-D Ekaterinburg

    Ural II

    PFL

    10/11 17:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Chelyabinsk

    Chelyabinsk

Ural II
Oranlar
1.29
2.25
2 - 2MS3.20
0.88
2.65
Lada SOK
  • G
    FK Orenburg II

    FK Orenburg II

    PFL

    3/10 17:00

    0 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 2 )

    Lada SOK Dimitrovgrad

    Lada SOK

  • M
    FK Novosibirsk

    FK Novosibirsk

    PFL

    14/10 21:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Lada SOK Dimitrovgrad

    Lada SOK

  • M
    Dinamo Barnaul

    Dinamo Barnaul

    PFL

    17/10 18:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Lada SOK Dimitrovgrad

    Lada SOK

  • B
    FK Ural-D Ekaterinburg

    Ural II

    PFL

    31/10 17:00

    2 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Lada SOK Dimitrovgrad

    Lada SOK

  • G
    Lada Tolyatti

    Lada Tolyatti

    PFL

    5/11 19:00

    0 - 8

    MS

    ( İY : 0 - 3 )

    Lada SOK Dimitrovgrad

    Lada SOK

31/10 19:00
  • G
    FK Chelyabinsk

    Chelyabinsk

    PFL

    27/9 19:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Zvezda Perm

    Zvezda Perm

  • G
    FK Chelyabinsk

    Chelyabinsk

    PFL

    8/10 19:00

    6 - 0

    MS

    ( İY : 4 - 0 )

    PFK Krylya Sovetov Samara II

    Krylya Sovetov II

  • M
    FK Chelyabinsk

    Chelyabinsk

    PFL

    18/10 19:00

    0 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK KAMAZ Naberezhnye Chelny

    Kamaz Nab Chelny

  • G
    FK Chelyabinsk

    Chelyabinsk

    PFL

    31/10 19:00

    7 - 0

    MS

    ( İY : 4 - 0 )

    Lada Tolyatti

    Lada Tolyatti

  • G
    FK Chelyabinsk

    Chelyabinsk

    PFL

    5/11 19:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    FK Ural-D Ekaterinburg

    Ural II

Chelyabinsk
Oranlar
2.00
1.16
7 - 0MS7.00
0.14
7.00
Lada Tolyatti
  • M
    FC Nosta Novotroitsk

    Nosta Novotroitsk

    PFL

    3/10 20:00

    7 - 0

    MS

    ( İY : 4 - 0 )

    Lada Tolyatti

    Lada Tolyatti

  • M
    Dinamo Barnaul

    Dinamo Barnaul

    PFL

    14/10 19:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Lada Tolyatti

    Lada Tolyatti

  • M
    FK Novosibirsk

    FK Novosibirsk

    PFL

    17/10 19:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Lada Tolyatti

    Lada Tolyatti

  • M
    FK Chelyabinsk

    Chelyabinsk

    PFL

    31/10 19:00

    7 - 0

    MS

    ( İY : 4 - 0 )

    Lada Tolyatti

    Lada Tolyatti

  • B
    Lada SOK Dimitrovgrad

    Lada SOK

    PFL

    10/11 19:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Lada Tolyatti

    Lada Tolyatti

1/11 21:00
  • G
    Zvezda St. Petersburg

    Zvezda St. Petersburg

    PFL

    9/10 19:00

    2 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Zenit-Radian Irkutsk

    Zenit Irkutsk

  • M
    Zvezda St. Petersburg

    Zvezda St. Petersburg

    PFL

    18/10 21:00

    2 - 3

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FK Kolomna

    FK Kolomna

  • B
    Zvezda St. Petersburg

    Zvezda St. Petersburg

    PFL

    1/11 21:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Leningradets Leningradskaya Oblast

    Leningradets

  • B
    Zvezda St. Petersburg

    Zvezda St. Petersburg

    PFL

    12/11 20:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Zenit St. Petersburg II

    Zenit II

  • G
    Zvezda St. Petersburg

    Zvezda St. Petersburg

    PFL

    18/11 20:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FC Luki-Energiya Velikiye Luki

    Luki-Energiya

Zvezda St. Petersburg
Oranlar
1.67
5.25
1 - 1MS3.60
2.00
1.49
Leningradets
  • G
    FC Chita

    FC Chita

    PFL

    27/9 15:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Leningradets Leningradskaya Oblast

    Leningradets

  • G
    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

    PFL

    9/10 19:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Leningradets Leningradskaya Oblast

    Leningradets

  • G
    FC Luki-Energiya Velikiye Luki

    Luki-Energiya

    PFL

    18/10 19:00

    1 - 3

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FK Leningradets Leningradskaya Oblast

    Leningradets

  • B
    Zvezda St. Petersburg

    Zvezda St. Petersburg

    PFL

    1/11 21:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Leningradets Leningradskaya Oblast

    Leningradets

  • B
    FK Dinamo Moskva II

    Dinamo Moskova II

    PFL

    12/11 21:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Leningradets Leningradskaya Oblast

    Leningradets

1/11 19:00
  • G
    FK Zenit St. Petersburg II

    Zenit II

    PFL

    6/10 19:00

    4 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Zenit-Radian Irkutsk

    Zenit Irkutsk

  • G
    FK Zenit St. Petersburg II

    Zenit II

    PFL

    9/10 19:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    FC Chita

    FC Chita

  • G
    FK Zenit St. Petersburg II

    Zenit II

    PFL

    18/10 19:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

  • G
    FK Zenit St. Petersburg II

    Zenit II

    PFL

    1/11 19:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 3 - 1 )

    FK Dinamo Moskva II

    Dinamo Moskova II

  • G
    FK Zenit St. Petersburg II

    Zenit II

    PFL

    7/11 19:00

    4 - 2

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    Zvezda St. Petersburg

    Zvezda St. Petersburg

Zenit II
Oranlar
2.44
1.69
3 - 1MS3.75
1.71
3.50
Dinamo Moskova II
  • G
    FC Chita

    FC Chita

    PFL

    24/9 17:00

    2 - 3

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FK Dinamo Moskva II

    Dinamo Moskova II

  • M
    FK Zenit-Radian Irkutsk

    Zenit Irkutsk

    PFL

    27/9 17:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Dinamo Moskva II

    Dinamo Moskova II

  • G
    FK Kolomna

    FK Kolomna

    PFL

    9/10 21:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Dinamo Moskva II

    Dinamo Moskova II

  • M
    FK Zenit St. Petersburg II

    Zenit II

    PFL

    1/11 19:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 3 - 1 )

    FK Dinamo Moskva II

    Dinamo Moskova II

  • G
    FK Leningradets Leningradskaya Oblast

    Leningradets

    PFL

    7/11 19:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Dinamo Moskva II

    Dinamo Moskova II

1/11 22:30
  • G
    FSK Dolgoprudny

    Dolgoprudny

    PFL

    27/9 22:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Zenit St. Petersburg II

    Zenit II

  • G
    FSK Dolgoprudny

    Dolgoprudny

    PFL

    3/10 22:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    FK Murom

    Murom

  • G
    FSK Dolgoprudny

    Dolgoprudny

    PFL

    18/10 21:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Rodina Moskva

    FK Rodina Moskova

  • G
    FSK Dolgoprudny

    Dolgoprudny

    PFL

    1/11 22:30

    2 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Kolomna

    FK Kolomna

  • G
    FSK Dolgoprudny

    Dolgoprudny

    PFL

    12/11 22:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Tver

Dolgoprudny
Oranlar
3.00
1.22
2 - 1MS5.75
0.70
9.50
FK Kolomna
  • M
    FC Luki-Energiya Velikiye Luki

    Luki-Energiya

    PFL

    27/9 19:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Kolomna

    FK Kolomna

  • M
    FK Leningradets Leningradskaya Oblast

    Leningradets

    PFL

    4/10 19:00

    2 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Kolomna

    FK Kolomna

  • G
    Zvezda St. Petersburg

    Zvezda St. Petersburg

    PFL

    18/10 21:00

    2 - 3

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FK Kolomna

    FK Kolomna

  • M
    FSK Dolgoprudny

    Dolgoprudny

    PFL

    1/11 22:30

    2 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Kolomna

    FK Kolomna

  • G
    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

    PFL

    12/11 19:00

    0 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Kolomna

    FK Kolomna

* Maç saati yerel saat diliminizde gösterilmiştir. (+09:00)

×
Tahmin Ekle
/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor ###dk'
- Başlıyor###S'
- Başladı
Yakında
Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor