- Dinamo Moskova II - Maç İstatistikleri

 logo

Ev Sahibi

Rusya

PFL logoPFL

17. Hafta

1 April 2021

20:00

Stadyum : Stadion SGAFKST (Smolensk)

Maçların saatleri lokal saat dilimine göredir. (+09:00)

Maç Skoru

1 - 3

İY

(0 - 0)

 


59'

Vladislav Galkin

Asist Yok

 


61'

Yaroslav Gladyshev

Asist Yok

Kirill Pomelnikov

Asist Yok


76'

 


90+2'

Yaroslav Gladyshev

Asist Yok

Maç Sonu Data

Topla Oynama
53%
47%
Şut
10
15
Kartlar
1
1
Korner
4
3

Maç Önü İstatistikleri

* ve Dinamo Moskova II takımlarının bu sezonki maçlarından ortalama istatistikleri içerir

ORT Goller

2.84Lig : 2.9

Karşılıklı Gol

61%Lig : 50%

1.5 Üst

67%Lig : 77%

2.5 Üst

61%Lig : 56%

Kornerler


KİLİDİ AÇ

iç saha istatistikleri Dinamo Moskova II deplasman istatistikleri üzerinden hesaplandı

Maç İstatistikleri

Ev Sahibi
FK Smolensk

Sıralama. 14 / 64

PFL

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
    FK Dinamo Moskva II

    Dinamo Moskova II

    PFL

    18/10 21:00

    4 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    FK Smolensk

  • M
    FK Lokomotiv-Kazanka Moskva

    Kazanka

    PFL

    25/10 23:00

    4 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Smolensk

  • G
    FK Smolensk

    PFL

    1/11 22:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Murom

    Murom

  • B
    FK Smolensk

    PFL

    7/11 22:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FC Luki-Energiya Velikiye Luki

    Luki-Energiya

  • M
    FC Luki-Energiya Velikiye Luki

    Luki-Energiya

    PFL

    12/11 23:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Smolensk

0.88
Ev Sahibi
  • G
    FK Smolensk

    PFL

    12/9 22:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FC Chita

    FC Chita

  • B
    FK Smolensk

    PFL

    27/9 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

  • M
    FK Smolensk

    PFL

    9/10 22:00

    1 - 4

    MS

    ( İY : 1 - 3 )

    FK Torpedo Vladimir

    Torpedo Vladimir

  • G
    FK Smolensk

    PFL

    1/11 22:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Murom

    Murom

  • B
    FK Smolensk

    PFL

    7/11 22:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FC Luki-Energiya Velikiye Luki

    Luki-Energiya

1.38
Deplasman
  • B
    FK Rodina Moskva

    FK Rodina Moskova

    PFL

    4/10 21:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Smolensk

  • M
    FK Leningradets Leningradskaya Oblast

    Leningradets

    PFL

    13/10 19:00

    4 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    FK Smolensk

  • M
    FK Dinamo Moskva II

    Dinamo Moskova II

    PFL

    18/10 21:00

    4 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    FK Smolensk

  • M
    FK Lokomotiv-Kazanka Moskva

    Kazanka

    PFL

    25/10 23:00

    4 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Smolensk

  • M
    FC Luki-Energiya Velikiye Luki

    Luki-Energiya

    PFL

    12/11 23:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Smolensk

0.38
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 19% 38% 0%
ORT 2.63 2.25 3.00
Atılan Gol 0.88 1.13 0.63
Yenilen Gol 1.75 1.13 2.38
Karşılıklı Gol 50% 50% 50%
GYM 25% 38% 13%
GAM 38% 25% 50%
xG 0.78 0.85 0.72
xGA 1.72 1.39 1.99
Deplasman
FK Dinamo Moskva II

Dinamo Moskova II

Sıralama. 4 / 64

PFL

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
    FK Dinamo Moskva II

    Dinamo Moskova II

    PFL

    18/10 21:00

    4 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    FK Smolensk

  • G
    FK Dinamo Moskva II

    Dinamo Moskova II

    PFL

    25/10 21:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Zvezda St. Petersburg

    Zvezda St. Petersburg

  • M
    FK Zenit St. Petersburg II

    Zenit II

    PFL

    1/11 19:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 3 - 1 )

    FK Dinamo Moskva II

    Dinamo Moskova II

  • G
    FK Leningradets Leningradskaya Oblast

    Leningradets

    PFL

    7/11 19:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Dinamo Moskva II

    Dinamo Moskova II

  • B
    FK Dinamo Moskva II

    Dinamo Moskova II

    PFL

    12/11 21:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Leningradets Leningradskaya Oblast

    Leningradets

1.88
Ev Sahibi
  • B
    FK Dinamo Moskva II

    Dinamo Moskova II

    PFL

    3/10 23:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

  • G
    FK Dinamo Moskva II

    Dinamo Moskova II

    PFL

    13/10 23:00

    6 - 0

    MS

    ( İY : 4 - 0 )

    FC Luki-Energiya Velikiye Luki

    Luki-Energiya

  • G
    FK Dinamo Moskva II

    Dinamo Moskova II

    PFL

    18/10 21:00

    4 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    FK Smolensk

  • G
    FK Dinamo Moskva II

    Dinamo Moskova II

    PFL

    25/10 21:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Zvezda St. Petersburg

    Zvezda St. Petersburg

  • B
    FK Dinamo Moskva II

    Dinamo Moskova II

    PFL

    12/11 21:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Leningradets Leningradskaya Oblast

    Leningradets

2.00
Deplasman
  • G
    FC Chita

    FC Chita

    PFL

    24/9 17:00

    2 - 3

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FK Dinamo Moskva II

    Dinamo Moskova II

  • M
    FK Zenit-Radian Irkutsk

    Zenit Irkutsk

    PFL

    27/9 17:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Dinamo Moskva II

    Dinamo Moskova II

  • G
    FK Kolomna

    FK Kolomna

    PFL

    9/10 21:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Dinamo Moskva II

    Dinamo Moskova II

  • M
    FK Zenit St. Petersburg II

    Zenit II

    PFL

    1/11 19:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 3 - 1 )

    FK Dinamo Moskva II

    Dinamo Moskova II

  • G
    FK Leningradets Leningradskaya Oblast

    Leningradets

    PFL

    7/11 19:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Dinamo Moskva II

    Dinamo Moskova II

1.71
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 56% 56% 57%
ORT 3.50 3.56 3.43
Atılan Gol 2.13 2.44 1.71
Yenilen Gol 1.38 1.11 1.71
Karşılıklı Gol 69% 67% 71%
GYM 25% 33% 14%
GAM 13% 11% 14%
xG 1.64 1.87 1.36
xGA 1.18 1 1.38

Form

Form - İç Saha
 
Form - Deplasman
 Logo
1.38
  • G
    FK Smolensk

    PFL

    12/9 22:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FC Chita

    FC Chita

  • B
    FK Smolensk

    PFL

    27/9 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

    Znamya Truda

  • M
    FK Smolensk

    PFL

    9/10 22:00

    1 - 4

    MS

    ( İY : 1 - 3 )

    FK Torpedo Vladimir

    Torpedo Vladimir

  • G
    FK Smolensk

    PFL

    1/11 22:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Murom

    Murom

  • B
    FK Smolensk

    PFL

    7/11 22:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FC Luki-Energiya Velikiye Luki

    Luki-Energiya

  • Tüm

  • Ev Sahibi

  • Deplasman

Dinamo Moskova II
Luki-Energiya
Murom
Torpedo Vladimir
Znamya Truda
  • Önceki

  • Sonraki

Dinamo Moskova II
Dinamo Moskova II Form olarak +24% daha iyi.

1.71
  • G
    FC Chita

    FC Chita

    PFL

    24/9 17:00

    2 - 3

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FK Dinamo Moskva II

    Dinamo Moskova II

  • M
    FK Zenit-Radian Irkutsk

    Zenit Irkutsk

    PFL

    27/9 17:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Dinamo Moskva II

    Dinamo Moskova II

  • G
    FK Kolomna

    FK Kolomna

    PFL

    9/10 21:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Dinamo Moskva II

    Dinamo Moskova II

  • M
    FK Zenit St. Petersburg II

    Zenit II

    PFL

    1/11 19:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 3 - 1 )

    FK Dinamo Moskva II

    Dinamo Moskova II

  • G
    FK Leningradets Leningradskaya Oblast

    Leningradets

    PFL

    7/11 19:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Dinamo Moskva II

    Dinamo Moskova II

FK Dinamo Moskva II Logo
  • Tüm

  • Ev Sahibi

  • Deplasman

Dinamo Moskova II
Leningradets
Dinamo Moskova II
Zenit II
Dinamo Moskova II
FK Kolomna
Dinamo Moskova II
Zenit Irkutsk
Dinamo Moskova II
  • Önceki

  • Sonraki

Premium Burada!
İddaa oynarken kazandıran ve daha az takip edildiği bilinen 200 lig.

En çok kazandırma potansiyeli olan ligler hakkında araştırmamızı yaptık. Bu liglerden detaylı istatistiklerle birlikte tüm maçlar için korner, kart istatistikleri ve indirilebilir CSV dosyaları. FootyStats Premium'a bugün katıl!

Önceki Sonuçlar
 Logo

Kazanma
(0%)

1

Maçlar

 

1 Galibiyet

Dinamo Moskova II Logo

Dinamo Moskova II Kazanma
(100%)

0.5 Üst

100%
1/1 kez

1.5 Üst

100%
1/1 kez

2.5 Üst

100%
1/1 kez

3.5 Üst

100%
1/1 kez

  Karşılıklı Gol

100%
1/1 kez

Gol Yemediği Maçlar

0%

Gol Yemediği Maçlar

0%
Dinamo Moskova II

Atılan Goller
 

 

  • FC Luki-Energiya Velikiye Luki

    0

  • FK Murom

    2

  • FK Torpedo Vladimir

    1

 Logo

1.13

/ maç
(Ev Sahibi)

Dinamo Moskova II
Dinamo Moskova II Atılan Gol olarak
+%51
daha iyi durumda.

Dinamo Moskova II Logo

1.71

/ maç
(Deplasman)

 

  • 2

    FK Leningradets Leningradskaya Oblast

  • 1

    FK Zenit St. Petersburg II

  • 1

    FK Kolomna

 
Yenen Goller
 

 

  • FC Luki-Energiya Velikiye Luki

    0

  • FK Murom

    1

  • FK Torpedo Vladimir

    4

 Logo

1.13

/ maç
(Ev Sahibi)


Yenen Gol olarak
+%51
daha iyi durumda.

Dinamo Moskova II Logo

1.71

/ maç
(Deplasman)

 

  • FK Leningradets Leningradskaya Oblast

    1

  • FK Zenit St. Petersburg II

    3

  • FK Kolomna

    0

 
Kornerler

KİLİDİ AÇ

Korner / maç

Bu sezon ve Dinamo Moskova II
maçlarındaki Ortalama Korner Sayısı

Korner / maç

Dinamo Moskova II

Korner / maç
Dinamo Moskova II

 FootyStats
  • 150+ Kazandıran Lig
  • Korner İstatistikleri & Kart İstatistikleri
  • FootyStats Premium Vazgeçilmez.

KİLİDİ AÇ
ŞİMDİ

Kartlar

KİLİDİ AÇ

Toplam Kartlar / Maç

and Dinamo Moskova II arasında oynanan
maçların toplam kart sayısı.
Kırmızı kartlar 2 kart olarak değerlendirilir.

Kart / maç

Dinamo Moskova II

Kart / maç
Dinamo Moskova II

KART İSTATİSTİKLERİNİ GÖR

7.5 ~ 13.5 Üstü Kornerler

 
Dinamo Moskova II
Ortalama
Üst 7.5
Üst 8.5
Üst 9.5
Üst 10.5
Üst 11.5
Üst 12.5
Üst 13.5

İlk kolon maç başı korner ortalamasını ifade eder. İkinci kolon ise Dinamo Moskova II maçlarından. Son kolon PFL 2020/21 sezonu için iki takımın maçlarındaki toplam korner sayılarının ortalaması üzerinden hesaplanır.

1.5 ~ 7.5 Üstü Kartlar

 
Dinamo Moskova II
Ortalama
Üst 1.5
Üst 2.5
Üst 3.5
Üst 4.5
Üst 5.5
Üst 6.5
Üst 7.5

Birinci kolon takımının dahil olduğu maçlardaki maç başı Ortalama Toplam Kartlar'ı gösteriyor.(Rakip takımın kartları da dahil) İkinci kolon aynı şekilde Dinamo Moskova II takımı için.

Son kolon Toplam Kart Üst için PFL 2020/21 sezonunda ve Dinamo Moskova II arasında oynanan maçlardaki gerçekleşme yüzdesidir.

Premium Burada!
İddaa oynarken kazandıran ve daha az takip edildiği bilinen 200 lig.

En çok kazandırma potansiyeli olan ligler hakkında araştırmamızı yaptık. Bu liglerden detaylı istatistiklerle birlikte tüm maçlar için korner, kart istatistikleri ve indirilebilir CSV dosyaları. FootyStats Premium'a bugün katıl!

Gol Atacak Mı?
 
Dinamo Moskova II

75%

iç saha maçında
gol attı

Orta İhtimal

Elimizdeki verilere göre takımının bu maçta gol atması Orta İhtimal
FK Dinamo Moskva II

14%

deplasman maçında
gol yemedi
Dinamo Moskova II Gol Atacak Mı?
 
Dinamo Moskova II

38%

iç saha maçında
gol yemedi

Orta İhtimal

Elimizdeki verilere göre Dinamo Moskova II takımının bu maçta gol atması Orta İhtimal
FK Dinamo Moskva II

86%

deplasman maçında
gol attı
İlk Golü Kim Atar?
 

38%

6 / 16 maçta ilk golü attı

Dinamo Moskova IIDinamo Moskova II
 
Dinamo Moskova II

56%

9 / 16 maçta ilk golü attı

Üst +

0.5 Üst

88%

94%

Ortalama

Dinamo Moskova II

100%

1.5 Üst

63%

67%

Ortalama

Dinamo Moskova II

71%

2.5 Üst

50%

61%

Ortalama

Dinamo Moskova II

71%

3.5 Üst

13%

28%

Ortalama

Dinamo Moskova II

43%

4.5 Üst

13%

21%

Ortalama

Dinamo Moskova II

29%

5.5 Üst

0%

7%

Ortalama

Dinamo Moskova II

14%

Alt -

0,5 Alt

12%

6%

Ortalama

Dinamo Moskova II

0%

1.5 Alt

37%

33%

Ortalama

Dinamo Moskova II

29%

2.5 Alt

50%

40%

Ortalama

Dinamo Moskova II

29%

3.5 Alt

87%

72%

Ortalama

Dinamo Moskova II

57%

4.5 Alt

87%

79%

Ortalama

Dinamo Moskova II

71%

5.5 Alt

100%

93%

Ortalama

Dinamo Moskova II

86%

Gol Krallığı -

Vasiliy Meshkovskiy  8
Boris Tsygankov  5
Kirill Pomelnikov  4
Aleksandr Vasilyev  2
Nikita Belunov  2
Semen Egorov  1

2020/21 sezonundan PFL istatistikleri

Gol Krallığı - Dinamo Moskova IIDinamo Moskova II

Vladislav Galkin  8
Arsen Zakharyan  8
Konstantin Tyukavin  6
Yaroslav Gladyshev  4
Anton Terekhov  3
Maksim Danilin  3

2020/21 sezonundan PFL istatistikleri

İlk Yarı İstatistikleri (1. Yarı)

Form - İlk Yarı

Form - İç Saha
 
Form - Deplasman
 Logo
1.25
İlk Yarı


Form olarak +25% daha iyi.

1.00
İlk Yarı
FK Dinamo Moskva II Logo

Üst + - İlk Yarı

0.5 Üst (İY)

63%

67%

Ortalama

Dinamo Moskova II

71%

1.5 Üst (İY)

25%

34%

Ortalama

Dinamo Moskova II

43%

2.5 Üst (İY)

13%

14%

Ortalama

Dinamo Moskova II

14%

*Daha fazla ilk yarı istatistiği için, İlk Yarı Tablosu sayfasını ziyaret et

İç Saha / Dış Saha

* İç Saha / Dış Saha da mevcut

PFL İç Saha

Şu an Sezon Ortası - 525 / 962 maç oynandı

# Takım O
Bu sezon oynanan maç sayısı
Kazanma% A
Atılan Gol (A).
Takımın attığı gol sayısı
Y
Yenen Gol (Y).
Takımın yediği gol sayısı
AV
Averaj (AV).
Atılan Gol - Yenen Gol
P

1

 Legion Dynamo

10

70%

24

4

20

24

2

 Kuban Kholding

10

70%

17

7

10

23

3

 Zenit II

9

78%

26

7

19

22

4

 Urozhay

10

70%

27

8

19

22

5

 FK Chernomorets Novorossiysk

10

70%

9

5

4

22

6

 Saturn Ramenskoye

7

100%

20

1

19

21

7

 Dolgoprudny

7

100%

14

4

10

21

8

 Torpedo Vladimir

9

67%

20

8

12

20

9

 FK Rodina Moskova

9

67%

23

11

12

20

10

 Chelyabinsk

9

67%

25

8

17

18

11

 Dinamo Moskova II

9

56%

22

10

12

18

12

 Spartak Nal'chik

10

50%

13

7

6

18

13

 Mashuk-KMV

10

50%

20

12

8

17

14

 Makhachkala

10

50%

19

12

7

17

15

 

10

40%

19

7

12

16

16

 FK Ryazan

8

63%

17

8

9

16

17

 Avangard Kursk

8

50%

14

8

6

16

18

 Kamaz Nab Chelny

7

71%

23

7

16

15

19

 Metallurg Lipetsk

8

50%

18

5

13

15

20

 Salyut Belgorod

8

50%

18

6

12

15

21

 Kazanka

7

57%

17

7

10

15

22

 Zvezda Perm

7

57%

18

8

10

15

23

 Zvezda St. Petersburg

9

44%

14

5

9

15

24

 

8

50%

16

7

9

15

25

 FK Novosibirsk

7

57%

14

6

8

15

26

 Luki-Energiya

10

50%

16

13

3

15

27

 Anzhi Makhachkala

10

40%

12

10

2

15

28

 Volga Ulyanovsk

8

50%

8

3

5

14

29

 Dinamo Stavropol

9

44%

15

10

5

14

30

 FK Biolog Novokubansk

10

40%

22

17

5

14

31

 Strogino

7

57%

13

9

4

14

32

 FK Khimik Novomoskovsk

8

50%

11

10

1

14

33

 Sokol Saratov

7

57%

12

5

7

13

34

 Zenit Irkutsk

7

57%

12

6

6

13

35

 Tyumen

7

57%

9

4

5

13

36

 Dinamo Barnaul

7

57%

11

8

3

13

37

 FK Khimki II

8

50%

10

8

2

13

38

 SKA Rostov

8

50%

10

9

1

13

39

 FK Kaluga

7

57%

15

10

5

12

40

 Murom

8

38%

10

9

1

11

41

 

8

38%

9

9

0

11

42

 FK Kvant Obninsk

8

38%

9

12

-3

11

43

 Nosta Novotroitsk

7

43%

18

12

6

10

44

 Sakhalin Sakhalinsk

7

43%

10

6

4

10

45

 

8

38%

6

8

-2

10

46

 Krasnodar III

10

30%

13

23

-10

10

47

 Leningradets

7

43%

12

9

3

9

48

 Ural II

7

29%

8

8

0

9

49

 

8

38%

14

17

-3

9

50

 Inter Cherkessk

10

20%

9

20

-11

9

51

 Krasnyy-SGAFKST

7

29%

7

6

1

8

52

 

7

29%

8

7

1

8

53

 Znamya Truda

8

25%

5

7

-2

8

54

 Druzhba

10

20%

10

23

-13

8

55

 

9

22%

14

27

-13

8

56

 Lada SOK

7

14%

4

5

-1

7

57

 Zenit Izhevsk

7

29%

8

10

-2

7

58

 FK Orenburg II

9

22%

4

16

-12

7

59

 

11

18%

13

36

-23

7

60

 

7

29%

8

12

-4

6

61

 Lada Tolyatti

8

25%

7

25

-18

6

62

 FC Chita

6

17%

7

10

-3

5

63

 FK Kolomna

6

17%

9

12

-3

5

64

 Krylya Sovetov II

6

17%

11

16

-5

3

VS

PFL Dış Saha

Şu an Sezon Ortası - 525 / 962 maç oynandı

# Takım O
Bu sezon oynanan maç sayısı
Kazanma% A
Atılan Gol (A).
Takımın attığı gol sayısı
Y
Yenen Gol (Y).
Takımın yediği gol sayısı
AV
Averaj (AV).
Atılan Gol - Yenen Gol
P

1

 Urozhay

10

90%

25

8

17

27

2

 Kuban Kholding

10

80%

23

7

16

25

3

 SKA Rostov

12

58%

31

13

18

22

4

 FK Chernomorets Novorossiysk

10

60%

20

6

14

21

5

 FK Novosibirsk

8

75%

17

4

13

20

6

 Tyumen

8

75%

15

7

8

20

7

 Leningradets

9

56%

10

7

3

18

8

 Volga Ulyanovsk

7

71%

11

3

8

17

9

 Dolgoprudny

9

56%

10

9

1

17

10

 Kamaz Nab Chelny

8

63%

18

8

10

16

11

 Anzhi Makhachkala

10

40%

16

11

5

16

12

 Legion Dynamo

10

30%

14

8

6

15

13

 Metallurg Lipetsk

7

71%

13

10

3

15

14

 Salyut Belgorod

7

57%

8

4

4

14

15

 Sokol Saratov

8

50%

12

8

4

14

16

 

7

57%

13

9

4

14

17

 Krasnyy-SGAFKST

8

50%

14

11

3

14

18

 Zvezda Perm

8

50%

14

11

3

13

19

 

8

38%

10

8

2

13

20

 

8

50%

13

13

0

13

21

 Dinamo Stavropol

10

40%

13

16

-3

13

22

 FK Ryazan

7

57%

10

8

2

12

23

 Spartak Nal'chik

10

30%

14

13

1

12

24

 Dinamo Moskova II

7

57%

12

12

0

12

25

 Kazanka

9

33%

15

20

-5

12

26

 Saturn Ramenskoye

8

38%

16

9

7

11

27

 

10

30%

15

13

2

11

28

 Krasnodar III

9

33%

12

14

-2

11

29

 FK Khimik Novomoskovsk

7

29%

9

8

1

10

30

 Torpedo Vladimir

7

43%

9

8

1

10

31

 Dinamo Barnaul

7

43%

9

11

-2

10

32

 FK Rodina Moskova

7

29%

10

12

-2

9

33

 Strogino

8

38%

7

14

-7

9

34

 Zenit II

7

29%

8

9

-1

8

35

 FK Kaluga

8

25%

6

9

-3

8

36

 Ural II

8

25%

10

16

-6

8

37

 Nosta Novotroitsk

8

25%

5

14

-9

8

38

 Mashuk-KMV

9

22%

8

18

-10

8

39

 Druzhba

10

20%

7

24

-17

8

40

 Lada SOK

8

25%

15

12

3

7

41

 Chelyabinsk

6

33%

3

4

-1

7

42

 Znamya Truda

8

13%

9

11

-2

7

43

 Murom

8

25%

9

13

-4

7

44

 Makhachkala

10

10%

7

15

-8

7

45

 FK Kolomna

10

20%

11

22

-11

7

46

 FK Kvant Obninsk

7

14%

5

15

-10

5

47

 FK Orenburg II

6

17%

4

14

-10

4

48

 FK Biolog Novokubansk

9

11%

9

21

-12

4

49

 Krylya Sovetov II

7

14%

5

18

-13

4

50

 Zenit Irkutsk

8

13%

3

17

-14

4

51

 

10

10%

5

20

-15

4

52

 Inter Cherkessk

10

10%

7

32

-25

4

53

 

8

0%

5

19

-14

3

54

 

7

14%

4

20

-16

3

55

 FK Khimki II

7

14%

8

27

-19

3

56

 Zvezda St. Petersburg

7

0%

6

14

-8

2

57

 Avangard Kursk

7

0%

4

14

-10

2

58

 Sakhalin Sakhalinsk

8

0%

2

18

-16

2

59

 Luki-Energiya

6

0%

2

16

-14

1

60

 Zenit Izhevsk

8

0%

3

18

-15

1

61

 

8

0%

11

27

-16

1

62

 Lada Tolyatti

7

0%

2

25

-23

1

63

 

8

0%

2

21

-19

0

64

 FC Chita

9

0%

2

30

-28

0

PFL Tablo

Şu an Sezon Ortası - 525 / 962 maç oynandı

# Takım O
Bu sezon oynanan maç sayısı
Kazanma% A
Atılan Gol (A).
Takımın attığı gol sayısı
Y
Yenen Gol (Y).
Takımın yediği gol sayısı
AV
Averaj (AV).
Atılan Gol - Yenen Gol
P

1

 Dolgoprudny

16

75%

24

13

11

38

2

 Zenit II

16

56%

34

16

18

30

3

 Torpedo Vladimir

16

56%

29

16

13

30

4

 Dinamo Moskova II

16

56%

34

22

12

30

5

 FK Rodina Moskova

16

50%

33

23

10

29

6

 

16

50%

29

20

9

28

7

 Leningradets

16

50%

22

16

6

27

8

 Kazanka

16

44%

32

27

5

27

9

 Murom

16

31%

19

22

-3

18

10

 Zvezda St. Petersburg

16

25%

20

19

1

17

11

 Zenit Irkutsk

15

33%

15

23

-8

17

12

 Luki-Energiya

16

31%

18

29

-11

16

13

 Znamya Truda

16

19%

14

18

-4

15

14

 

16

19%

14

28

-14

14

15

 FK Kolomna

16

19%

20

34

-14

12

16

 FC Chita

15

7%

9

40

-31

5

Oranlar

İstatistiklerOranlar
(Ev Sahibi Galibiyeti)
38%-
Beraberlik
13%-
Dinamo Moskova II
(Deplasman Galibiyeti)
57%-
0.5 Üst
94%-
1.5 Üst
67%-
2.5 Üst
61%-
3.5 Üst
28%-
4.5 Üst
21%-
Karşılıklı Gol
61%-

Analiz

1 April 2021 tarihinde, PFL fikstüründe oynanan maçlardan biri ile Dinamo Moskova II arasındaydı . Maç Dinamo Moskova II galibiyetiyle 1 - 3 sona erdi.

Artık önümüzdeki maçlara bakma zamanı. Tahminlerin için ile Dinamo Moskova II arasında oynanacak sıradaki maçın istatistiklerini incele.

İçerde Son 5 Ev Sahibi Form
Form
DeplasmanDeplasmanda Son 5
8/4 0:00
  • M
    FK Krasnyy-SGAFKST

    Krasnyy-SGAFKST

    PFL

    6/9 20:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Strogino Moskva

    Strogino

  • B
    FK Krasnyy-SGAFKST

    Krasnyy-SGAFKST

    PFL

    20/9 23:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Saturn Moskovskaya Oblast

    Saturn Ramenskoye

  • G
    FK Krasnyy-SGAFKST

    Krasnyy-SGAFKST

    PFL

    26/9 23:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Ryazan

    FK Ryazan

  • G
    FK Krasnyy-SGAFKST

    Krasnyy-SGAFKST

    PFL

    11/10 21:00

    4 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Kvant Obninsk

    FK Kvant Obninsk

  • M
    FK Krasnyy-SGAFKST

    Krasnyy-SGAFKST

    PFL

    3/11 23:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Sokol Saratov

    Sokol Saratov

Krasnyy-SGAFKST
Oranlar
1.14
1.8
3.6
0.43
3.6
FK Khimki II
  • G
    FK Fakel-M Voronezh

    PFL

    13/9 0:00

    3 - 4

    MS

    ( İY : 1 - 2 )

    FK Khimki II

    FK Khimki II

  • M
    FK Salyut Belgorod

    Salyut Belgorod

    PFL

    27/9 21:00

    6 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    FK Khimki II

    FK Khimki II

  • M
    Metallurg Lipetsk

    Metallurg Lipetsk

    PFL

    11/10 22:00

    4 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    FK Khimki II

    FK Khimki II

  • M
    FK Ryazan

    FK Ryazan

    PFL

    24/10 22:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Khimki II

    FK Khimki II

  • M
    FK Saturn Moskovskaya Oblast

    Saturn Ramenskoye

    PFL

    8/11 23:00

    5 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Khimki II

    FK Khimki II

7/4 21:00
  • B
    Lada SOK Dimitrovgrad

    Lada SOK

    PFL

    12/9 21:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Volga Ulyanovsk

    Volga Ulyanovsk

  • B
    Lada SOK Dimitrovgrad

    Lada SOK

    PFL

    27/9 21:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    PFK Krylya Sovetov Samara II

    Krylya Sovetov II

  • M
    Lada SOK Dimitrovgrad

    Lada SOK

    PFL

    8/10 20:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FC Nosta Novotroitsk

    Nosta Novotroitsk

  • B
    Lada SOK Dimitrovgrad

    Lada SOK

    PFL

    25/10 19:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Chelyabinsk

    Chelyabinsk

  • B
    Lada SOK Dimitrovgrad

    Lada SOK

    PFL

    10/11 19:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Lada Tolyatti

    Lada Tolyatti

Lada SOK
Oranlar
1.00
2.3
3.15
1.43
2.72
Dinamo Barnaul
  • M
    FK Ural-D Ekaterinburg

    Ural II

    PFL

    7/9 18:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Dinamo Barnaul

    Dinamo Barnaul

  • M
    FK Chelyabinsk

    Chelyabinsk

    PFL

    10/9 21:00

    4 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Dinamo Barnaul

    Dinamo Barnaul

  • G
    FK Volga Ulyanovsk

    Volga Ulyanovsk

    PFL

    4/10 20:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Dinamo Barnaul

    Dinamo Barnaul

  • B
    FK Volna Nizhegorodskaya oblast

    PFL

    8/10 0:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Dinamo Barnaul

    Dinamo Barnaul

  • M
    FK Novosibirsk

    FK Novosibirsk

    PFL

    2/11 21:00

    5 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Dinamo Barnaul

    Dinamo Barnaul

7/4 1:00
  • G
    FK Saturn Moskovskaya Oblast

    Saturn Ramenskoye

    PFL

    12/9 23:00

    2 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Sokol Saratov

    Sokol Saratov

  • G
    FK Saturn Moskovskaya Oblast

    Saturn Ramenskoye

    PFL

    27/9 23:00

    5 - 0

    MS

    ( İY : 3 - 0 )

    FK Avangard Kursk

    Avangard Kursk

  • G
    FK Saturn Moskovskaya Oblast

    Saturn Ramenskoye

    PFL

    11/10 23:00

    2 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Kaluga

    FK Kaluga

  • G
    FK Saturn Moskovskaya Oblast

    Saturn Ramenskoye

    PFL

    24/10 23:00

    2 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    FK Fakel-M Voronezh

  • G
    FK Saturn Moskovskaya Oblast

    Saturn Ramenskoye

    PFL

    8/11 23:00

    5 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Khimki II

    FK Khimki II

Saturn Ramenskoye
Oranlar
3.00
1.2
6
1.43
9.5
FK Khimik Novomoskovsk
  • B
    FK Salyut Belgorod

    Salyut Belgorod

    PFL

    12/9 21:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Khimik Novomoskovsk

    FK Khimik Novomoskovsk

  • B
    Metallurg Lipetsk

    Metallurg Lipetsk

    PFL

    27/9 21:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Khimik Novomoskovsk

    FK Khimik Novomoskovsk

  • M
    FK Ryazan

    FK Ryazan

    PFL

    10/10 22:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    FK Khimik Novomoskovsk

    FK Khimik Novomoskovsk

  • B
    FK Khimki II

    FK Khimki II

    PFL

    29/10 20:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Khimik Novomoskovsk

    FK Khimik Novomoskovsk

  • G
    FK Metallurg Vidnoye

    PFL

    8/11 21:00

    2 - 3

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FK Khimik Novomoskovsk

    FK Khimik Novomoskovsk

7/4 0:00
  • B
    FK Salyut Belgorod

    Salyut Belgorod

    PFL

    12/9 21:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Khimik Novomoskovsk

    FK Khimik Novomoskovsk

  • G
    FK Salyut Belgorod

    Salyut Belgorod

    PFL

    27/9 21:00

    6 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    FK Khimki II

    FK Khimki II

  • M
    FK Salyut Belgorod

    Salyut Belgorod

    PFL

    11/10 21:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Metallurg Vidnoye

  • B
    FK Salyut Belgorod

    Salyut Belgorod

    PFL

    24/10 21:00

    3 - 3

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Avangard Kursk

    Avangard Kursk

  • G
    FK Salyut Belgorod

    Salyut Belgorod

    PFL

    4/11 21:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    FK Fakel-M Voronezh

Salyut Belgorod
Oranlar
1.88
2
3.3
1.75
3.3
Sokol Saratov
  • M
    FK Saturn Moskovskaya Oblast

    Saturn Ramenskoye

    PFL

    12/9 23:00

    2 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Sokol Saratov

    Sokol Saratov

  • G
    FK Kaluga

    FK Kaluga

    PFL

    27/9 20:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FK Sokol Saratov

    Sokol Saratov

  • B
    FK Znamya Noginsk

    PFL

    11/10 20:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Sokol Saratov

    Sokol Saratov

  • M
    FK Strogino Moskva

    Strogino

    PFL

    23/10 19:00

    3 - 2

    MS

    ( İY : 2 - 2 )

    FK Sokol Saratov

    Sokol Saratov

  • G
    FK Krasnyy-SGAFKST

    Krasnyy-SGAFKST

    PFL

    3/11 23:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Sokol Saratov

    Sokol Saratov

7/4 0:00
  • B
    Metallurg Lipetsk

    Metallurg Lipetsk

    PFL

    12/9 23:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Krasnyy-SGAFKST

    Krasnyy-SGAFKST

  • B
    Metallurg Lipetsk

    Metallurg Lipetsk

    PFL

    27/9 21:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Khimik Novomoskovsk

    FK Khimik Novomoskovsk

  • G
    Metallurg Lipetsk

    Metallurg Lipetsk

    PFL

    11/10 22:00

    4 - 0

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    FK Khimki II

    FK Khimki II

  • G
    Metallurg Lipetsk

    Metallurg Lipetsk

    PFL

    24/10 22:00

    7 - 0

    MS

    ( İY : 4 - 0 )

    FK Metallurg Vidnoye

  • G
    Metallurg Lipetsk

    Metallurg Lipetsk

    PFL

    4/11 0:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Avangard Kursk

    Avangard Kursk

Metallurg Lipetsk
Oranlar
1.88
1.15
6.5
0.25
12
Sakhalin Sakhalinsk
  • M
    FK Sokol Saratov

    Sokol Saratov

    PFL

    29/8 22:00

    4 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Sakhalin Sakhalinsk

    Sakhalin Sakhalinsk

  • B
    FK Avangard Kursk

    Avangard Kursk

    PFL

    6/9 23:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Sakhalin Sakhalinsk

    Sakhalin Sakhalinsk

  • M
    FK Kaluga

    FK Kaluga

    PFL

    12/9 20:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Sakhalin Sakhalinsk

    Sakhalin Sakhalinsk

  • M
    FK Khimik Novomoskovsk

    FK Khimik Novomoskovsk

    PFL

    3/11 19:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Sakhalin Sakhalinsk

    Sakhalin Sakhalinsk

  • B
    FK Kvant Obninsk

    FK Kvant Obninsk

    PFL

    8/11 20:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Sakhalin Sakhalinsk

    Sakhalin Sakhalinsk

6/4 23:00
  • M
    FK Ryazan

    FK Ryazan

    PFL

    21/9 0:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Metallurg Lipetsk

    Metallurg Lipetsk

  • M
    FK Ryazan

    FK Ryazan

    PFL

    4/10 22:00

    1 - 4

    MS

    ( İY : 1 - 2 )

    FK Saturn Moskovskaya Oblast

    Saturn Ramenskoye

  • G
    FK Ryazan

    FK Ryazan

    PFL

    10/10 22:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    FK Khimik Novomoskovsk

    FK Khimik Novomoskovsk

  • G
    FK Ryazan

    FK Ryazan

    PFL

    24/10 22:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Khimki II

    FK Khimki II

  • G
    FK Ryazan

    FK Ryazan

    PFL

    3/11 22:00

    4 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Metallurg Vidnoye

FK Ryazan
Oranlar
2.00
1.5
4.2
0.71
5
FK Kvant Obninsk
  • G
    FK Znamya Noginsk

    PFL

    12/9 20:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FK Kvant Obninsk

    FK Kvant Obninsk

  • B
    FK Strogino Moskva

    Strogino

    PFL

    27/9 21:30

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Kvant Obninsk

    FK Kvant Obninsk

  • M
    FK Krasnyy-SGAFKST

    Krasnyy-SGAFKST

    PFL

    11/10 21:00

    4 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Kvant Obninsk

    FK Kvant Obninsk

  • B
    FK Khimik Novomoskovsk

    FK Khimik Novomoskovsk

    PFL

    24/10 20:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FK Kvant Obninsk

    FK Kvant Obninsk

  • M
    FK Khimki II

    FK Khimki II

    PFL

    3/11 20:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Kvant Obninsk

    FK Kvant Obninsk

6/4 22:00
  • M
    FK Znamya Noginsk

    PFL

    12/9 20:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FK Kvant Obninsk

    FK Kvant Obninsk

  • B
    FK Znamya Noginsk

    PFL

    11/10 20:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Sokol Saratov

    Sokol Saratov

  • B
    FK Znamya Noginsk

    PFL

    24/10 20:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Kaluga

    FK Kaluga

  • G
    FK Znamya Noginsk

    PFL

    3/11 20:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Saturn Moskovskaya Oblast

    Saturn Ramenskoye

  • M
    FK Znamya Noginsk

    PFL

    8/11 20:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Salyut Belgorod

    Salyut Belgorod

Oranlar
1.14
2.3
3
0.29
2.9
Avangard Kursk
  • B
    FK Sokol Saratov

    Sokol Saratov

    PFL

    20/9 20:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Avangard Kursk

    Avangard Kursk

  • M
    FK Saturn Moskovskaya Oblast

    Saturn Ramenskoye

    PFL

    27/9 23:00

    5 - 0

    MS

    ( İY : 3 - 0 )

    FK Avangard Kursk

    Avangard Kursk

  • M
    FK Fakel-M Voronezh

    PFL

    12/10 0:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Avangard Kursk

    Avangard Kursk

  • B
    FK Salyut Belgorod

    Salyut Belgorod

    PFL

    24/10 21:00

    3 - 3

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Avangard Kursk

    Avangard Kursk

  • M
    Metallurg Lipetsk

    Metallurg Lipetsk

    PFL

    4/11 0:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Avangard Kursk

    Avangard Kursk

6/4 21:00
  • M
    FK Fakel-M Voronezh

    PFL

    13/9 0:00

    3 - 4

    MS

    ( İY : 1 - 2 )

    FK Khimki II

    FK Khimki II

  • G
    FK Fakel-M Voronezh

    PFL

    27/9 23:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FK Metallurg Vidnoye

  • G
    FK Fakel-M Voronezh

    PFL

    12/10 0:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FK Avangard Kursk

    Avangard Kursk

  • M
    FK Fakel-M Voronezh

    PFL

    29/10 23:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Znamya Noginsk

  • M
    FK Fakel-M Voronezh

    PFL

    8/11 23:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Strogino Moskva

    Strogino

0.86
1.00
FK Kaluga
  • G
    FK Metallurg Vidnoye

    PFL

    22/9 0:00

    0 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Kaluga

    FK Kaluga

  • B
    FK Avangard Kursk

    Avangard Kursk

    PFL

    4/10 22:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Kaluga

    FK Kaluga

  • M
    FK Saturn Moskovskaya Oblast

    Saturn Ramenskoye

    PFL

    11/10 23:00

    2 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Kaluga

    FK Kaluga

  • B
    FK Znamya Noginsk

    PFL

    24/10 20:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Kaluga

    FK Kaluga

  • M
    FK Strogino Moskva

    Strogino

    PFL

    3/11 20:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FK Kaluga

    FK Kaluga

6/4 20:00
  • M
    Lada Tolyatti

    Lada Tolyatti

    PFL

    12/9 20:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Volna Nizhegorodskaya oblast

  • G
    Lada Tolyatti

    Lada Tolyatti

    PFL

    20/9 20:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    PFK Krylya Sovetov Samara II

    Krylya Sovetov II

  • M
    Lada Tolyatti

    Lada Tolyatti

    PFL

    8/10 22:00

    1 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Orenburg II

    FK Orenburg II

  • G
    Lada Tolyatti

    Lada Tolyatti

    PFL

    25/10 19:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 3 - 0 )

    FK Ural-D Ekaterinburg

    Ural II

  • M
    Lada Tolyatti

    Lada Tolyatti

    PFL

    5/11 19:00

    0 - 8

    MS

    ( İY : 0 - 3 )

    Lada SOK Dimitrovgrad

    Lada SOK

Lada Tolyatti
Oranlar
0.75
19
7
2.50
1.13
FK Novosibirsk
  • B
    FK Ural-D Ekaterinburg

    Ural II

    PFL

    10/9 18:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Novosibirsk

    FK Novosibirsk

  • G
    Dinamo Barnaul

    Dinamo Barnaul

    PFL

    29/9 19:00

    0 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 2 )

    FK Novosibirsk

    FK Novosibirsk

  • G
    FK Volna Nizhegorodskaya oblast

    PFL

    4/10 22:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Novosibirsk

    FK Novosibirsk

  • B
    FK Volga Ulyanovsk

    Volga Ulyanovsk

    PFL

    7/10 23:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Novosibirsk

    FK Novosibirsk

  • G
    PFK Krylya Sovetov Samara II

    Krylya Sovetov II

    PFL

    28/10 18:00

    2 - 6

    MS

    ( İY : 1 - 5 )

    FK Novosibirsk

    FK Novosibirsk

6/4 19:00
  • M
    FK Strogino Moskva

    Strogino

    PFL

    29/8 22:00

    2 - 3

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    Metallurg Lipetsk

    Metallurg Lipetsk

  • G
    FK Strogino Moskva

    Strogino

    PFL

    12/9 21:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Ryazan

    FK Ryazan

  • B
    FK Strogino Moskva

    Strogino

    PFL

    27/9 21:30

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Kvant Obninsk

    FK Kvant Obninsk

  • G
    FK Strogino Moskva

    Strogino

    PFL

    23/10 19:00

    3 - 2

    MS

    ( İY : 2 - 2 )

    FK Sokol Saratov

    Sokol Saratov

  • G
    FK Strogino Moskva

    Strogino

    PFL

    3/11 20:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FK Kaluga

    FK Kaluga

Strogino
Oranlar
2.00
1.444
4.2
0.43
6
  • M
    FK Avangard Kursk

    Avangard Kursk

    PFL

    12/9 23:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 3 - 0 )

    FK Metallurg Vidnoye

  • M
    FK Fakel-M Voronezh

    PFL

    27/9 23:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FK Metallurg Vidnoye

  • G
    FK Salyut Belgorod

    Salyut Belgorod

    PFL

    11/10 21:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Metallurg Vidnoye

  • M
    Metallurg Lipetsk

    Metallurg Lipetsk

    PFL

    24/10 22:00

    7 - 0

    MS

    ( İY : 4 - 0 )

    FK Metallurg Vidnoye

  • M
    FK Ryazan

    FK Ryazan

    PFL

    3/11 22:00

    4 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Metallurg Vidnoye

* Maç saati yerel saat diliminizde gösterilmiştir. (+09:00)

×
Tahmin Ekle
/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor ###dk'
- Başlıyor###S'
- Başladı
Yakında
Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

JOIN PREMIUM. PROFIT NOW