Loading

KİLİDİ AÇ
3 Liga Group 2

FootyStats Premium'a Abone Ol

Maç İstatistikleri / Önceki Sonuçlar - Elana Torun - KTSK Luzino

4
Maçlar

75%
0%
25%

3 Galibiyetler

1 Galibiyetler

KTSK Luzino Logo

Luzino
(25%)

Elana Torun ve KTSK Luzino's başa baş kayıtları, yaptıkları 4 toplantılarında Elana Torun's 3 kez kazandığını ve KTSK Luzino's 1 kez kazandığını gösteriyor. Elana Torun ve KTSK Luzino arasındaki 0 fikstürü beraberlikle sonuçlandı.

100%1.5 Üst
4 / 4 Maçlar
100%2.5 Üst
4 / 4 Maçlar
0%3.5 Üst
0 / 4 Maçlar
75%KG
3 / 4 Maçlar
25%Gol yememeden
Elana Torun
0%Gol yememeden
KTSK Luzino

Tüm Tahminler- Elana Torun - KTSK Luzino

0%2.5 Üst
Lig Ortalaması : 0%
0%1.5 Üst
Lig Ortalaması : 0%
0%KG
Lig Ortalaması : 0%
0Goller / Maç
Lig Ortalaması : 0
1.5 Üst, İY/2H & daha fazlası
8.5 Üst, 9.5 & daha fazlası

*Elana Torun ve KTSK Luzino takımlarının bu sezonki maçlarından ortalama istatistikleri içerir

Bu istatistik terimleri ne anlama geliyor? Sözlüğü Oku
Form - Toplam
 
Form - Toplam
TKP Elana Toruń Logo
0.71
  • G
    MKS Grom Nowy Staw

    MKS Grom Nowy Staw

    3 Liga Group 2

    15/8 13:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    TKP Elana Toruń

    Elana Torun

  • M
    TKP Elana Toruń

    Elana Torun

    3 Liga Group 2

    19/8 17:00

    2 - 3

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    SKS Unia Swarzędz

    SKS Unia Swarzedz

  • M
    Klub Sportowy Noteć Czarnków

    Klub Sportowy Notec Czarnkow

    3 Liga Group 2

    22/8 15:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    TKP Elana Toruń

    Elana Torun

  • M
    KKS 1925 Kalisz

    KKS 1925 Kalisz

    3 Liga Group 2

    29/8 15:00

    5 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    TKP Elana Toruń

    Elana Torun

  • M
    TKP Elana Toruń

    Elana Torun

    3 Liga Group 2

    4/9 19:08

    1 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    KS Wda Świecie

    KS Wda Swiecie

  • Tüm

  • Ev Sahibi

  • Deplasman

Elana Torun
KS Wda Swiecie
KKS 1925 Kalisz
Elana Torun
Klub Sportowy Notec Czarnkow
Elana Torun
Elana Torun
SKS Unia Swarzedz
MKS Grom Nowy Staw
Elana Torun
  • Önceki

  • Sonraki

KTSK Luzino logoKTSK Luzino dır +223% daha iyi açısından Maç Başı Puan

2.29
  • G
    MKS Victoria Września

    MKS Victoria Wrzesnia

    3 Liga Group 2

    14/8 17:00

    1 - 3

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    KTSK Luzino

    KTSK Luzino

  • G
    KTSK Luzino

    KTSK Luzino

    3 Liga Group 2

    19/8 16:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    BKS Chemik Bydgoszcz

    Chemik Bydgoszcz

  • M
    KS Błękitni Stargard Szczeciński

    Blekitni Stargard Szczecinski

    3 Liga Group 2

    23/8 12:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    KTSK Luzino

    KTSK Luzino

  • G
    KTSK Luzino

    KTSK Luzino

    3 Liga Group 2

    28/8 16:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    Klub Sportowy Lipno Stęszew

    Klub Sportowy Lipno Steszew

  • G
    KS Gedania Gdańsk

    KS Gedania Gdansk

    3 Liga Group 2

    5/9 11:00

    0 - 4

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    KTSK Luzino

    KTSK Luzino

KTSK Luzino Logo
  • Tüm

  • Ev Sahibi

  • Deplasman

KS Gedania Gdansk
KTSK Luzino
Luzino
Wisła Płock
KTSK Luzino
Klub Sportowy Lipno Steszew
Blekitni Stargard Szczecinski
KTSK Luzino
KTSK Luzino
Chemik Bydgoszcz
  • Önceki

  • Sonraki

Ücretsiz Günlük Tahminler

FootyStats Tahminlerine Abone Ol, Her Gün 3 ~ 10 Ücretsiz Tahmin Al. Kârı Takip Ediyoruz!

Üye olmak için mail adresini kullan *

Atılan Goller Kim daha fazla gol atacak?

KTSK Luzino dır +100% daha iyi açısından Atılan Gol

Elana Toruń
1.43 Goller / Maç

Elana Torun (Ev Sahibi)

Luzino
2.86 Goller / Maç

KTSK Luzino (Deplasman)

Maç Başı GolElana ToruńLuzino
0.5 Üst100%100%
1.5 Üst43%71%
2.5 Üst0%56%
3.5 Üst0%28%
Gol Atılamayan Maç0%0%
İlk Yarı/İkinci Yarı'da atılan gollerElana ToruńLuzino
İY Atılan Gol57%86%
2Y Atılan Gol72%86%
Her İki Yarıda Gol Atılan Maç28%71%
İY Ortalama Gol0.711
2Y Ortalama Gol0.711.86

* İstatistikler Elana Torun ve KTSK Luzino'nin hem iç saha hem de deplasman maçlarını içerir.

Yenen Goller Kim gol yiyecek?

KTSK Luzino dır +53% daha iyi açısından Yenen Gol

Elana Toruń
2.43 Yenen Gol / Maç

Elana Torun (Ev Sahibi)

Luzino
1.14 Yenen Gol / Maç

KTSK Luzino (Deplasman)

Gol Yeme / MaçElana ToruńLuzino
0.5 Üst100%86%
1.5 Üst71%28%
2.5 Üst43%0%
3.5 Üst14%0%
Gol yememeden0%14%
İlk Yarı/İkinci Yarı'da yenilen gollerElana ToruńLuzino
İY Gol Yememe29%43%
2Y Gol Yememe14%56%
İY Ortalama Yenen Gol0.860.57
2Y Ortalama Yenen Gol1.570.57

* Yenilen gol verileri Elana Torun ve KTSK Luzino's hem iç saha hem de deplasman maçlarını içermektedir.

2,5 Üst ve KG Tahminleri Bu maçta kaç gol var?

Elana Torun ve KTSK Luzino's 0,5 ~ 4,5 Üzeri ve KG verileri.

Toplam GollerElana ToruńLuzinoOrtalama
0.5 Üst100%100%100%
1.5 Üst100%100%100%
2.5 Üst86%86%86%
3.5 Üst57%57%57%
4.5 Üst29%14%22%
KG100%86%93%
KG Var & Galibiyet14%56%35%
KG & Beraberlik28%14%21%
KG VAR & 2.5 Üst86%71%79%
KG YOK / 2.5 Alt0%14%7%
1. Yarı GolleriElana ToruńLuzinoOrtalama
İY KG VAR
İY 0.5 Üst
İY 1.5 Üst
İY 2.5 Üst
2. Yarı GolleriElana ToruńLuzinoOrtalama
2Y KG VAR
Her İki Yarıda KG
2Y 0.5 Üst
2Y 1.5 Üst
2Y 2.5 Üst
Goller (Alt)Elana ToruńLuzinoOrtalama
0,5 Alt0%0%0%
1.5 Alt0%0%0%
2.5 Alt14%14%14%
3.5 Alt43%43%43%
4.5 Alt71%86%79%
İY/2YElana ToruńLuzinoOrtalama
İY 0.5 Alt29%0%15%
İY 1.5 Alt43%57%50%
İY 2.5 Alt71%86%79%
2Y 0.5 Alt0%0%0%
2Y 1.5 Alt14%29%22%
2Y 2.5 Alt57%57%57%

Son Kullanıcı Tahminleri

Henüz Kullanıcı tahmini yok. Oranlar yayınlandıktan sonra bir tane yayınlayabilirsiniz.

Korner İstatistikleri Kaç tane köşe vuruşu olacak?

UNLOCKKorner / maç

Elana Torun ve KTSK Luzino arasında * Maç başına Ortalama Köşe Vuruşları

/ maç
Kazanılan Korner
/ maç
Kazanılan Korner
Toplam KornerElana ToruńLuzinoOrtalama
6 Üst
7 Üst
8 Üst
9 Üst
10 Üst
11 Üst
12 Üst
13 Üst
İlk YarıElana ToruńLuzinoOrtalama
İY Ortalama
İY 4 Üst
İY 5 Üst
İY 6 Üst
İkinci YarıElana ToruńLuzinoOrtalama
2Y Ortalama
2Y 4 Üst
2Y 5 Üst
2Y 6 Üst

Elana Torun ve KTSK Luzino için Toplam Maç Korner Sayısı. Lig ortalaması 3 Liga Group 2's 2026/2027 sezonundaki 63 maçlarındaki ortalamasıdır.

3 Liga Group 2 Korner Tablosu

Takım Kornerleri Korner Kazanılan / Rakip

Elana Torun ve KTSK Luzino's bireysel takım korner verileri.

Takım KornerleriElana ToruńLuzinoOrtalama
Kazanılan Korner Sayısı / Maç
Karşı Kornerler / Maç
2.5 Üst - Kazanılan Korner
3.5 Üst - Kazanılan Korner
4.5 Üst - Kazanılan Korner
2.5 Üst - Karşı Korner
3.5 Üst - Karşı Korner
4.5 Üst - Karşı Korner

Elana Torun Gol Atacak Mı?

Elana Torun
Gol Attığı Maç
100%
maç içinde (Toplam)

Çok Yüksek İhtimal

Elimizdeki verilere göre Elana Torun takımının bu maçta gol atması Çok Yüksek İhtimal
KTSK Luzino
Gol Yenmeyen
14%
maç içinde (Toplam)

KTSK Luzino Gol Atacak Mı?

Elana Torun
Gol Yenmeyen
0%
maç içinde (Toplam)

Çok Yüksek İhtimal

Elimizdeki verilere göre KTSK Luzino takımının bu maçta gol atması Çok Yüksek İhtimal
KTSK Luzino
Gol Attığı Maç
100%
maç içinde (Toplam)
Premium'a yükselt! 500 Karlı Lig Ekstra.

Premium size daha fazla kazanç sağlayacaktır. Kârlı olduğu bilinen ve bahisçiler tarafından daha az takip edilen 500 ekstra lig. Ayrıca CSV indirmelerinin yanı sıra Korner istatistiklerini ve Kart istatistiklerini de alırsınız. Bugün abone olun!

UNLOCKToplam Kartlar / Maç

* Elana Torun ve KTSK Luzino arasındaki maç başına kart görme toplamı

Kartlar
/ maç
Elana Torun
Kartlar
/ maç
KTSK Luzino
Toplam KartlarElana ToruńLuzinoOrtalama
2.5 Üst
3.5 Üst
4.5 Üst
5.5 Üst
6.5 Üst
Görülen KartlarElana ToruńLuzinoOrtalama
Görülen Kart Ortalaması
0.5 Üst
1.5 Üst
2.5 Üst
3.5 Üst
Rakibin Gördüğü KartlarElana ToruńLuzinoOrtalama
0.5 Üst
1.5 Üst
2.5 Üst
3.5 Üst

Elana Torun ve KTSK Luzino için Tüm Maç Kartları. Lig ortalaması 3 Liga Group 2's ortalamasıdır. 2026/2027 sezonundaki 63 maçlarında 0 kart vardı.

3 Liga Group 2 Sarı / Kırmızı Kart İstatistikleri

İlk / İkinci Yarı Galibiyet-Beraberlik-Mağlubiyet

İlk Yarı Performansı
 
İlk Yarı Performansı
TKP Elana Toruń Logo
1.00
İlk Yarı

KTSK Luzino logoKTSK Luzino dır +100% daha iyi açısından İlk Yarı Performansı

2.00
İlk Yarı
KTSK Luzino Logo
İY/2Y FormElana ToruńLuzino
İY Galibiyet14%57%
2Y Galibiyet14%86%
İY Beraberlik57%29%
2Y Beraberlik28%0%
İY Yenilgi29%14%
2Y Yenilgi56%14%

Tahminleriniz için Elana Torun ve KTSK Luzino's ilk yarı ve ikinci yarı kart istatistikleri.

Kart (İY / 2Y)Elana ToruńLuzinoOrtalama
İlk Yarı Görülen Kart Ortalaması
İkinci Yarı Kart Ortalaması
Maçın Kart Ortalaması (1Y)
Maçın Kart Ortalaması (2Y)
1Y'da Daha Fazla Kart Vardı %
2Y'da Daha Fazla Kart Vardı %
İY/2Y ÜstElana ToruńLuzinoOrtalama
1Y'da 0.5 Üst Kart Alındı
2Y'da 0.5 Üst Kart Alındı
1Y'da 0.5 Üst Kart Alındı
2Y'da 0.5 Üst Kart Alındı
1Y 2~3 Toplam Kartları
2Y 2~3 Toplam Kartları
1Y Toplam 3 Üst
2Y Toplam 3 Üst

İlk Golü Kim Atar?

Elana TorunElana Torun
 
Elana Torun

29%

2 / 7 maçta ilk golü attı

KTSK LuzinoKTSK Luzino
 
KTSK Luzino

71%

5 / 7 maçta ilk golü attı

Dakikalara Göre Goller
Elana Torun ve KTSK Luzino's 10 dakika ve 15 dakikada attığı goller.

10. Dk'ya KadarElana ToruńLuzino
0 - 10 Dakika'11%0%
11 - 20 Dakika'4%11%
21 - 30 Dakika'7%11%
31 - 40 Dakika'7%11%
41 - 50 Dakika'11%18%
51 - 60 Dakika'15%7%
61 -70 Dakika'7%18%
71 - 80 Dakika'7%11%
81 -90 Dakika'30%14%
15. Dk'ya KadarElana ToruńLuzino
0 - 15 Dakika'11%4%
16 - 30 Dakika'11%18%
31 -45 Dakika'19%18%
46 - 60 Dakika'15%18%
61 - 75 Dakika'11%25%
76 - 90 Dakika'33%18%
10. Dk'ye Kadar Atılan GolElana ToruńLuzino
0 - 10 Dakika'10%0%
11 - 20 Dakika'0%10%
21 - 30 Dakika'0%10%
31 - 40 Dakika'10%10%
41 - 50 Dakika'30%15%
51 - 60 Dakika'10%5%
61 -70 Dakika'0%15%
71 - 80 Dakika'10%15%
81 -90 Dakika'30%20%
15. Dk'ye Kadar Atılan GolElana ToruńLuzino
0 - 15 Dakika'10%5%
16 - 30 Dakika'0%15%
31 -45 Dakika'40%15%
46 - 60 Dakika'10%15%
61 - 75 Dakika'10%25%
76 - 90 Dakika'30%25%
10. Dk'ye Kadar Yenen GolElana ToruńLuzino
0 - 10 Dakika'12%0%
11 - 20 Dakika'6%13%
21 - 30 Dakika'12%13%
31 - 40 Dakika'6%13%
41 - 50 Dakika'0%25%
51 - 60 Dakika'18%13%
61 -70 Dakika'12%25%
71 - 80 Dakika'6%0%
81 -90 Dakika'28%0%
15. Dk'ye Kadar Yenen GolElana ToruńLuzino
0 - 15 Dakika'12%0%
16 - 30 Dakika'18%25%
31 -45 Dakika'6%25%
46 - 60 Dakika'18%25%
61 - 75 Dakika'12%25%
76 - 90 Dakika'35%0%

45' ve 90', uzatma süresi gollerini içerir.

Şutlar, Ofsaytlar, Fauller ve daha fazlası

Takım Şut SayısıElana ToruńLuzinoOrtalama
Maç Başı Şut17.3317.6718.00
Şut Dönüşüm Oranı9%16%13%
Kaleyi Bulan Şut / Maç5.678.677.00
Kaleyi Bulmayan Şut / Maç11.679.0010.00
Gol Başına Çekilen Şut11.566.249
Takım 10.5 Şut Üst83%83%83%
Takım 11.5 Şut Üst83%83%83%
Takım 12.5 Şut Üst83%67%75%
Takım 13.5 Şut Üst83%67%75%
Takım 14.5 Şut Üst83%67%75%
Takım 15.5 Şut Üst67%67%67%
Takımın Kaleye Şutları 3.5+83%100%92%
Takımın Kaleye Şutları 4.5+50%83%67%
Takımın Kaleye Şutları 5.5+50%67%59%
Takımın Kaleye Şutları 6.5+50%50%50%
Maçtaki Toplam ŞutElana ToruńLuzinoOrtalama
Toplam Şut 23.5 Üst100%67%84%
Toplam Şut 24.5 Üst100%67%84%
Toplam Şut 25.5 Üst83%67%75%
Toplam Şut 26.5 Üst83%50%67%
Toplam Kaleyi Bulan Şut 7.5 Üst100%67%84%
Toplam Kaleyi Bulan Şut 8.5 Üst67%67%67%
Toplam Kaleyi Bulan Şut 9.5 Üst67%50%59%
Ofsayt İstatistikleriElana ToruńLuzinoOrtalama
Ofsayt / Maç0.005.003.00
2.5 Üst Ofsaytlar0%100%50%
3.5 Üst Ofsaytlar0%100%50%
Diğer İstatistiklerElana ToruńLuzinoOrtalama
Yaptığı Faul / Maç0.000.000.00
Yapılan Faul / Maç000.00
Ortalama Topla Oynama51%52%52%
Beraberlik % MS29%14%22%

Bazı veriler yukarıya veya aşağıya en yakın yüzdeye yuvarlanır ve bu nedenle toplandığında %101'e eşit olabilir.

Frikik, Kale Vuruşu & Taç

Serbest vuruşlarElana ToruńLuzinoOrtalama
Maç ORT Frikik Sayısı253329
Serbest Vuruşları Toplam 20.5+100%100%100%
Serbest Vuruşları Toplam 21.5+100%100%100%
Serbest Vuruşları Toplam 22.5+100%100%100%
Serbest Vuruşları Toplam 23.5+100%100%100%
Serbest Vuruşları Toplam 24.5+100%100%100%
Serbest Vuruşları Toplam 25.5+0%100%50%
Kale vuruşuElana ToruńLuzinoOrtalama
ORT Maç Kale Vuruşu201518
Tüm Kale Vuruşları 8.5+100%100%100%
Tüm Kale Vuruşları 9.5+100%100%100%
Tüm Kale Vuruşları 10.5+100%100%100%
Tüm Kale Vuruşları 11.5+100%100%100%
Tüm Kale Vuruşları 12.5+100%100%100%
Tüm Kale Vuruşları 13.5+100%100%100%
Taç atışıElana ToruńLuzinoOrtalama
Maç ORT Taç Sayısı414141
Taç Atışları Toplam 37.5+100%100%100%
Taç Atışları Toplam 38.5+100%100%100%
Taç Atışları Toplam 39.5+100%100%100%
Taç Atışları Toplam 40.5+100%100%100%
Taç Atışları Toplam 41.5+0%0%0%
Taç Atışları Toplam 42.5+0%0%0%
Taç Atışları Toplam 43.5+0%0%0%
Taç Atışları Toplam 44.5+0%0%0%

Lig Tablosu

   Takım O Galibiyet % A
Atılan Gol (A).
Takımın attığı gol sayısı
Y
Yenen Gol (Y).
Takımın yediği gol sayısı
AV
Averaj (AV).
Atılan Gol - Yenen Gol
PORT
MAÇ BAŞINA ORTALAMA GOL(ORT).
Maç başına ortalama atılan toplam golü gösterir.
İstatistik sezon boyunca oynanan tüm maçları kapsar.

1

 Polonia Sroda Wielkopolska

7

86%

23

11

12

19

4.86

2

 KS Wda Swiecie

7

71%

13

7

6

17

2.86

3

 KTSK Luzino

7

71%

20

8

12

16

4.00

4

 ZKS Kluczevia Stargard

7

57%

18

13

5

14

4.43

5

 MKS Flota Świnoujście

7

57%

14

9

5

13

3.29

6

 KKS 1925 Kalisz

7

43%

13

8

5

12

3.00

7

 Klub Sportowy Notec Czarnkow

7

57%

14

11

3

12

3.57

8

 Lech Poznan II

7

43%

15

14

1

11

4.14

9

 Blekitni Stargard Szczecinski

7

43%

16

15

1

10

4.43

10

 Baltyk Koszalin

7

29%

8

9

-1

9

2.43

11

 MKS Grom Nowy Staw

7

29%

18

19

-1

7

5.29

12

 KSS Kotwica Kornik

7

29%

12

15

-3

7

3.86

13

 SKS Unia Swarzedz

7

29%

7

12

-5

7

2.71

14

 KS Gedania Gdansk

7

14%

15

19

-4

6

4.86

15

 Elana Torun

7

14%

10

17

-7

5

3.86

16

 Chemik Bydgoszcz

7

0%

10

18

-8

4

4.00

17

 MKS Victoria Wrzesnia

7

14%

7

19

-12

4

3.71

18

 Klub Sportowy Lipno Steszew

7

0%

7

16

-9

1

3.29

   Takım O Galibiyet % A
Atılan Gol (A).
Takımın attığı gol sayısı
Y
Yenen Gol (Y).
Takımın yediği gol sayısı
AV
Averaj (AV).
Atılan Gol - Yenen Gol
PORT
MAÇ BAŞINA ORTALAMA GOL(ORT).
Maç başına ortalama atılan toplam golü gösterir.
İstatistik sezon boyunca oynanan tüm maçları kapsar.

1

 Polonia Sroda Wielkopolska

7

86%

23

11

12

19

4.86

2

 KS Wda Swiecie

7

71%

13

7

6

17

2.86

3

 KTSK Luzino

7

71%

20

8

12

16

4.00

4

 ZKS Kluczevia Stargard

7

57%

18

13

5

14

4.43

5

 MKS Flota Świnoujście

7

57%

14

9

5

13

3.29

6

 KKS 1925 Kalisz

7

43%

13

8

5

12

3.00

7

 Klub Sportowy Notec Czarnkow

7

57%

14

11

3

12

3.57

8

 Lech Poznan II

7

43%

15

14

1

11

4.14

9

 Blekitni Stargard Szczecinski

7

43%

16

15

1

10

4.43

10

 Baltyk Koszalin

7

29%

8

9

-1

9

2.43

11

 MKS Grom Nowy Staw

7

29%

18

19

-1

7

5.29

12

 KSS Kotwica Kornik

7

29%

12

15

-3

7

3.86

13

 SKS Unia Swarzedz

7

29%

7

12

-5

7

2.71

14

 KS Gedania Gdansk

7

14%

15

19

-4

6

4.86

15

 Elana Torun

7

14%

10

17

-7

5

3.86

16

 Chemik Bydgoszcz

7

0%

10

18

-8

4

4.00

17

 MKS Victoria Wrzesnia

7

14%

7

19

-12

4

3.71

18

 Klub Sportowy Lipno Steszew

7

0%

7

16

-9

1

3.29

* 3 Liga Group 2 Form Tablosu da mevcuttur

×
Tahmin Ekle
/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
Yakında
Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!