MKS Nielba Wagrowiec - OKS Swit Skolwin Szczecin - Maç İstatistikleri

Polonya

3. Lig logo3. Lig

11. Hafta

10 October 2020

22:00

Stadyum : Stadion OSiR im. Stanisława Bąka (Wągrowiec)

Maçların saatleri lokal saat dilimine göredir. (+09:00)

Maç Skoru

0 - 1

İY

(0 - 1)

Maç Sonu Data

Topla Oynama
50%
50%
Şut
17
13
Kartlar
5
2
Korner
4
4

Maç Önü İstatistikleri

*MKS Nielba Wagrowiec ve OKS Swit Skolwin Szczecin takımlarının bu sezonki maçlarından ortalama istatistikleri içerir

ORT Goller

0.00Lig : 0

Karşılıklı Gol

0%Lig : 0%

1.5 Üst

0%Lig : 0%

2.5 Üst

0%Lig : 0%

Kornerler


KİLİDİ AÇ

MKS Nielba Wagrowiec iç saha istatistikleri OKS Swit Skolwin Szczecin deplasman istatistikleri üzerinden hesaplandı

Maç İstatistikleri

Ev Sahibi
Form Son 5 MBP
Toplam
    0.00
    Ev Sahibi
      0.00
      Deplasman
        0.00
        İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
        Galibiyet % 0% 0% 0%
        ORT 0.00 0.00 0.00
        Atılan Gol 0.00 0.00 0.00
        Yenilen Gol 0.00 0.00 0.00
        Karşılıklı Gol 0% 0% 0%
        GYM 0% 0% 0%
        GAM 0% 0% 0%
        Deplasman
        Form Son 5 MBP
        Toplam
          0.00
          Ev Sahibi
            0.00
            Deplasman
              0.00
              İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
              Galibiyet % 0% 0% 0%
              ORT 0.00 0.00 0.00
              Atılan Gol 0.00 0.00 0.00
              Yenilen Gol 0.00 0.00 0.00
              Karşılıklı Gol 0% 0% 0%
              GYM 0% 0% 0%
              GAM 0% 0% 0%

              Form

              Form - İç Saha
               
              Form - Deplasman
              MKS Nielba Wagrowiec Logo
              0.00
                • Tüm

                • Ev Sahibi

                • Deplasman

                • Önceki

                • Sonraki

                İki takım Form olarak eşit durumda

                0.00
                  OKS Świt Skolwin Szczecin Logo
                  • Tüm

                  • Ev Sahibi

                  • Deplasman

                  • Önceki

                  • Sonraki

                  Premium Burada!
                  İddaa oynarken kazandıran ve daha az takip edildiği bilinen 200 lig.

                  En çok kazandırma potansiyeli olan ligler hakkında araştırmamızı yaptık. Bu liglerden detaylı istatistiklerle birlikte tüm maçlar için korner, kart istatistikleri ve indirilebilir CSV dosyaları. FootyStats Premium'a bugün katıl!

                  Önceki Sonuçlar
                  * İki takım arasında önceki maçlar için data mevcut değil.
                  Atılan Goller
                   

                   

                  • SKS Unia Swarzędz

                    4

                  • KPS Chemik Police

                    2

                  • KS Górnik Konin

                    4

                  MKS Nielba Wagrowiec Logo

                  0.00

                  / maç
                  (Ev Sahibi)

                  İki takım Atılan Gol olarak eşit durumda

                  OKS Swit Skolwin Szczecin Logo

                  0.00

                  / maç
                  (Deplasman)

                   

                  • 4

                    KP Starogard Gdański

                  • 2

                    KS Gwardia Koszalin

                  • 2

                    GKS Przodkowo

                   
                  Yenen Goller
                   

                   

                  • SKS Unia Swarzędz

                    3

                  • KPS Chemik Police

                    0

                  • KS Górnik Konin

                    0

                  MKS Nielba Wagrowiec Logo

                  0.00

                  / maç
                  (Ev Sahibi)

                  İki takım Yenen Gol olarak eşit durumda

                  OKS Swit Skolwin Szczecin Logo

                  0.00

                  / maç
                  (Deplasman)

                   

                  • KP Starogard Gdański

                    2

                  • KS Gwardia Koszalin

                    0

                  • GKS Przodkowo

                    1

                   
                  Kornerler

                  KİLİDİ AÇ

                  Korner / maç

                  Bu sezon MKS Nielba Wagrowiec ve OKS Swit Skolwin Szczecin
                  maçlarındaki Ortalama Korner Sayısı

                  MKS Nielba Wagrowiec

                  Korner / maç
                  MKS Nielba Wagrowiec

                  OKS Swit Skolwin Szczecin

                  Korner / maç
                  OKS Swit Skolwin Szczecin

                   FootyStats
                  • 150+ Kazandıran Lig
                  • Korner İstatistikleri & Kart İstatistikleri
                  • FootyStats Premium Vazgeçilmez.

                  KİLİDİ AÇ
                  ŞİMDİ

                  Kartlar

                  KİLİDİ AÇ

                  Toplam Kartlar / Maç

                  MKS Nielba Wagrowiec and OKS Swit Skolwin Szczecin arasında oynanan
                  maçların toplam kart sayısı.
                  Kırmızı kartlar 2 kart olarak değerlendirilir.

                  MKS Nielba Wagrowiec

                  Kart / maç
                  MKS Nielba Wagrowiec

                  OKS Swit Skolwin Szczecin

                  Kart / maç
                  OKS Swit Skolwin Szczecin

                  KART İSTATİSTİKLERİNİ GÖR

                  7.5 ~ 13.5 Üstü Kornerler

                   
                  MKS Nielba Wagrowiec
                  OKS Swit Skolwin Szczecin
                  Ortalama
                  Üst 7.5
                  Üst 8.5
                  Üst 9.5
                  Üst 10.5
                  Üst 11.5
                  Üst 12.5
                  Üst 13.5

                  İlk kolon maç başı MKS Nielba Wagrowiec korner ortalamasını ifade eder. İkinci kolon ise OKS Swit Skolwin Szczecin maçlarından. Son kolon 3. Lig 2020/21 sezonu için iki takımın maçlarındaki toplam korner sayılarının ortalaması üzerinden hesaplanır.

                  1.5 ~ 7.5 Üstü Kartlar

                   
                  MKS Nielba Wagrowiec
                  OKS Swit Skolwin Szczecin
                  Ortalama
                  Üst 1.5
                  Üst 2.5
                  Üst 3.5
                  Üst 4.5
                  Üst 5.5
                  Üst 6.5
                  Üst 7.5

                  Birinci kolon MKS Nielba Wagrowiec takımının dahil olduğu maçlardaki maç başı Ortalama Toplam Kartlar'ı gösteriyor.(Rakip takımın kartları da dahil) İkinci kolon aynı şekilde OKS Swit Skolwin Szczecin takımı için.

                  Son kolon Toplam Kart Üst için 3. Lig 2020/21 sezonunda MKS Nielba Wagrowiec ve OKS Swit Skolwin Szczecin arasında oynanan maçlardaki gerçekleşme yüzdesidir.

                  Premium Burada!
                  İddaa oynarken kazandıran ve daha az takip edildiği bilinen 200 lig.

                  En çok kazandırma potansiyeli olan ligler hakkında araştırmamızı yaptık. Bu liglerden detaylı istatistiklerle birlikte tüm maçlar için korner, kart istatistikleri ve indirilebilir CSV dosyaları. FootyStats Premium'a bugün katıl!

                  MKS Nielba Wagrowiec Gol Atacak Mı?
                  MKS Nielba Wagrowiec
                   
                  OKS Swit Skolwin Szczecin
                  MKS Nielba Wagrowiec

                  100%

                  iç saha maçında
                  gol attı

                  Çok Yüksek İhtimal

                  Elimizdeki verilere göre MKS Nielba Wagrowiec takımının bu maçta gol atması Çok Yüksek İhtimal
                  OKS Świt Skolwin Szczecin

                  0%

                  deplasman maçında
                  gol yemedi
                  MKS Nielba Wagrowiec
                   
                  OKS Swit Skolwin Szczecin
                  MKS Nielba Wagrowiec

                  0%

                  iç saha maçında
                  gol yemedi

                  Çok Yüksek İhtimal

                  Elimizdeki verilere göre OKS Swit Skolwin Szczecin takımının bu maçta gol atması Çok Yüksek İhtimal
                  OKS Świt Skolwin Szczecin

                  100%

                  deplasman maçında
                  gol attı
                  İlk Golü Kim Atar?
                  MKS Nielba WagrowiecMKS Nielba Wagrowiec
                   
                  MKS Nielba Wagrowiec

                  0%

                  0 / 0 maçta ilk golü attı

                  OKS Swit Skolwin SzczecinOKS Swit Skolwin Szczecin
                   
                  OKS Swit Skolwin Szczecin

                  0%

                  0 / 0 maçta ilk golü attı

                  Üst +

                  0.5 Üst

                  MKS Nielba Wagrowiec

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  OKS Swit Skolwin Szczecin

                  0%

                  1.5 Üst

                  MKS Nielba Wagrowiec

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  OKS Swit Skolwin Szczecin

                  0%

                  2.5 Üst

                  MKS Nielba Wagrowiec

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  OKS Swit Skolwin Szczecin

                  0%

                  3.5 Üst

                  MKS Nielba Wagrowiec

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  OKS Swit Skolwin Szczecin

                  0%

                  4.5 Üst

                  MKS Nielba Wagrowiec

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  OKS Swit Skolwin Szczecin

                  0%

                  5.5 Üst

                  MKS Nielba Wagrowiec

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  OKS Swit Skolwin Szczecin

                  0%

                  Alt -

                  0,5 Alt

                  MKS Nielba Wagrowiec

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  OKS Swit Skolwin Szczecin

                  0%

                  1.5 Alt

                  MKS Nielba Wagrowiec

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  OKS Swit Skolwin Szczecin

                  0%

                  2.5 Alt

                  MKS Nielba Wagrowiec

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  OKS Swit Skolwin Szczecin

                  0%

                  3.5 Alt

                  MKS Nielba Wagrowiec

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  OKS Swit Skolwin Szczecin

                  0%

                  4.5 Alt

                  MKS Nielba Wagrowiec

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  OKS Swit Skolwin Szczecin

                  0%

                  5.5 Alt

                  MKS Nielba Wagrowiec

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  OKS Swit Skolwin Szczecin

                  0%

                  İlk Yarı İstatistikleri (1. Yarı)

                  Form - İlk Yarı

                  Form - İç Saha
                   
                  Form - Deplasman
                  MKS Nielba Wagrowiec Logo
                  0.00
                  İlk Yarı

                  İki takım Form olarak eşit durumda

                  0.00
                  İlk Yarı
                  OKS Świt Skolwin Szczecin Logo

                  Üst + - İlk Yarı

                  0.5 Üst (İY)

                  MKS Nielba Wagrowiec

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  OKS Swit Skolwin Szczecin

                  0%

                  1.5 Üst (İY)

                  MKS Nielba Wagrowiec

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  OKS Swit Skolwin Szczecin

                  0%

                  2.5 Üst (İY)

                  MKS Nielba Wagrowiec

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  OKS Swit Skolwin Szczecin

                  0%

                  *Daha fazla ilk yarı istatistiği için, İlk Yarı Tablosu sayfasını ziyaret et

                  İç Saha / Dış Saha

                  * İç Saha / Dış Saha da mevcut

                  3. Lig İç Saha

                  Şu an Sezon Ortası - 425 / 1518 maç oynandı

                  # Takım O
                  Bu sezon oynanan maç sayısı
                  Kazanma% A
                  Atılan Gol (A).
                  Takımın attığı gol sayısı
                  Y
                  Yenen Gol (Y).
                  Takımın yediği gol sayısı
                  AV
                  Averaj (AV).
                  Atılan Gol - Yenen Gol
                  P

                  1

                   KS Wisla Pulawy

                  7

                  86%

                  17

                  10

                  7

                  19

                  2

                   MKS Sokol Sieniawa

                  7

                  71%

                  18

                  2

                  16

                  17

                  3

                   Radunia Stezyca

                  6

                  83%

                  21

                  5

                  16

                  15

                  4

                   Polonia Sroda Wielkopolska

                  5

                  100%

                  15

                  5

                  10

                  15

                  5

                   Wisla Sandomierz

                  7

                  57%

                  13

                  5

                  8

                  15

                  6

                   GP TS Avia Swidnik

                  6

                  67%

                  22

                  8

                  14

                  13

                  7

                   

                  7

                  57%

                  12

                  9

                  3

                  13

                  8

                   Siarka Tarnobrzeg

                  8

                  50%

                  10

                  9

                  1

                  13

                  9

                   OKS Swit Skolwin Szczecin

                  6

                  50%

                  13

                  2

                  11

                  12

                  10

                   Unia Skierniewice

                  5

                  80%

                  15

                  5

                  10

                  12

                  11

                   MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki

                  5

                  80%

                  14

                  7

                  7

                  12

                  12

                   GKS Wikielec

                  5

                  60%

                  13

                  5

                  8

                  11

                  13

                   Ruch Chorzow

                  4

                  75%

                  13

                  3

                  10

                  10

                  14

                   LKS Wolczanka Wolka Pelkinska

                  5

                  60%

                  15

                  7

                  8

                  10

                  15

                   Sleza Wroclaw

                  4

                  75%

                  9

                  3

                  6

                  10

                  16

                   

                  4

                  75%

                  10

                  4

                  6

                  10

                  17

                   NKP Podhale Nowy Targ

                  4

                  75%

                  7

                  2

                  5

                  10

                  18

                   Podlasie Biala Podlaska

                  5

                  60%

                  9

                  6

                  3

                  10

                  19

                   Gwarek Tarnowskie Gory

                  5

                  60%

                  9

                  7

                  2

                  10

                  20

                   Stal Stalowa Wola

                  6

                  50%

                  9

                  7

                  2

                  10

                  21

                   Orleta Radzyn Podlaski

                  7

                  43%

                  9

                  14

                  -5

                  10

                  22

                   Baltyk Koszalin

                  5

                  60%

                  22

                  11

                  11

                  9

                  23

                   Gornik Zabrze II

                  4

                  75%

                  14

                  4

                  10

                  9

                  24

                   

                  5

                  60%

                  18

                  10

                  8

                  9

                  25

                   GKS Pogon Grodzisk Mazowiecki

                  5

                  60%

                  11

                  4

                  7

                  9

                  26

                   ZKS Olimpia Zambrow

                  5

                  60%

                  12

                  6

                  6

                  9

                  27

                   Polonia Warsaw

                  4

                  75%

                  8

                  3

                  5

                  9

                  28

                   MKS Nielba Wagrowiec

                  5

                  60%

                  13

                  12

                  1

                  9

                  29

                   Stal Brzeg

                  5

                  40%

                  14

                  6

                  8

                  8

                  30

                   Baltyk Gdynia

                  4

                  50%

                  8

                  1

                  7

                  8

                  31

                   Sokol Aleksandrow

                  4

                  50%

                  7

                  3

                  4

                  8

                  32

                   KS Pelikan Lowicz

                  5

                  40%

                  6

                  5

                  1

                  8

                  33

                   

                  5

                  40%

                  6

                  5

                  1

                  8

                  34

                   MKS Flota Świnoujście

                  5

                  40%

                  10

                  10

                  0

                  8

                  35

                   Pniowek Pawlowice Slaskie

                  6

                  33%

                  10

                  10

                  0

                  8

                  36

                   Zaglebie Lubin II

                  5

                  40%

                  14

                  8

                  6

                  7

                  37

                   

                  6

                  17%

                  9

                  7

                  2

                  7

                  38

                   

                  6

                  33%

                  7

                  7

                  0

                  7

                  39

                   Miedz Legnica II

                  5

                  40%

                  9

                  9

                  0

                  7

                  40

                   

                  5

                  40%

                  9

                  10

                  -1

                  7

                  41

                   RKS Radomsko

                  5

                  40%

                  7

                  10

                  -3

                  7

                  42

                   MKS Korona Kielce II

                  5

                  40%

                  13

                  6

                  7

                  6

                  43

                   Falubaz Zielona Gora

                  3

                  67%

                  9

                  6

                  3

                  6

                  44

                   Kluczbork

                  5

                  40%

                  11

                  9

                  2

                  6

                  45

                   CKS Chelmianka Chelm

                  5

                  20%

                  6

                  5

                  1

                  6

                  46

                   Polonia Bytom

                  5

                  20%

                  7

                  6

                  1

                  6

                  47

                   

                  4

                  50%

                  4

                  4

                  0

                  6

                  48

                   Ursus Warsawa

                  4

                  50%

                  5

                  5

                  0

                  6

                  49

                   KSZO Ostrowiec

                  6

                  33%

                  6

                  6

                  0

                  6

                  50

                   Unia Janikowo

                  4

                  50%

                  9

                  9

                  0

                  6

                  51

                   Pogon Szczecin II

                  3

                  67%

                  7

                  8

                  -1

                  6

                  52

                   Kotwica Kolobrzeg

                  5

                  20%

                  6

                  8

                  -2

                  6

                  53

                   Energetyk Row Rybnik

                  6

                  17%

                  7

                  10

                  -3

                  6

                  54

                   KP Starogard Gdanski

                  5

                  40%

                  10

                  13

                  -3

                  6

                  55

                   Lechia Tomaszow Mazowiecki

                  5

                  40%

                  5

                  11

                  -6

                  6

                  56

                   

                  8

                  25%

                  10

                  20

                  -10

                  6

                  57

                   KP Legia Warszawa II

                  4

                  25%

                  8

                  6

                  2

                  5

                  58

                   Jarota Jarocin

                  4

                  25%

                  5

                  4

                  1

                  5

                  59

                   Sokol Kleczew

                  4

                  25%

                  6

                  5

                  1

                  5

                  60

                   RKP Bron 1926 Radom

                  4

                  25%

                  4

                  4

                  0

                  5

                  61

                   KS Ruch Wysokie Mazowieckie

                  4

                  25%

                  7

                  8

                  -1

                  5

                  62

                   Rekord Bielsko-Biala

                  5

                  20%

                  8

                  9

                  -1

                  5

                  63

                   GKS Przodkowo

                  6

                  17%

                  7

                  9

                  -2

                  5

                  64

                   LKS Foto Higiena Gac Olawa

                  5

                  20%

                  7

                  10

                  -3

                  5

                  65

                   Jagiellonia Bialystok II

                  4

                  25%

                  3

                  5

                  -2

                  4

                  66

                   Legionovia Legionowo

                  4

                  25%

                  4

                  6

                  -2

                  4

                  67

                   KS Wisloka Debica

                  6

                  17%

                  4

                  8

                  -4

                  4

                  68

                   Gwardia Koszalin

                  6

                  17%

                  6

                  10

                  -4

                  4

                  69

                   Gryf Wejherowo

                  6

                  17%

                  7

                  13

                  -6

                  4

                  70

                   Chemik Police

                  5

                  20%

                  4

                  12

                  -8

                  4

                  71

                   Elana Torun

                  4

                  0%

                  4

                  7

                  -3

                  3

                  72

                   MMKS Concordia Elblag

                  4

                  25%

                  2

                  6

                  -4

                  3

                  73

                   

                  5

                  20%

                  8

                  12

                  -4

                  3

                  74

                   KP Warta Gorzow Wielkopolski

                  5

                  20%

                  3

                  11

                  -8

                  3

                  75

                   

                  6

                  17%

                  8

                  18

                  -10

                  3

                  76

                   MLKS Znicz Biala Piska

                  4

                  0%

                  3

                  5

                  -2

                  2

                  77

                   Stal Krasnik

                  7

                  0%

                  8

                  15

                  -7

                  2

                  78

                   KS Hetman Zamosc

                  6

                  0%

                  3

                  14

                  -11

                  2

                  79

                   Jutrzenka Giebultow

                  5

                  0%

                  4

                  16

                  -12

                  2

                  80

                   Huragan Morag

                  4

                  0%

                  5

                  9

                  -4

                  1

                  81

                   MKS Piast Zmigrod

                  5

                  0%

                  4

                  10

                  -6

                  1

                  82

                   KS Gornik Konin

                  5

                  0%

                  3

                  10

                  -7

                  1

                  83

                   KS Wasilkow

                  4

                  0%

                  1

                  10

                  -9

                  0

                  84

                   KS Mieszko Gniezno

                  4

                  0%

                  2

                  17

                  -15

                  0

                  VS

                  3. Lig Dış Saha

                  Şu an Sezon Ortası - 425 / 1518 maç oynandı

                  # Takım O
                  Bu sezon oynanan maç sayısı
                  Kazanma% A
                  Atılan Gol (A).
                  Takımın attığı gol sayısı
                  Y
                  Yenen Gol (Y).
                  Takımın yediği gol sayısı
                  AV
                  Averaj (AV).
                  Atılan Gol - Yenen Gol
                  P

                  1

                   Sleza Wroclaw

                  7

                  71%

                  18

                  7

                  11

                  16

                  2

                   Polonia Sroda Wielkopolska

                  5

                  100%

                  16

                  2

                  14

                  15

                  3

                   KS Wisla Pulawy

                  6

                  83%

                  18

                  6

                  12

                  15

                  4

                   Polonia Bytom

                  5

                  100%

                  14

                  6

                  8

                  15

                  5

                   

                  5

                  80%

                  11

                  4

                  7

                  13

                  6

                   Ruch Chorzow

                  6

                  67%

                  14

                  7

                  7

                  13

                  7

                   LKS Wolczanka Wolka Pelkinska

                  7

                  57%

                  19

                  12

                  7

                  13

                  8

                   Legionovia Legionowo

                  5

                  80%

                  6

                  0

                  6

                  13

                  9

                   Baltyk Gdynia

                  6

                  67%

                  12

                  7

                  5

                  13

                  10

                   Wisla Sandomierz

                  6

                  67%

                  10

                  6

                  4

                  13

                  11

                   Stal Krasnik

                  6

                  67%

                  8

                  5

                  3

                  13

                  12

                   GKS Pogon Grodzisk Mazowiecki

                  4

                  100%

                  7

                  2

                  5

                  12

                  13

                   Kotwica Kolobrzeg

                  5

                  60%

                  8

                  3

                  5

                  11

                  14

                   KS Wisloka Debica

                  6

                  50%

                  7

                  6

                  1

                  11

                  15

                   Kluczbork

                  6

                  50%

                  10

                  9

                  1

                  11

                  16

                   GP TS Avia Swidnik

                  6

                  50%

                  10

                  3

                  7

                  10

                  17

                   Sokol Aleksandrow

                  5

                  60%

                  8

                  2

                  6

                  10

                  18

                   Sokol Kleczew

                  6

                  50%

                  12

                  7

                  5

                  10

                  19

                   Stal Stalowa Wola

                  5

                  60%

                  10

                  6

                  4

                  10

                  20

                   MKS Sokol Sieniawa

                  6

                  33%

                  8

                  6

                  2

                  10

                  21

                   MLKS Znicz Biala Piska

                  5

                  60%

                  12

                  11

                  1

                  10

                  22

                   Elana Torun

                  5

                  40%

                  10

                  2

                  8

                  9

                  23

                   Radunia Stezyca

                  4

                  75%

                  8

                  3

                  5

                  9

                  24

                   KSZO Ostrowiec

                  6

                  50%

                  13

                  9

                  4

                  9

                  25

                   Lechia Tomaszow Mazowiecki

                  4

                  75%

                  11

                  8

                  3

                  9

                  26

                   

                  6

                  33%

                  8

                  7

                  1

                  9

                  27

                   OKS Swit Skolwin Szczecin

                  4

                  75%

                  9

                  8

                  1

                  9

                  28

                   KP Legia Warszawa II

                  5

                  60%

                  10

                  9

                  1

                  9

                  29

                   CKS Chelmianka Chelm

                  7

                  43%

                  8

                  13

                  -5

                  9

                  30

                   KP Warta Gorzow Wielkopolski

                  6

                  50%

                  10

                  15

                  -5

                  9

                  31

                   MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki

                  4

                  50%

                  8

                  2

                  6

                  8

                  32

                   MKS Nielba Wagrowiec

                  5

                  40%

                  12

                  6

                  6

                  8

                  33

                   Polonia Warsaw

                  5

                  40%

                  11

                  7

                  4

                  8

                  34

                   Baltyk Koszalin

                  5

                  40%

                  6

                  5

                  1

                  8

                  35

                   NKP Podhale Nowy Targ

                  7

                  29%

                  10

                  11

                  -1

                  8

                  36

                   Unia Janikowo

                  6

                  33%

                  9

                  13

                  -4

                  8

                  37

                   Gwardia Koszalin

                  4

                  50%

                  8

                  3

                  5

                  7

                  38

                   Zaglebie Lubin II

                  4

                  50%

                  8

                  3

                  5

                  7

                  39

                   Jarota Jarocin

                  5

                  40%

                  14

                  11

                  3

                  7

                  40

                   Rekord Bielsko-Biala

                  5

                  40%

                  7

                  5

                  2

                  7

                  41

                   

                  5

                  40%

                  5

                  4

                  1

                  7

                  42

                   KS Pelikan Lowicz

                  4

                  50%

                  8

                  7

                  1

                  7

                  43

                   Pogon Szczecin II

                  6

                  33%

                  13

                  12

                  1

                  7

                  44

                   Jagiellonia Bialystok II

                  4

                  50%

                  5

                  6

                  -1

                  7

                  45

                   Falubaz Zielona Gora

                  6

                  33%

                  6

                  13

                  -7

                  7

                  46

                   Energetyk Row Rybnik

                  4

                  50%

                  9

                  6

                  3

                  6

                  47

                   GKS Przodkowo

                  4

                  25%

                  8

                  6

                  2

                  6

                  48

                   Huragan Morag

                  5

                  40%

                  8

                  11

                  -3

                  6

                  49

                   MKS Piast Zmigrod

                  6

                  17%

                  12

                  17

                  -5

                  6

                  50

                   Gryf Wejherowo

                  4

                  50%

                  6

                  12

                  -6

                  6

                  51

                   MKS Korona Kielce II

                  6

                  33%

                  8

                  16

                  -8

                  6

                  52

                   Jutrzenka Giebultow

                  5

                  40%

                  3

                  13

                  -10

                  6

                  53

                   Siarka Tarnobrzeg

                  4

                  25%

                  8

                  3

                  5

                  5

                  54

                   RKS Radomsko

                  3

                  33%

                  5

                  2

                  3

                  5

                  55

                   Stal Brzeg

                  4

                  25%

                  5

                  4

                  1

                  5

                  56

                   Gwarek Tarnowskie Gory

                  3

                  33%

                  6

                  5

                  1

                  5

                  57

                   

                  5

                  20%

                  6

                  7

                  -1

                  5

                  58

                   

                  6

                  17%

                  6

                  9

                  -3

                  5

                  59

                   

                  5

                  20%

                  4

                  8

                  -4

                  5

                  60

                   LKS Foto Higiena Gac Olawa

                  5

                  20%

                  6

                  11

                  -5

                  5

                  61

                   Orleta Radzyn Podlaski

                  6

                  17%

                  4

                  10

                  -6

                  5

                  62

                   MKS Flota Świnoujście

                  5

                  20%

                  5

                  13

                  -8

                  5

                  63

                   Pniowek Pawlowice Slaskie

                  3

                  33%

                  6

                  6

                  0

                  4

                  64

                   

                  4

                  25%

                  8

                  9

                  -1

                  4

                  65

                   Ursus Warsawa

                  5

                  20%

                  8

                  9

                  -1

                  4

                  66

                   KP Starogard Gdanski

                  4

                  25%

                  5

                  8

                  -3

                  4

                  67

                   MMKS Concordia Elblag

                  5

                  20%

                  6

                  11

                  -5

                  4

                  68

                   Gornik Zabrze II

                  5

                  20%

                  5

                  11

                  -6

                  4

                  69

                   RKP Bron 1926 Radom

                  5

                  20%

                  4

                  12

                  -8

                  4

                  70

                   

                  5

                  20%

                  8

                  16

                  -8

                  4

                  71

                   

                  9

                  0%

                  5

                  13

                  -8

                  3

                  72

                   Unia Skierniewice

                  4

                  0%

                  2

                  6

                  -4

                  1

                  73

                   

                  4

                  0%

                  2

                  7

                  -5

                  1

                  74

                   Miedz Legnica II

                  4

                  0%

                  3

                  10

                  -7

                  1

                  75

                   KS Ruch Wysokie Mazowieckie

                  3

                  0%

                  1

                  9

                  -8

                  1

                  76

                   Chemik Police

                  5

                  0%

                  1

                  14

                  -13

                  1

                  77

                   KS Wasilkow

                  5

                  0%

                  2

                  17

                  -15

                  1

                  78

                   Podlasie Biala Podlaska

                  6

                  0%

                  8

                  25

                  -17

                  1

                  79

                   ZKS Olimpia Zambrow

                  4

                  0%

                  4

                  9

                  -5

                  0

                  80

                   GKS Wikielec

                  4

                  0%

                  4

                  17

                  -13

                  0

                  81

                   

                  4

                  0%

                  3

                  18

                  -15

                  0

                  82

                   KS Gornik Konin

                  5

                  0%

                  2

                  18

                  -16

                  0

                  83

                   KS Hetman Zamosc

                  6

                  0%

                  5

                  21

                  -16

                  0

                  84

                   KS Mieszko Gniezno

                  6

                  0%

                  5

                  22

                  -17

                  0

                  3. Lig Tablo

                  Şu an Sezon Ortası - 425 / 1518 maç oynandı

                  # Takım O
                  Bu sezon oynanan maç sayısı
                  Kazanma% A
                  Atılan Gol (A).
                  Takımın attığı gol sayısı
                  Y
                  Yenen Gol (Y).
                  Takımın yediği gol sayısı
                  AV
                  Averaj (AV).
                  Atılan Gol - Yenen Gol
                  P

                  1

                   Polonia Sroda Wielkopolska

                  10

                  100%

                  31

                  7

                  24

                  30

                  2

                   Radunia Stezyca

                  10

                  80%

                  29

                  8

                  21

                  24

                  3

                   Baltyk Gdynia

                  10

                  60%

                  20

                  8

                  12

                  21

                  4

                   OKS Swit Skolwin Szczecin

                  10

                  60%

                  22

                  10

                  12

                  21

                  5

                   Baltyk Koszalin

                  10

                  50%

                  28

                  16

                  12

                  17

                  6

                   MKS Nielba Wagrowiec

                  10

                  50%

                  25

                  18

                  7

                  17

                  7

                   Kotwica Kolobrzeg

                  10

                  40%

                  14

                  11

                  3

                  17

                  8

                   Sokol Kleczew

                  10

                  40%

                  18

                  12

                  6

                  15

                  9

                   Unia Janikowo

                  10

                  40%

                  18

                  22

                  -4

                  14

                  10

                   

                  10

                  30%

                  12

                  12

                  0

                  13

                  11

                   Pogon Szczecin II

                  9

                  44%

                  20

                  20

                  0

                  13

                  12

                   MKS Flota Świnoujście

                  10

                  30%

                  15

                  23

                  -8

                  13

                  13

                   Elana Torun

                  9

                  22%

                  14

                  9

                  5

                  12

                  14

                   Jarota Jarocin

                  9

                  33%

                  19

                  15

                  4

                  12

                  15

                   Gwardia Koszalin

                  10

                  30%

                  14

                  13

                  1

                  11

                  16

                   GKS Przodkowo

                  10

                  20%

                  15

                  15

                  0

                  11

                  17

                   

                  10

                  30%

                  15

                  16

                  -1

                  11

                  18

                   KP Starogard Gdanski

                  9

                  33%

                  15

                  21

                  -6

                  10

                  19

                   Gryf Wejherowo

                  10

                  30%

                  13

                  25

                  -12

                  10

                  20

                   Chemik Police

                  10

                  10%

                  5

                  26

                  -21

                  5

                  21

                   KS Gornik Konin

                  10

                  0%

                  5

                  28

                  -23

                  1

                  22

                   KS Mieszko Gniezno

                  10

                  0%

                  7

                  39

                  -32

                  0

                  Oranlar

                  İstatistiklerOranlar
                  MKS Nielba Wagrowiec
                  (Ev Sahibi Galibiyeti)
                  0%2.55
                  Beraberlik
                  0%3.5
                  OKS Swit Skolwin Szczecin
                  (Deplasman Galibiyeti)
                  0%2.3
                  0.5 Üst
                  0%1.05
                  1.5 Üst
                  0%1.29
                  2.5 Üst
                  0%1.735
                  3.5 Üst
                  0%3.2
                  4.5 Üst
                  0%6.1
                  Karşılıklı Gol
                  0%1.78

                  Analiz

                  10 October 2020 tarihinde, 3. Lig fikstüründe oynanan maçlardan biri MKS Nielba Wagrowiec ile OKS Swit Skolwin Szczecin arasındaydı . Maç 0 - 1 beraberlikle sonuçlandı.

                  Artık önümüzdeki maçlara bakma zamanı. Tahminlerin için MKS Nielba Wagrowiec ile OKS Swit Skolwin Szczecin arasında oynanacak sıradaki maçın istatistiklerini incele.

                  ×
                  Tahmin Ekle
                  /tr/
                  https://cdn.footystats.org/
                  - Başlıyor ###dk'
                  - Başlıyor###S'
                  - Başladı
                  Yakında
                  Başladı
                  no

                  İstatistikler Yükleniyor

                  JOIN PREMIUM. PROFIT NOW