Miedz Legnica II - Pniowek Pawlowice Slaskie - Maç İstatistikleri

Polonya

3. Lig logo3. Lig

12. Hafta

10 October 2020

22:00

Stadyum : Akademii Piłkarskiej Miedzi (Legnica )

Maçların saatleri lokal saat dilimine göredir. (+09:00)

Maç Skoru

2 - 0

İY

(1 - 0)

Maç Sonu Data

Topla Oynama
52%
48%
Şut
13
18
Kartlar
10
5
Korner
8
3
Faul
19
16
Ofsaytlar
2
3

Maç Önü İstatistikleri

*Miedz Legnica II ve Pniowek Pawlowice Slaskie takımlarının bu sezonki maçlarından ortalama istatistikleri içerir

ORT Goller

0.00Lig : 0

Karşılıklı Gol

0%Lig : 0%

1.5 Üst

0%Lig : 0%

2.5 Üst

0%Lig : 0%

Kornerler


KİLİDİ AÇ

Miedz Legnica II iç saha istatistikleri Pniowek Pawlowice Slaskie deplasman istatistikleri üzerinden hesaplandı

Maç İstatistikleri

Ev Sahibi
MKS Miedź Legnica II

Miedz Legnica II

Sıralama. 0 / 84

3. Lig

Form Son 5 MBP
Toplam
    0.00
    Ev Sahibi
      0.00
      Deplasman
        0.00
        İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
        Galibiyet % 0% 0% 0%
        ORT 0.00 0.00 0.00
        Atılan Gol 0.00 0.00 0.00
        Yenilen Gol 0.00 0.00 0.00
        Karşılıklı Gol 0% 0% 0%
        GYM 0% 0% 0%
        GAM 0% 0% 0%
        Deplasman
        Form Son 5 MBP
        Toplam
          0.00
          Ev Sahibi
            0.00
            Deplasman
              0.00
              İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
              Galibiyet % 0% 0% 0%
              ORT 0.00 0.00 0.00
              Atılan Gol 0.00 0.00 0.00
              Yenilen Gol 0.00 0.00 0.00
              Karşılıklı Gol 0% 0% 0%
              GYM 0% 0% 0%
              GAM 0% 0% 0%

              Form

              Form - İç Saha
               
              Form - Deplasman
              Miedz Legnica II Logo
              0.00
                • Tüm

                • Ev Sahibi

                • Deplasman

                • Önceki

                • Sonraki

                İki takım Form olarak eşit durumda

                0.00
                  GKS Pniówek 74 Pawłowice Śląskie Logo
                  • Tüm

                  • Ev Sahibi

                  • Deplasman

                  • Önceki

                  • Sonraki

                  Premium Burada!
                  İddaa oynarken kazandıran ve daha az takip edildiği bilinen 200 lig.

                  En çok kazandırma potansiyeli olan ligler hakkında araştırmamızı yaptık. Bu liglerden detaylı istatistiklerle birlikte tüm maçlar için korner, kart istatistikleri ve indirilebilir CSV dosyaları. FootyStats Premium'a bugün katıl!

                  Önceki Sonuçlar
                  * İki takım arasında önceki maçlar için data mevcut değil.
                  Atılan Goller
                   

                   

                  • LKS Foto-Higiena Gać Oława

                    2

                  • TS Polonia Bytom

                    2

                  • KS ROW 1964 Rybnik

                    2

                  Miedz Legnica II Logo

                  0.00

                  / maç
                  (Ev Sahibi)

                  İki takım Atılan Gol olarak eşit durumda

                  Pniowek Pawlowice Slaskie Logo

                  0.00

                  / maç
                  (Deplasman)

                   

                  • 4

                    KS ROW 1964 Rybnik

                  • 0

                    TS Polonia Bytom

                  • 2

                    BTS Rekord Bielsko-Biała

                   
                  Yenen Goller
                   

                   

                  • LKS Foto-Higiena Gać Oława

                    2

                  • TS Polonia Bytom

                    3

                  • KS ROW 1964 Rybnik

                    0

                  Miedz Legnica II Logo

                  0.00

                  / maç
                  (Ev Sahibi)

                  İki takım Yenen Gol olarak eşit durumda

                  Pniowek Pawlowice Slaskie Logo

                  0.00

                  / maç
                  (Deplasman)

                   

                  • KS ROW 1964 Rybnik

                    1

                  • TS Polonia Bytom

                    3

                  • BTS Rekord Bielsko-Biała

                    2

                   
                  Kornerler

                  KİLİDİ AÇ

                  Korner / maç

                  Bu sezon Miedz Legnica II ve Pniowek Pawlowice Slaskie
                  maçlarındaki Ortalama Korner Sayısı

                  Miedz Legnica II

                  Korner / maç
                  Miedz Legnica II

                  Pniowek Pawlowice Slaskie

                  Korner / maç
                  Pniowek Pawlowice Slaskie

                   FootyStats
                  • 150+ Kazandıran Lig
                  • Korner İstatistikleri & Kart İstatistikleri
                  • FootyStats Premium Vazgeçilmez.

                  KİLİDİ AÇ
                  ŞİMDİ

                  Kartlar

                  KİLİDİ AÇ

                  Toplam Kartlar / Maç

                  Miedz Legnica II and Pniowek Pawlowice Slaskie arasında oynanan
                  maçların toplam kart sayısı.
                  Kırmızı kartlar 2 kart olarak değerlendirilir.

                  Miedz Legnica II

                  Kart / maç
                  Miedz Legnica II

                  Pniowek Pawlowice Slaskie

                  Kart / maç
                  Pniowek Pawlowice Slaskie

                  KART İSTATİSTİKLERİNİ GÖR

                  7.5 ~ 13.5 Üstü Kornerler

                   
                  Miedz Legnica II
                  Pniowek Pawlowice Slaskie
                  Ortalama
                  Üst 7.5
                  Üst 8.5
                  Üst 9.5
                  Üst 10.5
                  Üst 11.5
                  Üst 12.5
                  Üst 13.5

                  İlk kolon maç başı Miedz Legnica II korner ortalamasını ifade eder. İkinci kolon ise Pniowek Pawlowice Slaskie maçlarından. Son kolon 3. Lig 2020/21 sezonu için iki takımın maçlarındaki toplam korner sayılarının ortalaması üzerinden hesaplanır.

                  1.5 ~ 7.5 Üstü Kartlar

                   
                  Miedz Legnica II
                  Pniowek Pawlowice Slaskie
                  Ortalama
                  Üst 1.5
                  Üst 2.5
                  Üst 3.5
                  Üst 4.5
                  Üst 5.5
                  Üst 6.5
                  Üst 7.5

                  Birinci kolon Miedz Legnica II takımının dahil olduğu maçlardaki maç başı Ortalama Toplam Kartlar'ı gösteriyor.(Rakip takımın kartları da dahil) İkinci kolon aynı şekilde Pniowek Pawlowice Slaskie takımı için.

                  Son kolon Toplam Kart Üst için 3. Lig 2020/21 sezonunda Miedz Legnica II ve Pniowek Pawlowice Slaskie arasında oynanan maçlardaki gerçekleşme yüzdesidir.

                  Premium Burada!
                  İddaa oynarken kazandıran ve daha az takip edildiği bilinen 200 lig.

                  En çok kazandırma potansiyeli olan ligler hakkında araştırmamızı yaptık. Bu liglerden detaylı istatistiklerle birlikte tüm maçlar için korner, kart istatistikleri ve indirilebilir CSV dosyaları. FootyStats Premium'a bugün katıl!

                  Miedz Legnica II Gol Atacak Mı?
                  Miedz Legnica II
                   
                  Pniowek Pawlowice Slaskie
                  Miedz Legnica II

                  100%

                  iç saha maçında
                  gol attı

                  Çok Yüksek İhtimal

                  Elimizdeki verilere göre Miedz Legnica II takımının bu maçta gol atması Çok Yüksek İhtimal
                  GKS Pniówek 74 Pawłowice Śląskie

                  0%

                  deplasman maçında
                  gol yemedi
                  Miedz Legnica II
                   
                  Pniowek Pawlowice Slaskie
                  Miedz Legnica II

                  0%

                  iç saha maçında
                  gol yemedi

                  Çok Yüksek İhtimal

                  Elimizdeki verilere göre Pniowek Pawlowice Slaskie takımının bu maçta gol atması Çok Yüksek İhtimal
                  GKS Pniówek 74 Pawłowice Śląskie

                  100%

                  deplasman maçında
                  gol attı
                  İlk Golü Kim Atar?
                  Miedz Legnica IIMiedz Legnica II
                   
                  Miedz Legnica II

                  0%

                  0 / 0 maçta ilk golü attı

                  Pniowek Pawlowice SlaskiePniowek Pawlowice Slaskie
                   
                  Pniowek Pawlowice Slaskie

                  0%

                  0 / 0 maçta ilk golü attı

                  Üst +

                  0.5 Üst

                  Miedz Legnica II

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  Pniowek Pawlowice Slaskie

                  0%

                  1.5 Üst

                  Miedz Legnica II

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  Pniowek Pawlowice Slaskie

                  0%

                  2.5 Üst

                  Miedz Legnica II

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  Pniowek Pawlowice Slaskie

                  0%

                  3.5 Üst

                  Miedz Legnica II

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  Pniowek Pawlowice Slaskie

                  0%

                  4.5 Üst

                  Miedz Legnica II

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  Pniowek Pawlowice Slaskie

                  0%

                  5.5 Üst

                  Miedz Legnica II

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  Pniowek Pawlowice Slaskie

                  0%

                  Alt -

                  0,5 Alt

                  Miedz Legnica II

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  Pniowek Pawlowice Slaskie

                  0%

                  1.5 Alt

                  Miedz Legnica II

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  Pniowek Pawlowice Slaskie

                  0%

                  2.5 Alt

                  Miedz Legnica II

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  Pniowek Pawlowice Slaskie

                  0%

                  3.5 Alt

                  Miedz Legnica II

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  Pniowek Pawlowice Slaskie

                  0%

                  4.5 Alt

                  Miedz Legnica II

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  Pniowek Pawlowice Slaskie

                  0%

                  5.5 Alt

                  Miedz Legnica II

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  Pniowek Pawlowice Slaskie

                  0%

                  İlk Yarı İstatistikleri (1. Yarı)

                  Form - İlk Yarı

                  Form - İç Saha
                   
                  Form - Deplasman
                  Miedz Legnica II Logo
                  0.00
                  İlk Yarı

                  İki takım Form olarak eşit durumda

                  0.00
                  İlk Yarı
                  GKS Pniówek 74 Pawłowice Śląskie Logo

                  Üst + - İlk Yarı

                  0.5 Üst (İY)

                  Miedz Legnica II

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  Pniowek Pawlowice Slaskie

                  0%

                  1.5 Üst (İY)

                  Miedz Legnica II

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  Pniowek Pawlowice Slaskie

                  0%

                  2.5 Üst (İY)

                  Miedz Legnica II

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  Pniowek Pawlowice Slaskie

                  0%

                  *Daha fazla ilk yarı istatistiği için, İlk Yarı Tablosu sayfasını ziyaret et

                  İç Saha / Dış Saha

                  * #home_table_and_away_table da mevcut

                  3. Lig İç Saha

                  Şu an Sezon Ortası - 425 / 843 maç oynandı

                  # Takım O
                  Bu sezon oynanan maç sayısı
                  Kazanma% A
                  Atılan Gol (A).
                  Takımın attığı gol sayısı
                  Y
                  Yenen Gol (Y).
                  Takımın yediği gol sayısı
                  AV
                  Averaj (AV).
                  Atılan Gol - Yenen Gol
                  P

                  1

                   KS Wisla Pulawy

                  7

                  86%

                  17

                  10

                  7

                  19

                  2

                   MKS Sokol Sieniawa

                  7

                  71%

                  18

                  2

                  16

                  17

                  3

                   Radunia Stezyca

                  6

                  83%

                  21

                  5

                  16

                  15

                  4

                   Polonia Sroda Wielkopolska

                  5

                  100%

                  15

                  5

                  10

                  15

                  5

                   Wisla Sandomierz

                  7

                  57%

                  13

                  5

                  8

                  15

                  6

                   GP TS Avia Swidnik

                  6

                  67%

                  22

                  8

                  14

                  13

                  7

                   

                  7

                  57%

                  12

                  9

                  3

                  13

                  8

                   Siarka Tarnobrzeg

                  8

                  50%

                  10

                  9

                  1

                  13

                  9

                   OKS Swit Skolwin Szczecin

                  6

                  50%

                  13

                  2

                  11

                  12

                  10

                   Unia Skierniewice

                  5

                  80%

                  15

                  5

                  10

                  12

                  11

                   MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki

                  5

                  80%

                  14

                  7

                  7

                  12

                  12

                   GKS Wikielec

                  5

                  60%

                  13

                  5

                  8

                  11

                  13

                   Ruch Chorzow

                  4

                  75%

                  13

                  3

                  10

                  10

                  14

                   LKS Wolczanka Wolka Pelkinska

                  5

                  60%

                  15

                  7

                  8

                  10

                  15

                   

                  4

                  75%

                  10

                  4

                  6

                  10

                  16

                   Sleza Wroclaw

                  4

                  75%

                  9

                  3

                  6

                  10

                  17

                   NKP Podhale Nowy Targ

                  4

                  75%

                  7

                  2

                  5

                  10

                  18

                   Podlasie Biala Podlaska

                  5

                  60%

                  9

                  6

                  3

                  10

                  19

                   Gwarek Tarnowskie Gory

                  5

                  60%

                  9

                  7

                  2

                  10

                  20

                   Stal Stalowa Wola

                  6

                  50%

                  9

                  7

                  2

                  10

                  21

                   Orleta Radzyn Podlaski

                  7

                  43%

                  9

                  14

                  -5

                  10

                  22

                   Baltyk Koszalin

                  5

                  60%

                  22

                  11

                  11

                  9

                  23

                   Gornik Zabrze II

                  4

                  75%

                  14

                  4

                  10

                  9

                  24

                   

                  5

                  60%

                  18

                  10

                  8

                  9

                  25

                   GKS Pogon Grodzisk Mazowiecki

                  5

                  60%

                  11

                  4

                  7

                  9

                  26

                   ZKS Olimpia Zambrow

                  5

                  60%

                  12

                  6

                  6

                  9

                  27

                   Polonia Warsaw

                  4

                  75%

                  8

                  3

                  5

                  9

                  28

                   MKS Nielba Wagrowiec

                  5

                  60%

                  13

                  12

                  1

                  9

                  29

                   Stal Brzeg

                  5

                  40%

                  14

                  6

                  8

                  8

                  30

                   Baltyk Gdynia

                  4

                  50%

                  8

                  1

                  7

                  8

                  31

                   Sokol Aleksandrow

                  4

                  50%

                  7

                  3

                  4

                  8

                  32

                   KS Pelikan Lowicz

                  5

                  40%

                  6

                  5

                  1

                  8

                  33

                   

                  5

                  40%

                  6

                  5

                  1

                  8

                  34

                   MKS Flota Świnoujście

                  5

                  40%

                  10

                  10

                  0

                  8

                  35

                   Pniowek Pawlowice Slaskie

                  6

                  33%

                  10

                  10

                  0

                  8

                  36

                   Zaglebie Lubin II

                  5

                  40%

                  14

                  8

                  6

                  7

                  37

                   

                  6

                  17%

                  9

                  7

                  2

                  7

                  38

                   Miedz Legnica II

                  5

                  40%

                  9

                  9

                  0

                  7

                  39

                   

                  6

                  33%

                  7

                  7

                  0

                  7

                  40

                   

                  5

                  40%

                  9

                  10

                  -1

                  7

                  41

                   RKS Radomsko

                  5

                  40%

                  7

                  10

                  -3

                  7

                  42

                   MKS Korona Kielce II

                  5

                  40%

                  13

                  6

                  7

                  6

                  43

                   Falubaz Zielona Gora

                  3

                  67%

                  9

                  6

                  3

                  6

                  44

                   Kluczbork

                  5

                  40%

                  11

                  9

                  2

                  6

                  45

                   Polonia Bytom

                  5

                  20%

                  7

                  6

                  1

                  6

                  46

                   CKS Chelmianka Chelm

                  5

                  20%

                  6

                  5

                  1

                  6

                  47

                   Unia Janikowo

                  4

                  50%

                  9

                  9

                  0

                  6

                  48

                   KSZO Ostrowiec

                  6

                  33%

                  6

                  6

                  0

                  6

                  49

                   Ursus Warsawa

                  4

                  50%

                  5

                  5

                  0

                  6

                  50

                   

                  4

                  50%

                  4

                  4

                  0

                  6

                  51

                   Pogon Szczecin II

                  3

                  67%

                  7

                  8

                  -1

                  6

                  52

                   Kotwica Kolobrzeg

                  5

                  20%

                  6

                  8

                  -2

                  6

                  53

                   KP Starogard Gdanski

                  5

                  40%

                  10

                  13

                  -3

                  6

                  54

                   Energetyk Row Rybnik

                  6

                  17%

                  7

                  10

                  -3

                  6

                  55

                   Lechia Tomaszow Mazowiecki

                  5

                  40%

                  5

                  11

                  -6

                  6

                  56

                   

                  8

                  25%

                  10

                  20

                  -10

                  6

                  57

                   KP Legia Warszawa II

                  4

                  25%

                  8

                  6

                  2

                  5

                  58

                   Sokol Kleczew

                  4

                  25%

                  6

                  5

                  1

                  5

                  59

                   Jarota Jarocin

                  4

                  25%

                  5

                  4

                  1

                  5

                  60

                   RKP Bron 1926 Radom

                  4

                  25%

                  4

                  4

                  0

                  5

                  61

                   Rekord Bielsko-Biala

                  5

                  20%

                  8

                  9

                  -1

                  5

                  62

                   KS Ruch Wysokie Mazowieckie

                  4

                  25%

                  7

                  8

                  -1

                  5

                  63

                   GKS Przodkowo

                  6

                  17%

                  7

                  9

                  -2

                  5

                  64

                   LKS Foto Higiena Gac Olawa

                  5

                  20%

                  7

                  10

                  -3

                  5

                  65

                   Legionovia Legionowo

                  4

                  25%

                  4

                  6

                  -2

                  4

                  66

                   Jagiellonia Bialystok II

                  4

                  25%

                  3

                  5

                  -2

                  4

                  67

                   Gwardia Koszalin

                  6

                  17%

                  6

                  10

                  -4

                  4

                  68

                   KS Wisloka Debica

                  6

                  17%

                  4

                  8

                  -4

                  4

                  69

                   Gryf Wejherowo

                  6

                  17%

                  7

                  13

                  -6

                  4

                  70

                   Chemik Police

                  5

                  20%

                  4

                  12

                  -8

                  4

                  71

                   Elana Torun

                  4

                  0%

                  4

                  7

                  -3

                  3

                  72

                   

                  5

                  20%

                  8

                  12

                  -4

                  3

                  73

                   MMKS Concordia Elblag

                  4

                  25%

                  2

                  6

                  -4

                  3

                  74

                   KP Warta Gorzow Wielkopolski

                  5

                  20%

                  3

                  11

                  -8

                  3

                  75

                   

                  6

                  17%

                  8

                  18

                  -10

                  3

                  76

                   MLKS Znicz Biala Piska

                  4

                  0%

                  3

                  5

                  -2

                  2

                  77

                   Stal Krasnik

                  7

                  0%

                  8

                  15

                  -7

                  2

                  78

                   KS Hetman Zamosc

                  6

                  0%

                  3

                  14

                  -11

                  2

                  79

                   Jutrzenka Giebultow

                  5

                  0%

                  4

                  16

                  -12

                  2

                  80

                   Huragan Morag

                  4

                  0%

                  5

                  9

                  -4

                  1

                  81

                   MKS Piast Zmigrod

                  5

                  0%

                  4

                  10

                  -6

                  1

                  82

                   KS Gornik Konin

                  5

                  0%

                  3

                  10

                  -7

                  1

                  83

                   KS Wasilkow

                  4

                  0%

                  1

                  10

                  -9

                  0

                  84

                   KS Mieszko Gniezno

                  4

                  0%

                  2

                  17

                  -15

                  0

                  VS

                  3. Lig Dış Saha

                  Şu an Sezon Ortası - 425 / 843 maç oynandı

                  # Takım O
                  Bu sezon oynanan maç sayısı
                  Kazanma% A
                  Atılan Gol (A).
                  Takımın attığı gol sayısı
                  Y
                  Yenen Gol (Y).
                  Takımın yediği gol sayısı
                  AV
                  Averaj (AV).
                  Atılan Gol - Yenen Gol
                  P

                  1

                   Sleza Wroclaw

                  7

                  71%

                  18

                  7

                  11

                  16

                  2

                   Polonia Sroda Wielkopolska

                  5

                  100%

                  16

                  2

                  14

                  15

                  3

                   KS Wisla Pulawy

                  6

                  83%

                  18

                  6

                  12

                  15

                  4

                   Polonia Bytom

                  5

                  100%

                  14

                  6

                  8

                  15

                  5

                   LKS Wolczanka Wolka Pelkinska

                  7

                  57%

                  19

                  12

                  7

                  13

                  6

                   Ruch Chorzow

                  6

                  67%

                  14

                  7

                  7

                  13

                  7

                   

                  5

                  80%

                  11

                  4

                  7

                  13

                  8

                   Legionovia Legionowo

                  5

                  80%

                  6

                  0

                  6

                  13

                  9

                   Baltyk Gdynia

                  6

                  67%

                  12

                  7

                  5

                  13

                  10

                   Wisla Sandomierz

                  6

                  67%

                  10

                  6

                  4

                  13

                  11

                   Stal Krasnik

                  6

                  67%

                  8

                  5

                  3

                  13

                  12

                   GKS Pogon Grodzisk Mazowiecki

                  4

                  100%

                  7

                  2

                  5

                  12

                  13

                   Kotwica Kolobrzeg

                  5

                  60%

                  8

                  3

                  5

                  11

                  14

                   Kluczbork

                  6

                  50%

                  10

                  9

                  1

                  11

                  15

                   KS Wisloka Debica

                  6

                  50%

                  7

                  6

                  1

                  11

                  16

                   GP TS Avia Swidnik

                  6

                  50%

                  10

                  3

                  7

                  10

                  17

                   Sokol Aleksandrow

                  5

                  60%

                  8

                  2

                  6

                  10

                  18

                   Sokol Kleczew

                  6

                  50%

                  12

                  7

                  5

                  10

                  19

                   Stal Stalowa Wola

                  5

                  60%

                  10

                  6

                  4

                  10

                  20

                   MKS Sokol Sieniawa

                  6

                  33%

                  8

                  6

                  2

                  10

                  21

                   MLKS Znicz Biala Piska

                  5

                  60%

                  12

                  11

                  1

                  10

                  22

                   Elana Torun

                  5

                  40%

                  10

                  2

                  8

                  9

                  23

                   Radunia Stezyca

                  4

                  75%

                  8

                  3

                  5

                  9

                  24

                   KSZO Ostrowiec

                  6

                  50%

                  13

                  9

                  4

                  9

                  25

                   Lechia Tomaszow Mazowiecki

                  4

                  75%

                  11

                  8

                  3

                  9

                  26

                   KP Legia Warszawa II

                  5

                  60%

                  10

                  9

                  1

                  9

                  27

                   OKS Swit Skolwin Szczecin

                  4

                  75%

                  9

                  8

                  1

                  9

                  28

                   

                  6

                  33%

                  8

                  7

                  1

                  9

                  29

                   KP Warta Gorzow Wielkopolski

                  6

                  50%

                  10

                  15

                  -5

                  9

                  30

                   CKS Chelmianka Chelm

                  7

                  43%

                  8

                  13

                  -5

                  9

                  31

                   MKS Nielba Wagrowiec

                  5

                  40%

                  12

                  6

                  6

                  8

                  32

                   MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki

                  4

                  50%

                  8

                  2

                  6

                  8

                  33

                   Polonia Warsaw

                  5

                  40%

                  11

                  7

                  4

                  8

                  34

                   Baltyk Koszalin

                  5

                  40%

                  6

                  5

                  1

                  8

                  35

                   NKP Podhale Nowy Targ

                  7

                  29%

                  10

                  11

                  -1

                  8

                  36

                   Unia Janikowo

                  6

                  33%

                  9

                  13

                  -4

                  8

                  37

                   Gwardia Koszalin

                  4

                  50%

                  8

                  3

                  5

                  7

                  38

                   Zaglebie Lubin II

                  4

                  50%

                  8

                  3

                  5

                  7

                  39

                   Jarota Jarocin

                  5

                  40%

                  14

                  11

                  3

                  7

                  40

                   Rekord Bielsko-Biala

                  5

                  40%

                  7

                  5

                  2

                  7

                  41

                   Pogon Szczecin II

                  6

                  33%

                  13

                  12

                  1

                  7

                  42

                   KS Pelikan Lowicz

                  4

                  50%

                  8

                  7

                  1

                  7

                  43

                   

                  5

                  40%

                  5

                  4

                  1

                  7

                  44

                   Jagiellonia Bialystok II

                  4

                  50%

                  5

                  6

                  -1

                  7

                  45

                   Falubaz Zielona Gora

                  6

                  33%

                  6

                  13

                  -7

                  7

                  46

                   Energetyk Row Rybnik

                  4

                  50%

                  9

                  6

                  3

                  6

                  47

                   GKS Przodkowo

                  4

                  25%

                  8

                  6

                  2

                  6

                  48

                   Huragan Morag

                  5

                  40%

                  8

                  11

                  -3

                  6

                  49

                   MKS Piast Zmigrod

                  6

                  17%

                  12

                  17

                  -5

                  6

                  50

                   Gryf Wejherowo

                  4

                  50%

                  6

                  12

                  -6

                  6

                  51

                   MKS Korona Kielce II

                  6

                  33%

                  8

                  16

                  -8

                  6

                  52

                   Jutrzenka Giebultow

                  5

                  40%

                  3

                  13

                  -10

                  6

                  53

                   Siarka Tarnobrzeg

                  4

                  25%

                  8

                  3

                  5

                  5

                  54

                   RKS Radomsko

                  3

                  33%

                  5

                  2

                  3

                  5

                  55

                   Gwarek Tarnowskie Gory

                  3

                  33%

                  6

                  5

                  1

                  5

                  56

                   Stal Brzeg

                  4

                  25%

                  5

                  4

                  1

                  5

                  57

                   

                  5

                  20%

                  6

                  7

                  -1

                  5

                  58

                   

                  6

                  17%

                  6

                  9

                  -3

                  5

                  59

                   

                  5

                  20%

                  4

                  8

                  -4

                  5

                  60

                   LKS Foto Higiena Gac Olawa

                  5

                  20%

                  6

                  11

                  -5

                  5

                  61

                   Orleta Radzyn Podlaski

                  6

                  17%

                  4

                  10

                  -6

                  5

                  62

                   MKS Flota Świnoujście

                  5

                  20%

                  5

                  13

                  -8

                  5

                  63

                   Pniowek Pawlowice Slaskie

                  3

                  33%

                  6

                  6

                  0

                  4

                  64

                   

                  4

                  25%

                  8

                  9

                  -1

                  4

                  65

                   Ursus Warsawa

                  5

                  20%

                  8

                  9

                  -1

                  4

                  66

                   KP Starogard Gdanski

                  4

                  25%

                  5

                  8

                  -3

                  4

                  67

                   MMKS Concordia Elblag

                  5

                  20%

                  6

                  11

                  -5

                  4

                  68

                   Gornik Zabrze II

                  5

                  20%

                  5

                  11

                  -6

                  4

                  69

                   

                  5

                  20%

                  8

                  16

                  -8

                  4

                  70

                   RKP Bron 1926 Radom

                  5

                  20%

                  4

                  12

                  -8

                  4

                  71

                   

                  9

                  0%

                  5

                  13

                  -8

                  3

                  72

                   Unia Skierniewice

                  4

                  0%

                  2

                  6

                  -4

                  1

                  73

                   

                  4

                  0%

                  2

                  7

                  -5

                  1

                  74

                   Miedz Legnica II

                  4

                  0%

                  3

                  10

                  -7

                  1

                  75

                   KS Ruch Wysokie Mazowieckie

                  3

                  0%

                  1

                  9

                  -8

                  1

                  76

                   Chemik Police

                  5

                  0%

                  1

                  14

                  -13

                  1

                  77

                   KS Wasilkow

                  5

                  0%

                  2

                  17

                  -15

                  1

                  78

                   Podlasie Biala Podlaska

                  6

                  0%

                  8

                  25

                  -17

                  1

                  79

                   ZKS Olimpia Zambrow

                  4

                  0%

                  4

                  9

                  -5

                  0

                  80

                   GKS Wikielec

                  4

                  0%

                  4

                  17

                  -13

                  0

                  81

                   

                  4

                  0%

                  3

                  18

                  -15

                  0

                  82

                   KS Hetman Zamosc

                  6

                  0%

                  5

                  21

                  -16

                  0

                  83

                   KS Gornik Konin

                  5

                  0%

                  2

                  18

                  -16

                  0

                  84

                   KS Mieszko Gniezno

                  6

                  0%

                  5

                  22

                  -17

                  0

                  3. Lig Tablo

                  Şu an Sezon Ortası - 425 / 843 maç oynandı

                  # Takım O
                  Bu sezon oynanan maç sayısı
                  Kazanma% A
                  Atılan Gol (A).
                  Takımın attığı gol sayısı
                  Y
                  Yenen Gol (Y).
                  Takımın yediği gol sayısı
                  AV
                  Averaj (AV).
                  Atılan Gol - Yenen Gol
                  P

                  1

                   Sleza Wroclaw

                  11

                  73%

                  27

                  10

                  17

                  26

                  2

                   Ruch Chorzow

                  10

                  70%

                  27

                  10

                  17

                  23

                  3

                   Polonia Bytom

                  10

                  60%

                  21

                  12

                  9

                  21

                  4

                   Kluczbork

                  11

                  45%

                  21

                  18

                  3

                  17

                  5

                   

                  10

                  50%

                  19

                  16

                  3

                  16

                  6

                   Gwarek Tarnowskie Gory

                  8

                  50%

                  15

                  12

                  3

                  15

                  7

                   Zaglebie Lubin II

                  9

                  44%

                  22

                  11

                  11

                  14

                  8

                   Stal Brzeg

                  9

                  33%

                  19

                  10

                  9

                  13

                  9

                   Gornik Zabrze II

                  9

                  44%

                  19

                  15

                  4

                  13

                  10

                   Falubaz Zielona Gora

                  9

                  44%

                  15

                  19

                  -4

                  13

                  11

                   Rekord Bielsko-Biala

                  10

                  30%

                  15

                  14

                  1

                  12

                  12

                   Pniowek Pawlowice Slaskie

                  9

                  33%

                  16

                  16

                  0

                  12

                  13

                   Energetyk Row Rybnik

                  10

                  30%

                  16

                  16

                  0

                  12

                  14

                   KP Warta Gorzow Wielkopolski

                  11

                  36%

                  13

                  26

                  -13

                  12

                  15

                   LKS Foto Higiena Gac Olawa

                  10

                  20%

                  13

                  21

                  -8

                  10

                  16

                   Miedz Legnica II

                  9

                  22%

                  12

                  19

                  -7

                  8

                  17

                   MKS Piast Zmigrod

                  11

                  9%

                  16

                  27

                  -11

                  7

                  18

                   

                  9

                  22%

                  12

                  28

                  -16

                  7

                  19

                   

                  11

                  18%

                  16

                  34

                  -18

                  7

                  Oranlar

                  İstatistiklerOranlar
                  Miedz Legnica II
                  (Ev Sahibi Galibiyeti)
                  0%2.4
                  Beraberlik
                  0%3.6
                  Pniowek Pawlowice Slaskie
                  (Deplasman Galibiyeti)
                  0%2.4
                  0.5 Üst
                  0%-
                  1.5 Üst
                  0%-
                  2.5 Üst
                  0%1.22
                  3.5 Üst
                  0%-
                  4.5 Üst
                  0%-
                  Karşılıklı Gol
                  0%-

                  Analiz

                  10 October 2020 tarihinde, 3. Lig fikstüründe oynanan maçlardan biri Miedz Legnica II ile Pniowek Pawlowice Slaskie arasındaydı . Maç 2 - 0 beraberlikle sonuçlandı.

                  Artık önümüzdeki maçlara bakma zamanı. Tahminlerin için Miedz Legnica II ile Pniowek Pawlowice Slaskie arasında oynanacak sıradaki maçın istatistiklerini incele.

                  ×
                  Tahmin Ekle
                  /tr/
                  https://cdn.footystats.org/
                  - Başlıyor ###dk'
                  - Başlıyor###S'
                  - Başladı
                  Yakında
                  Başladı
                  no

                  İstatistikler Yükleniyor