MKS Flota Świnoujście - Elana Torun - Maç İstatistikleri

Polonya

3. Lig logo3. Lig

5. Hafta

30 August 2020

0:00

Stadyum : Stadion Miejski (Świnoujście)

Maçların saatleri lokal saat dilimine göredir. (+09:00)

Maç Skoru

0 - 4

İY

(0 - 4)

Elana Torun logo

Elana Torun

Deplasman

Maç Önü İstatistikleri

*MKS Flota Świnoujście ve Elana Torun takımlarının bu sezonki maçlarından ortalama istatistikleri içerir

ORT Goller

0.00Lig : 0

Karşılıklı Gol

0%Lig : 0%

1.5 Üst

0%Lig : 0%

2.5 Üst

0%Lig : 0%

Kornerler


KİLİDİ AÇ

MKS Flota Świnoujście iç saha istatistikleri Elana Torun deplasman istatistikleri üzerinden hesaplandı

Maç İstatistikleri

Ev Sahibi
Form Son 5 MBP
Toplam
    0.00
    Ev Sahibi
      0.00
      Deplasman
        0.00
        İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
        Galibiyet % 0% 0% 0%
        ORT 0.00 0.00 0.00
        Atılan Gol 0.00 0.00 0.00
        Yenilen Gol 0.00 0.00 0.00
        Karşılıklı Gol 0% 0% 0%
        GYM 0% 0% 0%
        GAM 0% 0% 0%
        Deplasman
        TKP Elana Toruń

        Elana Torun

        Sıralama. 0 / 84

        3. Lig

        Form Son 5 MBP
        Toplam
          0.00
          Ev Sahibi
            0.00
            Deplasman
              0.00
              İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
              Galibiyet % 0% 0% 0%
              ORT 0.00 0.00 0.00
              Atılan Gol 0.00 0.00 0.00
              Yenilen Gol 0.00 0.00 0.00
              Karşılıklı Gol 0% 0% 0%
              GYM 0% 0% 0%
              GAM 0% 0% 0%

              Form

              Form - İç Saha
               
              Form - Deplasman
              MKS Flota Świnoujście Logo
              0.00
                • Tüm

                • Ev Sahibi

                • Deplasman

                • Önceki

                • Sonraki

                İki takım Form olarak eşit durumda

                0.00
                  TKP Elana Toruń Logo
                  • Tüm

                  • Ev Sahibi

                  • Deplasman

                  • Önceki

                  • Sonraki

                  Premium Burada!
                  İddaa oynarken kazandıran ve daha az takip edildiği bilinen 200 lig.

                  En çok kazandırma potansiyeli olan ligler hakkında araştırmamızı yaptık. Bu liglerden detaylı istatistiklerle birlikte tüm maçlar için korner, kart istatistikleri ve indirilebilir CSV dosyaları. FootyStats Premium'a bugün katıl!

                  Önceki Sonuçlar
                  * İki takım arasında önceki maçlar için data mevcut değil.
                  Atılan Goller
                   

                   

                  • TKP Elana Toruń

                    0

                  • KS Mieszko Gniezno

                    4

                  • MKS Pogoń Szczecin II

                    2

                  MKS Flota Świnoujście Logo

                  0.00

                  / maç
                  (Ev Sahibi)

                  İki takım Atılan Gol olarak eşit durumda

                  Elana Torun Logo

                  0.00

                  / maç
                  (Deplasman)

                   

                  • 4

                    MKS Flota Świnoujście

                  • 1

                    MKP Kotwica Kołobrzeg

                   
                  Yenen Goller
                   

                   

                  • TKP Elana Toruń

                    4

                  • KS Mieszko Gniezno

                    2

                  • MKS Pogoń Szczecin II

                    2

                  MKS Flota Świnoujście Logo

                  0.00

                  / maç
                  (Ev Sahibi)

                  İki takım Yenen Gol olarak eşit durumda

                  Elana Torun Logo

                  0.00

                  / maç
                  (Deplasman)

                   

                  • MKS Flota Świnoujście

                    0

                  • MKP Kotwica Kołobrzeg

                    1

                   
                  Kornerler

                  KİLİDİ AÇ

                  Korner / maç

                  Bu sezon MKS Flota Świnoujście ve Elana Torun
                  maçlarındaki Ortalama Korner Sayısı

                  MKS Flota Świnoujście

                  Korner / maç
                  MKS Flota Świnoujście

                  Elana Torun

                  Korner / maç
                  Elana Torun

                   FootyStats
                  • 150+ Kazandıran Lig
                  • Korner İstatistikleri & Kart İstatistikleri
                  • FootyStats Premium Vazgeçilmez.

                  KİLİDİ AÇ
                  ŞİMDİ

                  Kartlar

                  KİLİDİ AÇ

                  Toplam Kartlar / Maç

                  MKS Flota Świnoujście and Elana Torun arasında oynanan
                  maçların toplam kart sayısı.
                  Kırmızı kartlar 2 kart olarak değerlendirilir.

                  MKS Flota Świnoujście

                  Kart / maç
                  MKS Flota Świnoujście

                  Elana Torun

                  Kart / maç
                  Elana Torun

                  KART İSTATİSTİKLERİNİ GÖR

                  7.5 ~ 13.5 Üstü Kornerler

                   
                  MKS Flota Świnoujście
                  Elana Torun
                  Ortalama
                  Üst 7.5
                  Üst 8.5
                  Üst 9.5
                  Üst 10.5
                  Üst 11.5
                  Üst 12.5
                  Üst 13.5

                  İlk kolon maç başı MKS Flota Świnoujście korner ortalamasını ifade eder. İkinci kolon ise Elana Torun maçlarından. Son kolon 3. Lig 2020/21 sezonu için iki takımın maçlarındaki toplam korner sayılarının ortalaması üzerinden hesaplanır.

                  1.5 ~ 7.5 Üstü Kartlar

                   
                  MKS Flota Świnoujście
                  Elana Torun
                  Ortalama
                  Üst 1.5
                  Üst 2.5
                  Üst 3.5
                  Üst 4.5
                  Üst 5.5
                  Üst 6.5
                  Üst 7.5

                  Birinci kolon MKS Flota Świnoujście takımının dahil olduğu maçlardaki maç başı Ortalama Toplam Kartlar'ı gösteriyor.(Rakip takımın kartları da dahil) İkinci kolon aynı şekilde Elana Torun takımı için.

                  Son kolon Toplam Kart Üst için 3. Lig 2020/21 sezonunda MKS Flota Świnoujście ve Elana Torun arasında oynanan maçlardaki gerçekleşme yüzdesidir.

                  Premium Burada!
                  İddaa oynarken kazandıran ve daha az takip edildiği bilinen 200 lig.

                  En çok kazandırma potansiyeli olan ligler hakkında araştırmamızı yaptık. Bu liglerden detaylı istatistiklerle birlikte tüm maçlar için korner, kart istatistikleri ve indirilebilir CSV dosyaları. FootyStats Premium'a bugün katıl!

                  MKS Flota Świnoujście Gol Atacak Mı?
                  MKS Flota Świnoujście
                   
                  Elana Torun
                  MKS Flota Świnoujście

                  100%

                  iç saha maçında
                  gol attı

                  Çok Yüksek İhtimal

                  Elimizdeki verilere göre MKS Flota Świnoujście takımının bu maçta gol atması Çok Yüksek İhtimal
                  TKP Elana Toruń

                  0%

                  deplasman maçında
                  gol yemedi
                  Elana Torun Gol Atacak Mı?
                  MKS Flota Świnoujście
                   
                  Elana Torun
                  MKS Flota Świnoujście

                  0%

                  iç saha maçında
                  gol yemedi

                  Çok Yüksek İhtimal

                  Elimizdeki verilere göre Elana Torun takımının bu maçta gol atması Çok Yüksek İhtimal
                  TKP Elana Toruń

                  100%

                  deplasman maçında
                  gol attı
                  İlk Golü Kim Atar?
                  MKS Flota ŚwinoujścieMKS Flota Świnoujście
                   
                  MKS Flota Świnoujście

                  0%

                  0 / 0 maçta ilk golü attı

                  Elana TorunElana Torun
                   
                  Elana Torun

                  0%

                  0 / 0 maçta ilk golü attı

                  Üst +

                  0.5 Üst

                  MKS Flota Świnoujście

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  Elana Torun

                  0%

                  1.5 Üst

                  MKS Flota Świnoujście

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  Elana Torun

                  0%

                  2.5 Üst

                  MKS Flota Świnoujście

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  Elana Torun

                  0%

                  3.5 Üst

                  MKS Flota Świnoujście

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  Elana Torun

                  0%

                  4.5 Üst

                  MKS Flota Świnoujście

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  Elana Torun

                  0%

                  5.5 Üst

                  MKS Flota Świnoujście

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  Elana Torun

                  0%

                  Alt -

                  0,5 Alt

                  MKS Flota Świnoujście

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  Elana Torun

                  0%

                  1.5 Alt

                  MKS Flota Świnoujście

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  Elana Torun

                  0%

                  2.5 Alt

                  MKS Flota Świnoujście

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  Elana Torun

                  0%

                  3.5 Alt

                  MKS Flota Świnoujście

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  Elana Torun

                  0%

                  4.5 Alt

                  MKS Flota Świnoujście

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  Elana Torun

                  0%

                  5.5 Alt

                  MKS Flota Świnoujście

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  Elana Torun

                  0%

                  İlk Yarı İstatistikleri (1. Yarı)

                  Form - İlk Yarı

                  Form - İç Saha
                   
                  Form - Deplasman
                  MKS Flota Świnoujście Logo
                  0.00
                  İlk Yarı

                  İki takım Form olarak eşit durumda

                  0.00
                  İlk Yarı
                  TKP Elana Toruń Logo

                  Üst + - İlk Yarı

                  0.5 Üst (İY)

                  MKS Flota Świnoujście

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  Elana Torun

                  0%

                  1.5 Üst (İY)

                  MKS Flota Świnoujście

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  Elana Torun

                  0%

                  2.5 Üst (İY)

                  MKS Flota Świnoujście

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  Elana Torun

                  0%

                  *Daha fazla ilk yarı istatistiği için, İlk Yarı Tablosu sayfasını ziyaret et

                  İç Saha / Dış Saha

                  * İç Saha / Dış Saha da mevcut

                  3. Lig İç Saha

                  Şu an Sezon Başı - 187 / 1518 maç oynandı

                  # Takım O
                  Bu sezon oynanan maç sayısı
                  Kazanma% A
                  Atılan Gol (A).
                  Takımın attığı gol sayısı
                  Y
                  Yenen Gol (Y).
                  Takımın yediği gol sayısı
                  AV
                  Averaj (AV).
                  Atılan Gol - Yenen Gol
                  P

                  1

                   Polonia Sroda Wielkopolska

                  3

                  100%

                  8

                  4

                  4

                  9

                  2

                   KS Wisla Pulawy

                  3

                  100%

                  7

                  4

                  3

                  9

                  3

                   Stal Brzeg

                  3

                  67%

                  11

                  2

                  9

                  7

                  4

                   Wisla Sandomierz

                  3

                  67%

                  8

                  2

                  6

                  7

                  5

                   OKS Swit Skolwin Szczecin

                  3

                  67%

                  8

                  2

                  6

                  7

                  6

                   

                  3

                  67%

                  6

                  3

                  3

                  7

                  7

                   MKS Flota Świnoujście

                  4

                  50%

                  9

                  9

                  0

                  7

                  8

                   

                  2

                  100%

                  10

                  2

                  8

                  6

                  9

                   Radunia Stezyca

                  2

                  100%

                  10

                  2

                  8

                  6

                  10

                   MKS Sokol Sieniawa

                  2

                  100%

                  6

                  1

                  5

                  6

                  11

                   MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki

                  2

                  100%

                  8

                  3

                  5

                  6

                  12

                   GP TS Avia Swidnik

                  3

                  67%

                  11

                  6

                  5

                  6

                  13

                   Sleza Wroclaw

                  2

                  100%

                  4

                  0

                  4

                  6

                  14

                   Sokol Aleksandrow

                  2

                  100%

                  6

                  2

                  4

                  6

                  15

                   ZKS Olimpia Zambrow

                  3

                  67%

                  7

                  3

                  4

                  6

                  16

                   Podlasie Biala Podlaska

                  2

                  100%

                  4

                  2

                  2

                  6

                  17

                   

                  3

                  67%

                  5

                  3

                  2

                  6

                  18

                   

                  3

                  67%

                  4

                  3

                  1

                  6

                  19

                   Orleta Radzyn Podlaski

                  3

                  67%

                  5

                  4

                  1

                  6

                  20

                   KP Starogard Gdanski

                  3

                  67%

                  7

                  6

                  1

                  6

                  21

                   

                  4

                  25%

                  6

                  4

                  2

                  5

                  22

                   GKS Wikielec

                  2

                  50%

                  8

                  4

                  4

                  4

                  23

                   RKP Bron 1926 Radom

                  2

                  50%

                  3

                  1

                  2

                  4

                  24

                   KS Ruch Wysokie Mazowieckie

                  2

                  50%

                  3

                  1

                  2

                  4

                  25

                   Jarota Jarocin

                  2

                  50%

                  4

                  2

                  2

                  4

                  26

                   Ruch Chorzow

                  2

                  50%

                  5

                  3

                  2

                  4

                  27

                   Rekord Bielsko-Biala

                  2

                  50%

                  4

                  3

                  1

                  4

                  28

                   GKS Przodkowo

                  3

                  33%

                  5

                  4

                  1

                  4

                  29

                   

                  3

                  33%

                  2

                  3

                  -1

                  4

                  30

                   Kotwica Kolobrzeg

                  3

                  33%

                  3

                  5

                  -2

                  4

                  31

                   GKS Pogon Grodzisk Mazowiecki

                  2

                  50%

                  5

                  1

                  4

                  3

                  32

                   Pogon Szczecin II

                  1

                  100%

                  4

                  1

                  3

                  3

                  33

                   NKP Podhale Nowy Targ

                  1

                  100%

                  2

                  0

                  2

                  3

                  34

                   Polonia Warsaw

                  1

                  100%

                  2

                  0

                  2

                  3

                  35

                   Gornik Zabrze II

                  2

                  50%

                  6

                  4

                  2

                  3

                  36

                   Baltyk Koszalin

                  2

                  50%

                  8

                  6

                  2

                  3

                  37

                   KSZO Ostrowiec

                  2

                  50%

                  2

                  1

                  1

                  3

                  38

                   Stal Stalowa Wola

                  1

                  100%

                  4

                  3

                  1

                  3

                  39

                   Ursus Warsawa

                  2

                  50%

                  4

                  3

                  1

                  3

                  40

                   Zaglebie Lubin II

                  2

                  50%

                  4

                  3

                  1

                  3

                  41

                   Kluczbork

                  2

                  50%

                  3

                  3

                  0

                  3

                  42

                   

                  2

                  50%

                  3

                  3

                  0

                  3

                  43

                   LKS Wolczanka Wolka Pelkinska

                  2

                  50%

                  3

                  3

                  0

                  3

                  44

                   Gwardia Koszalin

                  3

                  33%

                  4

                  4

                  0

                  3

                  45

                   MKS Korona Kielce II

                  3

                  33%

                  4

                  4

                  0

                  3

                  46

                   Miedz Legnica II

                  2

                  50%

                  3

                  4

                  -1

                  3

                  47

                   Energetyk Row Rybnik

                  4

                  0%

                  4

                  6

                  -2

                  3

                  48

                   MKS Nielba Wagrowiec

                  3

                  33%

                  7

                  9

                  -2

                  3

                  49

                   

                  3

                  33%

                  5

                  8

                  -3

                  3

                  50

                   

                  3

                  33%

                  6

                  10

                  -4

                  3

                  51

                   KS Pelikan Lowicz

                  2

                  0%

                  1

                  1

                  0

                  2

                  52

                   CKS Chelmianka Chelm

                  3

                  0%

                  3

                  4

                  -1

                  2

                  53

                   Baltyk Gdynia

                  1

                  0%

                  0

                  0

                  0

                  1

                  54

                   Elana Torun

                  1

                  0%

                  1

                  1

                  0

                  1

                  55

                   KP Legia Warszawa II

                  1

                  0%

                  1

                  1

                  0

                  1

                  56

                   Polonia Bytom

                  1

                  0%

                  2

                  2

                  0

                  1

                  57

                   Pniowek Pawlowice Slaskie

                  2

                  0%

                  2

                  3

                  -1

                  1

                  58

                   Sokol Kleczew

                  2

                  0%

                  2

                  3

                  -1

                  1

                  59

                   MLKS Znicz Biala Piska

                  2

                  0%

                  2

                  3

                  -1

                  1

                  60

                   Gryf Wejherowo

                  2

                  0%

                  3

                  4

                  -1

                  1

                  61

                   Siarka Tarnobrzeg

                  3

                  0%

                  1

                  3

                  -2

                  1

                  62

                   Huragan Morag

                  2

                  0%

                  3

                  5

                  -2

                  1

                  63

                   RKS Radomsko

                  2

                  0%

                  2

                  5

                  -3

                  1

                  64

                   MKS Piast Zmigrod

                  3

                  0%

                  2

                  6

                  -4

                  1

                  65

                   KS Hetman Zamosc

                  3

                  0%

                  1

                  6

                  -5

                  1

                  66

                   LKS Foto Higiena Gac Olawa

                  3

                  0%

                  2

                  7

                  -5

                  1

                  67

                   Unia Skierniewice

                  1

                  0%

                  1

                  2

                  -1

                  0

                  68

                   MMKS Concordia Elblag

                  1

                  0%

                  0

                  2

                  -2

                  0

                  69

                   Falubaz Zielona Gora

                  1

                  0%

                  1

                  3

                  -2

                  0

                  70

                   Jutrzenka Giebultow

                  1

                  0%

                  1

                  3

                  -2

                  0

                  71

                   

                  2

                  0%

                  3

                  5

                  -2

                  0

                  72

                   Legionovia Legionowo

                  1

                  0%

                  0

                  3

                  -3

                  0

                  73

                   Jagiellonia Bialystok II

                  2

                  0%

                  1

                  4

                  -3

                  0

                  74

                   Lechia Tomaszow Mazowiecki

                  1

                  0%

                  1

                  4

                  -3

                  0

                  75

                   KS Gornik Konin

                  2

                  0%

                  2

                  5

                  -3

                  0

                  76

                   KP Warta Gorzow Wielkopolski

                  2

                  0%

                  2

                  5

                  -3

                  0

                  77

                   Gwarek Tarnowskie Gory

                  1

                  0%

                  0

                  4

                  -4

                  0

                  78

                   KS Wasilkow

                  2

                  0%

                  1

                  5

                  -4

                  0

                  79

                   KS Wisloka Debica

                  3

                  0%

                  1

                  6

                  -5

                  0

                  80

                   Stal Krasnik

                  3

                  0%

                  2

                  7

                  -5

                  0

                  81

                   Unia Janikowo

                  2

                  0%

                  2

                  7

                  -5

                  0

                  82

                   

                  3

                  0%

                  5

                  11

                  -6

                  0

                  83

                   Chemik Police

                  2

                  0%

                  2

                  9

                  -7

                  0

                  84

                   KS Mieszko Gniezno

                  2

                  0%

                  1

                  12

                  -11

                  0

                  VS

                  3. Lig Dış Saha

                  Şu an Sezon Başı - 187 / 1518 maç oynandı

                  # Takım O
                  Bu sezon oynanan maç sayısı
                  Kazanma% A
                  Atılan Gol (A).
                  Takımın attığı gol sayısı
                  Y
                  Yenen Gol (Y).
                  Takımın yediği gol sayısı
                  AV
                  Averaj (AV).
                  Atılan Gol - Yenen Gol
                  P

                  1

                   Kluczbork

                  4

                  75%

                  7

                  4

                  3

                  10

                  2

                   KS Wisla Pulawy

                  3

                  100%

                  10

                  2

                  8

                  9

                  3

                   Radunia Stezyca

                  3

                  100%

                  7

                  1

                  6

                  9

                  4

                   

                  3

                  100%

                  8

                  2

                  6

                  9

                  5

                   Ruch Chorzow

                  4

                  75%

                  11

                  5

                  6

                  9

                  6

                   Baltyk Gdynia

                  3

                  100%

                  10

                  5

                  5

                  9

                  7

                   Stal Krasnik

                  3

                  67%

                  4

                  2

                  2

                  7

                  8

                   MKS Sokol Sieniawa

                  3

                  67%

                  6

                  4

                  2

                  7

                  9

                   Polonia Sroda Wielkopolska

                  2

                  100%

                  9

                  1

                  8

                  6

                  10

                   KP Legia Warszawa II

                  2

                  100%

                  8

                  2

                  6

                  6

                  11

                   Sleza Wroclaw

                  2

                  100%

                  9

                  3

                  6

                  6

                  12

                   Jarota Jarocin

                  3

                  67%

                  12

                  7

                  5

                  6

                  13

                   Legionovia Legionowo

                  2

                  100%

                  3

                  0

                  3

                  6

                  14

                   Wisla Sandomierz

                  2

                  100%

                  3

                  0

                  3

                  6

                  15

                   GKS Pogon Grodzisk Mazowiecki

                  2

                  100%

                  4

                  1

                  3

                  6

                  16

                   Lechia Tomaszow Mazowiecki

                  2

                  100%

                  6

                  3

                  3

                  6

                  17

                   Gryf Wejherowo

                  2

                  100%

                  5

                  3

                  2

                  6

                  18

                   KS Wisloka Debica

                  3

                  67%

                  5

                  5

                  0

                  6

                  19

                   CKS Chelmianka Chelm

                  4

                  50%

                  6

                  6

                  0

                  6

                  20

                   KP Warta Gorzow Wielkopolski

                  4

                  50%

                  7

                  10

                  -3

                  6

                  21

                   

                  3

                  33%

                  5

                  3

                  2

                  5

                  22

                   MKS Piast Zmigrod

                  3

                  33%

                  6

                  4

                  2

                  5

                  23

                   MKS Nielba Wagrowiec

                  2

                  50%

                  7

                  1

                  6

                  4

                  24

                   Siarka Tarnobrzeg

                  2

                  50%

                  7

                  1

                  6

                  4

                  25

                   Elana Torun

                  2

                  50%

                  5

                  1

                  4

                  4

                  26

                   MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki

                  2

                  50%

                  4

                  1

                  3

                  4

                  27

                   Kotwica Kolobrzeg

                  2

                  50%

                  4

                  2

                  2

                  4

                  28

                   KS Pelikan Lowicz

                  2

                  50%

                  4

                  2

                  2

                  4

                  29

                   

                  2

                  50%

                  4

                  2

                  2

                  4

                  30

                   GKS Przodkowo

                  2

                  50%

                  5

                  3

                  2

                  4

                  31

                   MLKS Znicz Biala Piska

                  2

                  50%

                  6

                  4

                  2

                  4

                  32

                   Pogon Szczecin II

                  3

                  33%

                  8

                  6

                  2

                  4

                  33

                   Falubaz Zielona Gora

                  2

                  50%

                  3

                  2

                  1

                  4

                  34

                   Jagiellonia Bialystok II

                  2

                  50%

                  3

                  2

                  1

                  4

                  35

                   Baltyk Koszalin

                  3

                  33%

                  3

                  3

                  0

                  4

                  36

                   LKS Foto Higiena Gac Olawa

                  3

                  33%

                  3

                  5

                  -2

                  4

                  37

                   

                  3

                  33%

                  4

                  6

                  -2

                  4

                  38

                   Energetyk Row Rybnik

                  1

                  100%

                  5

                  0

                  5

                  3

                  39

                   Zaglebie Lubin II

                  1

                  100%

                  4

                  0

                  4

                  3

                  40

                   Gwardia Koszalin

                  2

                  50%

                  6

                  2

                  4

                  3

                  41

                   Jutrzenka Giebultow

                  1

                  100%

                  1

                  0

                  1

                  3

                  42

                   NKP Podhale Nowy Targ

                  1

                  100%

                  1

                  0

                  1

                  3

                  43

                   Polonia Bytom

                  1

                  100%

                  2

                  1

                  1

                  3

                  44

                   Stal Brzeg

                  2

                  50%

                  3

                  2

                  1

                  3

                  45

                   Polonia Warsaw

                  2

                  50%

                  3

                  3

                  0

                  3

                  46

                   LKS Wolczanka Wolka Pelkinska

                  3

                  33%

                  8

                  8

                  0

                  3

                  47

                   Huragan Morag

                  2

                  50%

                  1

                  2

                  -1

                  3

                  48

                   

                  2

                  50%

                  3

                  4

                  -1

                  3

                  49

                   Unia Janikowo

                  2

                  50%

                  3

                  4

                  -1

                  3

                  50

                   GP TS Avia Swidnik

                  3

                  33%

                  1

                  3

                  -2

                  3

                  51

                   MKS Korona Kielce II

                  3

                  33%

                  5

                  7

                  -2

                  3

                  52

                   KSZO Ostrowiec

                  3

                  33%

                  5

                  7

                  -2

                  3

                  53

                   OKS Swit Skolwin Szczecin

                  2

                  50%

                  3

                  6

                  -3

                  3

                  54

                   RKS Radomsko

                  2

                  0%

                  1

                  1

                  0

                  2

                  55

                   Sokol Aleksandrow

                  1

                  0%

                  0

                  0

                  0

                  1

                  56

                   

                  1

                  0%

                  1

                  1

                  0

                  1

                  57

                   Gwarek Tarnowskie Gory

                  1

                  0%

                  2

                  2

                  0

                  1

                  58

                   Pniowek Pawlowice Slaskie

                  1

                  0%

                  2

                  2

                  0

                  1

                  59

                   Orleta Radzyn Podlaski

                  2

                  0%

                  0

                  2

                  -2

                  1

                  60

                   Rekord Bielsko-Biala

                  2

                  0%

                  1

                  3

                  -2

                  1

                  61

                   Unia Skierniewice

                  2

                  0%

                  1

                  3

                  -2

                  1

                  62

                   

                  2

                  0%

                  2

                  4

                  -2

                  1

                  63

                   

                  2

                  0%

                  2

                  5

                  -3

                  1

                  64

                   Sokol Kleczew

                  3

                  0%

                  3

                  7

                  -4

                  1

                  65

                   RKP Bron 1926 Radom

                  2

                  0%

                  1

                  6

                  -5

                  1

                  66

                   Gornik Zabrze II

                  3

                  0%

                  2

                  7

                  -5

                  1

                  67

                   Chemik Police

                  3

                  0%

                  1

                  7

                  -6

                  1

                  68

                   MKS Flota Świnoujście

                  1

                  0%

                  1

                  3

                  -2

                  0

                  69

                   Stal Stalowa Wola

                  1

                  0%

                  1

                  3

                  -2

                  0

                  70

                   GKS Wikielec

                  1

                  0%

                  1

                  3

                  -2

                  0

                  71

                   ZKS Olimpia Zambrow

                  1

                  0%

                  2

                  4

                  -2

                  0

                  72

                   Ursus Warsawa

                  2

                  0%

                  4

                  6

                  -2

                  0

                  73

                   KS Ruch Wysokie Mazowieckie

                  1

                  0%

                  1

                  4

                  -3

                  0

                  74

                   

                  2

                  0%

                  1

                  5

                  -4

                  0

                  75

                   KP Starogard Gdanski

                  1

                  0%

                  1

                  5

                  -4

                  0

                  76

                   

                  3

                  0%

                  0

                  5

                  -5

                  0

                  77

                   Miedz Legnica II

                  2

                  0%

                  2

                  7

                  -5

                  0

                  78

                   

                  1

                  0%

                  1

                  7

                  -6

                  0

                  79

                   Podlasie Biala Podlaska

                  2

                  0%

                  2

                  8

                  -6

                  0

                  80

                   KS Mieszko Gniezno

                  3

                  0%

                  3

                  9

                  -6

                  0

                  81

                   MMKS Concordia Elblag

                  3

                  0%

                  2

                  10

                  -8

                  0

                  82

                   KS Hetman Zamosc

                  4

                  0%

                  2

                  10

                  -8

                  0

                  83

                   KS Gornik Konin

                  3

                  0%

                  1

                  10

                  -9

                  0

                  84

                   KS Wasilkow

                  2

                  0%

                  1

                  12

                  -11

                  0

                  3. Lig Tablo

                  Şu an Sezon Başı - 187 / 1518 maç oynandı

                  # Takım O
                  Bu sezon oynanan maç sayısı
                  Kazanma% A
                  Atılan Gol (A).
                  Takımın attığı gol sayısı
                  Y
                  Yenen Gol (Y).
                  Takımın yediği gol sayısı
                  AV
                  Averaj (AV).
                  Atılan Gol - Yenen Gol
                  P

                  1

                   Radunia Stezyca

                  5

                  100%

                  17

                  3

                  14

                  15

                  2

                   Polonia Sroda Wielkopolska

                  5

                  100%

                  17

                  5

                  12

                  15

                  3

                   Jarota Jarocin

                  5

                  60%

                  16

                  9

                  7

                  10

                  4

                   Baltyk Gdynia

                  4

                  75%

                  10

                  5

                  5

                  10

                  5

                   OKS Swit Skolwin Szczecin

                  5

                  60%

                  11

                  8

                  3

                  10

                  6

                   GKS Przodkowo

                  5

                  40%

                  10

                  7

                  3

                  8

                  7

                   Kotwica Kolobrzeg

                  5

                  40%

                  7

                  7

                  0

                  8

                  8

                   Pogon Szczecin II

                  4

                  50%

                  12

                  7

                  5

                  7

                  9

                   MKS Nielba Wagrowiec

                  5

                  40%

                  14

                  10

                  4

                  7

                  10

                   Baltyk Koszalin

                  5

                  40%

                  11

                  9

                  2

                  7

                  11

                   Gryf Wejherowo

                  4

                  50%

                  8

                  7

                  1

                  7

                  12

                   MKS Flota Świnoujście

                  5

                  40%

                  10

                  12

                  -2

                  7

                  13

                   Gwardia Koszalin

                  5

                  40%

                  10

                  6

                  4

                  6

                  14

                   KP Starogard Gdanski

                  4

                  50%

                  8

                  11

                  -3

                  6

                  15

                   Elana Torun

                  3

                  33%

                  6

                  2

                  4

                  5

                  16

                   

                  5

                  20%

                  4

                  7

                  -3

                  5

                  17

                   

                  4

                  25%

                  5

                  8

                  -3

                  4

                  18

                   Unia Janikowo

                  4

                  25%

                  5

                  11

                  -6

                  3

                  19

                   Sokol Kleczew

                  5

                  0%

                  5

                  10

                  -5

                  2

                  20

                   Chemik Police

                  5

                  0%

                  3

                  16

                  -13

                  1

                  21

                   KS Gornik Konin

                  5

                  0%

                  3

                  15

                  -12

                  0

                  22

                   KS Mieszko Gniezno

                  5

                  0%

                  4

                  21

                  -17

                  0

                  Oranlar

                  İstatistiklerOranlar
                  MKS Flota Świnoujście
                  (Ev Sahibi Galibiyeti)
                  0%2.15
                  Beraberlik
                  0%3.72
                  Elana Torun
                  (Deplasman Galibiyeti)
                  0%2.81
                  0.5 Üst
                  0%-
                  1.5 Üst
                  0%-
                  2.5 Üst
                  0%1.15
                  3.5 Üst
                  0%-
                  4.5 Üst
                  0%-
                  Karşılıklı Gol
                  0%-

                  Analiz

                  30 August 2020 tarihinde, 3. Lig fikstüründe oynanan maçlardan biri MKS Flota Świnoujście ile Elana Torun arasındaydı . Maç 0 - 4 beraberlikle sonuçlandı.

                  Artık önümüzdeki maçlara bakma zamanı. Tahminlerin için MKS Flota Świnoujście ile Elana Torun arasında oynanacak sıradaki maçın istatistiklerini incele.

                  ×
                  Tahmin Ekle
                  /tr/
                  https://cdn.footystats.org/
                  - Başlıyor ###dk'
                  - Başlıyor###S'
                  - Başladı
                  Yakında
                  Başladı
                  no

                  İstatistikler Yükleniyor

                  JOIN PREMIUM. PROFIT NOW