Maçlar & Skorlar - Polonya 3. Lig

3. Liga Logo
Ülke
Seviye
4
Takımlar
84
Maçlar
1057/1518 Oynanan
Tamamlanma
 
70% tamamlandı

3. Lig Tablo

Şu an Sezon Ortası - 1057 / 1518 maç oynandı

# Takım O
Bu sezon oynanan maç sayısı
Kazanma% A
Atılan Gol (A).
Takımın attığı gol sayısı
Y
Yenen Gol (Y).
Takımın yediği gol sayısı
AV
Averaj (AV).
Atılan Gol - Yenen Gol
P

1

 KS Wisla Pulawy

0

0%

0

0

0

0

2

 Ruch Chorzow

0

0%

0

0

0

0

3

 Radunia Stezyca

0

0%

0

0

0

0

4

 OKS Swit Skolwin Szczecin

0

0%

0

0

0

0

5

 GKS Pogon Grodzisk Mazowiecki

0

0%

0

0

0

0

6

 Polonia Bytom

0

0%

0

0

0

0

7

 MKS Sokol Sieniawa

0

0%

0

0

0

0

8

 Sleza Wroclaw

0

0%

0

0

0

0

9

 Pniowek Pawlowice Slaskie

0

0%

0

0

0

0

10

 Polonia Sroda Wielkopolska

0

0%

0

0

0

0

11

 Stal Stalowa Wola

0

0%

0

0

0

0

12

 NKP Podhale Nowy Targ

0

0%

0

0

0

0

13

 KS Wisloka Debica

0

0%

0

0

0

0

14

 CKS Chelmianka Chelm

0

0%

0

0

0

0

15

 MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki

0

0%

0

0

0

0

16

 Legionovia Legionowo

0

0%

0

0

0

0

17

 

0

0%

0

0

0

0

18

 KP Starogard Gdanski

0

0%

0

0

0

0

19

 GP TS Avia Swidnik

0

0%

0

0

0

0

20

 Wisla Sandomierz

0

0%

0

0

0

0

21

 LKS Wolczanka Wolka Pelkinska

0

0%

0

0

0

0

22

 Siarka Tarnobrzeg

0

0%

0

0

0

0

23

 Unia Skierniewice

0

0%

0

0

0

0

24

 KSZO Ostrowiec

0

0%

0

0

0

0

25

 Elana Torun

0

0%

0

0

0

0

26

 KP Legia Warszawa II

0

0%

0

0

0

0

27

 MLKS Znicz Biala Piska

0

0%

0

0

0

0

28

 Polonia Warsaw

0

0%

0

0

0

0

29

 GKS Przodkowo

0

0%

0

0

0

0

30

 Sokol Aleksandrow

0

0%

0

0

0

0

31

 

0

0%

0

0

0

0

32

 KS Pelikan Lowicz

0

0%

0

0

0

0

33

 

0

0%

0

0

0

0

34

 Falubaz Zielona Gora

0

0%

0

0

0

0

35

 Jagiellonia Bialystok II

0

0%

0

0

0

0

36

 Sokol Kleczew

0

0%

0

0

0

0

37

 

0

0%

0

0

0

0

38

 

0

0%

0

0

0

0

39

 Baltyk Koszalin

0

0%

0

0

0

0

40

 Kotwica Kolobrzeg

0

0%

0

0

0

0

41

 Zaglebie Lubin II

0

0%

0

0

0

0

42

 

0

0%

0

0

0

0

43

 Rekord Bielsko-Biala

0

0%

0

0

0

0

44

 Baltyk Gdynia

0

0%

0

0

0

0

45

 Pogon Szczecin II

0

0%

0

0

0

0

46

 Gwarek Tarnowskie Gory

0

0%

0

0

0

0

47

 Podlasie Biala Podlaska

0

0%

0

0

0

0

48

 RKS Radomsko

0

0%

0

0

0

0

49

 

0

0%

0

0

0

0

50

 Unia Janikowo

0

0%

0

0

0

0

51

 Kluczbork

0

0%

0

0

0

0

52

 Lechia Tomaszow Mazowiecki

0

0%

0

0

0

0

53

 Stal Brzeg

0

0%

0

0

0

0

54

 Stal Krasnik

0

0%

0

0

0

0

55

 MMKS Concordia Elblag

0

0%

0

0

0

0

56

 RKP Bron 1926 Radom

0

0%

0

0

0

0

57

 Orleta Radzyn Podlaski

0

0%

0

0

0

0

58

 MKS Nielba Wagrowiec

0

0%

0

0

0

0

59

 Jarota Jarocin

0

0%

0

0

0

0

60

 

0

0%

0

0

0

0

61

 MKS Flota Świnoujście

0

0%

0

0

0

0

62

 GKS Wikielec

0

0%

0

0

0

0

63

 

0

0%

0

0

0

0

64

 Ursus Warsawa

0

0%

0

0

0

0

65

 Gornik Zabrze II

0

0%

0

0

0

0

66

 Gwardia Koszalin

0

0%

0

0

0

0

67

 Miedz Legnica II

0

0%

0

0

0

0

68

 KP Warta Gorzow Wielkopolski

0

0%

0

0

0

0

69

 MKS Korona Kielce II

0

0%

0

0

0

0

70

 Energetyk Row Rybnik

0

0%

0

0

0

0

71

 Gryf Wejherowo

0

0%

0

0

0

0

72

 MKS Piast Zmigrod

0

0%

0

0

0

0

73

 ZKS Olimpia Zambrow

0

0%

0

0

0

0

74

 LKS Foto Higiena Gac Olawa

0

0%

0

0

0

0

75

 KS Ruch Wysokie Mazowieckie

0

0%

0

0

0

0

76

 Huragan Morag

0

0%

0

0

0

0

77

 

0

0%

0

0

0

0

78

 Jutrzenka Giebultow

0

0%

0

0

0

0

79

 

0

0%

0

0

0

0

80

 KS Wasilkow

0

0%

0

0

0

0

81

 Chemik Police

0

0%

0

0

0

0

82

 KS Gornik Konin

0

0%

0

0

0

0

83

 KS Hetman Zamosc

0

0%

0

0

0

0

84

 KS Mieszko Gniezno

0

0%

0

0

0

0

Maçlar & Skorlar

Tüm Maçlar

Maçlar 1471 ~ 1512

Ev Sahibi Deplasman Toplam Goller İY Karşılıklı Gol 1.5 Üst 2.5 Üst
12/6 22:00Legionovia Legionowo-Unia Skierniewice
20/6 0:00Sokol Aleksandrow-KS Pelikan Lowicz
19/6 7:00MKS Nielba Wagrowiec-
20/6 0:00KS Wasilkow-GKS Wikielec
20/6 0:00RKP Bron 1926 Radom-Lechia Tomaszow Mazowiecki
20/6 0:00RKS Radomsko-MMKS Concordia Elblag
20/6 0:00Ursus Warsawa-
20/6 0:00ZKS Olimpia Zambrow-
20/6 0:00Huragan Morag-KS Ruch Wysokie Mazowieckie
20/6 23:00Polonia Warsaw-Unia Skierniewice
19/6 7:00Unia Janikowo-MKS Flota Świnoujście
20/6 23:00MLKS Znicz Biala Piska-Jagiellonia Bialystok II
20/6 23:00Legionovia Legionowo-MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
20/6 23:00GKS Pogon Grodzisk Mazowiecki-KP Legia Warszawa II
26/6 7:00Pogon Szczecin II-Elana Torun
26/6 7:00Polonia Sroda Wielkopolska-KP Starogard Gdanski
26/6 7:00OKS Swit Skolwin Szczecin-GKS Przodkowo
26/6 7:00Radunia Stezyca-Baltyk Gdynia
26/6 7:00KS Mieszko Gniezno-
19/6 7:00Jarota Jarocin-
19/6 7:00Baltyk Koszalin-Gwardia Koszalin
13/6 0:00Sokol Aleksandrow-KS Wasilkow
17/6 0:00KP Legia Warszawa II-Polonia Warsaw
13/6 0:00KS Pelikan Lowicz-KS Ruch Wysokie Mazowieckie
13/6 0:00ZKS Olimpia Zambrow-Huragan Morag
13/6 0:00Ursus Warsawa-
13/6 0:00MMKS Concordia Elblag-
13/6 0:00RKP Bron 1926 Radom-RKS Radomsko
13/6 0:00GKS Wikielec-Lechia Tomaszow Mazowiecki
13/6 1:00GKS Pogon Grodzisk Mazowiecki-Jagiellonia Bialystok II
13/6 2:11Polonia Warsaw-MLKS Znicz Biala Piska
17/6 0:00MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki-GKS Pogon Grodzisk Mazowiecki
19/6 7:00Gryf Wejherowo-Sokol Kleczew
17/6 0:00Jagiellonia Bialystok II-Legionovia Legionowo
17/6 0:00Unia Skierniewice-MLKS Znicz Biala Piska
19/6 7:00Baltyk Gdynia-Pogon Szczecin II
19/6 7:00GKS Przodkowo-Radunia Stezyca
19/6 7:00KP Starogard Gdanski-OKS Swit Skolwin Szczecin
19/6 7:00Elana Torun-Polonia Sroda Wielkopolska
19/6 7:00KS Gornik Konin-KS Mieszko Gniezno
19/6 7:00Chemik Police-Kotwica Kolobrzeg
26/6 7:00-MKS Nielba Wagrowiec

Maçlar 1429 ~ 1470

Ev Sahibi Deplasman Toplam Goller İY Karşılıklı Gol 1.5 Üst 2.5 Üst
3/6 7:00GKS Przodkowo-KP Starogard Gdanski
12/6 7:00OKS Swit Skolwin Szczecin-Elana Torun
5/6 7:00MMKS Concordia Elblag-
5/6 7:00KS Ruch Wysokie Mazowieckie-Sokol Aleksandrow
5/6 22:00Unia Skierniewice-GKS Pogon Grodzisk Mazowiecki
5/6 22:00GKS Wikielec-RKS Radomsko
5/6 22:00Ursus Warsawa-Huragan Morag
5/6 22:00ZKS Olimpia Zambrow-KS Pelikan Lowicz
12/6 7:00Pogon Szczecin II-Polonia Sroda Wielkopolska
12/6 7:00Radunia Stezyca-KP Starogard Gdanski
5/6 7:00Lechia Tomaszow Mazowiecki-KS Wasilkow
12/6 7:00Baltyk Gdynia-GKS Przodkowo
12/6 7:00MKS Nielba Wagrowiec-KS Mieszko Gniezno
12/6 7:00-Jarota Jarocin
12/6 7:00-Unia Janikowo
12/6 7:00Baltyk Koszalin-MKS Flota Świnoujście
12/6 7:00Gwardia Koszalin-Sokol Kleczew
12/6 7:00Gryf Wejherowo-Kotwica Kolobrzeg
12/6 7:00KS Gornik Konin-Chemik Police
5/6 7:00-RKP Bron 1926 Radom
5/6 7:00MLKS Znicz Biala Piska-Legionovia Legionowo
3/6 7:00Jarota Jarocin-KS Mieszko Gniezno
5/6 7:00Elana Torun-Radunia Stezyca
3/6 7:00MKS Nielba Wagrowiec-Unia Janikowo
3/6 7:00Baltyk Koszalin-
3/6 7:00Sokol Kleczew-
3/6 7:00Kotwica Kolobrzeg-MKS Flota Świnoujście
3/6 7:00Gwardia Koszalin-KS Gornik Konin
3/6 7:00Gryf Wejherowo-Chemik Police
5/6 7:00GKS Przodkowo-Pogon Szczecin II
5/6 7:00KP Starogard Gdanski-Baltyk Gdynia
5/6 7:00Polonia Sroda Wielkopolska-OKS Swit Skolwin Szczecin
5/6 7:00Jagiellonia Bialystok II-KP Legia Warszawa II
5/6 7:00Chemik Police-KS Mieszko Gniezno
5/6 7:00KS Gornik Konin-Gryf Wejherowo
5/6 7:00Gwardia Koszalin-Kotwica Kolobrzeg
5/6 7:00MKS Flota Świnoujście-Sokol Kleczew
5/6 7:00Baltyk Koszalin-
5/6 7:00Unia Janikowo-
5/6 7:00Jarota Jarocin-MKS Nielba Wagrowiec
5/6 7:00MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki-Polonia Warsaw
12/6 7:00KP Legia Warszawa II-MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki

Maçlar 1387 ~ 1428

Ev Sahibi Deplasman Toplam Goller İY Karşılıklı Gol 1.5 Üst 2.5 Üst
22/5 7:00Jarota Jarocin-Baltyk Koszalin
29/5 7:00Sokol Aleksandrow-ZKS Olimpia Zambrow
29/5 7:00Kotwica Kolobrzeg-
29/5 7:00-Sokol Kleczew
29/5 7:00Baltyk Koszalin-MKS Nielba Wagrowiec
29/5 7:00Jarota Jarocin-Unia Janikowo
29/5 7:00KP Legia Warszawa II-Unia Skierniewice
29/5 7:00MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki-Jagiellonia Bialystok II
29/5 7:00KS Wasilkow-KS Ruch Wysokie Mazowieckie
29/5 7:00KS Pelikan Lowicz-Ursus Warsawa
29/5 7:00Chemik Police-Gwardia Koszalin
29/5 7:00MMKS Concordia Elblag-Huragan Morag
29/5 7:00-RKP Bron 1926 Radom
29/5 7:00RKS Radomsko-Lechia Tomaszow Mazowiecki
30/5 0:00GKS Wikielec-
30/5 1:00GKS Pogon Grodzisk Mazowiecki-MLKS Znicz Biala Piska
30/5 2:11Polonia Warsaw-Legionovia Legionowo
3/6 7:00Pogon Szczecin II-OKS Swit Skolwin Szczecin
3/6 7:00Radunia Stezyca-Polonia Sroda Wielkopolska
29/5 7:00MKS Flota Świnoujście-KS Gornik Konin
29/5 7:00KS Mieszko Gniezno-Gryf Wejherowo
22/5 7:00Sokol Kleczew-MKS Nielba Wagrowiec
22/5 7:00-GKS Wikielec
22/5 7:00Kotwica Kolobrzeg-
22/5 7:00-KS Gornik Konin
22/5 7:00MKS Flota Świnoujście-Chemik Police
22/5 7:00Gwardia Koszalin-Gryf Wejherowo
22/5 7:00Jagiellonia Bialystok II-Polonia Warsaw
22/5 7:00MLKS Znicz Biala Piska-KP Legia Warszawa II
22/5 7:00RKS Radomsko-KS Wasilkow
22/5 7:00-Lechia Tomaszow Mazowiecki
22/5 7:00Huragan Morag-RKP Bron 1926 Radom
29/5 7:00OKS Swit Skolwin Szczecin-Radunia Stezyca
22/5 7:00KS Pelikan Lowicz-MMKS Concordia Elblag
22/5 7:00Sokol Aleksandrow-Ursus Warsawa
22/5 7:00KS Ruch Wysokie Mazowieckie-ZKS Olimpia Zambrow
22/5 22:00Unia Skierniewice-MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
22/5 22:00Legionovia Legionowo-GKS Pogon Grodzisk Mazowiecki
29/5 7:00KP Starogard Gdanski-Pogon Szczecin II
29/5 7:00Elana Torun-GKS Przodkowo
29/5 7:00Polonia Sroda Wielkopolska-Baltyk Gdynia
3/6 7:00Baltyk Gdynia-Elana Torun

Maçlar 1345 ~ 1386

Ev Sahibi Deplasman Toplam Goller İY Karşılıklı Gol 1.5 Üst 2.5 Üst
8/5 7:00Legionovia Legionowo-Jagiellonia Bialystok II
15/5 7:00Huragan Morag-GKS Wikielec
15/5 7:00Sokol Kleczew-Jarota Jarocin
15/5 7:00Unia Janikowo-Baltyk Koszalin
15/5 7:00KP Legia Warszawa II-Legionovia Legionowo
15/5 7:00MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki-MLKS Znicz Biala Piska
15/5 7:00Jagiellonia Bialystok II-Unia Skierniewice
15/5 7:00Sokol Aleksandrow-MMKS Concordia Elblag
15/5 7:00RKP Bron 1926 Radom-KS Pelikan Lowicz
15/5 7:00Lechia Tomaszow Mazowiecki-
15/5 7:00-KS Gornik Konin
15/5 7:00-RKS Radomsko
15/5 22:00ZKS Olimpia Zambrow-KS Wasilkow
15/5 22:00Ursus Warsawa-KS Ruch Wysokie Mazowieckie
16/5 2:11Polonia Warsaw-GKS Pogon Grodzisk Mazowiecki
22/5 7:00Pogon Szczecin II-Radunia Stezyca
22/5 7:00Baltyk Gdynia-OKS Swit Skolwin Szczecin
22/5 7:00GKS Przodkowo-Polonia Sroda Wielkopolska
22/5 7:00KP Starogard Gdanski-Elana Torun
15/5 7:00MKS Nielba Wagrowiec-Kotwica Kolobrzeg
15/5 7:00Chemik Police-
8/5 7:00MLKS Znicz Biala Piska-Unia Skierniewice
9/5 2:11Polonia Warsaw-KP Legia Warszawa II
8/5 7:00KS Wasilkow-
8/5 7:00RKS Radomsko-
8/5 7:00Lechia Tomaszow Mazowiecki-Huragan Morag
8/5 7:00KS Pelikan Lowicz-GKS Wikielec
8/5 7:00RKP Bron 1926 Radom-Sokol Aleksandrow
8/5 7:00MMKS Concordia Elblag-KS Ruch Wysokie Mazowieckie
8/5 22:00ZKS Olimpia Zambrow-Ursus Warsawa
9/5 1:00GKS Pogon Grodzisk Mazowiecki-MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
12/5 7:00Jagiellonia Bialystok II-MLKS Znicz Biala Piska
15/5 7:00Gryf Wejherowo-MKS Flota Świnoujście
12/5 7:00KP Legia Warszawa II-GKS Pogon Grodzisk Mazowiecki
13/5 0:00Unia Skierniewice-Polonia Warsaw
13/5 0:00MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki-Legionovia Legionowo
15/5 7:00Elana Torun-Pogon Szczecin II
15/5 7:00KP Starogard Gdanski-Polonia Sroda Wielkopolska
15/5 7:00GKS Przodkowo-OKS Swit Skolwin Szczecin
15/5 7:00Baltyk Gdynia-Radunia Stezyca
15/5 7:00KS Mieszko Gniezno-Gwardia Koszalin
22/5 7:00Unia Janikowo-KS Mieszko Gniezno

Maçlar 1303 ~ 1344

Ev Sahibi Deplasman Toplam Goller İY Karşılıklı Gol 1.5 Üst 2.5 Üst
24/4 23:00KS Wasilkow-
8/5 7:00Pogon Szczecin II-Baltyk Gdynia
1/5 7:00Lechia Tomaszow Mazowiecki-KS Pelikan Lowicz
1/5 7:00RKS Radomsko-Huragan Morag
1/5 7:00-
1/5 22:00Unia Skierniewice-Legionovia Legionowo
1/5 22:00Ursus Warsawa-KS Wasilkow
1/5 23:00MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki-KP Legia Warszawa II
2/5 0:00GKS Wikielec-Sokol Aleksandrow
8/5 7:00Radunia Stezyca-GKS Przodkowo
1/5 7:00ZKS Olimpia Zambrow-MMKS Concordia Elblag
8/5 7:00OKS Swit Skolwin Szczecin-KP Starogard Gdanski
8/5 7:00Polonia Sroda Wielkopolska-Elana Torun
8/5 7:00KS Mieszko Gniezno-Baltyk Koszalin
8/5 7:00Sokol Kleczew-Unia Janikowo
8/5 7:00Kotwica Kolobrzeg-Jarota Jarocin
8/5 7:00KS Gornik Konin-MKS Nielba Wagrowiec
8/5 7:00-Chemik Police
8/5 7:00Gryf Wejherowo-
1/5 7:00KS Ruch Wysokie Mazowieckie-RKP Bron 1926 Radom
1/5 7:00Jagiellonia Bialystok II-GKS Pogon Grodzisk Mazowiecki
25/4 22:00Huragan Morag-
1/5 7:00Elana Torun-OKS Swit Skolwin Szczecin
24/4 22:00RKS Radomsko-KS Pelikan Lowicz
25/4 0:00Sokol Aleksandrow-Lechia Tomaszow Mazowiecki
25/4 19:00KS Ruch Wysokie Mazowieckie-GKS Wikielec
25/4 19:00RKP Bron 1926 Radom-ZKS Olimpia Zambrow
24/4 22:00MMKS Concordia Elblag-Ursus Warsawa
25/4 0:00GKS Pogon Grodzisk Mazowiecki-Unia Skierniewice
25/4 2:11Polonia Warsaw-MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
1/5 7:00Polonia Sroda Wielkopolska-Pogon Szczecin II
1/5 7:00KP Starogard Gdanski-Radunia Stezyca
1/5 7:00MLKS Znicz Biala Piska-Polonia Warsaw
1/5 7:00GKS Przodkowo-Baltyk Gdynia
1/5 7:00KS Mieszko Gniezno-MKS Flota Świnoujście
1/5 7:00-Gwardia Koszalin
1/5 7:00-Gryf Wejherowo
1/5 7:00Chemik Police-MKS Nielba Wagrowiec
1/5 7:00KS Gornik Konin-Jarota Jarocin
1/5 7:00Unia Janikowo-Kotwica Kolobrzeg
1/5 7:00Sokol Kleczew-Baltyk Koszalin
8/5 7:00Gwardia Koszalin-MKS Flota Świnoujście

Maçlar 1261 ~ 1302

Ev Sahibi Deplasman Toplam Goller İY Karşılıklı Gol 1.5 Üst 2.5 Üst
24/4 21:00Legionovia Legionowo-MLKS Znicz Biala Piska
24/4 20:00Baltyk Koszalin-Kotwica Kolobrzeg
19/5 23:00Ursus Warsawa-GKS Wikielec
25/4 18:00Pogon Szczecin II-GKS Przodkowo
24/4 20:00Baltyk Gdynia-KP Starogard Gdanski
24/4 23:00Radunia Stezyca-Elana Torun
25/4 18:00KS Mieszko Gniezno-Sokol Kleczew
25/4 0:00OKS Swit Skolwin Szczecin-Polonia Sroda Wielkopolska
25/4 0:00KS Gornik Konin-Unia Janikowo
25/4 0:00Jarota Jarocin-Chemik Police
24/4 23:00MKS Nielba Wagrowiec-Gryf Wejherowo
25/4 0:00Gwardia Koszalin-
24/4 20:00-MKS Flota Świnoujście
24/4 19:00KP Legia Warszawa II-Jagiellonia Bialystok II
22/4 0:00MMKS Concordia Elblag1 - 0KS Wasilkow1(0 - 0)
22/4 0:00GKS Wikielec2 - 1ZKS Olimpia Zambrow3(0 - 0)
22/4 0:00Huragan Morag1 - 12(0 - 0)
22/4 0:002 - 2KS Pelikan Lowicz4(0 - 0)
22/4 0:00Sokol Aleksandrow3 - 1RKS Radomsko4(0 - 0)
21/4 22:00Lechia Tomaszow Mazowiecki3 - 1KS Ruch Wysokie Mazowieckie4(0 - 0)
22/4 0:00RKP Bron 1926 Radom0 - 1Ursus Warsawa1(0 - 0)
17/4 18:00OKS Swit Skolwin Szczecin4 - 2Pogon Szczecin II6(2 - 1)
17/4 23:00Polonia Sroda Wielkopolska2 - 2Radunia Stezyca4(1 - 0)
17/4 22:00KS Gornik Konin1 - 4Baltyk Koszalin5(0 - 0)
17/4 21:00Elana Torun2 - 0Baltyk Gdynia2(0 - 0)
17/4 22:00KP Starogard Gdanski2 - 1GKS Przodkowo3(0 - 0)
17/4 20:003 - 0KS Mieszko Gniezno3(0 - 0)
17/4 21:00MKS Flota Świnoujście1 - 01(0 - 0)
18/4 0:00MKS Nielba Wagrowiec1 - 0Gwardia Koszalin1(0 - 0)
17/4 23:00Gryf Wejherowo1 - 0Jarota Jarocin1(0 - 0)
17/4 21:00Chemik Police0 - 1Unia Janikowo1(0 - 0)
18/4 0:00Kotwica Kolobrzeg1 - 2Sokol Kleczew3(0 - 0)
17/4 23:00KS Wasilkow2 - 0Huragan Morag2(1 - 0)
17/4 21:00MLKS Znicz Biala Piska1 - 2GKS Pogon Grodzisk Mazowiecki3(0 - 0)
17/4 21:00Jagiellonia Bialystok II1 - 2MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki3(0 - 0)
17/4 20:003 - 0Sokol Aleksandrow3(0 - 0)
17/4 22:00RKS Radomsko4 - 0KS Ruch Wysokie Mazowieckie4(0 - 0)
18/4 0:00RKP Bron 1926 Radom3 - 0MMKS Concordia Elblag3(0 - 0)
17/4 21:001 - 2KS Pelikan Lowicz3(0 - 0)
17/4 22:00Unia Skierniewice2 - 3KP Legia Warszawa II5(1 - 2)
17/4 22:00ZKS Olimpia Zambrow4 - 2Lechia Tomaszow Mazowiecki6(0 - 0)
19/4 0:00Legionovia Legionowo3 - 3Polonia Warsaw6(0 - 1)

Maçlar 1219 ~ 1260

Ev Sahibi Deplasman Toplam Goller İY Karşılıklı Gol 1.5 Üst 2.5 Üst
21/6 0:30-MKS Korona Kielce II
21/6 0:30NKP Podhale Nowy Targ-Stal Stalowa Wola
21/6 0:30Wisla Sandomierz-KS Hetman Zamosc
21/6 0:30-KS Wisloka Debica
21/6 0:30Siarka Tarnobrzeg-CKS Chelmianka Chelm
11/4 0:00KS Mieszko Gniezno0 - 3Kotwica Kolobrzeg3(0 - 0)
10/4 19:00Sokol Kleczew3 - 1KS Gornik Konin4(2 - 0)
10/4 21:00Chemik Police0 - 3Baltyk Koszalin3(0 - 0)
10/4 22:00Unia Janikowo1 - 1Gryf Wejherowo2(1 - 0)
11/4 0:00Jarota Jarocin0 - 3Gwardia Koszalin3(0 - 0)
10/4 21:00MKS Flota Świnoujście3 - 3MKS Nielba Wagrowiec6(0 - 0)
10/4 20:001 - 01(0 - 0)
10/4 21:001 - 0Sokol Aleksandrow1(0 - 0)
10/4 22:00KP Legia Warszawa II3 - 1MLKS Znicz Biala Piska4(1 - 0)
10/4 20:00Radunia Stezyca3 - 0OKS Swit Skolwin Szczecin3(2 - 0)
10/4 22:00ZKS Olimpia Zambrow1 - 1RKS Radomsko2(0 - 0)
10/4 22:00KS Ruch Wysokie Mazowieckie1 - 12(0 - 0)
10/4 23:00MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki3 - 2Unia Skierniewice5(0 - 0)
10/4 23:00KS Wasilkow0 - 2RKP Bron 1926 Radom2(0 - 0)
10/4 23:30KS Pelikan Lowicz1 - 1Huragan Morag2(0 - 0)
11/4 0:00GKS Pogon Grodzisk Mazowiecki1 - 0Legionovia Legionowo1(0 - 0)
10/4 22:00Lechia Tomaszow Mazowiecki1 - 0Ursus Warsawa1(0 - 0)
11/4 18:00Pogon Szczecin II0 - 3KP Starogard Gdanski3(0 - 1)
11/4 21:30Baltyk Gdynia0 - 1Polonia Sroda Wielkopolska1(0 - 0)
3/4 20:003 - 1ZKS Olimpia Zambrow4(2 - 0)
13/3 22:00Legionovia Legionowo3 - 0GKS Wikielec3(0 - 0)
2/4 21:00Unia Skierniewice4 - 0Jagiellonia Bialystok II4(2 - 0)
2/4 23:30Huragan Morag1 - 5Sokol Aleksandrow6(0 - 2)
3/4 18:00Lechia Tomaszow Mazowiecki2 - 1MMKS Concordia Elblag3(0 - 0)
3/4 19:00Legionovia Legionowo3 - 1KP Legia Warszawa II4(3 - 0)
3/4 19:00RKS Radomsko1 - 2Ursus Warsawa3(0 - 0)
3/4 19:00GKS Wikielec2 - 2RKP Bron 1926 Radom4(0 - 0)
3/4 21:00MLKS Znicz Biala Piska0 - 2MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki2(0 - 0)
11/4 0:00GKS Przodkowo0 - 0Elana Torun0(0 - 0)
3/4 21:003 - 1KS Ruch Wysokie Mazowieckie4(0 - 0)
3/4 23:00GKS Pogon Grodzisk Mazowiecki3 - 3Polonia Warsaw6(1 - 0)
3/4 23:00KS Pelikan Lowicz0 - 1KS Wasilkow1(0 - 0)
7/4 20:00Radunia Stezyca2 - 0Pogon Szczecin II2(2 - 0)
8/4 0:15OKS Swit Skolwin Szczecin4 - 1Baltyk Gdynia5(0 - 0)
7/4 23:00Elana Torun0 - 1KP Starogard Gdanski1(0 - 0)
8/4 0:00Polonia Sroda Wielkopolska0 - 1GKS Przodkowo1(0 - 1)
12/4 0:00Polonia Warsaw3 - 0Jagiellonia Bialystok II3(1 - 0)

Maçlar 1177 ~ 1218

Ev Sahibi Deplasman Toplam Goller İY Karşılıklı Gol 1.5 Üst 2.5 Üst
29/5 7:00Siarka Tarnobrzeg-LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
13/6 0:30Jutrzenka Giebultow-
6/6 0:30KS Wisloka Debica-CKS Chelmianka Chelm
6/6 1:00NKP Podhale Nowy Targ-
7/6 1:00Orleta Radzyn Podlaski-Stal Stalowa Wola
13/6 0:30KS Wisloka Debica-NKP Podhale Nowy Targ
13/6 0:30CKS Chelmianka Chelm-
13/6 0:30KS Hetman Zamosc-Siarka Tarnobrzeg
13/6 0:30MKS Korona Kielce II-Wisla Sandomierz
13/6 0:30LKS Wolczanka Wolka Pelkinska-Stal Krasnik
6/6 0:00Siarka Tarnobrzeg-MKS Korona Kielce II
13/6 0:30KSZO Ostrowiec-
13/6 0:30Podlasie Biala Podlaska-KS Wisla Pulawy
13/6 0:30GP TS Avia Swidnik-MKS Sokol Sieniawa
13/6 0:30Stal Stalowa Wola-
21/6 0:30LKS Wolczanka Wolka Pelkinska-
21/6 0:30Orleta Radzyn Podlaski-GP TS Avia Swidnik
21/6 0:30MKS Sokol Sieniawa-Podlasie Biala Podlaska
21/6 0:30KS Wisla Pulawy-KSZO Ostrowiec
7/6 0:00-KS Hetman Zamosc
5/6 7:00Wisla Sandomierz-Jutrzenka Giebultow
30/5 0:00-Jutrzenka Giebultow
2/6 22:00Jutrzenka Giebultow-Siarka Tarnobrzeg
30/5 0:30KS Wisloka Debica-MKS Korona Kielce II
30/5 0:30CKS Chelmianka Chelm-KS Hetman Zamosc
30/5 1:00NKP Podhale Nowy Targ-Orleta Radzyn Podlaski
30/5 1:00MKS Sokol Sieniawa-
30/5 1:00KS Wisla Pulawy-Stal Stalowa Wola
4/6 0:30CKS Chelmianka Chelm-NKP Podhale Nowy Targ
3/6 0:00KS Hetman Zamosc-KS Wisloka Debica
3/6 7:00MKS Korona Kielce II-
4/6 0:30LKS Wolczanka Wolka Pelkinska-Wisla Sandomierz
7/6 1:00-LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
3/6 0:00KSZO Ostrowiec-
4/6 0:00Podlasie Biala Podlaska-Stal Krasnik
3/6 7:00GP TS Avia Swidnik-
3/6 7:00-Orleta Radzyn Podlaski
4/6 0:00Stal Stalowa Wola-MKS Sokol Sieniawa
6/6 1:00KS Wisla Pulawy-GP TS Avia Swidnik
7/6 0:00-Podlasie Biala Podlaska
7/6 0:00Stal Krasnik-KSZO Ostrowiec
21/6 0:30Stal Krasnik-Jutrzenka Giebultow

Maçlar 1135 ~ 1176

Ev Sahibi Deplasman Toplam Goller İY Karşılıklı Gol 1.5 Üst 2.5 Üst
9/5 0:00-GP TS Avia Swidnik
23/5 1:00Jutrzenka Giebultow-KS Wisloka Debica
20/5 0:00KS Hetman Zamosc-MKS Korona Kielce II
20/5 0:00NKP Podhale Nowy Targ-MKS Sokol Sieniawa
20/5 1:00KS Wisla Pulawy-Orleta Radzyn Podlaski
20/5 0:00-
20/5 0:00Stal Krasnik-Stal Stalowa Wola
23/5 0:00KS Hetman Zamosc-NKP Podhale Nowy Targ
22/5 7:00MKS Korona Kielce II-CKS Chelmianka Chelm
23/5 0:30LKS Wolczanka Wolka Pelkinska-
20/5 0:30KS Wisloka Debica-LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
23/5 0:00KSZO Ostrowiec-Siarka Tarnobrzeg
22/5 23:00Podlasie Biala Podlaska-Wisla Sandomierz
22/5 7:00GP TS Avia Swidnik-
22/5 7:00-KS Wisla Pulawy
23/5 1:00Orleta Radzyn Podlaski-MKS Sokol Sieniawa
23/5 0:00Stal Stalowa Wola-
30/5 0:00Stal Krasnik-GP TS Avia Swidnik
31/5 0:00-Podlasie Biala Podlaska
20/5 0:30CKS Chelmianka Chelm-Jutrzenka Giebultow
20/5 0:00-KSZO Ostrowiec
9/5 0:00KS Wisloka Debica-Podlasie Biala Podlaska
16/5 20:00Jutrzenka Giebultow-KS Hetman Zamosc
9/5 0:30CKS Chelmianka Chelm-KSZO Ostrowiec
9/5 0:00KS Hetman Zamosc-LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
8/5 7:00MKS Korona Kielce II-Jutrzenka Giebultow
9/5 0:00NKP Podhale Nowy Targ-KS Wisla Pulawy
10/5 0:00-MKS Sokol Sieniawa
9/5 0:00Stal Krasnik-Orleta Radzyn Podlaski
8/5 7:00Wisla Sandomierz-Stal Stalowa Wola
15/5 7:00MKS Korona Kielce II-NKP Podhale Nowy Targ
16/5 0:30LKS Wolczanka Wolka Pelkinska-CKS Chelmianka Chelm
19/5 7:00Siarka Tarnobrzeg-Podlasie Biala Podlaska
15/5 23:00KSZO Ostrowiec-KS Wisloka Debica
15/5 23:00Podlasie Biala Podlaska-
15/5 7:00GP TS Avia Swidnik-Siarka Tarnobrzeg
15/5 7:00-Stal Krasnik
16/5 0:00Orleta Radzyn Podlaski-
16/5 0:00MKS Sokol Sieniawa-KS Wisla Pulawy
16/5 0:00Stal Stalowa Wola-
19/5 7:00Wisla Sandomierz-GP TS Avia Swidnik
29/5 7:00Wisla Sandomierz-KSZO Ostrowiec

Maçlar 1093 ~ 1134

Ev Sahibi Deplasman Toplam Goller İY Karşılıklı Gol 1.5 Üst 2.5 Üst
8/5 7:00-
1/5 20:00Jutrzenka Giebultow-NKP Podhale Nowy Targ
29/4 0:00MKS Korona Kielce II-KSZO Ostrowiec
28/4 23:00Jutrzenka Giebultow-LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
29/4 0:00NKP Podhale Nowy Targ-
28/4 23:00Stal Krasnik-KS Wisla Pulawy
28/4 23:00-MKS Sokol Sieniawa
28/4 23:00Wisla Sandomierz-Orleta Radzyn Podlaski
29/4 0:00-Stal Stalowa Wola
2/5 0:00LKS Wolczanka Wolka Pelkinska-MKS Korona Kielce II
29/4 0:00CKS Chelmianka Chelm-GP TS Avia Swidnik
2/5 0:00KSZO Ostrowiec-KS Hetman Zamosc
1/5 23:00Podlasie Biala Podlaska-CKS Chelmianka Chelm
1/5 7:00GP TS Avia Swidnik-KS Wisloka Debica
1/5 7:00-Wisla Sandomierz
2/5 0:00Orleta Radzyn Podlaski-
3/5 0:00MKS Sokol Sieniawa-Stal Krasnik
2/5 0:00KS Wisla Pulawy-
2/5 0:00Stal Stalowa Wola-Siarka Tarnobrzeg
28/4 23:00KS Hetman Zamosc-Podlasie Biala Podlaska
28/4 20:00-Siarka Tarnobrzeg
25/4 0:00LKS Wolczanka Wolka Pelkinska-NKP Podhale Nowy Targ
25/4 0:00-Stal Krasnik
25/4 23:00KS Wisla Pulawy-
24/4 23:00MKS Sokol Sieniawa-Wisla Sandomierz
25/4 0:00Orleta Radzyn Podlaski-Siarka Tarnobrzeg
25/4 20:00-
25/4 0:00GP TS Avia Swidnik-KS Hetman Zamosc
24/4 20:00Podlasie Biala Podlaska-MKS Korona Kielce II
24/4 23:00KSZO Ostrowiec-Jutrzenka Giebultow
25/4 0:00Stal Stalowa Wola-KS Wisloka Debica
18/4 23:300 - 22(0 - 1)
17/4 20:00Jutrzenka Giebultow2 - 4Podlasie Biala Podlaska6(1 - 3)
17/4 23:30LKS Wolczanka Wolka PelkinskaERTKSZO Ostrowiec
18/4 0:00NKP Podhale Nowy Targ1 - 1Stal Krasnik2(1 - 0)
18/4 19:00MKS Korona Kielce II0 - 3GP TS Avia Swidnik3(0 - 1)
18/4 23:00Wisla Sandomierz1 - 4KS Wisla Pulawy5(0 - 0)
17/4 23:00Siarka Tarnobrzeg2 - 1MKS Sokol Sieniawa3(0 - 0)
19/4 0:003 - 0Orleta Radzyn Podlaski3(2 - 0)
19/4 0:00KS Wisloka Debica3 - 14(3 - 1)
18/4 22:00CKS Chelmianka Chelm0 - 1Stal Stalowa Wola1(0 - 0)
14/4 0:00Stal Stalowa Wola5 - 0KS Hetman Zamosc5(2 - 0)

Yakında

Maçlar 1051 ~ 1092

İçerde Son 5 Ev Sahibi Form
Form
DeplasmanDeplasmanda Son 5
20/3 23:00

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

      
      

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

10/4 22:00KS Hetman Zamosc
KS Hetman Zamosc

KS Hetman Zamosc

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

      
      

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

10/4 23:00KSZO Ostrowiec
KSZO Ostrowiec

KSZO Ostrowiec

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

      
      
Podlasie Biala Podlaska
Podlasie Biala Podlaska

Podlasie Biala Podlaska

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

10/4 23:00NKP Podhale Nowy Targ
NKP Podhale Nowy Targ

NKP Podhale Nowy Targ

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

      
      

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

10/4 22:00Wisla Sandomierz
Wisla Sandomierz

Wisla Sandomierz

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

      
      
Stal Krasnik
Stal Krasnik

Stal Krasnik

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

10/4 23:00Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg

Siarka Tarnobrzeg

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

      
      

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

10/4 23:00

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

      
      
KS Wisla Pulawy
KS Wisla Pulawy

KS Wisla Pulawy

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

10/4 23:00KS Wisloka Debica
KS Wisloka Debica

KS Wisloka Debica

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

      
      
MKS Sokol Sieniawa
MKS Sokol Sieniawa

MKS Sokol Sieniawa

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

10/4 23:00CKS Chelmianka Chelm
CKS Chelmianka Chelm

CKS Chelmianka Chelm

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

      
      
Orleta Radzyn Podlaski
Orleta Radzyn Podlaski

Orleta Radzyn Podlaski

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

11/4 19:00MKS Korona Kielce II
MKS Korona Kielce II

MKS Korona Kielce II

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

      
      
Stal Stalowa Wola
Stal Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

3/4 19:00Stal Stalowa Wola
Stal Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

      
      
Jutrzenka Giebultow
Jutrzenka Giebultow

Jutrzenka Giebultow

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

15/4 0:00KSZO Ostrowiec
KSZO Ostrowiec

KSZO Ostrowiec

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

      
      
NKP Podhale Nowy Targ
NKP Podhale Nowy Targ

NKP Podhale Nowy Targ

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

14/4 22:00Podlasie Biala Podlaska
Podlasie Biala Podlaska

Podlasie Biala Podlaska

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

      
      
LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
LKS Wolczanka Wolka Pelkinska

LKS Wolczanka Wolka Pelkinska

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

14/4 19:00GP TS Avia Swidnik
GP TS Avia Swidnik

GP TS Avia Swidnik

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

      
      
Jutrzenka Giebultow
Jutrzenka Giebultow

Jutrzenka Giebultow

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

14/4 20:00

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

      
      
CKS Chelmianka Chelm
CKS Chelmianka Chelm

CKS Chelmianka Chelm

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

15/4 0:00Orleta Radzyn Podlaski
Orleta Radzyn Podlaski

Orleta Radzyn Podlaski

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

      
      
KS Wisloka Debica
KS Wisloka Debica

KS Wisloka Debica

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

22/4 0:00MKS Sokol Sieniawa
MKS Sokol Sieniawa

MKS Sokol Sieniawa

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

      
      

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

14/4 23:00KS Wisla Pulawy
KS Wisla Pulawy

KS Wisla Pulawy

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

      
      
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg

Siarka Tarnobrzeg

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

15/4 0:00

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

      
      
Wisla Sandomierz
Wisla Sandomierz

Wisla Sandomierz

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

10/4 23:00LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
LKS Wolczanka Wolka Pelkinska

LKS Wolczanka Wolka Pelkinska

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

      
      
GP TS Avia Swidnik
GP TS Avia Swidnik

GP TS Avia Swidnik

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

3/4 20:00

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

      
      
Wisla Sandomierz
Wisla Sandomierz

Wisla Sandomierz

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

20/3 22:00Wisla Sandomierz
Wisla Sandomierz

Wisla Sandomierz

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

      
      
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg

Siarka Tarnobrzeg

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

26/3 22:00KS Hetman Zamosc
KS Hetman Zamosc

KS Hetman Zamosc

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

      
      
MKS Sokol Sieniawa
MKS Sokol Sieniawa

MKS Sokol Sieniawa

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

20/3 22:00Stal Stalowa Wola
Stal Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

      
      
KSZO Ostrowiec
KSZO Ostrowiec

KSZO Ostrowiec

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

27/3 20:00

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

      
      
Jutrzenka Giebultow
Jutrzenka Giebultow

Jutrzenka Giebultow

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

27/3 22:00Podlasie Biala Podlaska
Podlasie Biala Podlaska

Podlasie Biala Podlaska

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

      
      
GP TS Avia Swidnik
GP TS Avia Swidnik

GP TS Avia Swidnik

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

28/3 23:30NKP Podhale Nowy Targ
NKP Podhale Nowy Targ

NKP Podhale Nowy Targ

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

      
      
Wisla Sandomierz
Wisla Sandomierz

Wisla Sandomierz

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

27/3 22:00Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg

Siarka Tarnobrzeg

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

      
      

3. Lig ( 4 Sev.)

Sıralama 0 / 84

Polonya

TÜM İSTATİSTİKLERİ GÖR

Kazanma Yüzdesi, Korner, Kart, Karşılıklı Gol, Alt / Üst dahil tüm detaylı gol istatistikleri ve daha fazlası için Premium'un tam zamanı.

footystats.org/premium/

27/3 23:00