Ricardo Rees İstatistik
2026/2027
2025/2026
2022/2023
2021/2022
2018/2019
Yukarıdaki Ricardo Rees için kariyer istatistikleri. Ricardo Rees toplam 51 maçı oynadı, 32 goleri attı ve 3 asistleri biriktirdi. Ricardo Rees, İngiltere'de 51 apperances ile Ulusal Kuzey Ligi'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.
Ulusal Lig'deki 90 dakikalık istatistikler başına
Ulusal Lig Ricardo Rees için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 8 | Yok | 17 |
| Dakika | 430 | Maç başına 54 dakika | 7 |
| Maçlar Başladı | 5 | Yok | 18 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 3 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 4 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 2 | 0.42 | 92 |
| Gol Katkısı | 4 | 0.84 | 96 |
| Evdeki Goller | 1 | 0.42 | 87 |
| Deplasman Golleri | 1 | 0.41 | 89 |
| Beklenen Goller (xG) | 1.67 | 0.39 | 87 |
| Penaltısız xG (npxG) | 1.67 | 0.39 | 89 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 215 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Ricardo Rees has skored 2 gol in 8 maçları şu ana kadar Ulusal Lig 2026/2027 sezonunda. 2 golün 1'i evinde atıldı, gol attılar. deplasman maçlarında ise Genel olarak, Ricardo Rees'in 90 dakikada attığı goller 0.42'dır. Dahası, Ricardo Rees'in toplam G/A'sı (goller + asistler) bu sezon için 4. Skor katkıları, 90 dakikada 0.84'a eşittir. 90 dakikada penaltısız xG 0.39'dır. Bu, Ricardo Rees'in npxG çıktısını 1.67'a koyar ve bu da onları Ulusal Lig oyuncularının en üst 89 yüzdelik dilimine koyar.
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 5 | 1.16 | 64 |
| Kaleyi bulan şut | 3/ 5 | 0.69 | 77 |
| Kaleyi bulmayan şut | 2/ 5 | 0.46 | 48 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 86 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 40.00% | Yok | 96 |
| Şut Doğruluğu | 60.00% | Yok | 93 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 2.50 | Yok | Yok |
Ricardo Rees, 2026/2027 Ulusal Lig sezonunda 5 şu ana kadar 8 maçlarında 5 şut çekti. 3 atışları hedefteydi ve diğer 2 atışları hedef dışıydı. Bu, Ricardo Rees'in çekim doğruluğunun 60.00% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 2.50 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 1.16 şut atarlar.
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 2 | 0.42 | 98 |
| Beklenen Asistler (xA) | 1.43 | 0.33 | 97 |
| Toplam pas | 41 | 9.49 | 1 |
| Başarılı Paslar | 31/ 41 | 7.17 | 3 |
| Pas Tamamlama Oranı | 75.61% | Yok | 48 |
| Tehlikeli Paslar | 4 | 0.93 | 79 |
| Ortalar | 2 | 0.46 | 36 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 2 | 0.00 | 30 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 30 |
| Dakika Başına Asist | 215 Dakika Başına Asist | Yok | Yok |
Ricardo Rees şu ana kadar Ulusal Lig 2026/2027 sezonunda 8 maçlarında 2 asistleri yardımcı oldu. Oyunun geçen yönüne bakıldığında, Ricardo Rees, 75.61 pas tamamlama oranı ile bir oyun sırasında topu kabaca 9.49 kez geçer. Ayrıca her oyunda 0.93 tuş geçer ve bu da önemli puanlama şanslarına yol açar. Genel olarak, Ricardo Rees'in xA (Beklenen Asistler) çıkışı 90 dakikada 0.33'dir. Bu istatistik, Ulusal Lig'deki oyuncuların 97 yüzdesinin üzerine koyar.
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 1 | 0.23 | 31 |
| Başarılı Top Sürme | 1 | 0.23 | 38 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 100.00% | Yok | 99 |
| Dağıtılmış | 4 | 0.93 | 21 |
| Ofsaytlar | 1 | 0.23 | 79 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 25 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 25 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 28 |
| İşlenen Fauller | 2 | 0.46 | 16 |
| Karşı Faul | 1 | 0.23 | 7 |
Ricardo Rees bu Ulusal Lig sezonu boyunca hiç kart (sarı kart veya kırmızı kart) almadı.
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 5 | 1.05 | 80 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 86 Dk' | Yok | 81 |
| Gol yememeden | 2 | 25% | 77 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 47 |
| Müdahaleler | 4 | 0.93 | 45 |
| Düellolar | 38 | 8.79 | 18 |
| Düellolar Kazandı | 9 | 2.08 | 8 |
| Hava Düelloları Kazandı | 3 | 0.69 | 25 |
| çalım atmak | 0 | 0.00 | 99 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 1 | 0.23 | 11 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 30 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Ricardo Rees henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.
Forvet pozisyonunda oynayan Ricardo Rees bu sezon 8 matches Ulusal Lig maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 430 minutes dakika sahada kaldı. Ricardo Rees sahada kaldığı her 90 dakika başına0.42 goals gol attı. Ulusal Lig içinde bu performansla 433 players hücum oyuncusu arasında 43 sırada. En az 3 maçta oynayan oyuncular dikkate alınmıştır.
Bu sezon 2 gol attı. Attığı goller açısından Ulusal Lig performansı onu takımında en golcü 6. oyuncu yapıyor.
Dakikalara Göre
Her 215 dakikada bir gol
Her 215 dakikada bir asist
Her 0 dakikada bir kart
Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)
Gol Sıralaması
Asist Sıralaması
2025/2026 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.56 Goller
0.09 Asist
0.19 Kartlar
2023 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0 Kartlar
2022 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0 Kartlar
2018/2019 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0 Kartlar